Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
552 posty 3938 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Czy ta "kartoon-owa demokracja" (nie) potrzebuje zmian??

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tego rodzaju myślenie, w którym polska demokracja osiągnęła jedyny możliwy stan, i nawet drobne zmiany są groźne, widać i na innych polach. Tak przecież uważa choćby Komisja Wenecka,

.... dla której Trybunał Konstytucyjny osiągnął doskonałość, i jakakolwiek, uzasadniona jasną w tej sferze konstytucją, zmiana przepisów jest zamachem na państwo prawa.

A i ministrowie obrony Francji i Niemiec sięgnęli po podobny argument, twierdząc, że jeśli Airbus nie dostał kontraktu na 13 miliardów, to można mówić o „dużym kroku w tył” we współpracy między naszymi państwami. Wiadomo przynajmniej, ile Polskę kosztowały „duże kroki w przód”. Ale znów: zmiana oznacza regres.

Tak jest właściwe wszędzie: w mediach, ale i w kulturze czy w gospodarce. Również w sferze bezpieczeństwa. Bo przecież sugeruje się nam, że nasza ustawa antyterrorystyczna jest skandalem, choć nie różni się niczym od podobnych ustaw przyjętych w innych krajach. Nawet tolerowanie korupcji zdaje się być gwarancją dobrego kursu naszego kraju, a walka z tą plagą - czymś groźnym.

Nasuwa się myśl, że wraz z odzyskaniem wolności objęto nas jakimiś niewidzialnymi traktatami, gwarantowanymi przez mocarstwa europejskie i ich agendy.  -  taki sposób, diagnozuje polską sytuację Jacek Karnowski, o czym pisze na portalu wPolityce.pl. 

<>

Moim zdaniem to bardzo trafna diagnoza "choroby jasnej", ... która nas trawi. Tak, właśnie na to wygląda, że w 1989 roku,  "wraz z odzyskaniem wolności objęto nas jakimiś niewidzialnymi traktatami, gwarantowanymi przez mocarstwa europejskie i ich agendy."  -    Objęto nas "niewidzialnymi traktatami", które jak nic przypominają "Mały Traktat Wersalski", który wymuszono na Polsce w 1918 roku.    >>    https://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82y_traktat_wersalski 

Wystarczy sobie tylko przypomnieć wiadomość, że to służby specjalne Izraela miały selekcjonować "relokowanych" do Polski uchodźców, do czego mam nadzieję nigdy nie dojdzie. -   Obejrz  "TUSK GOV ERROR 404 DETECTED - Spot Pisuckiego 2",   ...   link do YouTube w komentarzach.

 

 

Warszawskie Orlęta! 11/11 możemy obalić ten SYSTEM

11 Listopada trzeba w Polsce przywrócić ład konstytucyjny - Trzeba obalić post-komunistyczny SYSTEM OKRĄGŁEGO STOŁU! - A właściwie go "dobić", aby już nigdy nie wstał na nogi. Bo SYSTEM ten, kompromitując się, sam upadł

Skompromitował się fałszując Wybory Prezydenta 2010, skompromitował się podczas Wyborów Samorządowych 2015.

Upadł gdy musiał zgodzić się na wybór Andrzeja Dudy na Prezydenta RP. Upadł gdy musiał zgodzić się na oddanie władzy Prawu i Sprawiedliwości. Upadł bo dalsza próba utrzymania OKRĄGŁOSTOŁOWEGO SYSTEMU PODZIAŁU WŁADZY ustalona w 1989 roku, w konfrontacji z odkryciem fałszerstwa w przedterminowych Wyborach Prezydenta 2010, będących następstwem zamachu w Smoleńsku, groziła "rewolucyjnym wybuchem".

Dobijmy ten SYSTEM ujawniając na Marszu Niepodległości tę oczywistą prawdę, że Wybory Prezydenta 2010 zostały sfałszowane. - Jeśli jesteś "Polakiem z krwi i kości", to "dobicie tego PO-OKRĄGŁO-STOŁOWEGO, POST-KOMUNISTYCZNEGO SYSTEMU jest Twoim "polskim obowiązkiem".

Obowiązkiem tym jest to, aby wiedza o sfałszowaniu Wyborów Prezydenta 2010 stała się wiedzą powszechną, a nie tylko tych co o tym wiedzą, i rozumieją istotę rzeczy do której doszło podczas liczenia głosów. Obowiązkiem tym jest to, aby obecna skompromitowana administracja wyborcza PKW, a w szczególności całe Krajowe Biuro Wyborcze została usunięta w wyniku natychmiast uchwalonej nowej ordynacji wyborczej, tak samo jak natychmiast od liczeia głosów, i ogłaszania wyników wyborów, odsunięta powinna zostać sędziowska sitwa, która ustalony przez siebie wynik zatwierdza. - Liczyć i ustalać wynik wyborów powinni oddelegowani do tego obywatele, przedstawiciele partii politycznych, i organizacji społecznych.

JEST TO WARUNKIEM OBALENIA SYSTEMU FAŁSZOWANIA WŁADZY Z JAKIM MAMY W POLSCE OD 1946 ROKU, SYSTEM KTÓRY UTRWALNO PRZY OKRĄGŁYM STOLE

Pokolenie 2016 roku ma zaszczyt być tym pokoleniem, któremu to się uda, jeśli staniemy na wysokości zadania. Jeśli się nam to uda, a udać się musi, bo nie ma innego wyjścia, historia zatoczy koło i odda sprawiedliwość jednemu z najmniej eksponowanych Ojców Polskiej Niepodległości, Romanowi Dmowskiemu.

To zaszczyt i obowiązek. - Możemy i musimy dokonać tego, czego nie udało się dokonać stłumionej stanem wojennym Solidarności 1980 r., to czego nie udało się dokonać oszukanej przez "Bolków" Solidarności 1989.

To czego nie udało się Kaczyńskim przez 25 lat transformacji, którą współtworzyli.  To, czego z powodu "wady wrodzonej" nie uda się też dokonać Jarosławowi Kaczyńskiemu, choć mógłby, ale nie chce.

Wystarczyłoby aby zdobył się na odwagę, na jaką zdobył się po Wyborach Samorządowych 1015 roku, aby wyszedł i powiedział im wszystkim prosto w oczy: "Sfałszowaliście Wybory Prezydenta 2010, oszukaliście Naród!", ...  ale On nie wyjdzie, i raz jeszcze tego nie zrobi.  -  Musi to zrobić Marsz Niepodległości.

<>

CO TO OZNACZA W REALU? NA TO PYTANIE ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI

Ja, jako odpowiedź, powtórzę notkę z 

Na początku rządów koalicji PO-PSL do polskiego Sejmu wprowadzili się Żydzi. Gdy to zauważyłem kilka lat temu byłem zszokowany i przerażony, jak chyba większość w naszym "nieszczęśliwym kraju" by była, ... gdyby rozumiała to zjawisko.

 W tym roku Polacy, mając ponoć swój rząd, powinni zaprotestować.

Protest miał polegać na wyprawieniu w Sejmie Polskiej Wigili, ... wygląda jednak na to, że mamy pecha. -  A może tak to miało być.  -  W wigilię Świąt Bożego Narodzenia przypada właśnie ta Chanuka.

- Kto komu będzie musiał ustąpić miejsca?  Polacy sekcie  , czy sekta Polakom?

Wygląda na to, że Pan Bóg będzie miał szansę przetestować ten ponoć Polski Rząd. Ja ze swej strony, właśnie z tej okazji, dedykuję wszystkim Polakom wiersz. / Wydaje się być na czasie. >  http://nichcik.neon24.pl/post/115392,zostalismy-zdradzeni-wszyscy-zostalismy-zdradzeni-o-swicie

POCZĄTEK ŚWIĄT CHANUKOWYCH PRZYPADA 24 GRUDNIA 2016

DECEMBER 24 2016

1 Mach.4:52-58 /„ Dwudziestego piątego dnia dziewiątego miesiąca, to jest miesiąca Kislew, sto czterdziestego ósmego roku wstali wcześnie rano i zgodnie z Prawem złożyli ofiarę na nowym ołtarzu całopalenia, który wybudowali.  Dokładnie w tym samym czasie i tego samego dnia, którego poganie go zbezcześcili, został on na nowo poświęcony przy śpiewie pieśni i grze na cytrach, harfach i cymbałach.  Cały lud upadł na twarz, oddał pokłon i aż pod niebo wysławiał Tego, który im zesłał takie szczęście.  Przez osiem dni obchodzili poświęcenie ołtarza, a przy tym pełni radości składali całopalenia, ofiary pojednania i uwielbienia.  Fasadę świątyni ozdobili złotymi wieńcami i małymi tarczami, odbudowali bramy i pomieszczenia dla kapłanów i drzwi do nich pozakładali,  a między ludem panowała bardzo wielka radość z tego powodu, że skończyła się hańba, którą sprowadzili poganie”.

A On powstanie z kolan

10.04.11

Rozbiło się krzywe zwierciadło.

Naród, na odgłos ten, otworzył oczy.

Na "syna Marii" zranionego bólem,

rzucać więc będą fałszywe świadectwo.

Lecz nie ugnie się Naród, i tłumem,

odrzuci królestw pokusy krętactwo.

<>

Nim "Bóg się narodzi tej nocy",

wyzwoli się Naród od "zdrajców Jego".

Niewidzialne jarzmo przemocy,

rozpłynie się z woli Ludu Naszego.

<>

Strzeż się jednak!

Twarz uśmiechniętą i zatrute jadło,

podsuwać Ci będą fałszywi prorocy.

Naród powstanie z kolan.

Pamięć i duch jego zostanie, nie zginie.

Nim to się stanie, Kaina i Judasza 

Wystrzegaj się Panie! 

<>

Zaiste powiadam Wam.

Nie nam, nie w naszej mocy,

przebaczać w imieniu Tych,

których zdradzono o świcie.

<>

https://www.youtube.com/watch?v=7D4wlh75JY0

 

http://ziut.neon24.pl/post/133700,zamiast-flag-ruch-listopadowy-bialo-czerwona-kartka

 "W historii Narodów ważne są symbole, daty przełomowe. Dzień 11 listopada 1918 r., który niespełna 20 lat później ustanowiono Świętem Narodowym, jest jedną z takich dat. To ukoronowanie długiego procesu, wysiłku wielu ludzi, którzy w ciągu 123 lat zaborów walczyli o Wolną Polskę. Tego dnia Rada Regencyjna przekazała Józefowi Piłsudskiemu władzę nad podległą mu Armią, a wojska niemieckie zaczęły się wycofywać z Królewstwa polskiego. Tego samego dnia Niemcy skapitulowali na froncie zachodnim. Kończyła się I-wsza Wojna Światowa. Niedługo cieszyliśmy się niepodległością. Po II-giej Wojnie Światowej, w zmienionych warunkach politycznych Świętem Narodowym ustanowiono inny dzień. Dopiero w 1989 r. "11 listopada" ponownie stał się Narodowym Świętem Niepodległości, a Orzeł odzyskał koronę."

 

 

KOMENTARZE

 • 11 / 11 Warszawa Marsz Niepodległości , ... Zawierciańska zapowiedź
  Wciąż aktualna >> https://www.youtube.com/watch?v=gBO7SreZIdI
  .
  http://m.neon24.pl/8b1a2e48c6d27ed544f45d2b961f8fd0,0,0.jpg
 • TUSK GOV ERROR 404 DETECTED - Spot Pisuckiego 2
  Published on Oct 11, 2015 / Warto przeczytać komentarz pod tym YouTube >> https://www.youtube.com/watch?v=GYingbicm00
  .
  http://m.neon24.pl/8708cdcd32efe81e0abe637e779bf37d,0,0.jpg
 • @Ziut 18:55:50
  http://m.neon24.pl/b5c2e144475ef26f449bfb345ec05947,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/da217aaa8fd3acdb5d109b8521e6abe2,0,0.jpg
 • WikiLeaks ujawnia nowe maile ludzi Clinton
  .
  http://m.neon24.pl/6355aed71c1d738593337622d0b0985c,0,0.jpg
  .
  „Polacy próbowali postawić nas pod ścianą. Sądzę, że chcieli nas z rozmysłem wy…” - tak w 2008 roku pisał szef personelu Białego Domu do szefa sztabu wyborczego Hillary Clinton. WikiLeaks opublikowało maile, które rzucają nowe światło na rozmowę jaką odbył z prezydentem Lechem Kaczyńskim ówczesny prezydent-elekt Barack Obama – informuje portal wp.pl.

  >> http://wpolityce.pl/polityka/314731-wikileaks-ujawnia-nowe-maile-ludzi-clinton-skarza-sie-w-nich-na-twarda-postawe-lecha-kaczynskiego-polacy-chcieli-nas-postawic-pod-sciana

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY