Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
786 postów 5139 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Smoleńsk 2010: ZAMACHU DOKONALI AMERYKANIE? - Uaktualniam!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PILNE ! UAKTUALNIANIE W TRAKCIE ... PILNE ! UAKTUALNIANIE W TRAKCIE ... PILNE ! UAKTUALNIANIE W TRAKCIE ... PILNE ! UAKTUALNIANIE W TRAKCIE ... PILNE ! UAKTUALNIANIE W TRAKCIE ... PILNE ! UAKTUALNIANIE W TRAKCIE ... PILNE ! UAKTUALNIANIE W TRAKCIE ..

Info @ Ziut.Neon24.pl: Ambasador USA w Polsce LEE FEINSTEIN zrobił "larum w Ameryce" w sprawie "Katastrofy Smoleńskiej" - Była godzina 6:44 / 6:67 HUGO RODRIGUEZ powiadomił w Waszyngtonie przesłał to dalej. 7:23HILARY CLINTON  usiłowała się dodzwonić do Szefa MSZ  / "I am trying to call FM now"

W związku z tym, że mamy wiele stref czasowych / w Polsce na szczęście tylko jedną /  po 10.04.10 powstały kontrowersje, o jakim czasie jest mowa, czy śp. prezydent spóźnił się na lotnisko, czy "z pośpiechu" chcieli lądować bo byli spóźnieni, ... aż do kontrowersji na temat tego, o której godzinie, tak naprawdę, doszło do tej "przeklętej" katastrofy.

<>

Oficjalnie do "Katastrofy Smoleńskiej" doszło w czasie UTC 6:41. -  Maile wysłano:  6:44 LEE FEINSTEIN, 6:57 HUGO RODRIGUEZ, ... i  7:23  HILARY CLINTON

6:44 6:57 7:23 Wygląda na to, że poczta mailowa wyżej wymienionych osób 10 kwietnia 2010 roku "operowała" szybko i najwyraźniej wykorzystując czas jednej i tej strefy czasowej.

Pytaniem krytycznym jest: Jak ustawiona była poczta mailowa "amerykańskich notabli", .. czyli w jakim czasie operowali?  -  Wykorzystywali czas "strefy czasowej Waszyngton", czy UTC ?

... oraz: Czy oficjalni podana godzina "Katastrofy Smoleńskiej", jest godziną o której faktycznie doszło do tej "Katastrofy Smoleńskiej"?

Rosjanie podali, że doszło do niej o godzinie 10:41 czasu lokalnego.  -  Ustaliłem, że 10.04.10 czas lokalny w Moskwie i Smoleńsku był identyczny, a do "Katastrofy Smoleńskiej doszło nie o 10:41  czasu lokalnego w Smoleńsku (moskiewskiego),tylko o 9:41.

 

AUTOR @ STAN35 / WSTAW SOBIE W SWOJE KOMENTARZE

Smoleńsk 2010: ZAMACHU DOKONALI AMERYKANIE? / Uaktualniam!

Smoleńsk 2010: ZAMACHU DOKONALI AMERYKANIE? / Uaktualniam!

Smoleńsk 2010: ZAMACHU DOKONALI AMERYKANIE? / Uaktualniam!

Smoleńsk 2010: ZAMACHU DOKONALI AMERYKANIE? / Uaktualniam!

Więcej o kursie TU-154M w notce:

"GEOMETRIA PANCERNEJ BRZOZY", .. czyli teraz WSZYSTKO GRA!

http://ziut.neon24.pl/post/133491,geometria-pancernej-brzozy-czyli-teraz-wszystko-gra

Trzeba ustalić:  Czy "Komisja Millera' ustalając godzinę katastrofy z 10 kwitnia 2010 r. na UTC 6:41 opierała się na prawdziwym, "czasie lokalnym 10.04.10 = 9:41" katastrofy,  czy na  "zmodyfikowanym czasie lokalnym 2011= 10:41" ?   -  Jak widzimy różnica wynosi 1 godzinę.  -  Jeśli "Komisja Millera" jako podstawę do ustalenia faktycznego czasu katastrofy przyjęła "zmodyfikowanym czasie lokalnym 2011= 10:41" to możliwe, że władze polskie i Ambasada USA wiedziały o katastrofie godzinę przed UTC 6:41. 

Nawet bez tego, fakt że do katastrofy w Smoleńsku doszło o godzinę wcześniej czasu lokalnego, budzi wątpliwość co do "oficjalnego czasu UTC 6:41 katastrofy" .  -    Świadoma wiedza "1 hr do przodu" o wydarzeniach w Smoleńsku  -  gdyby o tym polski rząd i Komisja Millera" wiedzieli  -  świadczyć by mogła o tym, że doszło do spisku mającego na celu ukrycie prawdziwych wydzrzeń z 10 kwietnia 2010.  - W przypadku Ambasadora USA Lee Feinsteina, wiedza "1 HR do przodu", była by dowodem na to, że był on w stanie ( on i w Waszyngtonie), wykorzystywać w mailach"czas UTC", zamiast"czasu strefy Waszyngton".  -   Miałby on 1 godzinę na napisanie maila o wydarzeniach w Smoleńsku.  /   W takim przypadku, powielanie zmanipulowanego czasu katastrofy mogło by też być dowodem na współudział Amerykanów w spisku, i ukrywanie prawdy o Smoleńsku.

AUTOR @ STAN35 / WSTAW SOBIE SWOJE KOMENTARZE

AUTOR @ STAN35 / WSTAW SOBIE SWOJE KOMENTARZE 

"Komisja Millera" ustaliła, że godzina katastrofy to 6:41:07 (czasu) UTC

 Komisja Millera na str. 13-14 RAPORTU KOŃCOWEGO http://doc.rmf.pl/rmf_fm/store/rkm.pdf  podała:

STR.13: W dniu lotu załoga przybyła do jednostki w godzinach 2:00 (1) - 3:35

Od godziny4:21 cała załoga znajdowała się na pokładzie samolotu i oczekiwała na przybycie pasażerów. Start zaplanowany był na godzinę 5:00.

STR.14:   O godzinie UTC 4:41 na pokład samolotu TU-154M weszła pierwsza grupa pasażerów. O godzinie UTC 5:07 pod samolot podjechał, w asyście funkcjonariuszy BOR, samochód z Prezydentem RP i jego Małżonką. Wejście na pokład ostatnich pasażerów nastąpiło o 5:08.  -  Samolot wystartował o 5:27

(1)   W raporcie przyjęto czas UTC.   Różnica między lokalnym czasem warszawskim a czasem UTC wynosiła +2 godziny, natomiast pomiędzy czasem moskiewskim (obowiązującym w miejscu zdarzenia) a czasem UTC +4 godziny"  /// TAK PISZE W RAPORCIE MILLERA / KONIEC CYTATU  ///

Różnica w czasie między Nowym Jorkiem i Moskwą w dniu 10 kwietnia 2010 r. wynosiła równe 8 godzin. -  Oznacza to, że "Komisja Millera" podała błędną oficjalną godzinę katastrofy!  -   I to jest udokumentowany przez "Komisję Millera" fakt!  /  Zapisali to w dokumentach!

20.04.2011 / TimeAndDate.com: Russia moved its clocks one hour forward to daylight saving time on March 27, 2011. According to the new legislation this is now the country's new standard time. As a result, all of Russia's nine time zones will be permanently two hours ahead of mean solar time, which corresponds to the position of the sun at a given longitude.  >>> http://www.timeanddate.com/news/time/russia-dst-law.html

09.01.2011 / Eostrołęka.pl:Tutaj po godz. 10 znajdą Państwo dokumenty Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego (MAK) ws. katastrofy smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 r. po polsku.  >>>  http://www.eostroleka.pl/raport-mak-po-polsku,art22344.html

W marcu 2011 roku Rosja zaczęła manipulować strefami czasowymi. Podejrzewam, że podczas prac nad "Raportem Anodiny" odkryli błąd w kalkulacji, który ja też popełniłem. - Znalezienie błędu, i poprawka, zajęła mi 24 godziny. :D

Raport Millera / CYTAT: (1)   W raporcie przyjęto czas UTC. Różnica między lokalnym czasem warszawskim a czasem UTC wynosiła +2 godziny, natomiast pomiędzy czasem moskiewskim (obowiązującym w miejscu zdarzenia) a czasem UTC +4 godziny" 

Skąd się wzięło Millerowi, że: "W raporcie przyjęto czas UTC.  / .. /  Różnica między lokalnym czasem warszawskim a czasem UTC (10.04.10) wynosiła +2 godziny"??

Wzięło się to z "kółka" niżej!  -  (1 + 1 = 2) !

Tyle tylko, że (+2)  z "Raportu Millera" nie odnosi się do UTC, tylko do tego, że te dwie godziny trzeba dodać do czasu UTC,   aby obliczyć   aktualny   "czas lokalny Warszawa"!  :D   -  Też się w tym miejscu pomyliłem!

Zamachu w Smolesku nie dokonali Rosjanie, zrobili to Amerykanie! 

Czas aktualny  >>  http://24timezones.com/pl_czas/warsaw_czas_lokalny.php

TAK TO WYGLĄDA NA "OSI CZASU"     

 

Wyjść trzeba od tego, że czas "UTC to 'przestrzeń wzorzec' - OŚ CZASU" -   Wszystkie przestrzenie położone, i zaczynające się, na prawo od "OSI - przestrzeni wzorca - UTC" , mają czas na (+) dodatni, a wszystkie przestrzenie położone na lewo od "OSI - przestrzeni wzorca - UTC"  , mają czas ujemny, co widać na mapie wyżej.  -  PRZESTRZEŃ UTC TO PUKT ZEROWY OSI CZASU.

MIĘDZY (-5) i (+3) RZY "UTC ZERO" RÓŻNICA W CZASIE = 8 GODZIN

(To dokładnie tyle, ile wynosi rożnica w czasie między Moscow & NY @ 10.04.10)

 

El presidente de polonia y 96 personas 

>>>   https://www.youtube.com/watch?v=qKVieKRgteQ

Jak widzimy na zrzutach RT w wersji hiszpańskiej pokazano w tej samej samym relacji, że w Moskwie jest godzina 12:30 (należy rozumieć po południu), a w Nowym Jorku 4:30 ( w Waszyngtonie mają ten sam czas).

MIĘDZY CZASEM UTC A CZASEM MOSKIEWSKIM @ 10.04.10 SĄ 3 GOZ. RÓŻNICY

Dokonuję poprawki do "Raportu Millera", który przyjął 4 godziny,  a nie 3 godziny różnicy,  między  "UTC - OSIĄ CZASU",  a "czasem lokalnym Smoleńsk",  czyli miejscem zdarzenia,  w którym spadł polski tupolew TU-154M.

USTALAM  NOWY  OFICJALNY CZAS  KATASTROFY  NA 

UTC 5:41 (+1)  -   ZAMIAST  - UTC 6:41 (+2)

W przeliczeniu na   "czas lokalny Warszawa"  daje to nie 8:41,

tylko UTC 5:41 +1 =  6:41!  /  O tej godzinie spał tupolew!

W Smoleńsku do upadku tupolewa doszło o godzinie   UTC 5:41 +3 = 8:41 "czasu lokalnego Smoleńsk",  nie o 10:41,  jak nas poinformowano. -  To dwie godziny wcześniej!

Biorąc pod uwagę odległość "przestrzeni Smoleńsk" od "UTC-OSI CZASU" = 3, i odległość "przestrzeni Warszawa" od "UTC-OŚ CZASU"=1,  .. od 3 odejmując 1,  = ( 3 -2 ) = 2 godziny różnicy!  - Właśnie obliczyłem , że do "Katastrofy Smoleńskiej" doszło 2 godziny przed oficjalnym czasem katastrofy.

Po pierwszej godzinie Moskwa zawiadomiła Warszawę, ... a po kolejnej godzinie Warszawa zawiadomiła Polskę, czyli około godziny 10 -tej "czasu lokalnego Warszawa".  -  TO NIEPODWAŻALNA SENSACJA! 

Co się działo przez pierwszą godzinę od katastrofy w smoleńsku, i co się działo przez drugą godzinę w Warszawie, ... zanim dowiedzieliśmy się o fakcie?

Smoleńsk 2010: ZAMACHU DOKONALI AMERYKANIE! Smoleńsk 2010: ZAMACHU DOKONALI AMERYKANIE!

WIKIPEDIA   >>   https://en.wikipedia.org/wiki/Further-eastern_European_Time

Z tłumaczenia w WIKIPEDII angielskiej dowiadujemy się, że do 2011 roku, czyli też 10.04.10 Smoleńsk i Moskwa były w tej samej strefie czasowe  j Further-Eastern European Time, a Further-Eastern European Time był identyczny z  Eastern European Time.  -  Widać to na arhiwalnej mapce z historycznym podziałem stref czasowych w Europie z WIKIPEDII, oraz tutaj >> http://www.timeanddate.com/time/map/#!cities=166,262,263,5440   /  Mapki wyżej

 

---  UAKTUALNIONO DO TEGO MOMENTU CDN  --- 

 

Ustalając "Smoleński Czas" katastrofy z 10.04.10, ktoś podrzucił mi (poniższy dokument), "link" do "Tajnych Archiwów Hilary Clinton" -  To co w nich znalazłem bardzo zastanawia. -  W czym rzecz?  -  Otóż, dzięki dokumentowi, który mi "podrzucił" STAN35 z Salon24.pl, i informacjom w nim zawartym, mogłem odszukać "dokument w oryginale", czyli właśnie sławne "MAILE HILARY CLINTON" z portalu WIKILEAKS.

TUTAJ SĄ LINKI DO WIKILEAKS HILARY CLICTON Z 8-10.04.2010 R
LINKI DO MAILI / VIEW EMAIL  >>  https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/271
VIEW ORYGINAL PDF  >>  https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/271

Nic "dziwnego" w tych mailach nie ma, ale zainteresowały mnie "DATY NADANIA" tych dokumentów, a konkretnie "JEDEN SZCZEGÓŁ". /  Maile odnoszące się do "Katastrofy Smoleńskiej" z 10.04.10 były "dalszym tematem" sprawy mailowej "POLAND SITEREP", zapoczątkowanej przez Hilary Clinton w dniu 8 kwietnia 2010 r.

<>

 

* Czas Waszyngton, USA / Aktualny czas lokalny = (aktualna godzina - 5) + 1*

>>>   https://www.google.com/#q=czas+waszyngton

Dodajemy 1 bo mamy czas letni / Zimą nie musimy

 

Hilary Clinton: 

I'am trying to call FM (Forein Minister) now 

Usiłuję dodzwonić się do szefa MSZ

<>

A TUTAJ MOŻNA SOBIE SPRAWDZIĆ RÓŻNICE W CZASIE i OBLICZYĆ 
POPRAWNY CZAS UTC DLA INNEGO MIASTA W DANEJ CHWILI NA PRZYKŁAD WASZYNGTONU, GDZIE MIESZKA HILARY CLINTON  >>  http://www.timeanddate.com/time/map/#!cities=166,262,263,5440  

2 tygodnie po 10 kwietnia 2010 r.

 

 * Aby obliczyć lokalny aktualny (historyczny) czas UTC dla Waszyngton, USA ,  trzeba od aktualnego (historycznego) czasu lokalnego odjąć 5 i dodać 1 jeśli to czas letni, a nie zimowy.  -  Różnice w czasie widać na mapce wyżej:  Waszyngton znajduje się w strefie (-5 / +1 czasu letniego) , Warszawa (+1/+1 czasu letniego).

Pytaniem krytycznym jest: O KTÓREJ TO BYŁO GODZINIE CZASU UTC*?

Jak ktoś będzie szybszy niech poda czas z tabeli (7:23)w przeliczeniu na czas UTC*

 

 W tabelce wyżej wpisałem maile i czas wysłania maili: Ambasador USA w Polsce Lee Feinstein zrobił "larum" w sprawie "Katastrofy Smoleńskiej", była godzina 6:44. O 6:67 Hugo Rodriguez powiadomił o tym administrację w Waszyngtonie. O 7:23 Hilary Clinton usiłowała się dodzwonić do Szefa MSZ 6:44/ 6:57/ 7:23- Wygląda na to, że poczta mailowa wyżej wymienionych osób 10 kwietnia 2010 roku "operowała" szybko i najwyraźniej wykorzystując czas jednej i tej strefy czasowej. / Gdyby była to strefa czasowa Waszyngtonu, to aktualny wtedy czas UTC Hilary Clintonwynosiłby (7:23 - 5) + 1 =UTC 3:18

Do "Katastrofy Smoleńskiej" doszło w czasie UTC 6:41, jest więc niemożliwe, aby czas  Lee Feinstein'a 6:44, Hugo Rodriguez'a 6:57, ... i Hilary Clinton 7:23,  był lokalnym czasem Waszyngtonu. 

-   To był czas UTC!Ambasador USA w Warszawie Lee Feinstein wiedział więc o "Katastrofie Smoleńskiej" 3 minuty po czasie, gdy do niej doszło.  /  To jest fizycznie możliwe, ale praktycznie tylko wtedy, gdyby to On ssam siedział w tym samolocie, i tą katastrofę przeżył, ...  drugą opcją jest, że ktoś go o tej katastrofie szybko powiadomił, po czym napisał on ten długi e-mail, który wysłał z Warszawy do Waszyngtonu  

VIEW ORYGINAL PDF >>  https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/271

To długi email z wieloma danymi, którego Ambasador Lee Feinstein nie mógł napisać w 3 minuty, pomijając fakt, że do maila dołączył listę pasażerów tupolewa, który rozbił się w Smoleńsku. /  Mógł wysłać ten email pod warunkiem, że miał go wcześniej przygotowanego, i tylko wcisnął klawisz "GO!"  -  Powyższe oznacza, że Ambasada USA w Polsce musiała wiedzieć o "Katastrofie Smoleńskiej" zanim do niej doszło. -  TO STRASZNE!

Oznacza, że Ambasador USA w Polsce Lee Feinstein brał udział w spisku, w wyniku którego doszło do "Katastrofy Smoleńskiej", której skutkiem była śmierć 96 Polaków, ze śp. Prezydentem, prof. Lechem Kaczyńskim na czele!

Pamiętacię tę notkę z

http://Ziut.Neon24.pl/Post/133453,Czyzby-sp-Prezydent-Polecial-do-Nieba-Amerykanska-Rakieta

Cytuję sam siebie: 

To zagęszczenie "przypadków", zbiegów okoliczności, i "czaso-przestrzeni", nie wydaje się być przypadkowe. - W związku z tym powstaje bardzo trudne, a zarazem bardzo ważne (najważniejsze) pytanie:

Czy 9-10 kwietnia, w Warszawie na lotnisku Okęcie, na pokład prezydenckiego samolotu tupolew TU-154M, którym 10 kwietnia 2010 r., do Katynia, udał się  Prezydent Polski śp. prof. Lech Kaczyński wraz z żoną i 94-ma innymi osobami, wniesiono amerykański pocisk do wyrzutni PATRIOT, który mógł przylecieć do Polski z USA, wraz z gen. Petraeus'em, aby następnie zdalnie wybuchnąć w pobliżu lotniska w Smoleńsku w Rosji, dokonując za pomocą "90 kilogramowej głowicy kruszącej", skruszenia polskiego tupolewa na dziesiątki tysięcy kawałków?

To bardzo ciekawe pytanie, nieprawda?  /  Na dokładkę ma uzasadnione podstawy w bardzo dziwnych "zbiegach okoliczności".   

Więcej w notce  Ziut.Neon24.pl  

>>   http://ziut.neon24.pl/post/133453,czyzby-sp-prezydent-polecial-do-nieba-amerykanska-rakieta

WYDRUKUJ / PRZEŚLIJ PDF >> https://docs.google.com/document/d/1wG2KHak78MeZe2gUC3ddzDSPiiAu2e5Mc_mX_w6Fjqg/edit?usp=sharing

KOMENTARZE

 • @
  W sumie 2 sprawy:
  - "qui bono"? Ruscy stali się obiektem masowych podejrzeń.
  - brak publicznie dostępnych zdjęć satelitarnych (USSA) Smoleńska przed i po. No dla publiki jak w Google maps, dla wtajemniczonych z dokładnością do daty na gazecie...
 • Polish FM Sikorski in CNN, COMPLETE interview 18th April 2010
  18th April 2010 >>> https://www.youtube.com/watch?v=4qC9MJ53ENk
  .
  10.04.10 >>>https://www.youtube.com/watch?v=NXL9PQ0ddJ8
  .
  http://m.neon24.pl/83e7bdb4e6fd242caf9c4cd834e99553,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/f54c041b3c6882ef00a1dcbda59dd469,0,0.jpg
  .
  PATRIOT: A kaczkę, ... da tym radę strącić kaczkę? >> http://ziut.neon24.pl/post/133468,patriot-a-kaczke-da-tym-rade-stracic-kaczke
  .
  http://m.neon24.pl/8f4d7d009b5aa4a954f610b0b585e5b8,0,0.jpg
  .
  .
 • Gdyby zamachu dokonali Amerykanie to co na to Rosja ?
  Kryła by Amerykanów ? Jak tak to jak ?
  Ukryli by resztki tego "patriota" ?

  Z rejestratorów lotu wiemy że samolot był sprawny do momentu
  gdy zaczął haczyć o drzewa z powodu zbyt niskiego lotu w zagłębieniu przed lotniskiem.
  Wyszli by z tego bo natychmiast gdy usłyszeli że samolot haczy o drzewa, zwiększyli moc i uciekali do góry.
  Niestety końcówka skrzydła została oderwana przez słynną brzozę.
  Skutek nierównych sił nośnych skrzydeł jest jeden, samolot wykonuje korkociąg. Piloci nie wiedzieli co się dzieje (czas to kilka sekund i mgła)
  Samolot wykonał korkociąg i spadł na plecy (klapy na wznoszenie) .. sami przeanalizujcie jak działają klapy a wznoszenie podczas korkociągu.

  I wszystko jasne co do przebiegu katastrofy.
  Nieudana próba lądowania przy braki widoczności.

  Przyczyny dlaczego piloci tak drastycznie złamali zasady bezpieczeństwa to inny temat.

  Technicznie było tak jak napisałem.
 • Dwa tygodnie po 10 kwietnia 2010 roku
  .
  >> https://www.youtube.com/watch?v=4UCf92W_tug
  .
  http://m.neon24.pl/a1a64454d46ebfb68706912c828523f7,0,0.jpg
 • @Oscar 18:50:40
  // Gdyby zamachu dokonali Amerykanie to co na to Rosja ? Kryła by Amerykanów ? Jak tak to jak ? Ukryli by resztki tego "patriota" ? //

  - A SKĄD ONI 10 KWIETNIA MOGLI WIEDZIEĆ, ŻE TO "AMERYKAŃSKI PATRIOTA"? :D
 • .
  http://m.neon24.pl/191808263f8a7ba40445a3196e5c62ce,0,0.jpg
  .
  TUSK GOV ERROR 404 DETECTED - Spot Pisuckiego 2
  >> https://www.youtube.com/watch?v=GYingbicm00
  .
  Poszło! "ANEKS" do mega skandali IIIRP już nie jest tajny!
  >> http://ziut.neon24.pl/post/133393,poszlo-aneks-do-mega-skandali-iiirp-juz-nie-jest-tajny
  .
  ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA W SPRAWIE BLOKOWANIA ŚLEDZTWA W SPRAWIE SFAŁSZOWANIA WYBORÓW PREZYDENTA 2010 >> https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing
  .
  http://m.neon24.pl/038eba5aba6a7b721288293d99bf263c,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/8b6e4f064263e018f174ee0f226fbf71,0,0.jpg
  .
  >>> MODLITWA - Obudź się, Polsko - ZAYAZD
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=VXeL29YEMLo
  >>> Złe Psy - Polska - "Urodziłem się w Polsce"
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=dVPxVyJSyv8
  >>> Funky Polak - Pamietaj
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=B52gf5IbQT0
  .
  http://m.neon24.pl/e44c246dd3623982b777a498efeb5d57,0,0.jpg
 • TRWA SESJA RADY MIEJSKIEJ WARSZAWY
  "Takiej afery jeszcze nie było, skala nieprawidłowości porażająca" >> http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,takiej-afery-jeszcze-nie-bylo-skala-nieprawidlowosci-porazajaca-relacja,210480.html
 • Gronkiewicz-Waltz: od lat alarmowałam. (http://www.tvn24.pl)
  Gorąca atmosfera podczas nadzwyczajnej sesji Rady Warszawy w sprawie reprywatyzacji. Przybyli m.in. aktywiści z Miasto Jest Nasze, z Janem Śpiewakiem i Karolem Perkowskim. Podobnie jak na poprzedniej sesji w sprawie reprywatyzacji, przynieśli ze sobą wałki, które mają symbolizować nieprawidłowości związane z procesem reprywatyzacji. Stawili się też członkowie Partii Razem i liczna reprezentacja środowisk lokatorskich. Przynieśli transparenty z napisami: "Hanna Gronkiewicz-Waltz do dymisji" czy "HGW: Handlujecie Gruntami Warszawiakami". (http://www.tvn24.pl) >>> http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/burzliwa-sesja-rady-miasta-w-warszawie,672910.html


  SENSACJA! To jest warte więcej niż legendarny "Złoty Pociąg"

  >> http://ziut.neon24.pl/post/130497,sensacja-to-jest-warte-wiecej-niz-legendarny-zloty-pociag

  16 lipca 1960 roku, w Waszyngtonie, zawarto UKŁAD MIĘDZY RZĄDEM STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI i RZĄDEM POLSKIEJ RZECZYPOSPOLIOTEJ LUDOWEJ DOTYCZĄCY ROSZCZWEŃ OBYWATELI STANÓW ZJEDNOCZONYCH.
  Rządy USA i Polski zgodziły się, za wypłaconą przez Polskę kwotę 40 milionów dolarów, uregulować roszczenia obywateli Stanów Zjednoczonych będące wynikiem "nacjonalizacji i innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia" po II Wojnie Światowej - Polska zgodziła się z tego tytułu wypłacić 40 mln. dolarów w rocznych ratach po 2 mln. dolarów przez 20 lat począwszy od stycznia 1961 roku.

  Suma zapłacona Rządowi Stanów Zjednoczonych została "rozdzielona w sposób i zgodnie z metodą podziału zastosowanymi wedle uznania Rządu Stanów Zjednoczonych."

  W Art. IV UKŁADU napisano:

  "Po wejściu w życie niniejszego układu Rząd Stanów Zjednoczonych nie będzie przedstawiał Rządowi Polskiemu, ani nie będzie popierał roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych do Rządu polskiego, o których mowa a artykuje I niniejszego układu. (Treść Układu w YouTube > https://www.youtube.com/watch?v=fHywVWknElg, i wyżej) W przypadku gdyby takie roszczenia zostały bezpośrednio przedłożone przez obywateli Stanów Zjednoczonych Rządowi Polskiemu, Rząd Polski przekaże je Rządowi Stanów Zjednoczonych."

  - Jak się okazuje Rząd Stanów Zjednoczonych od roku 2003, aż po dzień dzisiejszy łamie postanowienia Art. IV Układu, a Rząd Polski nie wypełnia obowiązku wynikającego z jego postanowień.

  W Art. V Układu napisano:

  B. W celu zabezpieczenia Rządu Polskiego przed możliwym dochodzeniem praw za pośrednictwem krajów trzecich, lub w inny sposób, roszczeń uregulowanych niniejszym układem, Rząd Stanów Zjednoczonych dostarczy Rządowi Polskiemu kopii takich formalnych oświadczeń odnośnie roszczeń, jakie zostaną przedstawione przez wnoszących roszczenia, oraz kopii decyzji dotyczących ważności i wysokości roszczeń.

  C.Odnośni3e każdego roszczenia, które zostało przez Rząd Stanów Zjednoczonych uznane za ważne, Rząd Stanów Zjednoczonych dostarczy Rządowi Polskiemu oryginalne dokumenty odnoszące się do mienia znacjonalizowanego, lub przejętego przez Polskę, z których wynika roszczenie, / ... / . W przypadku gdy roszczenie nie jest oparte na takich dokumentach Rząd Stanów Zjednoczonych dostarczy Rządowi Polskiemu zwolnienie z zobowiązania podpisane przez wnoszącego roszczenie." - W punkcie (D) uzgodniono, że rządy będą sobie udzielać informacji na temat powyższego.

  Artykuł V jasno wskazuje, że musiała powstać oddzielna dokumentacja (teczka) każdej nieruchomości, której dotyczył Układ z 16 lipca 1960 roku, teczki powinny znajdować się w Warszawie, i zapewne znajdują się w Stanach Zjednoczonych o czym świadczy spis wniosków o odszkodowanie znajdujący się w archiwach USA. >>> https://www.archives.gov/research/foreign-policy/related-records/claimants-poland-1960-1966.pdf

  Wydaje się rzeczą naturalną, że każde współczesne postępowanie odszkodowawcze, lub reprywatyzacyjne, powinno być "konsultowane" z istniejącymi archiwami, aby uniknąć, a zapewne też uniemożliwić wypłatę odszkodowań, lub zwrot już zrekompensowanej nieruchomości osobom nieuprawnionym.

  Wydaje się wysoce prawdopodobne, że znajdujące się w polskich archiwach dokumenty mogą być, lub są wykorzystywane po raz drugi przez osoby mające dostęp do archiwów, i chcące wyłudzić nienależne odszkodowanie, lub zwrot nieruchomości, pod płaszczykiem wykupienia praw do roszczeń. - Możliwe, że z takim przypadkiem mamy do czynienia w przypadku nieruchomości rodziny Glass'ów z Warszawy.

  Aby zapobiec nielegalnemu przejmowaniu kamienic należałoby jak najszybciej zlokalizować w Polsce lokalizację przechowywania dokumentów za które wypłacono odszkodowania, ewentualnie posiłkować się archiwami znajdującymi się w USA.
 • @Ziut 20:21:05
  Witaj .Jakie to jest proste ,10.04.2010 nad Smoleńskiem były takie satelity .http://freeyourmind.salon24.pl/309942,widok-z-gory Nie przebijesz tej ściany milczenia. Ave.
 • @iwonka 47 22:22:22
  pani lekarz jest na urlopie czy jak?
 • @Repsol 21:19:58
  // Nie przebijesz tej ściany milczenia. Ave. //

  - AMERYKANIE SWOJE SATELITY MOGĄ SOBIE ZA PRZEPROSZENIEM, "DO DUPY WSADIĆ"

  Każde "kłamstwo staelitarne" przegra w zderzeniu z rozumem i logiką. Tak właśnie stanie się i tym razem: Jak Lee Feinstein wyjaśni, że o 6:44 zamast spać w Warszawie, opisywał to, co się działo w Smoleńsku? / Przecież nie jest Ziutem. :D
 • @iwonka 47 22:22:22
  tak kurwa zamach dopinali na trupa politycznego jakim był lesio przygłup :D:D:D zamach zorganizował jarosław za pośrednictwem antosia.
 • @iwonka 47 22:22:22
  // 22:22:22 // ..?.. To tylko "magia" :D
  .
  http://m.neon24.pl/96c183f8d45b525626c6ba42cae6395a,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/e695b5571aead3c9aa4c96ece293d97d,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/925220000206d32b54da16a498e30222,0,0.jpg
  .
  Sikorski? To ten ANGLIK, ... o którym wspomina KOD BIBLII?
  .
  >> http://ziut.neon24.pl/post/132234,sikorski-to-ten-anglik-o-ktorym-wspomina-kod-biblii
  .
  "Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć." — św. Jan, Apokalipsa
  .
  http://m.neon24.pl/a412c6881429979da59787178962eb09,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/0bb1924bafd0000aed87bb127b6297c0,0,0.jpg
  .
  WIKILEAKS HILARY CLINTON E-MAIL DOCUMENT - I DO BOLIVE THAT THIS STORY MAY BE VERY IMPORTANT in US ELECTIONS and HELP POLES TO SURVIVE FROM BIG PROBLEM CREATED BY GOVERNMENTS OF POLAND , US and RUSSIA

  Please look into the story reported,.. and be the Judge! Thank You / Jozef Pisucki "Ziut" >>> http://ziut.neon24.pl/post/133226,wikileaks-hilary-clinton-e-mail-document
  http://m.neon24.pl/1d7bdb66da5a3f40f0399f9ee2c36b65,0,0.jpg
  http://m.neon24.pl/17b0e5c4f706904b3702b0cbdf0ac004,0,0.jpg
 • Izraelska gazeta wzywa Polskę do zwrotu 170 tys. nieruchomości Żydom
  W gazecie „The Jerusalem Post”, politolog wzywa Polskę by ta „rozliczyła się ze swoją przeszłością” oraz zwróciła 170 000 zrabowanych nieruchomości, przed wojną należących do Żydów.

  Daniel Schatz, w dziale opinii izraelskiego dziennika napisał:

  „Najwyższy czas, by Polska zmierzyła się ze swoją przeszłością. Pomimo 70. rocznicy wyzwolenia Auschwitz, nie znaleziono żadnego realnego rozwiązania krytycznej kwestii restytucji dla polskich ofiar Holokaustu czy pogromów z 1968 r”.

  Trwające duchy przeszłości muszą zostać zwalczone, a dawne krzywdy muszą zostać naprawione. Najwyższy czas, by Polska uczciła pamięć tych, którzy zostali zamordowani w czasie tyranii nazistów oraz oddała sprawiedliwość ocalałym oraz ich spadkobiercom poprzez naprawę bezprawnej konfiskaty mienia przez reżim nazistowski oraz komunistyczny – dodał.
  >> http://parezja.pl/izraelska-gazeta-wzywa-polske-rozliczenia-sie-przeszloscia-zwrotu-170-tys-nieruchomosci-zydom/


  Klub PO złoży w Sejmie projekt tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej. Neumann: "Koszt projektu to około 4 mld złotych" - Złożenie projektu ustawy zapowiadała m.in. w zeszłym tygodniu prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Z nieoficjalnych informacji PAP ze źródeł w kierownictwie Platformy wynika, że projekt powstał jednak w klubie parlamentarnym PO, nie w stołecznym ratuszu.
  >> http://wpolityce.pl/polityka/306969-klub-po-zlozy-w-sejmie-projekt-tzw-duzej-ustawy-reprywatyzacyjnej-neumann-koszt-projektu-to-okolo-4-mld-zlotych
 • @iwonka 47 22:22:22
  może Putin właśnie rozmawiał z Tuskiem, że dogadał się z Obamą i ma dla Tuska prezent
  MOŻLIWE że za tym stoją USamerykanie, możliwe że Ruscy a nawet niektórzy 'Polacy'
  PEWNE że Żydzi
 • @iwonka 47 22:22:22
  Ogarnij sie, wulgarna istoto.
 • @Ziut 15:40:30
  Od Niemców dostali odszkodowania w wysokości kilkuset
  miliardów marek DM, mało ? Więc niech ten żydowski hucpiarz uważa, aby potomkowie Rosjan wyrżniętych w Rosji nie zażądali zwrotu od żydów nieruchomości które potracili w czasie rewolucji którą wiadomo kto tam zrobił. Polską inteligencję wyrżnęli żydzi, powinni za to zapłacić nie mniej niż 1000 mld dolarów, a właściwie oddać teraz Izrael za darmo
  i pół Nowego Jorku na dokładkę, niech sobie piszą na Berdyczów
 • @kula Lis 66 13:54:24
  // i pół Nowego Jorku na dokładkę, //

  Dzwoni kuzynka z Chicago, a ja do niej:
  - Krysiu, mamy w Sydney faceta, który może odziedziczyć pół Chicago i jeszcze kawałek Filadelfii.
  - Z byka spadłaś?- pyta Krysia.
  - Poważnie! Mówi, że jest potomkiem generała, który u boku Tadeusza Kościuszki walczył w amerykańskiej wojnie o niepodległość i podobnie jak Kościuszko dostał w uznaniu zasług 450 akrów ziemi tam, gdzie ty teraz mieszkasz – czyli w Chicago!

  Krysia nie chce wierzyć. Ja do niedawna też pukałam się palcem w czoło. Maćka znam od kilku lat, ale dopiero niedawno zgadało się o tym spadku. / ... /

  Opowiadałam kiedyś Maćkowi o odkrytej niedawno muzyce Kościuszki, o naszym koncercie na Górze Kościuszki no i o jego amerykańskim testamencie....

  I wtedy Maciek zaskoczył. – A ty wiesz, że krewny mojej prababci walczył z Kościuszką w Ameryce i zostawił tam duży majątek, o który teraz walczą prawnicy?

  -Coś takiego!- wykrzyknęłam przyżegana pachnącym zielem.- Podobno potomkowie siostry Kościuszki upominali się niedawno o jakieś ziemie na terenie dzisiejszego Chicago...Ale szanse na odzyskanie czegokolwiek pewnie są tak samo marne, jak mojego d przyjaciela Adasia Rybińskiego, wnuka hrabiny Branickiej, ostatniej właścicielki pałacu w Wilanowie. / ... /

  Tu Maciek, zapalając bańki, zaczął z przejęciem opowiadać: - Takie właśnie pamiątki dostała moja babcia po pierwszej wojnie światowej. Opowiadała, że jak miała jakieś 6 lat, poszła z mamą na pocztę, aby odebrać skrzynię z Chicago. Jej zawartość zrobiła na niej wielkie wrażenie. W skrzyni był mundur, szabla, chyba pistolet, jakieś książki i dokumenty. Niestety, rodzina nie miała pieniędzy na wykupienie skrzyni, cło było tak wielkie, że aby je zapłacić, musiałaby sprzedać gospodarkę. Trzeba było skrzynię odesłać spowrotem. Tak babcia zawsze opowiadała, ale nikt jej nie wierzył. Aż pewnego dnia ukazał się w gazecie artykuł, z którego wynikało, że jakiś pan z Wrocławia załatwia spadek i że chodzi o setki milionów dolarów. / ... /

  A więc artykuł „Chicago w spadku” pióra Mariusza Staniszewskiego ukazało się drukiem w dodatku do jakiejś gazety z dnia 10,11,12 listopada 1995 roku. Na zdjęciu widnieje elegancki pan.

  Czytam: „Nie wygląda na spadkobiercę fortuny, której wysokość mierzy się w setkach milionów dolarów”. W największym skrócie historia przedstawia się następująco. Na wieść o wojnie niepodległościowej wyruszył do USA Tadeusz Kościuszko, a za nim inni zapaleńcy, gotowi walczyć „za wolność waszą i naszą”.

  Za Kościuszką pospieszyło m.in. dwóch Kazimierzów: Pułaski i Kozłowski. Przyjaciele, towarzysze broni, oficerowie jednego pułku, wręcz za braci się uważający; spisali oni przed wyjazdem „testamentalny kontrakt”, na podstawie którego całą majętność miał odziedziczyć ten, który swego „brata” przeżyje. Pułaski zginął ciężko ranny w 3 lata po spisaniu umowy. Spadkobiercą został Kozłowski.

  W czerwcu 1939 r. adwokat krewnej wygrał proces. Wypłaceniu spadku przeszkodził jednak wybuch wojny. Po wojnie przekazanie spadku okazało się niemożliwe, bowiem klauzula testamentowa przewidywała, że pieniądze wypłacić można wtedy, kiedy Polska bedzie w pełni wolna. Sprawa odżyła więc po transformacji ustrojowej, ale z powodu śmierci jednego ze spadkobierców uległa zawieszeniu. / ... / potomek Kozłowskiego odziedziczył fortunę po dwóch bohaterach amerykańskiej wojny niepodległosciowej, to zgodnie z testamentem część fortuny należy się potomkom Pułaskiego. No i jak, warto sie starać, czy nie – dyskutowali Kenigowie.

  Nic dziwnego więc, że badacze ujawnili w waszyngtońskim archiwum niezwykły dokument. Okazał się nim testament sporządzony przez Pułaskiego i Kozłowskiego. Treść tego dokumentu jest niezwykle zagadkową. Zagadkowy jest również czas i miejsce sporządzenia tego legatu. Brzmi on:

  My bracia wyjeżdżając z naszym Naczelnikiem siły zbrojnej Kościuszko Tadeuszem do Ameryki - zawieramy przy pomocy Boga następujący, aktualny między sobą testamentalny kontrakt. Zawsze chcemy być razem - o ile będzie możebnym - i zawsze być, z wiedzą bliscy sobie. Gdyby w razie który z nas był chory, ranny, w niewolę zabrany lub innem nieszczęściu, to drugi brat ma mieć o nim troskę we wszystkich potrzebach, ratować i opiekować się jego osobą, jako i całym mieniem – rynsztunkiem - papierami - zbrojami - i całem tem co posiada brat.

  Majątek ruchomy i nieruchomy - gdyby który z nas umarł, czy to śmiercią naturalną lub z odebranych ran na polu bitwy - lub w niewoli skończył życie, pozostały brat ma mieć troski i starania o nim, co będzie wiedział za potrzebne i możebne zrobić i wchodzi w prawa zmarłego brata, zabiera po nim wszelkie papiery, zbroje, rynsztunki, wojskowe konie i jakiby majątek posiadał i pozostawał ruchomy i nieruchomy po zmarłym za swoją własność i własnego rozporządzenia takowym, zgodnie przyrzekając nawzajem uroczyście co do joty aktualnie święcie wykonać.

  Testament ten został sporządzony na trzy lata przed śmiercią Pułaskiego, tzn. w 1776 roku u niejakiego Augustyna Bogatki, podprefekta, dowódcy straży naczelnej siły zbrojnej w powiecie brzesko - kujawskim. Nazwano go „aktem testamentowym”.
  >> http://www.zrobtosam.com/PulsPol/Puls3/index.php?sekcja=1&arty_id=4057
 • Merkel o ostrym sprzeciwie Polski i Węgier
  4 września ubiegłego roku, przed południem, kilkuset imigrantów koczujących od tygodni na dworcu w Budapeszcie wyruszyło na piechotę autostradą w kierunku Austrii. Władze węgierskie oddały do ich dyspozycji autokary, które przewiozły ich w pobliże granicy austriacko-węgierskiej. Faymann poprosił Merkel o otwarcie granicy, argumentując, że nie jest w stanie powstrzymać imigrantów. Szefowa niemieckiego rządu zdawała sobie sprawę, że tłum uciekinierów, który zgodnie z unijnym prawem Niemcy powinny zawrócić, można powstrzymać na granicy tylko siłą. W tej sytuacji zdecydowała się na otwarcie granicy.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/530057,merkel-o-ostrym-sprzeciwie-polski-i-wegier-nie-jestem-czlowiekiem-ktory-od-razu-mysli-o-karze.html
 • Naczelny rabin Polski
  "Mówienie o tym, że nie jest jasne, kto zabił Żydów w Jedwabnem jest dla nas czymś równie bolesnym jak dla Polaków kwestionowanie zbrodni katyńskiej" - przekonuje naczelny rabin Polski Michael Schudrich. "To oczywiste dla każdego myślącego człowieka" - dodaje.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/530056,naczelny-rabin-polski-michael-schudrich-negowanie-jedwabnego-jest-dla-nas-jak-negowanie-katynia-dla-was-rozmowa.html
 • @Ziut 15:40:30
  Podaj adres, niech potomkowie Polaków zamordowanych przez żydowskie UB napiszą do tego squrwysyna listy z pytaniem, kiedy Izrael wypłaci dziesiątki mld dolarów odszkodowań za zamęczonych przez żydów na śmierć niewinnych Polaków. Bardzo wielu trzeba odkopać i umieścić szczątki w normalnych trumnach, bo leżą w kloacznych dołach. Ile jest warte życie tysięcy tysięcy wybitnych Polaków, najlepszej inteligencji, którą wyrżnęli ? A swoją drogą Polacy też muszą stworzyć "przemysł holocaustu". Holocaustu polskiego. I ścigać morderców żydowskich, niemieckich, sowieckich itd.. Zażądać od Izraela, Niemiec i Rosji odszkodowań. Po 60 mld dolarów od każdego. Ekstra 500 mld euro od Niemców za zburzoną Warszawę.

  Czas wstać z kolan i gonić hucpiarzy, i egzekwować od nich co się
  należy.
 • @kula Lis 66 16:53:02
  September 11 US Army General Whistle Blower
  >> https://www.youtube.com/watch?v=T2XV3Edd2dc
 • 100% WTC 9/11 Military Plane Attack Evidence 12 Witness Reactions on Video
  https://www.youtube.com/watch?v=cHHghW4Pg5k
 • Video of WTC Building 7 Controlled Demolition
  https://www.youtube.com/watch?v=kqG6v7KZ_s8
 • WTC Demolition Flashes (Caught on Tape)
  https://www.youtube.com/watch?v=yli-if4F0DY
 • Alex Jones on Brad Meltzer's Decoded: Bohemian Grove
  https://www.youtube.com/watch?v=CBsS212OFW0

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY