Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 4608 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czyżby Hilary Clinton korzystała z RUSKICH SERWERÓW?!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

! ! ! NIE! ... "Ruski Server" znajduje się w TelAvivie ... HILARY CLINTON ! ! ! MOGŁA BYĆ MINISTREM AMERYKAŃSKIM (NIE)RZĄDU IZRAELA ! ! ! Możemy mieć do czynienia z "Międzynarodowym Skandalem Stulecia" ! ! !

>> //ziut.neon24.pl/post/133627,czyzby-hilary-clinton-korzystala-z-ruskich-serwerow

Możliwe, że Proxy Serwer od E-Maili Pani Hilary Clinton (oraz ten  "zepsuty internet" od E-maili Centrum Operacyjnego MSZ, z 10.04.10),  znajdują się w  Tel Awiwie. : /

Czy Hilary Clinton , jako US Secretary of State, korzystała z izraelskich serwerów?

WIKIPEDIA: Serwer pośredniczący (pośrednik, z ang. proxy) – to oprogramowanie  lub serwer z odpowiednim oprogramowaniem, które dokonuje operacji (nawiązuje połączenia) w imieniu użytkownika.

Użytkownik zleca pośrednikowi zadania za pomocą odpowiedniego klienta. W przypadku usług FTP i HTTP jest to klient FTP i przeglądarka internetowa.  Obok tych popularnych rozwiązań znane są także inne, jak np. pośredniki (proxy) aplikacyjne, transferujące zapytania aplikacji, w istocie pełni ono funkcję oprogramowania pośredniczącego i realizuje „trasowanie zależne od danych”. Inne rodzaje pośredników mogą obsługiwać np. sieciowe protokoły transmisji głosu i innych usług.

 

Hillary Clinton's home server hard to trace
 
Oto co pisze WASHINGTON (CNN) : Hilary Clinton nie miała zarejestrowanych na siebie domeny, ani serwera z którego korzystała do wysyłania swoich prywatnych maili, co utrudnia przypisanie ich do byłej Sekretarz Stanu. Było to zarejestrowane na jej współpracowników.  --   (20 marca 2015 r.) Clinton znalazła się pod obstrzałem w tym tygodniu, jak wyszło na jaw, że korzystała ze swojego prywatnego maila do celów służbowych.  -   Domena ClintonEmail.com została zarejestrowana 13 stycznia 2009 roku, tydzień przed objęciem przez nią urzędu."  -  I jak wynika z tytułu, nie wiadomo z jakiego, i gdzie zlokalizowany jest serwer z którego korzystała.  >>>  //www.cnn.com/2015/03/05/politics/hillary-clinton-email-home-server/
 
 
 
 
From: Hillary Clinton  To: Cheryl Mills
Date: 2010-06-06 09:33 **
  
 
 
From: Hillary Clinton To: Cheryl Mills  
Date: 2010-06-06  4:33 PM **
 
TO TEN SAM E-MAIL W INNYM FORMACIE
 
 
PO PRZYJRZENIU SIĘ TEMU MAILOWI UWAŻAM ŻE PROXY SERWER / PRZEKAŹNIK / MAILI HILARY CLINTON ZLOKALIZOWANY BYŁ W IZRAELU! >>   https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/84
 
 
 
 
 
 
 
JAK TO TECHNICZNIE MOŻLIWE?
  
 
 
Serwer pośredniczący (pośrednik, często z ang. proxy) – oprogramowanie  lub serwer z odpowiednim oprogramowaniem, które dokonuje pewnych operacji (zwykle nawiązuje połączenia) w imieniu użytkownika.  - Często utożsamiany z pośrednikiem HTTP (HTTP proxy).

Użytkownik zleca pośrednikowi zadania za pomocą odpowiedniego klienta. W przypadku usług FTP i HTTP jest to klient FTP i przeglądarka internetowa.  Obok tych popularnych rozwiązań znane są także inne, jak np. pośredniki (proxy) aplikacyjne, transferujące zapytania aplikacji, w istocie pełni ono funkcję oprogramowania pośredniczącego i realizuje „trasowanie zależne od danych”. Inne rodzaje pośredników mogą obsługiwać np. sieciowe protokoły transmisji głosu i innych usług.

- WIKIPEDIA -

PL >>  https://pl.wikipedia.org/wiki/Serwer_po%C5%9Brednicz%C4%85cy

ENG  >>  https://en.wikipedia.org/wiki/Proxy_server

<>

! ! MOŻEMY MIEĆ DO CZYNIENIA  ! !

! ! Z MĘDZYNARODOWYM SKANDALEM STULECIA ! !

.

KOMENTARZE

 • Secretary Clinton Welcomes Polish Foreign Minister
  .
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=tGAJjIDWcQg

  Uploaded on Mar 1, 2009 / Remarks by Secretary Clinton and Polish Foreign Minister Radoslaw Sikorski before their meeting at the U.S. Department of State in Washington, DC February 25, 2009.
  .
  .
  Secretary Clinton Delivers Remarks With Polish Foreign Minister Sikorski

  .
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=eqDn4gqlHhk
  .
  Published on Mar 7, 2012 / U.S. Secretary of State Hillary Rodham Clinton delivers remarks with Polish Foreign Minister Radosław Sikorski at the Department of State in Washington, D.C. on March 7, 2012
 • .
  http://m.neon24.pl/a9620f7d4f2254e9511415886729807f,0,0.jpg
  .
  Proxy server >> https://en.wikipedia.org/wiki/Proxy_server
  Schemat >> https://en.wikipedia.org/wiki/Proxy_server#/media/File:Proxy_concept_en.svg
  .
  http://m.neon24.pl/4bf0e2f86bf4713eeda8fd1cbb18a440,0,0.jpg
  .
  TE SERWERY MOGĄ BYĆ PRZEŁOMEM! / 29.04.10 / Secretary Clinton Meets With Polish Foreign Minister
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=4UCf92W_tug
  .
  1O KWIETNIA W MSZ NIA DZIAŁAŁ INTERNET! >> http://niezalezna.pl/26068-10-kwietnia-2010-w-msz-nie-dzialal-internet
  .
  Na stronach Ministerstwa Spraw Zagranicznych opublikowano rozmowy Radosława Sikorskiego z Centrum Operacyjnym MSZ tuż po katastrofie smoleńskiej. Z treści jednej z rozmów wynika, że w dniu katastrofy smoleńskiej w MSZ... przestał działać internet. Szef MSZ nie mógł więc nawet dostać e-mailem listy pasażerów!

  Oto treść rozmowy między Sikorskim a pracownikiem Centrum Operacyjnego MSZ:

  Pracownik CO: (...) z tej strony, Centrum Operacyjne. Panie Ministrze, mam listę pasażerów (w tle Sikorski: tak), którzy znajdowali się na pokładzie. W jaki sposób mogę Panu dostarczyć tę listę?
  Sikorski: Proszę mi przesłać mailem. A proszę mi jeszcze powiedzieć, kto jeszcze był?
  P.CO: Kaczyński, Pani Prezydentowa oczywiście, Kaczorowski Ryszard (w tle Sikorski: Boże)... lista pasażerów jest bardzo długa, także przeczytanie tych nazwisk... trudno mi teraz wyłonić istotne osoby, jest 89 nazwisk.
  Sikorski: Jasne. Proszę mi przesłać mailem.
  P.CO: Panie Ministrze, tylko że mamy problem. W tej chwili jest naprawa w MSZ, maile nie działają.
  Sikorski: Cholera... (szept)
  P.CO: Zostaliśmy odcięci w ogóle, centrala od prądu, powikłania po pogodowej awarii.
  Sikorski: Faksy?
  P.CO: Faks działa, także ewentualnie mogę wysłać na podany numer.
  Sikorski: Dobra, to za chwilę dobra? Ja oddzwonię za chwilę, bo muszę uruchomić faks.

  10 kwietnia 2010 r. - dziwnym trafem akurat wtedy, kiedy prezydent Lech Kaczyński miał lądować w Smoleńsku - doszło zatem do przedziwnej awarii. Z powodu pogody (?) centrala MSZ pozbawiona została prądu i przestał działać internet.

  Rodzą się pytania: jak to możliwe, że jeden z najistotniejszych resortów w państwie został sparaliżowany w tak ważnym dniu z tak błahego powodu? Dlaczego, skoro nie było prądu i nie działał internet, można było skorzystać z faksu i telefonów?
  .
  A MOŻE INTERNET DZIAŁAŁ, ... TYLKO NA IZRAELSKICH SERWERACH?
  A MAILE SIKORSKIEGO ZAGINĘŁY", TAK JAK ZAGINĘŁY E-MAILE HILARY CLINTON?

  *Jeśli tak, to ciekawe czy się znajdą?
  .
  http://m.neon24.pl/10e32807325fe90b0461b65e68e49437,0,0.jpg
 • @Ziut 01:07:35
  "Rodzą się pytania: jak to możliwe, że jeden z najistotniejszych resortów w państwie został sparaliżowany w tak ważnym dniu z tak błahego powodu? Dlaczego, skoro nie było prądu i nie działał internet, można było skorzystać z faksu i telefonów?"

  Bez SABOTAŻU, na etapie projektowania, wykonania lub działania, jest to NIEMOŻLIWE.

  Pracowałem kiedyś w 12 piętrowym wieżowcu (~2000) w firmie prywatnej! Był UPS wystarczający na podtrzymanie komputerów i oświetlenia, systemów dostępu DO CZASU startu generatora. Oba urządzenia o tej wielkości, by zasilić cały budynek (to są MegaWaty). Generator był tak wielki, że był problem w garażu, żeby go w ogóle wwieźć...

  A co do telefonów: (wtedy) centrale telefoniczne mają WŁASNE akumulatory. Ale faks? Dziwne, wymaga 230V, nie tylko linii.
 • @Ziut 01:07:35
  Czekaj.
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e8/Standard_World_Time_Zones.png

  Moskwa +3,
  Ale Izrael innym kolorem, +2?
  W której strefie BYŁ Smoleńsk?

  Pytam, z chęcią pomocy.
 • @laurentp 04:59:32
  // Moskwa +3, Ale Izrael innym kolorem, +2? W której strefie BYŁ Smoleńsk? //

  - Smolensk byl w tej samej strefie czasowej co Moskwa

  Z tłumaczenia w WIKIPEDII angielskiej dowiadujemy się że: do 2011 roku, czyli też do 10.04.10 Smoleńsk i Moskwa były w tej samej strefie czasowej >> Further-Eastern European Time, a Further-Eastern European Time był identyczny z >> Eastern European Time

  Widać to na archiwalnej mapce z historycznym podziałem stref czasowych w Europie z WIKIPEDII, patrz opis do niej tutaj >> http://www.timeanddate.com/time/map/#!cities=166,262,263,5440

  A rozwiazanie zagadki czasu opisalem w tej notce
  >> http://ziut.neon24.pl/post/133682,smolensk-2010-news-jozef-pisucki-artemida-moderna

  http://m.neon24.pl/e9f38ddbd664b2576fdb1e0d23d8eb47,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY