Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
552 posty 3938 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

"POWSTAŃMY!" / Notka która wstrząsnęła Polską

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://www.youtube.com/watch?v=uB_SbEYPx2E

"POWSTAŃMY!"

  Wiersz "Flaga nad Pałacem Lecha"
01.09.2013
<>
Podnosi się flaga! Tam, tam wysoko!
Nad "Pałacem Lecha", w oknie, widać twarz! 
Co? .. Tak! .. To On?  Tak, to profil Prezydenta !
Czyżby patrzył na nas?  Skądś tam, z daleka?
 <>
Wiatr porywa flagę, słychać łopotanie.
W dali słychać bębny!Czyżby? Nie? Tak!
To konie, i mazurka granie!
Tuman kurzu w powietrzu?
 <>
Dąbrowskiego ułani !
Toczą się działa, za nimi piechota! 
Tak! Panowie i Panie! To generał Dąbrowski,
na odsiecz spieszy Warszawie!
 <> 
Marsz! Marsz Dąbrowski!
A za nim MY!  My Wszyscy! 
Śpiewajmy! A gdy przyjdzie czas,
bądźmy jak Oni!  Jak "Polscy Ułani"!
<>
 
 
Warszawskie Orlęta! 11/11 możemy obalić SYSTEM
 

KOMENTARZE

 • Żeby Polska Była Polską , Jan Pietrzak
  >> https://www.youtube.com/watch?v=5XEPrthy06Q
 • @ireneusz 10:10:01
  Zresztą niemal wszyscy artyści to prostytutki, a więc taki mają zawód, że śpiewają dla tych, którzy ich wynajmują.
 • @Rzeczpospolita 10:22:56
  idąc pańskim tropem myślenia, to wszyscy pracownicy najemni (ci wszyscy, którzy u kogoś pracują) to prostytutki. Teraz wiadomo dlaczego nie chodzi Pan do psychiatry.
 • Oczywiście 1* - Autorze, czy pan jest normalny?
  Głupiec ulega żydo-medialnej propagandzie, kreatura sama próbuje manipulować innymi - nie wiem, w jakiej roli Pan występuje?
  _____________________________________

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/01/1184805_717332921617240_2009373724_n.jpg
  Taniec radości dwóch kreatur po podpisaniu traktatu lizbońskiego
  ______________________________________

  Requiem dla Prezydenta

  Istnieje uświęcony tradycją zwyczaj, że nad trumnami dostojników Rzeczpospolitej wylicza się ich zasługi dla Państwa i Narodu. W katolickiej, polskiej obyczajowości istnieje także niepisany zwyczaj, że o zmarłym nie należy mówić źle. Ale czy wolno nam, nawet w tak smutnej na ludzki sposób chwili, przemilczać prawdy, które, za sprawą zmarłego Prezydenta Rzeczpospolitej, dotyczą już dziś i będą boleśnie dotyczyć w przyszłości najżywotniejszych spraw całego Polskiego Narodu i Państwa Polskiego?

  Czy ogłuszany przez 20 ostatnich lat powszechnym medialnym łomotem, pogrążony dziś w bólu i w żałobie z powodu tragicznej śmierci wielu osób, zbyt wielu osób, Polski Lud wie i czy będzie pamiętał, kogo na prawdę stracił i kogo opłakuje w osobie Prezydenta Rzeczpospolitej?

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Jeszcze zanim zostałeś Prezydentem Rzeczpospolitej, jako Prokurator Generalny tej samej Rzeczpospolitej wstrzymałeś ekshumację Żydów zamordowanych w 1941 r. w Jedwabnem. Dzięki tej Twojej decyzji, we wszystkich mediach Żydzi mogli kłamać i pomawiać o ten mord Polaków. Urzędujący wtedy prezydent A. Kwaśniewski przypisał ten mord Polakom i w naszym imieniu przepraszał Żydów.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  To dla Ciebie marszałek sejmu Rzeczpospolitej, M. Jurek zmienił porządek obrad i pośpiesznie przyjęto uchwałę o zwrocie Żydom w naturze – w polskiej ziemi, bo Skarb Państwa rozkradziony stoi pusty – 20% z 65 mld. $ USA, których żądają od Polski gangsterzy ze Światowego Kongresu Żydów. O tym uchwalonym rabunku na Polsce i Polakach mogłeś chwalić się Żydom w Izraelu i w USA podczas swojej wizyty.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W swoim liście do przywódców żydowsko-masońskiej loży „Niezależny Zakon Synów Przymierza” – Independent Order of B’nai B’rith, syjonistycznej agendy zwalczającej katolicyzm i narody europejskie, wyrażałeś radość z jej reaktywowania w Polsce.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W prezydenckim pałacu katolickiej Polski zapalałeś żydowską menorę, symbol nienawiści i zwycięstwa żydów nad nie-żydami.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Jako zwierzchnik sił zbrojnych patronowałeś likwidacji polskiej armii i opłaconemu przez polskiego podatnika i wbrew jego woli udziałowi resztek tej armii w zbrodniczej, amerykańsko-syjonistycznej operacji w Afganistanie i w Iraku.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Zlekceważyłeś uroczystość ku czci setek tysięcy polskich ofiar pomordowanych przez barbarzyńców z UPA, a zaszczyciłeś swoją obecnością zjazd Ukraińców w Sopocie.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W imieniu Narodu Polskiego, łamiąc Konstytucję Rzeczpospolitej i własną prezydencką przysięgę bezprawnie ratyfikowałeś traktat lizboński, konstytucję nowego, bolszewickiego państwa, Unii Europejskiej powstającej na gruzach narodowych państw Europy.

  Swoim podpisem przekreśliłeś suwerenność Państwa Polskiego. Umożliwiłeś unijnemu prawu-bezprawiu niszczenie podstawowych wartości narodowego bytu Polaków, umożliwiłeś niszczenie naszej katolickiej religii.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2016/11/36df29a3238be5fc4327a9a48782f319.jpg

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Do ostatnich godzin życia realizowałeś politykę sprzeczną z narodowym interesem Państwa i Narodu Polskiego. Patronowałeś grabieży naszego polskiego majątku i pauperyzacji Narodu.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W imieniu Polaków oskarżałeś Rosjan o katyńskie zbrodnie. A przecież i Polacy i Rosjanie mordowani byli przez tego samego komunistycznego wroga katolickich narodów, którego potomkowie niszczą dziś narody Zachodu.

  Byłeś wrogiem Słowiańskich Narodów i Ich autentycznej współpracy.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Twoja tragiczna śmierć w Katyniu, tragiczna śmierć pozostałych osób ma mieć wymiar symbolu, chcą dziś tego powszechne media. Zgoda, ta tragiczna śmierć jest symbolem. Jest symbolem dramatu Polskiego Narodu, który od 70 lat nie może usłyszeć słów prawdy o katyńskiej zbrodni, bo media i władza zawłaszczone są przez obcoplemiennych potomków tych, których dziadowie i ojcowie mają na rękach polską krew.

  Polski Narodzie – pamiętaj.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W Niedzielę – w święty dzień Zmartwychwstania, łamiąc katolicki, odwieczny obyczaj, Twoją trumnę złożyli na Wawelu, obok polskich królów. I jest w tym jakiś złowieszczy logiczny sens. Zamykają się oto karty historii Narodu i państwa Polaków. Tu, pośród grobowców tych, co tworzyli i budowali Rzeczpospolitą Polską, kiedyś jej wielką potęgę, stać odtąd będzie trumna z grabarzem Państwa Polaków.

  Polski Narodzie – zapamiętaj.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Polski Naród pozbawiony własnych narodowych elit, narodowych mediów, oświaty i kultury jest ślepy i głuchy. Czy Twoje sumienie Katolika pozwoliło ten kaleki lud pozbawić nawet ostatniej jego własności – Suwerenności Państwa i Narodu?

  Niech Bóg spróbuje Ci wybaczyć.

  Polski Narodzie – módl się i Ty o wybaczenie dla siebie, nie nadstawiaj drugiego policzka, nie bądź Chrystusem narodów, wstań z kolan, „Bądź wierny. Idź”, idź po swoje prawa.  Dariusz Kosiur 14.04.2010 r.
  ________________________________________

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/04/z17704791qkwiecien-2011-ostroleka-happening-janusza-paliko.jpg

  Znakomity Happening J.Palikota: „Ukrzyżujmy Lecha” – kwiecień 2011
 • Żydo-chrześcijańscy dostojnicy Kościoła na uroczystości odsłonięcia monumentu w Radomiu
  Kościół wspiera politykę syjonizmu Żydo-PiS-u tak jak wspierał politykę syjonizmu Żydo-PO

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2016/11/f6e2bab0-d830-11e2-86df-0025b511229e.jpg
 • @Rzeczpospolita 11:08:02
  // nie wiem, w jakiej roli Pan występuje // Rzeczpospolita @ Ziut 02.11.2016 11:08:02

  "Nie wiem co "Rzeczpospolita" tu robi, ale .." Ziut @ Rzeczpospolita 01.11.2016 19:18:55 >>> http://ziut.neon24.pl/post/134743,warszawskie-orleta-11-11-mozemy-obalic-system

  JA TEN PANA KOMENTARZ UWARZAM ZA PLAGIAT, ... WYJĄTKOWO BEZCZELNY, .... bo napisany pod notką właściwego autora i to niespełna 24 godziny po.

  *** Komentarz dla całej reszty umieściłem w tytule zmieniając tylko słowo "trolle" na Polska. / Nawet do tytułu notki nie pasujecie : /
 • @Rzeczpospolita 10:22:56
  Niestety tak to jest w istocie (każdy wynajęty robi to co wynajmujący każe czyli oddaje wynajmującemu swoje talenty, swoje ciało, swój intelekt, swój czas, swoje zdrowie.
  Jedyna różnica to taka że nie każda praca hańbi.

  Ale np w banku pracownicy robią w kona oszukując, mamiąc klientów na życzenie pracodawcy który ich za to mamienie klientów wynagradza.
  To dokładnie ten sam mechanizm co wynagradzanie dziwki za robienie loda lub wynagradzanie najemnika za likwidację (mord) przeciwnika politycznego.

  Każdy komiwojażer najemny to najemny oszust opłacany od ilości oszukanych naiwniaków.
  "Dziennikarze" to sprzedajne dziwki okłamujący Polaków na zlecenie pracodawcy których ich za to okłamywanie dobrze wynagradza.

  Świat globalnych żydów dzieli się na rasę Panów i gojów których się najmuje do brudnej roboty.

  I taki świat dzisiaj mamy również w Polsce za sprawą Solidaruchów.
  (dziwki za pieniądze globalnych żydów oraz miliony zwykłych biednych, religijnych i porządnych pożytecznych idiotów).
 • Hej Sokoły - '' Ogniem i Mieczem '' .
  >> https://www.youtube.com/watch?v=jhaTXWEVgHA
 • Ktoś sobie tutaj kpiny robi
  Czyżby NEon24.pl przeporwarzył się w tubę propagandową PiSu à la niepoprawni?Taki test na jedynce po kolejnej haniebnej zdradzie PiSu, który dopiero co został wybrany, żeby naprawiać Polskę a zamiast tego Ją sprzedał żydowskim korporacjom? Berety uciskają?
 • @Lotna 13:06:16
  Propaganda PiS-u? / Ktoś naprawdę robi sobie tutaj kpiny.

  >> OTO PIERWSZE SŁOWA NOTKI
  >> https://www.youtube.com/watch?v=uB_SbEYPx2E
 • @ireneusz 12:56:53
  TO PANA NOTKA ZESTAW NA MIESIĄC LISTOPAD?


  naprawę Polski zacznijmy od odrzucenia kościoła katolickiego

  naprawę Polski zacznijmy od odrzucenia kościoła katolickiego
  to najbardziej szkodliwy rak na polskim organizmie, zbliżają sie święta bożego narodzenia i kolędowanie księży po domach w celu wyrwania ostatniego grosza, - kopnijmy księdza w dupę i zwalmy go ze schodów, to najszybsza i najlepsza metoda naprawy państwa polskiego, reszta będzie z górki.

  nadużycie link skomentuj usuń

  ireneusz 01.11.2016 16:09:35 >> http://ziut.neon24.pl/post/134743,warszawskie-orleta-11-11-mozemy-obalic-system
 • @Ziut 13:16:21
  Natrzeć należy maścią . Ave. :) http://zezem.salon24.pl/328788,masc-na-trolle-i-inne-pozyteczne-rady,2
 • @Repsol 14:34:11
  W tej notce z Twojego linku, na końcu piszą:

  "W trakcie produkcji tej i innych notek nie ucierpiały żadne zwierzęta :)
  No animals were harmed during the making of this and other notes :)"

  ... jeśli z tą maścią tak się da, to znaczy że tak trzeba. :D
 • @Ziut
  Jak już D.Kosiur dał 5+ to ja nie będę gorszy 8-)))))

  Autor 5+ i gratulacje
 • @Ziut 13:13:51
  Nie mydl oczu: ,,flaga nad pałacem Lecha"? To Lech ma swój własny pałac, a Polska - co - jest podwórkiem tego pałacu Lecha, według patrioty inaczej?
 • @apoloniusz 11:01:27
  Pan jest, czy udaje idiotę?
 • @Lotna 17:34:19
  Zależy o którego Lecha Pani chodzi ?. Pozdrawiam :) http://ilikewarsaw.pl/wp-content/uploads/2012/07/budapeszt-otwock-wielki-maciejowice-podzamcze-109.jpg
 • @apoloniusz 11:01:27
  Panie Apoloniuszu! Przed napisaniem kolejnego komentarza weź pan głęboki oddech i zrób pan trzy przysiady przy otwartym oknie DOTLENIA MÓZG !!!
 • @Rzeczpospolita 11:08:02
  Dziękuję za uporządkowanie tego chaosu myślowego! BRAWO!
 • @Rzeczpospolita 10:22:56
  A ty, palancie pewnie jesteś k.... męską!!!
 • @Rzeczpospolita 11:08:02
  Autor zapomniał, że św.p Przezydent RP, prof. Lech Kaczyński podpisał Traktat Lizboński jako jeden z ostatnich a po nim podpisała Makrela. Ten tekst jest wyjątkowo obrzydliwy, bo , wstępując do JEWROKAŁCHOZA, musimy wykonywać polecenia Brukseli!!! Niech się autor zastanowi nad sobą, bo takie teksty to mogą istnieć na gównianych portalach a nie na Neon24, gdzie w znakomitej większości piszą ludzie kulturalni!!!
 • @Repsol 20:26:42
  Ten troll Ziut znowu przemyca głupawe teksty o syjoniście mlaskatym, co to 10.04 doprowadził do największej tragedii w lotnictwie polskim. Jak można zdrajce, który budował z ruin Polski drugi Izrael na naszym terytorium, wiersze zamieszczać. Przypominam co OTR mówił o Kaczynskich a Kaczynscy o RM.
  Kecień 1998 r. poseł niezrzeszony Jarosław Kaczyński udziela wywiadu „Gazecie Polskiej”, stwierdza: „Po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL, ma nadajniki na Uralu. W Rosji panuje wprawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy pilnują tam jednak dość dobrze”. W odpowiedzi na kolejne pytanie, porównuje toruńską rozgłośnię do Targowicy: „Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. (...) Problem w tym, w którym miejscu kończą się pospolici głupcy, a zaczyna zwyczajna agentura” - P.Wierzbicki i T.Sakiewicz,Gazeta Polska, 29.04.1998 r.

  „(...) głównymi postulatami stopniowo stawały się zamiast antykomunizmu- walka z masonerią i Żydami, zamiast uniezależniania się od Moskwy – walka z zagrożeniem ze strony Unii Europejskiej, zamiast umocnienia pozycji Polski przez wejście do NATO i UE – umocnienie jej przez niewchodzenie do NATO i UE, zamiast poprawy życia obywateli przez budowę kapitalizmu – poprawianie go poprzez walkę z kapitalizmem, zamiast wspierania uniwersalnych wartości Kościoła – lansowanie partykularnych pomysłów ekstremalnej grupy. (…)
  „Do Niemiec program radia dociera aż z Samary i Krasnodaru na południu Rosji – tam bowiem stoją wykorzystywane przez ojca Rydzyka, za zgodą władz Federacji Rosyjskiej, nadajniki. Radio wykorzystuje infrastrukturę nadawczą (maszty i system zasilania), zarządzaną w Rosji przez państwową spółkę RTRS (Rosyjska Sieć Telewizyjna i Radiowa), (...)Ojciec Rydzyk za pomoc w sprawie nadajników głośno dziękował rosyjskiej ambasadzie. Delegacja ambasady pojawiła się też w 1999 r. na przyjęciu z okazji 8-lecia działania radia” - „Na politycznej fali Radia Maryja”, „Gazeta Polska” nr 49, Eliza Michalik, Piotr Lisiewicz, 4.12.2002 r.

  Ojciec Dyrektor Tadeusz Rydzyk o Lechu i Marii Kaczyńskich podczas wykładów dla swoich studentów: "Prezydent to oszust ulegający żydowskiemu lobby a jego żona to czarownica, którą powinno się poddać eutanazji" i "Nie nazywajmy szamba perfumerią"
  Ziut, dobre co!!!
 • @zibi 09:34:18
  A ty, pewnie uważasz siebie za osobnika kulturalnego i pewnie za myślącego - ?

  Jeśli wiesz, co znaczy termin megalomania, to osiągnąłeś właśnie jej najwyższy szczyt.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY