Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5298 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

@ Wrzodak / matterhorn - Myślę że Rosja popełnia błąd

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Każdy kto mówi, że Żydzi w Polsce nie powinni mieć takich wpływów jakie mają, jest moim "aliantem", ... pod warunkiem, że sam nie ma pejsów.

- To jedno.

2. Od momentu aresztowania Piskorskiego zauważyłem na tym portalu, że "towarzysze rosyjscy", którzy wydawało mi się byli jakby przychylnie nastawieni PiS-owi (tak, tak ... tak mi się wydawało), bo nie mieli wyjścia (bo chyba nawet Komoruski się skompromitował łażąc do amerykańskiej ambasady), przestali być PiS przychylni. - Myślę, że to niepotrzebny błąd, bo "wojna" zamyka drogę do współpracy.

3. Myślę też, że (może nie wszyscy), ale (chyba) na pewno Kaczyński nie jest w stosunku do amerykanów tak "emocjonalnie oddany", jak Macierewicz. - Myślę, że właśnie dlatego nie wyświetlają filmu Smoleńsk, bo podejrzewam, że był totalnie antyrosyjski, .... i Kaczyński go, z jakiegoś powodu wstrzymał. - Ale to tylko moja opinia.

Na koniec zacytuję Sorosa:   Niemcy potrzebują Polski, aby bronić się (możliwe że miał na myśli Polskę) przed Rosją. Rosja Putina i Polska Kaczyńskiego są wrogo do siebie nastawione, ale [razem] są one [Polska i Rosja] jeszcze bardziej wrogo nastawiane do zasad, na których powstała Unia Europejska. >>> http://ziut.neon24.pl/post/132052,soros-kaczynski-odniosl-sukces-robiac-z-muzulmanow-diabla

PiS tego nie rozumie, ... ale tej "ideologicznej wspólnoty" nie powinniśmy niszczyć, .... jeśli jest na to szansa.

<>

Ziut @ Jinks  10:57:31 Amerykanie sposobią się do wojny i to jest pewne. Niewidomą jest tylko to, gdzie ją rozpętają i należy się modlić, żeby nie w Europie, bo dla Polski taki scenariusz byłby tragicznym.

- NIESTETY, ... TO BĘDZIE RACZEJ EUROPA / W SYRII ROSJA MOŻE TEMU ZAPOBIEC** >> http://ziut.neon24.pl/post/132134,czy-to-rosja-dokona-atomowej-zaglady-jerozolimy-cz-1

** Jakikolwiek atak na Rosję przez kogokolwiek, powinien się równać groźbie zniszczenia Jerozolimy,  ... wtedy Żydki zadbają o to, żeby w Europie (Rosji) nic złego się nie działo.

<>

Ziut @ kfakfa 11:19:41  -  Ten PO-lin trwa od czasu objęcia rzadów przez PIS w 2005 ,  potem PO-lin w wykonaniu PO.

MYLISZ SIĘ, POLIN ZACZĘŁO SIĘ W 1945,  i Z PRZERWĄ NA RZĄDY GOMÓŁKI-JARUZELSKIEGO TRWAJĄ DO DZIŚ   ... z powodu Smoleńska to się może zmienić, bo nie oszukujmy się, Kaczyński nie jest święty, ... szuka "sprawiedliwości"   ->   Nie przeszkadzajmy mu.
 
 
DLATEGO NIE SKORZYSTAM Z "ZAPROSZENIA WRZODAKA"
 
 
matterhorn @ Ziut 11:38:24 -  Owszem,będzie prowadzone śledztwo, dochodzenie i węszenie.  Będą trąbiły o tym media te z lewa i te z prawa.  Być może zostaną skazane jakieś dwie płotki.  Ale ci najważniejsi pozostaną nietykalni.  Im włos z głowy nie spadnie.   Krzywdy sobie nie zrobią.   Właśnie słyszę gdzieś z oddali jak przemawia Kaczyński.  Dużo mówi o zmianach,rewolucji ale ani słowa o wyjaśnieniu prawd,czy rozliczeniu winnych setek afer .   Takie gadki mówiąc szczerze już mi zbrzydły.   Nie idzie tego słuchać.   Cały czas tylko obietnice i nic więcej.      

KOMENTARZE

 • Autor
  Po co Ty tworzysz takie hybrydy?
  Dla czytelnika z zewnątrz jest to zupełnie niezrozumiałe, a swoim konfraterom porozsyłaj maile ze swoimi odkryciami.
  Do tego ponownie w tytule posługujesz się nickami i nazwiskami tutejszych blogerów.
  Wskazujesz na nich, czy jak? Może bohatorowie notki Ślepej Mańki mają się u nich zjawić, co?
  Czyż nie prosiłem, abyś tego nie robił?
  Zaśmiecasz portal!
 • *1 Średnia ocena: 1.0 (1 głos)
  Ja rozumiem że "pejsatym Jarozbirom" nie podoba się co w Polsce robi Kaczyński, ... ale nie kompromitujcie się wstawiając *1 , ... dekonspirujecie się!
 • @Jinks 19:50:08
  Do tego ponownie w tytule posługujesz się nickami i nazwiskami tutejszych blogerów.

  - Uwypuklam opinie z rozmów z nimi. / To forma dyskusji i zaproszenia do dalszych przemyśleń. / Od kiedy na NEon24.pl jest to przestępstwem?
 • Sierakowski do Kraśki: "Jeśli PiS zrealizuje 500+ i Mieszkanie+, to mamy delegitymizację, kompromitację III RP"
  Salon ma coraz większy problem z rządami PiS. Sławomir Sierakowski nie kryje obaw przed realizacją programów rządowych. Na antenie TOK FM przyznaje, że jeśli uda się je doprowadzić do końca, III RP zostanie skompromitowana.


  Jeśli te dwa naprawdę spektakularne przedsięwzięcia, czyli pierwszy gigantyczny transfer socjalny 500+ i drugi – to, co się nikomu nigdy nie udało, a zawsze było ogłaszane – program mieszkaniowy, jeśli to zostanie wdrożone w życie, a przynajmniej ten M+ z takim efektem, z takim sukcesem będzie rzeczywiście realizowany jak 500+, to mamy delegitymizację, kompromitację III Rzeczpospolitej. Mamy kompromitację! Bo to oznacza, że spiskowa teoria dziejów PiS okaże się po prostu prawdziwa

  — powiedział Sierakowski. >>> http://wpolityce.pl/polityka/296821-alez-oni-sa-spanikowani-sierakowski-do-kraski-jesli-pis-zrealizuje-500-i-mieszkanie-to-mamy-delegitymizacje-kompromitacje-iii-rp
 • Kaczyński: procedura wszczęta przez KE jest pozatraktatowa.
  Procedura wszczęta wobec Polski przez KE jest pozatraktatowa - powiedział w środę prezes PiS Jarosław Kaczyński. Tylko aktem dobrej woli z naszej strony jest to, żeśmy się do niej stosowali, ale nie musimy się stosować - dodał. - "Nie musimy się stosować, to akt dobrej woli z naszej strony"

  >> http://wpolityce.pl/polityka/296774-kaczynski-procedura-wszczeta-przez-ke-jest-pozatraktatowa-nie-musimy-sie-stosowac-to-akt-dobrej-woli-z-naszej-strony
 • Dobre wiadomości.
  A wieść niesie o dobrej zmianie!!
  " Po wsiach krąży wóz Castoramy z materiałami budowlanymi, podjeżdża do starych domów i wyładowuje akcesoria do łazienek. Ludzie remontuję, kupują sprzęt AGD wymieniają stary graty na nowsze graty. Poznikały w wiejskich sklepikach „zeszyty”, czyli zakupy na kredyt. ""

  Nareszcie!!!
 • @klementyna 20:34:28
  Tak to dobra wiadomość. / PiS powinien jeszcze pomóc frankowiczom, ale skutecznie, bo tam chyba jest coś nie tak >>> http://wpolityce.pl/gospodarka/295774-maciej-pawlicki-o-prezydenckich-propozycjach-dla-frankowiczow-zbyt-skomplikowane-niejasne-prawnie-etycznie-i-ekonomicznie


  Pawlicki powiedział, że jest rozczarowany rekomendacjami proponowanymi przez zespół ekspertów.


  „Nie rozumiem, dlaczego prezydent Andrzej Duda miałby tworzyć tak skomplikowany mechanizm. Będziemy namawiali prezydenta, aby poszedł za przykładem ustawodawców w Niemczech i innych państwach europejskich, które zabroniły stosowania toksycznych instrumentów finansowych i nazywania ich kredytami”

  — dodał.


  „Dlaczego mamy mieć np. kilka kursów sprawiedliwych? Oczywiście, że ludzie są w różnych sytuacjach i słuszne jest to, że ma to być dobrowolne, bo są przecież i takie osoby, które nie chcą zmieniać swoich umów. Dlaczego natomiast pozostawiać tak wielką niewiadomą i tak wiele pozostawiać w relacji między bankiem a klientem w sytuacji, gdy powinien być jasno pokazany fakt, że te tzw. kredyty są sprzeczne z art. 69 prawa bankowego i nie są kredytami”

  — mówił Pawlicki.

  Jego zdaniem, należy zastosować takie mechanizmy, w których banki będą mogły sobie „rozłożyć na lata nieuzyskany, ogromny przychód”, a nie tworzyć rozwiązań niejasnych pod względem prawnym i etycznym.


  „W ten sposób pakujemy się w sytuację oczywistych procesów roszczeniowych ze strony banków - bo skoro banki nie złamały praw, to dlaczego miałyby się wyzbywać jakiejś części przychodów, które zaplanowały na mocy umów kredytowych. My musimy pokazać, że te kredyty są po prostu nielegalne i wtedy nie będzie żadnych odszkodowań”

  — wyjaśnił Pawlicki.
 • Ziut ta łajba tonie !!
  Kiedyś pisałam trochę na salonie24pl , to było zaraz po aferze Hofmana . Napisałam że Kaczyński wygra wybory , że wierzę mu bo, jest uczciwym człowiekiem.
  Myślałam ze mnie pożrą.
  I co wygrał .
  To jest mądry facet.Teraz to im szczęki opadły .
  Tak jak pisałam 20% to obywatele Polski , reszta przypływ.
  Szkoda dyskusji . Beton wie swoje i co gorsze nie przyswaja jeszcze ,że to już koniec czerwonej zarazy.
  Że za chwilę nawet analfabeta ich nie będzie chciał czytać. :)

  Robią jakieś protesty podobno szumne i maja od 1do 10szt osób chętnych na zadymę. I cieszą się jak dzieci.
  Ludzie nie głupi .Rosji się nie boją i NATO się nie boją , szpicy też się nie boją.
 • @Ziut 20:38:08
  Powinien wypatroszyć konta tych co nakradli.

  Po co nam tyle banków a niech padają!!
  Ja uważam że nie wszystko ma teraz zrobić PIS .
  A co to PIS to chusteczka do nosa?

  Na zadymy z kodem chodzić !!! I długi same się rozpłyną , wujek Soros przecie jest pomoże .

  Najpierw prześwietlić , przesiać przez gęste sito , odrzucić plewy .
  I jeszcze długo pomyśleć komu pomóc.

  Poczekać nie pali się , są ważniejsze rzeczy do zrobienia.
  Widziały gały co brały w dużych ilościach.
  Przeciwko kodziarzom to nie wyszli!!! Tylko pod pałac . Ja bym im wypomniała i to już.
  A za co im dupy ratować. Jak hydra odżyje to zapomni komu trzeba podziękować.
  Już to znamy.
 • @klementyna 20:34:28
  A wieść niesie o "dojnej zmianie", no tak, dziś ogłoszono, że do prokuratury zgłoszono iż zgodnie z zasadą kumotrzy PiS na państwowym wybrano kolesie posła PIS, niejakiego Piotra Najmierskiego na stanowisko prezesa uzdrowiska Rabka. Nieszczęście, Piotr Najmierski, wywodzący się z rodu żydowskiego, który przyjął chrześciaństwo nie ma prawa wyznaczać kolesiów i kumotrów, zgodnie z przyjętą przez PiS ustawą, powodującą, że przestępstwo nepotyzmu staje się prawem.
  Klementyna cieszy się, że pieniądze na które nierząd PiS naciągnął Polaków, przecież żadna ustawa, a której miano finansować rozdawnictwo pieniędzy pt. 500+ jeszcze nie działą. Więc pieniądze na które w imieniu Polaków PiS zaciągnął kredyt idą, ku radości klementyny, do Castoramy. Ta je szybko wyprowadzi z Polski. Ucieszy się z pewnością zagraniczny właściciel Castoramy. Ciesz się klementynko, zadłużając bogatych Polaków PiS wsparł biednych francuzów, którzy wyprzedają to, czego na zachodzie sprzedać się już nie da. Humanitarna to działalność. Boże, że też Polacy mogą tak myśleć.
 • @klementyna 21:11:19
  //Ziut ta łajba tonie !!//


  ciekawe, ze ponoć łajba tonie, a przysrywacze zamiast uciekać z tonącej łajby, to trzymają się kurczowo jak pijany płota...k*rwa cud!!!:))
 • Na ten moment masz wynik 5 polskich patriotów dało ci 1, jeden zdrajca Polski dał ci 5
  Czyż ty to była klementyna?
  Ciężki żywot trolla PiS, red. niechcika/Ziuta mam nadzieję, że PiS dobrze srebrnikami opłaca. albo musisz sam sobie komentarza wprowadzać, albo narzekać, na te jedynki, tak ja też ci dałem jedynkę. Gdzie pójdziesz to ci Polacy zdradę ojczyzny wykażą. Ciężko również w czasie urlopów, inni jak Haski na plaży się wygrzewają a ty robisz po godzinach.
  Oczywiście, nie pomyślisz, że głupoty gadasz, ciebie wszędzie żydzi otaczają, tylko nie widzisz tych w PiS, tam ich zatrzęsienie, przykładowo ród I damy. Dlatego cię tak otaczają.
 • @Zawisza Niebieski 21:47:15
  I dobrze że wybrano! I czerwony beton już ma drgawki przed śmiertelne .
  I co gorsze musi płacić podatki na nasze dzieci!
  PIS to i tak litosny ja bym ich na banicje!
  Teraz humanitaryzm się ozywa, na nas to już nie działa , od was braliśmy lekcje.
 • @Jaromir 22:14:16
  Bo radykał jest wciąż podłączony do prądu. Jego misja trwa wiecznie. A jeśli zabraknie w końcu złych do tępienia, dobierze się z uczciwych.

  Z dedykacja dla pana Jaromira
 • @trybeus 21:56:53
  Wydaje mi się że pomyliłeś łajby? Może lis ? Ale kogut z lisem , łojojoj może nie być cudu.
 • @Jaromir 22:14:16
  No cóż Jaromirze? / Problemem NEon24.pl jest to, że 95% użytkowników to agentura (to Ci których nazywasz Targowicą), i tylko 5% to prawdziwi patrioci. - Masz rację, wśród nich jest pewnie klementyna.

  - Sorry ale reszcie odpowiem jutro. / Pozdr.
 • @Ziut 06:56:57
  Oho , ho chwalą nas , a kto pruskie.

  Policzmy głosy żeby było sprawiedliwie , ja nie udźwignę tych medali sama!!
  Na portalu Wirtualna polonia ukazał się tekst.

  "Sprawa przeciwko Donaldowi Tuskowi, byłemu premierowi RP, trafiła do prokuratury. Krzysztof Wyszykowski, działacz opozycyjny w PRL zapowiadał to już w marcu. Według niego Donald Tusk był agentem służb obcych państw.


  – Skoro od dzisiaj obowiązuje nowe prawo i prokuratorem generalnym jest człowiek (Zbigniew Ziobro – przyp. red.), który nie będzie zamiatał pod dywan takich drobiazgów jak zdrada państwa, narodu, działanie przeciwko Polsce więc uznałem, że warto zawiadomić prokuraturę. Zawiadomić o tym, o czym prokuratura już dawno wie – powiedział Wyszkowski w rozmowie z radiem Wnet.

  – Donald Tusk na początku swojej działalności brał pieniądze nie tylko od agentów Służby Bezpieczeństwa ale brał również od Bundesnachrichtendienst (BND) za pośrednictwem agentów wywiadu Niemiec – przekonuje Wyszkowski. Ten drugi powód był motywem złożenia zawiadomienia do prokuratury."

  Poprzyjmy to doniesienie acz słuszne , jak mawia Korwin jak z lewa tak z prawa dla dobra Polski.
  Bo PIS to może nie ma zaufania takiego, podobno istnieje coś takiego jak my waszych nie ruszamy , to wy naszych.
  To my jesteśmy patrioci i sprawiedliwość wymierzymy. Dlaczego tylko jeden ma być odważny?

  Podpiszmy to przecież i Wy chcecie sprawiedliwości!!
 • @Ex admin 08:28:43
  Powinienem uściślić. / 95% czynnych (gwiazdkujących) użytkowników.
  - A jeśli o mnie chodzi? / To, kim jestem, zależy od punktu widzenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY