Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
669 postów 4475 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Kijowski: Bohater, ... za pieniądze George'a Soros'a?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Agentura nie śpi, czuwa! - 27.03.2016 @ 19:22 napisałem notkę: "Barak Hussain Obama nie poklepie Prezydenta Dudy po plecach". Zacytowałem w niej fragment Wikipedii: FREEDOM HOUSE jest finansowana przez liczne fundacje min. fundację George'a Soros'a

Wikipedia PL:  Prezesem Freedom House od września 2005 r. jest Peter Ackerman.Wcześniej funkcję tę pełnił James Woolsey, były dyrektor CIA.  Wiceprezesami zarządu są Stuart Eizenstat i Mark Palmer.FREEDOM HOUSE   jest finansowana przez liczne fundacje, m.in. George'a Soros'a.

 

Przywódca Kuby nie dał się poklepać Obamie  [ VIDEO ]   >>>   //pikio.pl/castro-nie-dal-sie-poklepac-obamie-po-plecach-video/ 

Barak Hussain Obama nie poklepie Prezydenta Dudy po plecach. - Nie ma się czym podniecać. /  Najprawdopodobniej w Waszyngtonie dostrzegli, że nie jesteśmy osłami, ... i szukają nowych?  - Niech Kijowski jedzie zwiedzać Kongres USA, ... niech Barak Hussain Obama nie poklepuje Prezydenta Dudy po plecach.   >>>   //ziut.neon24.pl/post/130635,barak-hussain-obama-nie-poklepie-prezydenta-dudy-po-plecach

27.03.2016 / Dziennik.pl:  Prezydent Andrzej Duda leci do Waszyngtonu na organizowany pod koniec marca Szczyt Nuklearny. Wiadomo, że ma się tam spotkać z prezydentem Turcji, Gruzji oraz Ukrainy. Mimo wcześniejszych zapowiedzi ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego, że Andrzej Duda będzie widział się również z prezydentem USA, w oficjalnym kalendarzu wizyty nie ma jednak spotkania z Barackiem Obamą. Tak wynika z informacji podawanych przez Kancelarię Prezydenta.

Co ciekawe, w pierwszych dniach kwietnia do Waszyngtonu wybiera się Mateusz Kijowski, lider Komitetu Obrony Demokracji. Został zaproszony na spotkanie prodemokratycznej organizacji pozarządowej Freedom House. Delegację KOD czekają tam rozmowy z amerykańskimi politykami, senatorami i przedstawicielami administracji USA.

Freedom House: Różnice pomiędzy wersjami  >>>  

https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Freedom_House&diff=44798534&oldid=44341076

 

Jak widzimy na screenach wyżej, informację o finansowaniu przez George'a Soros'a FREEDOM HOUSE, gospodarza i zapewne fundatora wizyty Kijowskiego w Waszyngtonie, niejaki Tomasz Raburski "wyciął" po prostu z polskiej WIKIPEDII.  -  Kim jest Tomasz Raburski? -  "Zbrojnym ramieniem KOD-u?"

Powstaje pytanie, czy zrobił to "w kontakcie" z Kijowskim, ... lub osobami które mogły być zainteresowane ukryciem faktu, że FREEDOM HOUSE jest współfinansowane przez żydowskiego miliardera.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że o tym, że Barak Hussain Obama nie spotka się z Prezydentem Dudą polskiej opinii publicznej dostarczył Aleksander Smolar, szef Fundacji Stefana Batorego, ... założonej i finansowanej przez George'a Soros'a (George Soros, ... pierwszy Pan od lewej na zdjęciu niżej, z byłym Panem pPezydentem)

CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU?

Od prawej: Bronisław Komorowski pRezydent Polski; "tzw. prof." Władysław Bartoszewski; Anna Komorowska żona prezydenta, ... w głębi miliarder George Soros, który za pośrednictwem swoich organizacji charytatywnych i żony Gorbaczowa, dotarł do samego Gorbaczowa, który zainicjował "pieriestrojkę".  -  Amerykański miliarder George Soros to człowiek, który od samego początku bierze czynny udział w reformowaniu Europy Wschodniej polegającej na "prywatyzacji", czyli wykupowaniu dóbr Narodowych za grosze - Można podejrzewać, że to on zlecił prywatyzację Lasów Państwowych.  - Wiadomo też, że to żydowscy finansiści amerykańscy sfinansowali rewolucję 1917 r. w Rosji, a pieniądze Sorosa,  jeśli dobrze słyszałem , buszują teraz po Ukrainie.

 

<>

 

Βy William Engdah 

EIR Investigation Executive Intelligence Review, Nov.1/1996

//hermesthescholar.blogspot.ca/2012/01/secret-financial-network-behind-wizard.html
 
What Soros means by "open," is a society that allows him and his financial predator friends to loot the resources and precious assets of former Warsaw Pact economies. By bringing people like Jeffrey Sachs or Sweden's Anders Aslund and their economic shock therapy into these economies, Soros lays the groundwork for buying up the assets of whole regions of the world at dirt-cheap prices.
 
Soros zatrudnił swojego przyjaciela z Harvard University, ekonomistę  Jeffery'a Sachsa , który poprzednio był doradcą ekonomicznym rządu boliwijskiego i doprowadził do przejęcia gospodarki boliwijskiej poprzez kartel narkotykowy [tzw. “korporację bananową” {ochroniarzy} - St.T.].
 
“The Secret Financial Network Behind "Wizard" George Soros”.
Oto tłumaczenie fragmentu tego artykułu na język polski:
 
"Soros był osobiście odpowiedzialny za wprowadzenie terapii szokowej we wschodzących gospodarkach wschodnio-europejskich po 1989 r. Rozmyślnie zachęcał słabe nowe rządy we wschodniej Europie do wprowadzania szalonej, drakońskiej polityki, która umożliwiła jemu oraz jego żarłocznym finansowym kamratom jak Mark Rich oraz Shaul Eisenberg wykupić zasoby dużej części gospodarek we Wschodniej Europie po absurdalnie niskich cenach.
 
W 1989 r. Soros zorganizował tajne spotkanie pomiędzy "reformatorskim" rządem premiera Mieczysława Rakowskiego a liderami nielegalnych wówczas Związków Zawodowych "Solidarność". Z wiarygodnego polskiego źródła wiemy, że na tym spotkaniu Soros zaproponował następujący "plan" dla Polski Komuniści muszą dopuścić do władzy przedstawicieli [tej nowej] Solidarności, aby zyskać zaufanie społeczne.
 
Następnie rząd musi doprowadzić państwowe przedsiębiorstwa do bankructwa, stosując astronomicznie wysokie oprocentowanie, wstrzymując kredyty państwowe, obciążając firmy długiem niemożliwym do spłacenia.
 
(Informacja o spotkaniu Bronisława Geremka ze Stanisławem Cioskiem, wysłannikiem gen. Jaruzelskiego, dotycząca wymienionych / bezrobocie, zmiany własnościowe, pieniądz / znajduje się w archiwach państwowych.)
 
Wówczas, Soros obiecał że namówi swoich przyjaciół, międzynarodowych biznesmenów, aby przybyli do Polski jako potencjalni nabywcy przedsiębiorstw państwowych. Jako przykład takiego postępowania może posłużyć plan dotyczący prywatyzacji Huty Warszawa. Według ekspertów z branży metalurgicznej, wybudowanie takiego kompleksu metalurgicznego od zera kosztowałoby zachodni koncern około 3-4 miliardy dolarów. Kilkanaście miesięcy później polski rząd zgodził się wziąć na siebie długi przedsiębiorstwa oraz sprzedać Hutę Warszawa za $ 30 milionów, międzynarodowej firmie Lucchini z siedzibą w Mediolanie.
 
Soros zatrudnił swojego przyjaciela z Harvard University, ekonomistę Jeffery'a Sachsa, który poprzednio był doradcą ekonomicznym rządu boliwijskiego i doprowadził do przejęcia gospodarki boliwijskiej poprzez kartel narkotykowy [tzw. “korporację bananową” {ochroniarzy} - St.T.].
 
Dla zrealizowania swojego planu w stosunku do Polski Soros powołał Fundacje im. Stefana Batorego, która była oficjalnym sponsorem prac Sachsa w latach 1989-1990.
Soros zwierzył się kiedyś, że nawiązał przyjacielskie stosunki z głównym doradcą Wałęsy, Bronisławem Geremkiem.
 
Spotkał się również z ówczesnym prezydentem, Generałem Wojciechem Jaruzelskim, który wyraził zgodę na utworzenie fundacji. Soros współpracował ściśle z szarą eminencją ministra finansów Leszka Balcerowicza - Witoldem Trzeciakowskim.
Utrzymywał również serdeczne stosunki z samym Balcerowiczem, który wprowadzał w Polsce terapię szokową.
 
Soros wspomniał, że na wskutek dużej presji zachodnich kół polityczno-biznesowych, Wałęsa zgodził się pozostawić Balcerowicza na stanowisku ministra finansów, kiedy został prezydentem Polski.A co zrobił Balcerowicz, zamroził płace w czasie kiedy przedsiębiorstwa państwowe znalazły się na krawędzi bankructwa na wskutek odcięcia kredytów państwowych. Produkcja przemysłowa wówczas spadła o 30% w czasie dwóch lat.
 
Soros przyznał, że zdawał sobie doskonale sprawę z tego, iż terapia szokowa może doprowadzić do zamykania zakładów przemysłowych, olbrzymiego bezrobocia a nawet do niepokojów społecznych. Dlatego naciskał władze komunistyczne, aby włączyły przedstawicieli Solidarności do rządu, co ułatwiłoby zapobieganie protestom społecznym. Poprzez Fundacje Batorego Soros współpracował z ambasadą USA w Warszawie oraz z głównymi przedstwicielami mediów takimi jak Adam Michnik, wprowadzając faktycznie cenzurę w temacie terapii szokowej, eliminując jakąkolwiek krytykę.
 
 
PODAJ DALEJ  

 

Kijowski: Bohater, ... za pieniądze George'a Soros'a?

Agentura nie śpi, czuwa! - 27.03.2016 @ 19:22 napisałem notkę: "Barak Hussain Obama nie poklepie Prezydenta Dudy po plecach". Zacytowałem w niej fragment Wikipedii: FREEDOM HOUSE jest finansowana przez liczne fundacje min. fundację George'a Soros'a

Wikipedia PL: Prezesem Freedom House od września 2005 r. jest Peter Ackerman.Wcześniej funkcję tę pełnił James Woolsey, były dyrektor CIA. Wiceprezesami zarządu są Stuart Eizenstat i Mark Palmer. - FREEDOM HOUSE jest finansowana przez liczne fundacje, m.in. George'a Soros'a.

Jak widzimy na screenach wyżej, informację o finansowaniu przez George'a Soros'a FREEDOM HOUSE, gospodarza i zapewne fundatora wizyty Kijowskiego w Waszyngtonie, niejaki Tomasz Raburski "wyciął" po prostu z polskiej WIKIPEDII. - Kim jest Tomasz Raburski? - "Zbrojnym ramieniem KOD-u?"

Powstaje pytanie, czy zrobił to "w kontakcie" z Kijowskim, ... lub osobami które mogły być zainteresowane ukryciem faktu, że FREEDOM HOUSE jest współfinansowane przez żydowskiego miliardera.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że o tym, że Barak Hussain Obama nie spotka się z Prezydentem Dudą polskiej opinii publicznej dostarczył Aleksander Smolar, szef Fundacji Stefana Batorego, ... założonej i finansowanej przez George'a Soros'a (George Soros, ... pierwszy Pan od lewej na zdjęciu niżej, z byłym Panem pPezydentem)
>>> ZOBACZ CAŁĄ NOTKĘ / ZDJĘCIA>>> //ziut.neon24.pl/post/130683,kijowski-bohater-za-pieniadze-george-a-soros-a

KOMENTARZE

 • Jaromirze 1*, ... bez żadnego komentarza?
  Czyżby z faktami nie dało się dyskutować? (:
 • @Nibiru 19:35:30
  Nibiru 29.03.2016 19:35:30 - Poprawniej byłoby "pieniądze zrabowane uczciwym Ziemianom, a będące pod czasową administracją Jurasa Sorosa"

  - Tak, ... okradli nas wszystkich na cacy.
 • U.S.A. tego Kijowskiego tak hoduje,jak neo-nazistę D.Jarosza z Prawego Sektora na Ukrainie.
  Widać dla nich prezydent Duda,to drugi prezydent Janukowycz.

  Żydzi z Departamentu Stanu, prezydent Obama nie szanują polskiej demokracji,tak jak ukraińskiej itd.
 • @Seth 19:54:44
  Seth 29.03.2016 19:54:44 Widać dla nich prezydent Duda,to drugi prezydent Janukowycz.

  - NO NIE TAK, ALE ZAMACH JUŻ CHYBA BYŁ, NIEUDANY

  ... skoordynowany z "Ustawą o bratniej pomocy" >>> http://ziut.neon24.pl/post/130601,macierewicz-nie-to-kto-w-rzadzie-jest-agentem-pentagonu

  Ustawę o bratniej pomocy" przygotowano w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów 04 marca 2016 roku, czyli w dniu samochodowego wypadku Prezydenta Polski Andrzeja Dudy.

  - Biorąc pod uwagę swoje spostrzeżenie chce zadać pytanie:

  KTO KONKRETNIE PRZYGOTOWAŁ PROJEKT NOWELIZACJI USTWAY PiS O BRATNIEJ POMOCY - OSOBIŚCIE PREMIER SZYDŁO, CZY KTÓRYŚ Z JEJ PODWŁADNYCH?

  Jeśli projekt napisała osobiście Premier Szydło, to kto jeszcze miał na to wpływ? / I najważniejsze pytanie: dlaczego ten projekt wygląda tak jak wygląda, czyli źle, ... a nie tak, jak powinien wyglądać?
 • Barack Obama spotka się z Donaldem Tuskiem
  Barack Obama spotka się z Donaldem Tuskiem w chwili, w której Prezydent RP chciał z nim rozmawiać / W czasie Szczytu Bezpieczeństwa Nuklearnego w Waszyngtonie dojdzie do spotkania prezydenta Baracka Obamy z Donaldem Tuskiem. W czasie tego spotkania na rozmowę z amerykańskim przywódcą miał liczyć prezydent Andrzej Duda.>>> http://wpolityce.pl/polityka/286819-barack-obama-spotka-sie-z-donaldem-tuskiem-w-chwili-w-ktorej-prezydent-rp-chcial-z-nim-rozmawiać

  TEORIA POKRYWA SIĘ Z PRAKTYKĄ!

  Sienkiewicz w rozmowie zdradził motyw zamachu w Smoleńsku - Motywem jest "World Trade Scenario" / Kontrola Handlu Światowego, o którym słychać na "taśmie Sienkiewicz/Belka" - W EU Amerykanie chcą nad nim panować za pośrednictwem budowanych przez Platformę "specjalnych relacji" między Polską i Izraelem.

  Wkładem Izraela byłby "pieniądze finansjery żydowskiej" wyciśnięte z Polaków, ... a wkładem Polski byłaby nasza niepodległość. - Efektem ma być MIĘDZYMORZE, ... z tym że w założeniach różnych graczy, to nie Polacy mają być liderami "PROJEKTU" - Żydo-syjonistom amerykańskim marzy się, że to będą oni. >>> http://ziut.neon24.pl/post/130640,sienkiewicz-w-rozmowie-zdradzil-motyw-zamachu-w-smolensku
 • Pokatastrofalny bliźniakzalatwi Kijowskiego kręgami poodejrzeń jak Lepera
  Kijowski może sie tylko modlić do Bolka WAŁĘSy "lECHU zaplacz jak Sawicka a wyrwiesz nas z kręgow gruntowego ziobrohaka mocy do wałęsiotuskowych lewów czerwcowych nocy"

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY