Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
668 postów 4475 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

KOMENTARZ do "E-mail otwarty do Prokuratora Ziobry"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W sprawie fałszerstwa wyborczego w przedterminowych Wyborach Prezydenta 2010 / Wyjaśnienie i uzasadnienie zawiadomienia.

Odnosi się do dwóch wcześniejszych notek: 1. "Zawiadomienie: E-mail otwarty do Prokuratora Ziobry"  2."Komorowski "stracił dobrą okazję, aby siedzieć cicho"

Wszyscy zapewne pamiętamy ten moment: Wieczór powyborczy 4 lipca 2010 roku po przedterminowych Wyborach Prezydenta 2010 będących wynikiem tzw. "Katastrofy Smoleńskiej"  i tragicznej śmierci Prezydenta RP śp. profesora Lecha Kaczyńskiego  -  wybory wygrał Bronisław Komorowski.  /  Pytaniem jest: Czy aby na pewno?

Wszyscy wtedy byli pewni że tak, tak wskazywały pokazane wyniki "Exit Pools", które wskazywały na Bronisława Komorowskiego.  -  Różnica między kandydatami była wprawdzie niewielka   (51.1% - 48.9% = 2.2%).  - Bronisław Komorowski wygrał wybory prezydenckie "o włos", i nikt tego nie zakwestionował, ... bo nikt nie zakwestionował, że różnica 2.2% jest tak mała (bo nie jest), aby wynik Jarosława Kaczyńskiego mógł to odrobić.

I wszystko było by dobrze gdyby nie "drobny szczegół", który wydarzył się po ogłoszeniu wyniku wyborów.  - "Szczegółem" tym była relacja niezapomnianego, wtedy Marszałka Sejmu Stefana Niesiołowskiego, który powiedział:  "Ja miałem o jedenastej przeciek. Kaczyński prowadzi 56 ..?.. 54.6%. - Ja myślę Boże, ... no katastrofa! Muszę wyjeżdżać chyba, na starość mnie czeka emigracja. - No na szczęście to się nie stało."

Znając ówczesne stanowisko, jakie zajmował ówczesny Marszałek Sejmu Stefan Niesiołowski, można się domyślać z prawdopodobieństwem 99.99%, że przeciek o którym mówił Stefan Niesiołowski pochodził prawie na pewno z Państwowej Komisji Wyborczej. -  I tu zaczyna się problem, bo 4 lipca 2010 r. PKW na swojej konferencji o godzinie 23:00 podała wynik cząstkowy, w którym PKW poinformowała, że  Kaczyński przegrywa i ma 49.39%.  

Wynik Kaczyńskiego z przecieku do jakiego dotarł Niesiołowski, i cząstkowy wynik Kaczyńskiego różnią się, ... choć nie powinny.  

Czyżby Niesiołowskiemu coś się pomyliło, i się przejęzyczył?  -   To jest możliwe, gdyby nie to, że istnieje oficjalny dowód na to, że podczas liczenia głosów po Wyborach Prezydenta 2010 doszło do "dziwnej, niespotykanej anomalii", którą przedstawiam niżej.

o 

RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z FRAGMENTU LICZENIA GŁOSÓW POMIĘDZY:

od POCZĄTKUdo00:58

RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z FRAGMENTU LICZENIA GŁOSÓW POMIĘDZY:

od 00:58doKOŃCA LICZENIA GŁOSÓW

KOŃCOWA RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI W WYBORACH PREZYDENTA 2010

2,64%

17.32%

6,02%

z liczby głosów ważnych 

12 963 547

z 51.50%  Ob.KW**

z liczby głosów ważnych 

3 889 474

z 48.50%

Ob.KW***

z liczby głosów ważnych 

16 853 021

z 100%

Ob.KW

 

2,64% to procentowa różnica w głosach pomiędzy kandydatami z cząstkowego wyniku wyborów podanego przez PKW o 1:10 / Wynik z godz. 00:58  >>   Komunikat z konferencji prasowej Państwowej Komisji Wyborczej w dniu 05.07.2010 o godzinie 1.10   (51.32% - 48.68% =2.64%Przypomnijmy wcześniejszą różnicę z obrazka wyżej "Exit Pools"    (51.1% - 48.9% = 2.2%)  -  Procentowa różnica w głosach z "Exit Pools" jest bardzo podobna do procentowej różnicy w głosach z cząstkowego wyniku wyborów podanego przez PKW, wynik z godziny 00:58, ... i tak powinno być. 

Problem polega na tym, że są to różnice, które nam pokazano.  

Sprawdzając te wyniki można wyliczyć, że "druga różnica cząstkowa" 17.32% jest zaskakująco różna od  2,64%

Matematyka to trudny temat, napiszę więc to inaczej: Jest możliwe, że w dniu wyborów Bronisław Komorowski może wygrać MILION w Totolotka. -  Teoretycznie, bo praktycznie to jest raczej niemożliwe.  /  Można też napisać to inaczej:

Gdybyśmy wrzucili do worka czarny i biały groch, dokładnie go wymieszali, a następnie wysypali i podzielili "kupkę" na pół, nie jest możliwe, aby po jednej stronie znalazł się tylko czarny, a po drugiej tylko biały groch.  -  Choć teoretyczni jest to możliwe, ale tylko teoretycznie.

Nie jest możliwe, aby w jednej (prawie) połowie (51.50%)** Obwodowych Komisji Wyborczych liczba głosów ważnych wyniosła prawie 13 milionów, a w drugiej połowie (48.50%) OKW było ich tylko niecałe 4 miliony, ... i aby procentowa różnica w głosach między tymi częściami była tak różna.  

Uważam, że 4 lipca 2010 roku "PO-PÓŁ-NOCY" doszło do sfałszowania przedterminowych Wyborów Prezydenta 2010. 

Uprzejmie zawiadamiam o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa zdefiniowanego w Art. 248.4 Kodeksu Karnego / Rozdział XXXI Przestępstwa przeciwko wyborom i referendum

Art. 248.  Kto w związku z wyborami do Sejmu, do Senatu, wyborem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wyborami do Parlamentu Europejskiego, wyborami organów samorządu terytorialnego lub referendum: >> 4) dopuszcza się nadużycia lub dopuszcza do nadużycia przy przyjmowaniu lub obliczaniu głosów, >>  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.     ///      Link do notki   "Zawiadomienie: E-mail otwarty do Prokuratora Ziobry" >>  //ziut.neon24.pl/post/131111,zawiadomienie-e-mail-otwarty-do-prokuratora-ziobry

WYNIK KOŃCOWY WYBORÓW PREZYDENTA 2010
 

image

 

Wielu z nas zastanawia się co jest motorem napędowym "Targowicy", i  "wojny polsko-polskiej", której efektem są min. (pisane w Polsce) tzw. Rezolucje Parlamentu Europejskiego.  -  Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: Motorem napędowym współczesnej "Targowicy" jest próba zrealizowania ukrytych, historycznych, celów politycznych, ... dlatego, tacy panowie jak były już prezydent Izraela, urodzony w Polsce Szymon (Perski) Peres sugerowali obcięcie w polskich szkołach lekcji historii. -  A z historią, i polityką, jest jak z "kurą i jajkiem", ... nie wiadomo, co było pierwsze.  -  Polityka tworzy historię, znając historię, można się domyśleć jaka będzie polityka, i na odwrót.

Dlatego historię chce się nam wymazać z pamięci, tak jak usiłuje się to robić z prawdą o historii tzw. "Katastrofy Smoleńskiej"  -   Prawdę o Smoleńsku chce się ją ukryć, aby ukryć po to, aby ukryć to, jaka wobec nas Polaków, prowadzona jest polityka.  -  Taki jest interes "Targowiczan", i tak oni rozumieją politykę . -  Mylą się jednak, bo abyśmy zapomnieli o Smoleńsku, Oni musieli by zapomnieć o prowadzeniu polityki, jaką prowadzą.  -  Mamy tu typowy konflikt interesów, stąd "Targowica", ... i stąd "wojna polsko polska", której prawdziwym celem jest właśnie niedopuszczenie, aby prawda o Smoleńsku, i nielegalnym przejęciu władzy prezydenckiej jaka się po tamtym wydarzeniu dokonała, aby kiedykolwiek prawda ta stała się "prawdą oficjalną". 

Są dowody na to, że w wyniku zamachu w Smoleńsku doszło w Polsce do nielegalnego przejęcia władzy prezydenckiej w kadencji 2010-2015, będącego wynikiem sfałszowania Wyborów Prezydenta 2010. - I właśnie to, chęć ukrycia tego faktu, tak samo jak wysiłki przerobienia zamachu w Smoleńsku na katastrofę, są motorem napędowym "Targowicy", i wojny polsko-polskiej".

Tutaj przywołam opinię Pani Wasserman, córki ministra Wassermana, który zginął w Smoleńsku, która stwierdziła, że prawdy jak zginęli w Smoleńsku nie dowiemy się nigdy. -  Dlatego, zamiast stukać w dno butelki, starając się zbadać co jest w środku, powinniśmy po prostu otworzyć butelkę, ... i rozlać zawartość. -  Zawartością tej butelki jest prawda o tym, kto, kiedy, i jak doprowadził do sfałszowania przedterminowych Wyborów Prezydenta 2010, będącej następstwem tzw. "Katastrofy Smoleńskiej".

Myślę, że tylko dokładne zbadanie historii tego fałszerstwa, i PO-wikłań z tym związanych, pozwoli nam spojrzeć na sprawę Smoleńska przez właściwy pryzmat, ... bo tylko właściwa ocena przyczyn i konsekwencji wynikłych z katastrofy, oraz jej oficjalne upublicznienie, może i zakończy "wojnę polsko - polską", i przepędzi "Targowiczan".  -  Tak długo, jak długo do tego nie dojdzie, tak długo będą oni walczyć o ukrycie prawdy, ... bo o to "Targowiczanom", i w  "wojnie polsko-polskiej" teraz  chodzi. -  Reszta to tylko pochodne tej jednej sprawy.  >>>  //ziut.neon24.pl/post/131124,komentarz-do-e-mail-otwarty-do-prokuratora-ziobry

 

 

 

KOMENTARZE

  • Niesiołowski po ogłoszeniu wyniku w Wyborach Prezydenta 2010
    .

    Ja miałem "o 11-stej" przeciek. - Kaczyński prowadzi 56 ... 54.46%. - Ja myślę Boże! No katastrofa! Muszę wyjeżdżać chyba, na starość mnie czeka emigracja. - No na szczęście to się nie stało >> https://www.youtube.com/watch?v=y3pULo9SyRo

    Jaka była procentowa różnica w głosach między kandydatami z głosów zliczonych między godziną 00:58 i końcem liczenia głosów?* >> http://ziut.neon24.pl/post/131033,komorowski-stracil-dobra-okazje-aby-siedziec-cicho

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY