Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
625 postów 4262 komentarze

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Ale numer! Czyżbym rozkodował KOD?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do USA nikt Kijowskiego i KOD nie zapraszał? Fundacja Freedom House: Nie organizujemy wyjazdu KOD do Stanów, a Kijowski nie będzie miał żadnego wykładu - piszą wPolityce.pl

>>>  //wpolityce.pl/polityka/286888-do-usa-nikt-kijowskiego-i-kod-nie-zapraszal-fundacja-freedom-house-nie-organizujemy-wyjazdu-kod-do-stanow-a-kijowski-nie-bedzie-mial-zadnego-wykladu

wPolityce.pl wczoraj 30-tego:  Fundacja Freedom House nie organizuje wyjazdu Komitetu Obrony Demokracji, a tym bardziej nie sponsoruje biletów za ocean. Mateusz Kijowski nie będzie miał również wykładu, a jedynie spotkanie z ekspertami.

—informuje „Gazeta Polska Codziennie”.

Informacje o wyjeździe Kijowskiego do USA, „GP” otrzymała od fundacji Freedom House. Jak poinformował Robert Ruby, dyrektor ds. komunikacji fundacji:

Nie jesteśmy sponsorem ani organizatorem tej wizyty. Rolą Freedom House jest służenie jako gospodarz w małych spotkaniach, w których będzie uczestniczyło kilkoro specjalistów z zakresu praw człowieka. Nie będą one prezentowane na forum publicznym i nie zawierają się w nich formalne prezentacje lub przemówienia.

<>

CZYŻBY KTOŚ ZAREAGOWAŁ NA MOJĄ NOTATKĘ / JA PRZEDWCZORAJ

Kijowski: Bohater, ... za pieniądze George'a Soros'a?

>> //ziut.neon24.pl/post/130683,kijowski-bohater-za-pieniadze-george-a-soros-a

Ziut przedwczoraj 29-tego: Agentura nie śpi, czuwa! - 27.03.2016 @ 19:22 napisałem notkę: "Barak Hussain Obama nie poklepie Prezydenta Dudy po plecach". Zacytowałem w niej fragment Wikipedii: FREEDOM HOUSE jest finansowana przez liczne fundacje min. fundację George'a Soros'a

Wikipedia PL:  Prezesem Freedom House od września 2005 r. jest Peter Ackerman.Wcześniej funkcję tę pełnił James Woolsey, były dyrektor CIA.  Wiceprezesami zarządu są Stuart Eizenstat i Mark Palmer.FREEDOM HOUSE   jest finansowana przez liczne fundacje, m.in. George'a Soros'a.

 

27.03.2016 / Dziennik.pl:  Prezydent Andrzej Duda leci do Waszyngtonu na organizowany pod koniec marca Szczyt Nuklearny. Wiadomo, że ma się tam spotkać z prezydentem Turcji, Gruzji oraz Ukrainy. Mimo wcześniejszych zapowiedzi ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego, że Andrzej Duda będzie widział się również z prezydentem USA, w oficjalnym kalendarzu wizyty nie ma jednak spotkania z Barackiem Obamą. Tak wynika z informacji podawanych przez Kancelarię Prezydenta.

Co ciekawe, w pierwszych dniach kwietnia do Waszyngtonu wybiera się Mateusz Kijowski, lider Komitetu Obrony Demokracji. Został zaproszony na spotkanie prodemokratycznej organizacji pozarządowej Freedom House. Delegację KOD czekają tam rozmowy z amerykańskimi politykami, senatorami i przedstawicielami administracji USA.

Freedom House: Różnice pomiędzy wersjami  >>>  

https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Freedom_House&diff=44798534&oldid=44341076

 

Jak widzimy na screenach wyżej, informację o finansowaniu przez George'a Soros'a FREEDOM HOUSE, gospodarza i zapewne fundatora wizyty Kijowskiego w Waszyngtonie, niejaki Tomasz Raburski "wyciął" po prostu z polskiej WIKIPEDII.  -  Kim jest Tomasz Raburski? -  "Zbrojnym ramieniem KOD-u?"

Powstaje pytanie, czy zrobił to "w kontakcie" z Kijowskim, ... lub osobami które mogły być zainteresowane ukryciem faktu, że FREEDOM HOUSE jest współfinansowane przez żydowskiego miliardera.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że o tym, że Barak Hussain Obama nie spotka się z Prezydentem Dudą polskiej opinii publicznej dostarczył Aleksander Smolar, szef Fundacji Stefana Batorego, ... założonej i finansowanej przez George'a Soros'a (George Soros, ... pierwszy Pan od lewej na zdjęciu niżej, z byłym Panem pPezydentem)

CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU?

Od prawej: Bronisław Komorowski pRezydent Polski; "tzw. prof." Władysław Bartoszewski; Anna Komorowska żona prezydenta, ... w głębi miliarder George Soros, który za pośrednictwem swoich organizacji charytatywnych i żony Gorbaczowa, dotarł do samego Gorbaczowa, który zainicjował "pieriestrojkę".  -  Amerykański miliarder George Soros to człowiek, który od samego początku bierze czynny udział w reformowaniu Europy Wschodniej polegającej na "prywatyzacji", czyli wykupowaniu dóbr Narodowych za grosze - Można podejrzewać, że to on zlecił prywatyzację Lasów Państwowych.  - Wiadomo też, że to żydowscy finansiści amerykańscy sfinansowali rewolucję 1917 r. w Rosji, a pieniądze Sorosa,  jeśli dobrze słyszałem , buszują teraz po Ukrainie.  >>>  //ziut.neon24.pl/post/130683,kijowski-bohater-za-pieniadze-george-a-soros-a

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY