Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 4608 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

KOR-owcy nazywani "Prawdziwkami", ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak właśnie w swoich książkach Kuroń nazywał "ludzi Macierewicza". W moim rozumieniu Prawdziwkami - Prawdziwymi Patriotami nazywano wtedy 'Narodowców 70' - Zamiast "kłapać paszczą" warto więc czytać książki Jacka Kuronia, jest w nich w miarę uczciwy.

Szara propaganda jest to rodzaj propagandy która charakteryzuje się tym że źródło jej pochodzenia jest dla odbiorcy nieznane i może się on jedynie domyślać jej pochodzenia. Przykładem takich działań są działania brytyjskiego Komitetu Propagandy Podziemnej (Underground Propaganda Committee) w czasie II wojny światowej polegające na rozprzestrzenianiu plotek o rzekomej nowej brytyjskiej broni umożliwiającej podpalenie morza. >> https://pl.wikipedia.org/wiki/Szara_propaganda

"Zanim doszło do przełomu w sprawie upadku komunizmu, podczas kiedy Szechter i Antek mogli tylko marzyć o upadku ustroju, jakiego przedtem świat nie widział, niejaki Jacek Kuroń, też postać legendarna, stalinowiec pierwszej klasy, mający bardzo wielkie zasługi dla zniszczenia reakcyjnego harcerstwa, wystąpił z nieśmiałą propozycją do Kiszczaka, że tylko i wyłącznie on i jego ludzie z KOR, jeśli tylko dostaną zewnętrzne znamiona władzy, to nie dopuszczą tzw. ekstremy Solidarności do jakiegokolwiek udziału w nowym podziale władzy.

Pozostało tylko zdefiniować i wskazać nieubłaganym paluchem, kto jest tą ekstremą, którą należy wyeliminować za wszelką cenę.
.
Więc jak wiemy z rozmów, jakie przeprowadzał niejaki Jacek Kuroń z płk. Lesiakiem, ekstremą jest ta osoba lub jakakolwiek grupa, która chciałaby rozliczyć komunistów i następnie posłać ich do więzienia, oraz jest przeciwna uwłaszczaniu się nomenklatury partyjnej na majątku Polski.
 
Kuroń & Co, mieli o tyle ułatwione zadanie, że w Reykjawiku Gorbaczow z Reaganem zawarli umowę, że komunistom po „oddaniu” władzy włos z głowy spaść nie może. Więc komuniści szukali kogoś takiego, kto za namiastkę władzy zapewni im dalsze skuteczne i bezkarne pasożytowanie na Polakach.
.
Czy w tej grupie sprzedawczyków Kuronia, znalazł się wtedy Antek, tego się jedynie możemy domyślać.
.
Wiemy że te ustalenia sfinalizowane zostały w Magdalence, tłumacząc narodowi że nie było innego wyjścia, jak ten właśnie sposób. Że i tak jest bardzo dobrze, bo komuniści oddali władzę bez żadnych ofiar ze strony narodu. 
 
Prawie każdy dał się nabrać na to oszustwo  stulecia ze strony uczestników Magdalenki.
 .
Antek wraz ze swym ogromnym wsadem niepodległościowym do uczestników Magdalenki nie należał. Ale już jako minister bezpieki w rządzie Jana Olszewskiego, natychmiast przystąpił do identycznego zadania co Szechter.  >>> Też zaczął zbierać haki na swoich przeciwników.
.
Pragnę tutaj zaznaczyć, że aby dostać w tamtych czasach posadę ministra spraw wewnętrznych, trzeba było mieć zgodę Kiszczaka, czyli trzeba było być jego człowiekiem, lub osoba godną najwyższego zaufania. Antek więc musiał te wymagania spełniać.
.
Do czasu uchwały lustracyjnej nic nie wskazywało na to, by Antek specjalnie odbiegał od swojego poprzednika Krzysztofa Kozłowskiego." 
 
.. itd. itd.  /    "Nocną zmianę"  wszyscy znają.
 
 
 
KOMENTARZ: 
 
Co wynika z powyższego cytatu? / To zależy,  kto jakim komentarzem to opatrzy, ... lub kto jak to zrozumie, co pozostawiam czytelnikom. Osobiście nie jestem wielkim fanem Antka Macierewicza,  ale   czekam na wielki finał   i  rozbicie "Sekty Pancernej Brzozy", ... czyli tych, którzy tę "Boską Pancerną Brzozę"  faktycznie stworzyli. :D 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY