Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5298 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

ZAMIAST FLAG: Wielki Ruch Listopadowy, Biało-Czerwona Kartka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cytując klasyka: 11 Listopada "niewiernym" powinniśmy dać "ZNAK" / "Taki jest mój autorski pomysł". Mnie tam nie będzie, ... ale taka jest moja propozycja dla "dyktatorów" Marszu Niepodległości. Apelujcie @

 kontakt@marszniepodleglosci.pl 

 

11.11.12 tez tam mnie nie było, ale widziałem. / A co zobaczyłem wiecie sami.

 Dlatego, i pod wpływem tamtych wydarzeń właśnie, powstał ten wiersz

<>

"Modlitwa Współczesnych Rycerzy"

11.11.12
"Na Polskę i Naród podnieśli znów rękę"! ,
Kolejne chcieli wyrwać serca!

<>
- Wystarczy ! -
<>
Teraz, już tylko słowa potrzeba,
by "bratnia" przelała się krew.
To Naród marszczy swe czoło,
niczym Piłsudski ściąga swą brew.

<>
Z "Wawelskich Krypt" powstaje duch!
Powstaje bronić polskich serc,
bestialsko wpierw wyrwanych.
Powstaje duch potężną prężąc pierś!

<>
Szczęk szabel! Słychać pieśń,
"Urodziłem się w Polsce" .. słychać słowa!
Łopoczą flagi niczym orle skrzydła.

<>
- "Bójcie się!" -
Nienawiść wasza nam już zbrzydła!
- Giń i przepadnij hydro przeklęta! -
Naród wie, znów był podstęp i zdrada!

<>
Miecz zetnie siedem hydry łbów!
Jeszcze raz załopoczą flagi.
Będzie defilada!
Do boju ruszą hetmańscy Rycerze!

<>
- Odwagi! -
Jeszcze raz Orzeł rozłorzy skrzydła!
To Naród zawarł przymierze z Ojczyzną...
Zawarł przymierze "na wolność wiekuistą"!
A ty "Zygmuncie", dzwonie spiżowy, bij!
Nie pozwól sobie wyrwać serca!
<>

GEST W POLITYCE ZNACZY WIĘCEJ NIŻ SŁOWA

Gdy podczas debaty prezydenckiej, na której nie pojawił się Bronisław Komorowski, na środek wyszedł  Paweł Kukiz, i postawił puste krzesło tam, gdzie powinno ono stać , na oglądających zrobiło to większe wrażenie, niż wszystko to co później powiedział, ... efekt znamy.  ///  Gdy podczas debaty prezydenckiej "JEDEN-NA-JEDEN", wtedy kandydat Andrzej Duda,  "oflagował" Komorowskiego flagą Platformy, ... to było to właśnie to, co po debacie, najdłużej zapamiętali wszyscy.

Co wtedy powiedział Duda dzisiaj już mało kto pamięta. - A to "oflagowanie"? - Tego "oflagowania" nie zapomni ani Bronisław Komorowski, .. ani Polacy.  

Dlatego uważam że następny "11 / 11"powinien być inny niż wszystkie poprzednie.

11 Listopada "niewiernym" powinniśmy dać  "ZNAK":  Idziemy do przodu,  jest dobrze, .. ale to nie znaczy że się zatrzymamy!  /  Cytując klasyka: "Taki jest mój autorski pomysł", ... zamiast wraku tupolewa w miejscu pomnika.   

Mnie tam nie będzie, ... ale  taka jest moja propozycja dla "dyktatorów" Marszu Niepodległości.

"Dyktatorzy Marszu" pewnie "nie złapią haczyka", ... ale każdy kto mnie czyta, i wie o czym piszę, i będzie 11 Listopada na Marszu niepodległości w Warszawie, jeśli uzna moją argumentację za słuszną, właśnie taki "gest" powinien wykonać.   

"ZAMIAST FLAG"

Każdy z nas powinien pokazać tam SYSTEMOWI  "Biało-Czerwoną Kartkę". Kartkę  powinna zobaczyć zarówno władza, która ma w tej większość na Wiejskiej, jak i Ci, którzy przeciwko tej władzy, pod budynkami rządowymi, protestują.

Powinni tę "BIAŁO CZERWONĄ KARTKĘ" zobaczyć dlatego, aby mieli świadomość, że pomimo tego, że to ONI są SYSTEMEM, to MY POLACY, będziemy decydować "co i jak", ... bo czasy fałszerstw wyborczych już się skończyły. - I powinni wiedzieć że próba "Przewrotu Wyborczego" bez nas / lub przeciwko nam / po prostu nie przejdzie. -  Nie jesteśmy systemem, ale to my mamy prawo, obowiązek, i to my musimy decydować, jak ten SYSTEM ma wyglądać.,  i kto w tym systemie "będzie robił".  -  O tym będzie ta notka.

 

BIAŁO CZERWONA FLAGA POWINNA BYĆ OZNAKĄ APROBATY TEGO CO JEST

"BIAŁO-CZERWONA KARTKA"  POWINNA BYĆ  "ZNAKIEM"  OSTRZEGAWCZYM

Biało-Czerwona kartka "złożona w pół"  powinna być "dzwonem na trwogę"! 

 

*ZIUT @ ARTEMID-MODERNA >> http://ziut.neon24.pl/post/133682,smolensk-2010-news-jozef-pisucki-artemida-moderna

JEŚLI TEMU NIE ZAPOBIEGNIEMY,

 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ

 

<>

pRezydent z PiS mają plan: sto lat po upadku ideii budowy JUDEOPOLONI na terenach Rzeczypospolitej porozbiorowej, w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, stracimy niepodległość - tak widzę przyszłość analizując zmieniającą się sytuację

wPolityce.pl: [Marszałek Senatu Karczewski odniósł się do obecnej ustawy zasadniczej.

Konstytucja, która ma 20 lat, została napisana przez środowiska lewicowe, wymaga zmiany. Mamy taką świadomość i się z tym zgadamy. Potrzebna jest dyskusja i na pewno taką dyskusję, debatę należy i trzeba prowadzić wokół Konstytucji (…) To proces, pewnie długi. Musimy też zmienić ustawę o referendum

— tłumaczył marszałek Senatu.

11 Listopada prezydent Duda chce przeprowadzić tzw. referendum konstytucyjne, czyli zadając kilka pytań, jeśli referendum będzie ważne, Duda chce uzyskać zgodę Polaków na zmianę Konstytucji, którą sam napisze.

Karczewski zdradził, że "Musimy też zmienić ustawę o referendum.", ... a to może oznaczać zmianę tego rodzaju, że obecne referenda nie mające mocy wiążącej, chce się zmienić w ten sposób, aby miały moc wiążącą

- jeśli przed "referendum Dudy" ustawa o referendum zostanie zmieniona w sposób jak wyzej, po tzw. "referendum konstytucyjnym" Dudy [wystarczy aby tylko była frekwencja ***], obecna polska Konstytucja będzie musiała zostać zmieniona, bo tak to "ustawi" planowana zmiana ustawy o referendum, o której mówi marszałek Senatu Karczewski.

*** referendum będzie miało wymaganą frekwencję, bo 11 listopada mają się też odbyć wybory samorządowe / taka przy okazji "frekwencja referendalna" stworzy wrażanie, że Polacy chcą zmiany obowiązującej Konstytucji.

Wtedy Duda, tak jak z niekonstytucyjnie napisanymi ustawą o Sądzie Najwyższym [nad którym przejmuje kontrolę] i ustawą o KRS,  sam napisze nam Konstytucję, taką jaką będzie chciał. Konstytucji, która swoimi zapisami, bez wojny,  może tak zmienić nam rzeczywistość, że w miejsce Polski jaką znamy, doprowadzi to do powstania nowotworu o nazwie POLIN.

Obecna Konstytucja, gdyby była przestrzegana, nie jest taka zła. /  Na pewno gwarantuje to co mamy, i co ważne umożliwia korektę, zawartych na szkodę Polski, niekonstytucyjnych zapisów w umowach międzynarodowych, np. w Traktacie Lizbońskim, który Tusk podpisał, bez jego przeczytania, ...

tego nie da, i nie zagwarantuje planowana nowa konstytucja, która na 100% będzie musiała być zgodna z tak zwanymi "wartościami europejskimi" - to właśnie niesie ze sobą zmiana obecnie obowiązującej polskiej Konstytucji.

W 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, sto lat po upadku ideii zbudowania JUDEOPOLONI, może dojśc do / cokolwiek by to nie znaczyło /, ... do ustanowienia w Polsce 'Rzeczpospolitej Przyjaciół' 

-  Analizując sytuację, tak widzę przyszłość.

<>

Sensacja! Dudą kierują ludzie z fundacji Georga Sorosa!

ziut.neon24.pl/post/139518,sensacja-duda-kieruja-ludzie-z-fundacji-georga-sorosa

 

Bohaterski Prezydent Warszawy Stefan Starzyński bronił miasta przed wrogiem. Innych, roztropny Prezydent Mościcki w 1938 r. przegnał z Polski. - Obecnie, kolejni pRezydenci witają ich w granicach Rzeczypospolitej z otwartymi rękoma. - To jest zdrada!

Uważam że obecny pRezydent Andrzej Duda zdradził Polskę i Polską Młodzieżmówiąc podczas kampanii wyborczej, że: Przyszłość ma na imię Polska!".   

- Kłamał rano! Kłamał w południe, i kłamał wieczorem!  -  

Prawda kryje się w tych słowach, wypowiedzianych przez Dudę podczas powitania w POLIN Amerykańskiego Kongresu Żydów:

"Tę wyjątkową wspólnotę polityczną, którą nazywamy 'Rzeczpospolitą Przyjaciół', unicestwiła agresja nazistowskich Niemiec i przeprowadzony przez hitlerowców Holocaust   (...)   Dzisiaj znów razem budujemy wspólną pomyślną przyszłość"  ///  Myślę, że to zdrada: Duda zainstalował AJC w POLIN >>>   http://ziut.neon24.pl/post/137732,mysle-ze-to-zdrada-duda-zainstalowal-ajc-w-polin

 

 

Do takiej konkluzji można [a nawet trzeba] dojść, analizując rozwój wypadków i zachowanie prezydenta Dudy, biorąc pod uwagę niejasne kulisy jego wyboru na kandydata PiS na prezydenta [w tym to kto go poparł], powitanie w Polsce AJC-Amerykańskiego Kongresu Żydów z jego powitalnym "listem żelaznym" wąłcznie,

mając przy tym na uwadze bezprawne roszczenia organizacji izraelsko-żydowskich względem Polski, co do mienia bezpotomnie zmarłych w Holokauście przedwojennych obywateli polskich, Polaków wyznania mojżeszowego.

... oraz co najważniejsze, mając na uwadze planowaną zmianę Konstytucji,pamiętając już uchwalony niekonstytucyjny fakt, próbę prezydenta Dudy, przejęcia kontroli nad Sądem Najwyższym, co razem ze zmianą Konstytucji może doprowadzić w Polsce do dyktatury, ALE NIE DUKTATURY PiS, DYKTATURY PREZYDENCKIEJ  -  Dlatego Kaczyńskiego z całym PiS sklasyfikować należy, albo jako "pożytecznych idiotów", albo agentów wpływu obcych państw, ... Izraela i USraela / czyli interesów diaspory żydowskiej Stanów Zjednoczonych

Wydaje mi się, że jesteśmy poddawani "podwójnemu praniu muzgu".

Z jednej strony Obywatelom RP udało się obrzydzić Polakom obecną Konstytucję, co uzasadnia inicjatywę Dudy aby ją zmienić  - agentura to nie solista, to zespół, który nas kołuje - a my "gonimy własny ogon".

Jeśli się zastanowić, skoro Duda z PiS ewidentnie złamali procedury konstytucujne [mogli to zrobić zgodnie z konstytucją] w sprawie sądów, to równie dobrze wiele umów międzynarodowych, w tym Traktat Lizboński, może być niezgodny z Konstytucją.

Zmieniając Konstytucję, jak chce Duda, pozbawimy się możliwości uznania za niezgodne z konstytucją te przepisy np. Traktatu Lizbońskiego, na podstawie których Komisja Europejska "chce nas ustawić w szeregu", a które zgodnie z obowiązującą obecnie polską Konstytucją, nie powinny nas obowiązywać.

Zmieniając Konstytucję, świoadomie lub nie, Duda pozbawi nas prawa do sprawdzenia, czy poprzednie rządy sprzedały nas, tak jak wcześniej do tego doszło w Magdalence. /  Zmiana Konstytucji powinna być ostatnioą rzeczą, na którą powinniśmy się zgodzić. 

-   Aby podbić państwo, nie trzeba tego robić militarnie, można tego dokonać metodami na pozór legalnymi, za pomocą podstawionych agentów wpływu. - Z takim przypadkiem, wydaje mi się, mamy aktualnie do czynienia.  -  TO TRZEBA SPRAWDZIĆ , NAD TYM TRZEBA SIĘ ZASTANAWIAĆ i NA TO SZUKAĆ DOWODÓW,... i tym trzeba się zająć. 

Tak jak z Konstytucją amerykańską  [która ma sto kilkadziesiąt lat],  tak z obecną Konstytucją polską, mozna się zgodzić na jakiejś jej  drobne uaktualniające poprawki, ale nie mozna się zgodzić na to, aby została całkowicie zmieniona na zamówienie człowieka, który nie tylko nie wie jak napisać zgodną z Konstytucją ustawę [bo to byłoby zbyt proste], który ją złamał, .... i o którym na pewno wiemy na pewno jedynie to, ze chce tą Konstytucję ułozyć pod swoją własną osobę.

-  Nie możemy się na to zgodzić, ... tym bardziej, że jest mało prawdopodobne, aby do 11 Listopada ustalono winnych zamachu w Smoleńsku.

 

11:24 - 25.09.2017 Duda: "Proponuje zmianę Konstytucji RP!":   Według prezydenckiego projektu dotyczącego Krajowej Rady Sądownictwa sędziowie będą wybierani do tego ciała przez Sejm większością 3/5 głosów.   –   Chodzi o to, żeby nie był to wybór jednopartyjny – wytłumaczył Andrzej Duda.   -    Jak zaznaczył, jeśli w parlamencie nie znajdzie się taka większość w ciągu dwóch miesięcy, wyboru członków KRS dokona głowa państwa.

 

KONSTYTUCJA

Art. 187. 1. Krajowa Rada Sądownictwa składa się z:
 

1.   Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego, Ministra Sprawiedliwości, Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego  i  [1] osoby powołanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej,
2*** .   piętnastu członków   wybranych spośród sędziów Sądu Najwyższego, sądów powszechnych, sądów administracyjnych i sądów wojskowych,
3.   czterech członków   wybranych przez Sejm spośród posłów oraz  dwóch członków  wybranych przez Senat spośród senatorów.


SPÓR DOTYCZY WYBORU   

"piętnastu członków   wybranych spośród sędziów Sądu Najwyższego, sądów powszechnych, sądów administracyjnych i sądów wojskowych"  

KTÓRYCH WSZYSCY CHCĄ " MIEĆ DLA SIEBIE",

ALE NIE MAJĄ DO TEGO PRAWA

 


- Jeśli więc Konstytucja mówi, że:"Krajowa Rada Sądownictwa składa się z [1] osoby powołanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej", ... to prezydent nie może wskazywać kolejnych 15 członków KRS, bo wymagało by to zmiany Konstytucji.***

 

[*** Duda miał projekt zmiany Konstytucji, i chciał ją zmienić w tym zakresie, ale nie uzyskał do tej zmiany poparcia 3/5 posłów na Sejm]


- Jeśli Konstytucja mówi, że: "Krajowa Rada Sądownictwa składa się z  czterech członków   wybranych przez Sejm", ... to Sejm  nie może wskazywać kolejnych 15 członków KRS, bo wymagało by to zmiany Konstytucji.


- Jeśli Konstytucja mówi, że: "Krajowa Rada Sądownictwa składa się z  dwóch członków  wybranych przez Senat spośród senatorów", ... to Senat nie może wskazywać kolejnych 15 członków KRS, bo wymagało by to zmiany Konstytucji.

 

PiS powinien dokonać ponownie nowelizacji ustawy o KRS,

w taki sposób, aby wraz z wyborami samorządowymi doszło w Polsce do wyboru spornych 15 sędziów Krajowej Rady Sądownictwa w wyborach powszechnych. / To jedyne demokratyczne, konstytucyjne i sensowne rozwiązanie poroblemu KRS.  >> http://ziut.neon24.pl/post/142021,czy-aby-na-pewno-wszyscy-jestescie-intelektualnymi-orlami

 

 

KOMENTARZE

 • 11 / 11 Warszawa Marsz Niepodległości
  >> https://www.youtube.com/watch?v=gBO7SreZIdI
  .
  http://m.neon24.pl/940dcf65b449f19281e8bfb283c7d262,0,0.jpg
  .
  >> https://www.youtube.com/watch?v=ZssiwkN86u0
  >> https://www.youtube.com/watch?v=B52gf5IbQT0
  >> https://www.youtube.com/watch?v=_-clFZFdLQk
  .
  http://m.neon24.pl/2255377bfb6fff5708d9edc0c02ed056,0,0.jpg
  22.22.22 >> https://www.youtube.com/watch?v=8IN6U6yQkyc
 • Pierwsze 5*?
  - Tego na pewno nie zrobił Jaromir. :D :Dzięki!
 • Poszło! "ANEKS" do mega skandali IIIRP już nie jest tajny!
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/133393,poszlo-aneks-do-mega-skandali-iiirp-juz-nie-jest-tajny
  .
  ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA W SPRAWIE BLOKOWANIA ŚLEDZTWA W SPRAWIE SFAŁSZOWANIA WYBORÓW PREZYDENTA 2010 >> https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing
 • ANALIZA SYTUACJI /// 11 Listopada stracimy niepodległość
  >> http://ziut.neon24.pl/post/142050,11-listopada-stracimy-niepodleglosc

  pRezydent z PiS mają plan: sto lat po upadku ideii budowy JUDEOPOLONI na terenach Rzeczypospolitej porozbiorowej, w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, stracimy niepodległość - tak widzę przyszłość analizując zmieniającą się sytuację

  wPolityce.pl: [Marszałek Senatu Karczewski odniósł się do obecnej ustawy zasadniczej.

  Konstytucja, która ma 20 lat, została napisana przez środowiska lewicowe, wymaga zmiany. Mamy taką świadomość i się z tym zgadamy. Potrzebna jest dyskusja i na pewno taką dyskusję, debatę należy i trzeba prowadzić wokół Konstytucji (…) To proces, pewnie długi. Musimy też zmienić ustawę o referendum

  — tłumaczył marszałek Senatu.

  11 Listopada prezydent Duda chce przeprowadzić tzw. referendum konstytucyjne, czyli zadając kilka pytań, jeśli referendum będzie ważne, Duda chce uzyskać zgodę Polaków na zmianę Konstytucji, którą sam napisze.

  Karczewski zdradził, że "Musimy też zmienić ustawę o referendum.", ... a to może oznaczać zmianę tego rodzaju, że obecne referenda nie mające mocy wiążącej, chce się zmienić w ten sposób, aby miały moc wiążącą

  - jeśli ustawa o referendum zostanie zmieniona w ten sposób, po tzw. referendum konstytucyjnym Dudy [jeśli będzie frekwencja ***], obecna polska Konstytucja będzie musiała zostać zmieniona.

  *** frekwencja będzie, bo 11 listopada mają się też odbyć wybory samorządowe

  Wtedy Duda, tak jak ustawy o SN i KRS, sam napisze nam Konstytucję, która swoimi zapisami, bez wojny, może tak zmienić rzeczywistość, że w miejsce Polski jaką znamy, doprowadzi do powstania POLIN.

  W 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, sto lat po upadku ideii zbudowania JUDEOPOLONI, może dojśc do / cokolwiek by to nie znaczyło /, ... do ustanowienia w Polsce 'Rzeczpospolitej Przyjaciół'

  - Analizując sytuację, tak widzę przyszłość.

  Do takiej konkluzji można [trzeba] dojść, analizując zachowanie prezydenta Dudy, biorąc pod uwagę niejasne kulisy jego wyboru na kandydata PiS, na prezydenta [w tym to kto go poparł], powitanie w Polsce AJC-Amerykańskiego Kongresu Żydów z "listem żel;aznym" wącznie [mając na uwadze roszczenia żydowskie względem Polski],

  ... oraz co najważniejsze, planowana zmiana Konstytucji, mając na uwadze uchwalony fakt przejęcia kontroli nad Sądem Najwyższym, co może doprowadzić do dyktatury, ALE NIE PiS, DYKTATURY PREZYDENCKIEJ - dlatego Kaczyńskiego z PiS sklasyfikować należy jako albo "pożytecznych idiotów", albo agentów wpływu obcych państw.

  Wydaje mi się, że jesteśmy poddawani "podwójnemu praniu muzgu".

  Z jednej strony Obywatelom RP udało się obrzydzić Polakom obecną Konstytucję, co uzasadnia inicjatywę Dudy aby ją zmienić - agentura to nie solista, to zespół, który nas kołuje - a my "gonimy własny ogon".

  Jeśli się zastanowić, skoro Duda z PiS ewidentnie złamali procedury konstytucujne [mogli to zrobić zgodnie z konstytucją] w sprawie sądów, to równie dobrze wiele umów międzynarodowych, w tym Traktat Lizboński, może być niezgodny z Konstytucją.

  Zmieniając Konstytucję, jak chce Duda, pozbawimy się możliwości uznania za niezgodne z konstytucją te przepisy np. Traktatu Lizbońskiego, na podstawie których Komisja Europejska "chce nas ustawić w szeregu", a które zgodnie z obowiązującą obecnie polską Konstytucją, nie powinny nas obowiązywać.

  Zmieniając Konstytucję, świoadomie lub nie, Duda pozbawi nas prawa do sprawdzenia, czy poprzednie rządy sprzedały nas, tak jak wcześniej do tego doszło w Magdalence. / Zmiana Konstytucji powinna być ostatnioą rzeczą, na którą powinniśmy się zgodzić.

  - Aby podbić państwo, nie trzeba tego robić militarnie, można tego dokonać metodami na pozór legalnymi, za pomocą podstawionych agentów wpływu. - Z takim przypadkiem, wydaje mi się, mamy aktualnie do czynienia. - TO TRZEBA SPRAWDZIĆ , NAD TYM TRZEBA SIĘ ZASTANAWIAĆ i NA TO SZUKAĆ DOWODÓW,... i tym trzeba się zająć.

  Tak jak z Konstytucją amerykańską [która ma sto kilkadziesiąt lat], tak z obecną Konstytucją polską, mozna się zgodzić na jakiejś jej drobne uaktualniające poprawki, ale nie mozna się zgodzić na to, aby została całkowicie zmieniona na zamówienie człowieka, który nie tylko nie wie jak napisać zgodną z Konstytucją ustawę [bo to byłoby zbyt proste], który ją złamał, .... i o którym na pewno wiemy na pewno jedynie to, ze chce tą Konstytucję ułozyć pod swoją własną osobę.

  - Nie możemy się na to zgodzić, ... tym bardziej, że jest mało prawdopodobne, aby do 11 Listopada ustalono winnych zamachu w Smoleńsku.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY