Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 4608 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Adolf Schulz i IV Rzesza Niemiecka znów uszczęśliwią Europę?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przed nawiedzonymi, i fałszywymi prorokami, strzeż nas Panie, ... / Chyba nie przez przypadek, w Niemczech, wydano reprint "Main Kampf" Adolfa Hitlera, już będący bestsellerem niemieckiego rynku wydawniczego.

Martin Schulz:"przyszły niemiecki rząd musi połączyć kwestię solidarności w polityce migracyjnej z przyszłym unijnym budżetem".  -  tego chce Martin Schulz, ... i tak jakoś dziwnie się składa, że za tym samym lobbuje George Soros, który lobbuje za "Społeczeństwem otwartym", unijnym finansowaniem imigrantów,  i finansując jednocześnie i wspierając  fundacje wspierające przemieszczanie się setek tysięcy tzw. uchodźców do Europy, co już jest egzystencjonalnym zagrożeniem dla europejskiej kultury chrześcijańskiej i stylu życia.

Wypadało by w tym miejscu zapytać i wiedzieć, czy Martin Schulz, tak samo jak George Soros, też ma żydowsko-węgierskie pochodzenie, a polityka którą Panowie prowadzą nie jest przypadkiem zemstą "narodu wybranego" za Holocaust?  -  Jeśli tak, to byłoby to wytłumaczeniem, dlaczego  w Niemczech wydarzyło się, co się wydarzyło, ... i dlaczego Polskę i Polaków też oskarża się o współudział w wymordowaniu obywateli Europy pochodzenia żydowskiego. 

Patrząc na "natchnionego Schulza", przypomniała mi się moja wcześniejsza notka, którą w kilka dni po uhonorowaniu Jarosława Kaczyńskiego "Nagrodą Wolności" tygodnika wSieci pozwolę sobie tutaj wkleić.

 

 

17.04.10 Na nieistniejącym już portalu SympatycyPiS.pl ktoś zamieścił wątek dyskusji pt. "Jak wystartujesz zostaniesz Prezydentem". - Coś chwyciło mnie za gardło, o 18:46 skończyłem pisać. / Dzisiaj mam mieszane uczucia, zachwiana została moja wiara

 ... Jutro wybór Prezesa PiS. 

Jak wystartujesz zostaniesz Prezydentem. #post2521#post25217  2010-04-17 18:46

 

Panie ( ... ) Jarosławie Kaczyński .... w niedzielę 18 kwietnia A.D.2010 do Krakowa przyjadą "najmożniejsi z możnych tego świata" (przyjaciele Polski, przeciwnicy i wrogowie), aby pożegnać i oddać hołd Pierwszemu Prezydentowi IV Rzeczypospolitej  ś.p. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu.  Rzecz bez precedensu w historii Polski.

 

( ... )  prosimy z podniesionym czołem, patrząc im prosto w oczy, pożegnać brata, wszystkich tragicznie zmarłych i Tych pomordowanych  z obozów w Katyniu, Kozielsku i Starobielsku.

 

Bóg chciał, aby apel poległych odbył się w Polsce - w świetle reflektorów, nie w mrocznym lesie katyńskim. Panie ( ... ) Jarosławie Kaczyński, przez setki lat armie przodków "tych mocarzy", którzy tam będą stać i patrzeć, przemierzały polskie ziemie niosąc ogień i zniszczenie. I Polska przetrwała, przetrwa też ten zakręt historii. Wielu z tych “możnych” nie chce, by Polska była silna.  

 

Panie Prezydencie dzisiaj to Pan, nie kto inny jest najprawdziwszym reprezentantem Narodu Polskiego. -  Formalnie tym reprezentantem może być każdy.   -  Prosimy z podniesionym czołem, patrząc prosto w oczy, w tym, nie w innym dniu, zwrócić się do Polskiego Narodu, wszystkich Polaków, o akceptację Pańskiej osoby. Panie Prezydencie prosimy w tym dniu złożyć ślubowanie wiernej służby Narodowi Polskiemu i Rzeczypospolitej.    -  Ona Pana potrzebuje, Ona wzywa.  -  Panie Prezydencie dzisiaj to Pan jest siłą Narodu.

 

Wiemy, że to zadanie dla "tytana" , ale dzisiaj, tylko Pan, nie kto inny, może dokonać rzeczy, o których inni myślą, że są niemożliwe. Wiara czyni cuda, my nie potrzebujemy cudu,  my potrzebujemy Pana. Niech Pan pokaże tym "mocarzom", że suwerenem w Polsce jest nie kto inny, tylko Naród Polski. Prosimy to zrobić, aby ofiara, nie poszła na marne. Tylko w Panu, i Pańskiej woli przetrwania tkwi siła i nadzieja. ....   "I zagrzmi dzwon, w niebo wzbiją się białe gołębie, Biskup Cię wesprze podając swą rękę, a  Oni pochylą czoła"... Tak Ci dopomóż Bóg ... [17.04.2010 18:46]

 

- Dzisiaj mam mieszane uczucia, ... zachwiana została moja wiara. ***

 * W oryginale w miejscu ( .. ) był zwrot "Panie Prezydencie"

ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA W SPRAWIE BLOKOWANIA ŚLEDZTWA   W SPRAWIE SFAŁSZOWANIA WYBORÓW PREZYDENTA 2010   >>  https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

Wtedy 1 lipca 2016 roku, moja wiara w Kaczyńskiego zachwiana została z powodu wciąż nierozwiązanej w Polsce "kwestii żydowskiej" [czytaj syjonistycznej],  ....  to znaczy ukrywania przez PiS i Jarosława Kaczyńskiego inwazji Syjonistycznej Międzynarodówki  na nasz nieszczęśliwy kraj [ i Europę]  : /

Sienkiewicz w rozmowie zdradził motyw zamachu w Smoleńsku

>>  //ziut.neon24.pl/post/130640,sienkiewicz-w-rozmowie-zdradzil-motyw-zamachu-w-smolensku

 

KOMENTARZE

  • Prorocze słowa s. Faustyny
    W swym „Dzienniczku” s. Faustyna zapisała słowa, jakie podczas jednej z wizji skierował do niej Jezus:

    „Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje."

    >> http://ziut.neon24.pl/post/132845,prorocze-slowa-s-faustyny

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY