Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
785 postów 5125 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Kaczyński "stereotypowo" o antysemityźmie i antysyjoniźmie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jarosław Kaczyński złożył kwiaty pod pomnikiem Wielkiej Synagogi w Białymstoku. Prezes PiS pojawił się tam z okazji 75. rocznicy tragicznych wydarzeń z 27 czerwca 1941, gdy niemieckie hitlerowskie bataliony policyjne spaliły synagogę.

Jak mówił szef PiS, w całej Europie rósł wtedy antysemityzm, ale to Niemcy są odpowiedzialne za Holocaust. >> http://wpolityce.pl/polityka/298418-jaroslaw-kaczynski-pod-pomnikiem-wielkiej-synagogi-w-bialymstoku-musimy-ciagle-mowic-do-czego-prowadzi-antysemityzm

 

 

Kaczyński w Białymstoku o antysemityzmie i antysyjoniźmie / fragment wypowiedzi:

Dziś w Europie mamy nową, wielką falę antysemityzmu - czasem jawnego, czasem dyskretnego, koncentrującego się na atakach na państwo Izrael. To państwo jest przyczółkiem naszej kultury w tamtym świecie, z którym musimy współpracować. Powinniśmy dążyć do tego, by nasze ideały się zbliżały.(…) Temu też musimy się przeciwstawiać - musimy ciągle mówić, do czego prowadzi antysemityzm w każdej formie - także tej dzisiejszej, ukrytej pod hasłem antysyjonizmu czy wymierzonego w Izrael. Dziękuję bardzo.

- Czym jest syjonizm?

Rezolucja Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych 3379, przyjęta w dniu 10 listopada 1975 roku w głosowaniu 72 do 35 (przy 32 wstrzymujących się), "określiła że syjonizm jest formą rasizmu i dyskryminacji rasowej". Głosowanie odbyło się około roku po  UNGA 3237 gdzie ONZ przyznała Organizacji Wyzwolenia Palestyny  "status obserwatora",  oraz po przemówieniu Jasera Arafata do Zgromadzenia Ogólnego w listopadzie 1974 r. nazywanego  tzw. "gałązką oliwną".  -  Oprócz krajów arabskich i islamskich uchwała została podjęta przy wsparciu bloku sowieckiego. -   Uchwła, że  "syjonizm jest formą rasizmu i dyskryminacji rasowejzawarta w uchwale  3379, jako jedyna uchwała w historii ONZ,  została odwołana w 1991 roku rezolucją ONZ 46/86. >  https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_General_Assembly_Resolution_3379

<>

To, że Izraelowi na drodze dyplomatycznej udało się "odkręcić" fakty nie znaczy, że "to co było a nie jest"  - w odniesieniu do państwa Izrael  -  "nie pisze się w rejestr".

Powinno to być szczególnie ważne gdy państwo to, po cichu  -  przy pomocy Ambasady USA  -  angażuje się na szkodę Polski,  w między innymi takie projekty, jak bezprawny odzysk mienia obywateli polskich pochodzenia żydowskiego zmarłych w Holokauście, które to bezprawne roszczenia miały być finansowane ze sprzedaży Polskich Lasów Państwowych, ... obronionych (chyba) przez PiS. 

Nazywanie antysyjonizmu, formą "dzisiejszego antysemityzmu ukrytego pod hasłem antysujonizmu", czy nazywanie antysemityzmem sprzeciwu wobec działań Izraela jest brakiem wiedzy na temat historii powstania idei syjonistycznych, wciskaniem "celowej głupoty", ...  albo działaniem osłonowym na rzecz interesów obcego państwa.

- Prezesie Kaczyński!  Dlatego "powinniśmy dążyć do tego, by nasze ideały się zbliżały"?

Prezes Kaczyński  oznaki antysemityzmu, w kontekście antysyjonizmu,najwyraźniej nie kojarzy, lub nie chce kojarzyć, lub zapomina o swoich własnych marszach w obronie Radia Maryja i Telewizji TRWAM, o których dyskutowano w Amerykańskiej Ambasadzie z żydowską lożą masońską B'nai B'rith.

Albo, dla doraźnych potrzeb politycznych Prezes Jarosław Kaczyński nie rozróżnia, lub nie chce rozróżniać, znaczenia pojęć "antysemityzm / antysyjonizm".  

-   To źle wróży Polsce i Polakom na najbliższą przyszłość. ***

Prowadząc politykę 40 milionowego państwa nie wystarczy być polskim patriotą, ... trzeba też umieć, lub mieć odwagę, właściwie oceniać sytuację, ... i  nie być ignorantem! Prezesowi Kaczyńskiemu zabrakło konsekwencji w znajomości historii i kojarzenia faktów. / Sorry! Kaczyński  "stracił dobrą okazję aby siedzieć cicho".

*** Polecam "PARADOKSY HISTORII" Uszkujnika  / Przeczytaj o zdumiewających faktach na stronie 22 i 40-stej książki  >>  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/uszkujnik-pdf.pdf

<>

 

Poprzednia notka:   Czy prezydent określi cel wojsk obcych jako: Okupować!

Znowelizowana "Ustawa 1066" mówi wyraźnie że to prezydent  "określa cel pobytu wojsk obcych i zakres ich uprawnień".  -  W  praktyce można więc interpretować ustawę w ten sposób, że po zainicjowaniu przez Ministra Obrony procesu mającego umożliwić  obecność i przemieszczanie się wojsk obcych do Polski, prezydent  może  sam określić ich status, czyli to, na co wyraża zgodę, a na co zgody nie wyraża.  -   Może nawet ujednolicić ich status ze statusem Wojska Polskiego.   -  Czy  tego  nie  można by było nazwać  "zagrożeniem  okupacją"?   -  Taką "ustawkę" mogła wymyślić tylko obca agentura, a nie Polski Rząd.  -  Kto jest inicjatorem i patronem tekstu "Ustawy 1066"?  >>   http://ziut.neon24.pl/post/132399,czy-prezydent-okresli-cel-wojsk-obcych-jako-okupowac

KOMENTARZE

 • Naród niemiecki!
  "27 czerwca 1941 roku wojska niemieckie, które wkroczyły do Białegostoku, dopuściły się monstrualnej zbrodni. Zamordowano ok. 2,5 tys. Żydów, ok. tysiąca spalono żywcem w synagodze. To był początek Holokaustu jako zaplanowanej operacji - nie był jeszcze wówczas postanowiony, ale ten akt można traktować jako pierwszy krok tej monstrualnej, niebywałej, ludobójczej zbrodni.
  Musimy o tym pamiętać także dlatego, by właściwie adresować to wszystko, co wiąże się z odpowiedzialnością i winą. To była państwa niemieckiego i narodu niemieckiego, który popierał władzę Adolfa Hitlera."

  Ostatnie zdanie mówi wszystko !
  Nie ma nazistów jest prawda!
 • @klementyna 17:48:31
  To oczywiste. / Dla mnie nie jest oczywiste stanowisko Kaczyńskiego na temat "antysemityzm / syjonizm". - Zbytnio współgra z ponadczasową wypowiedzią Ryszarda Makowieckiego z 3 kwietnia 2014

  "Rządzą nami namiestnicy obcych interesów, a społeczeństwo trwa w hipnotycznym letargu. Płonne jest oczekiwanie że obecna sytuacja międzynarodowa naznaczona groźnym paroksyzmem histerii sowieckiego imperium, w obliczu kurczącej się strefy wpływów, obudzi nasz naród i zachęci do działania by zrzucić jarzmo niewidzialnej okupacji. Jeśli katastrofa smoleńska nie spowodowała u nas rewolty, to pewnie i wkroczenie wrogich wojsk dałoby się piarowsko nagłośnić w „zaprzyjaźnionych mediach” jako sukces obecnej ekipy."

  - pisał Ryszard Makowski 3 kwietnia 2014 roku na portalu wPolityce.pl

  Paradoksalnie, dwa lata po tych słowach rządzi PiS (właśnie zakończyły się manewry "Anakonda" / przed nami "szczyt NATO"), ... a słowa Makowieckiego wciąż jakby aktualne. / Czy nie było by jeszcze większym paradoksem, gdyby udało się "piarowsko" uzasadnić wkroczenie do Polski armii izraelskiej w obliczu zagrożenia z Moskwy?

  Znowelizowana "ustawa 1066" nie mówi przecież kto wróg, a kto przyjaciel. Mówi że wkroczyć do Polski mogą OBCY! - Tak mi przyszło do głowy. >>> http://ziut.neon24.pl/post/132370,mene-takel-fares-jak-slowo-w-biblii-prawda-przeliczona
 • @Ziut 18:03:17
  /// Izrael. To państwo jest przyczółkiem naszej kultury w tamtym świecie, z którym musimy współpracować. Powinniśmy dążyć do tego, by nasze ideały się zbliżały. ///

  - Kaczyński powinien wyjaśnić Polakom co rozumie poprzez powyższe słowa. / Czy ma na myśli re-integrację Polski i Polaków z narodem okupującym Palestynę, któremu zagraża zagłada?

  Kissinger “In 10 years, there will be no more Israel.” >>> http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/812-kissinger
 • US Preparing for a Post-Israel Middle East?
  .
  >>> http://www.foreignpolicyjournal.com/2012/08/28/us-preparing-for-a-post-israel-middle-east/

  So what is all the fuss about?
 • Rosja i Izrael przeprowadzą własne "manewry Anakonda"
  >> http://ziut.neon24.pl/post/132248,rosja-i-izrael-przeprowadza-wlasne-manewry-anakonda
 • Czy "widmo osi" Berlin-Warszawa-Moskwa przeraziło USA?
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/132327,czy-widmo-osi-berlin-warszawa-moskwa-przerazilo-usa
 • Mene. Takel. Fares. - Jak słowo w Biblii, prawda przeliczona
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/132370,mene-takel-fares-jak-slowo-w-biblii-prawda-przeliczona
 • Czy prezydent określi cel wojsk obcych jako: Okupować!
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/132399,czy-prezydent-okresli-cel-wojsk-obcych-jako-okupowac
 • LEPSZA WIADOMOŚĆ
  Kaczyński: „Musimy stworzyć warunki Polakom, by chcieli wrócić do kraju” >> http://niezalezna.pl/82488-musimy-stworzyc-warunki-polakom-chcieli-wrocic-do-kraju

  - Ponad 80 procent Hiszpanów, którzy w czasie kryzysu wyemigrowali powróciło potem do swojego kraju. Czy nam się uda stworzyć takie warunki? Mam nadzieję, że się to uda. Stworzenie (naszym rodakom - red.) takich warunków, żeby mogli wrócić, żeby mogli w Polsce zakładać przedsiębiorstwa, które tak chętnie zakładali tam, powinno być teraz jednym z naszych najważniejszych zadań. To leży w naszym najważniejszym żywotnym interesie - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości.
 • [QUIZ] Sprawdź czy zdałbyś test na brytyjskie obywatelstwo!
  Już teraz możesz sprawdzić czy poradziłbyś sobie z takim sprawdzianem. >> http://www.polishexpress.co.uk/quiz-sprawdz-czy-zdalbys-test-na-brytyjskie-obywatelstwo/
 • @Ziut 23:40:00
  Czyżby Ziut chce się uwiarygodnić wśród nas, że ma podobne opinie co do Kaczynskiego, żeby nadal tu mieszać?
  Podejrzewam, że Ziut przejdzie na naszą czyli Polską stronę, ponieważ chyba stracił etet trola pisuarowskiego i będzie walił w Klasteina jak w bęben..
  Do boju Ziut!!!
 • @Ziut 23:24:30
  Coś tam jednak czasem powie .

  On świetnie zdaje sobie sprawę że najlepsza część narodu to własnie ta co wyemigrowała. Ludzie pracowici i zaradni.
  Przy tym , w Polsce jest dużo ludzi z wyższym wykształceniem , tylko bez konkretnych zawodów często. To tworzy bezrobocie. Ten kto wyemigrował poznał życie w tym powiedzmy kapitalizmie od podszewki.
  Ludzie w Polsce, to nawet nie zdają sobie sprawy, jak ta machina działa.
  Wracając mogli by ożywić gospodarkę . Tylko trzeba stworzyć warunki.
 • @Wrzodak Z. 09:19:27
  /// Podejrzewam, że Ziut przejdzie na naszą ... stronę ///

  - Właśnie się zastanawiałem, gdzieście się wszyscy podzieli, ... i jeden "sprawiedliwy" się pojawił.

  A gdzie reszta która waliła w Kaczyńskiego "jak w bęben" dopóki się nie okazało, że on "Wasz"?

  Gdzie są Ci, którzy pokazywali Lecha Kaczyńskiego na spotkaniu z byłymi żołnierzami Armii Andersa w Izraelu, gdzie Lech Kaczyński powiedział, że bez względu na to, kto będzie rządził w Polsce "inchne" (Izraela) interesy będą w Polsce zabezpieczone bez względu na to kto rządzi w Polsce? - Gdzie oni są?

  - Kiedy zaczną wynosić pod niebiosa ignorancję Jarosława Kaczyńskiego, który nie dość że nie ma prawa jazdy, to na dokładkę nie jest internautą, przez co nie nadąża z tym co się naprawdę w Polityce dzieje?

  Jak Pan Poseł usprawiedliwi ich "woltę" i peany na cześć Kaczyńskiego gdy się już pojawią?

  - A o Ziuta niech się Wrzodak Z. nie martwi, zawsze był po polskiej stronie.
 • @klementyna 10:41:01
  Coś tam jednak czasem powie?

  - Nie! On czasem "za*ierdoli" tak, jakby się czegoś naćpał, ... aż ręce z opadają z wrażenia! / To już chyba "multiple sclerosis", bo inaczej jego politycznej ignorancji wytłumaczyć się nie da.
 • @Ziut 16:44:05
  A najlepiej to sam stań bohatersko na przywódce .
  Bo cały czas wyglądam przywódcy.
 • @klementyna 20:13:12
  Bohaterów Ci u nas dostatek, ... wszyscy martwi. / Właśnie postanowiłem że przechodzę na wcześniejszą emeryturę. Jak będę musiał dorobić to się zastanowię. (:
 • @
  Kaczyński się czepia Niemców. To dowodzi że stoi on po żydowskiej stronie. Mnie obchodzi to, co się stało z Polakami, a jak Niemcy walczyli z antypolskimi żydami tym lepiej dla nas.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY