Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
668 postów 4475 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"Soros & Przyjaciele Rzeplińskiego Sądu"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie myślałem, a jednak "Kunie!" / Mamy ciąg dalszy "never ending story" of "Helsińska Wyrocznia Praw Człowieka - Soros & Przyjaciele"

//ziut.neon24.pl/post/132541,helsinska-wyrocznia-praw-czlowieka-soros-przyjaciele

"Soros - Helsińska Fundacja Praw Człowieka & Przyjaciele"

"Soros - Helsińska Fundacja Praw Człowieka & Przyjaciele"

Zaiste, prorocze były słowa Ojca Rydzyka z 2007 roku: "To są pionki. Wiecie co sobie coraz częściej myślę? Wybory. Kto? Ten? Ten? Jaka partia? A wiecie coraz częściej co myślę? Kto w Polsce rządzi? To są konie tylko różne i wyścigi są. Ale te wszystkie konie do jednego należą. Czasem te konie się gryzą miedzy sobą. Ale to jest jedna siła. Nie uwierzycie, ale obserwujcie. Jaka to jest siła? Nie możemy patrzeć na świat tylko przez pryzmat Polski. To jest w świecie. Tak widzę, jak tak... Czy to nie Soros? W Polsce jaką on rolę odgrywa? Jak tak patrzę pan prezydent. Kto, jacy doradcy. Premier. Ta partia, ta partia. Wszyscy to Sorosa. W Polsce ładnie nazwano to fundacją Batorego.  W każdym kraju nazwano to inaczej, ładnie.Tak patriotycznie, historycznie, po polsku:  Batory. Tak jak wódka Chopin. (...)  >>>  https://www.youtube.com/watch?v=17W7jeycNok

Myślelibyśta chłopy, że ten pieron nawet tam paluchy macza?

W związku z podpisaniem nowej ustawy o Trybunale Konstytucyjnym i wpłynięciem do TK wniosków o zbadanie jej konstytucyjności,Zespół Ekspertów Prawnych przy Fundacji Batorego, przesłał na ręce Prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego swojestanowisko, zapowiadając, że w przypadku rozstrzygnięcia przez Trybunał o rozpoznaniu sprawy na rozprawie, Fundacja Batorego wystąpi z opinią amicus curiae i umocuje swojego przedstawiciela do przedstawienia tej opinii na rozprawie. > //www.batory.org.pl/

Warszawa 2 sierpnia 2016 roku / Szanowny Panie Profesor, Prezesie Rzeplińskiego Sądu:

Szanowny Panie Trybunale! 

W związku z uchwaleniem nowej ustawy o Sądzie Rzeplińskiego "pragniemy przedstawić stanowisko Fundacji im. Stefana Batorego", wsparte 1 952 000 amerykańskich dolarów Pana George'a Sorosa,"co do rozwiązań" Sądowi Rzeplińskiego, przez PiS zarządzonych i wprowadzonych. "Uprzejmie prosimy o potraktowanie tego stanowiska, jako opinii przyjaciela sądu"  

Cały tekst >>>  //www.batory.org.pl/upload/files/Programy%20operacyjne/Odpowiedzialne%20Panstwo/Stanowisko_ZEP_20160802.pdf

Nu!, ... i ciekawe jak to się przełożyło na pomyślunek Pana Trybunała?

"Soros - Helsińska Fundacja Praw Człowieka & Przyjaciele"

Soros:"Kaczyński odniósł sukces" robiąc z muzułmanów diabła  

Soros: Chociaż Kaczyński i Orbán to bardzo różni ludzie, reżimy, jakie zamierzają ustanowić są bardzo podobne.Jak sugeruję, starają się wykorzystać mieszankę nacjonalizmu etnicznego i religijnego w celu utrwalenia się przy władzy.W pewnym sensie, starają się przywrócić ten rodzaj demokracji pozornej, jaka panowała w okresie między pierwszą a drugą wojną światową za czasów admirała Horthyego z Węgier i marszałka Piłsudskiego w Polsce

Gdy są u władzy,  są oni w stanie uchwycić niektóre instytucje demokracji, które są i powinny być autonomiczne, czy to bank centralny, lub sąd konstytucyjny.  Orbán już to zrobił; Kaczyński zaczyna dopiero teraz.  -   Będzie trudno ich [Kaczyńskiego i Orbana] usunąć. >> //ziut.neon24.pl/post/132052,soros-kaczynski-odniosl-sukces-robiac-z-muzulmanow-diabla

Gdy odkryto trotyl na tupolewie powiedział Pan Aleksander Smolar, szef Fundacji Batorego  powiedział:  "Chodzi m.in. o zarzut "zamordowania 96 osób", które leciały do Smoleńska 10 kwietnia 2010 roku. - W dodatku (prezes PiS - red.) dziwi się, czemu "ten Tusk" tak się denerwuje, kiedy oskarża się o zdradę, zbrodnię, o morderstwo. To są oskarżenia pod adresem przywódców własnego kraju, demokratycznie wybranych. Tu jest wiele pytań o odpowiedzialność. O odpowiedzialność za słowo, ale nie tylko"  -  podsumowywał Smolar     >>>    //www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/naczelny-uciekl-seremet-milczy-smolar-tu-jest-wiele-pytan,286454.html

Na koniec Aleksander Smolar dodał bardzo ciekawe słowa, o które warto by go zapytać:  "Tutaj mamy do czynienia z prowokacją, której skutkiem - świadomym lub nie - jest podkopywanie stabilności państwa w delikatnej sytuacji, gdy mamy do czynienia z kryzysem daleko wykraczającym poza Polskę". 

CO ALEKSANDER SMOLAR, SYN HERSZA, MIAŁ NA MYŚLI MÓWIĄĆ: "mamy do czynienia z kryzysem daleko wykraczającym poza Polskę"   -   Czyżby  kryzys z "trotylem z tupolewa"  sięgał aż do Waszyngtonu, ... i Jerozolimy, jak podejrzewam?    >>>  //ziut.neon24.pl/post/130640,sienkiewicz-w-rozmowie-zdradzil-motyw-zamachu-w-smolensku

"Soros - Helsińska Fundacja Praw Człowieka & Przyjaciele"

Przypomnijmy.  Nowa tzw.  HELSIŃSKA FUNDACJA PRAW CZŁOWIEKA rezyduje przy  Ul. Zgoda 11, w Warszawie  -  Być może przy okazji wyjaśniło się znaczenie hasła  "Zgoda buduje" ?  -  George Soros, ... pierwszy od lewej, obok żony Bronisława Komorowskiego, Anny Komorowskiej.

Korolec: George Soros i gaz łupkowy w Polsce

George Soros , foto: flickr.com By World Economic Forum
Na to co działo się w Polsce oraz w innych państwach byłego obozu sowieckiego po 1989 roku, łatwiej będzie zrozumieć po zapoznaniu się z artykułem Williama Engdahla pt. “The Secret Financial Network Behind "Wizard" George Soros” - Oto tłumaczenie fragmentu tego artykułu na język polski:

"Soros był osobiście odpowiedzialny za wprowadzenie terapii szokowej we wschodzących gospodarkach wschodnio-europejskich po 1989 r. Rozmyślnie zachęcał słabe nowe rządy we wschodniej Europie do wprowadzania szalonej, drakońskiej polityki, która umożliwiła jemu oraz jego żarłocznym finansowym kamratom jak Mark Rich oraz Shaul Eisenberg wykupić zasoby dużej części gospodarek we Wschodniej Europie po absurdalnie niskich cenach.

W 1989 r. Soros zorganizował tajne spotkanie pomiędzy "reformatorskim" rządem premiera Mieczysława Rakowskiego a liderami nielegalnych wówczas Związków Zawodowych "Solidarność". Z wiarygodnego polskiego źródła wiemy, że na tym spotkaniu Soros zaproponował następujący "plan" dla Polski: Komuniści muszą dopuścić do władzy przedstawicieli [tej nowej] Solidarności, aby zyskać zaufanie społeczne.

Następnie rząd musi doprowadzić państwowe przedsiębiorstwa do bankructwa, stosując astronomicznie wysokie oprocentowanie, wstrzymując kredyty państwowe, obciążając firmy długiem niemożliwym do spłacenia.

Wówczas Soros obiecał że namówi swoich przyjaciół, międzynarodowych biznesmenów, aby przybyli do Polski jako potencjalni nabywcy przedsiębiorstw państwowych. Jako przykład takiego postępowania może posłużyć plan dotyczący prywatyzacji Huty Warszawa. Według ekspertów z branży metalurgicznej, wybudowanie takiego kompleksu metalurgicznego od zera kosztowałoby zachodni koncern około 3-4 miliardy dolarów. Kilkanaście miesięcy później polski rząd zgodził się wziąć na siebie długi przedsiębiorstwa oraz sprzedać Hutę Warszawa za $ 30 milionów, międzynarodowej firmie Lucchini z siedzibą w Mediolanie.

Soros zatrudnił swojego przyjaciela z Harvard University, ekonomistę Jeffery'a Sachsa, który poprzednio był doradcą ekonomicznym rządu boliwijskiego i doprowadził do przejęcia gospodarki boliwijskiej poprzez kartel narkotykowy [tzw. “korporację bananową” {ochroniarzy} - St.T.].

Dla zrealizowania swojego planu w stosunku do Polski Soros powołał Fundacje im. Stefana Batorego, która była oficjalnym sponsorem prac Sachsa w latach 1989-1990. Soros zwierzył się kiedyś, że nawiązał przyjacielskie stosunki z głównym doradcą Wałęsy, Bronisławem Geremkiem.

Spotkał się również z ówczesnym prezydentem, Generałem Wojciechem Jaruzelskim, który wyraził zgodę na utworzenie fundacji. Soros współpracował ściśle z szarą eminencją ministra finansów Leszka Balcerowicza - Witoldem Trzeciakowskim. Utrzymywał również serdeczne stosunki z samym Balcerowiczem,  który wprowadzał w Polsce terapię szokową.

Soros wspomniał, że na wskutek dużej presji zachodnich kół polityczno-biznesowych, Wałęsa zgodził się pozostawić Balcerowicza na stanowisku ministra finansów, kiedy został prezydentem Polski. A co zrobił Balcerowicz, zamroził płace w czasie kiedy przedsiębiorstwa państwowe znalazły się na krawędzi bankructwa na wskutek odcięcia kredytów państwowych. Produkcja przemysłowa wówczas spadła o 30% w czasie dwóch lat.

Soros przyznał, że zdawał sobie doskonale sprawę z tego, iż terapia szokowa może doprowadzić do zamykania zakładów przemysłowych, olbrzymiego bezrobocia a nawet do niepokojów społecznych. Dlatego naciskał władze komunistyczne, aby włączyły przedstawicieli Solidarności do rządu, co ułatwiłoby zapobieganie protestom społecznym.Poprzez Fundacje Batorego Soros współpracował z ambasadą USA w Warszawie oraz z głównymi przedstwicielami mediów takimi jak Adam Michnik, wprowadzając faktycznie cenzurę w temacie terapii szokowej, eliminując jakąkolwiek krytykę.
What Soros means by "open," is a society that allows him and his financial predator friends to loot the resources and precious assets of former Warsaw Pact economies. By bringing people like Jeffrey Sachs or Sweden's Anders Aslund and their economic shock therapy into these economies, Soros lays the groundwork for buying up the assets of whole regions of the world at dirt-cheap prices.

EIR Investigation Executive Intelligence Review, November 1, 1996  by William Engdah

//hermesthescholar.blogspot.ca/2012/01/secret-financial-network-behind-wizard.html
Poland:  In late 1989, Soros organized a secret meeting between the "reform" communist government of Prime Minister Mieczyslaw Rakowski and the leaders of the then-illegal Solidarnosc trade union organization. According to well-informed Polish sources, at that 1989 meeting, Soros unveiled his "plan" for Poland: The communists must let Solidarnosc take over the government, so as to gain the confidence of the population. Then, said Soros, the state must act to bankrupt its own industrial and agricultural enterprises, using astronomical interest rates, withholding state credits, and burdening firms with unpayable debt. Once thie were done, Soros promised that he would encourage his wealthy international business friends to come into Poland, as prospective buyers of the privatized state enterprises. A recent example of this privatization plan is the case of the large steel facility Huta Warsawa. According to steel experts, this modern complex would cost $3-4 billion for a western company to build new. Several months ago, the Polish government agreed to assume the debts of Huta Warsawa, and to sell the debt-free enterprise to a Milan company, Lucchini, for $30 million!.

Soros recruited his friend, Harvard University economist Jeffery Sachs, who had previously advised the Bolivian government in economic policy, leading to the takeover of that nation's economy by the cocaine trade. To further his plan in Poland, Soros set up one of his numerous foundations, the Stefan Batory Foundation, the official sponsor of Sach's work in Poland in 1989-90.

Soros boasts, "I established close personal contact with Walesa's chief adviser, Bronislaw Geremek. I was also received by [President Gen Wojciech] Jaruzelski, the head of State, to obtain his blessing for my foundation." He worked closely with the eminence gris of Polish shock therapy, Witold Trzeciakowski, a shadow adviser to Finance Minister Leszek Balcerowicz. Soros also cultivated relations with Balcerowicz, the man who would first impose Sach's shock therapy on Poland. Soros says when Walesa was elected President, that "largely because of western pressure, Walesa retained Balcerowicz as minister." Balcerowicz imposed a freeze on wages while industry was to be bankrupted by a cutoff of state credits. Industrial output fell by more than 30% over two years.

Soros admits he knew in advance that his shock therapy would cause huge unemployment, closing of factories, and social unrest. For this reason, he insisted that Solidarnosc be brought into the government, to help deal with the unrest. Through the Batory Foundation, Soros coopted key media opinion makers such as Adam Michnik, and through cooperation with the U.S. Embassy in Warsaw, imposed a media censorship favorable to Soros's shock therapy, and hostile to all critics.


Russia and the Community of Independent States (CIS): Soros headed a delegation to Russia, where he had worked together with Raisa Gorbachova since the late 1980s, to establish the Cultural Initiative Foundation. As with his other "charitable foundations," this was a tax-free vehicle for Soros and his influential Western friends to enter the top policymaking levels of the country, and for tiny sums of scarce hard currency, but up important political and intellectual figures. After a false start under Mikhail Gorbachov in 1988-91, Soros shifted to the new Yeltsin circle. It was Soros who introduced Jeffery Sachs and shock therapy into Russia, in late 1991. Soros describes his effort: "I started mobilizing a group of economists to take to the Soviet Union (July 1990). Professor Jeffery Sachs, with whom I had worked in Poland, was ready and eager to participate. He suggested a number of other participants: Romano Prodi from Italy; David Finch, a retired official from the IMF [International Monetary Fund]. I wanted to include Stanley Fischer and Jacob Frenkel, heads of research of the World Bank and IMF, respectively; Larry Summers from Harvard and Michael Bruno of the Central Bank of Israel."

Since Jan. 2, 1992, shock therapy has introduced chaos and hyperinflation into Russia. Irreplaceable groups from advanced scientific research institutes have fled in pursuit of jobs in the West. Yegor Gaidar and the Yeltsin government imposed draconian cuts in state spending to industry and agriculture, even though the entire economy was state-owned. A goal of a zero deficit budget within three months was announced. Credit to industry was ended, and enterprises piled up astronomical debts, as inflation of the ruble went out of control.

The friends of Soros lost no time in capitalizing on this situation. Marc Rich began buying Russian aluminum at absurdly cheap prices, with his hard currency. Rich then dumped the aluminum onto western industrial markets last year, causing a 30% collapse in the price of the metal, as western industry had no way to compete. There was such an outflow of aluminum last year from Russia, that there were shortages of aluminum for Russian fish canneries. At the same time, Rich reportedly moved in to secure export control over the supply of most West Siberian crude oil to western markets. Rich's companies have been under investigation for fraud in Russia, according to a report in the Wall Street Journal of May 13, 1993.

Another Soros silent partner who has moved in to exploit the chaos in the former Soviet Union, is Shaul Eisenberg. Eisenberg, reportedly with a letter of introduction from then-European Bank chief Jacques Attali, managed to secure an exclusive concession for textiles and other trade in Uzbekistan. When Uzbek officials confirmed defrauding of the government by Eisenberg, his concessions were summarily abrogated.
The incident has reportedly caused a major loss for Israeli Mossad strategic interests throughout the Central Asian republics.

Soros has extensive influence in Hungary. When nationalist opposition parliamentarian Istvan Csurka tried to protest what was being done to ruin the Hungarian economy, under the policies of Soros and friends, Csurka was labeled an "anti-Semite," and in June 1993, he was forced out of the governing Democratic Forum, as a result of pressure from Soros-linked circles in Hungary and abroad, including Soros's close friend, U.S. Rep. Tom Lantos.
 

KOMENTARZE

 • Przypomnijmy sobie ustawę i konstytucję
  "Orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawach wymienionych w art. 188 podlegają NIEZWŁOCZNEMU ogłoszeniu w organie urzędowym, w którym akt normatywny był ogłoszony. Jeżeli akt nie był ogłoszony, orzeczenie ogłasza się w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski”."

  "Osoba wybrana na stanowisko sędziego Trybunału składa wobec Prezydenta Rzeczypospolitej ślubowanie następującej treści: „Ślubuję uroczyście przy wykonywaniu powierzonych mi obowiązków sędziego Trybunału Konstytucyjnego służyć wiernie Narodowi, stać na straży Konstytucji, a powierzone mi obowiązki wypełniać bezstronnie i z najwyższą starannością.” Ślubowanie może być złożone z dodaniem zdania „Tak mi dopomóż Bóg”

  Szydło no to osoba słabo wykształcona, ale przecież ma Kępę, podobnież prawniczkę, Duda też podobnież prawnik i nie pojmują tych tekstów? Więc co tu mówić o Fundacji Batorego, czy też Wydziale prawa UJ, który wstydzi się za swojego absolwenta. Żaden przepis nie pozwala Szydło wstrzymywać drukowania jakiegokolwiek wyroku TK. Żaden przepis nie pozwala wstrzymywać przyjęcie przysięgi od wybranych przez sejm Sędziów.
 • Ojciec Rudzyk: Soros rządzi u prezydenta
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=17W7jeycNok
 • @Zawisza Niebieski 12:42:53
  Zgadza się! Ale Ty mówisz o niezawisłym Sądzie, ... a notka jest o Rzeplińskim Sądzie. (:
 • @Ziut 12:55:26
  Ta niezawisłość to dziwna sprawa. Mamy podobnież niezawisłego prezydenta co na konstytucję przysięgał. Konstrukcja TK jest tak pomyślana, że tworzą go sędziowie wybrani przez 3 kolejne sejmy, to ma zapewnić bezstronność sądu. Niczyja to wina, że Polacy 2-krotnie wybierali PO-PSL, stąd tak wielu sędziów wybranych przez te partie.
 • @Zawisza Niebieski 13:19:44
  // Konstrukcja TK jest tak pomyślana, że tworzą go sędziowie wybrani przez 3 kolejne sejmy, to ma zapewnić bezstronność sądu. //

  Jeśli Sejm nie jest władny do kontroli PKW, który kontroluje wybór Sejmu, to: ..... Czym jest PKW? >>> http://ziut.neon24.pl/post/133233,rada-panstwa-wprowadzila-stan-pkw-na-obszarze-calego-kraju

  - Rada Państwa wprowadziła "Stan PKW" na obszarze całego kraju

  "SYSTEM", który mamy, a który walczy o przetrwanie, to "TRÓJPODZIAŁ WŁADZY NARODU PRAWNICZEGO",w którym "Naród Prawniczy" [1] USTALA [2] ZATWIERDZA i [3] OCENIA władzę ustawodawczą, a w konsekwencji, i wykonawczą.

  [1] PAŃSTWOWA KOMISJA WYBORCZA ustala wybór władzy ustawodawczą a w konsekwencji wykonawczą [2] SĄD NAJWYŻSZY ustalony przez PKW wybór, bez odwołania, zatwierdza, a TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY [3] swoimi "wyrokami" ocenia działalność, wyłonionej w ten sposób, władzy ustawodawczej. Trwa na straży tego, aby czasem tylko nominalnie wybrana przez Naród władza ustawodawcza nie mogła bez zgody "Trójpodziału Władzy Narodu Prawniczego" nic zrobić, ... gdyby przypadkiem nawet chciała. - UKŁAD TEN ZOSTAŁ ZAPOCZĄTKOWANY ORDYNACJĄ WYBORCZĄ Z 1991 ROKU - Wcześniej, za PRL, sędzia był tylko przewodniczącym PKW, członkami PKW byli przedstawiciele zainteresowanych stron.
  >>>>> http://ziut.neon24.pl/post/133211,spisek-sedziow-trojpodzial-wladzy-narodu-prawniczego
 • We wrześniu rusza nabór do Obrony Terytorialnej
  Żołnierze OT będą dostawali 100 zł za dzień szkolenia. Każdy z nich otrzyma również 300 złotych miesięcznie za bycie w „stanie gotowości” do obrony kraju. W sumie każdy ochotnik będzie dostawał od ministerstwa 500 złotych. >>> http://niezalezna.pl/84831-we-wrzesniu-rusza-nabor-do-obrony-terytorialnej-sprawdz-szczegoly
 • @Ziut 13:32:52
  Jak wiesz, w ocenie PKW nie ma między nami zgody. Na słowa, że Kaczyńskiemu sfałszowano wybory wybucham gromkim śmiechem. Ordynacja wyborcza z 1991 roku doprowadziła do tego, że dwie bliźniacze, okrągłostołowe partie stały się jedyną opcją wyborczą Polaków głosujących na zasadzie, byle nie PO, byle nie PIS. Zaś TK jest instytucją skonstruowaną tak, że posiada pełne prawo do oceny działania zawsze upartyjnionego Sejmu. To są ludzie z wykształceniem i dokonaniami w zakresie prawa, są wybierani przez sejm i z pewnym odstępem czasu, tak, że w każdym TK mamy wybranych przez 3 kolejne sejmy.
  Ostatnie wybory były wielkim oszustwem, Polacy głosowali na nowy PiS, PiS pokolenia 40-latków. Liczono, że młody, wykształcony Duda, młoda, sprawna organizacyjnie Szydło wprowadzą do starego układu nowy powiew. Podczas gdy Duda okazał się, jak sam to określił niegodny nazwy notariusza Kaczyńskiego, bo notariusz czyta, co podpisuje. Szydło, gdy wybierano jej rząd przebywała na urlopie. Dostaliśmy rząd, któremu 8 lat temu daliśmy czerwoną kartkę. Macierewicz, Ziobro, ułaskawiony przestępca. Kilku klakierów, Błaszczak, Gliński. Ten rząd jest ogromnym oszustwem wyborczym. Obiecano nam świeży produkt, dostaliśmy produkt z dala zalatujący stęchlizną.
 • @Ziut 14:23:59
  Czym jest obrona terytorialna, mój znajomy, człowiek jeszcze wojnę pamiętający, pamiętający czasy stalinowskie określił to bardzo precyzyjnie. ORMO - bis. To oddziały najbardziej przydatne do pacyfikowania społeczeństwa. Znający lokalne układy, znający lokalnych niepokornych, potrafią łatwo ich spacyfikować. PiS bardzo wiele wzorców bolszewickich powiela. Ostatecznie tamte czasy, to czasy młodości Macierewicza, Kaczyńskiego, na tych wzorcach się opierają.
 • @Zawisza Niebieski 16:38:12
  // To oddziały najbardziej przydatne do pacyfikowania społeczeństwa //

  - SUPER , ODRÓŻNIĄ WIĘC SZYBKO PATRIOTĘ OD V KOLUMNY ŻYDO-SYJONISTYCZNEJ , BĘDZIE NA ODWRÓT NIŻ PO WOJNIE
 • @Ziut 17:09:01
  A to tak trudno odróżnić? Patrioci wspominają swych poległych kolegów, dni walki w Poznaniu, w Powstaniu Warszawskim, w Cudzie na Wisło, w Katyniu ci drudzy chcą wtedy apel ofiar wypadków komunikacyjnych odczytywać, tyle, że te bojówki to raczej z tych drugich będą się składały. Ormo przecież też się podawało za polskich patriotów, obrońców ludowej ojczyzny.
 • Soros, spekulant do specjalnych poruczeń
  Soros jest obiektem medialnym, bezspornie jeden z bardziej znanych zbrodniarzy finansowych, m.in. od rabunku majątku społeczenego w Polsce w ramach prywatyzacji imienia Balcerowicza. Agentura Sorosa operuje w Polsce swobodnie

  - http://pppolsku.blogspot.com/2016/01/wykaz.html

  a nawet swobodniej

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  "Kaczyński odniósł sukces", Soros też

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY