Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
613 postów 4216 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

KOR-owcy nazywani "Prawdziwkami", ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak właśnie w swoich książkach Kuroń nazywał "ludzi Macierewicza". W moim rozumieniu Prawdziwkami - Prawdziwymi Patriotami nazywano wtedy 'Narodowców 70' - Zamiast "kłapać paszczą" warto więc czytać książki Jacka Kuronia, jest w nich w miarę uczciwy.

Szara propaganda jest to rodzaj propagandy która charakteryzuje się tym że źródło jej pochodzenia jest dla odbiorcy nieznane i może się on jedynie domyślać jej pochodzenia. Przykładem takich działań są działania brytyjskiego Komitetu Propagandy Podziemnej (Underground Propaganda Committee) w czasie II wojny światowej polegające na rozprzestrzenianiu plotek o rzekomej nowej brytyjskiej broni umożliwiającej podpalenie morza. >> https://pl.wikipedia.org/wiki/Szara_propaganda

"Zanim doszło do przełomu w sprawie upadku komunizmu, podczas kiedy Szechter i Antek mogli tylko marzyć o upadku ustroju, jakiego przedtem świat nie widział, niejaki Jacek Kuroń, też postać legendarna, stalinowiec pierwszej klasy, mający bardzo wielkie zasługi dla zniszczenia reakcyjnego harcerstwa, wystąpił z nieśmiałą propozycją do Kiszczaka, że tylko i wyłącznie on i jego ludzie z KOR, jeśli tylko dostaną zewnętrzne znamiona władzy, to nie dopuszczą tzw. ekstremy Solidarności do jakiegokolwiek udziału w nowym podziale władzy.

Pozostało tylko zdefiniować i wskazać nieubłaganym paluchem, kto jest tą ekstremą, którą należy wyeliminować za wszelką cenę.
.
Więc jak wiemy z rozmów, jakie przeprowadzał niejaki Jacek Kuroń z płk. Lesiakiem, ekstremą jest ta osoba lub jakakolwiek grupa, która chciałaby rozliczyć komunistów i następnie posłać ich do więzienia, oraz jest przeciwna uwłaszczaniu się nomenklatury partyjnej na majątku Polski.
 
Kuroń & Co, mieli o tyle ułatwione zadanie, że w Reykjawiku Gorbaczow z Reaganem zawarli umowę, że komunistom po „oddaniu” władzy włos z głowy spaść nie może. Więc komuniści szukali kogoś takiego, kto za namiastkę władzy zapewni im dalsze skuteczne i bezkarne pasożytowanie na Polakach.
.
Czy w tej grupie sprzedawczyków Kuronia, znalazł się wtedy Antek, tego się jedynie możemy domyślać.
.
Wiemy że te ustalenia sfinalizowane zostały w Magdalence, tłumacząc narodowi że nie było innego wyjścia, jak ten właśnie sposób. Że i tak jest bardzo dobrze, bo komuniści oddali władzę bez żadnych ofiar ze strony narodu. 
 
Prawie każdy dał się nabrać na to oszustwo  stulecia ze strony uczestników Magdalenki.
 .
Antek wraz ze swym ogromnym wsadem niepodległościowym do uczestników Magdalenki nie należał. Ale już jako minister bezpieki w rządzie Jana Olszewskiego, natychmiast przystąpił do identycznego zadania co Szechter.  >>> Też zaczął zbierać haki na swoich przeciwników.
.
Pragnę tutaj zaznaczyć, że aby dostać w tamtych czasach posadę ministra spraw wewnętrznych, trzeba było mieć zgodę Kiszczaka, czyli trzeba było być jego człowiekiem, lub osoba godną najwyższego zaufania. Antek więc musiał te wymagania spełniać.
.
Do czasu uchwały lustracyjnej nic nie wskazywało na to, by Antek specjalnie odbiegał od swojego poprzednika Krzysztofa Kozłowskiego." 
 
.. itd. itd.  /    "Nocną zmianę"  wszyscy znają.
 
 
 
KOMENTARZ: 
 
Co wynika z powyższego cytatu? / To zależy,  kto jakim komentarzem to opatrzy, ... lub kto jak to zrozumie, co pozostawiam czytelnikom. Osobiście nie jestem wielkim fanem Antka Macierewicza,  ale   czekam na wielki finał   i  rozbicie "Sekty Pancernej Brzozy", ... czyli tych, którzy tę "Boską Pancerną Brzozę"  faktycznie stworzyli. :D 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY