Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4439 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

List pasterski St.Mathju Kijowskiego do ... ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polski Sejm uchwalił właśnie nową ustawę o TK. Po ostatnich rewelacjach na "gromy" z "Helsińskiej Wyroczni Praw Człowieka - Soros & Przyjaciele" nie ma chyba co liczyć. - "Wyrocznia" uruchomiła więc swoich "proroków"

 

Namaszczony w Nowym Jorku,   Berlinie  i  Brukseli, St. Mathju II Kijowski nie "odleciał" -  jak wmawia nam portal wPolityce.pl   -  St. Mathju II, ......  (nie mylić ze św. Mateuszem) cytując słowa autora "Władcy Much": Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ... nie może przestać o nim myśleć" , swym listem zastępuje, najprawdopodobniej , frustrację "Helsińskiej Wyroczni Praw Człowieka", która nie jest już chyba w stanie sama wyartykułować myśli  "Sorosa & Przyjaciół".

Przeczytajmy "List pasterski St. Mathju Kijowskiego do ... ?" 

* Z uwagi że w liście nie wskazano konkretnego adresata przyjmijmy, że St. Mathju II Kijowski pisze go do swoich "Współwyznawców & Przyjaciół"

Nie lękajcie się”

Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ale nie może przestać o nim myśleć napisał William Golding we „Władcy much” (proszę nie mylić z animowanym serialem).

Od czasu, kiedy powstał KOD mam wrażenie, że przedstawiciele partii rządzącej poświęcają nam coraz więcej uwagi. Przedstawiciele w parlamencie, w mediach, w społeczeństwie. Coraz częściej też widzimy, że strach ma wielkie oczy. A z tych wielkich oczu czasem płyną łzy, czasem ciskane są gromy, czasem wygląda wilczy apetyt.

Nie lękajcie się powiedział Jan Paweł II w swoim pierwszym przesłaniu do świata, tuż po wyborze na papieża. Te ważne słowa dodały otuchy wielu walczącym wówczas o wolność, o demokrację, o równość i prawa człowieka. Na pewno miały swój udział w transformacji naszej części świata, w likwidacji żelaznej kurtyny, w odzyskaniu chęci do życia, nadziei i pogody ducha milionów Europejczyków.

Strach to ważne uczucie wpływające na postawy, zachowania, losy wielu ludzi. Ludzie odważni, którzy umieją nad strachem zapanować, którzy nie poddają się lękom i obawom, budują prawdziwe wartości. Ludzie, którzy się poddają, ludzie mali, swojej walce z demonami podporządkowują cały świat. Kiedy uzyskają władzę, próbują rządzić strachem.

Wierzę, że dzisiaj przesłanie Jana Pawła II – Nie lękajcie się – potrzebne jest wszystkim. Obrońcom demokracji, żeby pamiętali, że nieopanowany strach paraliżuje, a odwaga dodaje skrzydeł. Tym, którzy się zagubili i w poszukiwaniu rewolucyjnych rozwiązań gotowi są popierać rozwiązania złe, sprzeczne z podstawowymi zasadami demokracji, z dobrym obyczajem i zwykłą ludzką przyzwoitością.

Ale także tym, którzy tę demokrację łamią. Którzy dla własnych ambicji i aspiracji gotowi są oszukać obywateli, łamać prawo i porządek konstytucyjny, niszczyć osiągnięcia milionów Polaków i dzielić naród. Tak, dla nich to przesłanie też jest ważne. Niech wiedzą, że nie spotka ich vendetta, nie będzie zemsty ani rewanżu. Zostaną uczciwie i sprawiedliwie rozliczeni ze swoich czynów. Zgodnie z prawem i poczuciem przyzwoitości.

W Polsce po powrocie demokracji przestrzegane będą zasady, standardy i obyczaje. Chyba że rządzący nie opanują się w sianiu wiatru i zbiorą burzę, zanim wrócą na drogę prawa. Ale to też zależy od nich samych.

Nie lękajcie się! /  Matusz Kijowski

Niżej przedstawione trochę wcześniej powody napisania listu.

<>

"Walka o ziemię 2022" ..., złote myśli Mateusza Kijowskiego"

"Nawet jeśli uda się rozwiązać konflikt wokół TK, to mamy bardzo wiele spraw, które się wydarzyły i ustawy, które są sprzeczne z konstytucją"

 -  powiedział Mateusz Kijowski po powrocie z Brukseli.  /  wPolityce.pl 

Wymienił m.in. ustawy o prokuraturze, policji,  ...   i obrocie ziemią.

 

 "Fifty  Yeras War" / "Walka o ziemię 2022"    ***

Muzeum POLIN: Tutaj opowiadamy historię tego, jak Żydzi wyobrażali sobie jak ich przodkowie trafili do Polski i dlaczego tu zostali. Tak naprawdę to przestrzeń legendy - tu zaczyna się podróż, która szybko wchodzi na tory historii.

Legenda którą opowiadali sobie Żydzi o przybyciu do Polski nazywa się "POLIN". Według niej Żydzi uciekając przed prześladowaniami dotarli na Wschód.  W różnych miejscach legendy mowa o różnych wydarzeniach: o rozstępującym się niebie, wskazującym palcu anioła, śpiewie ptaków, czy hebrajskich słowach wyrytych na drzewach.

 

Stąd Żydzi wiedzieli, że to jest miejsce gdzie mają odpocząć i pozostać aż nadejdzie Mesjasz.  [Miejsce gdzie będą mogli] ... handlować jak kraj długi i szeroki, i służyć Bogu wedle prawa ich wiary, ... a ["Mesjasz" jak] król chronił ich [będzie] przed każdym wrogiem i nieprzyjacielem.

 

KOD, ... ROK 2016

KOD, ... ROK 2022

 

28.10.2014 r. / Rivlin, prezydent Izraela, w towarzystwie prezydenta Komorowskiego, wizytuje nowo zbudowane muzeum POLIN  w Warszawie  >>>  //ziut.neon24.pl/post/131942,walka-o-ziemie-2022-zlote-mysli-mateusza-kijowskiego

KOMENTARZE

 • Czy Duda zapyta Obamę o zastrzelonego w Luizjanie murzyna? ***
  Ziut @ Husky 17:15:51 // Odwolane !! - Obleciał Go strach. //

  - Rozumiem, że Obama coś tam odwołał ze strachu przed czymś?

  Jeśli stało się to z powodu mojej notki, to potwierdza to to, o czym (nie)skromnie pisałem już wcześniej. / Portal NEon24.pl (dzięki moim notkom) jest najbardziej wpływowym, antysyjonistycznym portalem w Polsce. >> http://ziut.neon24.pl/post/131225,ziut-z-neon24-pl-bardziej-wplywowy-od-lisa-i-michnika


  Powiązane notki:

  Alle numer! Czyżbym zmienił plany Kijowskiego, ... i Obamy? >> http://ziut.neon24.pl/post/130784,alle-numer-czyzbym-zmienil-plany-kijowskiego-i-obamy

  Ale numer! Czyżbym rozkodował KOD? >> http://ziut.neon24.pl/post/130726,ale-numer-czyzbym-rozkodowal-kod

  Kijowski: Bohater, ... za pieniądze George'a Soros'a? >> http://ziut.neon24.pl/post/130683,kijowski-bohater-za-pieniadze-george-a-soros-a

  Barak Hussain Obama nie poklepie Prezydenta Dudy po plecach >> http://ziut.neon24.pl/post/130635,barak-hussain-obama-nie-poklepie-prezydenta-dudy-po-plecach Ziut 07.07.2016 19:49:38

  *** Czy Duda zapyta Obamę o zastrzelonego w Luizjanie murzyna? >>> http://ziut.neon24.pl/post/132562,czy-duda-zapyta-obame-o-zastrzelonego-w-luizjanie-murzyna
 • "Helsińska Wyrocznia Praw Człowieka - Soros & Przyjaciele"
  .
  >> http://ziut.neon24.pl/post/132541,helsinska-wyrocznia-praw-czlowieka-soros-przyjaciele
  .
  .
  http://m.neon24.pl/6b792637fb4aaf63f45dbc7904e3b22a,0,0.jpg
  http://m.neon24.pl/4b22248f5fb0402bcabbcd8a262b3041,0,0.jpg
  .
  .
  W wyniku niewypłacalności Międzynarodowej Helsińskiej Federacji Praw Człowieka (IHF) złożono wniosek o jej upadłość w Austrii, kraju jej rejestracji, co w konsekwencji skukowało jej rozwiązaniem w dniu 27 listopada 2007" - Poinformował o tym ostatni szef tej organizacji. >>> http://ihf-hr.org/Statement.07December2007.pdf
 • Kijowski o Polonii amerykańskiej: "Niewykształcona Polonia żyje w gettach i słucha Radia Maryja"
  http://blogpublika.com/2016/07/07/mateusz-kijowski-o-polonii-amerykanskiej-niewyksztalcona-polonia-zyje-w-gettach-i-slucha-radia-maryja/
 • @Husky 21:49:04
  Każdy pasterz szuka swoich owieczek gdzie popadnie, ... skoro naucza aż za oceanem, ... to widocznie w Polsce ich nie ma?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY