Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
669 postów 4476 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

10/4 Czyżby Kaczyński przewidział zamach na,.. Kaczyńskiego?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oto co Kaczyński napisał w swojej książce w 2013 r.: Rozpęta się piekło. Dosłownie i w przenośni. Dosłownie, bo trybuna, na której podczas obchodów V Rocznicy Smoleńska, obecni byli Prezydent, Prezes, i kilku ministrów, stanęła w płomieniach. ***

Czy 10.04.16 służby USA i MOSSAD zgotują nam "smoleńską szopkę"?

Czy 10.04.16 służby USA i MOSSAD zrobią nam smoleńską szopkę  >>  Naczelnik Państwa ("JK"), oraz Minister Obrony Narodowej ("AM"), nie powinni latać wspólnie jednym samolotem. - NIE POWINNI STAĆ OBOK SIEBIE NA TEJ SAMEJ TRYBUNIE. - Nie powinni, trzymając się za ręce, przechodzić przez to samo pole minowe.

Słowa te nie są kabaretem, to poważne ostrzeżenie anty-terrorystyczne. >>>  //ziut.neon24.pl/post/130573,czy-10-04-16-sluzby-usa-i-mossad-zrobia-nam-smolenska-szopke

"Rozpęta się piekło. Dosłownie i w przenośni. Dosłownie, bo trybuna, na której podczas obchodów V Rocznicy Smoleńska, obecni byli Prezydent, Prezes, i kilku ministrów, stanęła  w płomieniach.

Wyglądało to naprawdę spektakularnie. Zdjęcia te obiegły natychmiast cały świat i stały  się topową migawką w serwisach informacyjnych. Tak naprawdę nikomu nic poważnego się nie stało. Ot, lekkie poparzenia, stłuczenia i otarcia przy ewakuacji. Ale wyglądało to groźnie. Wszyscy powtarzali, jak to nie mieści im się głowie, że coś takiego mogło się zdarzyć w centrum Europy, że trzeba zapobiegać, eliminować, zwiększyć środki…

"PRZEMÓWIENIE PREMIER PO ATAKU"

"Rada Ministrów i Sejm zamknęły się w budynkach rządowych na nadzwyczajnych posiedzeniach i obradowały całą noc. Budynki były otoczone uzbrojonymi po zęby kordonami wojska i policji. Niektórzy komentatorzy wyśmiali to, twierdząc, że mamy bardzo słabe państwo, skoro aż tak bardzo boimy się jednego KD-doca z brodą, i z butelką z benzyną. Niektórzy blogerzy wskazywali, i mieli rację,  że to po prostu są zwykli tchórze. Do żadnego polityka, choćby szeregowego, nie można się było wtedy dostać, by przeprowadzić wywiad, stąd dziennikarze skazani byli na kilka lakonicznych i banalnych wypowiedzi zamieszczonych na Twitterze.

Obrady trwały do białego rana. Podobno rozważano wprowadzenie stanu wyjątkowego (co, nawiasem mówiąc, zapewne dodatkowo mogłoby potwierdzać tezę o tchórzostwie).

A kolejnego dnia rano, na warszawskiej Pradze, pojawił się pierwszy znak KD namalowany sprayem na murze, a o godzinie 9.00 premier wygłosiła orędzie do narodu, emitowane na żywo przez wszystkie stacje radiowe i telewizyjne w Polsce.

Oświadczenie i konferencja prasowa Premier.

– Szanowni Państwo! Obywatele! Rodacy!

– Chciałbym dzisiaj, że tak powiem, na gorąco, odnieść się do wczorajszych tragicznych wydarzeń. Otóż chcę powiedzieć, że rząd, rząd i parlament nie dadzą się zastraszyć. Nikt nie będzie nam dyktował za pomocą butelek z benzyną, jaką politykę mamy prowadzić.

Chciałbym też, abyśmy wszyscy spojrzeli na to wszystko pod właściwym kątem. Był to czyn szaleńca, człowieka sfrustrowanego, zapewne też nieszczęśliwego, ale jakże niesprawiedliwego w swych ocenach.

Żyjemy w demokracji, najlepszym z możliwych ustrojów. Władzę sprawują reprezentanci narodu wybrani w powszechnych i jawnych wyborach. Jesteśmy tu, by pracować dla Was, by Wam służyć.

I jeśli robimy to nieudolnie, jeśli kierujemy krajem nie w tym kierunku, w którym uważacie, że powinniśmy, to możecie nas zmienić. Możecie w kolejnych wyborach kompletnie zmienić skład parlamentu i rządu.

I chcę zaznaczyć, że to jest jedyna skuteczna, legalna i dopuszczalna metoda, dzięki której obywatele wpływają na kształt polityki, na kształt sceny politycznej w swoim kraju. Tak działa demokracja. Takie są demokratyczne zasady. A szaleńcom, frustratom i, co tu dużo mówić, kryminalistom pokroju Kujwinowskiego  mówimy zdecydowane „Nie!”.

Powtarzam jeszcze raz. Nie damy się zastraszyć. Od jutra cała administracja i struktury państwa przystępują do normalnej pracy. Zamachowiec został ujęty i osadzony. W dalszej kolejności zostanie osądzony, a niezawisły sąd wyda wyrok. I uważam, że to zamyka sprawę. Dodam jedynie, że mam nadzieję, że nikt, kto czytał list, nie da się nabrać na te brednie o zbuntowanych z KD. Bo gdyby stało się inaczej, nasza reakcja będzie stanowcza i twarda, może nawet bolesna.

Pytanie od dziennikarza

– Jeśli Pani mówi, że rząd nie da się zastraszyć, to czym tłumaczyć nadzwyczajne środki ostrożności. Kordony wojska i policji. Dzisiejsze szczegółowe rewizje wszystkich dziennikarzy, prześwietlanie kamer i tak dalej.

– To standardowe procedury, proszę Pana, przy tego typu zdarzeniach. Jak powiedziałem, od jutra przystępujemy do normalnej pracy i nie planujemy stosowania żadnych dodatkowych środków ostrożności.

Pytanie od dziennikarza

– Skoro uważa Pani, że to odosobniony czyn frustrata, jak wytłumaczy Pani litery KD, które dziś rano pojawiły się na jednym z budynków warszawskiej Pragi

– Nic o tym nie wiem.

Pytanie od dziennikarza

– Czy Pani zapowiedź twardej i bolesnej reakcji to straszenie ewentualnych naśladowców możliwością stosowania przemocy wobec nich?

– Proszę Pana, wszystkie organa państwa działają i będą działać w ramach obowiązujących przepisów i procedur. Dotyczy to oczywiście również, a może nawet w szczególności, policji, która takimi ewentualnymi incydentami będzie się zajmować. I oczywiście ufam, że zajmować skutecznie.

Pytanie od dziennikarza

– Czy przez to, że państwo działa skutecznie, rozumie Pani czternastoletnie śledztwo w sprawie zabójstwa generała Marka Papały, niewyjaśnienie do dziś zabójstwa ministra Dębskiego i inne nierozwiązane sprawy, na które powołuje się zamachowiec?

–  To wszystko, co miałem do powiedzenia. Dziękuję państwu.

***
Przez kilka kolejnych tygodni każde główne wydanie serwisów informacyjnych w Polsce zaczynało się sprawozdaniem z postępów w śledztwie w sprawie Kujinowskiego. I faktycznie, wydawało się, że działał sam.

Przesłuchiwano wszystkich, z którymi miał cokolwiek wspólnego. Rozpoczęto oczywiście od najbliższej rodziny. Później wzywano kolejno dalszych krewnych, sąsiadów, kolegów z kółka szachowego ...

Wszyscy powtarzali to samo. Miły pan z brodą. Rozwodnik nie płacący alimentów ...  . Nieźle grający w szachy. Mający zdecydowane poglądy polityczne zbieżne mniej więcej" (*) ... z polityczną linią prezentowaną przez kapitana Schetino i ludzi z ".Nowotworu". *** 

*** Zmodyfikowany fragment książki Jarosława Kaczyńskiego z Wrocławia : "Zabijajcie polityków" w adaptacji autora notki  >>>    Oryginał tekstu:  //www.zabijajciepolitykow.pl/pliki/jk_zabijajcie-politykow_ksiazka_fragment_218722.pdf

Kim jest Jarosław Kaczyński, który napisał powieść "Zabijajcie polityków"?

KOMENTARZE

 • Jarosław Kaczyński , ... autor książki "ZABIJAJCIE POLITYKÓW"
  1. Jarosław Kaczyński zwalnia Hofmana
  >> https://www.youtube.com/watch?v=wbe8bwmFuxA

  2. Jarosław Kaczyński - Zabijajcie polityków - 2013-09-13 - Polsat
  >> https://www.youtube.com/watch?v=iaeaxMX27t4

  YT#2 wyżej / Przypadkowa rozmowa z Gazetą pod spodem: 1 min. 15 sek / "Zabijajcie polityków" / W tle, ... GAZETA WYBORCZA i KRZYŻ
 • @Ziut 22:26:21
  Że, "katastrofa smoleńska" to był "projekt" służb specjalnych, nie ulega najmniejszej wątpliwości...jakich i czyich służb...Tylko dlaczego zaplanowana miała być ta katastrofa w Warszawie przy ul. Nożyków?.Oczywiście, przy poparciu żydostwa w USrahellu. Une dobrze wiedzą gdzie i co się stało, no i dlaczego.
 • @Ziut 22:26:21
  Szanowni państwo, z racji mej pracy w serwisie US Navy w ZEA(1990-2000) miałem kontakt z pilotami USAF,(także w bazie B52 na Diego Garcia) gen. Franksem z którymi mam kontakt do dziś. Wszyscy wymienieni wyśmiali teorię wypadku, etc...czy wybuchu, oni także mówili o inscenizacji na Siewiernym. Sprawców i miejsca szukajcie w Polsce! Podjąłem polemikę z Edmundem Klichem tym o mordzie mongolskiej dupy kobyły, z PKBWiL, chciał początkowo spotkania ze mną u siebie, lecz jak go korespondencyjnie technicznie rozjechałem to zamilkł i milczy do dziś to samo tępak Lasek ze swą ekipą. Jestem specjalistą silników okrętowych i między innymi od turbin gazowych, turbodoładowarek okrętowych po kursach w Szwajcarii, USA, Japonii. I takie techniczne miernoty jak wymienieni oraz min. Macierewicz ze swym zespołem mi kitu nie wcisną, za ciency w uszach do mnie. Nawet Binienda z Cieszewskim o tym się przekonał polemizując drogą mailową ze mną, po kilku mailach zamilkli, milczą do dziś. Macierewicz i jego poprzedni zespół także.
 • @kula Lis 66 17:37:22
  Że, "katastrofa smoleńska" to był "projekt" służb specjalnych, nie ulega najmniejszej

  - KULA LIS TRAFIŁ W DZIESIĄTKĘ
 • @Nibiru 05:59:22
  Nibiru 10.04.2016 05:59:22 - Wprawdzie nie jest on (Prezydent) z mojej bajki, ale w związku z tym co opozycja wyrabia uważam, że powinien bardzo uważać na swoje bezpieczeństwo.

  - TAK NA PEWNO, ... I NIE TYLKO ON.
 • @Ziut 21:05:32
  Najmądrzejsza wypowiedź ever:

  "Jednak ja w żaden kompromis nie wierzę. Trybunał nie ma prawa cofnąć się – bo oznaczałoby to przyznanie, że TK może się mylić, co jest niszczące dla powagi orzeczeń sądowych i para-sądowych. Z kolei PiS wisi na krawędzi zaufania i przyznanie się do błędu byłoby niebezpieczną utratą twarzy."

  Całkowita moja zgoda z tym, co mówi JKM.

  TK nie może uznać, że się mylił. Nie w tej sprawie. Albo coś jest prawem, albo nie jest. Albo PO miała prawo wybrać tych trzech, albo nie miała.
  Jazda po bandzie i po krawędzi jest jednak nadal JAZDĄ.

  Kompromis może co najwyżej zaistnieć w polityce: liderzy mogą ustalić, co z takim fantem robimy.... jak go nagłaśniamy.... jak go sprzedajemy (tutaj co do zasady to Morawiecki ma rację: nie człowiek dla prawa, lecz prawo dla ludzi).

  Jednak wpierw zastrzeżenie: fachowcy (juryści) nie są związani propagandą i trzeba wiedzieć, że ciągłość III RP wymaga, byśmy poważnie traktowali TK. Powinni być zaprzysiężeni. Tutaj rację ma JKM.

  A może Duda pragnie swoją bezczynnością po prostu przedłużyć moment zaprzysiężenia tych trojga? Bo np. w swym subiektywnym przekonaniu wie, że PO się pomyliła i zaprzysięgła ich przedwcześnie? I powinna ich powołać, owszem, ale nieco później? Tak ze dwa lata???
  Bo To po mowie Dudy można wywnioskować, że wie coś więcej... czego my maluczcy nie wiemy.

  A JKM?

  JKM wpadł w generalną niespójność, gdy zaczął brać pieniądze z Brukseli jako eurosceptyk, krytykując jednocześnie zasadność tego tworu...

  ... ale ta niespójność podkreśla równocześnie jednak jego racjonalizm: atrakcyjność pensji powoduje, że idzie działać nawet tam, gdzie wg niego dzieje się źle. By naprawiać. Takich ludzi trzeba. Racjonalnych, ale w granicach rozsądku.

  Jak Stefan Kisielewski... zobaczymy, jak długo JKM w tej Unii pociągnie i na ile jest elastyczny...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY