Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 4608 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Smoleńsk 2010 NEWS!: Józef Pisucki @ ARTEMIDA-MODERNA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odpowiedź @ 1O KWIETNIA W MSZ NIA DZIAŁAŁ INTERNET! Czekam niecierpliwie na kolejna notkę Ziuta w tej sprawie. ARTEMIDA-MODERNA

 

ODPOWIEDŹ @ ARTEMIDA-MODERNA

 

ARTEMIDA-MODERNA @ Autor / Salon24.pl - 1O KWIETNIA W MSZ NIA DZIAŁAŁ INTERNET!  Czekam niecierpliwie na kolejna notkę Ziuta w tej sprawie. :)  ARTEMIDA-MODERNA  08.09.2016  19:31

Autor @ ARTEMIDA-MODERNA  -  Tak, przydała by się. :D / Zrobię jak będzie z czego. - Czekam tylko na jakieś WIKILEAKS z zaginionymi mailami. :D   08.09.2016  22:47

 

Józef Pisucki @ ARTEMIDA-MODERNA

Secretary Clinton Welcomes Polish Foreign 25.02.2009
https://www.youtube.com/watch?v=tGAJjIDWcQg

"KINGDOMS WILL BURN"?

Secretary Clinton Meets With Polish Foreign Minister 29.0.2010
https://www.youtube.com/watch?v=4UCf92W_tug

"KINGDOMS WILL BURN"?


Józef Pisucki @ ARTEMIDA-MODERNA

[1] 1O KWIETNIA W MSZ NIA DZIAŁAŁ INTERNET!

31.03.2012 Niezalezna.pl: Na stronach Ministerstwa Spraw Zagranicznych opublikowano rozmowy Radosława Sikorskiego z Centrum Operacyjnym MSZ tuż po katastrofie smoleńskiej. Z treści jednej z rozmów wynika, że  w dniu katastrofy smoleńskiej w MSZ   ...   przestał działać internet.   Szef MSZ nie mógł więc nawet dostać e-mailem listy pasażerów!  Oto treść rozmowy między Sikorskim a pracownikiem Centrum Operacyjnego MSZ.

10 kwietnia 2010 r. - dziwnym trafem akurat wtedy, kiedy prezydent Lech Kaczyński miał lądować w Smoleńsku - doszło zatem do przedziwnej awarii. Z powodu pogody (?) centrala MSZ pozbawiona została prądu i przestał działać internet.

Rodzą się pytania: jak to możliwe, że jeden z najistotniejszych resortów w państwie został sparaliżowany w tak ważnym dniu z tak błahego powodu? Dlaczego, skoro nie było prądu i nie działał internet, można było skorzystać z faksu i telefonów?

[1]  PATRZ W KOMENTARZACH

Jak można się domyśleć ze zdjęć wyżej, polski MSZ i jego amerykański odpowiednik, czyli State Department kierowany wcześniej przez obecną kandydatkę Demokratów na Prezydenta USA w przeszłości łączyły nie tylko "po-układ(a)ne stosunki", ale też to, że w Centrum Operacyjny MSZ  10 kwietnia 2010 r. nie działał internet, ... a więc tak samo jak w przypadku Hilary Clinton (z o wiele dłuższego okresu), polski MSZ nie posiada żadnych e-maili z dnia 10 kwietnia 2010 roku.

Wiemy o tym z udostępnionych przez Ministra Sikorskiego rozmów zarejestrowanych w Centrum Operacyjnym MSZ (Niezalezna.pl / 31.03.2012 [1] ).  -  Wsłuchawszy się w te rozmowy zauważymy, że w CO MSZ 10.04.10 działy się "jakieś remonty".

Smoleńsk 2010 - MAM! - Wyszło szydło z worka!

Wyjść trzeba od tego, że czas "UTC to 'przestrzeń wzorzec' - OŚ CZASU" -   Wszystkie przestrzenie położone, i zaczynające się, na prawo od "OSI - przestrzeni wzorca - UTC" , mają czas na (+) dodatni, a wszystkie przestrzenie położone na lewo od "OSI - przestrzeni wzorca - UTC", mają czas ujemny, co widać na mapie wyżej. -  PRZESTRZEŃ UTC TO PUKT ZEROWY OSI CZASU.

MIĘDZY (-5) i (+3) RZY "UTC ZERO" RÓŻNICA W CZASIE = 8 GODZIN

Smoleńsk 2010 - MAM! - Wyszło szydło z worka!

El presidente de polonia y 96 personas 

https://www.youtube.com/watch?v=qKVieKRgteQ

Smoleńsk 2010 - MAM! - Wyszło szydło z worka!

Jak widzimy na zrzutach RT w wersji hiszpańskiej pokazano w tej samej samym relacjI. -  Moskwie jest godzina 12:30 (należy rozumieć po południu), a w Nowym Jorku 4:30 ( w Waszyngtonie mają ten sam czas), czyli   >>> 12 1/2 - 4 1/2 = 8 godzin różnicy   /  Dokładnie tak jak na osi czasu.

<>

Zgodnie z powyższym ustaliłem nowy czas wydarzeń w Smoleńsku

NOWY WARSZAWSKI CZAS LOKALNY WYLOTU
UTC 5:41(+1)  =  6:41 -   ZAMIAST  -   UTC 5:41 (+2)  =  7:41

NOWY WARSZAWSKI CZAS LOKALNY KATASTROFY
UTC 6:41 (+1)  = 7:41 -   ZAMIAST  -  UTC   6:41 (+2)  =  8:41

NOWY SMOLEŃSKO-MOSKIEWSKI CZAS LOKALNY WYLOTU
UTC 5:41 (+3)  = 8:41 -   ZAMIAST  -  UTC 5:41 (+4)  =  9:41

NOWY SMOLEŃSKO-MOSKIEWSKI CZAS LOKALNY KATASTROFY
UTC 6:41 (+3)  = 9:41 -   ZAMIAST  -   UTC 6:41 (+4)  =  10:41

* Uaktualnione i poprawione
= 1 godz. wcześniej od oficjalnie podanego czasu wydarzeń.
Co się działo przez pierwszą godzinę po upadku tupolewa w Smoleńsku? >>
//ziut.neon24.pl/post/133572,ustalam-nowy-oficjalny-czas-katastrofy-smolenskiej

<>

AUTOR @ ARTEMIDA-MODERNA  //  Ziut! JESTEŚ WIELKI! ARTEMIDA-MODERNA 09.09.2016  11:58  //  -  W tym całym bałaganie najistotniejszy jest czas. / Ustalony wcześniej przeze mnie czas nie pokrywa się z czasem katastrofy z informacji Ministra Sikorskiego i "Raportu Millera".  -  To oznacza że będzie miał on wiele do wyjaśnienie, ... w tym kiedy skąd, i od kogo dowiedział się o Katastrofie Smoleńskiej.  -  CAŁA RESZTA TO TYLKO FAKTY i FAKCIKY  /  KLOCKI DOMINA.  - Ustalenie faktycznego czasu katastrofy burzy całą konstrukcję kłamstwa smoleńskiego. -  Prawdę, jak było, będą musieli opowiedzieć Ci, co kłamali.  :D  //  ZIUT 09.09.2016

Do pierwszego "zgrzytu" dochodzi o 8:52 (YT 1:00)

Słyszymy głos pracownika Centrum Operacyjnego MSZ: Dzień dobry, Centrum Operacyjne -okazuje się że dzwoni Minister Sikorski.

Sikorski: Czołem Sikorski!
CO MSZ:  Dzień dobry Panie Ministrze.
Sikorski pyta:  Co wiemy o tym wypadku w Smoleńsku?

W tym momencie zapada dłuższa cisza.  / Słychać jakieś szmery, jakby głos na ucho.
Widocznie skonsternowany CO MSZ odpowiada: Jeszcze nic nie wiemy Panie Ministrze.

Sikorski:  Acha!, .. proszę nawiązać kontakt ...
CO MSZ:  Uhmy ...(CO MSZ przerywa Sikorskiemu)
Sikorski:  Rozumiem że samolot prezydenta uległ awarii, proszę o informacje. (poprawia Sikorski)
CO MSZ:  Zaraz będę oddzwaniał.
Sikorski:  Dziękuję.
CO MSZ:  Dziękuję.

Z powyższego fragmentu rozmowy dowiadujemy się nie tylko to,  o czym rozmawiał Minister Sikorski z CO MSZ, ale też to czego Minister Sikorski o tej godzinie nie powinien wiedzieć. Sikorski najwyraźniej pytał o rzeczy, o których skądś już wcześniej wiedział.

Rozmówcy byli jakby wyraźnie "niedogadani", wystąpiła pewna "nienaturalność".

Sikorski dzwoniąc do CO MSZ wyraźnie wiedział że coś się w Smoleńsku wydarzyło (to jest fakt wynikający z rozmowy).  Można przypuszczać, że CO MSZ też coś wiedział, tylko udawał że nie wie (to jest przypuszczenie wynikające z rozmowy).

W normalnych okolicznościach, to Centrum Operacyjne MSZ jako pierwsze powinno zadzwonić do Sikorskiego, a ten powinien być zaskoczony.  - Tak nie było.

Rozmowa wygląda na ewidentną, nieudaną "ustawkę",  mającą stworzyć pozór tego, jak "Polska" dowiedziała się o tragedii w Smoleńsku.  /  "Aktorzy" tej rozmowy wyraźnie wcześniej wiedzieli o wydarzeniach, do których doszło w Smoleńsku 10.04.10.  -   Pytaniem jest skąd o tym wiedzieli przed 8:52, czyli 11 minut po oficjalnej godzinie katastrofy  (8:41) podanej w "Raporcie Millera",  która jak udowodniłem w notce  USTALAM NOWY OFICJALNY CZAS KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ z 03.09.2016,   była o 1 godziną, niepokrywająca się z faktycznym czasem wydarzeń  z 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku? 

<>

DO KOLEJNEJ ROZMOWY MINISTRA SIKORSKIEGO Z CENTRUM OPERACYJNYM MINISTERSTWA SPRAW ZAGRANICZNYCH DOSZŁO O GODZINIE   09:02 10 KWIETNIA 2010 R. / CZYLI 10 MIN PO PIERWSZEJ

Do Ministra Sikorskiego dzwoni Centrum Operacyjne MSZ

Sikorski: Halo?
Co MSZ: Dzień dobry Panie Ministrze, Centrum Operacyjne. Rozmawiałem przed chwilą z szefem Konsulatu i z  attaché w Smoleńsku. Powiedzieli że z wieży kontrolnej dostali informacje, to było 15 minut temu zdarzenie, że prawdopodobnie samolot zaczepił o drzewa przy lądowaniu, i spadł.
 
Słychać jakby pytanie Sikorskiego, którego nie słychać
 
 
CO MSZ kontynuuje:  Nic na razie nie wiedzą no .. (jakby zdenerwowany pytaniem?), .. tam się jakieś szaleństwo rozpoczyna.
Sikorski ("jakby podniecony"):  Ale jest wypadek, to rzecz potwierdzona niestety?
CO MSZ:  Mówią, że taką informację z wieży dostali.
Sikorski: Jasne. Ja poinformowałem już Ministra Klicha. Proszę, ... ja muszę rozmawiać z Premierem [Tuskiem] i Marszałkiem Sejmu [Komorowskim].
CO MSZ:  Uhmm, ... dobrze.
Sikorski: Proszę też swoimi kanałami mnie łączyć.
CO MSZ:  Dobrze, ... zaraz zaraz do Premiera spróbujemy.
Sikorski:  Dziękuję.
CO MSZ:  Dziękuję bardzo.
 
 
Gdyby powyższa rozmowa odbyła się jako pierwsza, "wszystko by grało", ale podano, że odbyła się jako druga, więc już "na pierwszy rzut oka" widać, że "COŚ TU NIE GRA". Wszystko tym bardziej przestanie "grać", gdy moje obliczenia odnośnie faktycznej godziny katastrofy w Smoleńsku oficjalnie okażą się poprawne.  -  Jak wtedy minister Sikorski wyjaśni czas powstania tych nagrań?
 
Mówiąc szczerze, SAM JESTEM CIEKAW, .. bo tego nie jestem w stanie wytłumaczyć. Obawiam się tylko, że Minister Sikorski będzie się musiał wytłumaczyć, z kim kontaktował się ws. Smoleńska w godzinach między 7:41 i 8:41 czasu polskiego, 10 kwietnia 2010 r.
 
 
10 KWIETNIA 2010 R W MSZ NIE DZIAŁAŁ INTERNET
 
 
9.31 – Dyżurny Centrum Operacyjnego dzwoni do Ministra Radosława Sikorskiego informując, że posiada listę pasażerów lotu do Smoleńska  >>>  //www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/576823,Jak-Sikorski-dowiedzial-sie-o-Smolensku-Nagrania-MSZ
 
W tle słyszymy: Internet nie działa na razie. /  Nie, o faksy to nie będą pytać (?)
 
Sygnał, i "Halo?" Sikorskiego. / Centrum Operacyjne z tej strony: Panie Ministrze, mam listę pasażerów, którzy znajdowali się na pokładzie. W jaki sposób mogę Panu dostarczyć tą listę? / Sikorski: Proszę mi przesłać mailem  ...  /  ... /  COP:  Panie ministrze, tylko jest problem. W tej chwili jest naprawa w MSZ-cie, ... i maile nie działają. Zostaliśmy tutaj, centrala, odcięci od prądu, powikłania po pogodowej awarii.
 

 

W tej awarii w Centrum Operacyjnym MSZ zastanawia mnie jedna rzecz. /  W okolicach 10 kwietnia (przed),  gościł w Polsce amerykański generał Petreaus z "jakąś misją".

https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/13171

Wyżej mamy WIKILEAKS e-mail Hilary Clinton z dnia 09.04.2010 r. z nagłówkiem mówiącym o jakiejś "Cybernetycznej robocie / CYBER JOB" -  Nie wiem, ale zastanawiam się, czy ten e-mail, wizyta generała USA w Polsce, i problemy z internetem w polskim MSZ mogą mieć ze sobą jakikolwiek związek?  

Osoby "spokrewnionie". Czas się zgadza, ... czy zgadza się też przestrzeń?

Smoleńsk 2010: ZAMACHU DOKONALI AMERYKANIE! 

Smoleńsk 2010: ZAMACHU DOKONALI AMERYKANIE!

WIKIPEDIA   >> https://en.wikipedia.org/wiki/Further-eastern_European_Time
 

Z tłumaczenia w WIKIPEDII angielskiej dowiadujemy się że:  do 2011 roku, czyli też do 10.04.10 Smoleńsk i Moskwa były w tej samej strefie czasowej   >> Further-Eastern European Time,  a  Further-Eastern European Time był identyczny z   >>   Eastern European Time (opis wyżej)  -  Widać to na archiwalnej mapce z historycznym podziałem stref czasowych w Europie z WIKIPEDII, opisem do nie, oraz tutaj >>  //www.timeanddate.com/time/map/#!cities=166,262,263,5440   /  Mapki wyżej

CHCESZ ZOBACZYĆ NIEZNANE SYMULACJE KATASTROFY  OPUBLIKOWANE PRZEZ TVN24.pl I ZAGRANICZNE STACJE TELEWIZYJNE +++ "MANY MORE"  :D

KOMENTARZE

 • [1] 1O KWIETNIA W MSZ NIA DZIAŁAŁ INTERNET!
  10 kwietnia 2010 r. - dziwnym trafem akurat wtedy, kiedy prezydent Lech Kaczyński miał lądować w Smoleńsku - doszło zatem do przedziwnej awarii. Z powodu pogody (?) centrala MSZ pozbawiona została prądu i przestał działać internet.

  Rodzą się pytania: jak to możliwe, że jeden z najistotniejszych resortów w państwie został sparaliżowany w tak ważnym dniu z tak błahego powodu? Dlaczego, skoro nie było prądu i nie działał internet, można było skorzystać z faksu i telefonów? >>> http://niezalezna.pl/26068-10-kwietnia-2010-w-msz-nie-dzialal-internet
  .
  http://m.neon24.pl/68a6daf31b218ec88685adcfc828eef8,0,0.jpg
  .
  In computer networks, a proxy server is a server (a computer system or an application) that acts as an intermediary for requests from clients seeking resources from other servers.[1] A client connects to the proxy server, requesting some service, such as a file, connection, web page, or other resource available from a different server and the proxy server evaluates the request as a way to simplify and control its complexity. Proxies were invented to add structure and encapsulation to distributed systems.[2] Today, most proxies are web proxies, facilitating access to content on the World Wide Web and providing anonymity.

  Reverse proxies

  A reverse proxy (or surrogate) is a proxy server that appears to clients to be an ordinary server. Requests are forwarded to one or more proxy servers which handle the request. The response from the proxy server is returned as if it came directly from the original server, leaving the client no knowledge of the origin servers.[4] Reverse proxies are installed in the neighborhood of one or more web servers. All traffic coming from the Internet and with a destination of one of the neighborhood's web servers goes through the proxy server. The use of "reverse" originates in its counterpart "forward proxy" since the reverse proxy sits closer to the web server and serves only a restricted set of websites. >> https://en.wikipedia.org/wiki/Proxy_server
 • Startujemy / Z Amb. Bahrem rozmawiała Teresa Torańska 15.01.2011 22:00
  Byłem przy prezesie Kaczyńskim, kiedy szedł do ciała brata. Trzymałem go pod rękę. Ostatnich kilkanaście kroków zrobił sam - z Jerzym Bahrem, byłym ambasadorem RP w Federacji Rosyjskiej, rozmawia Teresa Torańska >>> http://wyborcza.pl/duzyformat/1,127290,8941828,Startujemy.html
 • Nagrania rozmów Centrum Operacyjnego MSZ po katastrofie smoleńskiej zawarte są w raporcie NIK
  na ten temat – poinformował Rzecznik MSZ Marcin Bosacki, PAP/IAR 1.04.2012

  Rzecznik MSZ powiedział, że raport NIK został przedstawiony Sejmowi i udostępniony mediom. - Inspektorzy NIK przesłuchiwali znajdujące się w CO nagrania rozmów oraz zapoznali się z korespondencją mailową. - Mieli dostęp do wszelkiej innej dokumentacji sporządzonej w MSZ, dotyczącej działań ministerstwa związanych z tragedią smoleńską - poinformował. - Po raz kolejny powtarzam też, że MSZ nagrywa wszystkie rozmowy CO, nie nagrywa natomiast rozmów ze służbowych telefonów komórkowych, żądania "ujawnienia" nagrań takich rozmów z 10.04.10 są więc bezzasadne - oświadczył Bosacki.
 • ODPOWIEDŹ @ ARTEMIDA-MODERNA
  >> https://www.youtube.com/watch?v=EkHTsc9PU2A
  .
  http://m.neon24.pl/4d774fd8b7d1e2247762cb8357b660a6,0,0.jpg
 • ARTEMIDA-MODERNA
  Witam.
  Powinniśmy zakladać, ze plany globalistów są bardzo długofalowe i zdaje się, że odpalenie rewelacji smoleńskich właśnie teraz będzie jak znalazł!!!!!
  jeśli globaliści zakładali konflikt z FR , to dobrze będzie popchnąć Polaków, a można masowe nastroje podsycić rewelacjami smoleńskimi, co Macierewicz chce właśnie zrobić i do czego chyba się szykuje .
  Jeśli dla włodarzy świata wysadzenie WTC09/11 było do zrobienia, odstrzelenie JFK, czy wszczęcie wielu konfliktów z milionami ofiar, to katastrofa samolotu z prezydentem niestety mało znaczącego kraju to dla nich naprawdę malutki wysiłek. Jak dla nas kichnięcie.
  Wątpię, żeby wybory czy to prezydenckie, czy parlamentarne były uczciwe i kontrolowane przez Polskę.
  Podejrzewam, że nigdzie nie są......
  pozdrawiam
 • @zbig71 13:09:34
  ARTEMIDA- MODERNA jest na Salon24.pl , tu jej nie ma.

  - Wklejam tutaj tylko jej komentarze, bo tam trwa z Nią moja równoległa dyskusja

  ABY WZIĄĆ W NIEJ UDZIAŁ WEJDŹ NA >> www.Salon24.pl i WYŁĄCZ FILTR BLOKUJĄCY W PRAWYM DOLNYM ROGU (LUB ODSZUKAJ i WYŁĄĆŻ) - UŻYJ PRZEGLĄDARKI GOOGLE HROME LUB FIREFOX / EXPLORER MOŻE NIE POKAZAĆ "WYŁĄCZNIKA"

  JAK WYŁĄCZYSZ WEJDŹ TUTAJ >> http://zonacezara.salon24.pl/727114,jozef-pisucki-artemida-moderna
 • Przecieki z MSZ: nowe dokumenty dot. 10/04 uderzą w Sikorskiego
  http://wpolityce.pl/smolensk/308102-przecieki-z-msz-nowe-dokumenty-dot-1004-uderza-w-sikorskiego-mial-zabronic-stosowania-innej-konwencji-prawnej-jest-tez-o-rozdziale-wizyt?strona=2

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY