Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
562 posty 4009 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Ciekawe co za prowokację knują, ... fejkowy "pogrom Żydów"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Całkiem jakbym "Hankę Bufetową" słyszał: "Kilka miesięcy temu we Wrocławiu spalono kukłę Żyda" - Zapomniała uściślić że spalono kukłę "Niezwykłego Żyda", Sorosa. - Co oni knują na 7 maja? - Jakiś "pogrom Żydów", który będzie można zwalić na Polaków?

George Soros to ten Pan, pierwszy od lewej, obok "Złotej Rybki" Prezydenta Komorowskiego  -  Nie tak dawno Aleksander Smolar,  szef jednej z jego fundacji zapowiadał, że Barak Hussain Obama nie spotka się z Prezydentem Dudą    >>>  http://ziut.neon24.pl/post/130784,alle-numer-czyzbym-zmienil-plany-kijowskiego-i-obamy  <<<  Znów coś knują?

  

wPolityce.pl: Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy wezwało do konsekwentnej i zdecydowanej walki z antysemityzmem. W przyjętej rezolucji stwierdzono, że w ubiegłym roku w Europie wzrosła nietolerancja i liczba antysemickich ataków.  / ... /  Według Zgromadzenia, fundamentalne znaczenie ma zaangażowanie się polityków w walkę z tym zjawiskiem i publiczne potępienie takich zachowań.

Zdaniem Tarczyńskiego „sprawa wpisuje się w forsowaną nie tylko przez polityków unijnych, ale także krajowych, tezę o polskim antysemityzmie”. Przed niechęcią Polaków do Żydów ostrzegała ostatnio podczas obchodów 73. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Gdy pierwszy raz zobaczyłem ten zapis w raporcie byłem zdumiony, że mnożna o katolikach pisać w ten sposób. Raport powstawał przez dwa ostatnie lata, jeszcze za kadencji PO i nikt z polskiej strony przeciwko niemu nie protestował. Nikt nic nie zrobił, aby to zatrzymać

—podkreślił poseł PiS w rozmowie z „Radiem Maryja”. Jego zdaniem zapis jest skierowany przeciwko Polsce, bowiem nasz kraj jest najbardziej katolickim krajem w Europie.  >>http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/289707-katolicy-bardziej-antysemiccy-niz-reszta-spoleczenstwa-w-tym-muzulmanie-rada-europy-przyjela-skandaliczna-rezolucje

Ciekawe co za prowokację knują? - Noc Kryształową, ... jakiś "pogrom Żydów"?

Do tej pory antysyjonistą byłem (prawie) sam, ... nagle antysyjonistów jest tak wielu , że ważni politycy (od Warszawy,. po Brukselę, ... i "Kukiz Nas Zdradził" na Facebook'u) zaczynają "siać wiatr" o rzekomym antysemityzmie wszystkich chrześcijan, ... najbardziej między Polakami  (jedyne co faktycznie istnieje to polityczny sprzeciw przeciw syjoniozmowi, a to nie to samo co antrysemityzm). - TO NIE JEST PRZYPADEK -  Moim skromnym zdaniem ktoś tworzy tło pod prowokację jak w tytule.

MYŚLĘ, ŻE TO SKOORDYNOWANA MIĘDZYNARODOWA PROWOKACJA

Dla mnie aktem tego samego scenariusza wydaje się być wykorzystanie "białostockiej mszy" przez HGW, rezolucja PE o antysemityzmie chrześcijan (zapewne mieli na myśli Polaków), ... i treść nagrania Kukiza (jakoby narodowcy mówli o mordzie Żydów), .... do tego "łańcuszka" brakuje prowokacji z kilkoma spalonymi synagogami włącznie i "bratniej pomocy" uchwalonej ostatnio przez PiS, nie wiadomo na czyje zamówienie.

MÓWIŁ O TYM W ZESZŁYM ROKU GRZEGORZ BRAUN
>>> https://www.youtube.com/watch?v=YcYdZliCJWU

Zawiadomienie ws fałszerstwa w Wyborach Prezydenta 2010  

Uprzejmie zawiadamiam o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa zdefiniowanego w Art. 248.4 Kodeksu Karnego / Rozdział XXXI Przestępstwa przeciwko wyborom i referendum.  

Art. 248.  Kto w związku z wyborami do Sejmu, do Senatu, wyborem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wyborami do Parlamentu Europejskiego, wyborami organów samorządu terytorialnego lub referendum: >> 4) dopuszcza się nadużycia lub dopuszcza do nadużycia przy przyjmowaniu lub obliczaniu głosów, >>  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.   /   Link do notki   >>  http://ziut.neon24.pl/post/131111,zawiadomienie-e-mail-otwarty-do-prokuratora-ziobry 

 

Waltz: Spalono kukłę Żyda (Niezwykłego Żyda / red.)
 
Gronkiewicz-Waltz: "Kilka miesięcy temu we Wrocławiu spalono kukłę Żyda" - Uściślijmy, "we Wrocławiu spalono kukłę Żyda" George'a Sorosa. - To ten Pan, pierwszy od lewej, ... obok "Złotej Rybki" Prezydenta Komorowskiego.
 
wPOLITYCE.pl:  Trudno uwierzyć, że może być milcząca zgoda na takie zachowania. Cała klasa polityczna powinna wyrazić głośny, a nie milczący sprzeciw   —  mówiła Hanna Gronkiewicz-Waltz podczas swojego przemówienia w trakcie obchodów 73. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim. Gronkiewicz-Waltz wspominała przy tym postać Władysława Bartoszewskiego:

Jeszcze w ubiegłym roku był z nami i tutaj, w tym miejscu mówił, że istnieją wartości ponadczasowe, które wywodzą się z przykazań danych Mojżeszowi. (…) To te wartości dotyczące godności i życia człowieka. Kilka miesięcy temu we Wrocławiu spalono kukłę Żyda, a kilka dni temu w ślad za milczącą postawą polityków, odprawiono  mszę, w której szkalowano Polaków i Polki o odmiennych poglądach, a niektórym narodowościom odbierano prawo istnienia  —   donosi wPolityce.pl

Gronkiewicz-Waltz:  "Kilka miesięcy temu we Wrocławiu spalono kukłę Żyda" - Uściślijmy,  ... "we Wrocławiu spalono kukłę Żyda" George'a Sorosa.   -  To ten Pan, pierwszy od lewej,  obok   "Złotej Rybki"   Prezydenta Komorowskiego. (na zdjęciu wyżej)  /  Link do tej notki  >>  http://ziut.neon24.pl/post/131152,waltz-spalono-kukle-zyda-niezwyklego-zyda-red

  
 
 
 
 
<>
 
 
 o
  
o  
O  
....

KOMENTARZE

 • Powodem jest motyw zamachu w Smoleńsku
  .
  > http://ziut.neon24.pl/post/130640,sienkiewicz-w-rozmowie-zdradzil-motyw-zamachu-w-smolensku

  Motywem jest "World Trade Scenario" / Kontrola Handlu Światowego, o którym słychać na "taśmie Sienkiewicz/Belka" - W EU Amerykanie chcą nad nim panować za pośrednictwem budowanych przez Platformę "specjalnych relacji" między Polską i Izraelem.

  Wkładem Izraela byłby "pieniądze finansjery żydowskiej" wyciśnięte z Polaków, ... a wkładem Polski byłaby nasza niepodległość. - Efektem ma być MIĘDZYMORZE, ... z tym że w założeniach różnych graczy, to nie Polacy mają być liderami "PROJEKTU" - Żydo-syjonistom amerykańskim marzy się, że to będą oni.
 • @Ziut 05:42:05
  Ten cały - od stóp do głowy Kukiz,to stworzenie - ani do śpiewu, ani do muzyki i ani do polityki!! Takie mizerere, co to, gdzie się za co złapie,to to zaraz zachlapie!!! Pamiętacie jak przed wyborami ktoś wtajemniczony pisał że Kukiza kupili z GTW? Nie wierzyłem ale teraz widać że to prawda! To jest ustawka. Kukiz pokazuje lewackiemu PE, że on nie jest antysemita i lubi murzynów a wpierdzielić chce narodowcom których UE tez nie lubi jak Polaków i Jezusa. Uściskiem dłoni z Ryśkiem potwierdził przymierze przed 7 maja, to potwierdza że on dalej w jednej drużynie czeka na moment by zdjąć maskę. Kamufluje się patriotycznymi koszulkami dwulicowiec który Bronka wpierał w tym samym czasie co Kijowski a teraz podaje rękę wyjątkowo rozwiniętemu w Dubnej Ryśkowi. Korwin-Mikke nie raz mówił że ruch Kukiza się rozpadnie... Jak zwykle miał rację. Szkoda pewnych ludzi z jego ruchu, bo są porządni (Jakubiak, Bosak, Kulesza itp.) ale jak widać sam lider jest do wymiany. Szkoda patriotów, których ma grupkę, nadal marnować. Resztka niech opadnie na dno, jak muł w szklance mętnej wody. Muł niech zamuli gnój, jakiego jeszcze sporo wrzucono do Sejmu. Szkoda, że przez ten gnój PiS-owi brak jeszcze głosów do większości konstytucyjnej. Ale już nie długo. O tym, że "cucaracha" był V kolumną PO, powołaną do odebrania PiS-owi jak największej ilości głosów, pisałem jeszcze przed ubiegłorocznymi wyborami. On sam odarł ze złudzeń wielu jego zwolenników, kiedy podczas wywiadu w TV Republika zapytany o liczne znajomości z SB-kami odpowiedział, że nie ma w tym nic niezwykłego...Dla niego pewnie nie ma, ale dla Polski - tak. Kukiz został wyciągnięty z kapelusza zarządców 3RP w jednym celu: przejęcia głosów, które przypadłyby środowisku Marszu Niepodległości. Tylko i aż o to chodziło. Kukiz to marionetka powtarzam to od początku jeszcze wtedy gdy wszyscy tutaj atakowali mnie za "plucie na cudowne polityczne objawienie.."
  Dobrze się jednak stało, że jeszcze koś inny odkrył wszawość tego podskakującego na scenie zapiewajły...Zasłużył bowiem na potraktowanie obcasem!
 • @Autor
  fragment mojego komentarza z innego bloga:
  "Idioci, to moim zdaniem ci - którzy uważają, że Kościół powinien iść "drogą Międlara", ci - którzy uważają , że diecezja białostocka nieświadomie "użyczyła" świątyni ONR-owi , a Politechnika - sali na koncert. Nie trzeba być geniuszem, by zauważyć, że aktywizacja KODu itp. oraz ONR , to akty tego samego scenariusza "
 • @Mariusz G. 09:34:27
  TEŻ MYŚLĘ, ŻE TO MIĘDZYNARODOWA PROWOKACJA
  .

  >>> http://ziut.neon24.pl/post/131207,ciekawe-co-za-prowokacje-knuja-fejkowy-pogrom-zydow

  Dla mnie aktem tego samego scenariusza wydaje się być wykorzystanie "białostockiej mszy" przez HGW, rezolucja PE o antysemityzmie chrześcijan (zapewne mieli na myśli Polaków), ... i treść nagrania Kukiza (jakoby narodowcy mówli o mordzie Żydów), .... do tego "łańcuszka" brakuje prowokacji z kilkoma spalonymi synagogami włącznie i "bratniej pomocy" uchwalonej ostatnio przez PiS, nie wiadomo na czyje zamówienie.

  MÓWIŁ O TYM W ZESZŁYM ROKU GRZEGORZ BRAUN
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=YcYdZliCJWU
 • Obok Bula siedzi patron KODu!!!
  Tak sobie się zastanawiam, czy kodziarze z żydem Kijowskim- ps. Kolczyk wiedzą, że ich patron Bartman vel Bartoszewski ksywa L4, był, szwagrem szefa Gestapo w Budapeszcie, także żyda!(To cóś nie tak z tym holocośtam. Żydowska narracja "chistorii", dzięki otwartym archiwom się sypie, wali jak domek z kart.) pederastą, obozową ciotą esesmanów i Szpilmana vel Cymermana vel Cyrankiewicza, który był "magazynierem" i "księgowym" żydowskiego złota, kosztowności, złotych zębów w obozie. Za tą morderczą wydajną pracę także go ci niedobre Niemce dla podratowania zdrowia, wypoczynku do wód w Szwajcarii wysłali gdy ich rodacy opuszczali KL kominem w postaci sadzy i dymu/ponoć?. Musiał cosik z tego żydowskiego złota uszczknąć dla siebie bo po wojnie żył na bardzo wysokim poziomie z Niną Andrycz, wyższym niż zapewniały pobory "premiera PRL. Coś tak jak ten "pierwszy i ostatni" "powstaniec" z getta, Marek Edelman, który jako odman/policjant Judenratu okradał swych ziomków przed wysłaniem w nieznana a raczej znane, a także zwiał z kasą "ZOB" po zabiciu swych towarzyszy w kanałach Warszawy. Za życia Bartmanowi vel Bartoszewskiemu wysłałem takie coś: czy pamiętasz tę noc w baraku na pryczy, jak ci esesmani i Cyranek pchali w odbyt zamiast do piczy?, no i o lodach obozowych. Odpowiedzi się nie doczekałem, nawet sprawy o pomówienie, choć na to bardzo liczyłem, by więcej o nim w sądzie mu w tą żydowską mordę agenta gestapo i SS wygarnąć. KOD imienia zwolnienia L4 z niemieckiego KL. Zupełnie jak żyd Martin Bormann zwolniony z niewoli sowieckiej podczas wojny domowej w Rosji w latach 20-tych. Potem jakimś cudem podczas II WŚ Stalin skądś wiedział o ofensywach niemieckich zanim Wehrmacht dostał rozkazy. Potem w kwietniu 1945 Bormann się rozpłynął w powietrzy w obleganym przez sowietów Berlinie...
 • @kula Lis 66 14:36:45
  czy pamiętasz tę noc w baraku na pryczy, jak ci esesmani i Cyranek pchali w odbyt zamiast do piczy?, no i o lodach obozowych


  https://www.youtube.com/watch?v=h_zCjqwpfhQ


  ty sobie mu komplementy podrzucałeś ,a my musieliśmy słuchac te "msze nienawiści " w wykonaniu chazarów z PO .
 • @kfakfa 16:25:55
  To YT jert bezbłędnie "kultowe", ... "wielkość Bydłoszewskiego" ukazana w całej krasie.
 • być może, Wiara Polaków jest jeszcze na tyle duża, źe Pan Bóg odradza ten przetrzebiony nasz naród, więc. ...
  może trzeba zastosować jakiś plan B, by w końcu tych polaczków zdziesiątkować.
  Jak już wiemy z naszej historii z podanymi Matki Boskiej Królowej Polski, nie da się tego zrobić, więc my Polacy, bądźmy tymi poddanymi.
 • Dobrze znany „Jurek-Grandziarz”
  .
  Spalenie kukły Jurka-Grandziarza jest jedynie manifestacją i wskazaniem na zbrodniarza finansowego, który ma na swym koncie liczne zbrodnie finansowe najwyższego rzędu. Polacy, którzy zostali zaatakowani przez niego w operacji „prywatyzacji” imienia Balcerowicza, są szczególnie powołani do tego, aby tego zbrodniarza napiętnować. Także Rosjanie i mieszkańcy krainy U powinni oskarżyć tego zbrodniarza za czyny przestępcze w ich krajach.

  - http://wiadomosci.onet.pl/forum/,1,2698585,210695149,czytaj.html

  Jest to tym bardziej konieczne, gdyż jest on w pełnie zaangażowany w wojnę przeciwko UE

  - http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html#C_

  w ostatniej inwazji brały jego organizacje w szkoleniu i przemycie tego desantu do UE

  - http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Nazd

  V. kolumna Jurka-Grandziarza organizuje te przemycone bandy do przeprowadzania ataków na ludność tubylczą, ataki na kobiety w Kolonii w noc sylwestrową musiały jakieś organizacje koordynować.

  Zbrodnię finansową, która zawsze ma tragiczne konsekwencje dla ludności, należy traktować jako zbrodnię przeciwko ludzkości, tzn. na równi ze zbrodniami wojennymi, tym bardziej, że to zbrodnie finansowe są przygotowaniem wojen.

  „Przed niechęcią Polaków do Żydów ostrzegała ostatnio podczas obchodów 73. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz. ”

  Ostrzegam Polaków przed patologiczną i wynikającą z ich szkoleń w synagodze nienawiścią Żydów do Polaków i innych ludzi nie będących Żydami !!

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html

  Jak widać z linku, to jest zbrodnicza nienawiść, która rozładowuje się w masowym mordzie, jak to doświadczyli m.in. Palestyńczycy. Zwraca się przy tym uwagę na to, że nie ma wielkiej różnicy pomiędzy Żydami a syjonistami, bowiem człowiek wychowany w duchu mozaizmu ma wszczepioną zbrodniczość n i e o d w r a c a l n i e, skromne wyjątki nie powinny być brane jako dowód przeciwny.
 • @kula Lis 66 06:56:36
  Ośmielę się nie zgodzić co do Kukiza. Świetnie wypadł w filmach.
  A co do Kukiz'15, to także mam odmienne zdanie. To prawdziwy wytrych, który otworzył magiczny sezam- mównicę sejmową (transmitowaną dla chcących oglądać).
  Obecnie mamy chyba najwięcej nowych posłów, od czasów PPPP. I to są także nowe pomysły.
  Nie chodzi mi rzecz jasna o .Nowoczesną.
  To Kukuz'15 nie pobiera mega kasy z budżetu, bo jest tylko klubem poselskim, a wcześniej był komitetem wyborczym.
  To tam są stronnicy innych partii, które nie mają szans (w obecnym systemie wyborczym), na dostanie się do sejmu.
  To dzięki Kukiz'15 Polacy słyszą wciąż głosy KORWIN-a, Ruchu Narodowego i in. I z mównicy sejmowej, a nawet z masmediów (wymóg chwili).
  Dla mnie, notoryczne przypominanie o demokracji bezpośredniej, więcej daje do myślenia, niż podpisywanie przez prezydenta ustawy o obowiązkowych szczepieniach, która łamie podstawowe zasady konstytucji RP, praw ludzkich i w szczególności wykładni KK.
  Więcej dają wystąpienia posłów z Kukiz'15 (oczywiście niektórych), niż wszystkie głosy pozostałej opozycji razem (razem z Razem).
  Trzy i pół roku przed Nami. PiS może tylko naprawiać. Zacznie coś faktycznie psuć, to następna kadencja przejdzie bokiem (mimo 500+).
  A za trzy lata, to nawet sondaże będą mówić inaczej (liczę na to, że PiS coś zmieni).
  Tak naprawdę, to może się coś zmienić w Polsce tylko wtedy, gdy sami Polacy, My wszyscy, zaczniemy się angażować w politykę i życie polityczne.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY