Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
669 postów 4477 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Ale numer! Czyżbym rozkodował KOD?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do USA nikt Kijowskiego i KOD nie zapraszał? Fundacja Freedom House: Nie organizujemy wyjazdu KOD do Stanów, a Kijowski nie będzie miał żadnego wykładu - piszą wPolityce.pl

>>>  //wpolityce.pl/polityka/286888-do-usa-nikt-kijowskiego-i-kod-nie-zapraszal-fundacja-freedom-house-nie-organizujemy-wyjazdu-kod-do-stanow-a-kijowski-nie-bedzie-mial-zadnego-wykladu

wPolityce.pl wczoraj 30-tego:  Fundacja Freedom House nie organizuje wyjazdu Komitetu Obrony Demokracji, a tym bardziej nie sponsoruje biletów za ocean. Mateusz Kijowski nie będzie miał również wykładu, a jedynie spotkanie z ekspertami.

—informuje „Gazeta Polska Codziennie”.

Informacje o wyjeździe Kijowskiego do USA, „GP” otrzymała od fundacji Freedom House. Jak poinformował Robert Ruby, dyrektor ds. komunikacji fundacji:

Nie jesteśmy sponsorem ani organizatorem tej wizyty. Rolą Freedom House jest służenie jako gospodarz w małych spotkaniach, w których będzie uczestniczyło kilkoro specjalistów z zakresu praw człowieka. Nie będą one prezentowane na forum publicznym i nie zawierają się w nich formalne prezentacje lub przemówienia.

<>

CZYŻBY KTOŚ ZAREAGOWAŁ NA MOJĄ NOTATKĘ / JA PRZEDWCZORAJ

Kijowski: Bohater, ... za pieniądze George'a Soros'a?

>> //ziut.neon24.pl/post/130683,kijowski-bohater-za-pieniadze-george-a-soros-a

Ziut przedwczoraj 29-tego: Agentura nie śpi, czuwa! - 27.03.2016 @ 19:22 napisałem notkę: "Barak Hussain Obama nie poklepie Prezydenta Dudy po plecach". Zacytowałem w niej fragment Wikipedii: FREEDOM HOUSE jest finansowana przez liczne fundacje min. fundację George'a Soros'a

Wikipedia PL:  Prezesem Freedom House od września 2005 r. jest Peter Ackerman.Wcześniej funkcję tę pełnił James Woolsey, były dyrektor CIA.  Wiceprezesami zarządu są Stuart Eizenstat i Mark Palmer.FREEDOM HOUSE   jest finansowana przez liczne fundacje, m.in. George'a Soros'a.

 

27.03.2016 / Dziennik.pl:  Prezydent Andrzej Duda leci do Waszyngtonu na organizowany pod koniec marca Szczyt Nuklearny. Wiadomo, że ma się tam spotkać z prezydentem Turcji, Gruzji oraz Ukrainy. Mimo wcześniejszych zapowiedzi ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego, że Andrzej Duda będzie widział się również z prezydentem USA, w oficjalnym kalendarzu wizyty nie ma jednak spotkania z Barackiem Obamą. Tak wynika z informacji podawanych przez Kancelarię Prezydenta.

Co ciekawe, w pierwszych dniach kwietnia do Waszyngtonu wybiera się Mateusz Kijowski, lider Komitetu Obrony Demokracji. Został zaproszony na spotkanie prodemokratycznej organizacji pozarządowej Freedom House. Delegację KOD czekają tam rozmowy z amerykańskimi politykami, senatorami i przedstawicielami administracji USA.

Freedom House: Różnice pomiędzy wersjami  >>>  

https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Freedom_House&diff=44798534&oldid=44341076

 

Jak widzimy na screenach wyżej, informację o finansowaniu przez George'a Soros'a FREEDOM HOUSE, gospodarza i zapewne fundatora wizyty Kijowskiego w Waszyngtonie, niejaki Tomasz Raburski "wyciął" po prostu z polskiej WIKIPEDII.  -  Kim jest Tomasz Raburski? -  "Zbrojnym ramieniem KOD-u?"

Powstaje pytanie, czy zrobił to "w kontakcie" z Kijowskim, ... lub osobami które mogły być zainteresowane ukryciem faktu, że FREEDOM HOUSE jest współfinansowane przez żydowskiego miliardera.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że o tym, że Barak Hussain Obama nie spotka się z Prezydentem Dudą polskiej opinii publicznej dostarczył Aleksander Smolar, szef Fundacji Stefana Batorego, ... założonej i finansowanej przez George'a Soros'a (George Soros, ... pierwszy Pan od lewej na zdjęciu niżej, z byłym Panem pPezydentem)

CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU?

Od prawej: Bronisław Komorowski pRezydent Polski; "tzw. prof." Władysław Bartoszewski; Anna Komorowska żona prezydenta, ... w głębi miliarder George Soros, który za pośrednictwem swoich organizacji charytatywnych i żony Gorbaczowa, dotarł do samego Gorbaczowa, który zainicjował "pieriestrojkę".  -  Amerykański miliarder George Soros to człowiek, który od samego początku bierze czynny udział w reformowaniu Europy Wschodniej polegającej na "prywatyzacji", czyli wykupowaniu dóbr Narodowych za grosze - Można podejrzewać, że to on zlecił prywatyzację Lasów Państwowych.  - Wiadomo też, że to żydowscy finansiści amerykańscy sfinansowali rewolucję 1917 r. w Rosji, a pieniądze Sorosa,  jeśli dobrze słyszałem , buszują teraz po Ukrainie.  >>>  //ziut.neon24.pl/post/130683,kijowski-bohater-za-pieniadze-george-a-soros-a

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY