Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 4608 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

// Ziut, czy ktoś "Twoją wiedzę" traktuje poważnie? //

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Największa i najbardziej spektakularna 'wpadka' Bronisława Komorowskiego" - Czyli dlaczego i jak pRezydęt przegrał Wybory 2015

Kolega ze szkolnej ławy @ Ziut.NEon24.pl:  Czy ktoś "Twoją wiedzę" traktuje poważnie?  Ktoś podjął temat "sfałszowanych wyborów 2010" ??? - Ktoś zainteresował się "sfałszowanym czasem i miejscem katastrofy" ??? - Przecież takimi rewelacjami powinny się zająć odpowiednie organy, newsy w każdej TV.   -  Chcesz mnie uświadamiać, ... a kto z tych poniżej potraktował Ciebie poważnie?  Znalazł się [ktoś] odważny?  ---  W tym miejscu mój przyjaciel z dzieciństwa wkleił kilkanaście namiarów na "odpowiednich ludzi", którym wysłałem wiadomości wcześniej opublikowane na NEon24.pl.

Powyższe słowa są reakcją na nasz spór, w którym pośrednio "mój Przyjaciel Leming" kwestionuje siłę medialnego  rażenia i wpływu portalu NEon 24.pl na otaczający nas świat.  :D

OTO CO MU ODPOWIEDZIAEM

Odpowiem tak: Moja wiedza miała i ma wpływ na polską politykę, bez względu na to,czy to co piszę i wysyłam jest później gdzieś indziej publikowane, czy nie. Na takiej samej zasadzie, jak donosy służb specjalnych, które też nie są publikowane.

Więcej: Myślę, że to miało wpływ na to, że Duda wygrał wybory prezydenckie

ALE, OCZYWIŚCIE W TO NIE UWIERZYSZ

WIĘC ZROBIMY TEST  /  OBEJRZ TO YOUTUBE / SPOT DUDY O LASACH 

Spot wyborczy: Andrzej Duda  "Do lasów wstęp wzbroniony!"
Opublikowany 5 maj 2015   >>   https://www.youtube.com/watch?v=hNlTTEkxJpg 

Treść nagrania w spocie kandydata Dudy:  "Bronisław Komorowski zlekceważył 2.5 mln podpisów w obronie lasów.  Według mediów zgadzał się na sprzedaż polskich lasów na rekompensaty za powojenne wywłaszczenia.  Polacy nie zgadzają się na to. Polskie lasy w polskich rękach." 

Jak widzimy w spocie Andrzeja Dudy z 5 maja 2015 roku  mówi on o doniesieniach mediów   ws.  planu sprzedaży lasów przez PO i Komorowskiego.

Zadanie TEST:  Znajdź najstarsze doniesienie medialne na ten temat  / Tutaj pomogę: Chodzi o przecieki o Komorowskim i lasach z Wikileaks

- Szukaj więc w Google  >>  lasy państwowe wikileaks  [możesz inaczej] bo wtedy ci najwięcej wyskoczy.

- Podaj mi datę najstarszego artykułu polskiej prasy na ten temat i link. 

- Jak to zrobisz pokażę ci jak mogłem,lub wpłynąłem na Wybory Prezydenta 2015

 * dzięki NEon24.pl oczywiście  /   Najstarszym przekazem medialnym, który donosił że  "[Komorowski} zgadzał się na na sprzedaż polskich lasów na rekompensaty za powojenne wywłaszczenia"  jest ten z 18.10.2014 14:37, opublikowany tego dnia na NEon24.pl

<>

CIEKAWI JESTEŚCIE FINAŁU TESTU? / JA TEŻ :D

 [czekam na wynik]

https://www.youtube.com/watch?v=V1sNQ_jLjSs

 
 

 

AMBASSADOR'S FAREWELL CALL ON SEJM SPEAKER KOMOROWSKI
Date: 2009 January 23, 16:23 (Friday)
Canonical ID: 09WARSAW78_a
Original Classification: CONFIDENTIAL
Current Classification: CONFIDENTIAL
Żródło: //www.wikileaks.org/plusd/cables/09WARSAW78_a.html

PRIVATE PROPERTY RESTITUTION

6. (C) On prospects for passing legislation on compensation for private property confiscated in WWII and the Communist era, Komorowski expressed concern that the financial crisis had presented "new circumstances."

Nevertheless, Komorowski said, PM Tusk is determined to force intransigent ministers, especially the Agriculture and Environment Ministries, to contribute to a compensation fund by selling government-owned real estate, including forests.

"We have to look for extra funds" because of declining property values. Komorowski reiterated that Tusk was determined to move forward with the legislation. Komorowski hinted that the ten-year repayment plan envisioned in the current draft legislation would be a "safety mechanism." He said it was absolutely essential to start the process, but did not specify when the legislation would be introduced in parliament.
 

TŁUMACZENIE: 2009 January 23

6. (C) W sprawie perspektyw uchwalenie przepisów o odszkodowaniach za prywatną własność skonfiskowaną w czasie II wojnie światowej i ery komunistycznej, Komorowski wyraził obawę, że kryzys finansowy przedstawił "nowe okoliczności".

Niemniej jednak, Komorowski powiedział: Tusk jest zdecydowany zmusić nieprzejednanych ministrów, zwłaszcza Ministerstwa Rolnictwa i Ochrony Środowiska, do przyczynia się do wypłaty odszkodowań z funduszy uzyskanych ze sprzedaży nieruchomości państwowych,  w tym lasów. 

Z powodu spadku wartości nieruchomości "Musimy szukać nowych funduszy" - Komorowski powtórzył, że Tusk jest zdecydowany iść do przodu z ustawą. Komorowski wspomniał, że dziesięcioletni okres spłaty przewidywany w obecnym projekcie ustawy będzie "bezpiecznym mechanizmem". Powiedział, że jest absolutnie niezbędne rozpocząć proces, ale nie określił, kiedy prawodawstwo zostanie wprowadzony w parlamencie.

 

Polskie lasy miały pójść pod młotek. Prezydent Komorowski obiecał Amerykanom, że za uzyskane w ten sposób pieniądze wypłaci Żydom odszkodowania za utracone w naszym kraju mienie. Dlaczego ta informacja ukrywana jest przed Polakami?

— pisał w styczniu tygodnik „wSieci”, odsłaniając tajny plan sprzedaży polskich lasów. Plan, który został zdekonspirowany dzięki ujawnionej przez portal WikiLeaks notatki ambasadora USA w Polsce.

Warto podkreślić, że Bronisław Komorowski nie zaprzeczył, że notatka opisuje prawdziwą rozmowę. Twierdził tylko, że nie chce sprzedawać lasów. Dlaczego wobec tego co innego mówił ambasadorowi USA?   >>   //wpolityce.pl/polityka/245526-warto-pamietac-bronislaw-komorowski-nigdy-nie-zaprzeczyl-ze-wikileaks-podala-prawde-w-sprawie-jego-deklaracji-o-wyprzedazy-polskich-lasow

 

Na WIKILEAKS można między innymi znaleźć tez informacje, że ówczesny marszałek Komorowski byłby raczej za wyższymi odszkodowaniami. - To wazne mając na uwadze, ze ambasador USA przeprowadził tez rozmowę z Panem Prezesem Jarosławem Kaczyńskim, ...  rozmawiali też, między innymi, o restytucji mienia pożydowskiego.  >>>  //zonacezara.blogspot.ca/2015/07/wikileaks-tajna-relacja-z-ambasady-usa.html

 

 

PO ROZMOWIE AMB. USA Z KACZYŃSKIM WYPADA SIĘ ZASTANOWIĆ,

CZY DLATEGO NIKT NIKOGO NIE PYTA CO KOMOROWSKI ROBIŁ U AMBASADORA

 

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY