Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
843 posty 5294 komentarze

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Fałszerstwo w Brukseli: Nikt na Tuska nie głosował ! ! !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Waszczykowski: Kiedy postawiono sprawę Tuska, zapytano tylko, kto jest przeciw. Mówienie o 27:1 jako wyniku głosowania jest nieuprawnione, bo nie wiemy, który z tych 27 krajów byłby za, a kto by się wstrzymał.

 Który z tych 27 krajów byłby za Tuskiem?: To pytanie w ogóle nie padło 

Nasz oficjalny kandydat Jacek Saryusz-Wolski w ogóle nie został dopuszczony pod dyskusję, nie mówiąc o głosowaniu.  —  opowiedział Waszczykowski. 

>>>  http://wpolityce.pl/polityka/331052-waszczykowski-zapowiada-musimy-drastycznie-obnizyc-poziom-zaufania-wobec-ue-pokazano-nam-wyraznie-ze-trzeba-miec-ostre-zeby?strona=1

Jeśli tak faktycznie było, to z proceduralnego punktu widzenia, z uwagi na to że było dwóch kandydatów, a nie jeden, w Brukseli doszło jedynie do ustalenia, kto jest przeciwny kandydaturze Tuska na przewodniczącego Rady Europy, a nie do wyboru Tuska. -  Polska delegacja nie podpisując się pod "wyborem Tuska" sprzeciwiła się oczywistemu fałszerstwu wyborczemu, jakie chce się w Brukseli usankcjonować.

Nie głosując, i nie oddając głosu na żadnego z kandydatów, "kandydata Niemiec" Tuska, ani na oficjalnego kandydata Polski Jacka Saryusza-Wolskiego,  uczestnicy spotkania "wyborczego" nie dokonali wyboru żadnego ze zgłoszonych kandydatów. 

Polska powinna zaskarżyć to do sądu, a upieranie się brukselskich urzędników, że do wyboru doszło, traktować jako usiłowanie sfałszowania wyboru Przewodniczącego Rady Europy.   -   SKANDAL! / ZAMACH STANU!

Brukselę trzeba objąć procedurą sprawdzenia praworządności

Skandal większy od sfałszowania Wyborów Prezydenta 2010 w Polsce!    >>>  https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

KOMENTARZE

 • Jacek Saryusz-Wolski‏
  Jacek Saryusz-Wolski‏

  I stood against D.Tusk to protest against biased, unjust, misinformed and calumnious accusations of Poland's democracy, which he supported.

  Jacek Saryusz-Wolski‏
  Kandydowałem, żeby zaprotestować przeciw oszczerczym, zniesławiającym i uwłaczającym oskarżeniom polskiej demokracji, które P autoryzował

  Jacek Saryusz-Wolski
  Od kiedy w demokracji grzechem jest kandydowanie w konkurencyjnych procedurach zaś cnotą uczestniczenie w nieprzezroczystych rozdaniach ?
 • Z góry założono ich poparcie dla Tuska
  .
  >> http://wpolityce.pl/swiat/331111-waszczykowski-o-kulisach-szczytu-re-nie-dano-sie-wypowiedziec-panstwom-ue-z-gory-zalozono-ich-poparcie-dla-tuska
  .
  Minister Witold Waszczykowski w rozmowie z „SuperExpressem” mówił o szczegółach posiedzenia Rady Europejskiej, na którym wybrano Donalda Tuska na drugą kadencję. Szef polskiego MSZ przekonuje, że przedstawicielom państw UE nie dano się wypowiedzieć nt. kandydatury Jacka Saryusz-Wolskiego. Głosowano jedynie za lub przeciw wyborowi Tuska.


  Fakty są takie, że nie dano szansy tym 27 krajom wypowiedzieć się, z góry zakładając ich poparcie dla Tuska — powiedział szef polskiej dyplomacji.

  Minister mówił o tym, że kandydatura Saryusz-Wolskiego nie została nawet dopuszczona pod dyskusję.

  Nasz oficjalny kandydat Jacek Saryusz-Wolski w ogóle nie został dopuszczony pod dyskusję, nie mówiąc o głosowaniu. Kiedy postawiono sprawę Tuska, zapytano tylko, kto jest przeciw. Mówienie o 27:1 jako wyniku głosowania jest nieuprawnione, bo nie wiemy, który z tych 27 krajów byłby za, a kto by się wstrzymał. To pytanie w ogóle nie padło — stwierdził.

  Waszczykowski uznał, że porażka na szczycie RE to jedynie przegrana potyczka.

  To przegrana potyczka, ale przede wszystkim podkreślmy, że w ogóle nie było takiego głosowania, o którym mówią media. Mieliśmy do czynienia ze zwichnięciem wszelkich zasad i standardów, które były naginane nawet w trakcie prac Rady Europejskiej — powiedział.
 • @Husky 23:02:49
  "Od kiedy w demokracji grzechem jest kandydowanie w konkurencyjnych procedurach zaś cnotą uczestniczenie w nieprzezroczystych rozdaniach ?"

  To musi być jakaś bardzo dziwna demokracja... ;-(
 • @Ziut 23:08:01
  Na jaw wychodzą kolejne kulisy wyboru Tuska. Niemiecka prasa ujawnia kulisy wyboru Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej. „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” podał dziś, że polski polityk miał w Europie złą opinię. Dopiero atak na niego ze strony polskiego rządu miał przesądzić o wyborze na drugą kadencję. Szanse Tuska na zachowanie stanowiska były w zeszłym roku niewielkie - pisze Thomas Gutschker w niedzielnym wydaniu „Frankfurter Allgemeine Zeitung”.
  Jak tłumaczy, relacje byłego premiera z kanclerz Niemiec Angelą Merkel „były napięte”. Merkel miała Tuskowi za złe, że podczas kryzysu migracyjnego „wybiegł przed szereg”, by zamknąć szlak bałkański, bez oglądania się na skutki tej decyzji dla Grecji. (Merkel i Tusk) posprzeczali się tak mocno, że konflikt wyszedł na zewnątrz przypomniał komentator. W Berlinie powstało wrażenie, że Tusk „chce się przypodobać Warszawie, by załatwić sobie drugą kadencję” - napisał z kolei „FAS”. Autor tekstu zwrócił uwagę, że niemiecka kanclerz wytykała Tuskowi słabe przygotowanie unijnych szczytów. Po referendum w Wielkiej Brytanii dotyczącym Brexitu Merkel sama przejęła inicjatywę i konsultowała spotkania niemal z wszystkimi szefami rządów, co było właściwie zadaniem Tuska - zaznaczył „FAS”.
  Oceny Tuska „spadły na samo dno” we wrześniu 2016 roku podczas szczytu w Bratysławie, gdzie szefowie rządów chcieli zademonstrować, iż nawet bez Brytyjczyków są zdolni do działania. „Zamiast konkretnych projektów, Tusk przygotował zaledwie kilka zdań dla prasy” - napisał komentator niemieckiej gazety. Nie tylko Merkel zrobiła wielkie oczy zauważył. Tusk był krytykowany w Radzie Europejskiej ze wszystkich stron - podkreślił Gutschker. W końcu przyjęto plan, który wyciągnął z kieszeni szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. Wpadka Tuska spowodowała, że na kolejnym szczycie w kuluarach siedziby Rady „głośno zastanawiano się nad jego ewentualnym następcą”, tym bardziej, że socjaliści i liberałowie chcieli wybrać kogoś ze swojego grona. (Tuska) uratował wywiad, w którym silny człowiek w polskim rządzie, szef PiS Jarosław Kaczyński po raz pierwszy otwarcie wypowiedział się przeciw jego reelekcji. Od tej chwili nie chodziło już o to, co Tusk potrafi i czego chce napisano w „FAS”. Z niepewnego kandydata, po którym niewiele rządów uroniłoby łezkę, Tusk stał się prawdziwym szefem, prawdziwym Europejczykiem, nobilitowanym dzięki sprzeciwowi Warszawy. Mieć wielu wrogów jest zaszczytem zauważył publicysta. Ps..Skoro królik EU był taką fajtłapą i w dalszym ciągu nim jest, to jakie argumenty przemówiły do Merkel, że wygłosiła formułę o jego niezbędnej przydatności dla EU zanim nastąpiło głosowanie. Rozumiem, że cesarzowa musi mieć koło siebie POsłusznych lokai na skinięcie palcem, ot i cała jewropa mać. W artykule znajduję dwa poważne błędy faktologiczne. Otóż do dzisiaj żyłem w przekonaniu, że WYBORY mają miejsce wtedy, gdy wybiera się między czymś, a czymś, lub między kimś, a kimś. Natomiast to co zdarzyło się w Brukseli, jest brutalnym OBSADZENIEM niemieckiego pajaca na unijnym stołku, umożliwiający Niemcom dalszą aneksję i podporządkowanie sobie Europy bez "prowokacji gliwickiej", bez armii pancernych i pocisków V-2. Spójrzmy w tym kontekście na premierów 27 państw - kelnerów Niemiec, a zwłaszcza na szaleństwo w Polsce ogłupiałego zaprzaństwa z PO i tej drugiej, ale także ZSL-u. Po wtóre: Nazywanie Tuska ...POLITYKIEM, jest grubym nadużyciem, zważywszy na jego priorytety zdefiniowane podczas oficjalnej wizyty na Słowacji. Szczegóły w poniżej zamieszczonym linku.
  https://polskiepanstwopodziemne.wordpress.com/2013/03/28/szczerosc-tuska-na-slowacji-chwali-sie-ze-wiecej-czasu-traci-na-pilke-niz-polityke/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY