Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
613 postów 4216 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

List pasterski St.Mathju Kijowskiego do ... ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polski Sejm uchwalił właśnie nową ustawę o TK. Po ostatnich rewelacjach na "gromy" z "Helsińskiej Wyroczni Praw Człowieka - Soros & Przyjaciele" nie ma chyba co liczyć. - "Wyrocznia" uruchomiła więc swoich "proroków"

 

Namaszczony w Nowym Jorku,   Berlinie  i  Brukseli, St. Mathju II Kijowski nie "odleciał" -  jak wmawia nam portal wPolityce.pl   -  St. Mathju II, ......  (nie mylić ze św. Mateuszem) cytując słowa autora "Władcy Much": Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ... nie może przestać o nim myśleć" , swym listem zastępuje, najprawdopodobniej , frustrację "Helsińskiej Wyroczni Praw Człowieka", która nie jest już chyba w stanie sama wyartykułować myśli  "Sorosa & Przyjaciół".

Przeczytajmy "List pasterski St. Mathju Kijowskiego do ... ?" 

* Z uwagi że w liście nie wskazano konkretnego adresata przyjmijmy, że St. Mathju II Kijowski pisze go do swoich "Współwyznawców & Przyjaciół"

Nie lękajcie się”

Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ale nie może przestać o nim myśleć napisał William Golding we „Władcy much” (proszę nie mylić z animowanym serialem).

Od czasu, kiedy powstał KOD mam wrażenie, że przedstawiciele partii rządzącej poświęcają nam coraz więcej uwagi. Przedstawiciele w parlamencie, w mediach, w społeczeństwie. Coraz częściej też widzimy, że strach ma wielkie oczy. A z tych wielkich oczu czasem płyną łzy, czasem ciskane są gromy, czasem wygląda wilczy apetyt.

Nie lękajcie się powiedział Jan Paweł II w swoim pierwszym przesłaniu do świata, tuż po wyborze na papieża. Te ważne słowa dodały otuchy wielu walczącym wówczas o wolność, o demokrację, o równość i prawa człowieka. Na pewno miały swój udział w transformacji naszej części świata, w likwidacji żelaznej kurtyny, w odzyskaniu chęci do życia, nadziei i pogody ducha milionów Europejczyków.

Strach to ważne uczucie wpływające na postawy, zachowania, losy wielu ludzi. Ludzie odważni, którzy umieją nad strachem zapanować, którzy nie poddają się lękom i obawom, budują prawdziwe wartości. Ludzie, którzy się poddają, ludzie mali, swojej walce z demonami podporządkowują cały świat. Kiedy uzyskają władzę, próbują rządzić strachem.

Wierzę, że dzisiaj przesłanie Jana Pawła II – Nie lękajcie się – potrzebne jest wszystkim. Obrońcom demokracji, żeby pamiętali, że nieopanowany strach paraliżuje, a odwaga dodaje skrzydeł. Tym, którzy się zagubili i w poszukiwaniu rewolucyjnych rozwiązań gotowi są popierać rozwiązania złe, sprzeczne z podstawowymi zasadami demokracji, z dobrym obyczajem i zwykłą ludzką przyzwoitością.

Ale także tym, którzy tę demokrację łamią. Którzy dla własnych ambicji i aspiracji gotowi są oszukać obywateli, łamać prawo i porządek konstytucyjny, niszczyć osiągnięcia milionów Polaków i dzielić naród. Tak, dla nich to przesłanie też jest ważne. Niech wiedzą, że nie spotka ich vendetta, nie będzie zemsty ani rewanżu. Zostaną uczciwie i sprawiedliwie rozliczeni ze swoich czynów. Zgodnie z prawem i poczuciem przyzwoitości.

W Polsce po powrocie demokracji przestrzegane będą zasady, standardy i obyczaje. Chyba że rządzący nie opanują się w sianiu wiatru i zbiorą burzę, zanim wrócą na drogę prawa. Ale to też zależy od nich samych.

Nie lękajcie się! /  Matusz Kijowski

Niżej przedstawione trochę wcześniej powody napisania listu.

<>

"Walka o ziemię 2022" ..., złote myśli Mateusza Kijowskiego"

"Nawet jeśli uda się rozwiązać konflikt wokół TK, to mamy bardzo wiele spraw, które się wydarzyły i ustawy, które są sprzeczne z konstytucją"

 -  powiedział Mateusz Kijowski po powrocie z Brukseli.  /  wPolityce.pl 

Wymienił m.in. ustawy o prokuraturze, policji,  ...   i obrocie ziemią.

 

 "Fifty  Yeras War" / "Walka o ziemię 2022"    ***

Muzeum POLIN: Tutaj opowiadamy historię tego, jak Żydzi wyobrażali sobie jak ich przodkowie trafili do Polski i dlaczego tu zostali. Tak naprawdę to przestrzeń legendy - tu zaczyna się podróż, która szybko wchodzi na tory historii.

Legenda którą opowiadali sobie Żydzi o przybyciu do Polski nazywa się "POLIN". Według niej Żydzi uciekając przed prześladowaniami dotarli na Wschód.  W różnych miejscach legendy mowa o różnych wydarzeniach: o rozstępującym się niebie, wskazującym palcu anioła, śpiewie ptaków, czy hebrajskich słowach wyrytych na drzewach.

 

Stąd Żydzi wiedzieli, że to jest miejsce gdzie mają odpocząć i pozostać aż nadejdzie Mesjasz.  [Miejsce gdzie będą mogli] ... handlować jak kraj długi i szeroki, i służyć Bogu wedle prawa ich wiary, ... a ["Mesjasz" jak] król chronił ich [będzie] przed każdym wrogiem i nieprzyjacielem.

 

KOD, ... ROK 2016

KOD, ... ROK 2022

 

28.10.2014 r. / Rivlin, prezydent Izraela, w towarzystwie prezydenta Komorowskiego, wizytuje nowo zbudowane muzeum POLIN  w Warszawie  >>>  //ziut.neon24.pl/post/131942,walka-o-ziemie-2022-zlote-mysli-mateusza-kijowskiego

KOMENTARZE

 • Czy Duda zapyta Obamę o zastrzelonego w Luizjanie murzyna? ***
  Ziut @ Husky 17:15:51 // Odwolane !! - Obleciał Go strach. //

  - Rozumiem, że Obama coś tam odwołał ze strachu przed czymś?

  Jeśli stało się to z powodu mojej notki, to potwierdza to to, o czym (nie)skromnie pisałem już wcześniej. / Portal NEon24.pl (dzięki moim notkom) jest najbardziej wpływowym, antysyjonistycznym portalem w Polsce. >> http://ziut.neon24.pl/post/131225,ziut-z-neon24-pl-bardziej-wplywowy-od-lisa-i-michnika


  Powiązane notki:

  Alle numer! Czyżbym zmienił plany Kijowskiego, ... i Obamy? >> http://ziut.neon24.pl/post/130784,alle-numer-czyzbym-zmienil-plany-kijowskiego-i-obamy

  Ale numer! Czyżbym rozkodował KOD? >> http://ziut.neon24.pl/post/130726,ale-numer-czyzbym-rozkodowal-kod

  Kijowski: Bohater, ... za pieniądze George'a Soros'a? >> http://ziut.neon24.pl/post/130683,kijowski-bohater-za-pieniadze-george-a-soros-a

  Barak Hussain Obama nie poklepie Prezydenta Dudy po plecach >> http://ziut.neon24.pl/post/130635,barak-hussain-obama-nie-poklepie-prezydenta-dudy-po-plecach Ziut 07.07.2016 19:49:38

  *** Czy Duda zapyta Obamę o zastrzelonego w Luizjanie murzyna? >>> http://ziut.neon24.pl/post/132562,czy-duda-zapyta-obame-o-zastrzelonego-w-luizjanie-murzyna
 • "Helsińska Wyrocznia Praw Człowieka - Soros & Przyjaciele"
  .
  >> http://ziut.neon24.pl/post/132541,helsinska-wyrocznia-praw-czlowieka-soros-przyjaciele
  .
  .
  http://m.neon24.pl/6b792637fb4aaf63f45dbc7904e3b22a,0,0.jpg
  http://m.neon24.pl/4b22248f5fb0402bcabbcd8a262b3041,0,0.jpg
  .
  .
  W wyniku niewypłacalności Międzynarodowej Helsińskiej Federacji Praw Człowieka (IHF) złożono wniosek o jej upadłość w Austrii, kraju jej rejestracji, co w konsekwencji skukowało jej rozwiązaniem w dniu 27 listopada 2007" - Poinformował o tym ostatni szef tej organizacji. >>> http://ihf-hr.org/Statement.07December2007.pdf
 • Kijowski o Polonii amerykańskiej: "Niewykształcona Polonia żyje w gettach i słucha Radia Maryja"
  http://blogpublika.com/2016/07/07/mateusz-kijowski-o-polonii-amerykanskiej-niewyksztalcona-polonia-zyje-w-gettach-i-slucha-radia-maryja/
 • @Husky 21:49:04
  Każdy pasterz szuka swoich owieczek gdzie popadnie, ... skoro naucza aż za oceanem, ... to widocznie w Polsce ich nie ma?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY