Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
625 postów 4262 komentarze

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

KOMENTARZ do "E-mail otwarty do Prokuratora Ziobry"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W sprawie fałszerstwa wyborczego w przedterminowych Wyborach Prezydenta 2010 / Wyjaśnienie i uzasadnienie zawiadomienia.

Odnosi się do dwóch wcześniejszych notek: 1. "Zawiadomienie: E-mail otwarty do Prokuratora Ziobry"  2."Komorowski "stracił dobrą okazję, aby siedzieć cicho"

Wszyscy zapewne pamiętamy ten moment: Wieczór powyborczy 4 lipca 2010 roku po przedterminowych Wyborach Prezydenta 2010 będących wynikiem tzw. "Katastrofy Smoleńskiej"  i tragicznej śmierci Prezydenta RP śp. profesora Lecha Kaczyńskiego  -  wybory wygrał Bronisław Komorowski.  /  Pytaniem jest: Czy aby na pewno?

Wszyscy wtedy byli pewni że tak, tak wskazywały pokazane wyniki "Exit Pools", które wskazywały na Bronisława Komorowskiego.  -  Różnica między kandydatami była wprawdzie niewielka   (51.1% - 48.9% = 2.2%).  - Bronisław Komorowski wygrał wybory prezydenckie "o włos", i nikt tego nie zakwestionował, ... bo nikt nie zakwestionował, że różnica 2.2% jest tak mała (bo nie jest), aby wynik Jarosława Kaczyńskiego mógł to odrobić.

I wszystko było by dobrze gdyby nie "drobny szczegół", który wydarzył się po ogłoszeniu wyniku wyborów.  - "Szczegółem" tym była relacja niezapomnianego, wtedy Marszałka Sejmu Stefana Niesiołowskiego, który powiedział:  "Ja miałem o jedenastej przeciek. Kaczyński prowadzi 56 ..?.. 54.6%. - Ja myślę Boże, ... no katastrofa! Muszę wyjeżdżać chyba, na starość mnie czeka emigracja. - No na szczęście to się nie stało."

Znając ówczesne stanowisko, jakie zajmował ówczesny Marszałek Sejmu Stefan Niesiołowski, można się domyślać z prawdopodobieństwem 99.99%, że przeciek o którym mówił Stefan Niesiołowski pochodził prawie na pewno z Państwowej Komisji Wyborczej. -  I tu zaczyna się problem, bo 4 lipca 2010 r. PKW na swojej konferencji o godzinie 23:00 podała wynik cząstkowy, w którym PKW poinformowała, że  Kaczyński przegrywa i ma 49.39%.  

Wynik Kaczyńskiego z przecieku do jakiego dotarł Niesiołowski, i cząstkowy wynik Kaczyńskiego różnią się, ... choć nie powinny.  

Czyżby Niesiołowskiemu coś się pomyliło, i się przejęzyczył?  -   To jest możliwe, gdyby nie to, że istnieje oficjalny dowód na to, że podczas liczenia głosów po Wyborach Prezydenta 2010 doszło do "dziwnej, niespotykanej anomalii", którą przedstawiam niżej.

o 

RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z FRAGMENTU LICZENIA GŁOSÓW POMIĘDZY:

od POCZĄTKUdo00:58

RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z FRAGMENTU LICZENIA GŁOSÓW POMIĘDZY:

od 00:58doKOŃCA LICZENIA GŁOSÓW

KOŃCOWA RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI W WYBORACH PREZYDENTA 2010

2,64%

17.32%

6,02%

z liczby głosów ważnych 

12 963 547

z 51.50%  Ob.KW**

z liczby głosów ważnych 

3 889 474

z 48.50%

Ob.KW***

z liczby głosów ważnych 

16 853 021

z 100%

Ob.KW

 

2,64% to procentowa różnica w głosach pomiędzy kandydatami z cząstkowego wyniku wyborów podanego przez PKW o 1:10 / Wynik z godz. 00:58  >>   Komunikat z konferencji prasowej Państwowej Komisji Wyborczej w dniu 05.07.2010 o godzinie 1.10   (51.32% - 48.68% =2.64%Przypomnijmy wcześniejszą różnicę z obrazka wyżej "Exit Pools"    (51.1% - 48.9% = 2.2%)  -  Procentowa różnica w głosach z "Exit Pools" jest bardzo podobna do procentowej różnicy w głosach z cząstkowego wyniku wyborów podanego przez PKW, wynik z godziny 00:58, ... i tak powinno być. 

Problem polega na tym, że są to różnice, które nam pokazano.  

Sprawdzając te wyniki można wyliczyć, że "druga różnica cząstkowa" 17.32% jest zaskakująco różna od  2,64%

Matematyka to trudny temat, napiszę więc to inaczej: Jest możliwe, że w dniu wyborów Bronisław Komorowski może wygrać MILION w Totolotka. -  Teoretycznie, bo praktycznie to jest raczej niemożliwe.  /  Można też napisać to inaczej:

Gdybyśmy wrzucili do worka czarny i biały groch, dokładnie go wymieszali, a następnie wysypali i podzielili "kupkę" na pół, nie jest możliwe, aby po jednej stronie znalazł się tylko czarny, a po drugiej tylko biały groch.  -  Choć teoretyczni jest to możliwe, ale tylko teoretycznie.

Nie jest możliwe, aby w jednej (prawie) połowie (51.50%)** Obwodowych Komisji Wyborczych liczba głosów ważnych wyniosła prawie 13 milionów, a w drugiej połowie (48.50%) OKW było ich tylko niecałe 4 miliony, ... i aby procentowa różnica w głosach między tymi częściami była tak różna.  

Uważam, że 4 lipca 2010 roku "PO-PÓŁ-NOCY" doszło do sfałszowania przedterminowych Wyborów Prezydenta 2010. 

Uprzejmie zawiadamiam o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa zdefiniowanego w Art. 248.4 Kodeksu Karnego / Rozdział XXXI Przestępstwa przeciwko wyborom i referendum

Art. 248.  Kto w związku z wyborami do Sejmu, do Senatu, wyborem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wyborami do Parlamentu Europejskiego, wyborami organów samorządu terytorialnego lub referendum: >> 4) dopuszcza się nadużycia lub dopuszcza do nadużycia przy przyjmowaniu lub obliczaniu głosów, >>  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.     ///      Link do notki   "Zawiadomienie: E-mail otwarty do Prokuratora Ziobry" >>  //ziut.neon24.pl/post/131111,zawiadomienie-e-mail-otwarty-do-prokuratora-ziobry

WYNIK KOŃCOWY WYBORÓW PREZYDENTA 2010
 

image

 

Wielu z nas zastanawia się co jest motorem napędowym "Targowicy", i  "wojny polsko-polskiej", której efektem są min. (pisane w Polsce) tzw. Rezolucje Parlamentu Europejskiego.  -  Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: Motorem napędowym współczesnej "Targowicy" jest próba zrealizowania ukrytych, historycznych, celów politycznych, ... dlatego, tacy panowie jak były już prezydent Izraela, urodzony w Polsce Szymon (Perski) Peres sugerowali obcięcie w polskich szkołach lekcji historii. -  A z historią, i polityką, jest jak z "kurą i jajkiem", ... nie wiadomo, co było pierwsze.  -  Polityka tworzy historię, znając historię, można się domyśleć jaka będzie polityka, i na odwrót.

Dlatego historię chce się nam wymazać z pamięci, tak jak usiłuje się to robić z prawdą o historii tzw. "Katastrofy Smoleńskiej"  -   Prawdę o Smoleńsku chce się ją ukryć, aby ukryć po to, aby ukryć to, jaka wobec nas Polaków, prowadzona jest polityka.  -  Taki jest interes "Targowiczan", i tak oni rozumieją politykę . -  Mylą się jednak, bo abyśmy zapomnieli o Smoleńsku, Oni musieli by zapomnieć o prowadzeniu polityki, jaką prowadzą.  -  Mamy tu typowy konflikt interesów, stąd "Targowica", ... i stąd "wojna polsko polska", której prawdziwym celem jest właśnie niedopuszczenie, aby prawda o Smoleńsku, i nielegalnym przejęciu władzy prezydenckiej jaka się po tamtym wydarzeniu dokonała, aby kiedykolwiek prawda ta stała się "prawdą oficjalną". 

Są dowody na to, że w wyniku zamachu w Smoleńsku doszło w Polsce do nielegalnego przejęcia władzy prezydenckiej w kadencji 2010-2015, będącego wynikiem sfałszowania Wyborów Prezydenta 2010. - I właśnie to, chęć ukrycia tego faktu, tak samo jak wysiłki przerobienia zamachu w Smoleńsku na katastrofę, są motorem napędowym "Targowicy", i wojny polsko-polskiej".

Tutaj przywołam opinię Pani Wasserman, córki ministra Wassermana, który zginął w Smoleńsku, która stwierdziła, że prawdy jak zginęli w Smoleńsku nie dowiemy się nigdy. -  Dlatego, zamiast stukać w dno butelki, starając się zbadać co jest w środku, powinniśmy po prostu otworzyć butelkę, ... i rozlać zawartość. -  Zawartością tej butelki jest prawda o tym, kto, kiedy, i jak doprowadził do sfałszowania przedterminowych Wyborów Prezydenta 2010, będącej następstwem tzw. "Katastrofy Smoleńskiej".

Myślę, że tylko dokładne zbadanie historii tego fałszerstwa, i PO-wikłań z tym związanych, pozwoli nam spojrzeć na sprawę Smoleńska przez właściwy pryzmat, ... bo tylko właściwa ocena przyczyn i konsekwencji wynikłych z katastrofy, oraz jej oficjalne upublicznienie, może i zakończy "wojnę polsko - polską", i przepędzi "Targowiczan".  -  Tak długo, jak długo do tego nie dojdzie, tak długo będą oni walczyć o ukrycie prawdy, ... bo o to "Targowiczanom", i w  "wojnie polsko-polskiej" teraz  chodzi. -  Reszta to tylko pochodne tej jednej sprawy.  >>>  //ziut.neon24.pl/post/131124,komentarz-do-e-mail-otwarty-do-prokuratora-ziobry

 

 

 

KOMENTARZE

  • Niesiołowski po ogłoszeniu wyniku w Wyborach Prezydenta 2010
    .

    Ja miałem "o 11-stej" przeciek. - Kaczyński prowadzi 56 ... 54.46%. - Ja myślę Boże! No katastrofa! Muszę wyjeżdżać chyba, na starość mnie czeka emigracja. - No na szczęście to się nie stało >> https://www.youtube.com/watch?v=y3pULo9SyRo

    Jaka była procentowa różnica w głosach między kandydatami z głosów zliczonych między godziną 00:58 i końcem liczenia głosów?* >> http://ziut.neon24.pl/post/131033,komorowski-stracil-dobra-okazje-aby-siedziec-cicho

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY