Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
786 postów 5139 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Duda podziękował PKW? / Albo Ziuta nie czyta, ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

... albo uważa nas za idiotów! - Zamiast robić szopkę, niech się lepiej dowie, czy będzie śledztwo w/s sfałszowanych Wyborów Prezydenta 2010

>>> https://docs.google.com/document/d/1pNACc4hZXuP0U0NiCAbqc5R-JC2RyqROTy8zZOrIEEk/edit?pref=2&pli=1

Rola PKW jest absolutnie fundamentalna: czy jest coś ważniejszego w państwie, które chce być demokratyczne, niż uczciwe i rzetelne wybory? — mówił prezydent Andrzej Duda na Zamku Królewskim w Warszawie

Duda: Proces wyborczy ma absolutnie fundamentalne znaczenie dla budowy państwa demokratycznego i cieszącego się zaufaniem społecznym. Dziękuję za zaproszenie i 25 lat funkcjonowania PKWKBW. Życzę kolejnych 25 lat znakomitego funkcjonowania, pogłębiania zaufania obywateli do polskiego państwa. Dziękuję. 

Uroczystość „25-lecia Demokratycznego Prawa Wyborczego i Organów Wyborczych w Polsce” / Miny słuchaczy, .. "bezcenne"

 

Wszyscy zapewne pamiętamy ten moment: Wieczór powyborczy 4 lipca 2010 roku po przedterminowych Wyborach Prezydenta 2010 będących wynikiem tzw. "Katastrofy Smoleńskiej"  i tragicznej śmierci Prezydenta RP śp. profesora Lecha Kaczyńskiego  -  wybory wygrał Bronisław Komorowski.  /  Pytaniem jest: Czy aby na pewno?

Wszyscy wtedy byli pewni że tak, tak wskazywały pokazane wyniki "Exit Pools", które wskazywały na Bronisława Komorowskiego.  -  Różnica między kandydatami była wprawdzie niewielka   (51.1% - 48.9% = 2.2%).  - Bronisław Komorowski wygrał wybory prezydenckie "o włos", i nikt tego nie zakwestionował, ... bo nikt nie zakwestionował, że różnica 2.2% jest tak mała (bo nie jest), aby wynik Jarosława Kaczyńskiego mógł to odrobić.

I wszystko było by dobrze gdyby nie "drobny szczegół", który wydarzył się po ogłoszeniu wyniku wyborów.  - "Szczegółem" tym była relacja niezapomnianego, wtedy Marszałka Sejmu Stefana Niesiołowskiego, który powiedział:  "Ja miałem o jedenastej przeciek. Kaczyński prowadzi 56 ..?.. 54.6%. - Ja myślę Boże, ... no katastrofa! Muszę wyjeżdżać chyba, na starość mnie czeka emigracja. - No na szczęście to się nie stało."

Znając ówczesne stanowisko, jakie zajmował ówczesny Marszałek Sejmu Stefan Niesiołowski, można się domyślać z prawdopodobieństwem 99.99%, że przeciek o którym mówił Stefan Niesiołowski pochodził prawie na pewno z Państwowej Komisji Wyborczej. -  I tu zaczyna się problem, bo 4 lipca 2010 r. PKW na swojej konferencji o godzinie 23:00 podała wynik cząstkowy, w którym PKW poinformowała, że  Kaczyński przegrywa i ma 49.39%.  

Wynik Kaczyńskiego z przecieku do jakiego dotarł Niesiołowski, i cząstkowy wynik Kaczyńskiego różnią się, ... choć nie powinny.  

Czyżby Niesiołowskiemu coś się pomyliło, i się przejęzyczył?  -   To jest możliwe, gdyby nie to, że istnieje oficjalny dowód na to, że podczas liczenia głosów po Wyborach Prezydenta 2010 doszło do "dziwnej, niespotykanej anomalii", którą przedstawiam niżej.

o 

POCZĄTKOWA, CZĄSTKOWA RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z FRAGMENTU LICZENIA GŁOSÓW ZLICZONA W CZASIE POMIĘDZY:

od  POCZĄTKU do00:58

KOŃCOWA CZĄSTKOWA RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z FRAGMENTU LICZENIA GŁOSÓW ZLICZONA W CZASIE POMIĘDZY:

od  00:58 do KOŃCA LICZENIA GŁOSÓW

 CAŁKOWITA RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI W WYBORACH PREZYDENTA 2010

2,64%

17.32%

6,02%

z liczby głosów ważnych 

z 51.50%  Ob.KW

z liczby głosów ważnych 

z 48.50%Ob.KW

z liczby głosów ważnych 

z 100% Ob.KW

 

2,64% to procentowa różnica w głosach pomiędzy kandydatami z cząstkowego wyniku wyborów podanego przez PKW o 1:10 / Wynik z godz. 00:58    (51.32% - 48.68% = 2.64%>>   Komunikat z konferencji prasowej Państwowej Komisji Wyborczej w dniu 05.07.2010 o godzinie 1.10 

Przypomnijmy wcześniejszą różnicę z obrazka wyżej "Exit Pools"    (51.1% - 48.9% = 2.2%) 

 Procentowa różnica w głosach z "Exit Pools" jest bardzo podobna do procentowej różnicy w głosach z cząstkowego wyniku wyborów podanego przez PKW, wynik z godziny 00:58, ... i tak powinno być. 

Problem polega na tym, że są to różnice, które nam pokazano.  

Sprawdzając te wyniki można wyliczyć, że "końcowa różnica cząstkowa" 17.32% jest zaskakująco różna od  2,64%

Matematyka to trudny temat, napiszę więc to inaczej: Jest możliwe, że w dniu wyborów Bronisław Komorowski może wygrać MILION w Totolotka. -  Teoretycznie, bo praktycznie to jest raczej niemożliwe.  /  Można też napisać to inaczej:

Gdybyśmy wrzucili do worka czarny i biały groch, dokładnie go wymieszali, a następnie wysypali i podzielili "kupkę" na pół, nie jest możliwe, aby po jednej stronie znalazł się tylko czarny, a po drugiej tylko biały groch.  -  Choć teoretyczni jest to możliwe, ale tylko teoretycznie.

Nie jest możliwe, aby w jednej (prawie) połowie (51.50%)** Obwodowych Komisji Wyborczych liczba głosów ważnych wyniosła prawie 13 milionów, a w drugiej połowie (48.50%) OKW było ich tylko niecałe 4 miliony, ... i aby procentowa różnica w głosach między tymi częściami była tak różna.  

Uważam, że 4 lipca 2010 roku "PO-PÓŁ-NOCY" doszło do sfałszowania przedterminowych Wyborów Prezydenta 2010. 

Uprzejmie zawiadamiam o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa zdefiniowanego w Art. 248.4 Kodeksu Karnego / Rozdział XXXI Przestępstwa przeciwko wyborom i referendum

Art. 248.  Kto w związku z wyborami do Sejmu, do Senatu, wyborem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wyborami do Parlamentu Europejskiego, wyborami organów samorządu terytorialnego lub referendum: >> 4) dopuszcza się nadużycia lub dopuszcza do nadużycia przy przyjmowaniu lub obliczaniu głosów, >>  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.  

 

WYNIK KOŃCOWY WYBORÓW PREZYDENTA 2010

ZAWIADOMIENIE O MOŻLIWOŚCI POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA     >>>     https://docs.google.com/document/d/1pNACc4hZXuP0U0NiCAbqc5R-JC2RyqROTy8zZOrIEEk/edit?pref=2&pli=1
 

image

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY