Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
669 postów 4477 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Sprawa polska a "Prawo Żydowskie": Government Decision 1250

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

28 grudnia 2003 r. rząd Izraela decyzją 1250 upaństwowił roszczenia do restytucji mienia pożydowskiego >> http://www.dangoor.com/issue77/articles/77026.htm

The Government Secretariat
Government Decision number 1250, December 28, 2003.

Decision also be downloaded here on doc format

A. Recognition of Rights and Restitution of Jewish Property
B. Rights of Jews who left Arab Countries as Refugees

Deciding unanimously:

A. Recognition of Rights and Restitution of Jewish Property

1) The State of Israel will consolidate a multi-year general policy on the subject pertaining to the recognition of rights and restitution of Jewish property in all areas and for all the relevant countries across the world.

2) The State of Israel, along with other Jewish organizations will centralize and lead, in Israel and abroad, the treatment pertaining to the recognition of rights and restitution of Jewish property - both private and public / communal - of Jews following the Holocaust (with or without heirs).

Pierwotnie DECYZJA 1250

dotyczyła własności uchodźców żydowskich z ziem arabskich. 

4 stycznia 2005 roku ambasada w Tel Avivie doniosła do Waszyngtonu, że sprawa dotyczy też Polski  >> https://wikileaks.org/plusd/cables/05TELAVIV45_a.html 

Jak można się domyśleć, tym samym sprawa prywatnych roszczeń spadkowych, dotycząca majątków pożydowskich, mających lub nie spadkobierców,  stała się przedmiotem polityki zagranicznej Izraela. 

Jaki to ma wpływ na politykę Izraela wobec Polski  [i wydarzenia w Polsce], mając na uwadze fakt, że rząd Izraela jako cel postawił sobie uregulowanie wobec siebie należności z tytułu restytucji mienia pożydowskiego [tak to trzeba odbierać], ... w ciągu 5 lat.   -   Licząc od 2005 r. + 5, ... wypada, że do końca roku 2010! 

Moim zdaniem, biorąc pod uwagę przyjętą wobec Polski "politykę roszczeń", oraz ich skalę, przewyższającą chyba roszczenia Niemiec hitlerowskich wysuwane wobec Polski przed 1939 r., politykę tą należy [powinniśmy] uznać jako akt agresji wobec Polski, ... i tak ją i Izrael traktować. - Żydo-syjonistyczne państwo Izrael jest w Polsce agresorem i prowadzi wobec nas międzynarodową wojnę hybrydową. - Nie wiemy aby, czy to oni stali za wydarzeniami w Smoleńsku.

Czy nie powinniśmy znać odpowiedzi na to pytanie, wziąwszy pod uwagę, co wydarzyło się, i co dzieje się w Polsce, właśnie od roku 2010?

 //m.neon24.pl/eb1caaa2332e87bb57df265a9d81597d,0,0.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------

DALSZE ZADANIA: POLSKA i PAŃSTWA ARABSKIE

---------------------------------------------------------------------------------------

 7. (C) Kończąc, Mor uważa, że najprawdopodobniej Polska [po Niemcach] będzie następnym obszarem zainteresowania Rządu Izraela w sprawach restytucji mienia. [po naciskach Izraela na Niemcy Izrael otrzymał okręty podwodne w ramach "reparacji" po Holokauście].

Rząd Izraela w sprawie restytucji w Polsce będzie ściśle współpracował z WJRO Światową Organizacją Restytucji Mienia [logo niżej] i innymi organizacjami pozarządowymi [stającymi się w tym samym momencie agencjami rządu Izraela].

Wszystko powyższe ma być uzupełnieniem prac Rządowej Komisji Ministerialnej kontynuującej badania w pościgu za rozszerzeniem roszczeń poza mienie pożydowskie w krajach arabskich.

*** Z powyższego można wysnuć wniosek, że roszczenia ws. mienia pożydowskiego stały się formą finansowania samego państwa Izrael.

Biorąc pod uwagę

Światowa Żydowska Organizacja Restytucji Mienia jest "koalicją" szeregu żydowskich organizacji działających w interesie RZĄDU i PAŃSTWA IZRAEL. /  Na stronie www.wjro.org.il znaleźć można członków tej "Organizacji Wymuszania Mienia". Należą do niej:

World Zionist Organization / B’nai B’rith International  [witane w Polsce przez Ldecha Kaczyńskiego]  /  American Jewish Committee [witane w Polsce przez Andrzeja Dudę] /  The Jewish Agency for Israel / American Jewish Joint Distribution Committee [organizowało środki na wykup ziemi w Palestynie]  / European Jewish Congress - European Council of Jewish Communities  /  World Jewish Congress / Conference of European Rabbis  / Conference on Jewish Material Claims Against Germany, Inc.  [inc oznacza spółę akcyjną]  /  Center of Organizations of Holocaust Survivors in Israel  /  National Coalition Supporting Eurasian Jewry / World Agudath Israel 

W Polsce, mocy ustawy, WJRO jest spadkobiercą pożydowskiego mienia komunalnego przedwojennych gmin żydowskich, które nie mają prawnych spadkobierców, ... a takich jest większość.  ///  Walka toczy się teraz o mienie pożydowskie osób prywatnych, które z uwagi na brak spadkobierców właścicieli / obywateli polskich pochodzenia żydowskiego /, którzy zginęli w Holokauście.  -  Organizacje żydowskie walczą o to, żeby to one, taka jak WJRO w stosunku do pożydowskiego mienia komunalnego w Polsce, stały się spadkobiercami mienia pożydowskiego, które nie ma prywatnych spadkobierców. // Chcą, aby Państwo Polskie [Sejm] uchwaliło taką ustawę, ... a należności za "mienie spadkowe" aby było sfinansowane ze sprzedaży polskich Lasów Państwowych.

 

Kończąc temat warto dodać, że  26 maja tego roku , przy wsparciu Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, zakończyła się Konferencja Międzynarodowa Członków Parlamentu Europejskiego ws. ich wsparcia wymuszeń restytucji mienia na państwach które tego jeszcze  nie uczyniły. Liderem jest Polska >>> //wjro.org.il/

Można się domyślać, że właśnie ta konferencja wywołała w końcu "instynkt samozachowawczy" w partii Jarosława Kaczyńskiego objawiający się sławnym występem Premier Szydło w obozie Auschwitz.  >>>  //ziut.neon24.pl/post/138908,szydlo-w-auschwitz-tego-jej-zydo-syjonisci-nie-wybacza

<>

Z przyjemnością pozwolę sobie jeszcze powielić swój tekst z 2013 r.

Więcej tutaj >>> //ziut.neon24.pl/index/2


 Jeden z memów tygodnia / Dziennik.pl

  

Śmiejcie się!  - 10.04.10 to "PRYSZCZ" 

"Piekło dopiero się zacznie"

W środę, 29 sierpnia 2012 r., miesiąc przed marszem "Obudź się Polsko!", w obronie Telewizji Trwam, śp. prof. Józef Szaniawski, który nie dożył dnia marszu [nieoczekiwanie spadł w przepaść podczas górskiej wędrówki] - napisał:

 "Dokładnie za miesiąc, 29 września 2012 r., ma się odbyć w Warszawie drugi ogólnopolski marsz w obronie wolnych mediów, ale zarazem przeciwko tym, którzy źle, nieudolnie i nieuczciwie rządzą państwem. /.../ 

W Polsce powoli kończy się trwająca już zbyt długo epoka, kiedy rządzący III RP działali w myśl zasady "obiecanki cacanki, a głupiemu radość".

Oczekiwania obywateli są dzisiaj dużo wyższe niż przysłowiowa kromka chleba z masłem, kiełbasa wyborcza, a nawet benzyna do samochodu. 

Ludzie nie chcą, by rządy nad nimi sprawowali politycy głupi, nieodpowiedzialni, fałszywi do szpiku kości, a nade wszystko nieudolni - wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu." (koniec cytatu)

Po ponad roku od napisania tych słów, nasza wiedza dotycząca władz uległa zmianie. Światło dzienne ujrzała między innymi fotografia uśmiechniętego premiera Tuska, w co najmniej dwuznacznej scenie, z premierem Rosji Putinem, zrobionej w dniu zamachu* na polskiego prezydenta, w Smoleńsku.  (*wersji wypadku do dzisiaj nie udowodniono).

Powtórzę słowa profesora: "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu.

"Nie wiem czy dzisiaj śp. prof. Józef Szaniawski podtrzymałby słowa, które prawdopodobnie wypowiedział uważając, że zarządzający obecnie Polską ludzie, to  "NASZ RZĄD". 

Biorąc więc pod uwagę "obecną wiedzę" można stwierdzić, że przynajmniej częściowo, profesor mylił się. TAK POWINNA BRZMIEĆ "DZISIEJSZA TEZA" prof. Szaniawskiego:

Ludzie współcześnie zarządzający Polską - nie wiadomo z czyjego, tak naprawdę nadania - byli "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę" i są perfekcyjnie wyrafinowani w jej sprawowaniu.

Gdy rządzący, swoimi decyzjami,  "wbijają Polakom nóż w plecy", media piszą o tym ... 'śmiejcie się, oni was tylko łaskoczą'. 

Gdy po 10.04.10 zabolało mocniej i spod koszuli, zszokowani, wyciągnęliśmy umazaną krwią rękę, media zaczęły usypiająco uspokajać: ... 'nie przejmujcie się, to tylko pryszcz'.

Po głosowaniu w Sejmie, nad referendum w sprawie sześciolatków, dziennikarz wPolityce.pl, Łukasz Warzecha, napisał: 

"Pan premier Tusk pochwalił z mównicy sejmowej inicjatorów wniosku o referendum w sprawie obowiązku szkolnego dla sześciolatków. /... /   Kilkanaście minut później głosami Platformy „Obywatelskiej” i drżącego o stołeczki Peeselu milion obywatelskich podpisów został z głośnym gulgotem spuszczony w klozecie.  Władza spojrzała na Polaków i z miłością w oczach pokazała im gest Kozakiewicza."

POWINNIŚMYWIEDZIEĆ: 

Koalicja PO-PSL podwyższając wiek emerytalny, dołożyła rodzicom obecnych sześciolatków kilka lat pracy, zabierając im jednocześnie kilka lat z emerytury.  Ta sama koalicja PO-PSL obniżając wiek pójścia do szkoły, dzieciom tych rodziców >>> obecnym sześciolatkom  <<<  DODATKOWO  >>>  dołożyła "sześcioletniej sile roboczej" jeden rok pracy, zabierając maluchom jeden rok dzieciństwa. 

Wcześniejsze rozpoczęcie nauki to właśnie oznacza. - O to - myślę - tak naprawdę chodzi. Nikt się nad tym nie zastanawia, bo jest to odległe w czasie, a na działaniach długofalowych opiera się skuteczna polityka. Wszystko wymaga czasu. 

Zmiana dla obecnych sześciolatków oznacza odebranie im jednego roku dzieciństwa i wydłużenie "wieku produkcyjnego". Rządowe zapewnienia, że to "dla dobra dziecka", jest więc jedną wielką ściemą, którą należy "między bajki włożyć". -

Mamy tu do czynienia z drugą częścią reformy emerytalnej, tym razem dotyczącą najmłodszych Polaków.Polityka, to zajęcie z długofalowymi celami.

W kontekście powyższego, biorąc pod uwagę zamach w Smoleńsku z 10.04.10, warto sobie zadać więc pytanie:

Po co zmieniono "Ustawę o obywatelstwie polskim"?

W Polsce łatwiej jest obcemu dostać polskie obywatelstwo i polski paszport, niż Polakowi zdać egzamin na prawo jazdy. - To o czymś świadczy!

Czy Lech Kaczyński, gdyby nie zginął w Smoleńsku, dopuścił by do sytuacji, że Polska ma obowiązek dać polskie obywatelstwo każdemu, kto tego zechce? Do takiej sytuacji doprowadziła zmiana "Ustawy o obywatelstwie polskim". -

A w planach jest ustawa reprywatyzacyjna warta 200 mld. zł. , której beneficjentami będą przede wszystkim nowi "polscy obywatele Izraela". Sprawa obywatelstwa i reprywatyzacji, te dwie sprawy się wiążą. Obydwóm sprzeciwiał się śp. prezydent Lech Kaczyński. 

Czy mają one też związek z jego nagłą śmiercią w Smoleńsku? Możliwe, że tak. Tam gdzie chodzi o pieniądze wszystko jest możliwe, a tam, gdzie nie wiemy o co chodzi, przeważnie chodzi o pieniądze. 

Do tego dochodzi jeszcze jedno: zacytuję premiera Izraela Benjamina Netanjachu. Izrael jest "jedynym krajem, któremu grozi zagłada" (1).

Żydzi w Palestynie "siedzą na beczce prochu" i szukają bezpiecznego miejsca schronienia.  Wiele wskazuje na to, że wybrali Polskę na miejsce przeniesienia się. 

Może to być, tak myślę, drugi powód uchwalenia nowelizacji do "Ustawy o obywatelstwie polskim", w takim kształcie, jak ona powstała i na której, skorzystają najwięcej Żydzi z Izraela i z USA.

Dlaczego rząd Donalda Tuska "zadziwiająco mocno" zacieśnia kontakty międzyrządowe i kulturalne z Izraelem?

O nowych "polskich obywatelach Izraela", którym "Ustawa o zmianie ustawy o obywatelstwie polskim" przywróciła prawo do polskich paszportów,  mówi się wprost:  "Nasi Izraelczycy". 

Dlatego ważne jest zbadanie, co było motywem zamachu w Smoleńsku i czy prace nad ustawami o obywatelstwie polskim i reprywatyzacją mogły być zablokowane przez śp. Lecha Kaczyńskiego [mógł przecież je zawetować],  i czy na rzecz tych ustaw miał miejsce lobbing z Izraela. - A jeśli tak to jaki, i przez kogo przeprowadzany?

To ważne pytania, bo coraz trudniej jest wierzyć w to, że "nieudowodniona katastrofa w Smoleńsku", była wypadkiem, a nie zamachem.

Jeśli był wybuch, to mógł być zamach. Jeśli był zamach, to logiczne, że musiał też istnieć jakiś motyw takiego zamachu

** Dzisiaj, w 2017 r., na podstawie faktów, można stwierdzić, że co najmniej od 2010 r. jesteśmy ofiarami "INWAZJI UPIORÓW 2.0", dokładnie takiej samej jak w latach 1944 - 1970, i z tego samego kierunku.Tak jak po wojnie byli to żydo-syjoniści sowieccy, tak teraz są to globalni żydo-syjoniści europejsko-amerykańsko-izraelscy. -

A to czego doświadczamy, z zamachem nazywanym "Katastrofą Smoleńską" włącznie, jest PLANOWĄ WOJNĄ CHYBRUDOWĄ, mającą na celu przemieszczenie obywateli Izraela o europejskim pochodzeniu do Polski i ekonomiczno-terytorialne opanowanie naszego kraju / reprywatyzacja i lasy.

Niżej mapka przedstawiająca jak Palestyńczycy tracili ziemię w okresie między 1946 i 2010 r. / kolor zielony / . Nie pozwólmy, aby to samo stało się z Polską.

tal

Narodziny Izraela: Historia, która powinna być dla nas przestrogą  >>  https://www.youtube.com/watch?v=D2yx1KAXy9A    Żydzi  z polskim hymnem na ustach? >  https://www.youtube.com/watch?v=6K87BLgJ0WY

 

KOMENTARZE

 • Frasyuk i cyrylica: Koleny "Bolek" z szafy płk. Lesiaka?
  Czyżby płk. Jan Lesiak zmienił stopień zaszeregowania w tabeli płac na +1 izraelska*?
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/138860,frasyniuk-i-cyrylica-kolejny-bolek-z-szafy-lesiaka-foto
 • O Mitteleuropie - Grzegorz Braun #4
  >> https://www.youtube.com/watch?v=q7O7J2va9WA
 • Grzegorz Braun - Zamach stanu, jedyne rozwiązanie cz.3d
  Prorok? >> https://www.youtube.com/watch?v=fy0V6qcA8bY
 • @Ziut Polskę Zbaw 04:55:33
  W Brukseli „Dom Europejskiej Historii” - anty-
  historyczne OSZCZERSTWA.
  Milczenie rządu w Warszawie...

  Adam Ferch

  17.VI,2017 portal „Solidarni 2010” opublikował niezwykle istotny artykuł p. Bożeny Ratter p.t. „Narracja, która nas poniża i obraża”.

  W tymże artykule jest akapit :

  „…2 tygodnie temu prof. Andrzej Nowak zwiedzał w Brukseli, otwarty w maju, Dom Europejskiej Historii przy parlamencie UE, wybudowany za 52 miliony euro. To ma być wzorzec dla europejczyków, jak mają pamiętać historię swojego kontynentu. Nie ma miejsca ani na naukę, ani na technologię, ani na kulturę (ani na historię, a tylko na ideologię). Muzeum ma 5 pięter, pierwsze to ogólne wprowadzenie, krótko o chrześcijaństwie jako religii, która zdominowała złowrogo ten kontynent, ale na szczęście już ustępuje, podobnie krótki i krytyczny komentarz poświęcony narodom, które pojawiły się niedawno, czyli w ostatnich 200 latach, i odpowiadają za wiele nieszczęść w dziejach Europy.
  Podany został konkretny przykład dwóch nowych narodów, które wyłoniły się w ciągu tych 200 lat z ruin imperiów - Polska i Grecja.

  XIX wiek to czas złowrogiego kapitalistycznego wyzysku i kolonializmu i tu występuje Karol Marks, przedstawiony jako autor ideologii płomiennego, szlachetnego protestu.
  Schemat wystawy jest prosty: przed 1957 rokiem Europa była piekłem, próbę walki z tym złem podjął komunizm, który na szczęście nie zginął i jest ideą, która ma przyszłość. Na drugim piętrze akcent polski, jest Sienkiewicz i jego Trylogia, ale jako książka, która uczy nienawiści, biblia nacjonalistycznego zaślepienia, a jako słuszna odpowiedź na wyzwania sienkiewiczowskiego nacjonalizmu - Manifest Komunistyczny. Rewolucja w Rosji - tu zdjęcie pozytywnego Polaka – Feliksa Dzierżyńskiego. Okres międzywojenny - szaleją nacjonalizmy i autorytaryzmy i jako symbol faszyzującego autorytaryzmu figurka Józefa Piłsudskiego.

  Wstrząsająca seria zdjęć cierpiących cywilów: Niemcy jako poszkodowani, niemiecka rodzina biedna wymizerowana, białoruscy partyzanci, jeńcy armii czerwonej a na ostatnim zdjęciu młoda, elegancko ubrana Polka wychodząca z obozu dla przesiedleńców.

  Sala poświęcona holocaustowi – na jednej ścianie pamięć wzorcowa, niemiecka, na drugiej ścianie - kłopoty z pamięcią, Polska, Francja, Ukraina jako współsprawcy holocaustu. Słowa Kwaśniewskiego: przeprasza za naród, który nie rozumie swojej winy. Główny eksponat to ”Sąsiedzi” Tomasza Grossa, który słusznie przypomniał Polakom holocaust. Włodzimierz Borodziej, prorektor UW, syn pułkownika IW, jest autorem tej wystawy. Jest wykonawcą politycznego zamówienia z sąsiedniego budynku czyli UE. UE chce relokować ten wzór pamięci.

  Jest to stan świadomości lewicowych elit niemieckich….”

  Wobec wyraźnej bezczynności władz polskich i krajowych mediów na powyższą hucpiarską prowokację , kategorycznie domagam się :

  - natychmiastowego, dyscyplinarnego zwolnienia z pracy :

  - ambasadorów RP w Belgii i przy UE,

  - Ministra Spraw Zagranicznych,

  - dyrektorów: PAP oraz informacji w TVP i Polskim Radio,

  - Włodzimierza Borodzieja + zakaz pracy w krajowym szkolnictwie.

  Ponadto : odwołania mandatów tym europosłom z Polski, którzy nie zareagowali na w/wym wystawę.
  Upływ czasu i demonstracyjna bezczynność w.wym. w tej haniebnej sprawie są dowodem jak bardzo kluczowe stanowiska w RP są obsadzone przez „wiarołomnych sublokatorów” bezkarnie srających nam na talerze.
  Wasz,
  Adam Ferch http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20478&Itemid=100
 • @kula Lis 67 08:18:09
  Kwaśniewski przepraszał za Jedwabne tj. przyjął antypolską wersję zdarzeń, przypisał winy Polakom i przepraszał w naszym imieniu. Nikt go do tej pory nie rozliczył. Brat obecnego szefa PiS-u wstrzymał ekshumacje, aby prawda nie wyszła na jaw. Obecny prezydent przy każdej okazji gromi urojony antysemityzm i ani razu nie zająknął się nawet o bezczelnym antypoloniżmie.
  Ci wiarołomni sublokatorzy, to celowo i z rozmysłem posadowione na stołkach osoby.
  Wpis ze strony prof.Dakowskiego trzeba powielać i wklejać, gdzie się da. Niech ludzie wiedzą.
 • @wercia 09:28:44
  Lechowi nakazał wstrzymanie właśnie Kwach i zaraz po tym Lech poleciał ze stołka.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY