Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 4608 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy "komoruska bezpieka" zabrała mi internet?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pamiętacie akcję "ABW w domu redaktora strony AntyKomor.pl"? - Uzbrojeni funkcjonariusze ABW weszli o 6 rano do mieszkania właściciela satyrycznej strony AntyKomor.pl i zarekwirowali mu komputer pod zarzutem obrazy prezydenta

Właścicielowi  AntyKomor.pl zarekwirowano laptopa, nośniki pamięci, dyski twarde, a nawet... karty pamięci do cyfrowego aparatu fotograficznego.  W konsekwencji strona została zamknięta. Biorący udział w akcji funkcjonariusze ABW powiedzieli  Robertowi Fryczowi, że nie może nikomu wspominać o najściu na jego dom,  donosił portal Niezalezna.pl  21.05.2011 roku    >>>  //niezalezna.pl/10831-abw-w-domu-redaktora-strony-antykomorpl   

Tak się złożyło, że w maju 2011 r. byłem bardzo aktywnym komentatorem na "Niezależnej", ... a komentować było co.  /  Jak łatwo sobie przypomnieć "Maj 2011" to następny miesiąc po jakże gorącej I-wszej Rocznicy Smoleńska. -  Ale o tym w komentarzu za chwilę.  -  Będzie ciekawie, bo jak wielu zauważyło na Neon24.pl grasuje niezidentyfikowany "SZALONY ADMIN", .... który być może ukradł Ziutowi (czyli mi) internet.  

Coś się stało.  - Mój "stały" dostawca internetu odciął mi dostęp do polskich kanałów informacyjnych,  .. a bez tego nie mogę "tworzyć". 

Podejrzewam, że może to mieć związek z odwiedzinami mojej "bazy" przez "dwóch smutnych panów",  ... z których jeden udawał  imigranta, a drugi był chyba jego "oficerem prowadzącym". 

Bo czy jest możliwy taki przypadek, abym nie mógł odbierać głupkowatej polskiej propagandy TYLKO za pośrednictwem jednego dostawcy internetu (bardzo unikatowego z którego korzystam), a o którym dowiedziało się tych "dwóch smutnych panów",  ...  a za pośrednictwem wszystkich innych dostawców dostęp mam? -  TO WYGLĄDA NA CELOWĄ ZŁOŚLIWOŚĆ!

Zanim napiszę swój komentarz do zaistniałej sytuacji, przypomnę niedawną informację z WarszawskaGazeta.pl, .... bo sprawy być może mają ze sobą, ... i ze mną, związek:

Sympatycy PO mają swoje Kluby Obywatelskie. Niedawno odbyło się spotkanie toruńskiego KO, gdzie powrócono do tematu słynnego już na cały świat „skoku” ówczesnego prezydenta , Bronisława Komorowskiego na krzesło spikera w japońskim parlamencie. Bronisław Komorowski nie rozczarował. -  Były prezydent przekonywał, że cała sprawa to „zorganizowana i opłacona” akcji medialna. 

„Nie było żadnego krzesła, żadnego fotela ani żadnej ławki i z tego zrobiono jakiś, że prezydent Polski wskoczył na krzesło marszałka. Nie było żadnego fotela. To dowód na to jak można zakłamać prawdę.  Sam padłem ofiarą skutecznej fali nienawiści i oczerniania. To była zorganizowana akcja. To nie była przypadkowa akcja, ale opłacana i pobudzona w celach politycznych!"   –   miał mówić Bronek Komorowski.  >>>  //warszawskagazeta.pl/polityka/item/3777-znow-bredzi-komorowski-o-japonskim-skoku-na-krzeslo-zorganizowana-oplacona-akcja

Nie ma zgody na "kanał", ... oddajcie Ziutowi internet!

Ciąg dalszy już wkrótce   >>  //ziut.neon24.pl/post/131708,czy-komoruska-bezpieka-zabrala-mi-internet

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY