Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
613 postów 4216 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Moje komentarze

 • @klementyna 18:27:50
  Te wszystkie umowy, .... . / Nie mam siły tego komentować. Jak to przemyślę to napiszę notkę.

  Co mówią?

  "My w Rosji przywiązują wielkie znaczenie dla naszych kontaktów z Izraelem. I to nie tylko dlatego, że Izrael jest ważnym krajem, jednym z kluczowych krajów na Bliskim Wschodzie, ale też z powodu historycznych stosunków między naszymi państwami " - Powiedzia rosyjski prezydent Władimir Putin podczas spotkania na Kremlu.

  "Zawsze mamy rzeczy do omówienia, istnieją tematy, które są bardzo ważne dla naszych krajów: technologiczne, współpraca w dziedzinie rolnictwa, handlu, problemów regionalnych. Mamy wiele wspólnych wyzwań" - Powiedział premier Izraela Benjamin Netanjahu z Putinem.

  Oba kraje "każdy przedstawia swoją pozycję w całkiem konstruktywny sposób, a wszystko to przyczynia się do dość częstej i intensywnej komunikacji" - skomentował rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow.

  "Netanjahu nie kapituluje ale to, co widzimy tutaj jest manewrem I ofertą niezależnego promowania interesów Izraela" - powiedział Zvi Magen, były ambasador Izraela w Rosji.

  Na wideo w artykule słyszymy, że Netanjahu oststnimi czasy częściej wizytuje Moskwę niż Waszyngton. / Dla nas ważna jest odpowiedź na pytanie: Co się dzieje?, ... bo że dzieje się coś nadzwyczajnie dziwnego to FAKT.
  Rosja i Izrael przeprowadzą własne "manewry Anakonda"
 • @klementyna 17:56:48
  Tak Klementyno, ... przez przypadek że jesteśmy gdzie jesteśmy. / Ale to nie stało się "dzięki nam", ... to przypadek geopolityczny.

  >> http://ziut.neon24.pl/post/132218,w-kontekscie-amerykanow-w-polsce-warto-przypomniec

  - MAMY NAJLEPIEJ POŁOŻONĄ DZIĄŁKĘ NA ŚWIECIE, ... i WŁAŚNIE O KONTROLĘ NAD NIĄ TOCZY SIĘ WALKA.
  Rosja i Izrael przeprowadzą własne "manewry Anakonda"
 • @klementyna 17:31:37
  Rosja jest słabsza od USA, .... myślisz że "mysz" zaatakowała by kota?

  - Moja opinia jest taka, że Rosja się broni, ... agresorem są USA. / Rosja nie zaatakuje jeśli nie będzie musiała.
  Putin twardo o prowokacjach ze strony USA
 • @klementyna 17:26:09
  ... to wszystko robi się irracjonalne Klementyno. / Muszę to wszystko przemyśleć. / Wydaje mis się, że powyższe wiadomości są oststnimi "kawałkami puzzli", ... a obraz zaczyna układać się w jednolitą całość.

  - Muszę to przemyśleć, ... nie jestem w stanie ocenić "na teraz" co o tym sądzić, ale wydaje mi się, że wszyscy grają wspólnie przeciwko sobie, ... i nam (Polsce), tylko o tym nie wiemy.
  Rosja i Izrael przeprowadzą własne "manewry Anakonda"
 • @ikulalibal 06:56:12
  A teraz pomyśl Ziut,tylko myśl intensywnie:jeśli Izrael odsłania pomnik Armii Czerwonej w 2012 czyli krótko przed tym kiedy akurat w Polsce wyraźnie przyspiesza tendencja wręcz odwrotna,to jakiej jeszcze niespodzianki należy oczekiwać? http://www.bibula.com/?p=58119

  - TO POWINNO ZMIENIĆ NASZ PUNKT WIDZENIA

  Pomnik wdzięczności Armii Czerwonej został postawiony w mieście Netanja w centralnym Izraelu. Monument odsłonili wczoraj prezydenci Izraela i Rosji Szymon Peres i Władimir Putin.

  Pomnik ku czci sowieckiego wojska, był pomysłem syjonistycznego premiera Benjamina Netanjahu, który monitorował projekt i proces powstawania monumentu. Pomnik zlecony przez Izrael, a wykonany przez artystów z Rosji, upamiętnia żołnierzy Armii Czerwonej, którzy zginęli w czasie II Wojny Światowej w walce z Niemcami, działając tym samym na rzecz uratowania Żydów od zagłady. Dziennik „Jerusalem Post” przypomniał również, że po stronie komunistycznego wojska walczyło około miliona Żydów, z czego w walce z Niemcami zginęło ich ponad 120 tysięcy.

  Netanjahu Nie mógł pojawić się jednak na uroczystości z powodu kontuzji stawu skokowego, dlatego jego miejsce zajął prezydent Szymon Peres. Dokonał on aktu odsłonięcia pomnika wraz z głową państwa rosyjskiego Władimirem Putinem, któremu towarzyszyli sowieccy kombatanci. Dzisiejsza uroczystość jest okazją, aby podziękować Armii Czerwonej. Gdyby nie pokonała ona nazistowskiej bestii to wątpliwym jest, abyśmy mogli dzisiaj tutaj stać. W trakcie II wojnie światowej Związek Radziecki ocalił świat od poddania się – powiedział izraelski prezydent.

  Peres nie omieszkał wyrazić nadziei na pomoc dla Izraela ze strony Rosji, w czasie rzekomego zagrożenia ze strony Syrii i Iranu. Rosja wspiera oba kraje militarnie, wetując możliwość międzynarodowej interwencji w Syrii i dostarczając temu państwu sprzętu wojskowego, a także pomagając Iranowi w rozwoju programu atomowego. Putin dziękując Peresowi za ciepłe słowa pod adresem komunistycznego wojska, nie odniósł się jednak do powyższej kwestii.

  Źródła: Euronews / Jerusalem Post
  Rosja i Izrael przeprowadzą własne "manewry Anakonda"
 • @klementyna 16:51:57
  Pan Fischer podaje wiadomość pierwszy ,a potem pan Putin .

  - Tak się składa, że akurat z zacytowanym fragmentem się zgadzam, ... bez względu w czyjej głowie się narodził. / Jest bardzo kompatybilny z działaniami ministra Waszczykowskiego, ... to wszystko robi się irracjonalne. / Rosja wspólracuje (moim zdaniem) ze swoim wrogiem, ... my (Polska) z jego amerykańską wersją.

  Na dokładkę wygląda na to, że Putin zdecydował się "odstrzelić" PiS.
  >> http://ziut.neon24.pl/post/132216,wrzodak-matterhorn-mysle-ze-rosja-popelnia-blad


  - Czacha mi dymi!
  Rosja i Izrael przeprowadzą własne "manewry Anakonda"
 • @EWINIA
  Bardzo dobre "znalezisko" / Pozwoliłem sobie to wkleić do swojej notki, jako uzupełnienie tematu >>> http://ziut.neon24.pl/post/132248,rosja-i-izrael-przeprowadza-wlasne-manewry-anakonda

  Pozdr.
  Putin twardo o prowokacjach ze strony USA
 • @mac 16:41:57
  Masz absolutną rację! / Jeśli wczoraj aresztowali "rosyjskich szpiegów", ... to ja się spodziewam, że jutro zaczną aresztować szpiegów izraelskich! - TYLKO TAKIE DZIAŁANIE JEST RACJONALNE!
  Rosja i Izrael przeprowadzą własne "manewry Anakonda"
 • @klementyna 14:18:12
  "Jednak zostawiło to trwałe ślady na psychice Pana Macierewicza. Jest uczciwy do bólu, wiernym katolikiem i patriotom. Również ślepym z nienawiści rusofobem. Pała nienawiścią do wszystkiego co rosyjskie, dlatego miedzy innymi nigdy nie rozwiąże zbrodni smoleńskiej. Obwinia i będzie obwiniał o zamach tylko i wyłącznie Rosjan. Nie dopuszcza do swojej świadomości innej opcji."

  - PRZYTOCZYŁAŚ BARDZO DOBRY FRAGMENT

  Tylko w co gra Putin?
  Rosja i Izrael przeprowadzą własne "manewry Anakonda"
 • Czy chcesz być mięsem armatnim Stanów Zjednoczonych?
  .
  Rosja i Izrael przeprowadzą własne "manewry Anakonda" >> http://ziut.neon24.pl/post/132248,rosja-i-izrael-przeprowadza-wlasne-manewry-anakonda

  ... a jaki jest wybór? Dżuma, czy cholera?
  Czy chcesz być mięsem armatnim Stanów Zjednoczonych?
 • .
  http://m.neon24.pl/dc25c0d57791462ac5f2774d2c9d361e,0,0.jpg
  Rosja i Izrael przeprowadzą własne "manewry Anakonda"
 • Waszczykowski spotkał się z premierem Izraela: "Mamy szczególne związki z tym krajem, z tym obszarem"
  .
  Minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski spotkał się w środę w Jerozolimie z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu. Rozmowa dotyczyła problemów międzynarodowych, w tym sytuacji na Bliskim Wschodzie, a także stosunków polsko-izraelskich.

  Na początku spotkania Waszczykowski złożył premierowi Izraela kondolencje w związku z ubiegłotygodniowym palestyńskim zamachem w Tel Awiwie, w którym zginęły cztery osoby.


  To jedna z bardziej szczególnych wizyt. (…) Dyskutuje się o problemach współczesnych, historycznych, niedawnej historii i bardzo odległej. My, jako Polacy, mamy szczególne związki z tym krajem, z tym obszarem i narodami, które tu żyją — powiedział szef MSZ na konferencji prasowej.

  wPolityce.pl >>> http://wpolityce.pl/swiat/296789-waszczykowski-spotkal-sie-z-premierem-izraela-mamy-szczegolne-zwiazki-z-tym-krajem-z-tym-obszarem-zdjecia?strona=1
  Rosja i Izrael przeprowadzą własne "manewry Anakonda"
 • @Eugeniusz Sendecki 10:49:57
  Panaadamowe teksty o zabiciu Sendeckiego budzą grozę. Jak można tak nie rozumieć. No jak można? [frasuje się o poziom intelektualny elity]

  - Pan Adam mówił raczej o sprawie szlachetnego honoru, a nie groźbach "budzących grozę". [Co z tym poziomem elit? / Naprawdę nie wiem.]
  Czarno widztwo Eugeniusza Sendeckiego sie nie sprawdzilo!
 • @Adam Czeczetkowicz 08:14:02
  Adam Czeczetkowicz @ Ziut 06:38:10 A jak nie zabierze to....?

  - To niech wyciągnie wnioski, ... podobno ze szlacheckiego rodu pochodzi.

  *** Ratuje go to, że nie powiedział, że po mnie przyjedzie, aby mnie zabrać. (:
  Czarno widztwo Eugeniusza Sendeckiego sie nie sprawdzilo!
 • @Eugeniusz Sendecki 10:49:57
  Pan Adam, też niezły propagandysta? / Może tak, ... ale to Pan zmienił tytuł swojej notki na "A MOGLIŚMY PRZEGRAĆ Z NIEMCAMI TRZY DO ZERA"

  ... było że na pewno przegramy. (:
  Czarno widztwo Eugeniusza Sendeckiego sie nie sprawdzilo!
 • Sasin ma przeprosić Komorowskiego za słowa o "drugiej tutce"
  .
  Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał taki wyrok wydany w lipcu zeszłego roku przez Sąd Okręgowy Warszawa-Praga. SA oddalił zarówno apelację posła PiS, pozwanego przez Komorowskiego, jak i apelację pełnomocnika prezydenta.

  Pozwany nie wykazał, że jego wypowiedź była prawdziwa lub tego, że oparł się na wiarygodnym źródle - mówiła w uzasadnieniu orzeczenia sędzia Agata Zając.

  Dodała, że rozpowszechnianie informacji "niewiarygodnej, niezweryfikowanej i nieprawdziwej" musi być uznane za naruszenie dóbr osobistych.

  05.03.14 / wPolityce >> http://wpolityce.pl/polityka/187186-sasin-ma-przeprosic-komorowskiego-za-slowa-o-drugiej-tutce

  *** No cóż, przed Sądem stanęło dwóch posłów PiS, ... oraz Prezydent, i minister partii rządzącej. / Sąd uwierzył na słowo tym drugim. / DLACZEGO NIE UWIERZYŁ NA SŁOWO POSŁOM PiS NIE WIADOMO - Czy wtedy wyrok mógł być inny? - I CO NAJWAŻNIEJSZE JAKA JEST PRAWDA?
  Sikorski? To ten ANGLIK, ... o którym wspomina KOD BIBLII?
 • @iwonka 47 17.06.2016 06:03:16
  RE ,, pytanie dlaczego na tasmach pradwy tych z osmiorniczkami ZADEN z podsluchiwanych nie mowi o zamach ,,, dlaczego ???

  "Nie martw się, Bronek, mamy jeszcze jedną tutkę"

  04.10.2011 / wPolityce.pl: >>> http://wpolityce.pl/polityka/119683-nie-martw-sie-bronek-mamy-jeszcze-jedna-tutke-jacek-sasin-w-naszym-dzienniku-o-pierwszych-dniach-po-katastrofie


  Minister Sikorski w sądzie. Zaprzecza, że mówił do prezydenta po katastrofie smoleńskiej: "Nie martw się, Bronek, mamy jeszcze jedną tutkę".

  04.07.2013 / wPolityce: >>> http://wpolityce.pl/polityka/161160-minister-sikorski-w-sadzie-zaprzecza-ze-mowil-do-prezydenta-po-katastrofie-smolenskiej-nie-martw-sie-bronek-mamy-jeszcze-jedna-tutke
  Sikorski? To ten ANGLIK, ... o którym wspomina KOD BIBLII?
 • @Talbot 23:07:21
  Działają
  A MOGLIŚMY PRZEGRAĆ Z NIEMCAMI TRZY DO ZERA...
 • W czasie wojny za defetyzm strzelalo sie w glowe panie szanowny Sendecki!
  - Oszczędźmy go tym razem, ... za dobre serce. / Obiecał, że mnie do Łodzi zabierze. (:
  Czarno widztwo Eugeniusza Sendeckiego sie nie sprawdzilo!
 • 10.04.10 / Andrzej Duda: "tutaj się dzieje zamach stanu"
  .
  >> https://www.youtube.com/watch?v=XjaqMxjO1rw

  07:45 Gdzieś o ile pamiętam około godz. 14-stej otrzymałem telefon kolejny od pana ministra Lecha Czapli, o ile pamiętam był to pan minister Lech Czapla, który mi powiedział że przyszedł telegram od prezydenta Miedwiediewa do pana marszałka (Komorowskiego) informujący o tym że Pan Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej prof. Lech Kaczyński nie żyje, i że również odbyła się rozmowa telefoniczna pomiędzy, ... o ile pamiętam tą rozmowę, pomiędzy mną a Kancelarią Sejmu, o ile pamiętam, to mi powiedziano że była to rozmowa telefoniczna pomiędzy panem marszałkiem Komorowskim, a panem prezydentem Miedwiediewem.

  A w każdym razie na 100%, pewny dzisiaj jestem, że powiedziano mi,. że przyszedł i dokument pisemny, i dodatkowo odbyła się taka rozmowa telefoniczna na najwyższym szczeblu. No i zapytał się wtedy pan minister Lech Czapla jakby co ja na to. / ... / Powiedziałem, róbcie państwo jak uważacie.

  Jeszcze wrócę na sekundę do tej pierwszej rozmowy. Bo ja pamiętam że, ja wtedy powiedziałem, w tej pierwszej rozmowie, z ministrem Czaplą, mówię że "Czy macie jakąkolwiek notę dyplomatyczną od Rosjan?" - Oni mi powiedzieli, że nie. Wiem na pewno, że w czasie którejś z tych dwóch pierwszych rozmów, wydaje mi się że z panem ministrem Czaplą, ja powiedziałem wyraźnie, chyba w czasie tej pierwszej rozmowy z panem ministrem Czaplą: "Czy otrzymaliście jakąś notę dyplomatyczną od Rosjan?" - On do mnie powiedział "Nie!" - Ja powiedziałem: "A MSZ-et otrzymał, macie jakieś informacje z MSZ-tu?" - On do mnie powiedział "Nie, ... ale to sprawdzimy." , ... Ja wtedy powiedziałem: "No to co, chcecie przejmować władzę na podstawie paska w telewizji? ... mówię, ... "No to przecież jest jakiś horror! od strony prawnej"

  Jeszcze jak byłem w pociągu to zadzwoniono do mnie z sekretariatu pana marszałka informując mnie że na godzinę 16-stą pan marszałek zaprasza na spotkanie do siebie wszystkich członków kancelarii, którzy pozostali przy życiu. Pan marszałek, no krótko powiedział co się zdarzyło, o czym oczywiście wszyscy wiedzieliśmy, i powiedział że w związku z tym przejął do wykonywania tymczasowo obowiązki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, jako marszałek Sejmu, że będzie się starał, że planuje to realizować tak, żeby jakby do minimum niezbędnego ograniczać wykonywanie tych obowiązków. - To było trochę takie zaskakujące, bo zaraz po tym powiedział że, w związku ze śmiercią pana ministra Władysława Stasiaka, on powołuje tymczasowo pełniącego obowiązki Szefa Kancelarii Prezydenta, w osobie pana ministra Jacka Michałowskiego. / ... /

  Pytanie Antoniego Macierewicza:

  Pan minister Sasin relacjonując rozmowy z panem, telefoniczne, wskazał, że podczas jednej z nich gdy referował pan to co się dzieje w Warszawie, swoje rozmowy z przedstawicielami Pana Marszałka, użył pan dla opisu tego dramatycznego napięcia, i tej sytuacji słowa, bądź wprost, bądź umownie, "że tutaj się dzieje zamach stanu", że tutaj się dzieje coś na kształt zamachu stanu, lub że tutaj jest atmosfera zamachu stanu.

  Andrzej Duda: Mogę powiedzieć w ten sposób. Jako prawnik uznałem za coś niesłychanego, że przejęcie obowiązków do wykonywania, obowiązków prezydenta, następuje w sytuacji kiedy, czy miałoby nastąpić w sytuacji, bo proszę Państwa, o ile ja pamiętam, to w tym czasie kiedy ja prowadziłem rozmowę z panem ministrem Lechem Czaplą, tą pierwszą rozmowę, to na paski w telewizji szła już informacja, że pan marszałek zaraz wygłosi oświadczenie. ...

  W związku z powyższym, ... marszałek był zdeterminowany do przejęcia, do wykonywania obowiązków prezydenta, nie wiedząc tak naprawdę, czy prezydent rzeczywiście nie żyje, bo nie było żadnej takiej pewności. Zresztą z późniejszych informacji które pochodzą od osób, które tam na miejscu były, ja wiem, że wtedy absolutnie jeszcze ciała Pana Prezydenta nie odnaleziono. - Około godziny 11-stej. - ŻE BYŁA TO PRÓBA ZŁAMANIA KONSTYTUCJI. - To mogę powiedzieć.

  No ale, patrząc na to z punktu widzenia politycznego, to jakiego innego słowa można tutaj użyć, zwłaszcza w takiej rozmowie pomiędzy dwoma kolegami, których ta sprawa jakby bezpośrednio dotyczy. - Tak użyłem tego pojęcia.
  Sikorski? To ten ANGLIK, ... o którym wspomina KOD BIBLII?

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY