Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
625 postów 4262 komentarze

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

10/4 Czyżby Kaczyński przewidział zamach na,.. Kaczyńskiego?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oto co Kaczyński napisał w swojej książce w 2013 r.: Rozpęta się piekło. Dosłownie i w przenośni. Dosłownie, bo trybuna, na której podczas obchodów V Rocznicy Smoleńska, obecni byli Prezydent, Prezes, i kilku ministrów, stanęła w płomieniach. ***

Czy 10.04.16 służby USA i MOSSAD zgotują nam "smoleńską szopkę"?

Czy 10.04.16 służby USA i MOSSAD zrobią nam smoleńską szopkę  >>  Naczelnik Państwa ("JK"), oraz Minister Obrony Narodowej ("AM"), nie powinni latać wspólnie jednym samolotem. - NIE POWINNI STAĆ OBOK SIEBIE NA TEJ SAMEJ TRYBUNIE. - Nie powinni, trzymając się za ręce, przechodzić przez to samo pole minowe.

Słowa te nie są kabaretem, to poważne ostrzeżenie anty-terrorystyczne. >>>  //ziut.neon24.pl/post/130573,czy-10-04-16-sluzby-usa-i-mossad-zrobia-nam-smolenska-szopke

"Rozpęta się piekło. Dosłownie i w przenośni. Dosłownie, bo trybuna, na której podczas obchodów V Rocznicy Smoleńska, obecni byli Prezydent, Prezes, i kilku ministrów, stanęła  w płomieniach.

Wyglądało to naprawdę spektakularnie. Zdjęcia te obiegły natychmiast cały świat i stały  się topową migawką w serwisach informacyjnych. Tak naprawdę nikomu nic poważnego się nie stało. Ot, lekkie poparzenia, stłuczenia i otarcia przy ewakuacji. Ale wyglądało to groźnie. Wszyscy powtarzali, jak to nie mieści im się głowie, że coś takiego mogło się zdarzyć w centrum Europy, że trzeba zapobiegać, eliminować, zwiększyć środki…

"PRZEMÓWIENIE PREMIER PO ATAKU"

"Rada Ministrów i Sejm zamknęły się w budynkach rządowych na nadzwyczajnych posiedzeniach i obradowały całą noc. Budynki były otoczone uzbrojonymi po zęby kordonami wojska i policji. Niektórzy komentatorzy wyśmiali to, twierdząc, że mamy bardzo słabe państwo, skoro aż tak bardzo boimy się jednego KD-doca z brodą, i z butelką z benzyną. Niektórzy blogerzy wskazywali, i mieli rację,  że to po prostu są zwykli tchórze. Do żadnego polityka, choćby szeregowego, nie można się było wtedy dostać, by przeprowadzić wywiad, stąd dziennikarze skazani byli na kilka lakonicznych i banalnych wypowiedzi zamieszczonych na Twitterze.

Obrady trwały do białego rana. Podobno rozważano wprowadzenie stanu wyjątkowego (co, nawiasem mówiąc, zapewne dodatkowo mogłoby potwierdzać tezę o tchórzostwie).

A kolejnego dnia rano, na warszawskiej Pradze, pojawił się pierwszy znak KD namalowany sprayem na murze, a o godzinie 9.00 premier wygłosiła orędzie do narodu, emitowane na żywo przez wszystkie stacje radiowe i telewizyjne w Polsce.

Oświadczenie i konferencja prasowa Premier.

– Szanowni Państwo! Obywatele! Rodacy!

– Chciałbym dzisiaj, że tak powiem, na gorąco, odnieść się do wczorajszych tragicznych wydarzeń. Otóż chcę powiedzieć, że rząd, rząd i parlament nie dadzą się zastraszyć. Nikt nie będzie nam dyktował za pomocą butelek z benzyną, jaką politykę mamy prowadzić.

Chciałbym też, abyśmy wszyscy spojrzeli na to wszystko pod właściwym kątem. Był to czyn szaleńca, człowieka sfrustrowanego, zapewne też nieszczęśliwego, ale jakże niesprawiedliwego w swych ocenach.

Żyjemy w demokracji, najlepszym z możliwych ustrojów. Władzę sprawują reprezentanci narodu wybrani w powszechnych i jawnych wyborach. Jesteśmy tu, by pracować dla Was, by Wam służyć.

I jeśli robimy to nieudolnie, jeśli kierujemy krajem nie w tym kierunku, w którym uważacie, że powinniśmy, to możecie nas zmienić. Możecie w kolejnych wyborach kompletnie zmienić skład parlamentu i rządu.

I chcę zaznaczyć, że to jest jedyna skuteczna, legalna i dopuszczalna metoda, dzięki której obywatele wpływają na kształt polityki, na kształt sceny politycznej w swoim kraju. Tak działa demokracja. Takie są demokratyczne zasady. A szaleńcom, frustratom i, co tu dużo mówić, kryminalistom pokroju Kujwinowskiego  mówimy zdecydowane „Nie!”.

Powtarzam jeszcze raz. Nie damy się zastraszyć. Od jutra cała administracja i struktury państwa przystępują do normalnej pracy. Zamachowiec został ujęty i osadzony. W dalszej kolejności zostanie osądzony, a niezawisły sąd wyda wyrok. I uważam, że to zamyka sprawę. Dodam jedynie, że mam nadzieję, że nikt, kto czytał list, nie da się nabrać na te brednie o zbuntowanych z KD. Bo gdyby stało się inaczej, nasza reakcja będzie stanowcza i twarda, może nawet bolesna.

Pytanie od dziennikarza

– Jeśli Pani mówi, że rząd nie da się zastraszyć, to czym tłumaczyć nadzwyczajne środki ostrożności. Kordony wojska i policji. Dzisiejsze szczegółowe rewizje wszystkich dziennikarzy, prześwietlanie kamer i tak dalej.

– To standardowe procedury, proszę Pana, przy tego typu zdarzeniach. Jak powiedziałem, od jutra przystępujemy do normalnej pracy i nie planujemy stosowania żadnych dodatkowych środków ostrożności.

Pytanie od dziennikarza

– Skoro uważa Pani, że to odosobniony czyn frustrata, jak wytłumaczy Pani litery KD, które dziś rano pojawiły się na jednym z budynków warszawskiej Pragi

– Nic o tym nie wiem.

Pytanie od dziennikarza

– Czy Pani zapowiedź twardej i bolesnej reakcji to straszenie ewentualnych naśladowców możliwością stosowania przemocy wobec nich?

– Proszę Pana, wszystkie organa państwa działają i będą działać w ramach obowiązujących przepisów i procedur. Dotyczy to oczywiście również, a może nawet w szczególności, policji, która takimi ewentualnymi incydentami będzie się zajmować. I oczywiście ufam, że zajmować skutecznie.

Pytanie od dziennikarza

– Czy przez to, że państwo działa skutecznie, rozumie Pani czternastoletnie śledztwo w sprawie zabójstwa generała Marka Papały, niewyjaśnienie do dziś zabójstwa ministra Dębskiego i inne nierozwiązane sprawy, na które powołuje się zamachowiec?

–  To wszystko, co miałem do powiedzenia. Dziękuję państwu.

***
Przez kilka kolejnych tygodni każde główne wydanie serwisów informacyjnych w Polsce zaczynało się sprawozdaniem z postępów w śledztwie w sprawie Kujinowskiego. I faktycznie, wydawało się, że działał sam.

Przesłuchiwano wszystkich, z którymi miał cokolwiek wspólnego. Rozpoczęto oczywiście od najbliższej rodziny. Później wzywano kolejno dalszych krewnych, sąsiadów, kolegów z kółka szachowego ...

Wszyscy powtarzali to samo. Miły pan z brodą. Rozwodnik nie płacący alimentów ...  . Nieźle grający w szachy. Mający zdecydowane poglądy polityczne zbieżne mniej więcej" (*) ... z polityczną linią prezentowaną przez kapitana Schetino i ludzi z ".Nowotworu". *** 

*** Zmodyfikowany fragment książki Jarosława Kaczyńskiego z Wrocławia : "Zabijajcie polityków" w adaptacji autora notki  >>>    Oryginał tekstu:  //www.zabijajciepolitykow.pl/pliki/jk_zabijajcie-politykow_ksiazka_fragment_218722.pdf

Kim jest Jarosław Kaczyński, który napisał powieść "Zabijajcie polityków"?

KOMENTARZE

 • Jarosław Kaczyński , ... autor książki "ZABIJAJCIE POLITYKÓW"
  1. Jarosław Kaczyński zwalnia Hofmana
  >> https://www.youtube.com/watch?v=wbe8bwmFuxA

  2. Jarosław Kaczyński - Zabijajcie polityków - 2013-09-13 - Polsat
  >> https://www.youtube.com/watch?v=iaeaxMX27t4

  YT#2 wyżej / Przypadkowa rozmowa z Gazetą pod spodem: 1 min. 15 sek / "Zabijajcie polityków" / W tle, ... GAZETA WYBORCZA i KRZYŻ
 • @Ziut 22:26:21
  Że, "katastrofa smoleńska" to był "projekt" służb specjalnych, nie ulega najmniejszej wątpliwości...jakich i czyich służb...Tylko dlaczego zaplanowana miała być ta katastrofa w Warszawie przy ul. Nożyków?.Oczywiście, przy poparciu żydostwa w USrahellu. Une dobrze wiedzą gdzie i co się stało, no i dlaczego.
 • @Ziut 22:26:21
  Szanowni państwo, z racji mej pracy w serwisie US Navy w ZEA(1990-2000) miałem kontakt z pilotami USAF,(także w bazie B52 na Diego Garcia) gen. Franksem z którymi mam kontakt do dziś. Wszyscy wymienieni wyśmiali teorię wypadku, etc...czy wybuchu, oni także mówili o inscenizacji na Siewiernym. Sprawców i miejsca szukajcie w Polsce! Podjąłem polemikę z Edmundem Klichem tym o mordzie mongolskiej dupy kobyły, z PKBWiL, chciał początkowo spotkania ze mną u siebie, lecz jak go korespondencyjnie technicznie rozjechałem to zamilkł i milczy do dziś to samo tępak Lasek ze swą ekipą. Jestem specjalistą silników okrętowych i między innymi od turbin gazowych, turbodoładowarek okrętowych po kursach w Szwajcarii, USA, Japonii. I takie techniczne miernoty jak wymienieni oraz min. Macierewicz ze swym zespołem mi kitu nie wcisną, za ciency w uszach do mnie. Nawet Binienda z Cieszewskim o tym się przekonał polemizując drogą mailową ze mną, po kilku mailach zamilkli, milczą do dziś. Macierewicz i jego poprzedni zespół także.
 • @kula Lis 66 17:37:22
  Że, "katastrofa smoleńska" to był "projekt" służb specjalnych, nie ulega najmniejszej

  - KULA LIS TRAFIŁ W DZIESIĄTKĘ
 • @Nibiru 05:59:22
  Nibiru 10.04.2016 05:59:22 - Wprawdzie nie jest on (Prezydent) z mojej bajki, ale w związku z tym co opozycja wyrabia uważam, że powinien bardzo uważać na swoje bezpieczeństwo.

  - TAK NA PEWNO, ... I NIE TYLKO ON.
 • @Ziut 21:05:32
  Najmądrzejsza wypowiedź ever:

  "Jednak ja w żaden kompromis nie wierzę. Trybunał nie ma prawa cofnąć się – bo oznaczałoby to przyznanie, że TK może się mylić, co jest niszczące dla powagi orzeczeń sądowych i para-sądowych. Z kolei PiS wisi na krawędzi zaufania i przyznanie się do błędu byłoby niebezpieczną utratą twarzy."

  Całkowita moja zgoda z tym, co mówi JKM.

  TK nie może uznać, że się mylił. Nie w tej sprawie. Albo coś jest prawem, albo nie jest. Albo PO miała prawo wybrać tych trzech, albo nie miała.
  Jazda po bandzie i po krawędzi jest jednak nadal JAZDĄ.

  Kompromis może co najwyżej zaistnieć w polityce: liderzy mogą ustalić, co z takim fantem robimy.... jak go nagłaśniamy.... jak go sprzedajemy (tutaj co do zasady to Morawiecki ma rację: nie człowiek dla prawa, lecz prawo dla ludzi).

  Jednak wpierw zastrzeżenie: fachowcy (juryści) nie są związani propagandą i trzeba wiedzieć, że ciągłość III RP wymaga, byśmy poważnie traktowali TK. Powinni być zaprzysiężeni. Tutaj rację ma JKM.

  A może Duda pragnie swoją bezczynnością po prostu przedłużyć moment zaprzysiężenia tych trojga? Bo np. w swym subiektywnym przekonaniu wie, że PO się pomyliła i zaprzysięgła ich przedwcześnie? I powinna ich powołać, owszem, ale nieco później? Tak ze dwa lata???
  Bo To po mowie Dudy można wywnioskować, że wie coś więcej... czego my maluczcy nie wiemy.

  A JKM?

  JKM wpadł w generalną niespójność, gdy zaczął brać pieniądze z Brukseli jako eurosceptyk, krytykując jednocześnie zasadność tego tworu...

  ... ale ta niespójność podkreśla równocześnie jednak jego racjonalizm: atrakcyjność pensji powoduje, że idzie działać nawet tam, gdzie wg niego dzieje się źle. By naprawiać. Takich ludzi trzeba. Racjonalnych, ale w granicach rozsądku.

  Jak Stefan Kisielewski... zobaczymy, jak długo JKM w tej Unii pociągnie i na ile jest elastyczny...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY