Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
562 posty 4009 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Czy Marsz 7 Maja to początek "fejk Majdanu?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy na Marsz 7 Maja opozycja knuje jakąś prowokację, jakiś fejkowy "pogrom Żydów"? - Kilka dni zadałem to pytanie, bo tworzy się "fakty medialne", które mogą zrzucić winę na innych. - Jeśli tak, czy ma to skutkować "fejk Majdanem", i obaleniem rządu?

"Ciekawe jak długo (sędziowie) będą tak odważni"?   -  też kilka dni temu pytał Witold Gadowski -Zadał bardzo dobre pytanie. .. Ktoś inny sformułował je jednak inaczej, szerzej, bo to pytanie obejmuje nie tylko sędziów, ale całą "opozycję totalną".   -   Pytanie brzmiało:  Co jest motorem napędowym "Targowicy"?

-  Na tak zadane pytanie już odpowiedziałem.

Myślę, że podłoże zachowania sędziów jest podobne "jak całej reszty", ...  ONI BOJĄ SIĘ KONSEKWENCJI  -  Bo jeśli Wybory Prezydenta 2010 faktycznie sfałszowano,  to nie kto inny, tylko właśnie sędziowie "Wszystkich Sądów i Trybunałów",  delegowani i zasiadający  na wszystkich szczeblach Państwowych Komisji Wyborczych,  brali czynny udział w sfałszowaniu Wyborów Prezydenta 2010.  >>>  CZYTAJ CAŁĄ NOTKĘ  >>> http://ziut.neon24.pl/post/131377,witold-gadowski-mamy-do-czynienia-z-rokoszem-sedziow

Całkiem niedawno "Hanka Bufetowa" powiedziała: "Kilka miesięcy temu we Wrocławiu spalono kukłę Żyda" -  Zapomniała uściślić że spalono kukłę "Niezwykłego Żyda", to była kukła George'a Sorosa,  ... spalona, abyśmy nie musieli płacić  "250 tysięcy EURO za każdego z kolorowych gości Angeli Merkel" >> http://ziut.neon24.pl/post/131413,250-tysiecy-euro-za-kazdego-z-kolorowych-gosci-angeli-merkel

- Co oni teraz knują na 7 maja? - Jakiś "pogrom Żydów", który będzie można zwalić na Polaków?

George Soros to ten Pan, pierwszy od lewej, obok "Złotej Rybki" Prezydenta Komorowskiego  -  Nie tak dawno Aleksander Smolar,  szef jednej z jego fundacji zapowiadał, że Barak Hussain Obama nie spotka się z Prezydentem Dudą    >>>  http://ziut.neon24.pl/post/130784,alle-numer-czyzbym-zmienil-plany-kijowskiego-i-obamy  <<<  Znów coś knują?

  

wPolityce.pl: Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy wezwało do konsekwentnej i zdecydowanej walki z antysemityzmem. W przyjętej rezolucji stwierdzono, że w ubiegłym roku w Europie wzrosła nietolerancja i liczba antysemickich ataków.  / ... /  Według Zgromadzenia, fundamentalne znaczenie ma zaangażowanie się polityków w walkę z tym zjawiskiem i publiczne potępienie takich zachowań.

Zdaniem Tarczyńskiego „sprawa wpisuje się w forsowaną nie tylko przez polityków unijnych, ale także krajowych, tezę o polskim antysemityzmie”. Przed niechęcią Polaków do Żydów ostrzegała ostatnio podczas obchodów 73. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Gdy pierwszy raz zobaczyłem ten zapis w raporcie byłem zdumiony, że mnożna o katolikach pisać w ten sposób. Raport powstawał przez dwa ostatnie lata, jeszcze za kadencji PO i nikt z polskiej strony przeciwko niemu nie protestował. Nikt nic nie zrobił, aby to zatrzymać

—podkreślił poseł PiS w rozmowie z „Radiem Maryja”. Jego zdaniem zapis jest skierowany przeciwko Polsce, bowiem nasz kraj jest najbardziej katolickim krajem w Europie.  >>http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/289707-katolicy-bardziej-antysemiccy-niz-reszta-spoleczenstwa-w-tym-muzulmanie-rada-europy-przyjela-skandaliczna-rezolucje

Ciekawe co za prowokację knują? - Noc Kryształową, ... jakiś "pogrom Żydów"?

Do tej pory antysyjonistą byłem (prawie) sam, ... nagle antysyjonistów jest tak wielu , że ważni politycy (od Warszawy,. po Brukselę, ... i "Kukiz Nas Zdradził" na Facebook'u) zaczynają "siać wiatr" o rzekomym antysemityzmie wszystkich chrześcijan, ... najbardziej między Polakami  (jedyne co faktycznie istnieje to polityczny sprzeciw przeciw syjoniozmowi, a to nie to samo co antrysemityzm). - TO NIE JEST PRZYPADEK -  Moim skromnym zdaniem ktoś tworzy tło pod prowokację jak w tytule.

MYŚLĘ, ŻE TO SKOORDYNOWANA MIĘDZYNARODOWA PROWOKACJA

Dla mnie aktem tego samego scenariusza wydaje się być wykorzystanie "białostockiej mszy" przez HGW, rezolucja PE o antysemityzmie chrześcijan (zapewne mieli na myśli Polaków), ... i treść nagrania Kukiza (jakoby narodowcy mówli o mordzie Żydów), .... do tego "łańcuszka" brakuje prowokacji z kilkoma spalonymi synagogami włącznie i "bratniej pomocy" uchwalonej ostatnio przez PiS, nie wiadomo na czyje zamówienie.

MÓWIŁ O TYM W ZESZŁYM ROKU GRZEGORZ BRAUN
>>> https://www.youtube.com/watch?v=YcYdZliCJWU

Zawiadomienie ws fałszerstwa w Wyborach Prezydenta 2010  

Uprzejmie zawiadamiam o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa zdefiniowanego w Art. 248.4 Kodeksu Karnego / Rozdział XXXI Przestępstwa przeciwko wyborom i referendum.  

Art. 248.  Kto w związku z wyborami do Sejmu, do Senatu, wyborem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wyborami do Parlamentu Europejskiego, wyborami organów samorządu terytorialnego lub referendum: >> 4) dopuszcza się nadużycia lub dopuszcza do nadużycia przy przyjmowaniu lub obliczaniu głosów, >>  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.   /   Link do notki   >>  http://ziut.neon24.pl/post/131111,zawiadomienie-e-mail-otwarty-do-prokuratora-ziobry 

 

Waltz: Spalono kukłę Żyda (Niezwykłego Żyda / red.)
 
Gronkiewicz-Waltz: "Kilka miesięcy temu we Wrocławiu spalono kukłę Żyda" - Uściślijmy, "we Wrocławiu spalono kukłę Żyda" George'a Sorosa. - To ten Pan, pierwszy od lewej, ... obok "Złotej Rybki" Prezydenta Komorowskiego.
 
wPOLITYCE.pl:  Trudno uwierzyć, że może być milcząca zgoda na takie zachowania. Cała klasa polityczna powinna wyrazić głośny, a nie milczący sprzeciw   —  mówiła Hanna Gronkiewicz-Waltz podczas swojego przemówienia w trakcie obchodów 73. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim. Gronkiewicz-Waltz wspominała przy tym postać Władysława Bartoszewskiego:

Jeszcze w ubiegłym roku był z nami i tutaj, w tym miejscu mówił, że istnieją wartości ponadczasowe, które wywodzą się z przykazań danych Mojżeszowi. (…) To te wartości dotyczące godności i życia człowieka. Kilka miesięcy temu we Wrocławiu spalono kukłę Żyda, a kilka dni temu w ślad za milczącą postawą polityków, odprawiono  mszę, w której szkalowano Polaków i Polki o odmiennych poglądach, a niektórym narodowościom odbierano prawo istnienia  —   donosi wPolityce.pl

Gronkiewicz-Waltz:  "Kilka miesięcy temu we Wrocławiu spalono kukłę Żyda" - Uściślijmy,  ... "we Wrocławiu spalono kukłę Żyda" George'a Sorosa.   -  To ten Pan, pierwszy od lewej,  obok   "Złotej Rybki"   Prezydenta Komorowskiego. (na zdjęciu wyżej)  /  Link do tej notki  >>  http://ziut.neon24.pl/post/131152,waltz-spalono-kukle-zyda-niezwyklego-zyda-red

  
 
 
 
 
<>
 
o

o

o
 
 
 o
  
o  
O  
 
o
O
 

Niesiołowski po ogłoszeniu wyniku w Wyborach Prezydenta 2010

Ja miałem "o 11-stej" przeciek.  -    Kaczyński prowadzi 56 ... 54.46%.  -  Ja myślę Boże! No katastrofa! Muszę wyjeżdżać chyba, na starość mnie czeka emigracja. - No na szczęście to się nie stało.  

o

image
 

Chcą impeachment'u pRezydenta Polski,  .....  i  wcale nie z powodu "afery rozporkowej", jak w przypadku Billa Clintona, byłego prezydenta USA. - Solidarność'80 domaga się unieważnienia prezydentury Komorowskiego, .. dlatego, że pomylił się przy składaniu przysięgi.

ZNAM POWAŻNIEJSZY POWÓD / PKW "POMYLIŁA SIĘ" LICZĄC GŁOSY  -  Też czekam na odpowiedź Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry >>>  http://ziut.neon24.pl/post/131331,chca-impeachment-u-prezydenta-polski

....

KOMENTARZE

 • F.F.
  Chłopaki spier...ać !! to granat!

  http://www.naukowiec.org/images/upload/komodo2.jpg


  pozdr;)
 • Wiesz co, był tu kiedyś "bloger"
  mam nadzieję, że Blogerzy wybaczą mi iż określiłem go słowem "bloger", bo sam się przyznał, że jest najemnym trollem PiS, a konkretnie sztabu wyborczego tego co nie zna prawa, konstytucji i podpisuje wszystko, co prezes mu zleci podpisać. On też bez pomyślunku, bez składu, bez jakiejkolwiek myśli przewodniej składał to co mu przesłała stajnia trolli PiS. Twoje teksty wyglądają identycznie. Czyżbym miał znów do czynienia z red.nichcikiem, czy jak mu tam było?
  Pytasz się kto jest motorem napędowym targowicy, najpierw odpowiedzmy co jest jej motorem, koryto, resztki tego, co z majątku Polaków pozostało. Kto jest motorem? Kaczyński, Rydzyk, Michalik i kilku innych co o Polsce zapomnieli i Bogu zapomnieli, ich Bogiem jest mamona i chęć przypodobania się władzom Izraela, wszakże pierwsi przywódcy tego państwa urodzili się w Polsce, a ś.p. Lech Kaczyński obiecał im, że interes ich w Polsce będzie zabezpieczony.
  Czyż Duda będąc jeszcze posłem nie głosował w interesie ziomków swego teścia?
 • @Jaromir 21:03:58
  .
  - Wiesz co Jaromirze? / Na twoim miejscu skorzystałbym z rady Zoriona :D
 • @Zorion 18:47:10
  Zorionie, ... który z tych przystojniaków to Jaromir?

  - Pytam bo wygląda jakby cała elita KOD-u się tu zleciała. / Nie chciałbym przez przypadek kopnąć w dupę któregoś z sygnatariuszy sławnego listu. (:
 • @
  Coś się zaczyna dziać, bo w stolicy chcą kontrolować ciężarówki wjeżdżające do Warszawy. "Kontroli ma być tak dużo jak to tylko możliwe".
 • @Amarant 08:22:58
  A skąd taka wiadomość?
 • @Wrzodak Z. 09:22:22
  Panie Pośle, ... zrób Pan notkę, i daj link. / Za komentarz jestem wdzięczny, ale jest za długi. Dziękuję, ... i kasuję.

  Pozdr.
 • @Zorion 18:47:10
  Co oznacza "F.F."?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY