Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
622 posty 4255 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

10.04.10 Okoliczności (nie)przybicia "żółwika" przez Putina

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Żółwik Tuska" nie był jednak żółwikiem na powitanie. - Pomyliłem się. - Ale "żółwik" był oznaką zadowolenia Tuska z ustalenia z Putinem oficjalnej wersji wydarzeń w Smoleńsku, z 10.04.2010 r, ... ALBO RACZEJ, ... ich przyjęcia do wiadomości.

Macierewicz nie powinien się więc emocjonować. / To co powiedział Putin pokazując Tuskowi miejsce katastrofy było wersją oficjalną, a nie opisem faktycznych wydarzeń, do jakich doszło 10 kwietnia w Smoleńsku. // Opis Putina różni się zresztą znacząco od podstawowych ustaleń "Sejmowej Komisji ds. Smoleńska", ... nie ma się czym emocjonować, ... trzeba oddzielić ziarno od plew.

25:59 Na powyższym zdjęciu widzimy moment wyjścia "pary Tusk / Putin" z namiotu po rozmowie do której doszło zaraz po przyjeździe Tuska na lotnisko Smoleńsk

26:01 Z namiotu wychodzi też polska tłumaczka. Prywatnie żona ostatniego szefa WSI. Była więc w namiocie w czasie rozmowy Tusk-Putin (oznaczona krzyżykiem).  Najprawdopodobniej podczas tej rozmowy w namiocie doszło do wstępnego przekazania Tuskowi informacji o tym do czego naprawdę doszło w Smoleńsku, i o tym, co  przekazane zostanie opinii publicznej.

Macierewicz narzeka ze nie ma notatek ztej rozmowy, .... ani zapewne z tej do której doszło między Tuskiem i Putinem po wyjściu z namiotu. -  A wydarzyło się coś naprawdę ciekawego, i chyba niezaplanowanego przez stronę rosyjską. -  Właśnie wtedy,  po wyjściu z namiotu,  Tusk chciał PUBLICZNIE przybić z Putinem "zółwika".

Już na miejscu katastrofy przekazano Tuskowi właśnie takie słowa: "Wszystko odbyło się tutaj, potem się zapaliło".  /   Czym było to  "wszystko",  kiedy i jak się  "zapaliło",   o tym Tusk dowiedział się zapewne w namiocie.

Warto aby dodać, że Macierewicz za Parlamentarną Komisją ds. Smoleńska twierdzi, że miejsca pożarów były miejscami wybuchów do jakich doszło w lecącym tupolewie (czytajw poprzedniej notce).

26.01 Widać też wyjście z namiotu rosyjskiego tłumacza (oznaczony krzyżykiem)

26:09 Osiem sekund po wyjściu z namiotu, w drodze na miejsce katastrofy, dochodzi do "wydarzenia" które wzbudza ogólne zainteresowanie, w tym rosyjskiego tłumacza i polskiego Ambasadora Jerzego Bahra (oznaczeni krzyżykami)

26:33 Musi to być jakaś zainicjowana przez kogoś (podejrzewam Tuska), jakaś ustawka pod prasę. (A) Minister Klich; (B) minister Graś; (C) Premier Tusk; (D) Polska tłumaczka, prywatnie żona gen Dukaczewskiego, ostatniego szefa WSI; (E) Putin; (F) Rosyjski tłumacz

 

Wyżej wcześniej publikowane zdjęcia z "afery z żółwikiem". / Dzisiaj znamy kontekst wydarzeń w jakich do próby "przybicia żółwika" doszło. /  Nie wiemy tylko po co Tusk chciał "przybić" tego "żółwika".  -  Czyżby demonstracyjnie, z jakiegoś powodu, chciał zrobić z Putina swojego "wspólnika", ... albo wspólnika akcji przeprowadzanej przez jakieś służby?

 

Zdjęcia "żółwikowej interakcji" Putina z Tuskiem jak na razie nie ma, ... i myślę że takiego w ogóle nie ma. Gdyby istniało, nie stawiało by ono obecnego Prezydenta Rosji w pozytywnym świetle. -  Za to mamy taki finał "zajścia" jak niżej. / Też wymowny. /  Przepraszam za wyrażenie, ale Tusk wygląda na nim, ... jak "skarcony szczeniak". :D 

 

Rewelacją byłoby zapewne nagranie właśnie tej 30 sek. rozmowy

 

26:33 Wygląda na to, że zakończeniem tego prawie półminutowego "zajścia" doszło do próby "żółwikowej inicjacji Tuska" wobec Putina. Chyba zakończonej niepowodzeniem, ... i niezadowoleniem obydwu stron. "Uśmiech Tuska" został "zgaszony", a Putin wygląda na wyraźnie niezadowolonego, bo właśnie wtedy, jak na zawołanie, na filmie widać błyski fleszy, ... najwyraźniej Putinowi się to nie podoba.

CDN

 

KOMENTARZE

 • Źródło skanów YouTube
  >> https://www.youtube.com/watch?v=rwQb_3Fz23A

  Od 44 minuty na miejscu katastrofy Rosjanie tumaczą jaak to się stało. e tupolew odszedł 40 metrów w lewo co jest nieprawdą. Tupolew cały czas leciał nie w lini pasa lotniska, na co wskazuje "Geometria pancernej brzozy", ... ale Rosjanie mogli wtedy o tym nie wiedzieć. Więcej we wcześniejszej, i wcześniejszych notkach.
 • Komisja Berczyńskiego prezentuje w Sejmie film ze Smoleńska
  Rozmowę ministra Szojgu, Putina z premierem Tuskiem na miejscu katastrofy. [VIDEO / POLSKIE NAPISY]. Tutaj zapewne przedstawiona zostaje pierwsza oficjalna wersja zdarzenia, ... poprawiona przez Anodinę.

  >> https://www.youtube.com/watch?v=n-eMneo1aWg

  Macierewicz nie powinien się więc emocjonować. / To co powiedział Putin pokazując Tuskowi miejsce katastrofy było wersją oficjalną, a nie opisem faktycznych wydarzeń, do jakich doszło 10 kwietnia w Smoleńsku. // Opis Putina różni się zresztą znacząco od podstawowych ustaleń "Sejmowej Komisji ds. Smoleńska", ... nie ma się czym emocjonować, ... trzeba oddzielić ziarno od plew.
 • @Ziut 02:24:03
  Antoni Macierewicz MON- Rozmowa Tusk-Putin w Smoleńsku ( MINĘŁA 20) >>> https://www.youtube.com/watch?v=WSGLPOG_4Vo
 • @Ziut 03:06:04
  04.12.2010: “Tupolew wystartował z lotniska Wnukowo o 14.07 czasu moskiewskiego (12.07 czasu polskiego). Po 29 minutach lotu, gdy maszyna była na wysokości 9100 metrów, zawiódł jeden z silników. Po chwili uległ awarii drugi,

  >> http://wolnapolska.pl/index.php/Katy%C5%84-II/2011031913572/fotopytanie/menu-id-226.html

  >> http://wyborcza.pl/1,76842,8766508,Awaryjne_ladowanie_Tu_154_w_Moskwie.html
 • @ Autor
  Czyżby przepustkę dali i pozwolili pisać ?
 • @Playset 15:01:30
  Skąd to pytanie? / Przecież nigdy nie było zakazu. / Może stąd, że czuję się "wypisany", ... i mało ostatnio piszę? - bo faktycznie tak jest.
 • Od dłuższego czasu bombardujesz tu na Neonie
  różnymi filmami, zdjęciami, fejkami, zdjęciami przerobionymi przez grafików, wyrywki i urywki z różnych artykułów, itd.
  Podaj chłopie swoją wersję wydarzeń katastrofy czy zamachu, tak szczerze.
  Ja jestem prostym człowiekiem, pochodzę z rodziny leśników, jednak moja Małżonka pochodzi z rodziny pilotów wojskowych i tzw. oblatywaczy czyli doświadczalnych.
  Wniosek jest tylko jeden - NIE MA WARUNKÓW DO LĄDOWANIA, NIE LĄDUJEMY! Czy mgła sztuczna czy naturalna, mgła jest mgłą i ODLATUJEMY BO: NIE MA WARUNKÓW DO LĄDOWANIA!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY