Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
561 postów 3998 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

"Michnik ucieka przed faszystą"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W roli "faszysty" Dawid Wildstein / Motto spektaklu: "Pochodzimy od innej małpy" - Co Ty na to człowieku, ... "produkcie ewolucji Darwina"?

Michnik ucieka przed faszystą - Materiał TV Republika  

>>   VIDEO w komentarzach

Adam Michnik:  Rzeczywiście, ja mam takie smutne wrażenie, że my pochodzimy od innej małpy.

"Faszysta" Wildstein:  Mam takie pytanie, ale proszę pana, to naprawdę istotne pytanie. Chcemy się dowiedzieć czegoś o faszyźmie.

-   Michnik ucieka Dawidowi Wildsteinowi, ... "faszysta" z TV Republika jednak nie ustępuje, dalej atakuje nad-redaktora "Gazety Wyborczej" Adama Michnika.

"Faszysta" Wildstein:  Musi pan być otwarty - nawet jak "pochodzimy od innej małpy"  -  panie redaktorze? No, ... tak nie można się zachowywać, powinniśmy być otwarci na debatę.

Adam Michnik: Ja z chuliganami nie rozmawiam.

"Faszysta" Wildstein:  Ale ja nie jestem chuliganem proszę pana. Ja jestem pana admiratorem wręcz, ...  regularnie czytam pana "Gazetę".

 

Co Ty na to człowieku, .... "produkcie ewolucji Darwina"?  ///   Osobiście nie wiem czy Michnik i Wildstein  pochodzą od różnych małp, ... ale jedno jest pewne: Żydzi obstawiają (nie tylko) medialnie obydwie strony sceny politycznej.  - Podejrzewam że "następnym Michnikiem"  jest już Tomasz Sakiewicz z jego koncernem medialnym i Telewizją Republika.   -  Myślisz, że moje  "spostrzeżenia"  to "Gówno Prawda"?    >>>   http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/131620,giertych-musi-odejść

 

 

"MICHNIK Z NEON24.PL.  STRASZNO,  ŚMIESZNO,  ANONYMOUSOWO"     >> LINK w komentarzach

 

 

 

KOMENTARZE

 • Michnik ucieka przed faszystą - Materiał TV Republika
  .
  Nie wiem czy oni pochodzą od różnych małp, ... ale jedno jest pewne: Żydzi obstawiają obydwie strony sceny politycznej. / Podejrzewam że "następnym Michnikiem" jest już Tomasz Sakiewicz z jego koncernem medialnym i Telewizją Republika. >> https://www.facebook.com/darek.ulicki/videos/1554154461547776/
 • Michnik ucieka przed faszystą - Materiał TV Republika
  YouTube >> https://www.youtube.com/watch?v=RwD06IuGkm4
 • MICHNIK Z NEON24.PL. STRASZNO, ŚMIESZNO, ANONYMOUSOWO.
  >> http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/121779,nichcikowszczyzna-jak-michnikowszczyzna
 • Nie zgadzam się ..
  O ile wiem... to człowieka stworzył Bóg ..Żydowski .
  Mówienie , że ci panowie są z Narodu Wybranego ..jest oczywistą nieprawdą . Wiara w pochodzenie od małpy kategorycznie to wyklucza , amen
 • @Ziut 16:42:13
  Ruskie chazary z CCCP wyzywają się od faszystów ? By podkręcić emocje u polskich gojów.
  Podobno niemieccy faszyści ich "nie rozpoznali" i dzięki temu ponad 3,5 mln chazarów dało drapaka-NKWD pomogło zwiać ?
  Teraz siedzą i pierdzą w Tella-vizji Jajwajec.
 • @fabi 18:51:12
  "Mówienie , że ci panowie są z Narodu Wybranego .. jest oczywistą nieprawdą" - fabi 13.05.2016 18:51:12

  - MOŻLIWE

  90% Żydów to Żydzi Aszkenazyjscy, którzy nie mają nic wspólnego z prawdziwymi Żydami - Narodem Wybranym. / Większość z nich to współcześni potomkowie Chazarów pochodzących z historycznego Kaganatu Chazarskiego, ... współczesnych terenów obecnej Ukrainy.

  - Paradoksem jest to, że prawdziwymi potomkami Żydów - Narodu Wybranego są zasymilowani z Arabami Palestyńczycy, rdzenni mieszkańcy współczesnego Izraela.
 • @kfakfa 18:59:54
  Ruskie chazary z CCCP - kfakfa 13.05.2016 18:59:54

  - PATRZ KOMENTARZ WYŻEJ
 • @Ziut 19:03:00
  Ty tak zaraz na poważnie .. a w temacie .. no a jak mają ten cały cyrk uwiarygadniać , lepiej się nie da . Gdyby był jeden z nich Polakiem , to chodziłoby o antysemityzm .
 • @fabi 19:11:28
  Myślę, że na tym nagraniu Dawid Wildstein gra "faszystę" Polaka, .... dlatego kamera TV Republika koncentruje się na Michniku.

  - Widz w "pudle" TV Republika (prawie) nie widzi "faszysty" Wildsteina, tylko go słyszy. / Gdyby go widział, doszedłby do takich samych wniosków jak ja, ... albo fabi @ 19:11:28

  Pozdr.
 • @Ziut 19:18:48
  pies się mój niecierpliwi obiecałem mu ze zaraz wyjdziemy .nie chcę by sie na mnie pogniewał.... również pozdrawiam .
 • @Ziut 19:18:48
  The General pulled the door handle showing Putin UAZ Patriot >> https://www.youtube.com/watch?v=VemW-7XFPmU
 • Prof. Shlomo Sand obnaża kłamstwo założycielskie Izraela
  „Kiedy i jak wynaleziono naród żydowski” – tytuł książki Shlomo Sanda prowokuje. Prowokuje, dodajmy, skutecznie. Dzieło profesora historii powszechnej uniwersytetu w Tel Awiwie przez dziewiętnaście tygodni znajdowało się na czele rankingu najlepiej sprzedających się książek w Izraelu. Przychylność czytelników była spora. Proporcjonalna do niechęci ze strony izraelskiego środowiska naukowego.

  Nic dziwnego. Sand demaskuje oficjalną izraelską historiografię, jako służącą legitymizacji fundamentów ideologicznych, na których wzniesiono współczesny Izrael. >> https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/01/31/prof-shlomo-sand-obnaza-klamstwo-zalozycielskie-izraela-zydzi-nie-sa-semitami/
 • @Ziut 20:12:56
  Eskimosi śmierdzący czosnkiem to tylko narzędzie.. tępe bo tępe, ale skuteczne w rękach Lewitów..

  Centrum zarządzania kłamstwem historycznym jest wyżej..

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY