Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
669 postów 4475 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Ostrzegałem! Palcem jak muchę rozgniotę na ścianie! Kukike..

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Pier… się, Kornel. Zależy ci tylko na karierze syna” – tymi słowami według relacji posłów Paweł Kukiz miał się zwrócić podczas posiedzenia klubu do Kornela Morawieckiego." - Kim Ty jesteś Pawle Kukizie?

 
 
Kim jesteś Kukikezarze?
 
"Wodzem, .. zbawcą plemienia", czy przebiegłym szamanem, który w piosenkach śpiewanych Kukikezom reklamuje "szklane paciorki", ... takie jak kiedyś "Kolumbowie" sprzedawali Irokezom?

Ci co wiedzą, zrozumieją, ale bardzo niewielu ma wiedzę, że z Kukikezarem łączy mnie "szczególny przypadek".  -  Nie wiem nawet, czy wie o tym sam Kukikezar?   - Otórz obaj, każdy swoim kierowany impulsem, każdy w swoim zakresie, rozgnietliśmy magika "Człowieka Muchę", ... co skutkowało erupcją mocy, której obaj jesteśmy tworem. 
 
- Wiem kim jestem, .. ale kim jest Kukikezar?
 
Sedna sprawy wahałem się postawić bo nie wiedziałem, nie byłem pewien, ...  a On wiedział że patrzę.  Czy serce "wodza" drętwiało mu na myśl i świadomość o tym?  -  Może faktycznie  był  On "wodzem",  którego widzieli w Nim Kukikezi, a którego ja, jakoś w Nim dostrzec (prawie) nigdy nie mogłem.

Kim jest Kukikezar ?
 
Myślę, że się zastanowisz i zdecydujesz, tak jak ja już  zdecydowałem, ... że sobie odpowiesz na to pytanie, tak jak ja już sobie odpowiedziałem.   -    Patrzyłem i czekałem, aż zbłądzi (lub się zdradzi). / Zbłądził, czy zdradził?  /  Ja myślę że "TYLKO" wykonywał zadanie!   
 
Teraz "jak śmierć" przychodzę, .. i tak jak "Człowieka Muchę",  
tak teraz Jego - Kukikezara, "palcem jak muchę rozgniotę na ścianie"!
 
  
image
 
11.05.15 Facebook / TfuTfu24-News.pl /  Wczorajszy NEWS!:   Bronisław Komorowski po przegranej w I turze wyborów prezydenckich ogłosił wszem i wobec, że od zawsze wspierał JOW-y  (jednomandatowe okręgi wyborcze).  -  Do tego - Uwaga! - ogłosił, że chce referendum w tej sprawie. Paweł Kukiz od dawna postulował w tej sprawie. Pisał nawet do prezydenta.  -   Co o pomyśle Komorowskiego myślał Kukiz?
 
"Wkrótce opublikuję nasze petycje do prezydenta."  –   napisał ostro Paweł Kukiz tuż po swoim dobrym wyniku w wyborach prezydenckich.    -   Jakie "ostro",  jakie "nasze",  gdyby się Kukiz w porę nie zreflektował, (albo gdyby mu ktoś wtedy nie podpowiedział)  to byłyby to propozycje warunków współpracy z prezydentem Komorowskim. 
 
PYTANIEM JEST, CZY BRAK TEJ PUBLIKACJI TEJ PETYCJI BYŁA ZABIEGIEM MJĄCYM UNIEMOŻLIWIĆ POKZANIE NAM JEGO, PAWŁA KUKIZA, "PRAWDZIWEJ TWARZY "? 

 

Kukiz nie chce wygrać, chce pertraktować z Prezydentem? 
 
 
.
                                         
CZYŻBYŚMY UZYSKALI ODPOWIEDŹ NA PYTANIE KIM JEST "KUKIKEZAR"?

 <>

NIEWSWEEK.pl:  „Pier… się, Kornel. Zależy ci tylko na karierze syna” – tymi słowami według relacji posłów Paweł Kukiz miał się zwrócić podczas posiedzenia klubu do Kornela Morawieckiego.  -  Podczas zebrania padły też zarzuty dotyczące związków posła Marka Jakubiaka z WSI – ustalił „Newsweek”. / .. / Posiedzenie klubu Kukiz’15 / ... / miało bardzo burzliwy przebieg.

Z relacji posłów wynika, że Kornel Morawiecki bronił tam swojej decyzji, tłumacząc, że Kukiz’15 nie powinno dołączać do opozycji totalnej, bo PiS, choć popełnia błędy, to jednak wprowadza dobre zmiany.

Jego wystąpienie spotkało się z bardzo ostrą repliką Pawła Kukiza, który według naszych rozmówców miał stwierdzić, że Morawiecki sprzyja PiS, bo jego syn Mateusz jest wicepremierem w rządzie Beaty Szydło. – Paweł wykrzyczał w kierunku Morawieckiego: „Pier… się, Kornel. Zależy ci tylko na karierze syna”.

To ostatnie na temat jego syna powtórzył kilkukrotnie – opowiada jeden z posłów. Jego relację potwierdziliśmy w drugim źródle.  -  podaje NEWSWEEK.pl  >>  //polska.newsweek.pl/burzliwe-posiedzenie-kukiz15-pawel-kukiz-pier-sie-kornel-,artykuly,383936,1.html

<>

DZIENNIK.pl: Awantura i zamieszanie w Sejmie  -  Niewiele brakowało, a Prawo i Sprawiedliwość zaliczyłoby pierwszą poważną porażkę w Sejmie. W trakcie głosowania nad kandydatem PiS na sędziego Trybunału Konstytucyjnego, prof. Zbigniewa Jędrzejewskiego, doszło do zamieszania.
 
Opozycja zbojkotowała głosowanie, próbując doprowadzić do sytuacji, by zabrakło większości sejmowej do przyjęcia kandydatury. Chwilę po głosowaniu po stronie zajmowanej przez opozycję rozległy się oklaski i okrzyki radości. Okazało się jednak, że sześciu posłów ruchu Kukiz'15 wzięło udział w głosowanu i ostatecznie przeważyły dwa głosy. "Stwierdzam wybór" - ogłosił marszałek Marek Kuchciński.

Posłowie opozycji chwilę po ogłoszeniu wyniku głosowania zaczęli krzyczeć z radości, wstali i klaskali. Początkowo wyglądało to tak, jakby wybór sędziego Trybunału nie doszedł do skutku. Emocje opadły, kiedy się okazało, że liczba posłów biorących udział w głosowaniu była wystarczająco, by wybór był ważny. Jak potwierdził w rozmowie z dziennik.pl jeden z posłów opozycji, wybuch radości spowodowany był tym, że parlamentarzyści źle odczytali wyniki. >> //wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/518090,awantura-i-zamieszanie-w-sejmie-sedzia-trybunalu-zbigniew-jedrzejewski-nie-wybrany-kuchcinski-stwierdzam-wybor.html
 
REGULAMIN SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Rozdział 3 / GŁOSOWANIE Art. 190. Sejm uchwala ustawy większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów, chyba że Konstytucja stanowi inaczej. W tym samym trybie Sejm podejmuje uchwały i inne rozstrzygnięcia, jeżeli przepisy Konstytucji, ustaw albo Regulaminu Sejmu nie stanowią inaczej.  >> //www.sejm.gov.pl/prawo/regulamin/kon7.htm
 
 
Nieboszczyk Bronisław Geremek miał podobno twierdzić, że w polityce nie liczą się fakty, że liczą się tylko fakty medialne. -  To co słyszymy w mediach o Kaczyńskim, o zamachu PiS, Polskim Rządzie, .... i Trybunale, to są właśnie oderwane od rzeczywistości "fakty medialne". -  Rzeczywistość, tak naprawdę, jest "odwrotnie inna".
 
Wrzask który w związku z tym słyszymy, to "kwik odrywanych od żłoba świń", "świń" zagranicznych, i polskich na zagranicznym wikcie.  Udawanie że ich w Polskim Sejmie nie ma, chociaż wszyscy widzieli, że byli i są, ... to obstrukcja inteligencji nas wszystkich, Polek i Polaków!   -   "TERAZ KU*WA MY" /  TKM Polacy!"  -   "Gorszy sort" niech się w końcu  weźmie do uczciwej roboty!    >>>   //ziut.neon24.pl/post/131006,tkm-kukiz-ma-racje-dobra-zmiana-pis-to-tkm

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Kukiz - Samokrytyka
  .

  Kukiz - Samokrytyka >> https://www.youtube.com/watch?v=9LjfEZ-CAro

  .... Kim jeszcze jesteś Pawle Kukizie?
  .
 • Im bardziej się kłócą o ten trybunał tym lepiej !
  Ideałem jest w tych wzajemnych eskalacjach działań złośliwych dojście do stanu w którym jedynym wyjściem przywracającym "ład prawny" będzie ustawienie wszystkich 15 członków trybunału pod ścianą ... w przeszłości była to powszechna praktyka.
 • @Drab61 21:59:11
  "wyjściem przywracającym "ład prawny" będzie ustawienie wszystkich 15 członków trybunału pod ścianą"

  >> Przynajmniej jeden z nich już tam jest, "czeka na egzekucję" (:
  >> http://ziut.neon24.pl/post/131046,niepotrzebny-nam-rzeplinski-w-kryminale
 • Warto posłuchać kim jest cyrkowy grajek!!
  https://www.youtube.com/watch?v=y4JmtfptIZM&feature=share
 • @Ziut
  To co z tym Kukizem?
  Trzy razy przeczytałem Pański wpis i nie wiem, co zostało udowodnione.
 • Panie Ziut
  Ciekawe, jak poczulby sie pan, gdyby ktos napisal o panu: zamiast Ziut np fiut.......
 • @morgan 21:32:29
  A konkretnie o co chodzi?
 • @Zbigniew Jacniacki 12:01:19
  To co z tym Kukizem?

  >> Kukiz to "Cookies w Systemie"
  >> http://polska.newsweek.pl/wyborcy-kukiza-zmienia-scene-polityczna-newsweek-pl,artykuly,362965,1.html

  ... On nie chce nimi być, może nawet sam nie jest, ... ale to co firmuje to są "Cookies w Systemie"

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY