Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
552 posty 3938 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Prezes PiS złożył kwiaty pod pomnikiem Romana Dmowskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kaczyński „naczelnikiem państwa" i „niekoronowanym królem" - Wygląda na to, że nasz "Napoleon wziął Rozdroże z marszu", ...

Prezes Stronnictwa Demokratycznego, rotmistrz Wasiak, aż się zająknął z wrażenia meldując Kaczyńskiemu: „Melduję Rozdroże na uroczyste przyjęcie Pana Naczelnika  ...  Państwa Polskiego".

** Link do VIDEO i artykułu NEWSWEEK.pl w komentarzach

A swoją drogą:  "Wszystkie drogi schodzą się na Rozdrożu.",  ... tak jak kiedyś "Wszystkie drogi prowadziły do Rzymu".  -  Nie da się w Polsce robić polityki bez Ruchu Narodowego.  -  SYSTEM w końcu zaczyna to dostrzegać.  

Za rok pod pomnikiem Romana Dmowskiego ustawi się kolejka, ... a Pan Sendecki z Radziem Siedleckim będą sprzedawać tam bilety. :D

Warto, a nawet powinno się, w tym miejscu przypomnieć słowa mojej wcześniejszej notki pt.:  "11/11 Pomóżmy Kaczyńskiemu przebić głową szklany sufit!"

Oto one:  Muszę się zgodzić ze Schetyną: "Kaczyński żyje w innej rzeczywistości", ... bez względu na to, że chyląc czoła przed trumną Piłsudskiego udowadnia, że jest hipokrytą.

Ciekawe, czy w drodze do krypty Józefa Piłsudskiego, uklęknął przed sarkofagiem Pary Prezydenckiej. Aby złożyć wieniec musiał obok niego przejść. -  Ale ni to jest ważne, ... ważny jest "sufit", do którego chyba nie dorósł Jarosław Kaczyński

W TEJ CZAPCE NAPOLEONA KACZYŃSKI CHYBA DOSIĘGNĄŁ SUFITU :D

** Niżej reprint całej wcześniejszej notki >>> http://ziut.neon24.pl/post/134960,11-11-pomozmy-kaczynskiemu-przebic-glowa-szklany-sufit

Muszę się zgodzić ze Schetyną: "Kaczyński żyje w innej rzeczywistości", ... bez względu na to, że chyląc czoła przed trumną Piłsudskiego udowadnia, że jest hipokrytą.

Ciekawe, czy w drodze do krypty Józefa Piłsudskiego, uklęknął przed sarkofagiem Pary Prezydenckiej. Aby złożyć wieniec musiał obok niego przejść. -  Ale ni to jest ważne, ... ważny jest "sufit", do którego chyba nie dorósł Jarosław Kaczyński i tzw. prawicowa prasa, ... sufit który nieśmiało, ale jednak. chce chyba przebić Prezydent RP Andrzej Duda.

<>

Dopiero na tle deklaracji barona Maurycego Rothschilda lepiej rozumiemy, co w 1942 roku miała na myśli Zofia Kossak-Szczucka, pisząc w apelu do Polaków, by starali się pomagać Żydom w ich tragicznym położeniu:

uczucia nasze względem Żydów nie uległy zmianie. Nie przestajemy ich uważać za politycznych, gospodarczych i ideowych wrogów Polski”. 

ONI MAJĄ DOKŁADNIE TAKIE SAME "UCZUCIA" W STOSUNKU DO NAS 

Rok 1918: Żydzi przygotowali swoje delegacje na obrady zbliżającej się Konferencji Pokojowej w Paryżu, i zdecydowani byli uzyskać na niej zwycięstwo nad Polską. Jeszcze przed przyjazdem delegacji polskiej do Paryża, w dniu 11.XI.1918 r. przedstawiciela Polski w Paryżu hrabiego Ksawerego Orłowskiego odwiedził Żyd francuski Maurycy Rotshield i zagroził:

"Jeśli na Kongresie oficjalnym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej będzie ten były od miasta Warszawy, członek Dumy Państwowej Rosyjskiej, który zyskał wszechświatowy rozgłos jako zajadły antysemita (chodziło o Romana Dmowskiego),to cały Izrael i on sam, będą uważali taką nominację za policzek wymierzony w twarz całego ich narodu, i stosownie do tego postąpią.
 
Hrabia Orłowski powinien wiedzieć, że wpływy żydowskie na postanowienia Kongresu są bardzo wielkie. Niech wie z góry, i uprzedzi kogo należy, że kiedy Polska będzie reprezentowana przez tego pana, to Izrael zastąpi drogę ku wszystkim jej celom, a one są nam znane (...).
 
Wy nas znajdziecie na drodze do Gdańska, na drodze do Śląska Pruskiego i Cieszyńskiego, na drodze do Lwowa, na drodze do Wilna, i na drodze wszelkich waszych projektów finansowych. Niech pan hrabia to wie, i stosownie do tego postąpi."   /  Źródło:  Andrzej Leszek Szcześniak "JUDEOPOLONIA" str.24 
 
"Dopiero na tle deklaracji barona Maurycego Rothschilda lepiej rozumiemy, co w 1942 roku miała na myśli Zofia Kossak-Szczucka, pisząc w apelu do Polaków, by starali się pomagać Żydom w ich tragicznym położeniu - że jednak   
 
uczucia nasze względem Żydów nie uległy zmianie. Nie przestajemy ich uważać za politycznych, gospodarczych i ideowych wrogów Polski”.  
 
W związku z tym nasuwa się trzeci wniosek, że bywają takie konflikty interesów, zwłaszcza angażujących prestiżowo, których niepodobna rozwiązać inaczej, jak przez całkowite obezwładnienie jednej ze stron ... " / Stanisław MIchalkiewicz: Przyczynek i wnioski  >>   http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=695
 
 
<>
 

KIEDY TZW. PRAWICOWE MEDIA POKAŻĄ TE ZDJĘCIA

Brak tych zdjęć w podobno naszej patriotycznej prasie, powinno być traktowane, i ścigane na równi z kłamstwem oświęcimskim mówiącym o "polskich obozach koncentracyjnych", bo brak tych zdjęć sankcjonuje tezę o antysemityzmie Romana Dmowskiego, który jeśli chodzi o politykę był wizjonerem, a nie antysemitą.

Roman Dmowski był człowiekiem, który w twardy sposób formułował i propagował rzeczywistość polityczną, a nie antysemityzm.   -    Dlatego waśnie oskarżenia o antysemityzm pod adresem Dmowskiego, powinny być traktowane na równi z tzw. "kłamstwem oświęcimskim".  

Nie wszyscy Polacy pochodzenia żydowskiego zginęli w Holokauście. / Większość uratowanych to dezerterzy zbiegli do ZSRR, którzy w 1945 powrócili do Polski i do dziś wykorzystują  tragedię Holokaustu do własnych, syjonistycznych celów politycznych. 

Jeśli Jarosław Kaczyński nie dorośnie do tej prawdy "szklanego sufitu" głową nie przebije. /  On ma wadę fabryczną, chce żyć w pół-prawdzie, ... ale powinien wiedzieć, tak naprawdę życie w pół-prawdzie jest życiem kłamstwie.

Dlatego rację ma Schetyna, wszyscy wokół Kaczyńskiego wiedzą, tylko On udaje że nie wie: "Kaczyński żyje w innej rzeczywistości", ... pomóżmy mu przebić głową szklany sufit! -  przy okazji uwolnimy Schetynę od hipokryzji.

Dlatego apelowałem, aby "uchylić wieko", ... tak aby z "szafy Prezydenta" wypadł trup" >>  http://ziut.neon24.pl/post/134702,halloween-halloween-zombie-w-szafie-kancelarii-prezydenta

 

KOMENTARZE

 • Kaczyński „naczelnikiem państwa" i „niekoronowanym królem"
  Newsweek.pl cytuje chyba słowa Pana Eugeniusz Sendeckiego? >>> http://www.newsweek.pl/polska/kaczynski-przy-pomniku-dmowskiego,artykuly,400483,1.html?src=HP_Section_1

  Prezes PiS złożył kwiaty pod pomnikiem Romana Dmowskiego w Warszawie. Zwolennicy nacjonalistycznego ugrupowania Stronnictwo Narodowe tytułowali go niekoronowanym królem polskiej polityki.

  „Melduję Rozdroże na uroczyste przyjęcie pana naczelnika... państwa polskiego" tymi słowami prezes Stronnictwa Demokratycznego, skrajnie prawicowej organizacji, powitał Jarosława Kaczyńskiego przy pomniku Romana Dmowskiego w Warszawie. Prezes PiS został też nazwany „niekoronowanym królem polskiej polityki". Kaczyński przyjął te słowa z uśmiechem.
 • wPolityce.pl / KIM BYŁ ROMAN DMOWSKI
  .
  Panie profesorze, jakie zasługi dla odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r. miał Roman Dmowski?

  Prof. Jan Żaryn: Roman Dmowski był mężem stanu, który potrafił dźwignąć koncepcję prowadzenia polskiej polityki zagranicznej, kiedy nie było państwa polskiego. Warunki były totalnie niesprzyjające, jednak on sprawił, że kiedy 11 listopada 1918 r. w Compiègne Niemcy podpisywały akt kapitulacji, Polska była w obozie zwycięzców. Dzięki Dmowskiemu po I wojnie światowej znaleźliśmy się w gronie militarnych i politycznych zwycięzców. Polskie siły zbrojne, czyli Armia Błękitna gen. Józefa Hallera była częścią sił zwycięskich, a Komitet Narodowy Polski był oficjalną reprezentacją nieistniejącego państwa polskiego po stronie mocarstw zachodnich. Na ich czele stał Dmowski, jako Wódz Naczelny polskiej armii na Zachodzie i prezes Komitetu Narodowego Polskiego, który powstał w Lozannie w 1917 r., a później miał siedzibę w Paryżu.

  >> http://wpolityce.pl/historia/315066-prof-zaryn-dzieki-dmowskiemu-po-i-wojnie-swiatowej-znalezlismy-sie-w-gronie-militarnych-i-politycznych-zwyciezcow-nasz-wywiad
 • Dwa ważne przemówienia Jarosława Kaczyńskiego
  Filmy >> http://vod.gazetapolska.pl/14249-dwa-wazne-przemowienia-jaroslawa-kaczynskiego

  1.1. Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego wygłoszone przed pałacem prezydenckim.
  2.2. Jarosław Kaczyński przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego.
 • Apel poległych w Smoleńsku wyrówna wszelkie różnice interpretacji historii
  Plusy i minusy zbledną w świetle z wawelskiej krypty gdzie nawet pierwotny Piłsudski miał wartę honorową w okresie okupacji hitlerowskiej jako pierwszy naczelnik państwa - protektor sjonistycznej kolonizacji Palestyny dla przyśpieszenia końca , ktorej nawet ZSRR zatrzymał front na Wiśle w Warszawie, by nie zajmować całych Niemiec, Francji i Hiszpanii i nie czekać na rozstrzygnięcie wojny z Anglą i USA o Afrykę (jaką przegrał gen Rommel).
 • O Chryste!!!
  ,,Naczelnik państwa" i ,,niekoronowany król"!?!

  No niech mnie gęś kopnie! Jak już, to dlaczegóżby nie Cesarz Międzymorza Polinu?

  Rozumiem, że tacy np. zadaniowcy jak niepoprawni.pl pieją bezustannie na cześć Kaczyńskich, bez względu jakiej zdrady by się oni nie dopuścili, ale ludzie w realu? Jak trzeba mieć mózg wyprany żeby coś takiego powiedzieć! Śmiać się czy płakać?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY