Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 4608 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"17.04.2010 wyszperane z przeszłości" .... sześć lat później

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

17.04.10 Na nieistniejącym już portalu SympatycyPiS.pl ktoś zamieścił wątek dyskusji pt. "Jak wystartujesz zostaniesz Prezydentem". - Coś chwyciło mnie za gardło, o 18:46 skończyłem pisać. / Dzisiaj mam mieszane uczucia, zachwiana została moja wiara

 ... Jutro wybór Prezesa PiS. 

Jak wystartujesz zostaniesz Prezydentem. #post2521#post25217  2010-04-17 18:46

 

Panie ( ... ) Jarosławie Kaczyński .... w niedzielę 18 kwietnia A.D.2010 do Krakowa przyjadą "najmożniejsi z możnych tego świata" (przyjaciele Polski, przeciwnicy i wrogowie), aby pożegnać i oddać hołd Pierwszemu Prezydentowi IV Rzeczypospolitej  ś.p. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu.  Rzecz bez precedensu w historii Polski.

 

( ... )  prosimy z podniesionym czołem, patrząc im prosto w oczy, pożegnać brata, wszystkich tragicznie zmarłych i Tych pomordowanych  z obozów w Katyniu, Kozielsku i Starobielsku.

 

Bóg chciał, aby apel poległych odbył się w Polsce - w świetle reflektorów, nie w mrocznym lesie katyńskim. Panie ( ... ) Jarosławie Kaczyński, przez setki lat armie przodków "tych mocarzy", którzy tam będą stać i patrzeć, przemierzały polskie ziemie niosąc ogień i zniszczenie. I Polska przetrwała, przetrwa też ten zakręt historii.        

 

Wielu z tych “możnych” nie chce, by Polska była silna.  Panie Prezydencie dzisiaj to Pan, nie kto inny jest najprawdziwszym reprezentantem Narodu Polskiego. Formalnie tym reprezentantem może być każdy,  prosimy z podniesionym czołem, patrząc prosto w oczy, w tym, nie w innym dniu, ( ... ) zwrócić się do Polskiego Narodu, wszystkich Polaków, o akceptację Pańskiej osoby. ( ... ) prosimy w tym dniu złożyć ślubowanie wiernej służby Narodowi Polskiemu i Rzeczypospolitej. Ona Pana potrzebuje, Ona wzywa, ( ... ) dzisiaj to Pan jest siłą Narodu.

 

Wiemy, że to zadanie dla "tytana" , ale dzisiaj, tylko Pan, nie kto inny, może dokonać rzeczy, o których inni myślą, że są niemożliwe. Wiara czyni cuda, my nie potrzebujemy cudu,  my potrzebujemy Pana. Niech Pan pokaże tym "mocarzom", że suwerenem w Polsce jest nie kto inny, tylko Naród Polski. Prosimy to zrobić, aby ofiara, nie poszła na marne. Tylko w Panu, i Pańskiej woli przetrwania tkwi siła i nadzieja. ....

 

"I zagrzmi dzwon, w niebo wzbiją się białe gołębie, Biskup Cię wesprze podając swą rękę, a  Oni pochylą czoła"... Tak Ci dopomóż Bóg ...

 

- Dzisiaj mam mieszane uczucia, ... zachwiana została moja wiara.

 

>>>  https://docs.google.com/document/d/1pNACc4hZXuP0U0NiCAbqc5R-JC2RyqROTy8zZOrIEEk/edit?pref=2&pli=1

 

* W oryginale w miejscu ( .. ) był zwrot "Panie Prezydencie"

 

.

** Kliknij na wiersz aby otworzyć w nowym oknie, i raz jeszcze, aby powiększyć
 

 

KOMENTARZE

 • Kto naprawdę trzyma tą wajhę?
  >> https://www.youtube.com/watch?v=dkVnsjG8mOk
 • Podpisać listę!! Odwagi!!
  'A kiedy zbraknie wilków wilkami będa psy "


  https://www.youtube.com/watch?v=M5OLLO4e7e4
 • @klementyna 10:57:24
  JEDWABNE - ŚWIADEK HISTORII

  >>> https://www.youtube.com/watch?v=sajQZyiGP7Y

  Hieronima Wilczewska - Jeden z dwóch wywiadów z naocznymi świadkami zbrodni niemieckiej w Jedwabnem, do których dotarła TV Niezależna Polonia.
  Telewizja Niezależna Polonia dotarła do żyjącego, naocznego świadka niemieckiej zbrodni w Jedwabnem 10 lipca 1941. Pani Hieronima Wilczewska którą ekipa TV Niezależna Polonia odwiedziła we wrześniu 2013 w New Britain, stan Connecticut, USA, w dniu zbrodni w Jedwabnem miała 8 lat. W ciągu 6 dni, przechodząc wielokrotnie lub przystając obok stodoły która stała się miejscem kaźni Żydów z Jedwabnego, pani Hieronima była naocznym świadkiem niemieckiego mordu, tragedii i konania tych ludzi co ciągnęło się przez kilka dni. Zapędzonym przez SS i Gestapo do stodoły Żydom kazano wchodzić i układać się warstwami na sobie z powodu braku miejsca. Niemcy wrzucali następnie małe żydowskie dzieci na sama góre .
  Następnie, Niemcy oblali benzyną i podpalili z miotaczy ognia budynek. W ten bestialski sposób zamordowano większość, ale nie wszystkich. Ludzie, znajdujący się na dole, żyli jeszcze przez kilka dni. Pani Hieronima zapamiętała jak kiwali się godzinami, w beznadziejnej rozpaczy, poparzeni i spowici popiołem ze swoich spalonych współbraci, często członków swoich rodzin, z górnych warstw.
  Gestapo i SS przez te kilka dni trzymało dookoła stodoły uzbrojone warty, pilnując aby nikt z żyjacych jeszcze jakimś cudem Żydów nie wydostał się ze stodoły oraz uniemożliwiając ludności Jedwabnego przynoszenia im wody czy pożywienia. Po kilku dniach, kiedy wszyscy zmarli z głodu, wycieńczenia czy ran, Niemcy zakopali wszystkie zwłoki na miejscu swojej zbrodni.

  Przypisywanie polskim, rzekomo mogącym mieć wtedy jakikolwiek wpływ na cokolwiek dookoła siebie, samej tylko możliwości dokonania zbrodni w tym miasteczku w roku 1941, a więc w czasie trwania na całym terytorium okupowanej przez Niemców Polski totalnej, niemieckiej kontroli i totalnego, bezwzględnego niemieckkiego terroru, jest takim samym absurdem jak rozgłaszanie kłamstw o "Polskich Obozach Koncentracyjnych" na terenach tejże, okupowanej przez Niemców Polski.

  Wszystkie osoby które, czy to w Polsce, W Kanadzie, W USA czy gdziekolwiek na świecie do dzisiaj uczestniczą w manipulacji i fałszowaniu historii na temat Jedwabnego czy też innych, podobnych konfabulacji, biorą na siebie - również wobec tych nieżyjących już, niewinnych ofiar tej jednej z tysięcy podobnych niemieckich zbrodni w Posce - odpowiedzialność za współudział w ukrywaniu prawdziwych sprawców tego ludobójstwa oraz odpowiedzialność za współudział w mataczeniu i uniemożliwieniu przeprowadzenia rzetelnego śledztwa wokół tej zbrodni, uniemożliwieniu sprawiedliwego jej osadzenia i uniemożliwieniu napiętnowania, potępienia i ukarania jej prawdziwych sprawców. Choćby i - po latach - symbolicznego, ku pamięci i dla sprawiedliwości przelanej tam niewinnie krwi.


  Zbrodnia w Jedwabnem, w 1941 roku na terenie okupowanej przez Niemców Polski, została dokonana przez Niemców, z ich inicjatywy i pod ich całkowitą kontrolą, jak tysiące podobnych zbrodni niemieckich w Polsce i bez jakiegokolwiek udziału sprawczego jakiegokolwiek Polaka.

  Jest rzeczą fizycznie niemożliwą, aby w spowitej terrorem okupowanej Polsce, gdzie na przykład chociażby tylko za samo posiadanie odbiornika radiowego, można było stracić życie w więzieniu, aby polska cywilna ludność miasteczka mogła mieć przy sobie broń, miotacze ognia czy też mogła zorganizować i przeprowadzić na własną rękę jakąkolwiek akcję zbrojną czy pacyfikacyjną bez wiedzy i kontroli Niemców. Osoba propagująca takie absurdy wystawia tylko świadectwo albo o poziomie swojej wiedzy albo wręcz o złej woli lub też o chęci fałszowania historii z sobie tylko wiadomych pobudek i powodów.
 • @Ziut 13:45:48
  Właśnie to samo oglądałem przed chwilą / Chyba byliśmy na tej samej stronie w tym samym czasie (:
 • @Ziut 13:45:48
  Toż dlatego wkleiłam tu link , i tam jest wyjaśnienie . Mówi to kobieta historyk, nie polityk . Politycy w Polsce to mafia i gazety . Powinniśmy jednak popierać jednak historyków, bo sami często jesteśmy wprowadzani celowo w błąd.
  To już od jakiegoś czasu żydzi to poczytny temat.
  Lewactwo zagarnęło nasza historię i tez historię żydów.
  Złodzieje wdzieli ubranko żydów i nic nie można im powiedzieć bo jesteś antysemita.
  To wykorzystują dla okradania nas.

  http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/1,141637,20322803,to-zydzi-mordowali-swoich-braci-w-czasie-wojny-dr-ewa-kurek.html

  Dlatego trzeba słuchać historyków , dlaczego oni mówią prawdę , a ta nie jest na antench TVP , radia . Tak jak mówi pani Kurek gdyby mówiła nieprawdę to to już by się ktoś nią zajął.
  Nasza historia musi być prawdziwa. W tedy można dyskutować.

  A nas wkręca się w dyskusje na podstawie tego co napiszą media . A one maja swoje służby . Sługa taki broni tylko interesu mafii.

  Teraz przykład jak to działa.Podał Korwin :

  "INFO: Chciałbym jasno i wyraźnie zaznaczyć: absolutnie nie uważam - i nigdy takie słowo z moich ust ani żadnego odpowiedzialnego polityka w Polsce - aby Rosja była naszym nieprzyjacielem czy wrogiem - oświadczył prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w Danii."

  I teraz spójrz na gazety Polityka, Wyborcza, Niezależna , Fronda,Gazeta Polska piszą Rosja to nasz wróg! I dolepiaja głowę polityka.
  I większość to łyka jak tlen. Ba i rusza wielka fabryka obłudy na wszelkich portalach, blogach yutubach. I ta machina jest najgorsza .Bo tu bardziej chodzi o kasę niż o prawdę.
  Kłamcy liczą kasę , zyski..
  Nawet pan Michalkiewicz nie gada darmo!
  Jednym słowem fabryka obłudy medialnej to najwięksi wrogowie ludzi.
  Bo i są tacy którzy piszą dobre rzeczy , prawdziwe, tylko ile trzeba szukać i jak ma młody człowiek ocenić to .

  Pisałeś o tym że Kaczyński powiedział o Bydgoszczy. I już ci sufler podpowiada PIS to żydzi i skończony ! I to łyknąłeś.

  A czy to czasem nie jest tak ,że gdy Niemiecy się srożą , chcą narzucić nam swoją politykę w Unii to Kaczyński im przypomina , do czego byli zdolni . Gdy narzucili swoja politykę Europie ?

  No cóż po za tym niestety mamy tu i żydów w kraju . Można udawać że ich nie ma.
  Więc pytanie Polacy za granicą to są? Czy ich nie ma?
  Wolno im uroczystości obchodzić np Monte Cassino ? Czy nie? Powinni zabierać głos?
 • @klementyna 14:36:34
  /// Pisałeś o tym że Kaczyński powiedział o Bydgoszczy. I już ci sufler podpowiada PIS to żydzi i skończony ! I to łyknąłeś. ///

  Były ambasador Izraela w Polsce skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego. Szewach Weiss nie krył, że wypowiedź odbiera jako potrzebną. >> https://www.youtube.com/watch?v=WBeVEyn0Gz8

  "Bardzo ważna przemowa, bardzo pozytywna w stosunku do Żydów i Izraela. Ponieważ prezes Kaczyński ma duży wpływ na Polaków, to bardzo chciałbym, by ta deklaracja się rozszerzyła na Polaków " — mówił Weiss.

  Zwrócił również uwagę na fragment wypowiedzi Kaczyńskiego, który mówił o państwie Izrael.

  "To deklaracja braterstwa z Izraelem, bo jest on atakowany na tle naszego zderzenia z Palestyńczykami. Prezes rozumie tę skomplikowaną sytuację i ten konflikt" — powiedział były izraelski ambasador w Polsce. / Źródło: wPolityce.pl
 • @Ziut 18:45:30
  Toż słuchałam . A co ma dalej pisać niemiecka prasa o naszym antysemityzmie ? O tym ze jesteśmy nietolerancyjnym krajem ?
  Tak lepiej ?
  Powiedział również że to Niemcy zamordowali !! To ważne i od dawna nie używane słowo ! Słowo które poszło w świat . Bo nie zauważyłeś ze świat mówi naziści.
  A Kaczyński wykorzystał sytuację i nazwał rzecz po imieniu Niemcy!!

  Gdyby to nie dotyczyło żydów to możemy sobie jak widzsz gadać .To niemiecka prasa ma łapy na mediach.
  Wikipedie to kto smaruje nasi historycy ?
  Napisałam tu wyżej jak łapiesz to ,co leci z tlenem .

  Pis to nie koniecznie moja bajka tylko możemy zgłaszać projekty obywatelskie . To róbmy to jasnej pogody!!
  Skoro dali takie światło to korzystajmy.Może się udać.

  A któż to z Izraelem nie rozmawia Putin , tam wkleiłam dużo linków ze stron sąsiedzkich, ale pewnie nie czytałeś?

  Cytujesz Grosa jakiegoś bubla dlaczego nie walczymy o naszych historyków L Żebrowski , Boże gdyby chciał być politykiem oddałabym nawet rękę moją .Panią Kurek ?
  Ja nie rozumiem dzisiejszych patriotów ? Jak zauważę że ktoś nie jest Polski to go omijam jak góvno.Staram się go nie cytować bo im o to chodzi . O powielanie kłamstw!!!
  Czy to jest choć trochę jasne ?
  Bo nie mam zdolności pisarskich
  Jestem zdania że powinno się pisać jak na Polaków przystało o naszych
  i powtarzać to milion razy aż dotrze do zarazy.
 • @klementyna 14:36:34
  .
  >> http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/1,141637,20322803,to-zydzi-mordowali-swoich-braci-w-czasie-wojny-dr-ewa-kurek.html

  Dlatego trzeba słuchać historyków , dlaczego oni mówią prawdę , a ta nie jest na antench TVP , radia . Tak jak mówi pani Kurek gdyby mówiła nieprawdę to to już by się ktoś nią zajął. - Nasza historia musi być prawdziwa. W tedy można dyskutować.

  - O TO SIĘ WŁAŚNIE ROZCHODZI / KACZYŃSKI PRZEZ SWOJĄ NIEWIEDZĘ POPEŁNIA PRZESTĘPSTWO BRAKU ZROZUMIENIA

  - On wie, że w Jedwabnem doszło do kłamstwa. / A tu masz kto je orkiestrował 4:10 >> https://www.youtube.com/watch?v=xW-1czwsWoc
  .
  http://m.neon24.pl/92f069cfa4fd8514cd7038066f0583b6,0,0.jpg
 • @Ziut 04:33:26
  Czepiasz się bo nie rozumiesz polityki państwa .
  Jesteś jak twój idol jak nie ma wroga to sobie go wymyślisz!
 • @klementyna 11:06:59
  A teraz skomentuj zdjęcie, ... po zastanowieniu się co widzisz.
 • Czas uświetnić Krakowskie Przedmieście
  Tam gdzie trwać będzie tradycja! Tam gdzie zabłysło światło, oświetlając duszom drogę do nieba, ... i łzę w oku harcerza. >> http://ziut.neon24.pl/post/132745,czas-uswietnic-krakowskie-przedmiescie
  .
  http://m.neon24.pl/75b42589b719483227338622e64f06a4,0,0.jpg
  .
  ** Kliknij na wiersz aby otworzyć wnowym oknie, i raz jeszcze, aby powiększyć.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY