Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
613 postów 4216 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

"Soros & Wpływowi Przyjaciele", .. czyli o PKW i KBW (1)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Sędziowie kustoszami wyborów", jak głosi produkcja filmowa PKW, nie są. Są "notariuszami" fałszerstw, gdzie nawet data wypowiedzenia Polakom "wojny" została celowo i świadomie sfałszowana >> https://www.youtube.com/watch?v=e4-FhpD3zaE

Stan ten, jest stanem świadomości umysłu, w którym żyjemy, i który musimy obalić.  Jest stanem, w którym wierzymy, że raz na jakiś czas mamy wpływ na otaczający nas świat, /  Nic bardziej mylnego, żyjemy w permanentnym "Stanie Wojennym", którego jesteśmy nieświadomymi ofiarami.   /   O tym będzie ta notka  >>  //ziut.neon24.pl/post/133233,rada-panstwa-wprowadzila-stan-pkw-na-obszarze-calego-kraju 

 

"Soros - Helsińska Fundacja Praw Człowieka & Przyjaciele"

Soros: "Chociaż Kaczyński i Orbán to bardzo różni ludzie, ...Gdy są u władzy,  są oni w stanie uchwycić niektóre instytucje demokracji, które są i powinny być autonomiczne, czy to bank centralny, lub sąd konstytucyjny.  Orbán już to zrobił; Kaczyński zaczyna dopiero teraz.  -   Będzie trudno ich [Kaczyńskiego i Orbana] usunąć" 

Tak jak w przypadku "Soros & Przyjaciele Rzeplińskiego Sądu", o tym tutaj    >> //ziut.neon24.pl/post/133314,soros-przyjaciele-rzeplinskiego-sadu , "Soros & Przyjaciele"  mają pomysł i sposób na organizację polskich instytucji wyborczych. 

Właśnie cytat z publikacji Fundacji Stefana Batorego, wspomaganej przez George'a Sorosa może być dowodem na to, że Sędziowie Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego, i NSA, nie są kustoszami wyborów, tylko notariuszami tego, co "uda się" Krajowemu Biuru Wyborczemu. >>>  //ziut.neon24.pl/post/133211,spisek-sedziow-trojpodzial-wladzy-narodu-prawniczego

Oto co piszą: Obecnie w uproszczeniu można przyjąć, że to na PKW spoczywa odpowiedzialność za organizację najważniejszych zadań związanych z wyborami, zwłaszcza zaś za ustalanie i ogłaszanie wyników głosowania, i wyników wyborów. Do zadań Krajowego Biura Wyborczego należy zapewnianie warunków organizacyjno-administracyjnych, finansowych i technicznych, związanych z organizacją wyborów i referendów. Krajowe Biuro Wyborcze pełni zatem rolę instytucji obsługującej PKW. Nie jest natomiast instytucją obarczoną bezpośrednio ustawową odpowiedzialnością za ustalanie wyników wyborów, nawet jeśli w praktyce koordynuje wszystkie zadania z tym związane,  włączając w to organizację systemu organizacyjnego.  >> //www.batory.org.pl/upload/files/Programy%20operacyjne/Masz%20Glos/PKW_KBW_Dawid%20Szescilo-1.pdf   -   w dalszej części w publikacji Fundacji Stefana Batorego "Soros & Przyjaciele sugerują jak zreformować system. 

Ta notka właśnie też jest o tym jak "zreformować system" , z tym, że "na gruzach" obecnej PKW i Krajowego Biura Wyborczego,  które są w Polsce, ostatnimi już chyba, chcącymi się "uchować", "reliktami" systemu post-komunistycznego, który się, możliwe że po moich notkach, trochę zawstydził  swoich korzeni sięgających aparatu administracyjnego PRL /"Publikacja z okazji 25 lecia demokratycznego prawa wyborczego i organów wyborczych"  >>>   //pkw.gov.pl/pdf/pdf_print.php?id=336&id2=18962  

Wszystkie grafiki niżej (choć moje tabele wyglądają na "czarną magię"), przedstawiają to samo, czyli wynik Wyborów Prezydenta 2010, pokazując więcej, lub mniej informacji szczegółowych.  -  Najprościej, ale nie najprzejrzyściej, "Wyniki Głosowania" pokazuje grafika PKW z mapą.

Znajdująca się pod grafiką PKW  tabela pokazuje to samo, +  procentową "Różnicę w głosach"  pomiędzy kandydatami Kaczyńskim i Komorowskim Różnica ta, oficjalnie wyniosła R = 6.02%. -  To "R" , czyli różnica,  jest bardzo ważnym wskaźnikiem, w prosty sposób pokazującym relację pomiędzy liczbami, które tak naprawdę "trudno ogarnąć" w taki sposób, aby bez zbędnego myślenia, skoro ja i tak, to robię za wszystkich. :D


 

//m.neon24.pl/e55e5d1be1df7fc36de333db7961af32,0,0.jpg

  

Różnice, które jak mówiłem, są ważnym wskaźnikiem relacji pomiędzy wszystkimi liczbami  WYNIKU Wyborów Prezydenta 2010, ukryte są w oficjalnych komunikatach PKW, z przebiegu liczenia głosów / druga grafika PKW / . Nikt tam przeważnie nie zagląda. / Ja to zrobiłem, przedstawiając wynik inspekcji w tabeli powyżej.  Tabela przedstawia dokładnie to samo, co dwie grafiki z wynikami nad komunikatami PKW, z tym że w "rozbiciu" na  elementy składowa WYNIKU Wyborów Prezydenta 2010  .-   To bardzo ważne, jeśli chcemy sprawdzić, czy w WYNIKU znajduje się / lub nie / element fałszerstwa wyborczego.   -   Pomocne w tym są "badania" wcześniej opisanych RÓŻNIC.

Każdy umie liczyć, i może wykonać działanie matematyczne A - B = C

To proste, wystarczy w miejsce niewiadomych liczb (naszych liter), wstawić dwie wiadome liczby, np. A = Wynik wyborów  /  = wynik Kaczyńskiego, aby obliczyć wynik Komorowskiego C.

Każdy zna powiedzenie:

"NIE WAŻNE KTO JAK GŁOSUJE, WAŻNE KTO LICZY GŁOSY"

Powiedzenie to jest hasłem uniwersalnym, bo ten co liczy głosy, może też wyliczyć, w którym momencie liczenia głosów, ktoś kto je "liczył oficjalnie" się przeliczył. - Z matematyką jest tak, jak z Urzędem Skarbowym, my składamy zeznanie podatkowym niby "wszystko gra", a US przychodzi, sprawdza dokumenty, ... i często mówi że "coś tu nie gra". :D 

Sprawdziłem kwity PKW, i wydaje mi się, że "coś tam nie gra", może nawet bardzo. 

//m.neon24.pl/3d3cdbac08c75478c6d0b45092af84f9,0,0.jpg

 

//prezydent2010.pkw.gov.pl/ALL/pliki/DOKUMENTY/komunikaty/Komunikat_g.0010_0507pl.pdf

Ciąg dalszy w części (2)  

 

 

 

KOMENTARZE

 • Tryb ścigania z urzędu
  Tryb ścigania z urzędu jest nazywany trybem publicznoskargowym. Nie tylko bowiem postępowanie przygotowawcze może zostać wszczęte przez uprawniony organ z urzędu, ale również z urzędu, tj. niezależnie od woli pokrzywdzonego, przygotowana zostaje skarga publiczna, którą do Sądu wnosi Prokurator. >>> http://pokrzywdzonyprzestepstwem.info/przestepstwa-scigane-z-urzedu/

  Zasada ścigania z urzędu wynika z licznych przepisów kodeksu postępowania karnego. Zgodnie z art. 9 k.p.k. „organy procesowe prowadzą postępowanie i dokonują czynności z urzędu, chyba że ustawa uzależnia je od wniosku określonej osoby, instytucji lub organu albo od zezwolenia władzy. Strony i inne osoby mogą jednak składać wnioski o dokonanie również tych czynności, które organ może lub ma obowiązek podejmować z urzędu”.

  Zasada ścigania z urzędu wynika także z przepisu art. 10 k.p.k., który formułuje tzw. zasadę legalizmu. Zgodnie z art. 10 § 1 k.p.k. „organ powołany do ścigania przestępstw jest zobowiązany do wszczęcia i przeprowadzenia postępowania przygotowawczego, a oskarżyciel publiczny także do wniesienia i popierania oskarżenia – o czyn ścigany z urzędu”. Z zasady tej wynika więc, że przestępstwa ścigane z urzędu nie tyle mogą, co muszą być ścigane przez uprawnione organy.
 • Kiedy wrak TU-154M wróci do Polski?
  W programie "Prawy do Lewego, Lewy do Prawego", na antenie Polsat News 2, rosyjski ambasador w Warszawie. Podczas rozmowy pojawił się temat wraku tupolewa Tu-154 M, a właściwie jego zwrotu Polsce.

  “ - Tak długo, jak Polska kontynuuje wyjaśnianie okoliczności katastrofy, my nie mamy możliwości zakończyć naszego śledztwa" - stwierdził.

  - To nie jest gra, przynajmniej z naszej strony. Po prostu odpowiedzialnie podchodzimy do tego tematu - dodał.

  Andriejew kilka razy powtórzył, że oddanie wraku jest uzależnione od zakończenia rosyjskiego śledztwa, a ono ... nie może nastąpić, gdy w Polsce trwa prokuratorskie postępowanie dotyczące katastrofy smoleńskiej.

  “ - Przecież nie możemy rozwiązać naszego zespołu śledczego w sytuacji, gdy w Polsce ogłoszono powołanie nowego zespołu prokuratorów do wyjaśnienia tej katastrofy. Nie dostaliśmy co prawda oficjalnego komunikatu w tej sprawie, ale jak zrozumieliśmy, chodzi o to, by śledztwo ruszyło od początku" - powiedział ambasador Rosji.

  >> http://niezalezna.pl/84937-kiedy-wrak-tu-154m-wroci-do-polski-bezczelne-tlumaczenie-rosyjskiego-ambasadora

  CZY TO NIE WYGLĄDA NA LOGICZNE?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY