Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
785 postów 5125 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"Niezależna - Prawda - w - Polityce" / ... i Fu dalej!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Od faktów wszyscy uciekają, jak diabeł od święconej wody." - Jeśli dobrze pamiętam, to to są Pana własne słowa, ... Panie Macierewicz!

Jeśli nie macie dobrej pamięci,  to  przypomnę. - W pierwszych miesiącach niezależnej walki o prawdę "Polska-Niezależna-Gazeta", z  koncernu Pana Tomasza Sakiewicza, wielokrotnie ociekała krwią Ofiar Smoleńska, spływając "ze szpalt rosyjskiego Cara". I ja tam byłem. Czytałem.  -  "Krew tą, jak eliksir,  piłem"  -   Zdarzyło się nawet, nie przeczę, że wiersz na temat, na wskroś patriotyczny, napisałem. Jednak, jak się okazuje teraz po czasie, być może "historycznie mądry", ale w przynajmniej kilku wersetach,  teraz to wiem,  bardzo głupi.  -  Choć w bardzo dużej części, nadal, bardzo aktualny.

"Zobaczyłem Zjednoczony Naród"

10.04.2010
<>
“Pomnik Światła to Pomnik Jedności”
Nie chcą w Warszawie "Pomnika Światłości".
Światłość na Krakowskim to "Pomnik Jedności"
Cytadela, wrak i upadek, to ich symbol wielkości !?
...
Wielkości czego?
Imperium nie naszego!
Wielkości tego, co ze swej stolicy ,
drwi z Nas, Wawelu i Orła Białego.
Dla Nas Orła, dla Niego "kuricy"
Tego, co klepiąc po plecach, w duchu myśli:
“Na kolana nędznicy!”
...
Ściana Płaczu, kurtyna żelazna?
Jak zbrodnia Kaina, ręka nieprzyjazna.
Droga donikąd!
POMNIK JAK MUR BERLIŃSKI,
Symbol niewoli nam dają!
Niewygodny jest symbol nam bliski,
za nic ofiarę i uczucia mają!
...
Runął mur! Niewolnik zrzucił kajdany!
Dajcie nam "Pomnik Niepokonanych"!!!

<>

   

Dzisiaj już jestem inny, krew i łzy otarłem z oczu, tylko fakty, nie poezja się liczą, i namiętności. / Od faktów wszyscy chcą uciec, jak diabeł od święconej wody, a aktualny przekaz jest, nie tak, jak "Niezależna Propaganda", która jest dzisiaj mniej nachalna, za to bardziej wyrafinowana, i wciąż się sączy. W polityce panuje dzisiaj całkiem inny przekaz. - Wygraliśmy jest fajnie, PiS wygrał, i rządził będzie długo i szczęśliwie. nic nam już nie trzeba. - Otóż nie! Prawdy wciąż nie mamy!

A w polityce dalej. Albo "Mała Madzia Amber Gold", albo do tej komisji przymiarka. - 500 zł na dziecko. - "Pieprzcie cię, i rozmnażajcie! - Jak "plan Balcerowicza", taki plan nam dają! -  Pieprzcie się, dajemy wam kasę, ... i tak jak wtedy, tak i dzisiaj robią dalej swoje.

Pamiętacie te Narodowe Fundusze Inwestycyjne? - NFI?  Po-Googl'ujcie młodzi!  -  (Nie)pamiętacie tych udziałów po 20 zł, sprzedanych za pięćdziesiąt. / Ja pamiętam, bo kupiłem 70.  - Byłem cierpliwy, uważny, i po latach skasowałem za nie 100, ... tysięcy złotych.

Uczciwie okradłem kilkadziesiąt osób.  - Życia im nie zabrałem. - Pieniędzy oddać nie musiałem. A NFI jak działały tak działają, z tym że ani dywidendy, ani podatków, Narodowi nie płacą, choć być może czują nawet jakiś związek z Narodem,  tylko nie polskim,  ... wiadomo jakim.

Mydlą nam oczy angielscy lordowie, "szlachcie w jarmułkach" każą płacić dywidendy, z udziałów, które, już nie u nas! Które, wcześniej sami przejęli! -  Gdyby to "Dowódca Narodowy" wiedział, to czego nie wie.  - Wiedziałby!  -  Gdyby śmigał jak F-16, zamiast na "wrotach od stodoły", w internecie!  -  Może by nawet, i bez tego wiedział, ale my fachmana od internetu obśmiali, i "twardziel" zamiast powiedzieć "Fack Off!", faceta zwolnił,  zrobił w tył zwrot,  i powrócił jak na lotnisko, do swojej stodoły!

Pod Chocimiem już bitwy nie wygra, Wiednia nie obroni, z Arabem w sądzie chce wygrać, tylko po to pewnie by ogłosić, że coś wygrał, ... i że Smoleńsk "ma z głowy". Popatrzcie na te jego palce,  zamiast stukać w klawiaturę, patrzeć i myśleć, palce te w częściach grzebią tupolewa, i nic  tego że tych części nawet niema? - Nic nie szkodzi, zbudują, i będą mieć tupolew  "brad new", jak nowy!. - Boże przenajświętszy! Stwórco jedyny! Naród uwsteczniony, ... bo uwstecznione elity!

Na szczęście mamy Sakiewicza, "Wroga Ludu", który wczoraj, ... jak ten Platformy "Magik w Turbanie", czarować zaczął na Salonu24 ekranie.   -  "Aksjomatem" zaznaczył, że "Rosjanie na pewno nam nic złego nie zrobili", ... coś tam koło tego było.  Lepiej jednak w to nie wierzyć, lepiej jednak, sprawdzić osobiście. >>>   http://tomaszsakiewicz.salon24.pl/725309,stoliczku-odkryj-sie

Wszystko to, tam, brzmi dość głupio, ... a nawet fajnie:  "Aksjomatem była moralna i polityczna szkodliwość lustracji." - Rozumiecie?  -  "Wiadomo, że wszystkie papiery komunistyczne służb sfałszowano, nic pewnego z nich nie wynika, a kapusie nikomu nie szkodzili." 

I sam o dokumentach, ani mówić, ani pisać o nich  nie chce, ... bo po co?  /  Wszak sfałszowane!    >>>    https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

"Magia Fakira" czyni jednak cuda! D ał Sakiewicz tytuł, tam na Salonu24 ekranie:  -  "Stoliczku, odkryj się"   - Tomasz się zagapił, i pewnie sam Pan Bóg Sakiewicza wypełnił wołanie!  - Stoliczek się odkrył -Post dostał 40 ponad komentarzy, i już 3000 odsłon prawie!  - Wszystkie komentarze, "cudu" będące "aksjomatem", zrzutem zeskanowano,  ... by się Sakiewicz nie wyparł,  że "cudu" dokonał na Salonu24 ekranie!

Dzięki Ci o Stwórco, za Sakiewicza "Czarodzieja czarowanie"!  - Bez Niego, i "cudu" by nie było,  ... i  lud dalej żyłby w ciemnocie,  a "Wróg Ludu" jak sam o sobie pisze,  tak jak w polityce robią to inni,  dalej ściemniał by rzeczywistość, ... nie tylko na Salonu(24) ekranie!  -  Bum!  -  Bum!  - Dlatego nie wierzmy w czary!  -  Fu dalej!

Z "półkownikami ze Smoleńska", wygrać może tylko "szczeciuch z bol-chowatym wykształceniem", wykształciuchy nie dają. rady!  /  "Bóg zapłać za czytanie."  -  Kto wie?  -  Może Bóg zapłaci?  /  Amen!

<>

* W ramach refleksji. / Będziemy teraz świadkami tysięcy afer, aż do znudzenia. Tak jak aż do znudzenia zanudził nas Tusk,  ... "ich brakiem".  /  Jest tylko jedno pytanie: Kiedy dobiorą się do tej, do której, nigdy dobrać się nie chcą, ... i co się pewnie nigdy nie stanie?

 

KOMENTARZE

 • @
  "świadek o Smoleńsku..."

  Świadek jeszcze żyje? Doradzałbym migrację do Azji ;p I "telemost" stamtąd. O ile go stać na ochronę...
 • @laurentp 04:33:48 http://m.neon24.pl/8d6ea5dac2932b78ae910c0e2a6d4b96,0,0.jpg
  W Moskwie doszło do tragicznego wypadku.

  >> https://youtu.be/DR56eIvlpjM

  Samochód prezydencki Władimira Putina miał zderzenie czołowe na jednej z ulic stolicy Rosji. W wypadku zginął kierowca, do którego Putin miał całkowite zaufanie. Obaj doskonale się znali i lubili. To z nim prezydent Rosji jeździł najczęściej. Szofer miał 40-letnie doświadczenie w pracy. - To ogromna tragedia - mówi Elena Kryłowa, szefowa Gabinetu Prezydenta Władimira Putina

  >> http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/rosja-samochod-prezydencki-wladimira-putina-mial-czolowke/h63g9qn
 • @Ziut 01:34:52
  Лобовое столкновение на Кутузовском: водитель "БМВ" погиб на месте
  >> https://www.youtube.com/watch?v=PRkuYz1Cbh8

  .
  http://m.neon24.pl/c07535bb7a3adee0de4a8a2aef4ca106,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/10d78a05f2cff8bfdfe9880be8270bd2,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/c4355bcdb9f0d11f8ed604a5a2346bcb,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/0d4d9a33189eefdea7dc6aef66a56e03,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY