Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
718 postów 4694 komentarze

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Moje komentarze

 • @ikulalibal 17:55:11
  Naziści w Palestynie "To jest niezła społeczność Hitlerów"
  >> http://www.spiegel.de/einestages/nazis-in-palaestina-es-ist-schon-eine-ganz-nette-hitlergemeinde-hier-a-948292.html

  GOOGLE RANSLATE

  Ziemia obiecana, nazistowska twierdza? Dokładnie. Przed 1939 r. Co trzeci niemiecki osadnik w Palestynie był członkiem NSDAP, a hitlerowska młodzież Hajfa oferowała kursy hebrajskie. Po wojnie Niemcy palestyńscy musieli ustąpić - i byli finansowo rekompensowani przez Izrael.

  Była to jedna z niezliczonych krwawych bitew hali między komunistami i nazistami pod koniec Republiki Weimarskiej, która miała miejsce w 1932 roku w Nagold w Wirtembergii. „Byłem świadkiem fellow SA mężczyzna został poważnie zraniony przez pistoletu strzał”, powiedział Ludwig księgowy wspominał później do dramatycznego wydarzenia, które kształtować zrównoważony: Krótko po tym zdarzeniu politycznie niedoświadczony młody człowiek z NSDAP połączone.

  Właściwie nic specjalnego nie zrobiły setki tysięcy Niemców. A jednak sprawa zawiera pewną pikantność, gdyż Ludwig Buchhalter przybył z Jerozolimy. Tam też powrócił po szkoleniu w Nagold w 1933 roku, podjął pracę jako nauczyciel w szkole niemieckiej. Wkrótce został Ortsgruppenleiter NSDAP w Jerozolimie.

  Lokalna grupa nazistowska w Jerozolimie był częścią nazistowskiego sieci w Ziemi Świętej, która została wkrótce funkcjonować pod nazwą „Grupa Krajowa partii nazistowskiej w Palestynie”. I tak jak w Jerozolimie, większość jej członków z „Temple Society”, a pietistic eliminacji kościoła Wirtembergii zatrudnionych. Szwabii kibice pisał w połowie 19 wieku, „ustanowienie Królestwa Bożego na ziemi” na sztandarach, które pamiętały, oczywiście, nigdzie budować inaczej niż w Ziemi Świętej sama. W 1868 roku, przeniesienie pierwszego templariuszy rozpoczął w ówczesnej tureckiej Prowincja Palestyny.

  "Krew, gleba, wyścig jako rzeczywistość dana przez Boga"

  Na początku lat trzydziestych XX wieku niemiecka mniejszość palestyńska liczyła prawie dwa i pół tysiąca osób. Szwabscy ​​osadnicy żyli w izolacji od wszystkich nie-Niemców. Przy dobrej dawce szowinizmu spoglądali na Arabów, którzy jedli dla nich jedynie "chleb lenistwa". I z urazą pomyśleli o sukcesie syjonistów, który zniweczył ich nadzieje, że pewnego dnia zdominują kraj.

  W ich oczach imigracja zmotywowana syjonistycznie pojawiła się tylko dzięki wpływowi "siły żydowskiego złota". Na początku pierwotnie motywowany religijnie antyjudaizm templariuszy został zastąpiony przez aluzje do niewyczerpanej finansowej potęgi rzekomo wszechmocnego "światowego żydostwa", a następnie wzbogacony antysemityzmem biologii rasowej. Dumny w 1935 r. "Oczekiwanie na świątynię", centralny organ społeczności świątynnej, ogłosił, że od pokoleń "zachowywali się w kwestii rasowej wyłącznie w sensie narodowego socjalizmu". "Krew, ziemia, rasa jako rzeczywistości dane przez Boga" były credo dla pietystów.
  "Urodziny Hitlera" na wzgórzach Synaj / Żydzi protestują!
 • @ikulalibal 17:55:11
  // No była "brunatna" i "ze swastyką" to są znane fakty,już dość dawno opisane. //

  ALE TO PRAWDA NIEZBYT ZNANA / A TAKIE ZDJĘCIE Z "URODZIN HITLERA" NA WZGÓRZACH SYNAJ WIDZĘ DOPIERO OD WCZORAJ,
  ... A NIEKTÓRZY DOPIERO OD DZISIAJ (:
  "Urodziny Hitlera" na wzgórzach Synaj / Żydzi protestują!
 • @wk..ny 16:41:20
  // @ikulalibal 15:59:42 Proszę przeczytać, to co Pan napisał kilka razy, zapętlił się Pan. "przeciw takiemu Izraelowi"; z tego jasno wynika, że chcieliby inny, ale nadal miałby to być Izrael. //

  TAK. NIE CHCIAŁO MI SIĘ TEGO TŁUMACZYĆ, ... BO W SUMIE PO CO? DZIĘKUJĘ ZA WYRĘCZENIE MNIE Z PEJ POWINNOŚCI (:

  // Świetne fotki Pan wygrzebał. Jestem zdania, że muzeum Polin powinno zostać przejęte przez Naród i takie oraz inne odkłamujące historię zdjęcia po wsze czasy jako dokumenty muszą stać na straży prawdy. //

  NO PRZECIEŻ PISZĘ ŻE " R.A.R.Y.T.A.S ! ! ! " ]:D.
  "Urodziny Hitlera" na wzgórzach Synaj / Żydzi protestują!
 • Pamiątkowa moneta upamiętniająca wyjazd żydowskich nazistów do Palestyny
  >> MUZEUM HOLOKAUSTU W WASZYNGTONIE
  >> https://collections.ushmm.org/search/catalog/irn517746
  >> TERAZ CHCĄ TAM MIEĆ POLSKIE ARCHIWA IPN / CZYLI "ICH WSZYSTKICH" (:

  Moneta okolicznościowa została wydana, aby zachęcić do imigracji, która należała do 8-letniej Mara Vishniac, młodej żydowskiej dziewczyny, która opuściła nazistowskie Niemcy wraz z rodziną w latach 1938-1940. Moneta została wybita w 1934 roku, aby upamiętnić podróż barona von Mildensteina, nazistowskiego członka partii, do Palestyny. Wyjazd zaowocował pro-syjonistycznym raportem zachęcającym do emigracji żydowskiej, opublikowanym w gazecie nacjonalistycznej Der Angriff. Mara mieszkała w Berlinie z rodzicami, Romanem i Lutą, i bratem Wolfem. Po dojściu Hitlera do władzy w 1933 r. Żydzi doświadczali coraz bardziej ostrych prześladowań. Po pogromie Nocy Kryształowej w dniach 9-10 listopada 1938 r. 12-letnia Mara i jej 16-letni brat zostali wysłani, by mieszkać z krewnymi w Rydze na Łotwie. Kilka miesięcy później Mara została wysłana do domu dla uchodźców w Szwecji. W 1940 r. Mara, jej matka i brat przeprowadzili się do Sztokholmu i otrzymali wizy, aby podróżować do Stanów Zjednoczonych. Jej ojciec został aresztowany jako wrogi cudzoziemiec w okupowanym przez Niemców Paryżu i uwięziony. Uciekł po trzech miesiącach i dzięki pomocy JDC, która sponsorowała jego fotografię, otrzymał wizę do USA. Rodzina zjednoczyła się w Lizbonie, w Portugalii i wyjechała na SS Siboney, przybywając do Nowego Jorku 31 grudnia 1940 roku.

  ==========================================
  Zionism and the Third Reich / Syjonizm i Trzecia Rzesza
  ==========================================

  https://ussus.wordpress.com/2012/02/12/syjonizm-i-iii-rzesza-2/

  Na początku 1935 r., statek pasażerski płynący do Hajfy w Palestynie opuścił niemiecki port Bremerhaven. Na sterburcie, hebrajskimi literami wypisana była nazwa statku – „Tel Awiw” – a na maszcie powiewała flaga ze swastyką. Mimo że statek był w posiadaniu syjonistów, kapitan był członkiem partii narodowosocjalistycznej. Wiele lat później, jeden z pasażerów przebywających na pokładzie, przypomniał tę kombinację jako „metapsychiczny absurd”.(1) Absurd czy nie, jest to scena z mało znanego rozdziału historii: szeroko zakrojonej współpracy między syjonistami a III Rzeszą pod przewodnictwem Hitlera.

  Zionism and the Third Reich
  http://www.ihr.org/jhr/v13/v13n4p29_Weber.html
  Autor: Mark Weber, przekład: Tomasz Nowakowski
  "Urodziny Hitlera" na wzgórzach Synaj / Żydzi protestują!
 • ZIONISM AND THE THIRD REICH By Mark Weber z FOTO
  >> https://aladinsmiraclelamp.wordpress.com/2015/11/18/zionism-and-the-third-reich/
  "Urodziny Hitlera" na wzgórzach Synaj / Żydzi protestują!
 • x
  http://oooabooks.org/news/14044251/lenni-brenner-zionism-age-dictators
  http://oooabooks.org/news/14044251/lenni-brenner-zionism-age-dictators

  https://www.youtube.com/watch?v=ay19I57Y5co

  https://www.youtube.com/watch?v=6vJhP59fVak

  https://www.google.com/search?tbm=isch&sa=1&ei=5nhrXKfCLOW7jwTB97iYCg&q=TRANSFER+AGREEMENT+ZIONIST&oq=TRANSFER+AGREEMENT+ZIONIST&gs_l=img.12...0.0..855...0.0..0.0.0.......0......gws-wiz-img.OhwPs01uVmk#imgrc=l10ITw2vLcG-fM:&spf=1550547456927
  Żydzi o oskarżaniu Polski o Holokaust i swoich oskarżeniach
 • JPost o komentarzach po zerwaniu przez Polskę szczytu V4 w Jerozolimie
  >> https://www.jpost.com/International/Poland-may-cancel-foreign-ministers-visit-to-Israel-altogether-580981

  Yesh Atid party chairman Yair Lapid also waded into the controversy.

  "For four years the prime minister didn't dare to say out loud that the reason the Poles helped the Nazis is because antisemitism was an integral part of Polish society," Lapid said. "This isn't racism, but the painful historical truth."

  The diplomatic crisis between Poland and Israel began during the Warsaw summit on the Middle East last Thursday (February 14), when Netanyahu appeared to push back against a Polish law that prohibits broad statements that the Poland as a state or as a nation, collaborated with the Nazis to kill Jews during World War II.

  "Poles cooperated with the Germans" during the Holocaust, Netanyahu said.

  He spoke toward the end of a two-day trip to Warsaw as he sat in the Museum of the History of Polish Jews, located in the heart of what had been the Warsaw Ghetto.

  Lapid attacked Netanyahu after resolved the crisis, saying, "instead of the Poles apologizing to us for the millions who perished in Poland during the Holocaust, for their assistance to the Nazis, Netanyahu for the second time apologizes to them."
  Żydzi o oskarżaniu Polski o Holokaust i swoich oskarżeniach
 • @provincjal 09 20:42:44
  Bo prywatnie jest żoną byłego amerykańskiego szefa REDERAL RESERVE Alana Greenspana.

  - Grają z nami "ASY" z najwyższej półki : /
  2 lata więzienia za krytykę żydowskich roszczeń?!
 • Souvenir coin with a swastika and Star of David owned by a young German Jewish girl
  Moneta z pamiątkami ze swastyką i Gwiazdą Dawida należąca do młodej niemieckiej dziewczyny żydowskiej

  >> https://collections.ushmm.org/search/catalog/irn517746

  Moneta okolicznościowa została wydana, aby zachęcić do imigracji, która należała do 8-letniej Mara Vishniac, młodej żydowskiej dziewczyny, która opuściła nazistowskie Niemcy wraz z rodziną w latach 1938-1940. Moneta została wybita w 1934 roku, aby upamiętnić podróż barona von Mildensteina, nazistowskiego członka partii, do Palestyny. Wyjazd zaowocował pro-syjonistycznym raportem zachęcającym do emigracji żydowskiej, opublikowanym w gazecie nacjonalistycznej Der Angriff. Mara mieszkała w Berlinie z rodzicami, Romanem i Lutą, i bratem Wolfem. Po dojściu Hitlera do władzy w 1933 r. Żydzi doświadczali coraz bardziej ostrych prześladowań. Po pogromie Nocy Kryształowej w dniach 9-10 listopada 1938 r. 12-letnia Mara i jej 16-letni brat zostali wysłani, by mieszkać z krewnymi w Rydze na Łotwie. Kilka miesięcy później Mara została wysłana do domu dla uchodźców w Szwecji. W 1940 r. Mara, jej matka i brat przeprowadzili się do Sztokholmu i otrzymali wizy, aby podróżować do Stanów Zjednoczonych. Jej ojciec został aresztowany jako wrogi cudzoziemiec w okupowanym przez Niemców Paryżu i uwięziony. Uciekł po trzech miesiącach i dzięki pomocy JDC, która sponsorowała jego fotografię, otrzymał wizę do USA. Rodzina zjednoczyła się w Lizbonie, w Portugalii i wyjechała na SS Siboney, przybywając do Nowego Jorku 31 grudnia 1940 roku.

  ==========================================
  Zionism and the Third Reich / Syjonizm i Trzecia Rzesza
  ==========================================

  https://ussus.wordpress.com/2012/02/12/syjonizm-i-iii-rzesza-2/

  Na początku 1935 r., statek pasażerski płynący do Hajfy w Palestynie opuścił niemiecki port Bremerhaven. Na sterburcie, hebrajskimi literami wypisana była nazwa statku – „Tel Awiw” – a na maszcie powiewała flaga ze swastyką. Mimo że statek był w posiadaniu syjonistów, kapitan był członkiem partii narodowosocjalistycznej. Wiele lat później, jeden z pasażerów przebywających na pokładzie, przypomniał tę kombinację jako „metapsychiczny absurd”.(1) Absurd czy nie, jest to scena z mało znanego rozdziału historii: szeroko zakrojonej współpracy między syjonistami a III Rzeszą pod przewodnictwem Hitlera.

  Zionism and the Third Reich
  http://www.ihr.org/jhr/v13/v13n4p29_Weber.html
  Autor: Mark Weber, przekład: Tomasz Nowakowski
  Nie-dwu-ZNACZNA decyzja premiera Morawieckiego ws. Izraela?
 • "A w tle jest jeszcze deklaracja polsko-izraelska"
  .
  A w tle jest jeszcze deklaracja polsko-izraelska, którą obecny skok temperatury, wywołany wypowiedziami Netanyahu, stawia w nieco dwuznacznym świetle. >> https://wpolityce.pl/polityka/434310-premier-morawiecki-do-netanjahu-tak-grac-to-nie-bedziemy

  - CZEGO JESZCZE NIE WIEMY?
  Nie-dwu-ZNACZNA decyzja premiera Morawieckiego ws. Izraela?
 • JRMiP Congress in Berlin promo
  >> https://www.youtube.com/watch?v=PsWnAJ2z3jk

  Archiwum 7. Berlin Biennale
  >> https://artmuseum.pl/pl/archiwum/archiwum-7-berlin-biennale/1863
  Nie-dwu-ZNACZNA decyzja premiera Morawieckiego ws. Izraela?
 • laurentp @ Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 17:29:02
  Nie lubię cię Kolego za styl (ale chyba zmieniasz), ale co za KRETYN dał *1??? Nawet jako tylko hasło do Google jest to cenna notka. laurentp 17.02.2019 18:21:32


  Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny @ laurentp 18:21:32

  // Nie lubię cię Kolego za styl (ale chyba zmieniasz), ale co za KRETYN dał *1 //

  NAJCEKAWSZA KRYTYKA JAKIEJ MÓGŁBYM SIĘ SPODZIEWAĆ

  ... a jeśli chodzi o "styl". / Może faktycznie lepiej zmienić treść na hasła. Z badań wynika, że 70 % czytających i tak nie rozumie treści. Tylko jak usatysfakcjonować te pozostałe 30% myślących [rozumiejących]? Demagogia ich nie usatysfakcjonuje. ]:D
  Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 17.02.2019 18:31:45


  PRZEPRASZAM 30% MYŚLCYCH ZA TE "KIKUTY" NOTEK, ALE NIE POKAZUJE SIĘ MI MIEJSCE GDZIE MOŻNA PISAĆ. / MUSZĘ SIĘ ZMIEŚCIĆ W OKIENKU WPROWADZAJĄCYM - ALE SKORO NIEKTÓRYM TO PASUJE TO "GRA GITARA" (:
  Nie-dwu-ZNACZNA decyzja premiera Morawieckiego ws. Izraela?
 • Jednoznacznie "dwuznaczna" postawa "naszego" premiera Mateusza Morawieckiego
  Po rozmowie telefonicznej z Netanjahu Morawiecki nie leci na szczyt V4 do Izraela >> https://wpolityce.pl/polityka/434273-nasz-news-premier-nie-leci-na-szczyt-v4-do-izraela

  >> CO USTALILI NIE WIADOMO, ALE OBAWIAM SIĘ NAJGORSZGO
  >> https://www.youtube.com/watch?v=q7O7J2va9WA

  >> Stanowisko Polski kluczem w "kwesti bliskowschodniej"
  >> http://ziut.neon24.pl/post/147700,stanowisko-polski-kluczem-w-kwesti-bliskowschodniej
  Nie-dwu-ZNACZNA decyzja premiera Morawieckiego ws. Izraela?
 • @laurentp 18:21:32
  // Nie lubię cię Kolego za styl (ale chyba zmieniasz), ale co za KRETYN dał *1 //

  NAJCEKAWSZA KRYTYKA JAKIEJ MÓGŁBYM SIĘ SPODZIEWAĆ

  ... a jeśli chodzi o "styl". / Może faktycznie lepiej zmienić treść na hasła. Z badań wynika, że 70 % czytających i tak nie rozumie treści. Tylko jak usatysfakcjonować te pozostałe 30% myślących [rozumiejących]? Demagogia ich nie usatysfakcjonuje. ]:D
  Frank Blaichman: Strona z partyzantami żydowskimi
 • Miała być anty-irańska, a wyszła anty-polska
  Cóż, konferencja monachijska też miała najfatalniejsze dla Polski skutki - ale przynajmniej nie odbywała się w Warszawie.

  ALEŻ PANIE i PANOWIE / TA KONFERENCJA BYŁA NAJWIĘKSZYM SUKCESEM POLSKI PO 1989 ROKU , ... WIĘCEJ TAKICH ! ! !

  Bez niej PiS i większość Polaków nadal siedzieli by w "umysłowym Ciemnogrodzie" / Ta konferencja była "delightfull", cokolwiek by t nie znaczyło. ]:D
  Miała być anty-irańska, a wyszła anty-polska
 • Test na wyobraźnię. Wyobraźmy sobie, że polski premier jedzie na międzynarodową konferencję pokojową do Izraela..
  Ciekawy artykuł zszokowanego profesora , zwyczajnego pedagogiki na UMK w Toruniu, były dwukadencyjny dziekan Wydziału Nauk Pedagogicznych na tym uniwersytecie. Autor ponad 20 książek o edukacji. Wypromował 16 doktorów. Jest członkiem Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP, a także Rady Programowej Narodowego Kongresu Nauki.
  >> https://wpolityce.pl/polityka/434230-test-na-wyobraznie
  Oficjalne: "Niech żyje przyjaźń polsko-izraelska" ! ]:D
 • Partisans and Countries
  Frank podjął wielkie ryzyko, aby pomóc rodzicom i rodzinie przetrwać te trudności. Z rowerem jeździł z sąsiednich farm do pobliskich miast, kupując i sprzedając towary w każdym miejscu. Nie chciał nosić opaski z gwiazdą Dawida i podróżował bez wymaganych zezwoleń, ale jego odwaga i płynny język polski zapewniały mu bezpieczeństwo. Kiedy rozeszła się wieść, że Żydzi z Kamionki zostaną przesiedleni do pobliskiego getta, Frank ukrył się w krzaczastym rejonie poza miastem. Został u zaprzyjaźnionego polskiego rolnika, a następnie dołączył do innych Żydów ukrywających się w pobliskim lesie. W lesie groźba odkrycia była stała, a polscy bandyci biją kobiety opuszczające obóz.

  Zawsze w ruchu zabijali niemieckich kolaborantów, niszcząc linie telefoniczne, uszkodzone fabryki mleczarskie i zasadzki na niemieckie patrole.

  Oddział Franka dołączył do większego oddziału żydowskiego, z silnymi związkami z polskim podziemiem i armią sowiecką. Byli odpowiedzialni za ochronę 200 Żydów mieszkających w leśnym obozowisku. Tylko 21 lat był najmłodszym dowódcą plutonu w oddziale i eskortował przyszłego premiera Polski do tajnego spotkania z sowieckim najwyższym dowództwem.
  >> http://www.jewishpartisans.org/partisans-and-countries

  TAKICH BOCHATERÓW PROMUJE W POLSCE NASZ AMERYKASKI SOJUSZNIK : /
  Frank Blaichman: Strona z partyzantami żydowskimi
 • @miarka 13:17:19
  // Tylko "PRZYJACIELE WROGÓW" mogą po tym co już stało się jawnym głosić przyjaźń polsko-izraelską //

  TO JEST WŁAŚNIE SEDNO i NIEROZPOZNANY DO TERAZ DYLEMAT PiS, ... POTOCZNIE NAZYWA SIĘ TO "POŻYTECZNI IDIOCI" : /

  - Miejmy kciuki aby to "do teraz" było formą czasu przeszłego
  Oficjalne: "Niech żyje przyjaźń polsko-izraelska" ! ]:D
 • The Fate of the Jews in Selected Regions of Occupied Poland.
  Two thirds of the local Jews who hid there from the Nazis did not survive the war, mostly because of the actions of their non-Jewish neighbors, reports a new study. >> https://www.jpost.com/Diaspora/Study-says-Polish-neighbors-betrayed-more-Jews-than-previously-thought-556197

  If the new study in Poland is correct, then those estimates are just a fraction of a tally of well over half a million Jewish Holocaust victims who died as a result of the actions of non-Jewish Poles

  PL >> https://www.holocaustresearch.pl/index.php?show=415&lang=pl
  EN >> https://www.holocaustresearch.pl/index.php?show=415&lang=en

  PL >> https://www.holocaustresearch.pl/?l=a&lang=pl
  EN >> https://www.holocaustresearch.pl/?l=a&lang=en
  Oficjalne: "Niech żyje przyjaźń polsko-izraelska" ! ]:D
 • Stanowisko Polski kluczem w "kwesti bliskowschodniej"
  To od Polski zależy, czy na Bliskim Wschodzie zapanuje pokój i przyjaźń międzynarodowa, ... a konkretnie od tego, czy przyjmiemy z powrotem polskich "towarzyszy żydowskich" z Rosji Radzieckiej i "ziem polskich", którym pozwoliliśmy odejść.

  To nasze nieopatrzne działanie stało się powodem narastającego od ponad 70 lat kryzysu na Bliskim Wschodzie i to Polska ma go rozwiązać, ... czy chce, czy nie chce. / Więc nie zaniżajmy swojej wartości, ... to naprawdę od nas zależy polityka światowa i przyszłość naszych byłych współobywateli. Tych prawdziwych i tych zaimportowanych z Republik Związku Radzieckiego, którzy nie z własnej woli, otumanieni przez syjonistów udali się na zagraniczną tułaczkę - NAPRAWDĘ - WSZYSTKO OD NAS ZALEŻY - od naszego "ducha polskości" : /
  >> https://ziut.neon24.pl/post/147700,stanowisko-polski-kluczem-w-kwesti-bliskowschodniej
  Oficjalne: "Niech żyje przyjaźń polsko-izraelska" ! ]:D

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY