Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4439 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Polski ambasador z żydowskiej B'nai B'rith odwołany z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"I stało się! Ambasador Schnepf został wezwany na dywanik do MSZ i odwołany!" , .... donosi WarszawskaGazeta.pl w artykule o tym samym tytule - Powinniśmy bardziej uważać na "pejsy naszych aliantów zza oceanu".

 

WarszawskaGazeta.pl: Nieoficjalnie ambasador [Schnepf] został skrytykowany za goszczenie w USA szefa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego. 

 

– Nie komentujemy decyzji kadrowych. Nie potwierdzamy, ani zaprzeczamy tej informacji – poinformowało w rozmowie z portalem niezalezna.pl Biuro Rzecznika MSZ.  -  podaje portal

 

- No to zaczyna się dziać w "Państwie Polan"!

 

W internecie można znaleźć informacje, że (chyba już) były ambasador Schnepf, był członkiem współzałożycielem polskiej odnogi żydowskiej organizacji masońskiej B'nai B'rith -  Loża POLIN.

 

Czyżby "projekt POLIN" szedł na dno?    >>>  //ziut.neon24.pl/post/131942,walka-o-ziemie-2022-zlote-mysli-mateusza-kijowskiego

 

*** Z notatki na foto niżej możemy się dowiedzieć czym w pierwszej kolejności, goszcząc w ambasadzie naszych aliantów, zajęła się  B'nai B'rith, uchodząca za charytatywną organizacja, "Synów Przymierza":       . W pierwszej kolejności "omówiono sprawę    [polskiego] ustawodastwa dotyczącego zwrotu mienia,   oraz kwestie Radia Maryja i Telewizji Trwam."

 

 

Tu warto przypomnieć, o kilkuset tysięcznych manifestacjach w obronie właśnie Radia Maryja i Telewizji trwam.  -  Co było ich powodem, ...  antypolskie działania "polskiego rządu" wywołane zagranicznym lobbingiem?

 

 

Podkreślmy też: "Nasi alianci" w amerykaskiej ambasadzie, wraz z żydowską organizacją, zajęli się poroblemem stanowienia prawa w Polsce, obejmującą roszczenia od Państwa polskiego miliardowych kwot [za pomocą właśnie "ustawodawstwa"] będących próbą wyłudzenia  nienależnych odszkodowań za mienie obywateli polskich pochodzenia żydowskiego zmarłych w Holokauście. .  -  Czy w tej sprawie ne powinna powstać komisja śledcza, a jej skutkiem nie powinno być wydalenie organizacji ingerującej w wewnętrzne sprawy polski.   

 

Powyżej scan strony ambasady USA / Foto 1 i 2: RadioWNET.pl

 

19 kwietnia 2010 roku "BIBUŁA" donosiła, że: Bliski współpracownik Komorowskiego kieruje żydowską lożą:  

 

"Znacznie ciekawsza jest jednak postać obecnego prezydenta B’nai B’rith Polin, który podpisał wspomniane oświadczenie w sprawie meczetu, ... / ... /.  W 1981 r. był szefem działu informacyjnego „Tygodnika Solidarność”, później współpracował z podziemnymi strukturami związku na Śląsku, dzięki czemu w 1989 r. znalazł się przy „okrągłym stole” jako sekretarz strony „solidarnościowej” w podzespole górniczym. 

 

Niedługo potem wrócił do „Tygodnika Solidarność” – już jako sekretarz redakcji – ale nie na długo, bo ostentacyjnie odszedł  stamtąd,  ....  gdy kierownictwo gazety objął Jarosław Kaczyński.

 

Gdy Dworaka w TVP zastąpił Bronisław Wildstein, Szczepański ostatecznie odszedł z telewizji. Niedługo potem, na początku 2007 r., jego nazwisko znalazło się w raporcie z likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych – jako niejawnego współpracownika WSI.    / ... /    Do dziś twierdzi, że jego współpraca z WSI polegała tylko na tym, że w 2002 r. na prośbę znajomego oficera z ataszatu wojskowego w Waszyngtonie przywiózł z Rosji zakupiony w księgarni komplet map jeziora Bajkał i okolic, gdzie przebywał na urlopie.  

 

Kilka tygodni po publikacji raportu WSI ówczesny  wicemarszałek Sejmu Bronisław Komorowski zatrudnił Szczepańskiego jako swojego doradcę medialnego."   >>>    //www.bibula.com/?p=20601

 

 

22 listopada 1938 roku Prezydent Ignacy Mościcki wydał dekret o rozwiązaniu zrzeszeń wolnomularskich

 

Dekret który w trybie natychmiastowym wyjmował spod prawa wszystkie stowarzyszenia masońskie na terenie kraju. Składał się on z sześciu artykułów, które mówiły m. in. o karze więzienia i grzywny za tworzenie, działalność, wspieranie oraz sympatyzowanie z lożami oraz przekazaniu majątku zlikwidowanych stowarzyszeń na cele dobroczynne.

Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku, rozwiązujący antypolskie organizacje masońskie w Polsce.

W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.

Instalacja loży miała miejsce dokładnie w dniu 9 września 2007 r za zgodą Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego?!   Nie pisały oczywiście o tym gazety, nie informowała również telewizja, ale wzmiankę na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Ambasady USA w Polsce. (screen strony Ambasady USA w Polsce wyżej)  >>> //www.bibula.com/?p=71616

 

-  JUŻ DAWNO PISAŁEM, ŻE TRZEBA NAPRAWIĆ TEN KARDYNALNY BŁĄD Z 2007 ROKU, ... WŁAŚNIE OD WTEDY ZACZĘŁY SIĘ W POLSCE DZIAĆ RZECZY "KTÓRE SIĘ W GŁOWIE NIE MIESZCZĄ"

 

 

Biegły sądowy z zakresu historii prawa

Autorzy Jakub Maziarz

Kwestia obowiązywania pewnych aktów prawnych może budzić kontrowersje / ... /  Doskonałym przykładem może być dekret Prezydenta z 1938 r. o rozwiązaniu zrzeszeń wolnomularskich, który nigdy nie doczekał się oficjalnego uchylenia (poza przepisami karnymi w nim zawartymi, które uchylone zostały na podstawie przepisów przechodnich do kodeksu karnego z 1969 r.)

 

Czy powyższy dekret nie powinien obowiązywać, ... jeśli nikt go uchylił? >>>   //isap.sejm.gov.pl/VolumeServlet?type=wdu&rok=1938&numer=091

 

KOMENTARZE

 • Przecieram oczy i nie dowierzam!
  Gdyby ktos nie zauważył, dorzuce co nie co! Bo jak na jeden tydzień to dużo wydarzeń .

  Misiek zawieszony
  Stokrotka przekwitła
  Wałęsa odpłynął z PO
  Stefek przestał kwakać wesoło wziął podobno reklamówkę i zaginął
  Kidawa i inni napieraja , tylko nikt ich nie słucha .
  Ambasador wraca
  Ryżemu się kurczy
  Nie wiem jak komu, ale to mi się podoba .

  A jak premier ogłosiła że zrobi rewolucje w sadownictwie , bo nie było jej od PRL-u to miód nie jest nawet tak słodki.
 • chazar z BB odwołany
  No i co z tego ? Mało to chazarów w PO-lin ?
  Autor prezentuje Dekret Prezydenta z 1938r. Ale nigdy nie zdelegalizowano bojówek faszystowskich chazarów. Działali nadal. Sztab Generalny Wojska Polskiego-II Oddział organizował "wczasy" dla chazarów z każdego zakątka świata w podkładaniu bomb,obsłudze radiostacji,uzbrojenia .Już wtedy szkolili terrorystów. Chazary na tworzenie przyszłego Izraela dostali kredyt,broń i amunicję z Polski.Z drugiego końca te pomysły realizował generał Anders- umożliwienie dezercji-"ucieczka" do Palestyny 3500 chazarów .To do tych "uciekinierów" przemawial i zapewniał o bezgranicznym oddaniu PO-lin sprawom Izraela -Lech Kaczyński ,pomagier w założeniu BB.
 • @ Autor
  Miałem o tym pisać :-) Ale Ty temat potraktowałeś dużo głębiej. I dobrze.
  Teraz najciekawsze kto go zastąpi i czy będzie to.... "dobra zmiana". Pewnie na jakiegoś człeka, który bardziej nienawidzi Rosji niż kocha Polskę. Ale może się mylę. Wszystko przed nami.
  A działalność wszystkich lóż powinna być zakazana.

  5*

  Ukłony
 • @klementyna 08:40:51 / Przecieram oczy i nie dowierzam!
  Ktoś inny skomentował to tak: "PiS jest chole*nie skuteczny" / potem nie ma się co dziwić jak ...
  .
  http://wpolityce.pl/p/379138
  .
  http://wpolityce.pl/p/379146
  .
  http://wpolityce.pl/p/379136
  .
 • @Jasiek 11:00:30
  RE: A działalność wszystkich lóż powinna być zakazana.

  Tak jest! Powinno się przeprowadzić lustrację i de-masenizację administracji państwowej. / Każdy urzędnik i polityk przed objęciem urzędu powinien składać oświadczenie czy należał, lub należy do masonerii. - Przynależność polityków i urzędników do masonerii, i sama masoneria, powinny być zakazane jako "obcy agenci".
 • @Ziut 17:10:08
  A dlaczego to pana artykuł nie bryluje na piedestale? Ktoś tu jednak cenzoruje?
 • @klementyna 19:20:26
  Dlaczego, ... dlaczego, ... dlaczego? / Sam obie zadaję to pytanie. (:

  Pozdr.
 • @Ziut 19:43:40
  Od wczesnego ranka nic pan nie podskoczył !

  Hallo Astra? Hallo administrator Neonu-u ludzie piszą?
 • @klementyna 20:37:32
  klementynko please, ... tylko nie Astra! Ona jest rozkochana w mojej twórczości "trochę inaczej".

  - Jak mierzy się wskaźnik "podskoku"?
 • @Ziut 21:00:56
  Ale Astra wiele może ,wiesz demokracja jest tu niezachowana .
  Wzywamy KOD on jest od demokracji!!
  Jak mierzy się wskaźnik podskoku ? Chyba za łapówki? Nie ?
  A ktoś dawał i ma łazienkę za 300000$ szkoda że nie do skorzystania już.
 • @klementyna 20:37:32
  "Hallo Astra? Hallo administrator Neonu-u ludzie piszą?"

  :)))))))))))))))

  Ludziom odpowiadam, ale o co chodzi?
  Jest chyba na stronie głównej, czy nie?
  Dzisiaj faktycznie ja mam dyżur, ale... jeszcze mi podziękuje autor.
  Dlaczego? Bo ostatnio tyle wpisów promują czasem inni admini, że ten pobędzie dłużej na stronie głównej! zobaczysz :))

  Pozdrówka :)
 • @Astra 21:28:42
  Witaj!
  A jednak uderz w stół a nożyce....

  'Ludziom odpowiadam, ale o co chodzi?"------ to taki refren?

  Pozdrówka :)
 • @kfakfa 08:45:42
  Nie wypowiadam się często na temat Chazarów ale mówisz prawdę. Tak Izrael założyli "nasi" obywatele, dezerterzy z armii Andersa, ci co się tam dostali, bo Rosjanie traktowali Żydów jako obywateli ZSRR. Tym dezerterom Lech Kaczyński obiecał, że bez względu na to, jaki będzie rząd w Polsce, dziś akurat rządzimy ma [PiS] interes Izraela w Polsce będzie zabezpieczony: https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE
  To właśnie dotacje L.Kaczyńskiego i rządu PiS wsparły Muzeum Historii Narodu Żydowskiego Pollin. L.Kaczyński wbudował kamień węgielny
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9c/2007_06_26_lech_kaczynski_06.jpg
  Rządzą nami ci, co na zasadzie najgłośniejszego krzyczenia "łapaj złodzieja" krzyczą "łapaj żyda"
 • @klementyna 20:37:32
  Astra jest osobą trzeźwo oceniającą sytuację. Nie promuje tego, co nie jest tego warte. Tak, Ziut, ona jest rozkochana w twojej twórczości, tak jak na to zasługuje.
 • @Zawisza Niebieski 21:47:58
  i brawo Kaczynski,i brawo PIS
  na pohybel czerwonym przefarbowanym na .... niebieski

  Niech zyje Kraj Rad
 • @Zawisza Niebieski 21:47:58
  Czasem myślę że to, że jesteśmy biedni i głupi to nasza wina!
  Żydzi w Polsce żyją od wieków tworzą gminy i spółdzielnie . Działają razem. Bogacą się.
  My Polacy jesteśmy niestety psami ogrodnika . Smutne to ale prawdziwe.
  A potem pretensje!!
  Hello czy to normalne? Za granicą jesteśmy dla siebie hienami jak żaden naród!!
  Dlaczego pan się dziwi ze interes Żydów jest zachowany?
 • @Zawisza Niebieski 21:51:44
  Ja nie rozumiem . To nie idzie po kolei? Jak we młynie ?
  To my oceniamy swoimi wejściami czy czytamy czy nie? A może ja czegos nie kumam?
 • @Zawisza Niebieski 21:47:58
  RE: Nie wypowiadam się często na temat Chazarów ale mówisz prawdę.
  .
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9c/2007_06_26_lech_kaczynski_06.jpg
  .
  Tak niezła przymiarka do pogrzebu. / To były "Niebezpieczne związki Lecha Kaczyńskiego" / .... a ten pan co z Kaczyńskim "w grób" zszedł, też leciał tym felernym tupolewem?

  - Powtarzam: Powinniśmy bardziej uważać na "pejsy naszych aliantów zza oceanu".
 • @Ziut 22:31:39
  Jestem zdziwiony że ta notka nie wisi na jedynce . Widocznie ktoś o Panu zapomina . Serdecznie Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY