Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 4619 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Jakie wskazówki ws. Smoleńska USA przekazały Platformie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ambasador USA: Czujemy, że daliśmy swój wkład do pierwotnego dochodzenia. Zapewniliśmy, aby te same informacje, dotyczące pomocy, której byliśmy w stanie udzielić, dotarły również do polskich władz po zmianie rządu - Pomogli stworzyć Raport Millera?

 

Na niezalezna.pl pojawiłasię ciekawa informacja o odniesieniu się ministra Waszczykowskiego do wypowiedzi ambasadora USA  w Polsce Paula W. Jonesa >>> LINK W KOMENTARZACH  -  Pytanie Waszczykowskiego wskazuje na to, ze [tzw] nasz rząd, albo raczej otoczenie "gubernatora stanu PL" zaczyna wychodzić z szoku, po słowach ambasadora USA, i zastanawiać się co się dzieje?  

 -   Mnie najbardziej ciekawi ten zwrot ambasadora: "daliśmy  swoj  wkład do pierwotnego śledztwa".   /   Czy oznacza to, ze ambasador / ambasada USA w Polsce pomogła nadać "Raportowi Millera" taki kształt, jaki raport ten finalnie uzyskał,  ....  ZE WSZYSTKIMI JEGO PRZEKŁAMANIAMI?

O co konkretnie chodzi czytaj w drugiej części notki "Ambasador USA odmawia składania zeznań ws. Smoleńska?" / Przypominam cz. 1 >> LINK W KOMENTARZACH

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • USA przekazały Platformie dokumenty ws. Smoleńska? „W MSZ ich nie ma”
  Poprosimy ambasadora USA o wskazanie jakie materiały dotyczące katastrofy smoleńskiej zostały przekazane Polsce - zaznaczył dziś szef MSZ Witold Waszczykowski nawiązując do niedawnej wypowiedzi ambasadora USA w Polsce Paula W. Jonesa. Okazało się, że materiałów, o których mówił dyplomata ze Stanów Zjednoczonych w ministerstwie nie ma.
  >> http://niezalezna.pl/97716-usa-przekazaly-platformie-dokumenty-ws-smolenska-w-msz-ich-nie-ma
 • Ambasador USA odmawia składania zeznań ws. Smoleńska? [Cz.1]
  To byłby karygodny skandal! W prawie karnym jest chyba paragraf mówiący o tym, że ukrywanie zamachowców to współudział. No chyba że Amerykanie "zresetowali" nam Prezydenta do spółki z MOSSAD-em i Rosją? - Wtedy mają prawo do odmowy składania zeznań.
  >> http://ziut.neon24.pl/post/138125,ambasador-usa-odmawia-skladania-zeznan-ws-smolenska-cz-1

  - Wtedy to by miało sens. Tym bardziej ze są poszlaki, które na ten współudział, a na pewno na jakąś "niewytłumaczalną wiedzę" Amerykanów, wskazują.
  >> http://ziut.neon24.pl/post/133453,czyzby-sp-prezydent-polecial-do-nieba-amerykanska-rakieta
 • @Ziut 15:20:12
  Kto to wie , co ukrywają "sojusznicy" Ave. http://wtemaciemaci.salon24.pl/180580,czy-nagan-bylo-widac-z-orbity-byc-moze-perhaps-maybe
 • @Repsol 16:57:05
  // Kto to wie , co ukrywają "sojusznicy" Ave. //

  - Widzę, że jak zwykle jesteś niepoinformowany. / Wszyscy to wiedzą, ... jak widać z wyjątkiem Ciebie :D
 • @Repsol 16:57:05
  // Kto to wie , co ukrywają "sojusznicy" Ave. http://wtemaciemaci.salon24.pl/180580,czy-nagan-bylo-widac-z-orbity-byc-moze-perhaps-maybe

  Jeśli amerykańscy analitycy wyciągnęli ze zdjęć wnioski podobne do tych,jakie nam się nasuwają (tyle, że my nie mamy i nie będziemy mieli ani takich zdjęć, ani innych dowodów), to całkiem innego wymiaru być może, perhaps, maybe nabiera nieobecność Obamy tak w Krakowie 18 kwietnia, jak i w Moskwie 9 maja. Tylko się proszę od razu nie napalać, bo jest jeszcze kilka innych możliwości interpretacji...

  Ale być może, perhaps, maybe Obama po tym, czego sie dowiedział od swoich fachowców, nie ma ochoty do końca życia oglądać zdjęć, na których wylewnie ściska rękę Miedwiediewa po 10 kwietnia 2010 r.?

  - Z TEGO O WIEM NIE MUSIAŁ / MIEDWIEDIEW BYŁ W USA 14.10.2010 ROKU
  >> http://en.kremlin.ru/events/president/news/7453
  >> http://en.kremlin.ru/events/president/news/7455

  A 19.03.2010 ROKU DŁUGO ROZMAWIAŁ Z HILARY CLINTON W MOSKWIE
  >> http://archive.government.ru/eng/docs/9824/
 • @Ziut 19:09:36
  No wszystko przecież przez ten straszy Eyjafjallajökull . Te wszystkie głowy państw na pogrzebie na Wawelu ,to też niezła wskazówka .Ave.
 • @Repsol 19:17:26
  Zwróć uwagę na czas GMT / MOSCU w lewym dolnym rogu

  Jaką różnicę w czasie pokazuje nagranie przesłane 10 kwietnia 2010 roku

  RT in ENG >> https://www.youtube.com/watch?v=HIVIdqGfQxA
  RT in Espanol >> https://www.youtube.com/watch?v=zKRa5ZYN-zk&t=89s

  ... a jaka różnicę między GMT [UTC] a MOSC[O]U pokazuje to z 14 kwietnia 2010 roku?

  RT in ENG >> https://www.youtube.com/watch?v=3FUNWX0-d5Q

  10 kwietnia 2010 r. czas między GMT [=UTC] , a MOSCU [czasem moskiewskim] był 1 godzinę wcześniejszy niż 14 kwietnia 2010 r?

  Jeśli tak to do katastrofy 10.04.10 doszło o godzinę wcześniej niż nas poinformowano, bo czas katastrofy podany jest w UTC [=GMT] 6:41 / lub 10:41 czasu moskiewskiego
 • @Ziut 20:15:46
  Już to przerobiłem .Poddaję się w tym temacie . Padli na nim FYM , MMariola Intelclouds i inni . Pewne jest że zrobiono to wspólnie i wielopłaszczyznowo . Przykro mi że nie potrafię tu pomóc . Wybacz Przyjacielu . Ukłony .http://jerzy-korytko.salon24.pl/627812,operacja-specjalna-smolensk
 • @Repsol 23:45:39
  // http://jerzy-korytko.salon24.pl/627812,operacja-specjalna-smolensk //

  Wróćmy do sprawy czasu. Skoro katastrofa nie wydarzyła się we wskazanym miejscu – to znaczy że się wówczas w ogóle nie wydarzyła. Być może doszło do niej gdzieś indziej. Ale tego nie wiemy.

  >>> Wiadomo jednak od razu, że czas katastrofy podawany przez Rosjan, w odniesieniu do lotniska Siewiernyj, nie jest jakimś czasem rzeczywistym – ale czasem umownym, wymyślonym, fikcyjnym. I to zapewne był powód podawania pierwotnie czasu 8:56.
 • @Repsol 23:45:39
  // http://jerzy-korytko.salon24.pl/627812,operacja-specjalna-smolensk //

  Nie chce tworzyć zbyt obszernego tekstu – będę się streszczał. Pierwszym elementem jaki budzi zdziwienie przy wejrzeniu w smoleńskie akta to sprawa czasu katastrofy. Grano tym czasem w sposób ewidentnie zaplanowany, świadomy. I jest to rzecz absolutnie udowodniona. Jak to wyglądało.

  Po pierwsze – podano na początku fałszywy czas katastrofy 8:56. Mimo, że są znane dokumenty, w których już w nocy z 10 na 11 kwietnia wymieniano czas inny – 8:41.

  Dlaczego przez 18 dnie był podawany czas fałszywy? A nasza strona – mając pełną świadomość jego fikcyjności go nie kwestionowała?

  Ale to nie koniec. Są dowody na to, że i ten czas, 8:41, nie jest prawdziwy. Dlaczego? Ponieważ pierwsze informacje o katastrofie pojawiły się wcześniej.

  Oto dowód – na stronie internetowej smoleńskiego autoforum informacja taka pojawiła się o 8:25 naszego czasu. Link: tutaj >> http://www.smolensk-auto.ru/forum/index.php?showtopic=16192

  10.04.2010, 10:25 Что то случилось с польским самалётом на нашем аэродроме.. стаит без шасси все пожарные города там.(не подтверждённые данные, близкие к оффициальным.)

  // Coś się stało z polskim samolotem na naszym lotnisku. Stoi bez podwozia , cała straż pożarna tam (przyjechała). //

  - Informacja nie oficjalna, ale do oficjalnej zbliżona. / Abstrahując od prawdziwości tej informacji, realności takiego czasu katastrofy przy tym – to skąd o katastrofie miano by wiedzieć jeszcze przed faktem?

  O TAKIM FAKCIE NIE MOŻNA WIEDZIEĆ PRZED FAKTEM / CZAS KATASTROFY MUSIAŁ BYĆ WCZEŚNIEJSZY OD OFICJALNEGO

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY