Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 4608 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Jaruzelski zdegradował Stefana Michnika s. Ozjasza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A "nasz" prezydent Andrzej Duda dekoruje Szewacha Weiss'a Orderem Orła Białego. / Myślę że dożyjemy czasów, gdy stawiać będziemy pomniki Jaruzelskiego,.. i burzyć pomniki śp. Lecha Kaczyńskiego. - Obym się mylił, co się jednak nieczęsto zdarza. : /

Dr. Kowalski w wydanej w 2012 r. przez Wydawnictwo Zysk i S-ka książce „Generał ze skazą” cytuje protokół zebrania sprawozdawczo-wyborczego POP pionu operacyjnego Sztabu Generalnego z 3.04.1968 r., w którym zapisano słowa Wojciecha Jaruzelskiego:

„Bardzo niebezpieczne dla nas są liczne wewnętrzne i zewnętrzne powiązania syjonistyczne i prosyjonistyczne występujące w postaciach mafijnych i indywidualnych”.

-  Kowalski w rozmowie z „GP” przypomina, że czystki antysemickie w LWP trwały jeszcze w pierwszej połowie lat 80. i zostało nimi objętych ponad 1300 żołnierzy. >> //www.tvp.info/28658909/gp-jaruzelski-zdegradowal-stefana-michnika-za-zydowskie-pochodzenie

<>

 

Dziennikarka "Gazety Polskiej" i Telewizji Republika dotarła do treści rozkazu personalnego numer 0141 z 28 lipca 1975 roku, który nie pozostawia żadnych wątpliwości.

„ Minister Obrony Narodowej

 
Na podstawie art.68 ustawy z dnia 21 listopada 1967 r. o powszechnym obowiązku obrony Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej /Dz.U. nr 44 poz. 220/ niżej wymienionych oficerów nie będących w czynnej służbie wojskowej pozbawiam stopnia oficerskiego z powodu braku wartości moralnych i orzekam ich powrót do stopnia szeregowca (…) 12.kpt. Michnika Stefana s. Ozjasza ur.1929 (…)".

  

 

Więcej na ten temat w najnowszym numerze tygodnika "Gazeta Polska", a także programie Doroty Kani "Koniec Systemu" - wtorek, godzina 21.30, na antenie Telewizji Republika.  >> //niezalezna.pl/92382-ujawniamy-jaruzelski-zdegradowal-michnika-za-zydowskie-pochodzenie-dokument

 

 

<>

A "NASZ PREZYDENT" STAŁ i FIRMOWAŁ SWOJĄ OSOBĄ TE

"SZCZYTY MORALNOŚCI" ZYDOWSKIEJ

<>

wPOLITYCE.pl: Ta nagroda należy się wszystkim ambasadorom Izraela w Polsce  — podkreślił Szewach Weiss.

Ta nagroda jest nagrodą dla tych, którzy dodali jakąś cegiełkę. To nie była zwyczajna sprawa. Na polskiej ziemi jest plama krwi żydowskiej. Niemcy, faszyści, hitlerowcy tam stworzyli ten przemysł śmierci - na polskiej ziemi. Jak ktoś przyjeżdża do Polski, to czuje to żydostwo. Na cmentarzach, w ruinach synagogi – w Warszawie jeszcze słychać ten śpiew  —  mówił Weiss.  Wspominał również swoją wizytę w Jedwabnem. 

Byłem w Jedwabnem, znam inne stodoły też. Są i były inne stodoły, dlatego sprawiedliwych wśród narodów świata nikt nie zapomni. To jest   >>> szczyt moralności światowej <<< . Bądźcie dumni z tego, co łączy moralnie cały świat  —    podkreślił.  

TVP.info  >>>  //www.tvpparlament.pl/aktualnosci/prezydent-prof-weiss-to-syn-narodu-zydowskiego-i-polskiej-ziemi/28657978

 <>

Myślę że dożyjemy czasów, gdy stawiać będziemy pomniki gen. Jaruzelskiego, ... i burzyć pomniki śp. Lecha Kaczyńskiego. - Obym się mylił.

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY