Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 4608 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Zanim powstał USrael, narodził się RUSrael i Izrael

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rzeczpospolita: Termin USrael, dość powszechnie spotykany na internetowych forach, oznacza rządzone przez syjonistów USA

Ziut:Zanim powstał USrael, wcześniej powstał i upadł RUSraele. / Termin RUSrael nie dość powszechnie spotykany na internetowych forach oznacza rządzoną po 1917 r. przez syjonistów Rosję. Zanim upadnie USrael, planowane są narodziny POLIN >> //ziut.neon24.pl/post/138688,sposoby-nabycia-obywatelstwa-polskiego-przez-uchodzcow

Narodziny RUSraela

Zagłada Rosjan przez syjonistyczny reżim 1 / 2 

https://www.youtube.com/watch?v=t-BM25gg9OQ

https://www.youtube.com/watch?v=YHGK2V7JIKs

<>

Narodziny Izraela - film dokumentalny. Lektor PL

>> https://www.youtube.com/watch?v=D2yx1KAXy9A

<>

Poronienie POLIN / ARCHIWALNE

Polski Sejm uchwalił właśnie nową ustawę o TK. Po ostatnich rewelacjach na "gromy" z "Helsińskiej Wyroczni Praw Człowieka - Soros & Przyjaciele" nie ma chyba co liczyć. - "Wyrocznia" uruchomiła więc swoich "proroków"  -  Kto wykupi ich ciała gdy polegną, jak zrobił to Bolesław Chrobry z ciałem św. Wojciecha?

 

Namaszczony w Nowym Jorku,   Berlinie  i  Brukseli, St. Mathju II Kijowski nie "odleciał" -  jak wmawia nam portal wPolityce.pl   -  St. Mathju II, ......  (nie mylić ze św. Mateuszem) cytując słowa autora "Władcy Much": Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ... nie może przestać o nim myśleć" , swym listem zastępuje, najprawdopodobniej , frustrację "Helsińskiej Wyroczni Praw Człowieka", która nie jest już chyba w stanie sama wyartykułować myśli  "Sorosa & Przyjaciół".

To co napisał Kijowski przeczytacie na portalu wPolityce.pl / To czego tam nie przeczytacie, i to o czym nie chcą Wam powiedzieć politycy, przeczytacie i zobaczycie w tej notce.

WALCZMY O ZMIANĘ USTAWY O OBYWATELSTWIE POLSKIM! ...

bo to co mówi szef MON Antoni Macierewicz, to totalna bzdura i polityczny skandal! Ten człowiek być może zna się na służbach i wojsku, ale absolutnie nie ma wiedzy o świecie realnym, a w związku z tym, nie może zapewnić Polsce obrony narodowej.  -   11 Maj 2017 rok / wypowiedź Macierewicza: 

Jest jeden czynnik, na który chcę zwrócić uwagę, otóż Prawo i Sprawiedliwość, obozowi patriotycznemu, który rządzi od 17 - 18  miesięcy .... udały się rzeczy o których nawet nie marzyliśmy.

No bo, ... wszyscy z Państwa pamiętacie, przez dziesięciolecia wręcz, największą tragedią społeczeństwa polskiego było bezrobocie.To była zaraza, która niszczyła polskie rodziny. To było udręczenie polskiego pracownika, wręcz Polskiego Narodu.

Miliony Polaków uciekały przed tym właśnie straszliwym upokorzeniem, jakim było endemiczne bezrobocie. niszczące polską prowincję.Dzisiaj bezrobocie jest na poziomie, nie wiem 7 - 5%, w istocie bezrobocia jako rzeczywistego braku możliwości godziwego zarobku nie ma!  

-    mówi Macierewicz, i to nie jest prawdą. / Bo praca jeśli faktycznie jest, to za jakie wypłaty? -  na pewno nie poselskie  -  Jaka jest relacja realnych wypłat do realnych cen w Polsce?  /  Odpowiem: dobra dla Afrykańczyka,  ... na socjalu. Ukraińca może też. - Ale mamy podobno w Polsce dobrobyt, ... więc dlaczego Polacy wyjechali i nie wracają?

Nie ma [w  istocie bezrobocia jako rzeczywistego braku możliwości godziwego zarobku  ]  -    komonikuje Macierewicz, i mówi     -    [Dlatego]  zastanawiamy się bardzo poważnie nad tym, [czy]  nie  otworzyć szerzej granic Rzeczpospolitej, tak aby napłynęli do nas przedstawiciele środowisk,  ....   z Ukrainy na przykład.  Dlatego bo brakuje w Polsce rąk do pracy.  / koniec cytatu / 

Źródło: Stenogram wypowiedzi Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza / YT od1:45 >https://www.youtube.com/watch?v=VDtr13Qz-3E

<>

TAK, ALE TYCH TANICH RĄK DO PRACY!  W Polsce będzie brakować rąk do pracy, bo metodami ekonomicznymi "ręce" te zostały zmuszone do wyjazdu.  Każdy rozumny człowiek woli przecież być człowiekiem samowystarczalnym, a przez to wolnym,  niż być ekonomicznym niewolnikiem we własnym kraju!  

Polacy wyjechali bo przez lata niszczono polski przemysł i płacono im za pracę tak mało, że musieli wyjechać, aby godnie żyć.  - To była ekonomicznie wymuszona zsyłka Polaków poza Polskę.  -  Teraz gdy gospodarka zaczyna się jakoś rozwijać PiS, tak naprawdę, nie zastanawia się nad ściągnięciem rąk do pracy PiS zastanawia się nad ściągnięciem Ukraińców, czyli "tanich rąk do pracy" -  Na szkodę rdzennych obywateli Polski, którzy wróciliby z emigracji, gdyby zarobki w Polsce nie były sztucznie zaniżone na korzyść korporacji zachodnich.

Tak Macierewicz "wypaplał" zasady, na jakich zapewne rząd PiS dogadał się z amerykańskimi inwestorami  -  a wiadomo kim są nasi "pejsaci alianci" zza oceanu.

To nie jest dobra wiadomość dla Polski i Polaków.    -    Nie powinniśmy chcieć być tanią siłą roboczą. / Korporacje powinny zacząć płacić więcej. / Te które będą, będą miały pracowników, a te które nie będą, niech się przeniosą do Chin, lub Pakistanu. 

Rząd PiS zapomniał o rynkowym prawie popytu i podaży. Zgodnie z tym prawem,  gdy potrzebne są ręce do pracy,  koszt pracy powinien iść w górę].   Koszt pracy rąk, cena pracy, z powodu taniej siły roboczej z Ukrainy,  nie zostanie podniesiona, ... a polska młodzież, 3.5 miliona,  którą metodami ekonomicznymi zmuszono do wyjazdu z Polski, nie będzie miała po co wracać. .... Bo lepiej być wolnym [ekonomicznie] człowiekiem na wygnaniu, niż ekonomicznym niewolnikiem we własnym kraju.  -  Do tego właśnie doprowadzi, i utrwali, przyjęcie Ukraińców, jeśli do niego dojdzie.

Ukraińców, i inną tanią siłę roboczą, można śiągać bez nadawania im obywatelstwa, i tylko wtedy, gdy wrócą do Polski Polacy, którzy wyjechali z Polski w poszukiwaniu godziwych zarobków.

Jeśli pozwolimy PiS-owi na ściągnięcie Ukraińców, zgodnie z dzisiejszymi przepisami, za 2-3 lata będą oni Obywatelami RP, a Polacy, polska młodzież, pozostanie imigrantami ekonomicznymi na zmywaku w Anglii.

Zmiana ustawy o obywatelstwie polskim z 2009 r. uchwalona przez koalicję PO / PSL zaskarżona przez Lecha Kaczyńskiego, której finał, po katastrofie Smoleńskiej, skutkował kuriozalną rozprawą Komorowski / Marszałek Sejmu vs. Komorowski Prezydent RP, właśnie ma swój epilog, w który chyba ze zwykłej głupoty chce się wpisać [ponoć nasz] rząd PiS.   >>>    //ziut.neon24.pl/post/138556,nie-uchodzcow-unia-chce-nam-wcisnac-obywateli-rp

To o czym mówi Macierewicz, to nie sukces PiS, to sukces zbrodniczych działań i polityki PO / PSL!    Nie pozwólmy się otumanić PiS - owskiej "propagandzie sukcesu"!   /  Te zbrodnicze działania nie zaczęły się wczoraj.- To jest zaplanowane, i trwające latami, działanie tylko z nazwy tzw. "polskich elit". / O to toczy się "wojna polsko-polska".

To czego dopuszczono się na Polakach,  to co wciąż trwa w Polsce to: ludobójstwo kulturowe; ludobójstwo etniczne / po angielsku nazywa się to  "cultural genocide", lub "cultural clensing" >>  https://en.wikipedia.org/wiki/Cultural_genocide

–   czyli planowe niszczenie odrębności kulturowej i etnicznej (narodowej) grupy. Ma na celu rozbicie tkanki społecznej i rodzinnej, a także zmuszenie ludzi do porzucenia własnej kultury (wierzeń, języka, sztuki) i sposobu życia,  oraz przyjęcia innej tożsamości [w naszym przypadku "dobrowolnie", poprzez i na emigracji].

Zachodzi najczęściej w sytuacji konfliktu między grupami, gdzie grupa dominująca (reprezentowana np. przez władze państwowe) uniemożliwia rozwój kulturowy [w naszym przypadku też ekonomiczny] słabszej grupy i łamie prawa człowieka w imię interesów politycznych, ideologicznych bądź ekonomicznych.

Działania te prowadzą do zaniku grupy etnicznej i asymilacji jej członków przez społeczeństwo dominujące [wiadomo kto ma stać się grupą dominującą]. Uważa się, że ludobójstwo kulturowe jest konsekwencją dążenia [jakiegoś] narodu do "czystości etnicznej" [u nas wymiany etnicznej].

Ludobójstwo kulturowe jest potępiane przez UNESCO. Wg konferencji UNESCO polega ono na tym, że grupa etniczna jest pozbawiona prawa do korzystania, rozwijania i przekazywania własnej kultury i własnego języka, niezależnie od tego, czy to zbiorowo, czy indywidualnie.  Deklaracja praw ludów tubylczych w art. 7 pierwszej wersji głosiła : 

Ludność tubylcza ma zbiorowe i indywidualne prawo, by nie być ofiarą ludobójstwa etnicznego i kulturowego,

w art. 8 wersji drugiej mówi się że:

Ludność tubylcza i należące do niej jednostki mają prawo nie podlegać przymusowej asymilacji lub zniszczeniu swej kultury.

Zazwyczaj proces ludobójstwa kulturowego przebiega bez fizycznej likwidacji członków grupy. [w naszym wypadku planisto wystarcza, że polska młodzież wyjeżdża z Polski / na jej miejsce chcąc wprowadzić różnorakich uchodźców, w tym Ukraińców, aby tylko nie byli to rdzenni Polacy]  / Źródło: WIKIPEDIA  >>  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo_kulturowe 

TO NOWY TYP WOJNY / TO JEST RZECZYWISTA WOJNA HYBRYDOWA

Dokładnie w taki sposób Stany Zjednoczone, na początku "konkwisty" jako uchodźcy z Europy, podbiły Amerykę Północną ponad 200 lat temu, a żydo-syjoniści Palestynę, dzisiejszy Izrael 70 lat temu.  -  I taką samą krzywdę, te same siły, chcą zrobić w Polsce nam Polakom.

<>

"Walka o ziemię 2022" ..., złote myśli Mateusza Kijowskiego"

"Nawet jeśli uda się rozwiązać konflikt wokół TK, to mamy bardzo wiele spraw, które się wydarzyły i ustawy, które są sprzeczne z konstytucją"

 -  powiedział Mateusz Kijowski po powrocie z Brukseli.  /  wPolityce.pl 

Wymienił m.in. ustawy o prokuraturze, policji,  ...   i obrocie ziemią.

 

 "Fifty  Yeras War" / "Walka o ziemię 2022"    ***

Muzeum POLIN: Tutaj opowiadamy historię tego, jak Żydzi wyobrażali sobie jak ich przodkowie trafili do Polski i dlaczego tu zostali. Tak naprawdę to przestrzeń legendy - tu zaczyna się podróż, która szybko wchodzi na tory historii.

Legenda którą opowiadali sobie Żydzi o przybyciu do Polski nazywa się "POLIN". Według niej Żydzi uciekając przed prześladowaniami dotarli na Wschód.  W różnych miejscach legendy mowa o różnych wydarzeniach: o rozstępującym się niebie, wskazującym palcu anioła, śpiewie ptaków, czy hebrajskich słowach wyrytych na drzewach.

 

Stąd Żydzi wiedzieli, że to jest miejsce gdzie mają odpocząć i pozostać aż nadejdzie Mesjasz.  [Miejsce gdzie będą mogli] ... handlować jak kraj długi i szeroki, i służyć Bogu wedle prawa ich wiary, ... a ["Mesjasz" jak] król chronił ich [będzie] przed każdym wrogiem i nieprzyjacielem.

 

KOD, ... ROK 2016

KOD, ... ROK 2022

 

28.10.2014 r. / Rivlin, prezydent Izraela, w towarzystwie prezydenta Komorowskiego, wizytuje nowo zbudowane muzeum POLIN  w Warszawie  >>>  //ziut.neon24.pl/post/131942,walka-o-ziemie-2022-zlote-mysli-mateusza-kijowskiego


 

 

KOMENTARZE

 • POLIN
  W drodze uznania, o obywatelstwo polskie będą mogli ubiegać się cudzoziemcy zamieszkujący w Polsce na podstawie określonych zezwoleń, ... a w szczególności uchodźcy,

  >> http://ziut.neon24.pl/post/138688,sposoby-nabycia-obywatelstwa-polskiego-przez-uchodzcow

  Zgodnie z pkt 3 zmienionej ustawu o obywatelstwie polskim OBYWATELSTWO POLSKIE OTRZYMA cudzoziemiec "przebywającego nieprzerwanie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej co najmniej od 2 lat na podstawie zezwolenia na osiedlenie się, które uzyskał w związku zposiadaniem statusu uchodźcy nadanego w Rzeczypospolitej Polskiej;

  PRZYBYWAJĄCYCH DO POLSKI UCHODŹCÓW ZWRYFIKUJE MOSSAD
 • Putin ubiegł Kaczyńskiego i Dudę
  ...i to on zaprosił żydów do Rassiji.

  http://www.autonom.pl/wp-content/uploads/putinzydki.png

  http://www.autonom.pl/?p=14733
 • @Talbot 17:12:52
  Ziut@Rzeczpospolita 20:51:52
  // Syjonista L. Kaczyński realizował dokładnie wytyczne USraela względem Rosji i względem Polski i Polaków //

  LK nie był syjonistą, tylko filosemitą, ... to dwie różne rzeczy.

  A wytyczne USraela Źle zrozumiał biorąc reset za "dobrą monetę", ... nie zauważając daty ogłoszenia 17 września.

  Reset nie miał być przemierzem Rosja/USA tylko fejkiem anty-osiowym "Niemcy - Polska - Rosja" , ... na co się zanosiło po Westerplatte'2009, i co nie pasowało Amerykanom. - RUSCY i KACZYŃSKI DALI SIĘ NA TO NABRAĆ
  nadużycie link skomentuj
  Ziut 01.06.2017 23:29:14

  ------------------------------------------------------------------------

  Ziut@Rzeczpospolita 13:05:06
  // Jeśli L.Kaczyński realizował wobec Polski politykę syjonistów z USA i Izraela (podpisanie traktatu lizbońskiego, polityka antyrosyjska, demontaż armii, itd.) to czynił to z wrodzonego filosemityzmu, czy dlatego, że był także syjonistą? //

  - SĄ PATRIOCI i POŻYTECZNI IDIOCI: LECH KACZYŃSKI BYŁ i JEDNYM i DRUGIM, ... i TO JEST CHYBA RODZINNE
  nadużycie link skomentuj
  Ziut 02.06.2017 14:08:43

  ------------------------------------------------------------------------------

  PATRIOTÓW i POŻYTECZNYCH IDIOTÓW NIE SIEJĄ, SAMI SIĘ RODZĄ :D
 • 11 11 2009 Kaczyńki był też narodowcem
  .
  >> https://www.youtube.com/watch?v=5NShU42EbCw

  Defilada-15.08.2007 cz I >> https://www.youtube.com/watch?v=BLHqPDBxXOk

  Defilada-15.08.2007 cz II >> https://www.youtube.com/watch?v=Iz5rfLPiRXU
 • @Ziut 18:06:28
  190:0
  Przykro mi TOTALNA OPOZYCJO
  liczby nie kłamią!

  https://pbs.twimg.com/media/DBVG2T1VoAAm2ld.jpg
 • @Husky 18:45:10
  190 : 0! Rozumiem to tak: Waszczykowski załatwił / Duda wziął wygraną.... Husky ocenił.

  - W końcu zacząłeś kolportować prawdę Husky? / Nie wiem tylko co na to Andrzej "DW" :D
 • Autor
  A przestancie juz z tym polinem-srolinem, bo rzygac sie chce.
 • @morgan 21:25:53
  OK Captain Morgan,
  >> https://www.facebook.com/Captain-Morgan-Spiced-Rum-110211415670977/

  ... zainicjuj temat, ja przygotuję szklaneczki :D
 • @Husky 18:45:10
  Prawdziwa historia zabiegów o polskie członkostwo w RB ONZ w latach 2009-2017, związana jest ściśle z polityką USA w tym czasie.
  Kiedy Polska zgłaszała swoją kandydaturę w 2009 roku, wtedy rządząca w Polsce PO była uważana(i była rzeczywiście) opcją proniemiecką i prorosyjską("nasz człowiek w Warszawie" - tak pisały media rosyjskie o D.Tusku jako premierze).
  W tym czasie USA prowadziły negocjacje z Rosją w ramach polityki resetu USA-Rosja Obamy, więc nie było w ich interesie wzmacniać głosu Rosji w RB, gdzie zapadały potem decyzje w sprawie Iranu, Libii czy Syrii, a które były clou rokowań amerykańsko rosyjskich.
  Taka sytuacja utrzymywała się do 2015 roku, kiedy władzę w Polsce przejął PIS a USA prowadziły już od 2013 roku politykę konfrontacji z Rosją.
  Polska pod rządami PIS stała się ważnym instrumentem polityki z Rosją(powierzono Polsce rolę organizatora bufora oddzielającego Rosję od Niemiec(Międzymorze"), by w ten sposób osłabić siłę Rosji i strategiczne partnerstwo Rosji z Niemcami.
  Ta polityka rządu PIS, którą obserwujemy(uzewnętrznianie asertywności w stosunku do Niemiec i UE i gorliwe pełnienie roli wasala USA) została nagrodzona przez USA niestałym członkostwem Polski w RB ONZ.
  To dlatego na wniosek USA Bułgaria zrezygnowała z ubiegania się o mandat niestałego członka RB ONZ z naszego regionu, co czyniło Polskę jedynym kandydatem i dawało pewność wyboru w 2017 roku.
 • @Ziut 18:06:28
  Raczej piłsudczykiem. A przedstawienia i defilady lubił, bo grał patriotę, tyle tylko, że to była gra.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY