Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
613 postów 4216 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Adolf Schulz i IV Rzesza Niemiecka znów uszczęśliwią Europę?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przed nawiedzonymi, i fałszywymi prorokami, strzeż nas Panie, ... / Chyba nie przez przypadek, w Niemczech, wydano reprint "Main Kampf" Adolfa Hitlera, już będący bestsellerem niemieckiego rynku wydawniczego.

Martin Schulz:"przyszły niemiecki rząd musi połączyć kwestię solidarności w polityce migracyjnej z przyszłym unijnym budżetem".  -  tego chce Martin Schulz, ... i tak jakoś dziwnie się składa, że za tym samym lobbuje George Soros, który lobbuje za "Społeczeństwem otwartym", unijnym finansowaniem imigrantów,  i finansując jednocześnie i wspierając  fundacje wspierające przemieszczanie się setek tysięcy tzw. uchodźców do Europy, co już jest egzystencjonalnym zagrożeniem dla europejskiej kultury chrześcijańskiej i stylu życia.

Wypadało by w tym miejscu zapytać i wiedzieć, czy Martin Schulz, tak samo jak George Soros, też ma żydowsko-węgierskie pochodzenie, a polityka którą Panowie prowadzą nie jest przypadkiem zemstą "narodu wybranego" za Holocaust?  -  Jeśli tak, to byłoby to wytłumaczeniem, dlaczego  w Niemczech wydarzyło się, co się wydarzyło, ... i dlaczego Polskę i Polaków też oskarża się o współudział w wymordowaniu obywateli Europy pochodzenia żydowskiego. 

Patrząc na "natchnionego Schulza", przypomniała mi się moja wcześniejsza notka, którą w kilka dni po uhonorowaniu Jarosława Kaczyńskiego "Nagrodą Wolności" tygodnika wSieci pozwolę sobie tutaj wkleić.

 

 

17.04.10 Na nieistniejącym już portalu SympatycyPiS.pl ktoś zamieścił wątek dyskusji pt. "Jak wystartujesz zostaniesz Prezydentem". - Coś chwyciło mnie za gardło, o 18:46 skończyłem pisać. / Dzisiaj mam mieszane uczucia, zachwiana została moja wiara

 ... Jutro wybór Prezesa PiS. 

Jak wystartujesz zostaniesz Prezydentem. #post2521#post25217  2010-04-17 18:46

 

Panie ( ... ) Jarosławie Kaczyński .... w niedzielę 18 kwietnia A.D.2010 do Krakowa przyjadą "najmożniejsi z możnych tego świata" (przyjaciele Polski, przeciwnicy i wrogowie), aby pożegnać i oddać hołd Pierwszemu Prezydentowi IV Rzeczypospolitej  ś.p. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu.  Rzecz bez precedensu w historii Polski.

 

( ... )  prosimy z podniesionym czołem, patrząc im prosto w oczy, pożegnać brata, wszystkich tragicznie zmarłych i Tych pomordowanych  z obozów w Katyniu, Kozielsku i Starobielsku.

 

Bóg chciał, aby apel poległych odbył się w Polsce - w świetle reflektorów, nie w mrocznym lesie katyńskim. Panie ( ... ) Jarosławie Kaczyński, przez setki lat armie przodków "tych mocarzy", którzy tam będą stać i patrzeć, przemierzały polskie ziemie niosąc ogień i zniszczenie. I Polska przetrwała, przetrwa też ten zakręt historii. Wielu z tych “możnych” nie chce, by Polska była silna.  

 

Panie Prezydencie dzisiaj to Pan, nie kto inny jest najprawdziwszym reprezentantem Narodu Polskiego. -  Formalnie tym reprezentantem może być każdy.   -  Prosimy z podniesionym czołem, patrząc prosto w oczy, w tym, nie w innym dniu, zwrócić się do Polskiego Narodu, wszystkich Polaków, o akceptację Pańskiej osoby. Panie Prezydencie prosimy w tym dniu złożyć ślubowanie wiernej służby Narodowi Polskiemu i Rzeczypospolitej.    -  Ona Pana potrzebuje, Ona wzywa.  -  Panie Prezydencie dzisiaj to Pan jest siłą Narodu.

 

Wiemy, że to zadanie dla "tytana" , ale dzisiaj, tylko Pan, nie kto inny, może dokonać rzeczy, o których inni myślą, że są niemożliwe. Wiara czyni cuda, my nie potrzebujemy cudu,  my potrzebujemy Pana. Niech Pan pokaże tym "mocarzom", że suwerenem w Polsce jest nie kto inny, tylko Naród Polski. Prosimy to zrobić, aby ofiara, nie poszła na marne. Tylko w Panu, i Pańskiej woli przetrwania tkwi siła i nadzieja. ....   "I zagrzmi dzwon, w niebo wzbiją się białe gołębie, Biskup Cię wesprze podając swą rękę, a  Oni pochylą czoła"... Tak Ci dopomóż Bóg ... [17.04.2010 18:46]

 

- Dzisiaj mam mieszane uczucia, ... zachwiana została moja wiara. ***

 * W oryginale w miejscu ( .. ) był zwrot "Panie Prezydencie"

ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA W SPRAWIE BLOKOWANIA ŚLEDZTWA   W SPRAWIE SFAŁSZOWANIA WYBORÓW PREZYDENTA 2010   >>  https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

Wtedy 1 lipca 2016 roku, moja wiara w Kaczyńskiego zachwiana została z powodu wciąż nierozwiązanej w Polsce "kwestii żydowskiej" [czytaj syjonistycznej],  ....  to znaczy ukrywania przez PiS i Jarosława Kaczyńskiego inwazji Syjonistycznej Międzynarodówki  na nasz nieszczęśliwy kraj [ i Europę]  : /

Sienkiewicz w rozmowie zdradził motyw zamachu w Smoleńsku

>>  //ziut.neon24.pl/post/130640,sienkiewicz-w-rozmowie-zdradzil-motyw-zamachu-w-smolensku

 

KOMENTARZE

  • Prorocze słowa s. Faustyny
    W swym „Dzienniczku” s. Faustyna zapisała słowa, jakie podczas jednej z wizji skierował do niej Jezus:

    „Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje."

    >> http://ziut.neon24.pl/post/132845,prorocze-slowa-s-faustyny

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY