Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5298 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy to Rosja dokona "atomowej zagłady" Jerozolimy? (cz.1)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Izrael zostanie zniszczony w wyniku atomowej zagłady. / Takimi informacjami odkodowanymi z Biblii dysponuje wywiad Izraela, ... i traktuje to poważnie. / A może odkodowanie jest błędne, i "grom z nieba", który ma zniszczyć Jerozolimę to coś innego?

To, co izraelscy uczeni odkryli w Biblii w 1994 roku być może, może nawet na pewno jest motorem napędowym kształtującym politykę, której skutki odczuwamy  dzisiaj, w tym to, co widzimy jeśli chodzi o ostatnie kilka lat w Polsce, ... oraz w ostatnich tygodniach w Europie - mam na myśli inwazję migrantów z Syrii. 

Wydaje się, że Polska stała się dla Izraela "wyjściem awaryjnym" na wypadek "atomowej zagłady". /  Czy właśnie dlatego w Polsce  trwa "Walka o ziemię"?  

NIŻEJ ARCHIWALNA NOTKA Z 31 PAŹDZIWRNIKA 2015 ROKU

image

 
image
 
Jeśli ktoś zapyta, "A co wspólnego z polityką ma Biblia?",  powinien wiedzieć:   Współczesny Izrael , którego "restytucja" dokonała się w 1948 roku , powstał na bazie zawartych w Biblii przekazów biblijnych sprzed prawie 2000 lat, .... po prawie dwóch tysiącach lat nieobecności na mapie świata.  
 
TERAZ TWOŻY SIĘ NOWĄ GROŹNĄ MITOLOGIĘ MÓWIĄCĄ, ŻE BÓG KAZAŁ IZRAELITOM ZATRZYMAĆ SIĘ W POLSCE   -  "Tu spocznijcie" POLIN
 

Muzeum POLIN: Tutaj opowiadamy historię tego, jak Żydzi wyobrażali sobie jak ich przodkowie trafili do Polski i dlaczego tu zostali. Tak naprawdę to przestrzeń legendy - tu zaczyna się podróż, która szybko wchodzi na tory historii. Legenda którą opowiadali sobie Żydzi o przybyciu do Polski nazywa się "POLIN". Według niej Żydzi uciekając przed prześladowaniami dotarli na Wschód.  W różnych miejscach legendy mowa o różnych wydarzeniach: o rozstępującym się niebie, wskazującym palcu anioła, śpiewie ptaków, czy hebrajskich słowach wyrytych na drzewach. Stąd Żydzi wiedzieli, że to jest miejsce gdzie mają odpocząć i pozostać aż nadejdzie Mesjasz.  [Miejsce gdzie będą mogli] ... handlować jak kraj długi i szeroki, i służyć Bogu wedle prawa ich wiary, ... a ["Mesjasz" jak] król chronił ich [będzie] przed każdym wrogiem i nieprzyjacielem.

 

Imperium wpływów antycznego Izraela obejmowało tereny dzisiejszej Syrii, a ojciec premiera Izraela, syjonista, po przybyciu z Polski do Palestyny, zmienił nazwisko na Netanjahu, ... które po hebrajsku oznacza "Zesłany przez Boga"  

Od 1905 roku biblijna historia o "antycznym Izraelu" była  dla syjonistów podstawą budowy współczesnego państwa Izrael,  ... uwieńczonego sukcesem w 1948 roku, w Palestynie.  -  Teraz, ci sami syjoniści, w Muzeum Historii Żydów Polskich  tworzą kolejną  mitologię o "nowej ziemi obiecanej", Nowym Izraelu (POLIN). -  Jest to zmodyfikowany, "restytuowany" plan budowy Judeopoloni, który powstał zanim Polska uzyskała niepodległość w 1918 roku. - Mitem założycielskim tego "Nowego Izraela" ma być to, że to Żydzi byli jeśli nie twórcami, to przynajmniej współtwórcami państwowości na ziemiach polskich 1000 lat temu.

Prawda historyczna jest jednak inna: Faktycznie istniało "żydowskie" państwo w Europie, nie była nim jednak Polska, tylko tereny na zachód od Kaukazu, tereny dzisiejszej Rosji i Ukrainy, które przed upadkiem państwa chazarskiego w 965 roku, nazywane były  Kaganatem Chazarskim powstałym w wyniku rozpadu większego kaganatu z ludnością turko-tatarską.  - Kaganatu Chazarskiego (w większości) nie zamieszkiwali Żydzi, potomkowie biblijnych Żydów, tylko potomkowie ludności turko-tatarskiej, którzy przyjęli judaizm.  - Stąd przyjęło się dla nich, wspólne z Żydami biblijnymi, określenie Żydzi, od wyznawanej religii, a nie więzów krwi. 

Większość współczesnych Żydów nie jest więc "autentycznymi" Żydami, ... w większości są oni Żydami z nazwy, nie z pochodzenia. -  Z pochodzenia większość współczesnych Żydów nazywanych Ashkenazi Jews (Żydzi Aszkenazyjscy, lub europejscy)  jest pochodzenie turko-tatarskiego  (podobnie jak Henryk Sienkiewicz), .... i więcej mają oni wspólnego z wojskami tureckiego Wielkiego Wezyra Kara-Mustafy, które Jan III Sobieski rozgromił pod Wiedniem, niż ze Świętą Rodziną: Józefem, Maryją, ... i Jezusem Chrystusem.

Kaganat Chazarski, rozbity w 965 roku przez koalicję Słowian, pod wodzą księcia kijowskiego Świętosława,  był bardzo potężnym państwem.  -  Jedną z córek Kagana (chazarskiego króla) wydano nawet za cesarza. -  Teraz chce się  tę potęgę odtworzyć na zgliszczach Polski, Ukrainy, ... i Rosji.  -  W Palestynie "Żydom" udało się cofnąć czas ponad dwa tysiące lat wstecz.    -    U nas chcą go cofnąć  1050 lat wstecz, bo właśnie w tym roku obchodzimy 1050 rocznicę wyzwolenia spod dominacji chazarskiej. -  Nie przez przypadek w 966 roku doszło do Chrztu Polski.  Najprawdopodobniej był to efekt zwycięstwa zjednoczonych Słowian nad Kaganatem Chazarskim w 965 roku, i wyjścia spod dominacji turko-tatarskich Chazarów. 

Teraz tą dominację chce się przywrócić przeganiając do nas ludność z Syrii, co ma skutkować w dwojaki sposób:  Przywrócić dominację Izraela nad terenami Syrii (mapa niżej) będącymi pod wpływami biblijnego Izraela ponad 2 tysiące lat temu, ... i nad terenami Słowian, przez odbudowanie byłego imperium Chazarskiego za pomocą ludności, nie tylko syryjskiej,  przemieszczanej z Syrii do Europy.

Czas cofnął się dla nas o 1050 lat, bardzo polecam notkę z linku niżej cz. 1 i 2.


Jeśli chodzi o pytanie zadane w tytule: "Czy Rosja zniszczy Izrael dokonując "atomowej zagłady" Jerozolimy?",  .... to nie jest ono wyssane z palca. Jeśli ktoś przeczytałby książkę "KOD BIBLI" Michael'a Drosnin'a zauważyłby, że wszystkie związane z "atomową zagładą" państwa, wymienione w książce, skąd ta zagłada mogła by nadejść (Irak, Libia, może Egipt), ... ich dyktatorowie, już ich nie ma. 

Wygląda to tak, jakby cała Arabska Wiosna, która wkrótce zostanie uhonorowana Nagrodą Nobla, była niczym innym, jak tylko efektem budowy bufora wokół Izraela, na wzór "Imperium Króla Dawida" (z mapy niżej) sprzed trzech tysięcy lat, mającym zapewnić Izraelowi "pas bezpieczeństwa.  -  Na przeszkodzie temu planowi stanęło zaangażowanie się Rosji w Syrii.  -  Stąd, tak uważam, katastrofa rosyjskiego samolotu pasażerskiego z 224 osobami na pokładzie, która to katastrofa najprawdopodobniej  jest ostrzeżeniem dla Rosji.

Moim zdaniem jest to próba zastraszenia Rosji tak, aby zrezygnowała z zaangażowania w Syrii, aby umożliwić Izraelowi, i USA,  dalszą ekspansję Izraela na ziemiach arabskich, ... i w Europie, za pomocą wygnanych z Syrii Syryjczyków, i innej ludności, nakłonionej zachętami ekonomicznymi do inwazji na Europę. 

Jedyne, co moim zdaniem inwazję tą może powstrzymać, jest właśnie instalacja  rosyjskiego potencjału atomowego w Syrii, zaprowadzenie tam porządku, i powrót Syryjczyków do swojego kraju.  - Myślę, że jeśli to się nie stanie, dojdzie do otwartej (już zresztą "hybrydowo" trwającej)  III Wojny Światowej. 

Izrael, walcząc  o swoje  przetrwanie, walcząc przeciwko zapowiedzianej w Kodzie Biblii groźbie zagłady, swoimi działaniami de facto zmierza dokładnie w kierunku samozagłady, ściągając na świat widmo otwartej III Wojny Światowej, ... z Rosją.    -   Dlatego tylko realna groźba "atomowej zagłady Jerozolimy" może powstrzymać wojnę, zanim dojdzie do ataku  "świata" na Rosję,  ....  bo tylko tego boi się Izrael.

Na zakończenie dodam:  Moim zdaniem w przypadku Syrii Rosji chodzi o zapewnienie własnego bezpieczeństwa tu w Europie, co ma zapewnić "równowaga sił" tam na Bliskim Wschodzie.  Polecam książkę: "PARADOKSY HISTORII" Uszkujnika, gdzie autor książki opisał podobne przypadki, kiedy to  zdecydowana postawa Rosji uspokajała wojenną euforię żydo-amerykańskich syjonistów.    >>>  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/uszkujnik-pdf.pdf

 
image

image

image

TVN24.pl:  Kraj jest zrujnowany, ponad dziesięć procent mieszkańców uciekło za granicę, około 300 tysięcy zginęło i nie ma perspektywy, aby walki zakończyły się niedługo. Przyszłość jest bardzo czarna, głównie z powodu fanatycznego Państwa Islamskiego zajmującego coraz większą część kraju.   -   Zostały granice na mapie.  -   Zdaniem eksperta, nie można już mówić o Syrii jako państwie. Cztery lata wojny domowej doprowadziły do tego, że zostało ono rozerwane na szereg części kontrolowanych przez różne siły. Ponowne ich „sklejenie” w całość będzie bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe. 
 
CZY O TO WŁAŚNIE CHODZI(ŁO) W WOJNIE TRWAJĄCEJ NIE TYLKO W SYRII?
 

To, co izraelscy uczeni odkryli w Biblii w 1994 roku być może, może nawet na pewno jest motorem napędowym kształtującym politykę, której skutki odczuwamy  dzisiaj, w tym to, co widzimy jeśli chodzi o ostatnie kilka lat w Polsce, ... oraz w ostatnich tygodniach w Europie   -  mam na myśli inwazję migrantów z Syrii. 

Wydaje się, że Polska stała się dla Izraela "wyjściem awaryjnym" na wypadek "atomowej zagłady". /  Czy właśnie dlatego w Polsce trwa "Walka o ziemię"?   >>   http://ziut.neon24.pl/post/131942,walka-o-ziemie-2022-zlote-mysli-mateusza-kijowskiego

28.10.2014 r. / Rivlin, prezydent Izraela, w towarzystwie prezydenta Komorowskiego, wizytuje nowo zbudowane muzeum POLIN  w Warszawie

KOMENTARZE

 • Bible Codes - The Proof of God / Dowód na istnienie Boga?
  This is a complete video examining the story of the Bible Codes and how they were discovered, Centuries ago Rabbi's spoke about the code hidden within the Torah or the first 5 books of the bible, with computer technology we can find them MUCH easier, and the Codes we have found deny any possibility of chance, believing these codes are ALL here by chance is like believing a man can be struck by lightning a million times consecutively, its just not reasonable to believe it happened by chance, it was put there by our Creator, and that same Creator will judge his creation one day, you prepared for that?

  >> https://www.youtube.com/watch?v=VYlKkIoavnA

  Film przedstawia historię Kodu Biblii i jak zostały on odkryty. Rabin mówi o kodzie ukrytym w ksiągach Biblii, odkrytym za pomocą technologii komputerowej, która zaprzecza jakiejkolwiek możliwości przypadku.
 • Michael Drosnin - Kod Biblii II.pdf >> Jest w internecie
  https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=kod+bibli+pdf
 • Bardzo prawdopodobne
  jeśli chazary PO-lin ,dysponujące prawdopodobniebronią atomową dokonaja prowokacji względem Rosji - To Izrael i Polska zostanie zniszczony.
 • @kfakfa 18:54:13
  Albo gdy Rosja przyparta do muru nie będzie miała wyjścia.
 • @kfakfa 18:54:13
  Możliwe też, że to Izrael chce zniszczyć Rosję, ... sam bojąc się zniszczenia
 • @Ziut 19:08:17
  Jego się zapytaj ? . Pzdr. : https://www.youtube.com/watch?v=06Ebv0FDnak
 • @Ziut 19:08:17
  "W Biblii stoi napisane" - to prawda. Tylko nie wiadomo kiedy.
  Tymczasem mini-państewko Izrael jest tak nadziane głowicami nuklearnymi, że trudno tam chodzić żeby nie wdepnąć. Oficjalnie ponad 450 sztuk!
  No chyba że zdalnie ktoś je odpali elektronicznie.
 • @Ziut 18:19:15
  nie ma żadnego kodu biblii ,tak samo jak Jerozolima nie jest żadnym wyjątkowym miastem , stąd nie ma potrzeby wyróżniania jej nawet w kontekście atomowej zagłady
 • @Repsol 22:30:40
  Jego się zapytaj ? . Pzdr. : https://www.youtube.com/watch?v=06Ebv0FDnak

  Siut! ACO TO JEST?
 • @Zdzich 06:52:37 / puuuq 10.06.2016 18:54:39
  "W Biblii stoi napisane" - to prawda. Tylko nie wiadomo kiedy.

  - odkodowali, MIAŁO BYĆ OKOŁO ROKU 2005-2007 / Naprawdę tą książkę warto przeczytać >>> Michael Drosnin - Kod Biblii II.pdf >> Jest w internecie >>> https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=kod+bibli+pdf ****

  **** PIERWSZY LINK U GÓRY / ... a o reszcie zrobię notkę

  Film archiwalny o KOD BIBLII >> https://www.youtube.com/watch?v=VYlKkIoavnA
 • Kod Biblii o katastrofie samolotu, tragicznej śmierci prezydenta RP i jej przyczynach!
  A to ciekawostka / 12.04.2010 roku ktoś przeszukiwał KOD BIBLII w sprawie smoleńska >>> http://davidicke.pl/forum/to-byl-zamach-kod-biblii-o-katastrofie-samolotu-prezydenta-t2112.html

  NIESTETY NIE POTRAFIĘ TEGO OCENIĆ BO MI SIĘ ZDJĘCIA NIE OTWIERAJĄ: Czy w KODZIE jest, że "To był ZAMACH?!"
 • Przepowiednia jackowskiego na 2009
  https://www.google.com/search?sclient=psy-ab&site=&source=hp&q=przepowiednia+jackowskiego+na+2009&oq=przepowiednia+jackowskiego+na+2009&gs_l=hp.3...1461.15082.0.16041.36.28.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1c.1.64.psy-ab..36.0.0.Efg8-wKGVHc&pbx=1

  YOUTUBE >> KRZYSZTOF JACKOWSKI WIZJA O DWÓCH SAMOLOTACH NA UKRAINIE - 7 marca 2009 >>> https://www.youtube.com/watch?v=dyiHM9qzTjU
 • @Ziut 05:04:12
  Jeśli Biblia zawiera kody (które rzekomo poznałeś), to napisz o przyszłości.
  Albo najpierw napisz dlaczego apostołowie Jezusa mieliby cokolwiek kodować?
 • @Zdzich 07:28:03
  - A gdzie napisałem, że poznałem te kody. / Chciałbym, ... ale jestem "za cienki w głowie", żeby te kody poznać. - MÓGŁBYM WTEDY PRZESŁÓCHIWAĆ BIBLIĘ NA WSZYSTKIE TEMATY - Niestety, nie jestem profesorem matematyki kwantowej, ... cokolwiek to jest.

  Jedno co wiem, to podstawą, że KOD istnieje jest "rachunek prawdopodobieństwa", który sugeruje z dużą dozą prawdopodobieństwa że on istnieje >>> https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawdopodobie%C5%84stwo

  Obliczanie prawdopodobieństwa >> https://www.youtube.com/watch?v=sxV0Jmfcsy0

  *** Naukowcy badający Biblię, obliczyli, że jest wysoce nieprawdopodobne, aby odkodowane informacje znalazły się w Bibli przez przypadem >> http://ziut.neon24.pl/post/132154,kod-biblii-o-tzw-katastrofie-w-smolensku-to-byl-zamach

  TYLE MOGĘ POWIEDZIEĆ O KODACH "KTÓRE RZEKOMO POZNAŁEM" (:

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY