Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
668 postów 4475 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Wybory Prezydenta 2010 były medialnym zamachem stanu (2)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uzupełnienie do: "W sprawie: Podejrzenie popełnienia przestępstwa zdefiniowanego w Art. 248.4 Kodeksu Karnego / Rozdział XXXI Przestępstwa przeciwko wyborom i referendum."

[1] Do wybuchu I Wojny Światowej doszło 28 lipca 1914 r., a więc 30 dni po zamachu na austriackiego następcę tronu arcyksięcia Ferdynanda Habsburga w Sarajewie.

Patrząc na potencjalny zamach smoleński, z historycznego punktu widzenia, można by więc zakładać, że pierwsze tygodnie, miesiące po zamachu w Smoleńsku były "czasem krytycznym", który mógłby uzasadniać ewentualne "przekwalifikowanie" go na wypadek, i ukrycie faktu że był to zamach.

- Czy tak postąpiono nie wiemy.

Zwracając uwagę na analogie historyczne, warto by też zwrócić uwagę na fakt, że wynikiem I Wojny Światowej był upadek dynastii Romanowów, i sowietyzacja Rosji.
 
Jeśli więc, jak wspomniałem wcześniej, celem potencjalnego zamachu nie był sam Prezydent Polski, tylko celowo chciano aby bomba w tupolewie wybuchła nad Rosją, choć mogła wybuchnąć wcześniej np. nad Pragą 08.04.2010 r., mogło by to sugerować, że katastrofa smoleńska mogła, lub miała, zaingerować w wewnętrzne sprawy Rosji.
 
Idąc dalej tym tokiem myślenia, można by przypuszczać, że zamach na Polskiego Prezydenta mógł, lub miał, uniemożliwić powrót ówczesnego premiera Rosji Władymira Putina, na stanowisko Prezydenta Rosji.
 
Przypomnijmy, Prezydentem Rosji w dniu 10.04.10 był Miedwiediew, który dopiero w 2011 r. ogłosił, że nie będzie ubiegał się o prezydencką reelekcję, a  wybory prezydenta w Rosji odbyły się w 4 marca 2012 r., czyli 23 miesiące po Smoleńsku. 
 
Następne wybory Prezydenta Rosji odbędą się w 2018 r.
 
 
 
 
Czy Rosja ingeruje, ... i Vice Versa?
 

Jeżeli dowiemy się, że w tej katastrofie brała udział Rosja, musimy uznać, że był to akt wojny wymierzony w państwa NATO.   —   mówił w rozmowie o Rosji i katastrofie smoleńskiej z „Gazetą Polską” dr John Lenczowski, rektor Institute od World Politics, były doradca Ronalda Reagana ds. sowieckich. / 20.07.2016 wPolityce.pl  >>>  //ziut.neon24.pl/post/132775,mgla-ii-czyli-mala-madzia-amber-gold

KOMENTARZE

 • Wybory Prezydenta 2010 były medialnym zamachem stanu
  .
  Notka >> http://ziut.neon24.pl/post/132830,wybory-prezydenta-2010-byly-medialnym-zamachem-stanu

  DOKUMENT >> https://docs.google.com/document/d/1knOnX8WF9_S8qSGk2-gWPg9ptC2dQddU4Tr8JsevGUk/edit
 • Co się dzieje w Rosji - 28.07.2016.
  Każde kluczowe stanowisko gospodarcze jest kontrolowane przez monetarystę, wolnorynkowego ekonomistę z grupy którą można nazwać ‚Przedszkolem Gajdara’. Jegor Gajdar był współautorem, razem z Jeffreyem Sachsem z Harvardu, wspieranym przez George Sorosa, radykalnej terapii szokowej, która odpowiedzialna była za kryzys gospodarczy lat 90-tych, za masowe ubóstwo i hiperinflację.

  Dzisiaj Przedszkole Gajdara obejmuje ministra finansów Aleksieja Kudrina, faworyta magazynu Euromoney z 2010 roku, także ministra gospodarki Aleksieja Uliukajewa czy wicepremiera Arkadieja Dworkowicza.

  Dworkowicz, absolwent Duke University z Karoliny Północnej, jest protegowanym Jegora Gajdara. W 2010 roku za prezydentury Miedwiediewa Dworkowicz zaproponował szalony plan uczynienia z Moskwy międzynarodowego centrum finansowego przez zaproszenie Goldman Sachs i innych głównych banków Wall Street. Można to nazwać zaproszeniem lisa do kurnika. Credo ekonomiczne Dworkowicza to ‚mniej państwa!’. Był on głównym lobbystą wstąpienia Rosji do Międzynarodowej Organizacji Handlu i próbował stręczyć pomysł szybkiej prywatyzacji tych aktywów, które pozostały własnością państwa.

  To kluczowa grupa wokół premiera Miedwiediewa, która dławi jakąkolwiek próbę odrodzenia gospodarczego w Rosji.

  >>> http://zygumntbalas.neon24.pl/post/132935,co-sie-dzieje-w-rosji-28-07-2016

  Putin prywatnie i nie tylko tuż przed wyborem na trzecią kadencie
  >> https://www.youtube.com/watch?v=kc4citui9FQ
 • @Ziut 01:02:36
  "Wybory Prezydenta 2010 były medialnym zamachem stanu"

  a teraz Tusk sobie siedzi tam daleko i śmietankę spija... obwożąc się samolotami czy tam szybowcami po lotniskach stolic wszelakich... polewając sobie trunki wszelakie z rozmówcami najróżniejszymi, śmiejąc się wraz ze swoją drugą tak samo cwaną żądna Nowego Porządku Neoeuropejskiego Elżbietą Bieńkowską.... zarabiając 5x więcej... a tubylcy nadal za grosze harować muszą = odpowiedzialność polskich rządzących za tubylcze plemię tak właśnie wygląda.
 • 102 lata temu wybuchła I wojna światowa.
  Tragiczny konflikt, który przyniósł wolność Polsce >>> http://wpolityce.pl/historia/302521-102-lata-temu-wybuchla-i-wojna-swiatowa-tragiczny-konflikt-ktory-przyniosl-wolnosc-polsce
 • Smoleńsk, Amerykanie, Gibraltar
  Smoleńsk, Amerykanie, Gibraltar / I tu by się zaczęła prawdziwa „kołomyjka” – jeżeli wyjdzie na jaw, że Stany Zjednoczone uzyskały taką wiedzę bezpośrednio po 10 kwietnia 2010 r. – okazałoby się, że zataiły informację, która zobowiązywała je do uruchomienia artykułu 5. Traktatu Waszyngtońskiego. Czyli – złamały zasady sojuszu.

  Pewien optymista napisał do mnie na Twitterze, gdy zasygnalizowałem tam tę sprawę: „Takiej wiedzy Amerykanie nie przekażą nam za darmo.” Zgadzam się – nie przekażą nam jej za darmo, ani za polskie zaangażowanie militarne w konflikt na Bliskim Wschodzie. Tę wiedzę Amerykanie przekażą nam za... 100 lat. >>> http://warszawskagazeta.pl/felietony/kroniki-tygodniowe/item/4042-smolensk-amerykanie-gibraltar

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY