Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
562 posty 4009 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Czy w Warszawie urządzą nam Bukareszt?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kilka miesięcy przed tym wydarzeniem miała się odbyć, jak dla nas, ciekawa rozmowa między Nicolae Causescu, i Michaiłem Gorbaczowem.

Na początku 1989 roku Causescu snuł podobno szerokie plany na przyszłość.  -  Gorbaczow miał go wysłuchać z zaciekawieniem, na koniec zadając pytanie:   -  A Ty jeszcze będziesz wtedy żył Nicolae?

Bukareszt 21.12.1989 r.: Kilka dni po tym przemówieni Nicolae Causesku już nie żył

Ostatnie przemówiecie Causescu / :   Drodzy towarzysze i przyjaciele, obywatele Bukaresztu, stolicy socjalistycznej Rumuni. Pozwólcie przesłać sobie moje rewolucyjne pozdrowienia do uczestników tej wielkiej demonstracji, i wszystkich mieszkańców miasta. Życzę wam sukcesu na wszystkich polach waszej działalności ( tłum: Hura! Hura! Hura!) Chcę też podziękować inicjatorom i organizatorom tego wielkiego zgromadzenia w Bukareszcie. / Causescu zwalnia swoje przemówienie , rozgląda się zdiwiony , słychać wrzawę / Kto strzela? Ktoś strzela / Na trubunie widać bieganinę / Pojawia się ochroniarz: Oni wchodzą do budynku.

- Causecku podnosi rękę, nagranie przerywa się. Kilka dni później, po nieudanej próbie ucieczki helikopterem, zostaje rozstrzelany.

 


Opozycja pręży muskuły.  - Platforma na Marszu 7 Maja chce zebrać około 150 tyś ludzi.  -   To chyba tyle, ile osób słuchało przemówienia Nicolae Causescu podczas jego ostatniego przemówienia 21 grudnia 1989 roku. 
 
-  Wtedy ludzie z entuzjazmem słuchali dyktatora,.... aż coś zaczęło się dziać?  -   Ktoś zaczął strzelać, tłum zaczął się "chwiać" i doszło do rewolucji (jak na Ukrainie).  -   Zebrany tłum zapewne nawet nie wiedział, że jest  tłem kontrolowanego z zewnątrz zamachu stanu.   
 
Podobny scenariusz miały wydarzenia w Kijowie przed ucieczką Janukowycza. Ktoś zaczął strzelać do protestujących ludzi, dyktator musiał uciec.  -  Czy do tego dojdzie w Polsce 7 maja?   -   Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że "zielone ludziki" z jakiejś firmy ochroniarskiej, którzy szkolą się w Izraelu, o których czytałem na Onecie, przebrali się w mundury, i zaczęli rozpędzać, albo strzelać do KOD-ziarzy.
 
Czy gdyby do tego doszło PiS miałby szansę się wytłumaczyć? Nie sądzę.
 
PiS trzyma w lampie "Złego Dżina", którego chce wypuścić w dogodnym dla siebie momencie.  -  Ten sam "Zły Dżin", chce się wyrwać  z lampy, zanim czas zagra na korzyść PiS.  -  Dokładnie taką samą sytuację miliśmy przed planowaną publikacji Aneksu WSI. -  Myślę, że polska krew poleje się w maju.***  Winnym przelewu krwi, jeśli do tego dojdzie,  będzie PiS, ... bo nie zawsze to, co jest dobre dla partii jest dobre dla Narodu. >>   http://ziut.neon24.pl/post/131470,czy-marsz-7-maja-to-poczatek-fejk-majdanu
 
*** Powyższe to fragment notki ze stycznia 2015 roku / Napięcie rośnie, ... czyżbym pomylił się o rok?
 
<>
 
03.11.15 / FAKT.pl:  Świat polskich instytucji związanych z bezpieczeństwem zelektryzowała wieść o tym, że ok. 100 ochroniarzy z firmy City Security ma wyjechać do Izraela. -  Co to tak naprawdę oznacza?
 
Tomasz Bryl z firmy Europan Security Agency, zajmującej się szkoleniami dla ochroniarzy i kontraktorów  mówi, że w tej sprawie jest kilka niejasności. Np. to, że City Security, choć jest firmą polską, należy do właściciela czeskiego. A w tym z kolei większość udziałów ma Izrael
 
 
  CIEKAWA RZECZ, ...  UDZIAŁOWCY Z IZRAELA MAJĄ W POLCE WŁASNĄ ARMIĘ?

KOMENTARZE

 • Last speech of Nicolae Ceaușescu, 21. December 1989
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=t6pvMFfQF50

  Ceausescu's Final Hours >> https://www.youtube.com/watch?v=EOE6XcftuVs
 • .
  http://m.neon24.pl/098c82d0129bd6ca6aa7d32fbd64a0c1,0,0.jpg
 • "Niebezpieczna decyzja"
  03.11.15 / FAKT.pl Świat polskich instytucji związanych z bezpieczeństwem zelektryzowała wieść o tym, że ok. 100 ochroniarzy z firmy City Security ma wyjechać do Izraela. - Co to tak naprawdę oznacza? >>> http://www.fakt.pl/politycy/ochroniarze-z-firmy-city-security-pojada-do-izraela,artykuly,588130.html

  Tomasz Bryl z firmy Europan Security Agency, zajmującej się szkoleniami dla ochroniarzy i kontraktorów mówi, że w tej sprawie jest kilka niejasności. Np. to, że City Security, choć jest firmą polską, należy do właściciela czeskiego. A w tym z kolei większość udziałów ma Izrael.
 • do kompletu mongoło - chazarskich "rewolukcji"
  brakuje obalenia Gorbaczowa i zastąpienia pijaczkiem chazarów- Jelcyna.
 • Oczywiście w Warszawie nie urządzą WAM Bukareszt
  A to już choćby z tej przyczyny że tak symbolicznie zwany tu "Bukareszt"
  jako jedyny w dziejach ludzkości spłacił zagraniczne zadłużenie.A nie dość że spłacił to wniósł do konstytucji artykuł zakazujący zaciągania zagranicznych lichwiarskich pożyczek w MFW.W tej sytuacji jakże można było cierpieć takiego tyrana.
  U nas okoliczność taka nie zachodzi i nigdy nie zajdzie więc "Bukaresztu" PIS-iaki mogą się nie obawiać.
  A wogóle co to za idiotyzm z tymi "wlepiankami",cytatami z dupy wziętymi?
  Żenada.Widać porty się trzęsą z powodu nieznajomości 11 przykazania które brzmi:jakim majdanem majdanisz takim majdanem zmajdaniony będziesz.
 • @ikulalibal 17:19:11
  A wogóle co to za idiotyzm z tymi "wlepiankami",cytatami z dupy wziętymi? ikulalibal 05.05.2016 17:19:11

  - Nie chcesz znać żadnej alternatyw dla 30 letnich rządów PiS-u? (:

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY