Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
482 posty 3512 komentarzy

"Ziut" bez PiC-u /// Wcześniej ... ZonaCezara.BlogSpot.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

"Dobra zmiana w USA" / Oddali Ziutowi internet!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie wiem, czy to ma związek z wygraną Trump'a w USA, czy to tylko przypadek, ale to "dobra zmiana". / Wczoraj oddali mi internet, co oznacza, że znów mogę surfować po polskim internecie, i wyszukiwać kompromitujące SYSTEM informacje.

Niezorientowanym przypominam swoją "notkę-protest" z 18.05.2016, ... oraz to, że "ZIUT / RADIO WOLNA EUROPA" nadaje z Waszyngtonu, ... no przynajmniej od czasu do czasu. / Bo tak naprawdę "teksty publikuje osoba (lub grupa osób)"  [jak trafnie zauważył Nad-Redaktor Eugeniusz Sendecki], z "wielu radiostacji"  -  śp.. red. Nichcik byłby z tego dumny. :D

Zbieram się na "korespondencję / komentarz" odnośnie ostatnich wyborów. / Jest kilka ciekawych uwag i spostrzeżeń do podzielenia się "fanami", ...  "dobra zmiana" i oddanie Ziutowi internetu to jedna z nich.

Niżej "reprint" notki z 18 maja o ukradzionym Ziutowi internecie.  >  http://ziut.neon24.pl/post/131708,czy-komoruska-bezpieka-zabrala-mi-internet

Właścicielowi  AntyKomor.pl zarekwirowano laptopa, nośniki pamięci, dyski twarde, a nawet... karty pamięci do cyfrowego aparatu fotograficznego.  W konsekwencji strona została zamknięta. Biorący udział w akcji funkcjonariusze ABW powiedzieli  Robertowi Fryczowi, że nie może nikomu wspominać o najściu na jego dom,  donosił portal Niezalezna.pl  21.05.2011 roku     >>>    http://niezalezna.pl/10831-abw-w-domu-redaktora-strony-antykomorpl   

Tak się złożyło, że w maju 2011 r. byłem bardzo aktywnym komentatorem na "Niezależnej", ... a komentować było co.  /  Jak łatwo sobie przypomnieć "Maj 2011" to następny miesiąc po jakże gorącej I-wszej Rocznicy Smoleńska. -  Ale o tym w komentarzu za chwilę.  -  Będzie ciekawie, bo jak wielu zauważyło na Neon24.pl grasuje niezidentyfikowany "SZALONY ADMIN", .... który być może ukradł Ziutowi (czyli mi) internet.  

Coś się stało.  - Mój "stały" dostawca internetu odciął mi dostęp do polskich kanałów informacyjnych,  .. a bez tego nie mogę "tworzyć". 

Podejrzewam, że może to mieć związek z odwiedzinami mojej "bazy" przez "dwóch smutnych panów",  ... z których jeden udawał  imigranta, a drugi był chyba jego "oficerem prowadzącym". 

Bo czy jest możliwy taki przypadek, abym nie mógł odbierać głupkowatej polskiej propagandy TYLKO za pośrednictwem jednego dostawcy internetu (bardzo unikatowego z którego korzystam), a o którym dowiedziało się tych "dwóch smutnych panów",  ...  a za pośrednictwem wszystkich innych dostawców dostęp mam? -   TO WYGLĄDA NA CELOWĄ ZŁOŚLIWOŚĆ!

Zanim napiszę swój komentarz do zaistniałej sytuacji, przypomnę niedawną informację z WarszawskaGazeta.pl, .... bo sprawy być może mają ze sobą, ... i ze mną, związek:

Sympatycy PO mają swoje Kluby Obywatelskie. Niedawno odbyło się spotkanie toruńskiego KO, gdzie powrócono do tematu słynnego już na cały świat „skoku” ówczesnego prezydenta , Bronisława Komorowskiego na krzesło spikera w japońskim parlamencie. Bronisław Komorowski nie rozczarował. -  Były prezydent przekonywał, że cała sprawa to „zorganizowana i opłacona” akcji medialna. 

„Nie było żadnego krzesła, żadnego fotela ani żadnej ławki i z tego zrobiono jakiś, że prezydent Polski wskoczył na krzesło marszałka. Nie było żadnego fotela. To dowód na to jak można zakłamać prawdę.  Sam padłem ofiarą skutecznej fali nienawiści i oczerniania. To była zorganizowana akcja. To nie była przypadkowa akcja, ale opłacana i pobudzona w celach politycznych!"   –   miał mówić Bronek Komorowski.  >>>  http://warszawskagazeta.pl/polityka/item/3777-znow-bredzi-komorowski-o-japonskim-skoku-na-krzeslo-zorganizowana-oplacona-akcja

Nie ma zgody na "kanał", ... oddajcie Ziutowi internet!

... i W KOŃCU ODDALI ! ! !

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

ULUBIENI AUTORZY