Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
622 posty 4255 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Druga diagnoza: Ujazdowski potwierdza wojnę plemion

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Właśnie poznaliśmy "dezertera" i jak "drzewiej bywało", na co wskazuje nazwisko, pochodzi z rodu magnackiego. No cóż, magnateria zawsze dbała tylko o swoje interesy.

Jedyne co go usprawiedliwia to brak znajomości historii, ... albo inteligencji. Bo skoro jest na tyle bystry, ze zauwaza "wojnę plemion", powinien tez rozpoznać, które jest plemieniem tubylczym [do którego chyba nalezy], a które okupantem od 1945 roku okupującym tereny Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.  -  Tfu! Tfu! Tfu! ... dezerterom!

 

KOMENTARZE

 • @Ziut
  Może to nordyk . Ave . :))) https://www.youtube.com/results?search_query=CK+Dezerterzy%2C+ich+weiss+nicht+
 • @Repsol 12:38:05
  Nie wiem czy "nordyk" ale na pewno karierowicz.
  Zawsze był taki śliski, nijaki, ostrożny, poprawny.
  Klasyczna nic nie warta gnida robiąca karierę w polityce.
  Politycznie jest nikim, intelektualnie zero, autorytet żaden, osiągnięcia zerowe. Gnida przylepiająca się tam gdzie wydaje mu się że lepiej zapłacą.

  To moje subiektywne zdanie.

  Taki Kwaśniewski (też amoralny karierowicz) przynajmniej miał osobowość i intelekt a ten poza "nazwiskiem rodowym" nie ma niczego.
 • A może po prostu
  dał do zrozumienia że nie będzie brał udziału w udawanej potyczce dwóch t a l m u d y c z n y c h plemion? Ujazdowski to koleś pokroju Rysia Czarneckiego przykleja się jak gówno do pierwszego lepszego buta. Gdyby złożył mandat poselski zasługiwałby na szacunek a tak...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY