Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
789 postów 5166 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"17.04.2010 wyszperane z przeszłości" .... sześć lat później

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

17.04.10 Na nieistniejącym już portalu SympatycyPiS.pl ktoś zamieścił wątek dyskusji pt. "Jak wystartujesz zostaniesz Prezydentem". - Coś chwyciło mnie za gardło, o 18:46 skończyłem pisać. / Dzisiaj mam mieszane uczucia, zachwiana została moja wiara

 ... Jutro wybór Prezesa PiS. 

Jak wystartujesz zostaniesz Prezydentem. #post2521#post25217  2010-04-17 18:46

 

Panie ( ... ) Jarosławie Kaczyński .... w niedzielę 18 kwietnia A.D.2010 do Krakowa przyjadą "najmożniejsi z możnych tego świata" (przyjaciele Polski, przeciwnicy i wrogowie), aby pożegnać i oddać hołd Pierwszemu Prezydentowi IV Rzeczypospolitej  ś.p. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu.  Rzecz bez precedensu w historii Polski.

 

( ... )  prosimy z podniesionym czołem, patrząc im prosto w oczy, pożegnać brata, wszystkich tragicznie zmarłych i Tych pomordowanych  z obozów w Katyniu, Kozielsku i Starobielsku.

 

Bóg chciał, aby apel poległych odbył się w Polsce - w świetle reflektorów, nie w mrocznym lesie katyńskim. Panie ( ... ) Jarosławie Kaczyński, przez setki lat armie przodków "tych mocarzy", którzy tam będą stać i patrzeć, przemierzały polskie ziemie niosąc ogień i zniszczenie. I Polska przetrwała, przetrwa też ten zakręt historii.        

 

Wielu z tych “możnych” nie chce, by Polska była silna.  Panie Prezydencie dzisiaj to Pan, nie kto inny jest najprawdziwszym reprezentantem Narodu Polskiego. Formalnie tym reprezentantem może być każdy,  prosimy z podniesionym czołem, patrząc prosto w oczy, w tym, nie w innym dniu, ( ... ) zwrócić się do Polskiego Narodu, wszystkich Polaków, o akceptację Pańskiej osoby. ( ... ) prosimy w tym dniu złożyć ślubowanie wiernej służby Narodowi Polskiemu i Rzeczypospolitej. Ona Pana potrzebuje, Ona wzywa, ( ... ) dzisiaj to Pan jest siłą Narodu.

 

Wiemy, że to zadanie dla "tytana" , ale dzisiaj, tylko Pan, nie kto inny, może dokonać rzeczy, o których inni myślą, że są niemożliwe. Wiara czyni cuda, my nie potrzebujemy cudu,  my potrzebujemy Pana. Niech Pan pokaże tym "mocarzom", że suwerenem w Polsce jest nie kto inny, tylko Naród Polski. Prosimy to zrobić, aby ofiara, nie poszła na marne. Tylko w Panu, i Pańskiej woli przetrwania tkwi siła i nadzieja. ....

 

"I zagrzmi dzwon, w niebo wzbiją się białe gołębie, Biskup Cię wesprze podając swą rękę, a  Oni pochylą czoła"... Tak Ci dopomóż Bóg ...

 

- Dzisiaj mam mieszane uczucia, ... zachwiana została moja wiara.

 

>>>  https://docs.google.com/document/d/1pNACc4hZXuP0U0NiCAbqc5R-JC2RyqROTy8zZOrIEEk/edit?pref=2&pli=1

 

* W oryginale w miejscu ( .. ) był zwrot "Panie Prezydencie"

 

.

** Kliknij na wiersz aby otworzyć w nowym oknie, i raz jeszcze, aby powiększyć
 

 

KOMENTARZE

 • Kto naprawdę trzyma tą wajhę?
  >> https://www.youtube.com/watch?v=dkVnsjG8mOk
 • Podpisać listę!! Odwagi!!
  'A kiedy zbraknie wilków wilkami będa psy "


  https://www.youtube.com/watch?v=M5OLLO4e7e4
 • @klementyna 10:57:24
  JEDWABNE - ŚWIADEK HISTORII

  >>> https://www.youtube.com/watch?v=sajQZyiGP7Y

  Hieronima Wilczewska - Jeden z dwóch wywiadów z naocznymi świadkami zbrodni niemieckiej w Jedwabnem, do których dotarła TV Niezależna Polonia.
  Telewizja Niezależna Polonia dotarła do żyjącego, naocznego świadka niemieckiej zbrodni w Jedwabnem 10 lipca 1941. Pani Hieronima Wilczewska którą ekipa TV Niezależna Polonia odwiedziła we wrześniu 2013 w New Britain, stan Connecticut, USA, w dniu zbrodni w Jedwabnem miała 8 lat. W ciągu 6 dni, przechodząc wielokrotnie lub przystając obok stodoły która stała się miejscem kaźni Żydów z Jedwabnego, pani Hieronima była naocznym świadkiem niemieckiego mordu, tragedii i konania tych ludzi co ciągnęło się przez kilka dni. Zapędzonym przez SS i Gestapo do stodoły Żydom kazano wchodzić i układać się warstwami na sobie z powodu braku miejsca. Niemcy wrzucali następnie małe żydowskie dzieci na sama góre .
  Następnie, Niemcy oblali benzyną i podpalili z miotaczy ognia budynek. W ten bestialski sposób zamordowano większość, ale nie wszystkich. Ludzie, znajdujący się na dole, żyli jeszcze przez kilka dni. Pani Hieronima zapamiętała jak kiwali się godzinami, w beznadziejnej rozpaczy, poparzeni i spowici popiołem ze swoich spalonych współbraci, często członków swoich rodzin, z górnych warstw.
  Gestapo i SS przez te kilka dni trzymało dookoła stodoły uzbrojone warty, pilnując aby nikt z żyjacych jeszcze jakimś cudem Żydów nie wydostał się ze stodoły oraz uniemożliwiając ludności Jedwabnego przynoszenia im wody czy pożywienia. Po kilku dniach, kiedy wszyscy zmarli z głodu, wycieńczenia czy ran, Niemcy zakopali wszystkie zwłoki na miejscu swojej zbrodni.

  Przypisywanie polskim, rzekomo mogącym mieć wtedy jakikolwiek wpływ na cokolwiek dookoła siebie, samej tylko możliwości dokonania zbrodni w tym miasteczku w roku 1941, a więc w czasie trwania na całym terytorium okupowanej przez Niemców Polski totalnej, niemieckiej kontroli i totalnego, bezwzględnego niemieckkiego terroru, jest takim samym absurdem jak rozgłaszanie kłamstw o "Polskich Obozach Koncentracyjnych" na terenach tejże, okupowanej przez Niemców Polski.

  Wszystkie osoby które, czy to w Polsce, W Kanadzie, W USA czy gdziekolwiek na świecie do dzisiaj uczestniczą w manipulacji i fałszowaniu historii na temat Jedwabnego czy też innych, podobnych konfabulacji, biorą na siebie - również wobec tych nieżyjących już, niewinnych ofiar tej jednej z tysięcy podobnych niemieckich zbrodni w Posce - odpowiedzialność za współudział w ukrywaniu prawdziwych sprawców tego ludobójstwa oraz odpowiedzialność za współudział w mataczeniu i uniemożliwieniu przeprowadzenia rzetelnego śledztwa wokół tej zbrodni, uniemożliwieniu sprawiedliwego jej osadzenia i uniemożliwieniu napiętnowania, potępienia i ukarania jej prawdziwych sprawców. Choćby i - po latach - symbolicznego, ku pamięci i dla sprawiedliwości przelanej tam niewinnie krwi.


  Zbrodnia w Jedwabnem, w 1941 roku na terenie okupowanej przez Niemców Polski, została dokonana przez Niemców, z ich inicjatywy i pod ich całkowitą kontrolą, jak tysiące podobnych zbrodni niemieckich w Polsce i bez jakiegokolwiek udziału sprawczego jakiegokolwiek Polaka.

  Jest rzeczą fizycznie niemożliwą, aby w spowitej terrorem okupowanej Polsce, gdzie na przykład chociażby tylko za samo posiadanie odbiornika radiowego, można było stracić życie w więzieniu, aby polska cywilna ludność miasteczka mogła mieć przy sobie broń, miotacze ognia czy też mogła zorganizować i przeprowadzić na własną rękę jakąkolwiek akcję zbrojną czy pacyfikacyjną bez wiedzy i kontroli Niemców. Osoba propagująca takie absurdy wystawia tylko świadectwo albo o poziomie swojej wiedzy albo wręcz o złej woli lub też o chęci fałszowania historii z sobie tylko wiadomych pobudek i powodów.
 • @Ziut 13:45:48
  Właśnie to samo oglądałem przed chwilą / Chyba byliśmy na tej samej stronie w tym samym czasie (:
 • @Ziut 13:45:48
  Toż dlatego wkleiłam tu link , i tam jest wyjaśnienie . Mówi to kobieta historyk, nie polityk . Politycy w Polsce to mafia i gazety . Powinniśmy jednak popierać jednak historyków, bo sami często jesteśmy wprowadzani celowo w błąd.
  To już od jakiegoś czasu żydzi to poczytny temat.
  Lewactwo zagarnęło nasza historię i tez historię żydów.
  Złodzieje wdzieli ubranko żydów i nic nie można im powiedzieć bo jesteś antysemita.
  To wykorzystują dla okradania nas.

  http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/1,141637,20322803,to-zydzi-mordowali-swoich-braci-w-czasie-wojny-dr-ewa-kurek.html

  Dlatego trzeba słuchać historyków , dlaczego oni mówią prawdę , a ta nie jest na antench TVP , radia . Tak jak mówi pani Kurek gdyby mówiła nieprawdę to to już by się ktoś nią zajął.
  Nasza historia musi być prawdziwa. W tedy można dyskutować.

  A nas wkręca się w dyskusje na podstawie tego co napiszą media . A one maja swoje służby . Sługa taki broni tylko interesu mafii.

  Teraz przykład jak to działa.Podał Korwin :

  "INFO: Chciałbym jasno i wyraźnie zaznaczyć: absolutnie nie uważam - i nigdy takie słowo z moich ust ani żadnego odpowiedzialnego polityka w Polsce - aby Rosja była naszym nieprzyjacielem czy wrogiem - oświadczył prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w Danii."

  I teraz spójrz na gazety Polityka, Wyborcza, Niezależna , Fronda,Gazeta Polska piszą Rosja to nasz wróg! I dolepiaja głowę polityka.
  I większość to łyka jak tlen. Ba i rusza wielka fabryka obłudy na wszelkich portalach, blogach yutubach. I ta machina jest najgorsza .Bo tu bardziej chodzi o kasę niż o prawdę.
  Kłamcy liczą kasę , zyski..
  Nawet pan Michalkiewicz nie gada darmo!
  Jednym słowem fabryka obłudy medialnej to najwięksi wrogowie ludzi.
  Bo i są tacy którzy piszą dobre rzeczy , prawdziwe, tylko ile trzeba szukać i jak ma młody człowiek ocenić to .

  Pisałeś o tym że Kaczyński powiedział o Bydgoszczy. I już ci sufler podpowiada PIS to żydzi i skończony ! I to łyknąłeś.

  A czy to czasem nie jest tak ,że gdy Niemiecy się srożą , chcą narzucić nam swoją politykę w Unii to Kaczyński im przypomina , do czego byli zdolni . Gdy narzucili swoja politykę Europie ?

  No cóż po za tym niestety mamy tu i żydów w kraju . Można udawać że ich nie ma.
  Więc pytanie Polacy za granicą to są? Czy ich nie ma?
  Wolno im uroczystości obchodzić np Monte Cassino ? Czy nie? Powinni zabierać głos?
 • @klementyna 14:36:34
  /// Pisałeś o tym że Kaczyński powiedział o Bydgoszczy. I już ci sufler podpowiada PIS to żydzi i skończony ! I to łyknąłeś. ///

  Były ambasador Izraela w Polsce skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego. Szewach Weiss nie krył, że wypowiedź odbiera jako potrzebną. >> https://www.youtube.com/watch?v=WBeVEyn0Gz8

  "Bardzo ważna przemowa, bardzo pozytywna w stosunku do Żydów i Izraela. Ponieważ prezes Kaczyński ma duży wpływ na Polaków, to bardzo chciałbym, by ta deklaracja się rozszerzyła na Polaków " — mówił Weiss.

  Zwrócił również uwagę na fragment wypowiedzi Kaczyńskiego, który mówił o państwie Izrael.

  "To deklaracja braterstwa z Izraelem, bo jest on atakowany na tle naszego zderzenia z Palestyńczykami. Prezes rozumie tę skomplikowaną sytuację i ten konflikt" — powiedział były izraelski ambasador w Polsce. / Źródło: wPolityce.pl
 • @Ziut 18:45:30
  Toż słuchałam . A co ma dalej pisać niemiecka prasa o naszym antysemityzmie ? O tym ze jesteśmy nietolerancyjnym krajem ?
  Tak lepiej ?
  Powiedział również że to Niemcy zamordowali !! To ważne i od dawna nie używane słowo ! Słowo które poszło w świat . Bo nie zauważyłeś ze świat mówi naziści.
  A Kaczyński wykorzystał sytuację i nazwał rzecz po imieniu Niemcy!!

  Gdyby to nie dotyczyło żydów to możemy sobie jak widzsz gadać .To niemiecka prasa ma łapy na mediach.
  Wikipedie to kto smaruje nasi historycy ?
  Napisałam tu wyżej jak łapiesz to ,co leci z tlenem .

  Pis to nie koniecznie moja bajka tylko możemy zgłaszać projekty obywatelskie . To róbmy to jasnej pogody!!
  Skoro dali takie światło to korzystajmy.Może się udać.

  A któż to z Izraelem nie rozmawia Putin , tam wkleiłam dużo linków ze stron sąsiedzkich, ale pewnie nie czytałeś?

  Cytujesz Grosa jakiegoś bubla dlaczego nie walczymy o naszych historyków L Żebrowski , Boże gdyby chciał być politykiem oddałabym nawet rękę moją .Panią Kurek ?
  Ja nie rozumiem dzisiejszych patriotów ? Jak zauważę że ktoś nie jest Polski to go omijam jak góvno.Staram się go nie cytować bo im o to chodzi . O powielanie kłamstw!!!
  Czy to jest choć trochę jasne ?
  Bo nie mam zdolności pisarskich
  Jestem zdania że powinno się pisać jak na Polaków przystało o naszych
  i powtarzać to milion razy aż dotrze do zarazy.
 • @klementyna 14:36:34
  .
  >> http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/1,141637,20322803,to-zydzi-mordowali-swoich-braci-w-czasie-wojny-dr-ewa-kurek.html

  Dlatego trzeba słuchać historyków , dlaczego oni mówią prawdę , a ta nie jest na antench TVP , radia . Tak jak mówi pani Kurek gdyby mówiła nieprawdę to to już by się ktoś nią zajął. - Nasza historia musi być prawdziwa. W tedy można dyskutować.

  - O TO SIĘ WŁAŚNIE ROZCHODZI / KACZYŃSKI PRZEZ SWOJĄ NIEWIEDZĘ POPEŁNIA PRZESTĘPSTWO BRAKU ZROZUMIENIA

  - On wie, że w Jedwabnem doszło do kłamstwa. / A tu masz kto je orkiestrował 4:10 >> https://www.youtube.com/watch?v=xW-1czwsWoc
  .
  http://m.neon24.pl/92f069cfa4fd8514cd7038066f0583b6,0,0.jpg
 • @Ziut 04:33:26
  Czepiasz się bo nie rozumiesz polityki państwa .
  Jesteś jak twój idol jak nie ma wroga to sobie go wymyślisz!
 • @klementyna 11:06:59
  A teraz skomentuj zdjęcie, ... po zastanowieniu się co widzisz.
 • Czas uświetnić Krakowskie Przedmieście
  Tam gdzie trwać będzie tradycja! Tam gdzie zabłysło światło, oświetlając duszom drogę do nieba, ... i łzę w oku harcerza. >> http://ziut.neon24.pl/post/132745,czas-uswietnic-krakowskie-przedmiescie
  .
  http://m.neon24.pl/75b42589b719483227338622e64f06a4,0,0.jpg
  .
  ** Kliknij na wiersz aby otworzyć wnowym oknie, i raz jeszcze, aby powiększyć.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY