Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
668 postów 4475 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

250 tysięcy EURO za każdego z kolorowych gości Angeli Merkel

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Pogłębia się choroba psychiczna urzędników europejskich" - Włoscy dziennikarze podali informacje, zgodnie z którą Komisja Europejska chce obciążyć finansowo państwa członkowskie UE, które nie przyjmą imigrantów - donosi wPolityce.pl


 
o

Kraj, który odmówi przyjęcia uchodźców, będzie musiał zapłacić nawet do 250 tysięcy euro kary za każdego z nich - o takiej propozycji Komisji Europejskiej, która ma zostać przedstawiona w środę, pisze w sobotę dziennik „La Stampa”, ujawniając szczegóły planu.

Stanisław Tyszka z Kukiz‘15 przypomniał o obietnicy złożonej przez Ewę Kopacz.

Jeżeli te informacje się potwierdzą, to będzie oznaczało, że choroba psychiczna u urzędników europejskich się pogłębia. Chciałbym przypomnieć, że polscy rolnicy muszą płacić karę za to, że krowy dają za dużo mleka, a teraz będzie milion za nieprzyjętego uchodźcę. Problem polega na tym,że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie wycofał się z obietnic złożonych przez rząd Ewy Kopacz

Komentując powyższe muszę zasugerować: 250 tysięcy euro kary za każdego imigranta to dużo kasy,tyle zapewne wynosi "dostosowawczy koszt utrzymania darmozjada", czyli osób która na zaproszenie niemeckiej kanclerz Angeli Merkel, i w wyniku polityki Unii Europejskiej, przy wsparciu logistycznym findacji Georga Sorosa, przyjechała i chce się osiedlić na nasz koszt w zamożnej Europie, ... a których chce się nam wepchnąć na siłę.

Weźmy ich!   Nech nam Angela Merkel, do spółki  z Georgem Sorosem, zapłacą po 250 000 EURO od głowy, za przetrzymywanie ich gości,  ....  to wtedy ich weźmy. -  Teraz wiemy ile to ma kosztować.

Zanim to jednak zrobimy ZMIEŃMY USTAWĘ O OBYWATELSTWIE POLSKIM, KTÓRĄ DLA UCHODŹCÓW PRZYGOTOWAŁA KOALICJA PO-PSL >>> //ziut.neon24.pl/post/131207,ciekawe-co-za-prowokacje-knuja-fejkowy-pogrom-zydow

     

Niżej linki do planów jakie snuje George Soros ws osadzenia uchodźców w Europie

1. //www.nybooks.com/daily/2016/04/09/europe-how-pay-for-refugees/

2. //www.nybooks.com/articles/2016/02/11/europe-verge-collapse-interview/

 
 
<>

 
o
 

<> 

o

 
 
*** "w związku z polskim pochodzeniem"  <<<   ten zwrot oznacza dzieci i wnuczków Żydów z Izraela, którzy opuścili Polskę w 1948, i w 1968 roku, aby tworzyć państwo Izrael. Obecnie jesteśmy w fazie ich powrotu do Polski, ... a uchodźcy robią jako zasłona dymna.

<>

Notka z przed wyborów:

Czy PiS i Prezydent Andrzej Duda zamierzają zmienić, a jeśli tak to jak zamierzają zmienić prawo przyznawania w Polsce obywatelstwa polskiego uchodźcom, i nielegalnym imigrantom, w świetle prób narzucenia nam, przez Niemcy i Francję, stałego napływu tzw. uchodźców, dokonujących inwazji na Europę?  

Już w 2009 roku Platforma Obywatelska z PSL przyznała im prawo do polskiego obywatelstwa, wynikające tylko z faktu zamieszkania w Polsce. - Nie potrzebują nawet znać polskiego języka.

 
Czy Prezydent Duda, i Prawo i Sprawiedliwość chce po wyborach wywalczyć w (jeszcze) polskim Sejmie zmiany, na walce z którymi, i z przyczyny których, poległ być może Prezydent Lech Kaczyński. - Pytanie, i sugestia, jest jak najbardziej na miejscu, biorąc za podstawę bliski okres czasowy, dzielący "Katastrofę w Smoleńsku" od uchwalenia zmian w "Ustawie o obywatelstwie polskim", i inne fakty mogące mieć związek ze sprawą.

PiS POZWALA SIĘ WCIĄGAĆ W TEMATY ZASTĘPCZE NA KTÓRYCH TRACI, POWINIEN SIĘ KONCENTROWAĆ NA UCHODŹCACH, BO TO ONI SĄ "OSIĄ" TYCH WYBORÓW 


Koalicja PO-PSL powinna się tłumaczyć ze swoich działań, tych obecnych, i tych sprzed 5 lat, gdy de facto nadawała obywatelstwo polskie obecnym uchodźcom dokonującym inwazji na Europę. 
 

Dnia 02.04.09 roku koalicja PO-PSL uchwaliła zmiany w restrykcyjnej jak dotąd "Ustawie o obywatelstwie polskim", zmieniając zasady przyznawania obywatelstwa polskiego

Ówczesny Prezydent Lech Kaczyński w uchwalonych przez koalicję rządzącą zmianach dostrzegając swego rodzaju "dewaluację" swoich uprawnień, w procedurze "wyjątkowości" nadawania obywatelstwa polskiego osobom nie będącym Polakami, i skierował kwestionowane przez siebie paragrafy uchwalonych  zmian w "Ustawie o obywatelstwie polskim" do Trybunału Konstytucyjnego.  -  Stało się to dnia ........ , na .... miesięcy przed zamachem na polską delegację zmierzającą do Katynia, w której zginął Lech Kaczyński.
 
30.04.2009 ROK:  "W uzasadnieniu wniosku do TK Lech Kaczyński podkreśla(ł), że w myśl konstytucji to prezydent nadaje obywatelstwo polskie i wyraża zgodę na zrzeczenie się go, a dotychczasowe przepisy umożliwiają wojewodzie uznanie cudzoziemca za obywatela polskiego tylko w dwóch przypadkach.

Te dwa wyjątki dotyczą sytuacji, gdy cudzoziemiec jest bezpaństwowcem i mieszka w Polsce co najmniej 5 lat na podstawie zezwolenia na osiedlenie się lub gdy poślubił Polkę lub Polaka, małżeństwo trwa co najmniej 3 lata, a cudzoziemiec ma zezwolenie na osiedlenie się w Polsce.
 
Tymczasem zaskarżona ustawa rozszerza liczbę przypadków, w których możliwe jest uznanie za obywatela polskiego.
 
Zgodnie z ustawą, wojewoda mógłby uznać za obywatela polskiego cudzoziemca, który mieszka w Polsce od co najmniej 2 lat na podstawie zezwolenia na osiedlenie się, jeśli jest bezpaństwowcem, lub ma status uchodźcy, lub od co najmniej 3 lat jest w związku małżeńskim z Polką lub Polakiem, lub też zezwolenie na osiedlenie się uzyskał "w związku z polskim pochodzeniem". / Źródło: Prawo.GazetaPrawna.pl "Prezydent zaskarżył do TK ustawę o obywatelstwie polskim
 
Zwróćmy uwagę na ten fragment: "jeśli jest bezpaństwowcem, lub ma status uchodźcy"   , bo ta zmiana ma bezpośredni związek z  wydarzeniami, które właśnie się dzieją, ... i wygląda na to jakby były zaplanowane już w 2009 roku. -  Trzeba też dodać, że prawie dokładnie rok po tym wydarzeniu doszło do zamachu w Smoleńsku, gdzie przeciwnik nadawania obywatelstwa polskiego uchodźcom zginął w tragicznych okolicznościach.
 
Trybunał Konstytucyjny dnia 18 stycznia 2012 roku decyzją Kp5/09 , odrzucił zaskarżenie Lecha Kaczyńskiego , i uznał, że zaskarżone paragrafy wskazane przez Lecha Kaczyńskiego są zgodne z Konstytucją, stwierdzając zarazem w uzasadnieniu, że być może, warunki jakie musi spełnić kandydat na obywatela Polski są zbyt niskie, i powinny być inne niż uchwalone przez Sejm (czyli koalicję PO-PSL), sprawa ta nie była jednak tematem rozprawy, w związku z czym Trybunał Konstytucyjny do tego się w swoim wyroku nie odniósł.  -  Lech Kaczyński nie mógł wątku wskazanego przez Trybunał Konstytucyjny wnieść, użyć jako argumentu, ponieważ zginął w Smoleńsku. Nie zrobił też tego następny prezydent Bronisław Komorowski.
 
23 stycznia 2012 roku Gazeta.pl w artykule "Nasz obywatel multi-kulti" tak pisała o wyroku Trybunału Konstytucyjnego w tej sprawie:
 
Rewolucyjna zmiana w przyznawaniu obywatelstwa polskiego. Nie będzie ono przywilejem, ale prawem, którego można dochodzić przed sądem. Tak zdecydował w środę Trybunał Konstytucyjny, który - przy sześciu zdaniach odrębnych - w pełnym składzie odrzucił skargę prezydenta Lecha Kaczyńskiego (podtrzymaną przez prezydenta Bronisława Komorowskiego) do ustawy o obywatelstwie polskim. Oprotestowana przez prezydentów ustawa wejdzie teraz w życie.
 
W trakcie rozprawy nad zaskarżoną przez Lecha Kaczyńskiego ustawą, która de facto w wyniku zmian stała się nie ustawą o obywatelstwie polskim, tylko "Ustawą o nadawaniu obywatelstwa polskiego", doszło do kuriozalnej sytuacji;
 
Przed Trybunałem Konstytucyjnym stawili się przedstawiciele marszałka Bronisława Komorowskiego, występujący z ramienia Sejmu, a więc uchwalającej ustawę koalicji PO-PSL, .... oraz przedstawiciele prezydenta Bronisława Komorowskiego, występujący z ramienia śp. Lecha Kaczyńskiego, zmarłego w wyniku, jak dotąd niewyjaśnionego zamachu na polską delegację w Smoleńsku, tzw. Katastrofie Smoleńskiej.
 
Pozostaje zagadką, dlaczego prezydent Bronisław Komorowski, w dniu rozprawy w/s zaskarżonej ustawy przed Trybunałem Konstytucyjnym, będący od 2010 roku prezydentem, nie wycofał po prostu zaskarżenia kwestionowanej przez Lecha Kaczyńskiego ustawy, choć mógł to zrobić, i całej "szopki" by nie było. - Nie zrobił tego, dlatego w związku z tym rodzą się pytania.
 
Biorąc pod uwagę fakt, że do rozprawy nad zaskarżoną ustawą doszło  3 lata od jej uchwalenia, 3 od jej zaskarżenia prze Lecha Kaczyńskiegoi 3  lata i miesięcy od zamachu w Smoleńsku, i  3 od wyboru Bronisława Komorowskiego na prezydenta Polski, można domniemywać, że koalicja PO-PSL być może celowo nie chciała, aby bezpośrednio po zamachu w Smoleńsku, sprawa ta znalazła się "na wokandzie", niejako w świetle reflektorów, w czasie, gdy zastanawiano się nad tym, że jeśli w Smoleńsku doszło do zamachu, to jaki mógł być jego motyw.  -  W ustalaniu takiego motywu zawsze bierze się pod uwagę sprawy bieżące.
 
Bronisław Komorowski jako prezydent, który "wskoczył" na urząd w wyniku przedterminowych Wyborów Prezydenta 2010, nie chciał poprzez swoją personalną decyzję, być osobą, która zrzekła się dochodzenia sprawy, o którą na krótko przed śmiercią walczył śp. Prezydent Lech Kaczyński.
 
Gdyby rozprawa w sprawie zmiany "Ustawy o obywatelstwie polskim" odbyła się już w 2010 roku, na pewno znalazły by się osoby, które mogły by wiązać tą sprawę, z zamachem, a co za tym idzie, mogła by wiązać beneficjentów tej ustawy, z zamachem. - A tacy beneficjenci byli.
 
Sprawą uchwalenia zmian do ustawy o obywatelstwie polskim były osoby i organizacje chcące uchwalenia ustawy reprywatyzacyjnej w Polsce. - Zainteresowanie to wynikało z tego, że większości obywateli zagranicznych nie przysługują żadne rekompensaty za mienie (np. pożydowski). Nowa ustawa reprywatyzacyjna, jeszcze nie uchwalona, miałaby dotyczyć obywateli polskich, tak się ją reklamuje. - Obywateli polskich, a więcj tych, którzy stali się nimi z mocy ustawy z 2009 roku. -  Tu warto zauważyć, że w uchwaleniem ustawy reprywatyzacyjnej, szacowanej na 65 miliardów dolarów, zainteresowany był bezpośrednio, i za nią lobbował, jeszcze w 2009 roku, marszałek Bronisław Komorowski, oraz Platforma Obywatelska. - Pamiętamy przecieki Wikileaks w tej sprawie.
 
Przyglądając się temu, co się dzieje obecnie zauważamy, że i w tym przypadku Bronisław Komorowski lobbował na rzecz przyjmowania imigrantów do polski. W związku z tym, warto się zastanowić, czy już wtedy, czyli w 2009 roku, koalicja PO-PSL przewidywała możliwość stałego napływu do Polski masy imigrantów, którym PO-PSL uchwalając zmianę w "Ustawie o obywatelstwie polskim", chciały stworzyć warunki do jego łatwego otrzymania.
 
Tutaj należy przypomnieć, że jak donosi prasa, za napływem imigrantów do Europy (a więc i Polski), stać mają tzw. "fundacje charytatywne" finansowane przez George'a Sorosa, przyjacielowi Komorowskiego, który jeszcze nie tak dawno był przez niego dekorowany polskimi odznaczeniami państwowymi.
 
Tutaj rodzi się kolejne pytanie; Czy za uchwaleniem zmian w polskiej "Ustawie o obywatelstwie polskim" też stał Soros, zwolennik "społeczeństwa otwartego"? - Jeśli tak, to sprawa łatwego nadawania obywatelstwa wielkiej liczbie osób, wiąże się też ze sprawą prywatyzacji Lasów Państwowych, o której nie tak dawno było bardzo głośno. - Wszak duża liczba osadników potrzebuje nowych, niezasiedlonych terenów do osiedlenia. Sprzedane, następnie wykarczowane lasy, i uzyskana w ten sposób ziemia doskonale nadawała bys ię do celów osadniczych. - Czy w to "gra" koalicja PO-PSL, nie wyjaśniając nam szczegułów swoich decyzji?
 
Jakkolwiek by nie było, w wyniku uchwalonej przez koalicję PO-PSL ustawy o zmianie "Ustawy o obywatelstwie polskim" z 2009 roku, praktycznie każdy kto tego zapragnie ma prawo, prawo a nie przywilej, do otrzymania obywatelstwa polskiego. - Sprzyja temu założony w ustawie Platformy niski próg, jaki musi spełnić osoba chcąca otrzymać takie obywatelstwo. - Nie musi nawet znać języka, wystarczy, że spełni prawie tylko warunek czasowy legalnego zamieszkania na terenie polski, ... warunek, który zapewne spełni każdy przysyłany do polski imigrant, przysyłany do nas w ramach relokacji z innych krajów Europy, owładniętych falą napływu tzw. uchodźców.
 
Gdyby po terminie wymaganego uchwalonym prawem terminu, przebywająca w Polsce osoba miała problemy z uzyskaniem polskiego obywatelstwa, może dochodzić swojego prawa w sądzie, bo prawo takie, spełniającej warunki osobie przysługuje z mocy ustawy. - Mamy chyba najbardziej liberalne prawo przyznawania obywatelstwa na całym świecie, na dokładkę, obywatelom całego świata, każdemu, kto wsiądzie w ponton, i przybije do naszych brzegów.
 
Stąd pytanie: Czy PiS i Prezydent Andrzej Duda zamierzają, a jeśli tak, to jak zamierzają zmienić prawo przyznawania w Polsce obywatelstwa polskiego w świetle prób narzucenia nam, przez Niemcy i Francję, stałego napływu imigrantów.
 
- Czy Prezydent Duda, i Prawo i Sprawiedliwość chce po wyborach wywalczyć w (jeszcze) polskim Sejmie zmiany, na walce z którymi, i z przyczyny których, poległ być może Prezydent Lech Kaczyński. - Pytanie, i sugestia, jest jak najbardziej na miejscu, biorąc za podstawę bliski okres czasowy, dzielący "Katastrofę w Smoleńsku" od uchwalenia zmian w "Ustawie o obywatelstwie polskim", i inne fakty mogące mieć związek ze sprawą.

O

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 2012-02-18 sygn. Kp 5/09

WYROK z dnia 18 stycznia 2012 r.   Sygn. akt Kp 5/09*  W imieniu Rzeczypospolitej Polskiej Trybunał Konstytucyjny w składzie: Andrzej Rzepliński ? przewodniczący Stanisław Biernat Zbigniew Cieślak Maria Gintowt-Jankowicz ? I sprawozdawca Mirosław Granat Wojciech Hermeliński Adam Jamróz Marek Kotlinowski Teresa Liszcz Małgorzata Pyziak-Szafnicka Stanisław Rymar Piotr Tuleja Sławomira Wronkowska-Jaśkiewicz ? II sprawozdawca Andrzej Wróbel Marek Zubik,  protokolant: Grażyna Szałygo,  >>>//konstytucja.e-prawnik.pl/orzeczenia-trybunalu-konstytucyjnego/wyrokkp509.html
 
o

o

o
 
 o
o  
O  
 
*** "w związku z polskim pochodzeniem"  <<<   ten zwrot oznacza dzieci i wnuków Żydów z Izraela, którzy opuścili Polskę w 1948, i w 1968 roku, aby tworzyć państwo Izrael.  -  Obecnie jesteśmy w fazie ich powrotu do Polski I Europy, ... a uchodźcy robią jako zasłona dymna.
 
O
image
....
....

KOMENTARZE

 • Nie jest to dużo !!!
  Stać nas na to, bo obiecali nam sporo kasy za reperacje wojenne 8-))))
  Jeszcze nam zostanie !!!
 • @Husky 14:07:40
  Ja jestem gotów przyjąć kilka zdrowych młodych bezdzietnych matek, ... oczywiście z wianem x 250 000 EURO od sztuki.

  - Za euro kupię ziemię, ... i dam im pracę. (:
 • @Ziut 14:26:40
  http://www.loswiaheros.pl/zdjecia/kobiety_w_persji_iran-660x330.jpg

  http://www.loswiaheros.pl/iran/196-kobieta-w-iranie-i-jej-moda
  http://www.mojatunezja.strefa.pl/kobieta.html
 • @Husky 14:35:50
  Tą z pierwszego planu akceptuję w ciemno, ... na dobry początek. (:
 • @Ziut 14:41:39
  A ta w środku też niezła laska


  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/foto/2011/09/nikab.jpg
 • @Husky 14:51:17
  Tą z dobrego serca odstąpię Tobie, ... ale nie za darmo. (:
 • @Ziut 14:53:53
  za free tak

  biorę
  wiesz kupuję kota w worku, no właściwie kocice 8-)))))
 • @Ex admin 15:19:38
  //a za tydzień masz na łbie całą jej rodzinkę i połowę wsi + jakąś kozę//

  z zastrzeżeniem że po tygodniu ten łeb będę miał na swoim miejscu 8-)))))
 • @Ex admin 15:34:06 / Husky 01.05.2016 15:27:18
  Uprzedzam, ... nie wiem jak Tusk, ale z takiej gatki Angela nie będzie zadowolona.
 • @Ex admin 15:34:06
  rezygnuje 8-)))
 • Prof Wolniewicz : Agresorzy zwani uchodźcami urabiają frajerów z Europy płaczem dzieci i kobiet
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=gzWFXXJjCqk
  .
 • @Ziut 16:03:53
  Zamiast "dawania dupy" proponuję brać kobiety "z łodzi" / jak widać to jedyne dobre rozwiązanie / ... i za radą prof. Wolniewicza** zatapiać resztę.

  ** Prof. Wolniewicz: Zatapiać łódki z tak zwanymi imigrantami, a nie ratować! >> https://www.youtube.com/watch?v=Xgq3krxxg0E
 • III W Ś
  To bardzo wyraźny symptom, że Polska objęta jest wojną. Zmieniła swoje oblicze na hybrydową. Mądrze dostrzeżone związki z apelacją Lecha i karczowaniem lasów, co było zauważone niedawno. Na pewniaka szmaciana i uśmiechnięta kukiełka, nie będzie interweniować.
  Jest jak mówił Z. Stonoga. - Klęknijcie przed tym Prorokiem i módlcie się do Boga.
  Nie miałem dobrego nastroju po przeczytaniu tego wnikliwego artykułu, bo jest żle i tragicznie. Artykuł mówi jak jest. Jest mistrzowski. Moje uznanie dla autora Ziut. Komentarze zaś są jak taniec chocholi.
  Więc dla otrzeźwienia co niektórych zwolenników pisu, i pisowskiego pana prezydenta, jeśli tu taki się zaplata, słowa proroka Stonogi. Wygłosił je w wielkim żalu przed głupim narodem bedąc podpiętym do czata.
  --------
  Wynik wyborczy K.W.W. Stonogi, to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to polskie ku-a głupie społeczeństwo. Ta ku-a banda inbecyli, która głosowała na tych kórwów, karakanów z pisu, to jest jakieś ku-a nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... Ludzie! Takie zaangażowanie społeczne jak moje, gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 70 czy 80 tyś głosów, to was powinno się j-ć, ku-a. Tak się powinno was je-ć, jak tylko was może je-ć pis. Platforma was tak nie wyruchała jak wyrucha was pis, ku-a. Aż was kukle będą swędziały z bulu. To jest dramat ku-a. To jest dramat, że w tym anty ludzkim państwie, w tym państwie w którym media ku-a nie były w stanie powiedzieć, że Z. Stonogę zbeszczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sądowe ku-y, powtarzam, sądowe ku-y tego człowieka oskarzały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do parlamentu.
  Będzie ws pis ró-hał w dupę. Będzie was pis ku-a dymał tak, jak was platforma nie dymała, Ta ku-a, ten mały karakan, je-y Ka..i śmieć, zniszczy was. Sumlińskje, kańje, rahońje, telewizje republiki, będą wam ku-a odbierały smak życia. Wy ku-a idioci! Narodowi polscy idioci! Ja mam to w pi-e ku-a, bo mnie stać na wszystko! Będę żyć ku-a Taak! Wyp-lę jeszcze disiaj - już bilet kupiony -, z Polski i będę się z was ku-a polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są. Tacy ku-a debile, którzy te ku-wo pisowskie wybrali. Nie na Korwina, nie na Stonogę, tylko na jakieś ku-y petru rzyduf w dupe j-ch ku-a. Na kukizuf popierdoleńcuf głosowali. To właśnie jest ta ku-a polska. Przez taką ku-ę polskę, przez was ku-a hu-e, nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście hu-j warci i trzeba was je-ć, ró-hać i na was zarabiać. Bo jesteście bandą narodowych ku-ów nieudaczników. ROZUMIECIE TO?
  A wam kochani, którzy żeście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, DZIĘKUJĘ. Bo to garstka Polaków, garstka polaków. Garstka Polaków, to jest 70 może 80 tyś osób.
  Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen. (mówił to, gdy był na on line i ktoś dzwonił do niego w trakcie nadawanego wystapienia w czacie.)
  Tak, tak. Tylko to się w polsce nadaje. Powiedzieć wam: W ryj weźcie głupie h-e, że jesteście prymitywami. Że ku-a wasze pier-e karty kredytowe, to jest WASZ MAJESTAT. Wasza godność. Robota k-a w korporacji i karta z debetem. To wy k-a Polacy. Hu-j z wami! Nie warto było k-a. Nie warto było zrobić nic, co by się... Ach, szkoda ku-a gadać. Szkoda szczępić ryja. Naprawdę. Słuchajcie! Ci którzyście głupie ku-y głosowali na pis, niech was szlag trafi! Hu-j warci jesteście. Anty-poalakami jesteście. Dobranoc!

  Szkoda było dziewięciu spraw karnych, szkoda było ku-a ujawniać afery podsłuchowych, głupia polska, głupie polaczki ku-a. Was do ałszfic tylko zaprowadzić ku-a, piecyki włączyć. Szkoda ku-a na was było cokolwiek, wy głupie hu-e.

  Oryginał na jutubie. Do wyszukiwarki: Stonoga o wynikach wyborów
 • ...
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,tit ... omosc.html | 01.05.2016
  Prof. Andrzej Sakson dla WP: zjawisko niechęci do uchodźców przypomina fenomen antysemityzmu bez Żydów
  - Do Polski nie trafił jeszcze oficjalnie żaden uchodźca, ale mamy już do czynienia ze zjawiskiem niechęci do nich. Jest to bardzo ciekawe z punktu widzenia socjologii oraz psychologii społecznej.

  Wybrane komentarze
  Szanowny Panie Profesorze!
  Pan chciałby, aby Polacy obudzili się z ręką w nocniku, mając nasze polskie Molenbeeki, Malmő i inne Marsylie. I dopiero wtedy przeklinali swoją głupotę, że dopuścili do tego nieszczęścia cywilizacyjnego. Lepiej, że mądry Polak przed szkodą, niż głupi Belg (Szwed, Francuz) przed szkodą i po szkodzie. Sobieski wiedział co robi w 1683 roku - nie czekał, aż ciapata nawała zajmie Polskę, tylko dał odpór zawczasu. My też tak musimy, mimo, że Panu się to nie podoba (bo to takie mało europejskie - czyli mało głupie).
  | Zuzia K.

  Każdy lewicowy plan, który spotyka się z odmową jakiejś grupy społecznej jest na siłę pompowany w mediach (ktoś pamięta te zdjęcia o "biednych uchodźcach z dziećmi" które Lis promował w swoim programie?). Jeśli owa grupa nie daje się przekonać, media wytaczają "działa ciężkie" robiąc z ludzi antysemitów i faszystów. Typowy schemat działania socjalistów z głównej frakcji PE.
  | Koniu


  http://fakty.interia.pl/swiat/news-prem ... Id,2191426 | 25.04.2016 r.
  Premier Węgier: Islamizacja jest w naszym kraju zakazana konstytucyjnie
  Rząd węgierski nie może poprzeć przepływów migracyjnych, które miałyby skutki sprzeczne z zobowiązaniami zawartymi w konstytucji; „takiej polityki nie może zgodnie z konstytucją prowadzić ani ustawodawca, ani rząd” - powiedział Orban na uroczystości w parlamencie. W węgierskiej konstytucji zapisano m.in. zapewnienie pielęgnowania węgierskiego dziedzictwa, kultury i języka.

  Według Orbana odpowiedzi udzielane na wyzwania w sferze demografii i rynku pracy muszą być suwerennymi decyzjami państw członkowskich. W celu spełnienia konstytucyjnych obowiązków ochrony obywateli „musimy wiedzieć, kto i dlaczego chce do nas przyjechać, i mamy prawo wybrać, z kim chcemy żyć, a z kim nie” - oznajmił, wyrażając przekonanie, że nie stoi to w sprzeczności z ochroną uchodźców.

  Dodał, że Unia Europejska nie ma funkcjonalnych propozycji rozwiązania różnych kryzysów, zaś Węgry i Europę Środkową „cechuje zdolność do działania, a także energia i żywotność”. Powodem tego stanu rzeczy jest według niego to, że Węgry mają nowoczesną konstytucję, potrafią określić, skąd przyszli, gdzie są i dokąd zmierzają, natomiast „Europa wypiera się tego, skąd przyszła, i nie chce przyznać, dokąd zmierza”.

  Zdaniem Orbana, sądząc po liczbach, UE powinna być wiodącym mocarstwem świata, a tymczasem „zajmuje się tylko wewnętrznym samoobwinianiem się”, co dobrze obrazują ataki na Węgry i Polskę, często dotyczące przestrzegania porządku konstytucyjnego.
  | Z Budapesztu Małgorzata Wyrzykowska

  ------------------
  Kompleksowo m.in. o islamie: http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=226
 • ...
  [url=http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=239]INFORMACJE O ISLAMIE do przetłumaczenia (m.in. na język arabski, turecki, angielski, niemiecki, francuski. Przy okazji proszę o przesłanie mi przetłumaczone teksty) i zamieszczenia na, odpowiednio, zagranicznych forach[/url]
 • @Ziut 14:41:39
  Paraguay-immobilien.info Na tej stronie przeczytacie, że Merkel kupiła hacjendę i 15 ha gruntu w tym kraju !!!Słynne ucieczki???
 • @Ziut 14:26:40
  http://wpolityce.pl/swiat/291573-tworca-pegidy-skazany-na-grzywne-za-podzeganie-do-nienawisci-na-tle-roznic-narodowosciowych Ps...tak 1go maja w Zwikau witali Niemcy ministra co wprowadził "hate speech" do niemieckiego prawa hi hi uciekł https://www.youtube.com/watch?v=J9rvjdB-VRc Jest to przykład zamordyzmu i anty demokracji, z którym mamy do czynienia coraz częściej również w Polsce. Oto człowiek , który występuje w interesie zagrożonego własnego narodu, stanowiącego w państwie bezwzględną większość, zostaje skazany za podżeganie do nienawiści na tle różnic narodowościowych - cóż to za kuriozum i paranoja !!! Czy istnieją różnice narodowościowe ..? Ależ oczywiście , że istnieją ..! Czy istnieje wolność wyrażania poglądów o istniejących różnicach narodowościowych..? Nie , bo tak orzeka sąd ..! To paranoja!!!
  Nadchodzi taki czas gdy lewacko - socjalistyczne i lichwiarskie zbiorowisko postkomuchów i handełesów przebieranych za "socjal-demokratów" będą wieszać na latarniach. W Ameryce Europie i u nas.
 • @Ziut
  To co Niemcy nie mogli osiągnąć poprzez wojny, osiągają wojna hybrydową w EU. Niszczenie konkurencji, szantaż, wykupywanie i kundlowanie ras krajów ościennych to ich specjalność. Zachęcają arabów do emigracji na wschód Europy, rozdają po 1000 euro na głowę zasiłku, w Polsce emeryci dostają po 700 zł i grzebią po śmietnikach o 6 rano co niektórzy po ponad 40 latach pracy w PRLu. Arabska rodzina 5-6 osobowa na zasiłku 5-6 tys. euro w Polsce mogłaby żyć na poziomie polityka w willi z nowym mercedesem to wręcz będzie zachęcać ich do wyjazdu do Polski. Teraz handel ludźmi, a później co? Interwencja zbrojna? Wszak bibliotekarz bez szkoły Schultz już nam takową groził. Panie Kaczyński, jest Pan pewny, że nadal należy tkwić w tym bagnie? Nie lepiej zrobić własną Unię z naszymi przyjaciółmi, chociażby z Grupy Wyszehradzkiej? Przecież UE ewidentnie dąży do wprowadzenia rządu centralnego i odebraniu krajom resztek suwerenności. Przy takim postępowaniu Unii pewne jest wyjście Wielkiej Brytanii z tej zakłamanej instytucji. Pewnie na tym się nie skończy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY