Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
552 posty 3938 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

"Dobra zmiana w USA" / Oddali Ziutowi internet!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie wiem, czy to ma związek z wygraną Trump'a w USA, czy to tylko przypadek, ale to "dobra zmiana". / Wczoraj oddali mi internet, co oznacza, że znów mogę surfować po polskim internecie, i wyszukiwać kompromitujące SYSTEM informacje.

Niezorientowanym przypominam swoją "notkę-protest" z 18.05.2016, ... oraz to, że "ZIUT / RADIO WOLNA EUROPA" nadaje z Waszyngtonu, ... no przynajmniej od czasu do czasu. / Bo tak naprawdę "teksty publikuje osoba (lub grupa osób)"  [jak trafnie zauważył Nad-Redaktor Eugeniusz Sendecki], z "wielu radiostacji"  -  śp.. red. Nichcik byłby z tego dumny. :D

Zbieram się na "korespondencję / komentarz" odnośnie ostatnich wyborów. / Jest kilka ciekawych uwag i spostrzeżeń do podzielenia się "fanami", ...  "dobra zmiana" i oddanie Ziutowi internetu to jedna z nich.

Niżej "reprint" notki z 18 maja o ukradzionym Ziutowi internecie.  >  http://ziut.neon24.pl/post/131708,czy-komoruska-bezpieka-zabrala-mi-internet

Właścicielowi  AntyKomor.pl zarekwirowano laptopa, nośniki pamięci, dyski twarde, a nawet... karty pamięci do cyfrowego aparatu fotograficznego.  W konsekwencji strona została zamknięta. Biorący udział w akcji funkcjonariusze ABW powiedzieli  Robertowi Fryczowi, że nie może nikomu wspominać o najściu na jego dom,  donosił portal Niezalezna.pl  21.05.2011 roku     >>>    http://niezalezna.pl/10831-abw-w-domu-redaktora-strony-antykomorpl   

Tak się złożyło, że w maju 2011 r. byłem bardzo aktywnym komentatorem na "Niezależnej", ... a komentować było co.  /  Jak łatwo sobie przypomnieć "Maj 2011" to następny miesiąc po jakże gorącej I-wszej Rocznicy Smoleńska. -  Ale o tym w komentarzu za chwilę.  -  Będzie ciekawie, bo jak wielu zauważyło na Neon24.pl grasuje niezidentyfikowany "SZALONY ADMIN", .... który być może ukradł Ziutowi (czyli mi) internet.  

Coś się stało.  - Mój "stały" dostawca internetu odciął mi dostęp do polskich kanałów informacyjnych,  .. a bez tego nie mogę "tworzyć". 

Podejrzewam, że może to mieć związek z odwiedzinami mojej "bazy" przez "dwóch smutnych panów",  ... z których jeden udawał  imigranta, a drugi był chyba jego "oficerem prowadzącym". 

Bo czy jest możliwy taki przypadek, abym nie mógł odbierać głupkowatej polskiej propagandy TYLKO za pośrednictwem jednego dostawcy internetu (bardzo unikatowego z którego korzystam), a o którym dowiedziało się tych "dwóch smutnych panów",  ...  a za pośrednictwem wszystkich innych dostawców dostęp mam? -   TO WYGLĄDA NA CELOWĄ ZŁOŚLIWOŚĆ!

Zanim napiszę swój komentarz do zaistniałej sytuacji, przypomnę niedawną informację z WarszawskaGazeta.pl, .... bo sprawy być może mają ze sobą, ... i ze mną, związek:

Sympatycy PO mają swoje Kluby Obywatelskie. Niedawno odbyło się spotkanie toruńskiego KO, gdzie powrócono do tematu słynnego już na cały świat „skoku” ówczesnego prezydenta , Bronisława Komorowskiego na krzesło spikera w japońskim parlamencie. Bronisław Komorowski nie rozczarował. -  Były prezydent przekonywał, że cała sprawa to „zorganizowana i opłacona” akcji medialna. 

„Nie było żadnego krzesła, żadnego fotela ani żadnej ławki i z tego zrobiono jakiś, że prezydent Polski wskoczył na krzesło marszałka. Nie było żadnego fotela. To dowód na to jak można zakłamać prawdę.  Sam padłem ofiarą skutecznej fali nienawiści i oczerniania. To była zorganizowana akcja. To nie była przypadkowa akcja, ale opłacana i pobudzona w celach politycznych!"   –   miał mówić Bronek Komorowski.  >>>  http://warszawskagazeta.pl/polityka/item/3777-znow-bredzi-komorowski-o-japonskim-skoku-na-krzeslo-zorganizowana-oplacona-akcja

Nie ma zgody na "kanał", ... oddajcie Ziutowi internet!

... i W KOŃCU ODDALI ! ! !

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY