Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 4608 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"Soros & Wpływowi Przyjaciele", .. czyli o PKW i KBW (1)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Sędziowie kustoszami wyborów", jak głosi produkcja filmowa PKW, nie są. Są "notariuszami" fałszerstw, gdzie nawet data wypowiedzenia Polakom "wojny" została celowo i świadomie sfałszowana >> https://www.youtube.com/watch?v=e4-FhpD3zaE

Stan ten, jest stanem świadomości umysłu, w którym żyjemy, i który musimy obalić.  Jest stanem, w którym wierzymy, że raz na jakiś czas mamy wpływ na otaczający nas świat, /  Nic bardziej mylnego, żyjemy w permanentnym "Stanie Wojennym", którego jesteśmy nieświadomymi ofiarami.   /   O tym będzie ta notka  >>  //ziut.neon24.pl/post/133233,rada-panstwa-wprowadzila-stan-pkw-na-obszarze-calego-kraju 

 

"Soros - Helsińska Fundacja Praw Człowieka & Przyjaciele"

Soros: "Chociaż Kaczyński i Orbán to bardzo różni ludzie, ...Gdy są u władzy,  są oni w stanie uchwycić niektóre instytucje demokracji, które są i powinny być autonomiczne, czy to bank centralny, lub sąd konstytucyjny.  Orbán już to zrobił; Kaczyński zaczyna dopiero teraz.  -   Będzie trudno ich [Kaczyńskiego i Orbana] usunąć" 

Tak jak w przypadku "Soros & Przyjaciele Rzeplińskiego Sądu", o tym tutaj    >> //ziut.neon24.pl/post/133314,soros-przyjaciele-rzeplinskiego-sadu , "Soros & Przyjaciele"  mają pomysł i sposób na organizację polskich instytucji wyborczych. 

Właśnie cytat z publikacji Fundacji Stefana Batorego, wspomaganej przez George'a Sorosa może być dowodem na to, że Sędziowie Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego, i NSA, nie są kustoszami wyborów, tylko notariuszami tego, co "uda się" Krajowemu Biuru Wyborczemu. >>>  //ziut.neon24.pl/post/133211,spisek-sedziow-trojpodzial-wladzy-narodu-prawniczego

Oto co piszą: Obecnie w uproszczeniu można przyjąć, że to na PKW spoczywa odpowiedzialność za organizację najważniejszych zadań związanych z wyborami, zwłaszcza zaś za ustalanie i ogłaszanie wyników głosowania, i wyników wyborów. Do zadań Krajowego Biura Wyborczego należy zapewnianie warunków organizacyjno-administracyjnych, finansowych i technicznych, związanych z organizacją wyborów i referendów. Krajowe Biuro Wyborcze pełni zatem rolę instytucji obsługującej PKW. Nie jest natomiast instytucją obarczoną bezpośrednio ustawową odpowiedzialnością za ustalanie wyników wyborów, nawet jeśli w praktyce koordynuje wszystkie zadania z tym związane,  włączając w to organizację systemu organizacyjnego.  >> //www.batory.org.pl/upload/files/Programy%20operacyjne/Masz%20Glos/PKW_KBW_Dawid%20Szescilo-1.pdf   -   w dalszej części w publikacji Fundacji Stefana Batorego "Soros & Przyjaciele sugerują jak zreformować system. 

Ta notka właśnie też jest o tym jak "zreformować system" , z tym, że "na gruzach" obecnej PKW i Krajowego Biura Wyborczego,  które są w Polsce, ostatnimi już chyba, chcącymi się "uchować", "reliktami" systemu post-komunistycznego, który się, możliwe że po moich notkach, trochę zawstydził  swoich korzeni sięgających aparatu administracyjnego PRL /"Publikacja z okazji 25 lecia demokratycznego prawa wyborczego i organów wyborczych"  >>>   //pkw.gov.pl/pdf/pdf_print.php?id=336&id2=18962  

Wszystkie grafiki niżej (choć moje tabele wyglądają na "czarną magię"), przedstawiają to samo, czyli wynik Wyborów Prezydenta 2010, pokazując więcej, lub mniej informacji szczegółowych.  -  Najprościej, ale nie najprzejrzyściej, "Wyniki Głosowania" pokazuje grafika PKW z mapą.

Znajdująca się pod grafiką PKW  tabela pokazuje to samo, +  procentową "Różnicę w głosach"  pomiędzy kandydatami Kaczyńskim i Komorowskim Różnica ta, oficjalnie wyniosła R = 6.02%. -  To "R" , czyli różnica,  jest bardzo ważnym wskaźnikiem, w prosty sposób pokazującym relację pomiędzy liczbami, które tak naprawdę "trudno ogarnąć" w taki sposób, aby bez zbędnego myślenia, skoro ja i tak, to robię za wszystkich. :D


 

//m.neon24.pl/e55e5d1be1df7fc36de333db7961af32,0,0.jpg

  

Różnice, które jak mówiłem, są ważnym wskaźnikiem relacji pomiędzy wszystkimi liczbami  WYNIKU Wyborów Prezydenta 2010, ukryte są w oficjalnych komunikatach PKW, z przebiegu liczenia głosów / druga grafika PKW / . Nikt tam przeważnie nie zagląda. / Ja to zrobiłem, przedstawiając wynik inspekcji w tabeli powyżej.  Tabela przedstawia dokładnie to samo, co dwie grafiki z wynikami nad komunikatami PKW, z tym że w "rozbiciu" na  elementy składowa WYNIKU Wyborów Prezydenta 2010  .-   To bardzo ważne, jeśli chcemy sprawdzić, czy w WYNIKU znajduje się / lub nie / element fałszerstwa wyborczego.   -   Pomocne w tym są "badania" wcześniej opisanych RÓŻNIC.

Każdy umie liczyć, i może wykonać działanie matematyczne A - B = C

To proste, wystarczy w miejsce niewiadomych liczb (naszych liter), wstawić dwie wiadome liczby, np. A = Wynik wyborów  /  = wynik Kaczyńskiego, aby obliczyć wynik Komorowskiego C.

Każdy zna powiedzenie:

"NIE WAŻNE KTO JAK GŁOSUJE, WAŻNE KTO LICZY GŁOSY"

Powiedzenie to jest hasłem uniwersalnym, bo ten co liczy głosy, może też wyliczyć, w którym momencie liczenia głosów, ktoś kto je "liczył oficjalnie" się przeliczył. - Z matematyką jest tak, jak z Urzędem Skarbowym, my składamy zeznanie podatkowym niby "wszystko gra", a US przychodzi, sprawdza dokumenty, ... i często mówi że "coś tu nie gra". :D 

Sprawdziłem kwity PKW, i wydaje mi się, że "coś tam nie gra", może nawet bardzo. 

//m.neon24.pl/3d3cdbac08c75478c6d0b45092af84f9,0,0.jpg

 

//prezydent2010.pkw.gov.pl/ALL/pliki/DOKUMENTY/komunikaty/Komunikat_g.0010_0507pl.pdf

Ciąg dalszy w części (2)  

 

 

 

KOMENTARZE

 • Tryb ścigania z urzędu
  Tryb ścigania z urzędu jest nazywany trybem publicznoskargowym. Nie tylko bowiem postępowanie przygotowawcze może zostać wszczęte przez uprawniony organ z urzędu, ale również z urzędu, tj. niezależnie od woli pokrzywdzonego, przygotowana zostaje skarga publiczna, którą do Sądu wnosi Prokurator. >>> http://pokrzywdzonyprzestepstwem.info/przestepstwa-scigane-z-urzedu/

  Zasada ścigania z urzędu wynika z licznych przepisów kodeksu postępowania karnego. Zgodnie z art. 9 k.p.k. „organy procesowe prowadzą postępowanie i dokonują czynności z urzędu, chyba że ustawa uzależnia je od wniosku określonej osoby, instytucji lub organu albo od zezwolenia władzy. Strony i inne osoby mogą jednak składać wnioski o dokonanie również tych czynności, które organ może lub ma obowiązek podejmować z urzędu”.

  Zasada ścigania z urzędu wynika także z przepisu art. 10 k.p.k., który formułuje tzw. zasadę legalizmu. Zgodnie z art. 10 § 1 k.p.k. „organ powołany do ścigania przestępstw jest zobowiązany do wszczęcia i przeprowadzenia postępowania przygotowawczego, a oskarżyciel publiczny także do wniesienia i popierania oskarżenia – o czyn ścigany z urzędu”. Z zasady tej wynika więc, że przestępstwa ścigane z urzędu nie tyle mogą, co muszą być ścigane przez uprawnione organy.
 • Kiedy wrak TU-154M wróci do Polski?
  W programie "Prawy do Lewego, Lewy do Prawego", na antenie Polsat News 2, rosyjski ambasador w Warszawie. Podczas rozmowy pojawił się temat wraku tupolewa Tu-154 M, a właściwie jego zwrotu Polsce.

  “ - Tak długo, jak Polska kontynuuje wyjaśnianie okoliczności katastrofy, my nie mamy możliwości zakończyć naszego śledztwa" - stwierdził.

  - To nie jest gra, przynajmniej z naszej strony. Po prostu odpowiedzialnie podchodzimy do tego tematu - dodał.

  Andriejew kilka razy powtórzył, że oddanie wraku jest uzależnione od zakończenia rosyjskiego śledztwa, a ono ... nie może nastąpić, gdy w Polsce trwa prokuratorskie postępowanie dotyczące katastrofy smoleńskiej.

  “ - Przecież nie możemy rozwiązać naszego zespołu śledczego w sytuacji, gdy w Polsce ogłoszono powołanie nowego zespołu prokuratorów do wyjaśnienia tej katastrofy. Nie dostaliśmy co prawda oficjalnego komunikatu w tej sprawie, ale jak zrozumieliśmy, chodzi o to, by śledztwo ruszyło od początku" - powiedział ambasador Rosji.

  >> http://niezalezna.pl/84937-kiedy-wrak-tu-154m-wroci-do-polski-bezczelne-tlumaczenie-rosyjskiego-ambasadora

  CZY TO NIE WYGLĄDA NA LOGICZNE?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY