Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
782 posty 5032 komentarze

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Pytanie pośrednio przewrotne: Kim są oficerowie prowadzący?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Sendecki zna na nie odpowiedź? /// Apel do Instytutu Pamięci Narodowej: Pokażcie mi te papiery. Ja chętnie chce je zobaczyć. - z uśmiechem na twarzy mówi Andrzej Hadacz. 1:27 >> https://www.youtube.com/watch?v=km0m4Q6twaM

1 : 34 Właśnie, papiery Dobosza, papiery Hadacza Dobosza. Bardzo chętnie zobaczymy, w TELEWIZJI NARODOWEJ udostępnimy . - dodaje Eugeniusz Sendecki.

Eugeniusz Sendecki: Ciekawa rzecz, jak skomentujesz to, że pluli na Hadacza, natomiast chronili oficerów prowadzących Dobosza vel Hadacza? Kim są oficerowie prowadzący, ... czy zadasz takie pytanie?

Hadacz wzruszając ramionami: Nie mam pojęcia, kim są ci oficerowie prowadzący, ale ja myślę, że to cały czas było prowadzone przez, myślę że chyba przez tych którzy dzisiaj są u władzy.  -  odpowiedział Andrzej Hadacz.

EUGENIUSZ SENDECKI DEKLARUJE, ZE JAK BĘDĄ TO JE OPUBLIKUJE

Komentując to bardzo ciekawe pytanie Eugeniusza Sendeckiego, po tej burzy medialnej, która ws. "Małej afery Bolkowej" przeleciała nad polską, ... i błyskotliwej odpowiedzi Hadacza [to trzeba przyznać], jeśli te papiery dotyczące Dobosza się nie ujawnią, to sprawę "oficerów prowadzących" tak trzeba by zakończyć: To są chyba Ci, "którzy dzisiaj są u władzy", jak być może słusznie, domyśla się Andrzej Hadacz.

 Albo Ci którzy stoją za autorem "newsa", czyli blogerem John'em Bingham'em.  >>   http://ziut.neon24.pl/post/137207,nasz-andrzejek-husky-news

CZY MOZE JEST TAK, ZE KTOŚ "USTAWIŁ" AFERĘ?

Mnie osobiście, w kontekście pytania naszego portalowego przyjaciela Eugeniusza Sendeckiego, jako UOP **interesuje wyjaśnienie innego zagadnienia związanego z bieżącymi wydarzeniami na temat Andrzeja Hadacza, i działalnością, oraz działalnością Pana Eugeniusza Sendeckiego z czasów kampanii prezydenckiej 2015.

Wszyscy pamiętamy to wydarzenie z kampanii prezydenckiej 2015. // 13 maja 2015 r. po debacie prezydenckiej Bronisław Komorowski vs. Andrzej Duda w TVP [podczas wyjścia Andrzeja Dudy z budynku telewizji]  Andrzej Hadacz wszczął awanturę.  >>>   https://www.youtube.com/watch?v=IK0_FgXRs8k

image

Głównymi aktorami zajścia byli: Andrzej Hadacz, ... o raz [łysy z nosem, o izraelskiej urodzie] obecny prominentny poseł PiS Krzysztoł  ............ otoczony działaczami PiS-owskiej warszawskiej młodzieżówki, ... jak widać. : /

Mało kto wie, do  akcji doszło  "zarówno przed jak i po debacie prezydenckiej - w niedzielę 17 maja - pomiędzy Andrzejem Hadaczem, słynnym Andrzejkiem spod krzyża, a ochroną Andrzeja Dudy. "   ///  O wcześniejszym wydarzeniu z tego samego dnia  pisała tylko Gazeta Lubuska   >>   http://www.gazetalubuska.pl/wybory-prezydenckie-2015/art/7493219,awantura-po-debacie-prezydenckiej-z-udzialem-andrzejka-obroncy-krzyza,id,t.html 

image
o
image
o
image
o
image
o
image
o
image
 
Na zdjęciu wyżej "Izraelczyk z PiS" atakuje Hadacza  /  W tym czasie Duda wchodzi do TVN-u, do kolejnego zajścia dochodzi przy wyjściu Andzreja Dydy z budynku telewizji - powszechnie znane jest to drugie zajście.
 
Dokładnie przyjrzałem się wydarzeniu, "klatka po klatce". / Co widać? / Najpierw do "lokalu" wchodzi Hadacz z  SATANOWSKIM (pomijam "statystów"). Za chwilę przez drzwi wchodzą reporterzy, cofając się przed nadchodzącym Andrzejem Dudą z asystą. Gdy Duda przekroczył drzwi, Hadacz uprzednio przesunięty przez ochronę wykonuje jakieś gwałtowne ruchy, możliwe że coś krzyczy.
 
Andrzej Duda zwraca na  niego uwagę, reporterzy i duda idą do przodu, a równolegle z reporterami (z naszej strony za nimi) przesuwa się "nasz Izraelczyk z nosem". gdy przemieszczająca się kolumna reporterów znajduje się na wysokości wykonującego jakieś gwałtowne ruch Hadacza (obok ochrony), wyskakuje "Izraelczyk z PiSu".
 
Trudno ocenić dokładnie, ale w wyniku akcji "Izraelczyka" jeden z ochroniarzy przewraca się do tyłu, rozkładając i wymachując w powietrzu rękoma, co może być interpretowane jako jego agresywne działanie. Duda w momencie wykonania przez Hadacza jakichś gwałtownych ruchów, może połączonych z krzykiem, zwraca na Hadacza uwagę, przystaje na ułamek sekundy, ale idzie dalej.
 
Wtedy do Dudy podbiega trzeci aktor, wymieniony na początku Satanowski, i wskazując na zaaranżowane jak się okazało zajście agresji (interpretowane jako akcję ochroniarzy), próbuje zatrzymać Dudę, jak można zauważyć, w celu aby Duda skomentował sprowokowane zajście.  -  Duda odmawia, i oddala się.  -  Zajście kończy się widokiem nie wybitego z równowagi i opanowanego Dudy, kręcącego z niedowierzaniem głową.
 
Pisałem o tym w notce z 2015 roku pt. "Bił Hadacza: Historia "Izraelczyka", który był z PiS, ... a może z MOSSAD-u?"   >>>  http://zonacezara.blogspot.com/2015/06/bi-hadacza-historia-izraelczyka-ktory.html
 
<>
 
 
 
 "BILI HADACZA A DUDA UDAWAŁ ŻE NIE WIDZI"
 
 Na tym nagraniu słychać jak Sndecki deklaruje że "przygotowywał" Hadacza
 

KONKRETNIE PADAJĄ TAKIE SŁOWA /1:15 / Eugeniusz Sendeki: 

Przy Tobie jest Satanowski, który razem z Tobą chce dopchać się do Dudy, [Hadacz potwierdza]. Ty jesteś przygotowywany od kilku dni, ... PREZE MNIE MIĘDZY INNYMI, ja tutaj się nie wstydzę. Ja tutaj się nie wstydzę, tak proszę Państwa PRZYGOTOWYWALIŚMY Andrzeja Hadacza.

Dzisiaj, biorąc pod uwagę, że Andrzej Hadacz oskarżony został o bycie TW SB "Matka", słowa Eugeniusza Sendeckiego: "przeze mnie między innymi / przygotowywaliśmy",odnoszące się jeszcze do kogoś, nabierają innego znaczenia. -  Kto konkretnie w maju 2015 roku przygotowywał Andrzeja Hadacza do akcji pod budynkiem telewizji, ... a przypomnijmy, było ich tam dwie. Obydwie z udziałem AH i "Izraelczyka z PiS"  w rolach głównych.

<>

Na konferencji w sprawie Dobosza vel Hadacza >> https://www.youtube.com/watch?v=km0m4Q6twaM , Eugeniusz Sendecki zadał pytanie cytowane na początku: 

Ciekawa rzecz, jak skomentujesz to, że pluli na Hadacza, natomiast chronili oficerów prowadzących Dobosza vel Hadacza?  Kim są oficerowie prowadzący?

<>

CZY W ŚWIETLE PRZEDSTAWIONYCH FAKTÓW EUGENIUSZ SENDECKI,

SAM NIE POWINIEN NAM NA TO PYTANIE ODPOWIEDZIEĆ?

 
 
 
 


 

 

KOMENTARZE

 • BIJĄ HADACZA A DUDA UDAJE ŻE NIE WIDZI 17-05-2015 WEJŚCIE DO TELEWIZJI POLSKIEJ
  .
  >> https://www.youtube.com/watch?v=iFsH57Rwgnc
  .
  Eugeniusz Sendecki: Ciekawa rzecz, jak skomentujesz to, że pluli na Hadacza, natomiast chronili oficerów prowadzących Dobosza vel Hadacza? Kim są oficerowie prowadzący?
  .
  http://m.neon24.pl/306fd23794c86aa0c2193e5d02a983eb,0,0.jpg
 • @Netwalker 14:51:47
  Kim jest ten "pośrednio"?
 • Ziut
  Kabaret! Wałęsa oferuje Merkel swoją pomoc: „Jestem gotów doradzać niemieckim politykom. Jestem rewolucyjnym prorokiem”(sic!!!) Były prezydent Lech wałęsa udzielił wywiadu niemieckiej gazecie ekonomicznej „Deutsche Wirtschafts Nachrichten”, w którym wyraża sprzeciw wobec przyjmowania uchodźców w Polsce, spodziewa się rozpadu Unii oraz krytykuje brak gotowości Niemiec do pełnienia wyraźnej roli przywódczej w Europie. Jak odnotowuje „DWN” „skromność nie jest mocną stroną byłego polskiego prezydenta”. Wałęsa rozdaje ciosy na wszystkie strony. Atakuję polski rząd, Putina, Unię Europejską. Uderza nawet w Berlin. Jednocześnie ma on jednak nadzieję, że Niemcy spełnią swoją rolę przywódczego narodu w nowej już Europie zaznacza gazeta. Wałęsa skarży się m.in., że „polski rząd niszczy wszystko o co walczył przez całe moje życie”. W najgorszych koszmarach nie wyobrażałem sobie, co stanie się z moim krajem i z Europą. Chciałem oddać ludziom władzę i wolność. To, co mamy dziś, nie ma z tym nic wspólnego mówi. Zarazem „we wściekłym tonie” odpiera zarzuty współpracy z SB. Według niego rząd PiS i „jego sitwa” używają stawiane mu zarzuty do tego, by uzyskać „polityczne i finansowe korzyści”. Wymyślili Bolka, agenta i informatora, bo wciąż jestem silny i z nimi walczę. Zamiast jako starzec siedzieć w domu jeżdżę po Polsce i opowiadam ludziom, że muszą się pozbyć tych, którzy nimi rządzą. To doprowadza rządzących do białej gorączki. Oni chcą, by ludzie mnie nienawidzili, dlatego wymyślili Bolka majaczy Wałęsa dalej. Jak podkreśla „chciałby ich wszystkich wrzucić do więzienia, by móc im następnie wybaczyć”. Istnieje demokratyczny sposób na pozbycie się tych ludzi dodaje. Wałęsa określił się przy tym wobec wywiadujących go dziennikarzy jako „rewolucyjny prorok”.
  Sięgam po stary testament. Oko za oko. Ząb za ząb. Gdy jestem atakowany oddaje cios przekonuje były prezydent. Przy okazji krytykuje Unię Europejską wraz z jej polityka uchodźczą. Jak twierdzi Europa nie powinna przyjmować uchodźców, bo on, gdy jego kraj był w kłopotach, „został i walczył”. Nikt nie jest zmuszony do ucieczki, a Polska nie jest - pod względem gospodarczym i społecznym - w stanie przyjąć tych ludzi. Uchodźcy zresztą niekoniecznie zasłużyli sobie na naszą gościnność. Spójrzcie na nich. Niektórzy są lepiej ubrani od Polaków. Wyglądają lepiej. Pomagajmy im w ich krajach pochodzenia
  mówi. Wałęsa ma także „specjalne” przesłanie dla Niemców, którzy jego zdaniem są odpowiedzialni za kształt Europy. Unia, którą znamy, się rozpada. Niemcy powinni szukać nowych struktur. Mówiłem to niemieckim politykom wielokrotnie. Niestety są zbyt bardzo zajęci sobą i po II wojnie światowej stracili odwagę, są zbyt ostrożni. Powinni już zacząć planować dla innej Europy. Jestem gotów doradzać im w tym. Wiem, jak to zrobić. Mam nadzieję, że świat wreszcie mnie posłucha zaznacza były prezydent.
  deutsche-wirtschafts-nachrichten.de
  Ps..Boże za jakie grzechy nas pokarałeś Wałęsą? Dlaczego bolszewicki gniot obraża mój kraj? Niech wywala do swoich z Polski. Już chyba nawet i najbardziej zatwardziały Niemiec widzi, że jest to kandydat do wariatkowa! Szechter z Kijowskim będą jeszcze grali jego kartą, a potem tak samo kopa! Psychiatra pilnie POtrzebny temu proroku !!! Kaftan bezpieczeństwa potrzebny natychmiast no i transport na Srebrzysko (w Gdańsku)
 • Sprawa Hadacza wcale nie jest błaha.
  Ten parch to Szafa Lesiaka i Cyba w jednym. Bondaryk w esbeckich metodach nie ustępował Kiszczakowi.
 • Teczka pracy Dobosza/Hadacza została zniszczona.
  Zachowała się na mikrofilmie sprawa operacyjna z jego doniesieniami na kolegów z kopalni.
  Popularny od niedawna inwentarz ipn.gov.pl to ok. 1,5 mln rekordów. Całe cyfrowe archiwum to jakieś 18 mln.
  Cierpliwości.
 • @e-misjonarz 08:58:56
  Dobre! :D
  .
  http://m.neon24.pl/2441df708b5d62d74ebf9302287b7abf,0,0.jpg
 • Andrzej Hadacz jako agent specjalnej troski pseudo "Matka"
  https://www.youtube.com/watch?v=4gjAinIHrE0
 • 17.02.27 Hadacz, Melak
  Rzadko kiedy można mieć takie szczęście. Po dość przypadkowym natknięciu się na łkającego do kamery TVP Andrzeja Hadacza, po kilku minutach, jak na zamówienie, na Krakowskim Przedmieściu pojawia się poseł Andrzej Melak. Nie sposób było nie zapytać ... https://www.youtube.com/watch?v=2L5H5iYgKJU
 • @Ziut 01:47:02
  Heidegyr3 weeks ago

  Facet ma gębę przygłupa, ale jednak łeb ma na karku. Może i jest pozbawiony szacunku do samego siebie, ale hajs umie liczyć. Wyrachowany skurczybyk, który za pieniądze i zagra prawicę, później ją ośmieszy... A gdy już kasa się znajdzie na koncie, będzie przekonywał, że on bogu ducha winien. Majstersztyk. Z kolei mieszkańcy kraju kwitnącej cebuli dają się na te prowokacje nabierać... Mimo tego, iż wiedzą, że są to proste prowokacje, jednak na nie reagują w sposób emocjonalny. https://www.youtube.com/watch?v=LueKohcEMfA
 • @Netwalker 14:51:47
  http://m.ocdn.eu/_m/7d886973eace676aaf0887aa29bde2ed,18,255.gif

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY