Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
562 posty 4009 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

"F.F. Chłopaki spier...ać !! to granat!"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zorion ostrzega agenturę na blogu Ziuta, ... "trolla PiS, a konkretnie sztabu wyborczego TEGO co nie zna prawa, konstytucji i podpisuje wszystko, co prezes mu zleci podpisać" - Czyli awansowałem na przybocznego trolla samego Prezydenta Dudy? (:

Jaromirze "jaszczurem" nie jestem!  (:
 

F.F.  Chłopaki spier...ać !! to granat!***
pozdr;) 
 
  • @Ziut - Wiesz co, był tu kiedyś "bloger"  mam nadzieję, że Blogerzy wybaczą mi iż określiłem go słowem "bloger", bo sam się przyznał, że jest najemnym trollem PiS, a konkretnie sztabu wyborczego tego co nie zna prawa, konstytucji i podpisuje wszystko, co prezes mu zleci podpisać. On też bez pomyślunku, bez składu, bez jakiejkolwiek myśli przewodniej składał to co mu przesłała stajnia trolli PiS. Twoje teksty wyglądają identycznie. Czyżbym miał znów do czynienia z red.nichcikiem, czy jak mu tam było?
    Pytasz się kto jest motorem napędowym targowicy*** , najpierw odpowiedzmy co jest jej motorem, koryto, resztki tego, co z majątku Polaków pozostało. Kto jest motorem? Kaczyński, Rydzyk, Michalik i kilku innych co o Polsce zapomnieli i Bogu zapomnieli, ich Bogiem jest mamona i chęć przypodobania się władzom Izraela, wszakże pierwsi przywódcy tego państwa urodzili się w Polsce, a ś.p. Lech Kaczyński obiecał im, że interes ich w Polsce będzie zabezpieczony.  Czyż Duda będąc jeszcze posłem nie głosował w interesie ziomków swego teścia?  
  • <>
  • @Jaromir 21:03:58  - Wiesz co Jaromirze? / Na twoim miejscu skorzystałbym z rady Zoriona :D
  • @Zorion 18:47:10  - Zorionie, ... który z tych przystojniaków to Jaromir?  - Pytam bo wygląda jakby cała elita KOD-u się tu zleciała. / Nie chciałbym przez przypadek kopnąć w dupę któregoś z sygnatariuszy sławnego listu. (:

TYM SIĘ NIE SPOSÓB BYŁO NIE PODZIELIĆ (:

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY