Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 4619 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Możemy się zamienić w najbardziej rasistowski kraj w Europie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak ten łobuz się tego boi >> https://youtu.be/bqc--dAuuKU ,... to może jeszcze nie wszystko stracone? Musimy zmienić ustawę o obywatelstwie polskim. /// Obywatelstwo polskie tylko dla Polaków!

Janusz Lewandowski: "Sondaże raz rosną, raz spadają dla poszczególnych partii, ale w tych sondażach, które teraz rosną dla PiS-u jest coś niewesołego, bo to jest Polaków portret własny. Myśmy w najczarniejszych scenariuszach ... nie przewidywali, że głównym paliwem politycznym dla PiS-u będzie tragedia uchodźców. - Możemy się zamienić w najbardziej rasistowski kraj w Europie"   

JAK TEN ŁOBUZ SIĘ TEGO BOI, TO MOŻE JEST JAKAŚ NADZIEJA? 

Trzeba zmienić ustawę o obywatelstwie polskim, bo żeby w najbardziej rasistowskim kraju Europy pseudo uchodźca miał prawo dostać obywatelstwo po 2 patach pobytu to to jest skandal!

REGULACJA PRAWNA -  Zagadnienia nabycia obywatelstwa polskiego i jego utraty reguluje ustawa z dnia 2 kwietnia 2009 roku o obywatelstwie polskim (Dz.U. z 2012r. poz. 161)  - Uznanie za obywatela polskiego

Przepisy ustawy z dnia 2 kwietnia 2009r. o obywatelstwie polskim powiększają w stosunku do ustawy z 1962r. krąg cudzoziemców, którzy będą mogli zostać uznani za obywateli polskich w trybie administracyjnym.

W drodze uznania, o obywatelstwo polskie będą mogli ubiegać się cudzoziemcy zamieszkujący w Polsce na podstawie określonych zezwoleń, którzy w toku długoletniego legalnego pobytu w Polsce zintegrowali się ze społeczeństwem polskim, znają język polski, mają zapewnione mieszkanie i źródła utrzymania, respektują polski porządek prawny oraz nie stanowią zagrożenia dla obronności lub bezpieczeństwa państwa,

a w szczególności uchodźcy, osoby bez obywatelstwa, dzieci oraz małżonkowie obywateli polskich oraz osoby polskiego pochodzenia. [to szerokie pojęcie np. obecni obywatele całego świata / Ziut]

 

 

"STWORZENIE NOWEJ RASY i NOWEGO BOGA"

"JUDEOPOLONIA" STR.12 / W roku 1911, poeta i krytyk literacki, przedstawiciel Młodej Polski, liryk i nowelista - Antoni Lange - wysoko ceniony w krach literackich, zbulwersował środowiska twórcze i polityczne opublikowaniem rozprawy "O sprzecznościach sprawy żydowskiej". Uważany powszechnie za polskiego patriotę, nagle okazał się Żydem pozornie tylko zasymilowanym. W swojej rozprawie wystąpił on z tezą, że asymilacja musi być w Polsce "wzajemna"; zakładał, że powinno dojść do stworzenia takiej mieszanki demograficznej, w wyniku której Naród Polski "stanie się narodem półsemickim". Doprowadzi to oczywiście do upadku katolicyzmu, albowiem asymilacja Żydów w Polsce ma się stać "stworzeniem nowej rasy, stworzeniem nowego człowieka i nowego boga".

"NASZYM JERUZALEM BĘDZIE POLSKA"

"JUDEOPOLONIA" str.6 / Dzięki bezprecedensowej w dziejach polskiej tolerancji, Żydzi znaleźli na ziemiach polskich azyl przed prześladowaniami w innych krajach Europy, doskonałe warunki do rozwoju, ochronę prawa (1264,1334) i autonomię, jakiej nie mieli nigdzie na świecie poza Palestyną. W wyniku tego Rzeczypospolita stała się Paradissus Judeaorum  -  "Rajem dla Żydów".

Powstały dwa programy nawzajem się uzupełniające. Na pewnym obszarze powstałoby państwo żydowskie, w którym Polacy nie mieliby prawa głosu ... Rozwiązanie takie popierało międzynarodowe żydostwo, czemu wyraz dano m.in. w "Okólniku kierowników politycznych kół żydowskich z XI 1898 r. do Żydów Polskich". Na stronie 173 napisano w nim:

"Bracia i współwyznawcy! Trzeba aby kraj został naszym królestwem (..). Starajcie się po trochu usunąć Polaków ze wszystkich ważniejszych stanowisk i skupić w naszych rękach wszystkie nici władzy społecznej. Wszystko, co do chrześcijan należy, powinno stać się waszą własnością, związek izraelski dostarczy wam potrzebnych do tego środków. (..) Bracia współwyznawcy! Dołóżcie wszelkich usiłowań, aby doprowadzić do skutku to co zamierzamy." (por. J. Polak, op cit,s2; S.Wysocki, "Żydzi w dziejach Polski" s.89)  >>> @ Jarek Ruszkiewicz SL: Plan Kalergi, ... a sprawa Polska   >>  //ziut.neon24.pl/post/138705,jarek-ruszkiewicz-sl-plan-kalergi-a-sprawa-polska

 "Fifty  Yeras War" / "Walka o ziemię 2022"    ***

Muzeum POLIN: Tutaj opowiadamy historię tego, jak Żydzi wyobrażali sobie jak ich przodkowie trafili do Polski i dlaczego tu zostali. Tak naprawdę to przestrzeń legendy - tu zaczyna się podróż, która szybko wchodzi na tory historii.

Legenda którą opowiadali sobie Żydzi o przybyciu do Polski nazywa się "POLIN". Według niej Żydzi uciekając przed prześladowaniami dotarli na Wschód.  W różnych miejscach legendy mowa o różnych wydarzeniach: o rozstępującym się niebie, wskazującym palcu anioła, śpiewie ptaków, czy hebrajskich słowach wyrytych na drzewach.

 

Stąd Żydzi wiedzieli, że to jest miejsce gdzie mają odpocząć i pozostać aż nadejdzie Mesjasz.  [Miejsce gdzie będą mogli] ... handlować jak kraj długi i szeroki, i służyć Bogu wedle prawa ich wiary, ... a ["Mesjasz" jak] król chronił ich [będzie] przed każdym wrogiem i nieprzyjacielem.

 

KOD, ... ROK 2016

KOD, ... ROK 2022

 

To czego dopuszczono się na Polakach,  to co wciąż trwa w Polsce to: ludobójstwo kulturowe; ludobójstwo etniczne / po angielsku nazywa się to  "cultural genocide", lub "cultural clensing" >>  https://en.wikipedia.org/wiki/Cultural_genocide

–   czyli planowe niszczenie odrębności kulturowej i etnicznej (narodowej) grupy. Ma na celu rozbicie tkanki społecznej i rodzinnej, a także zmuszenie ludzi do porzucenia własnej kultury (wierzeń, języka, sztuki) i sposobu życia,  oraz przyjęcia innej tożsamości [w naszym przypadku "dobrowolnie", poprzez i na emigracji].

Zachodzi najczęściej w sytuacji konfliktu między grupami, gdzie grupa dominująca (reprezentowana np. przez władze państwowe) uniemożliwia rozwój kulturowy [w naszym przypadku też ekonomiczny] słabszej grupy i łamie prawa człowieka w imię interesów politycznych, ideologicznych bądź ekonomicznych.

Działania te prowadzą do zaniku grupy etnicznej i asymilacji jej członków przez społeczeństwo dominujące [wiadomo kto ma stać się grupą dominującą]. Uważa się, że ludobójstwo kulturowe jest konsekwencją dążenia [jakiegoś] narodu do "czystości etnicznej" [u nas wymiany etnicznej].

Ludobójstwo kulturowe jest potępiane przez UNESCO. Wg konferencji UNESCO polega ono na tym, że grupa etniczna jest pozbawiona prawa do korzystania, rozwijania i przekazywania własnej kultury i własnego języka, niezależnie od tego, czy to zbiorowo, czy indywidualnie.  Deklaracja praw ludów tubylczych w art. 7 pierwszej wersji głosiła : 

Ludność tubylcza ma zbiorowe i indywidualne prawo, by nie być ofiarą ludobójstwa etnicznego i kulturowego,

w art. 8 wersji drugiej mówi się że:

Ludność tubylcza i należące do niej jednostki mają prawo nie podlegać przymusowej asymilacji lub zniszczeniu swej kultury.

Zazwyczaj proces ludobójstwa kulturowego przebiega bez fizycznej likwidacji członków grupy. [w naszym wypadku planisto wystarcza, że polska młodzież wyjeżdża z Polski / na jej miejsce chcąc wprowadzić różnorakich uchodźców, w tym Ukraińców, aby tylko nie byli to rdzenni Polacy]  / Źródło: WIKIPEDIA  >>  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo_kulturowe 

TO NOWY TYP WOJNY / TO JEST RZECZYWISTA WOJNA HYBRYDOWA

Dokładnie w taki sposób Stany Zjednoczone, na początku "konkwisty" jako uchodźcy z Europy, podbiły Amerykę Północną ponad 200 lat temu, a żydo-syjoniści Palestynę, dzisiejszy Izrael 70 lat temu.  -  I taką samą krzywdę, te same siły, chcą zrobić w Polsce nam Polakom.  >> 

<>

 11 Maj 2017 rok / wypowiedź Macierewicza: 

Jest jeden czynnik, na który chcę zwrócić uwagę, otóż Prawo i Sprawiedliwość, obozowi patriotycznemu, który rządzi od 17 - 18  miesięcy .... udały się rzeczy o których nawet nie marzyliśmy.

No bo, ... wszyscy z Państwa pamiętacie, przez dziesięciolecia wręcz, największą tragedią społeczeństwa polskiego było bezrobocie. To była zaraza, która niszczyła polskie rodziny. To było udręczenie polskiego pracownika, wręcz Polskiego Narodu.

Miliony Polaków uciekały przed tym właśnie straszliwym upokorzeniem, jakim było endemiczne bezrobocie. niszczące polską prowincję. Dzisiaj bezrobocie jest na poziomie, nie wiem 7 - 5%, w istocie bezrobocia jako rzeczywistego braku możliwości godziwego zarobku nie ma!  

-    mówi Macierewicz, i to nie jest prawdą. / Bo praca jeśli faktycznie jest, to za jakie wypłaty? -  na pewno nie poselskie  -  Jaka jest relacja realnych wypłat do realnych cen w Polsce?  /  Odpowiem: dobra dla Afrykańczyka,  ... na socjalu. Ukraińca może też. - Ale mamy podobno w Polsce dobrobyt, ... więc dlaczego Polacy wyjechali i nie wracają?

Nie ma [w  istocie bezrobocia jako rzeczywistego braku możliwości godziwego zarobku  ]  -    komonikuje Macierewicz, i mówi     -    [Dlatego]  zastanawiamy się bardzo poważnie nad tym, [czy]  nie  otworzyć szerzej granic Rzeczpospolitej, tak aby napłynęli do nas przedstawiciele środowisk,  ....   z Ukrainy na przykład.  Dlatego bo brakuje w Polsce rąk do pracy.  / koniec cytatu / 

Źródło: Stenogram wypowiedzi Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza / YT od1:45 >   https://www.youtube.com/watch?v=VDtr13Qz-3E

WALCZMY O ZMIANĘ USTAWY O OBYWATELSTWIE POLSKIM! ...

bo to co mówi szef MON Antoni Macierewicz, to totalna bzdura i polityczny skandal! Ten człowiek być może zna się na służbach i wojsku, ale absolutnie nie ma wiedzy o świecie realnym, a w związku z tym, nie może zapewnić Polsce obrony narodowej. 

<>

W Polsce będzie brakować rąk do pracy, bo metodami ekonomicznymi "ręce" te zostały zmuszone do wyjazdu.  Każdy rozumny człowiek woli przecież być człowiekiem samowystarczalnym, a przez to wolnym,  niż być ekonomicznym niewolnikiem we własnym kraju!  

Polacy wyjechali bo przez lata niszczono polski przemysł i płacono im za pracę tak mało, że musieli wyjechać, aby godnie żyć.  - To była ekonomicznie wymuszona zsyłka Polaków poza Polskę.  -  Teraz gdy gospodarka zaczyna się jakoś rozwijać PiS, tak naprawdę, nie zastanawia się nad ściągnięciem rąk do pracy PiS zastanawia się nad ściągnięciem Ukraińców, czyli "tanich rąk do pracy" -  Na szkodę rdzennych obywateli Polski, którzy wróciliby z emigracji, gdyby zarobki w Polsce nie były sztucznie zaniżone na korzyść korporacji zachodnich.

Tak Macierewicz "wypaplał" zasady, na jakich zapewne rząd PiS dogadał się z amerykańskimi inwestorami  -  a wiadomo kim są nasi "pejsaci alianci" zza oceanu.

To nie jest dobra wiadomość dla Polski i Polaków.    -    Nie powinniśmy chcieć być tanią siłą roboczą. / Korporacje powinny zacząć płacić więcej. / Te które będą, będą miały pracowników, a te które nie będą, niech się przeniosą do Chin, lub Pakistanu. 

Rząd PiS zapomniał o rynkowym prawie popytu i podaży. Zgodnie z tym prawem,  gdy potrzebne są ręce do pracy,  koszt pracy powinien iść w górę].   Koszt pracy rąk, cena pracy, z powodu taniej siły roboczej z Ukrainy,  nie zostanie podniesiona, ... a polska młodzież, 3.5 miliona,  którą metodami ekonomicznymi zmuszono do wyjazdu z Polski, nie będzie miała po co wracać. .... Bo lepiej być wolnym [ekonomicznie] człowiekiem na wygnaniu, niż ekonomicznym niewolnikiem we własnym kraju.  -  Do tego właśnie doprowadzi, i utrwali, przyjęcie Ukraińców, jeśli do niego dojdzie.

Ukraińców, i inną tanią siłę roboczą, można śiągać bez nadawania im obywatelstwa, i tylko wtedy, gdy wrócą do Polski Polacy, którzy wyjechali z Polski w poszukiwaniu godziwych zarobków.

Jeśli pozwolimy PiS-owi na ściągnięcie Ukraińców, zgodnie z dzisiejszymi przepisami, za 2-3 lata będą oni Obywatelami RP, a Polacy, polska młodzież, pozostanie imigrantami ekonomicznymi na zmywaku w Anglii.

Zmiana ustawy o obywatelstwie polskim z 2009 r. uchwalona przez koalicję PO / PSL zaskarżona przez Lecha Kaczyńskiego, której finał, po katastrofie Smoleńskiej, skutkował kuriozalną rozprawą Komorowski / Marszałek Sejmu vs. Komorowski Prezydent RP, właśnie ma swój epilog, w który chyba ze zwykłej głupoty chce się wpisać [ponoć nasz] rząd PiS.   >>>    //ziut.neon24.pl/post/138556,nie-uchodzcow-unia-chce-nam-wcisnac-obywateli-rp

To o czym mówi Macierewicz, to nie sukces PiS, to sukces zbrodniczych działań i polityki PO / PSL!    Nie pozwólmy się otumanić PiS - owskiej "propagandzie sukcesu"!  

Te zbrodnicze działania nie zaczęły się wczoraj.To jest zaplanowane, i trwające latami, działanie tylko z nazwy tzw. "polskich elit", o to toczy się "wojna polsko-polska".

TWORZENIE NOWEJ RASY: Asymilacja [Żydów] musi być w Polsce "wzajemna"; powinno dojść do stworzenia takiej mieszanki demograficznej, w wyniku której Naród Polski "stanie się narodem półsemickim". - Tak planowano już w 1905 roku.

Teraz plany zmodyfikowano. Chce się nas wymieszać z "uchodźcami", których wybiorą nam izraelscy żydo-syjoniści, tak aby powstała  etnicznie nowa "rasa gojów",  zarządzana przez "aryjskich żydów",  co umożliwi  syjonistom nieskrępowany  powrót z  egzystencjonalnie zagrożonego  Izraela  do Polski.  >>>  //ziut.neon24.pl/post/138556,nie-uchodzcow-unia-chce-nam-wcisnac-obywateli-rp

"Was Polaków nie będzie", czyli planowa eksterminacja Polaków
>> https://www.youtube.com/watch?v=wozV9eoiVMs 

KOMENTARZE

 • Spisek! To EU "z urzędu" zaprosiła sobie 50 mln migrantów EN
  >> http://ziut.neon24.pl/post/139034,spisek-to-eu-z-urzedu-zaprosila-sobie-50-mln-migrantow-en
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  Za biedni jesteśmy na opiekowanie się innymi. Nie otrzymaliśmy odszkodowania za szkody wojenne wyrządzone przez Niemców.

  Dr. Zbigniew Kękuś - Wniosek o przygotowanie dla mnie na dzień 13 czerwca 2017 r. /wtorek/ w Czytelni Akt, do wglądu akt sprawy do sygnaturyIIIC 52-327/17 – sprawa z mojego powództwa przeciwko Republice Federalnej Niemiec o wypłatę Polsce odszkodowania w kwocie 845 mld dolarów amerykańskich /wraz z odsetkami od tej kwoty za okres od września 2014 r. do dnia wydania wyroku w sprawie do sygn. IIIC 52-327/17/, tytułem reparacji za II wojnę światową.
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  Polecam.
  https://reporters.pl/8260/rodziny-powinny-umrzec-oto-postep-po-szwedzku-wideo/
  https://reporters.pl/2043/dziesiatki-tysiecy-ludzi-w-masowych-grobach-ziemia-odslania-krwawe-zniwo-islamistow/
  Znajomy wracał autobusem z wycieczką z Włoch, na granicy z Austrią stado nachodźców zatrzymywało samochody, wybijało szyby, srali na ręce i rzucali w auta, wyrwali drzwi do luku bagażowego i ukradli bagaże. Policja obserwowała, nie interweniowała.
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  http://niewygodne.info.pl/gify4/muslim-keleti-550.jpg
  W 2015 r. do Poznania trafiło 10 syryjskich rodzin. Do dziś zostały 2 osoby. Reszta uciekła na Zachód...Mało znany fakt - w 2015 roku do Polski, jako uchodźcy, trafiło 50 chrześcijańskich rodzin z Syrii. Fundacja Estera, przy współpracy z urzędem miasta Poznań sprowadziła wówczas do stolicy Wielkopolski 10 rodzin. Po dwóch latach z tych 10 rodzin w Poznaniu zostały tylko 2 osoby. Wszyscy pozostali już po kilku miesiącach pobytu w Polsce, pouciekali na Zachód. Powyższa historia wpisuje się w oficjalne statystyki Urzędu do Spraw Cudzoziemców - Polska dla uchodźców z państw Bliskiego Wschodu jest tylko państwem tranzytowym. Celem są bogate państwa Zachodu. Mitem jest, że Polska nie przyjmuje uchodźców. Polska nie przyjmuje unijnych relokantów z Grecji i Włoch, ale wobec uchodźców, którzy przekroczą polską granicę jak najbardziej stosowane są procedury wyznaczone przez prawo międzynarodowe. Zgodnie z oficjalnymi statystykami Urzędu do Spraw Cudzoziemców (UdSC) w 2016 roku 12 tys. osób wnioskowało w Polsce o azyl i nadanie statusu uchodźcy. Status ten otrzymało jednak tylko 390 cudzoziemców. Dlaczego tak mało? Okazuje się, że zdecydowana większość cudzoziemców (9,5 tys., tj. blisko 80 proc. spośród wszystkich, którzy złożyli wniosek o nadaniem statusu uchodźcy), zanim UdSC podjął w ich sprawie decyzję, zdążyła opuścił nasz kraj udając się (najczęściej) w kierunku zachodniej Europy i nie była zainteresowana kontynuowaniem procedury w Polsce. Historia 10 syryjskich rodzin, które w 2015 roku zostały rozlokowane w Poznaniu, idealnie wpisuje się w to, co możemy wywnioskować z oficjalnych danych UdSC. Polska dla uchodźców (migrantów / imigrantów) z państw Bliskiego Wschodu jest tylko państwem tranzytowym. Celem były i nadal są bogate państwa Zachodu. Stąd też z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że gdyby nawet doszło do przymusowej relokacji do Polski ludzi docierających obecnie do wybrzeży Grecji i Włoch, to większość z nich w krótkim czasie i tak uciekłaby z naszego kraju tam, gdzie generalnie funkcjonuje lepszy socjal. Skoro zrobiły to syryjskie, chrześcijańskie rodziny, którym zapewniono wikt i opiekę, to tym bardziej zrobiliby to samotni faceci z Afryki czy Afganistanu.

  Źródło: Dramat Syryjczyków w Poznaniu (PolskaTimes.pl)
  Źródło: UdSC: w 2016 r. 390 cudzoziemców otrzymało ochronę międzynarodową w Polsce (Rp.pl)
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  http://niewygodne.info.pl/gify7/no-go-zone-550-2.jpg

  Tych stref, których nigdy w Szwecji nie było, a Kaczyński miał je wymyślić, to właśnie przybyło osiem!!! Szwedzka policja stworzyła listę stref/dzielnic miast, które są "szczególnie narażone na wykluczenie" - informuje dziennik "Dagens Nyheter". Zdaniem funkcjonariuszy tamtejszej policji, są to obszary, gdzie istnieją równoległe struktury społeczne, a ludność narażona jest na ekstremizm religijny. Do listy tej właśnie dopisano kolejnych osiem stref (dzielnice mieszkalne Sztokholmu, Goeteborga, Malmoe, Uppsali, Boras oraz Lund). I pomyśleć, że spora część mediów mainstreamowych śmiała się z Kaczyńskiego, kiedy wspominał o istnieniu takich dzielnic w Szwecji...Przypomnijmy - w 2016 roku szwedzka policja oficjalnie wskazała na istnienie 53 stref, gdzie ludność w różnym stopniu narażona jest na wykluczenie ze względu na m.in. wysoką przestępczość oraz niski status socjalny i ekonomiczny. Aż 15 z nich zdefiniowano jako miejsca, gdzie narażenie na wykluczenie jest "szczególnie wysokie". Zgodnie z informacjami jakie podał szwedzki dziennik "Dagens Nyheter" lista stref "szczególnie narażonych na wykluczenie" wzrosła o 8 kolejnych dzielnic takich miast jak Sztokholm, Goeteborg, Malmoe, Uppsala, Boras oraz Lund. Zdaniem funkcjonariuszy szwedzkiej policji, są to obszary, gdzie obecnie istnieją równoległe struktury społeczne, a ludność narażona jest na ekstremizm religijny. A teraz przypomnijmy sobie, co się działo, gdy Jarosław Kaczyński wspominał o istnieniu takich stref z sejmowej mównicy. Mainstreamowe media dwoiły się i troiły, aby przekazać, że to nieprawda, że takich stref nie ma, a Kaczyński najzwyczajniej w świecie kłamie. Ciekawe czy teraz to odszczekają i przyznają rację prezesowi PiS?

  Źródło: Policja boi się tam zaglądać. Szwedzkie enklawy bezprawia (Forsal.pl)
  Źródło: No-go area in Sweden (Wikipedia.org)
  Źródło: Marek Kowalski (Twitter.com)
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  The Economist: Tylko 1,5 proc. migrantów ulokowanych w niemieckim okręgu Bitterfeld-Wolfen pracuje. Czyli 40 z 2600 osób!!! The Economist w tekście pt. "East Germany’s population is shrinking", który - co prawda - dotyczy spadającej liczby ludności we wschodnich landach naszego zachodniego sąsiada, cytuje Uwe Schulze, urzędnika pracującego w okręgu Bitterfeld-Wolfen. Urzędnik ten z rozbrajającą szczerością przyznaje, iż migranci oraz uchodźcy nie rozwiązali niedoboru siły roboczej. Okazuje się bowiem, że na 2600 osób, które w latach 2015-2016 przybyli do okręgu Bitterfeld-Wolfen, mniej niż 1/3 zadeklarowała chęć do pracy w ogóle. Jedynie 40 osobom udało się podjąć pracę na etat, a to oznacza, że stanowiły one zaledwie 1,5 proc. ze wspomnianych 2600 osób. Co prawda The Economist nie podaje jak pod tym względem jest w innych niemieckich okręgach czy landach. Śmiem jednak podejrzewać, że pewnie musi być podobnie. Czyli niewielka tylko część przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu jest w stanie odnaleźć się w realiach Europy Zachodniej na tyle, by nie być nadmiernym obciążeniem dla służb socjalnych i samemu móc się utrzymać.

  Źródło: East Germany’s population is shrinking (Economist.com)
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  Niemcy chcą imigrantów opłacać z funduszy spójności. Berlin proponuje, by pieniądze unijne z funduszy spójności stanowiły narzędzie wspierania praworządności w państwach UE i mogły iść na integrację uchodźców. Wytyczne takie znalazły się we wspólnym dokumencie niemieckiego rządu i landów, który został zaprezentowany w Komitecie Regionów w Brukseli. Z polityki spójności do Polski trafiają teraz miliardy euro. Fundusze te stworzono, by wspierały wyrównywanie różnic w rozwoju między poszczególnymi regionami europejskimi. "Warto byłoby zbadać możliwość uwarunkowania finansowania polityki spójności w UE od przestrzegania podstawowych zasad leżących u podstaw państwa prawa" - podkreślono w dziewięciostronicowym dokumencie.
  Zastępczyni dyrektora generalnego ds. europejskich w niemieckim ministerstwie gospodarki dr Kirsten Scholl zastrzegała podczas swojego wystąpienia, że są to na razie rozważania, ale zwróciła uwagę, że w ramach UE istnieją różne procedury dotyczące zachowania zasad państwa prawa. Wśród nich wymieniała art. 7 unijnego traktatu, który w razie jednomyślności przewiduje możliwość nałożenia sankcji na kraj członkowski. "To jest coś, nad czym dyskutujemy..." - zaznaczyła Scholl.
  Pomysły, by uzależniać wypłaty funduszy UE od przestrzegania zasad praworządności padają ze strony polityków niektórych krajów zachodnich od dłuższego czasu. Na razie jednak są one blokowane. W Komitecie Regionów, który jest zgromadzeniem przedstawicieli samorządów regionalnych i lokalnych UE, były pomysły zgłaszane przez Włochów, by wesprzeć takie podejście, jakie proponuje rząd Niemiec, ale zostały one odrzucone przez dwie trzecie przedstawicieli europejskich regionów. Innym z pomysłów, który znalazł się w niemieckim dokumencie, jest możliwość wspierania z polityki spójności również bogatszych regionów, które mierzą się z różnymi wyzwaniami, jak np. z koniecznością integracji dużej liczby uchodźców. Niemcy przewidują też, że pieniędzy do podziału w polityce spójności po 2020 roku będzie mniej niż dotychczas m.in. w związku z wyjściem Wielkiej Brytanii z UE. Odpowiedzią na to ma być wyższy stopień finansowania projektów z budżetów państw członkowskich.
  Dla Polski polityka spójności jest bardzo ważna. Nasz kraj otrzymuje bowiem największe środki z tego ogromnego działu budżetu UE. Na lata 2014-2020 mamy do wydania ponad 80 mld euro, z czego zostaną sfinansowane drogi, szkoły, transport publiczny, modernizacja kolei i wiele innych inwestycji podnoszących standard życia. Komisja Europejska powinna przedstawić swoją propozycję w sprawie przyszłego budżetu po 2020 roku jeszcze w tym roku, ale wiele wskazuje na to, że w związku z Brexitem projekt pojawi się na stole dopiero na początku 2018 roku. Wcześniej jednak światło dzienne ujrzą inne dokumenty, które mają ukierunkowywać debatę w tej sprawie.
  PAP/MBB
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/19420639_2004739369759136_8932832144581051296_n.jpg?oh=685ae9f4300f16278ded1cb42cb61921&oe=59CE9B5C
  Ci "Polacy" to członkowie ISIS. Mogą być w Polsce! Czy grozi nam niebezpieczeństwo? Karim Labidi i Awad Wail to dwaj obywatele Polski poszukiwani przez nasz wymiar sprawiedliwości międzynarodowym listem gończym. Ich nazwiska zostały zgłoszone do Interpolu ze względu na prawdopodobną przynależność do ISIS.
  Jak wynika z informacji przekazanych przez polskie służby międzynarodowej policji, przynajmniej jeden z nich, pochodzący z Sudanu Awad Walid, może być uzbrojony. Mężczyźni jeszcze jakiś czas temu przebywali w Polsce, ale aktualnie nie jest znane ich miejsce pobytu. Obaj ekstremiści to osoby bardzo niebezpieczne.
  O poszukiwaniach potencjalnych terrorystów poinformował ostatnio portal KIKS24.com na swoim profilu na Facebooku „Uwaga, udostępniamy! Ci mężczyźni posiadają polskie obywatelstwo, mogą być na terenie naszego kraju. Ścigani przez interpol na całym świecie, prawdopodobnie są członkami Państwa Islamskiego”. Przypomnijmy, że na początku czerwca publicysta stefczyk.info, Witold Gadowski, pisał na swoim profilu na Facebooku, że "(…) w ISIS działa sekcja Europejczyków szkolonych do ataków w Izraelu. Kilku z nich jest jednak nakierowywanych na Polskę. Są tam mapy Krakowa i Warszawy, oraz Częstochowy" – Znany dziennikarz śledczy i publicysta nie zostawia żadnych złudzeń. Terroryści z Daesh planują atak w Polsce. Czy poszukiwani mężczyźni mogą być związani z z grupą planującą zamachy? O doniesieniach Witolda Gadowskiego pisaliśmy TUTAJ
  Według danych Międzynarodowego Centrum Antyterroryzmu (ICCT), w szeregach ISIS/Daesh może walczyć nawet kilkudziesięciu Polaków.
  http://www.stefczyk.info/-/media/images/1270714isis26062017.ashx?bc=white&h=173&w=307

  Ci "Polacy" to członkowie ISIS. Mogą być w Polsce! Czy grozi nam niebezpieczeństwo?

  Ps..Kto im dał POLSKIE obywatelstwo? Kto takim typom wydaje paszporty europejskie?
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/05/30/825/414/97d69ad9111e469586a37b1a57a016fe.jpeg
  Posłowie PiS przeciwni przeniesieniu imigrantów na Pomorze Zachodnie. "Nie da się wymieszać wody z oliwą". Nie chcemy przeniesienia muzułmańskich imigrantów do Pomorza Zachodniego - oświadczyli posłowie PiS odnosząc się do wystąpienie marszałka woj. zachodniopomorskiego w gmachu PE. Zaapelował on o współpracę samorządu, kościoła i organizacji pozarządowych przy organizacji pomocy humanitarnej. Nie da się wymieszać wody z oliwą. Widzimy szaleństwo brukselskich elit, które w imię poprawności politycznej, a także głębszego planu, chcą narzucić nam zasady cywilizacji muzułmańskiej, która jest niżej rozwinięta niż nasza judeochrześcijańska powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej w Szczecinie poseł PiS Krzysztof Zaremba. W ten sposób odniósł się do wystąpienia marszałka województwa zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza w ubiegłą środę na konferencji zorganizowanej w Parlamencie Europejskim. Marszałek w imieniu Komitetu Regionów przedstawił tam opinię na temat dyrektywy Komisji Europejskiej w sprawie legalnej migracji. Zdaniem zachodniopomorskich posłów PiS marszałek Geblewicz w swym wystąpieniu wystosował zaproszenie do imigrantów z Bliskiego Wschodu, aby przyjeżdżali do województwa zachodniopomorskiego. Marszałek nie powinien wypowiadać się na tematy, które są w kompetencji rządu, a także wyrażać zdania, które jest wbrew powszechnej opinii Polaków. Polska przyjęła prawie 1 mln ukraińskich uchodźców, którzy pracują w Polsce i płacą tu podatki, w przeciwieństwie do tzw. uchodźców muzułmańskich, których interesują tylko zasiłki podkreślił Zaremba. Jak dodał, „czym innym jest obcowanie w obrębie kultury judeochrześcijańskiej a czym innym w obrębie kultury muzułmańskiej i jest to nie do pogodzenia”. Poseł zapowiedział, że „PiS nie będzie przyjmowała żadnych argumentów, aby ci, którzy chcą zburzyć porządek i bezpieczeństwo znaleźli się w naszym kraju”.
  Wzrost terroru wiąże się z tym, że to Niemcy i kanclerz Angela Merkel, otworzyli granice Europy dla uchodźców. To jest problem Niemiec a nie Polski, niech Niemcy sobie z tym radzą podkreślił. Poseł PiS Michał Jach zaznaczył, że „rząd premier Beaty Szydło nie dopuści do dyslokacji, czy przeniesienia imigrantów do Polski”. Nawet gdyby przyszło Polsce płacić za niewywiązanie się polskiego rządu z umowy o przyjęciu imigrantów, którą podpisała premier Ewa Kopacz, to rząd zapłaci. Bezpieczeństwo polskich obywateli nie ma ceny dla obecnego rządu oświadczył.
  Rzeczniczka prasowa marszałka Gabriela Wiatr poinformowała, że wbrew temu, co ogłosili politycy PiS podczas konferencji prasowej, „marszałek nie zapraszał uchodźców do województwa zachodniopomorskiego, „choć jest zdania, że samorządy wspólnie z Kościołem i NGO-sami powinny się włączyć w dzieło humanitarnej pomocy ludziom uciekającym przed wojną”. Sam Olgierd Geblewicz w przesłanym mediom oświadczeniu napisał:
  Politycy PiS posługują się strachem i propagandą, wykorzystują kwestię uchodźców do wzbudzania niepokoju i nienawiści. Nazywają terrorystami wszystkich, którzy uciekają przed wojną i pomocnikami terrorystów tych, którzy chcą potrzebującym okazać serce. Zdobywając punkty polityczne, PiS krzywdzi innych ludzi. To pokaz pogardy i praktyk z najbardziej ponurych czasów ludzkości. Jak dodał, podczas wystąpienia w Brukseli zaapelował o stworzenie „programów edukacyjnych, które pokazałyby społeczeństwu, że uchodźca nie znaczy terrorysta, które zmieniłyby świadomość ludzi ukształtowaną pod wpływem jednostronnych, szkodliwych, politycznych przekazów”. Biuro urzędu marszałkowskiego poinformowało, że konferencja w Brukseli, gdzie występował Olgierd Geblewicz, było kontynuacją działań zaplanowanych w ramach Deklaracji Rzymskiej, podpisanej 25 marca 2017 roku również przez premier Beatę Szydło.

  Ps...Brawo PiS 1000% poparcia!!!. Nie po to głosowałem na PiS, żeby teraz zdrajcy z PO ściągali do Polski hordy gwałcicieli i terrorystów. Kto, do diabla, rządzi w naszym kraju? Zdelegalizować partie zdrajców - PO, PSL i .N! To jest tak jakby Najemca (Marszałek Sejmu Woj.) bez zgody Wynajmującego (Rząd w imieniu Właściciela) wynajmował jego mieszkanie osobom trzecim. Czy marszałek nie podlega MSWiA i może zostać przez ministra odwołanym? Robienie dymu i szopka. Prawo jest takie: decyzje o ewentualnej relokacji uchodźców podejmuje rząd w drodze rozporządzenia. Indywidualne decyzje wydaje Urząd ds. Cudzoziemców. Samorząd to sobie może. A jak na Pomorzu są wolne mieszkania, to proponuję zaprosić do nich polską młodzież z Domów Dziecka, by mogli założyć rodziny i rodzić dzieci w Polsce, a nie gdzieś indziej. Całą tą platformianą armię zbawienia natychmiast oddelegować do ośrodków dla imigrantów w Niemczech, Francji i Szwecji, w celu ubogacenia kulturowego maczetą. Pewnie jeszcze nie wiedzą, że 110 tysięcy Syryjczyków wróciło z Turcji do ojczyzny na koniec ramadanu. "Nawet powąchanie ziemi w Aleppo jest lepsze niż życie tutaj". To jest świetna wiadomość wytrącająca argumenty aktywistom pomorskim i innym. Premier Beata Szydło miała rację, uchodźcy chcą wrócić do Domu, potrzebują pomocy na miejscu!!!
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  Oto, co HGW szykuje warszawiakom ws. uchodźców! "Pani Merkel powiedziała, że nam bardzo chętnie pomoże. Ich know how bardzo nam pomoże"

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/346003-oto-co-hgw-szykuje-warszawiakom-ws-uchodzcow-pani-merkel-powiedziala-ze-nam-bardzo-chetnie-pomoze-ich-know-how-bardzo-nam-pomoze

  Ps...Czy władza nie ma na tego KAŁMUKA żadnej rady ???? !!! Pod Ratusz podstawić ze dwadzieścia więźniarek i wygarnąć jak leci - od góry! HGW mówi " Pani Merkel " hierarchii ustalona. Ot folksdojcze i na dodatek żydowskie. W naszym kraju chyba trzeba zastosować deratyzacje na pełną skalę. Inaczej nic się nie zmieni. Człowiek, który wyrzucił 50 000 mieszkańców Warszawy na bruk-brawo! Mam nadzieję, że rząd czuwa nad tą sprawą, bo wypowiedzi tej koszmarnej baby są już naprawdę niepokojące. W sprawach nielegalnych imigrantów know-how od Merkel ? Brzmi skandalicznie. Ale mieszanka rasowa po obu brzegach Wisły nieunikniona. A od kiedy zgodę na wjazd do RP wydaje prezydent takiego czy innego miasta? Czy Straż Graniczna będzie wykonywać polecenia jakiejś chorej psychicznie know how? Niech Rząd rozważy póki czas , bo idzie kolejne przesilenie i test Państwa. HGW i podobne ściągną muzułmanów. To będzie fakt. Jak zareaguje rząd? Okaże się nierządem, czy odpowie siłą na siłowe rozwiązanie lewaków szkodzących jawnie? Dzieci z Konga????? A kto je przywiózł do Polski? Nie wiedziałem, że są bezpośrednie loty z Konga do Warszawy. Iloma milionami Afrykanów chce nas uszczęśliwić Bufetowa? Islamistów nowych jest już w Polsce setki. Widać to szczególnie w wielkich miastach. PiS jest bardzo naiwny i ślepy, skoro tego nie widzi. A może też tak gra i i udaje, że wie widzi?
  Ciekawy filmik o tym czego chce Walec.

  https://www.youtube.com/watch?v=jFVZG8_7OX4
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/26/830/385/4e3e36b3d0154cf896dc0bb98ee077f3.jpeg
  Francuski sąd nakazał władzom zatroszczyć się o migrantów w Calais..W wydanym w trybie pilnym orzeczeniu sąd w Lille na północy Francji nakazał w poniedziałek władzom podjęcie natychmiastowych kroków w celu zapewnienia migrantom koczującym w Calais dostępu do wody pitnej, sanitariatów i pryszniców.
  Werdykt sądu administracyjnego, wydany na wniosek pozarządowych organizacji pomocowych, nie nakazuje otwarcia w Calais punktu przyjmowania migrantów. Niemiej stanowi on, że władze muszą w ciągu 10 dni podjąć kroki zapobiegające „narażeniu (migrantów) na nieludzkie lub poniżające traktowanie”.
  Szacuje się, że na ulicach Calais przebywa obecnie od 400 do 600 migrantów, którzy liczą, że przedostaną się do Wielkiej Brytanii przez kanał La Manche. Pochodzą głównie z Erytrei i Sudanu.
  W piątek szef MSW Gerard Collomb złożył wizytę w Calais i wykluczył założenie tam ośrodka dla migrantów. Była to jego odpowiedź na obawy, że w Calais powstanie znowu dzikie obozowisko na kształt „dżungli”, która została zlikwidowana w ub. roku. Ok 7 tys. migrantów przewieziono wówczas do różnych ośrodków we Francji.
  Od końca maja, podobnie jak miało to miejsce za czasów istnienia „dżungli”, zdarza się, że migranci blokują drogi, by spowolnić jadące w kierunku Wielkiej Brytanii pojazdy, i usiłują później wejść do zatrzymujących się samochodów. W wypadku spowodowanym przez taką blokadę zginął w ub. tygodniu polski kierowca.

  Ps...Francja to idealne miejsce na wycieczki szkolne. Wystarczy zebrać 600 uczniów, a dzikie pole namiotowe, prysznice i sanitariaty francuski sąd daje gratis. Jak dadzą kibelki, wodę i prysznice to jutro zażądają przenośnego meczetu. Kiedy zaczną wysiedlać Francuzów i ich mieszkania i domy przeznaczą dla imigrantów? Ciekawe jak będzie się nazywać ta noc, gdy Francuzi dostatecznie dojrzeją. W średniowieczu Europejczycy inaczej by traktowali taką inwazję. Wtedy była cywilizacja.
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/1498548916163962101228.jpg

  Najpierw uchodźcy, teraz to... Merkel godzi się na "małżeństwa" homoseksualne!!! Kanclerz Niemiec Angela Merkel wycofała się ze sprzeciwu wobec zrównania związków homoseksualnych z małżeństwami heteroseksualnymi. Szefowa niemieckiego rządu zapowiedziała, że pozwoli, by posłowie jej partii głosowali zgodnie ze swoim sumieniem. Podczas dyskusji zorganizowanej w Berlinie przez redakcję czasopisma dla kobiet "Brigitte" Merkel powiedziała w poniedziałek wieczorem, że chciałaby, aby decyzja w sprawie "małżeństw" homoseksualnych była "raczej decyzją podjętą zgodnie z sumieniem, niż wynikiem decyzji przeforsowanej przez nią w oparciu o dyscyplinę partyjną". W kampanii wyborczej do Bundestagu cztery lata temu Merkel była przeciwna otwarciu instytucji małżeństwa dla homoseksualistów. Jej zastrzeżenia dotyczyły m.in. sytuacji dzieci wychowywanych w związkach jednopłciowych. Zdaniem niemieckich mediów większość parlamentarzystów CDU popiera "małżeństwo" dla wszystkich. Jak twierdzi agencja dpa, Merkel uzgodniła swoje aktualne stanowisko z bawarską CSU. Przypomnijmy: CDU ma w nazwie przymiotnik "chrześcijańska"...Niemiecka telewizja publiczna ARD zasugerowała dziś, że zmiana stanowiska Merkel podyktowana jest względami wyborczymi. SPD, Zieloni i FDP zapowiedziały ostatnio, że akceptacja tzw. małżeństw homoseksualnych jest warunkiem wejścia przez nie w koalicje z innymi partiami. CDU była dotychczas jedyną partią sprzeciwiającą się temu, co ograniczało jej pole manewru w powyborczych negocjacjach o utworzeniu rządu. Wybory do Bundestagu odbędą się 24 września. Merkel wyjaśniła, że duży wpływ na zmianę jej stanowiska miało rzekomo spotkanie w jej okręgu wyborczym z parą lesbijek, które wychowują ośmioro adoptowanych dzieci. "Jeżeli Urząd do spraw Dzieci i Młodzieży powierza parze lesbijek dzieci, to państwo nie może argumentować, że adopcje (dzieci przez pary homoseksualne) są niezgodne z dobrem dzieci" mówiła niemiecka kanclerz. Po wypowiedzi Merkel szereg polityków opowiedział się za szybkim uchwaleniem przez Bundestag przepisów zrównujących związki homoseksualne z małżeństwem między kobietą a mężczyzną. Poseł Zielonych Volker Beck powiedział, że mogłoby to nastąpić jeszcze w tym tygodniu. "Droga pani Merkel, niech pani pozwoli na głosowanie jeszcze w tym tygodniu. Społeczeństwo nie powinno dłużej czekać, darujmy sobie ponowną walkę wyborczą na ten temat" powiedział Beck. Pary homoseksualne w Niemczech mogą od 2001 r. zarejestrować swój związek. Od tego czasu przyznano im wiele przywilejów w prawie spadkowym czy podatkowym. Nadal nie mogą jednak adoptować dzieci.

  Ps..Syf i deprawacja. Niemcy już raz próbowali za pomocą żydolewicy i lewicy wprowadzić pedofilię za jedną z orientacji seksualnych a nie zboczenie. Rzym też tak upadł. Dlatego szykujmy się na budowę muru na Odrze.
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/27/825/361/3e77447efab84c66b7390dcec5eb6c8a.png
  NYT: Służby przejmują imigrantów zmierzających do Włoch nawet z... wód terytorialnych Libii! Efekt - ich liczba rośnie. I jak tu mamy być solidarni? Jeszcze przed 2014 roku, służby ratowały migrantów przeprawiających się przez Morz Śródziemne w pobliżu terytorium Włoch, ale przez kolejne lata obszar ten przesuwał się dalej na południe. W 2016 roku migranci są przejmowani przez służby nawet na wodach terytorialnych Libii informuje New York Times. Opisywane przez NYT zachowanie służb powoduje skutki odmienne od zamierzonych. Zgodnie z tym co pisze gazeta, pojawia się coraz więcej migrantów, którzy chcą ryzykować swoje życie, aby dostać się do Europy. Więcej zarabiają także przemytnicy, którzy obecnie muszą przetransportować migrantów na niewielką odległość od wybrzeży Libii. Migranci i uchodźcy zachęceni historiami tych, którzy z powodzeniem dostali się do Europy decydują się na niebezpieczną podróż, ponieważ wiedzą, że organizacje humanitarne pomogą im dostać się do UE mówi cytowany przez gazetę analityk FRONTEXU (Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej). Wielu imigrantów podejmowanych jest przez łodzie należące do organizacji humanitarnych, których działalność jest finansowana m.in. przez miliardera George Sorosa. Rok temu zapowiedział on na łamach Wall Street Journal, że zainwestuje 500 milionów dolarów na transport nielegalnych imigrantów do Europy.
  Skoro Włochy same ułatwiają transport migrantów do Europy, to jak potem mogą wymagać solidarności przy ich relokacji, np. od Polski?
  New York Times
  Ps..Czemu nikt głośno nie mówi o akcji sterowanej przez Sorosa ! Ten najazd nielegalnych imigrantów wspierany przez sługusów Sorosa doprowadzić ma do dezintegracji Europy i jej upadku. Kościół jeszcze to popiera!!! To żadna nowość. Od dawna wiadomo, że lewactwo organizuje i finansuje ten przerzut islamskiej zarazy do Europy. Chcemy czy nie i tak nas zaleją, kwestia czasu. Jesteśmy za słabi na obronę. alexjones.com pisał 10 lat temu że EUROPE zaleje fala nachodźców z Południa i tłumaczył dlaczego i kto to zorganizuje, oczywiście w ramach NWO. Wielu moich znajomych, którym to wtedy mówiłem z obrzydzeniem odrzuca (żadnych teorii spiskowych). Za Kadafiego( Prawdziwy arabski mąż stanu) przy armii 10 tyś. i 10 statkach patrolowych nawet pojedyncza łódź z nieuczciwymi biznesmenami nie zdołała dotrzeć na Maltę, a teraz UE nie potrafi upilnować, oni nie pilnują, to UE jest organizatorem i wykonawcą tej emigracji ...i ogłupia społeczeństwa. Idzie o zniszczenie Europy i tyle! Wiać z upadającego EU, nie oglądać się na fuchy w Brukseli!
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  Trump wygrał z lewicą ws. imigrantów. Sąd Najwyższy USA dziś tymczasowo zezwolił na wprowadzenie w życie dekretu imigracyjnego prezydenta Donalda Trumpa, który zabrania wjazdu do USA osobom z sześciu krajów. Sąd rozpatrzy sprawę w pełnym składzie w październiku. Sąd Najwyższy anulował wyroki sądów niższych instancji. Sędziowie przychylili się do prośby administracji Trumpa, by decyzja o tymczasowym uchyleniu poprzednich wyroków została wprowadzona natychmiastowo, podczas gdy ostateczny wyrok w sprawie dekretu prezydenta zostanie wydany w terminie późniejszym po wysłuchaniu argumentów stron. Dekret imigracyjny podpisany przez Trumpa 6 marca wprowadzał 90-dniowy zakaz wstępu do Stanów Zjednoczonych osób z sześciu krajów: Libii, Iranu, Somalii, Sudanu, Syrii oraz Jemenu oraz 120-dniowy zakaz wstępu wszystkich uchodźców w celu opracowania lepszych procedur sprawdzających podróżnych. Była to zmodyfikowana i łagodniejsza wersja poprzedniego dekretu, który zabraniał wjazdu do USA obywatelom siedmiu państw. Rozporządzenie to zostało zablokowane dzień przed jego wejściem w życie - 16 marca - przez sędziów sądów federalnych. Po dzisiejszej decyzji dekret ma zostać wprowadzony w ciągu 72 godzin. Przeciwnicy prezydenta, przedstawiciele lewicy, argumentowali, że dekret jest antymuzułmański i dyskryminuje ze względu na religię, gdyż kraje objęte zakazem są w większości muzułmańskie. Podczas gdy prezydent podkreślał, że kieruje się jedynie bezpieczeństwem narodowym USA, a wymienione kraje są podejrzane o wspieranie bądź finansowanie terroryzmu. Zakaz dotyczył jedynie osób starających się o nowe wizy, nie miał wpływu na osoby, które już je posiadają bądź mają zielone karty. Prezydent wielokrotnie podkreślał, że batalia o obowiązywanie dekretu zakończy się przed Sądzie Najwyższym, gdzie po niedawnym zaprzysiężeniu nominowanego przez Trumpa sędziego Neila Gorsucha konserwatyści mają większość 5 do 4.

  Ps..Widzę sześć krajów. A gdzie są Saudowie, a gdzie są Niemcy?
  Przecież to Saudowie finansują, a do Makreli wystarczy dopłynąć i zaraz jest Niemcem. Trump zgniata komunistów jak robaki...Niestety z problemami wewnątrz kraju jeszcze się nie uporał... a prawda jaka wyjdzie będzie szokująca... nawet sobie nie wyobrażacie... i wielu z was nie uwierzy jacy ludzie rządzą tym światem. Mnie ciężko czymś zszokować. Afery Pizzagate chyba nic nie przebije. Jak to ujrzy światło dzienne to zmiecie z połowę polityków w USA.
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  Błaszczak zaorał Jaśkowiaka – Może relokacja Czeczenów z Góry Kalwarii do Poznania? Szef MSWiA Mariusz Błaszczak skomentował propozycję przewodniczącego PO Grzegorza Schetyny o ewentualnych deklaracjach samorządów w sprawie przyjmowania uchodźców. I wypowiedział się o pomyśle prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, że przyjmie uchodźców do Poznania. Podobno prezydent Poznania ma relokować uchodźców jako pierwszy. Mam taką propozycję: rozmawiałem z burmistrzem Góry Kalwarii, władze samorządowe Góry Kalwarii mają kłopoty z obywatelami rosyjskimi narodowości czeczeńskiej, którzy są tam w ośrodku. Może więc relokacja z Góry Kalwarii do Poznania, jeżeli jest takie zainteresowanie prezydenta Poznania? —powiedział Mariusz Błaszczak. Proszony o komentarz Jacek Jaśkowiak nie skomentował wypowiedzi ministra Błaszczaka.

  Ps..Dobrze wiedzieć, że Błaszczak to już nie jest minister „co-nie-wie co się dzieje w Coniewie”. Jednak zamiast przerzucać islamskich bandytów w nowe miejsce, Błaszczak powinien poinformować premier. Później deportacja Czeczenów, wwalić islamskich ulicznych terrorystów. Nie zasługują na dalszy pobyt w Polsce. Może zamiast go „zaorywać” to go pociągnąć do odpowiedzialności karnej za próbę działania na szkodę państwa, prowadzenia polityki imigracyjnej na własną rękę? Przecież to leży w gestii rządu, a nie jakiegoś arywisty, kreatury, która chce maczać ryja w brukselskiej melasie naszym kosztem. Zamiast proponować Jaśkowiakowi coś tam, ja proponuję Błaszczakowi z mocy praw ulokować ośrodek dla tych Czeczenów nie dalej jak kilometr od miejsca zamieszkania Jaśkowiaka. I mamy po temacie. Rodzina i sąsiedzi Jaśkowiaka będą mu kołki ciosać na jego zakutym łbie do końca jego życia. I co jasne będą się musieli dostosować do zasad szaria. Dla przykładu islam zakazuje nosić mężczyznom krótkie spodenki. Oni bardzo nerwowo reagują na widok takich „niewiernych” w krótkich spodenkach, żartów nie ma, biorą się do bicia.
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  http://natemat.pl/63967,islamski-imam-chcemy-szariatu-w-polsce-muzulmanie-sie-bronia-fanatyzm-polsce-nie-grozi
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  http://prawy.pl/wp-content/uploads/2017/06/Urszula_Nizio%C5%82ek-Janiak-169x300.jpg

  Łódzka radna PO zakłada hidżab i namawia do tego inne Polki! Łódzka radna Urszula Niziołek-Janiak założyła muzułmańską chustę. Miał być to protest przeciwko coraz większej agresji wymierzonej w muzułmanów w Polsce. Do podobnego gestu zachęca inne Polki. Akcję tę szeroko opisuje na swoim portalu internetowym „Gazeta Wyborcza”. Niziołek-Janiak opublikowała swoje zdjęcie w hidżabie na Facebooku. „I co mi zrobicie? Oplujecie czy dacie w zęby?” zwróciła się nie bez agresji do tej części społeczeństwa polskiego, która jest przeciwna przyjmowaniu muzułmańskich imigrantów. „ A może moje wegetariańskie dziecko będzie musiało dostać schabowego w przedszkolu?” prowokowała dalej w opublikowanym poście, który zainspirował redaktorów z „GW”. Cóż, pozostaje zauważyć – co umknęło zachwyconym postawą łódzkiej radnej PO pismakom z Czerskiej – że założenie hidżabu w Polsce to żadne bohaterstwo i radna Niziołek-Janiak w naszym kraju może czuć się bezpieczna. Może warto zasugerować radnej, żeby podjęła się realizacji bardziej spektakularnego happeningu i przeszła się w mini-spódniczce i bluzeczce z dużym dekoltem po którejś z europejskich stref no-go w ramach udowadniania, że islam jest tak sympatyczny, pokojowy i pożądany. Wówczas „Gazeta Wyborcza” dopiero miałaby o czym pisać… A może po prostu w geście solidarności ze światem muzułmańskim podda się obrzezaniu? Ale na to łódzkiej radnej z pewnością zabraknie i odwagi i determinacji…

  Ps..Widać zdrowo ją POjebało, oj zdrowo! Dać jej z 10 kozojebców w nagrodę, by ją wydymali.
 • Lewandowski.
  Ten gościu od prywatyzacji powinien za kratkami siedzieć a nie wypowiadać się.
 • @lorenco 17:23:15
  https://pbs.twimg.com/media/DDYoSq4XkAAUR8s.jpg
  Prezydent z PO, imigranci na podwórku. Czytaj w najnowszym tygodniku „Gazeta Polska”...To bardzo ważna informacja przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi. Grzegorz Schetyna ogłosił w Brukseli, że należący do PO prezydenci miast, marszałkowie województw i samorządowcy będą na własną rękę przyjmowali uchodźców, żeby pokazać, iż Polska nie jest antyeuropejska. Które miasta mogą najbardziej obawiać się tej zapowiedzi? Wybuch samochodu-pułapki, strzelaniny, napady na sklepy, podpalanie samochodów, dzielnice grozy opanowane przez gangi – tak wygląda rzeczywistość w szwedzkim Malmö. Wielu Szwedów wyprowadziło się z miasta, uciekają stamtąd także Polacy. Nad miastem góruje olbrzymi meczet – to on jest pierwszą widoczną budowlą, gdy dojeżdża się do Malmö. Tymczasem wiceprezydent Malmö Andreas Schönström brylował ostatnio w… Gdańsku. 7 czerwca w Europejskim Centrum Solidarności odbyła się konferencja pod auspicjami wywodzącego się z PO prezydenta miasta Pawła Adamowicza. Andreas Schönström zachwalał w jej trakcie sprowadzenie imigrantów do Malmö: „Ci ludzie będą za rok, dwa nowymi pracownikami, nauczycielami, lekarzami i konsumentami. Kupują już przecież nie w Syrii, tylko w Szwecji. To oni będą pracowali na nasze emerytury. Dzięki nim Szwecja pozostanie w grze: IKEA, Volvo. Oni założą nowe firmy”. Stwierdzał też:
  „Europa potrzebuje pozytywnych przykładów, że imigranci mogą się zintegrować z resztą społeczeństwa i Malmö jest takim przykładem. Udało się nam. Nasze programy działają, choć pierwszego dnia, gdy oni przekroczyli most, było wiele obaw. Potrzeba czasu, cierpliwości i wizji. Z drugiej strony moi wyborcy pytają mnie na ulicy: dlaczego to my, Szwedzi, mamy ponosić te wyrzeczenia, co z resztą Europy?!”. Na konferencję przyjechała także Inga Dohmes, pracownica społeczna z Merzenich koło Kolonii, miasta, o którym było głośno z powodu gwałtów dokonywanych przez imigrantów. „Ja i mój mąż byliśmy jednymi z pierwszych, którzy przywitali uchodźców. Byli to młodzi chłopcy w wieku naszego nastoletniego syna. Szybko się zaprzyjaźnili” zachwalała. Co na te rewelacje prezydent miasta-gospodarza konferencji? – Gdańsk to miasto solidarności i musi to w praktyce udowadniać. Do polityków należy odważne mówienie o rzeczach niełatwych. Należy iść pod prąd. Uważam, że obecny polski rząd w Warszawie z powodów moralnych i zobowiązań europejskich powinien przyjąć uchodźców przekonywał Paweł Adamowicz.

  Ps...Wczoraj w telewizji był film "15 minut" niech każdy kto ma wątpliwości odnośnie działań i imigrantów obejrzy go i zobaczy efekt wykorzystania kultury multi kulti i im podobnych przez zorientowane , bardzo inteligentne osoby. To nieźle strzelił sobie w kolano ten szwedzki wiceprezydent Malmoe. Niby imigranci się integrują, a z drugiej strony ludzie ponoszą wyrzeczenia...więc jaka to integracja? Przychodzą goście do domu, stawiają swoje warunki, gospodarze ponoszą wyrzeczenia i namawiają innych do tej masochistycznej akcji. Coś tu nie gra...no, jest jedno wytłumaczenie- Szwedzi znani są przecież ze swojej religijności- więc postępują w myśl zasady: gość w dom, Bóg w dom. Ten idiota z Malmö sam sobie przeczy. Z jednej strony opisuje korzyści jakie odnosi Szwecja przyjmując migrantów, a w drugim zdaniu mówi o wyrzeczeniach, które jego wyborcy muszą ponosić z tego powodu. Zapytałbym tego buca kiedy mówi prawdę? Prezydent Gdańska zamierzający ściągać migrantów podjął taką strategię aby chronić siebie przed odpowiedzialnością za malwersacje i oszustwa. On myśli, że to go uchroni, bo gdyby go aresztowali go jako oszusta za przekręty będzie udawał, że prześladują go za jego poglądy. Poskarży się w EU, a róża tfun zakwitnie tam oskarżeniami Polski i razem z otaczającym ją stadkiem zdrajców otrzymają paliwo do antypolskich działań. Dlaczego nie bierzecie się za tego przekręciarza Adamowicza i jemu podobnych, dlaczego pozwala się przydupasowi Tuska i wrogowi nr.2 Schetynie na decydowanie i wygłaszanie obietnic w Brukseli w imieniu Polski dot. uchodźców i sprowadzanie kogokolwiek do Polski?. Ja zaczynam się bać przy takiej bezsilności i niemocy rządu wobec prezydentów, wójtów, wybranych w sfałszowanych zresztą wyborach samorządowych o czym każdy wie. Mam w związku z tym pytanie: czy sposobem do przyjęcia uchodźców do Polski ilości zadeklarowanej przez Kopacz jest możliwość ich przyjęcia właśnie przez parafie, gminy i samorządy, i tym samym umycie rąk samego rządu?. Płatni zdrajcy w gminach, podtykają po cichu ubogacanie kulturalne-np. nauka tańca arabskiego, w kołkach tanecznych. Samorządność w Polsce nie może oznaczać samowoli w Polsce. Polska jest jedna ma jeden rząd wybrany przez naród Polski i to on może jedynie decydować w imieniu Polaków a ci zdecydowanie opowiadają się na temat migracji do Polski na NIE. Taka samowola tzw władz samorządowych,mogłaby tak zabagnić kraj ciapatymi, że nie byłoby już odwrotu a Polacy musieliby we własnym kraju być zniewolonym narodem. Polskie prawo jest jedno i każdy ma go przestrzegać,kto tego nie robi musi wiedzieć na co może liczyć.Prawo unijne nie może stać ponad prawem Polskim i dopóki my żyjemy tak pozostać musi.Polska już nie raz była zniewalana przez takich zdrajców jacy są w zdradzieckiej PO, tym razem Polacy nie pozwolą na kolejne zniewolenie ojczyzny.
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/20/825/376/ffa215fe35514b279095bd4cc6feb1e5.jpeg

  Ogromna akcja ratownicza u wybrzeży Libii. Uratowano ponad 5 tys. migrantów!!!...W rezultacie zakrojonej na szeroką skalę akcji ratunkowej u wybrzeży Libii uratowano ponad 5 tys. migrantów, jednak co najmniej 24 osoby poniosły śmierć - poinformował we wtorek rzecznik włoskiej Straży Przybrzeżnej. W akcji, która jest nadal prowadzona, uczestniczą jednostki włoskiej Straży Przybrzeżnej, statki pozarządowych organizacji pomocowych oraz prywatne łodzie. Ochotnicy Czerwonego Półksiężyca poinformowali o znalezieniu zwłok 24 migrantów, które morze wyrzuciło na brzeg w pobliży stolicy Libii - Trypolisu. Ratownicy oceniają, że liczba ofiar zwiększy się bowiem codziennie tysiące nowych migrantów odpływają na przeładowanych łodziach i pontonach z wybrzeży libijskich w kierunku Włoch. Jak poinformowała niemiecka organizacja pomocowa Jugend Rettet (Ratunek dla Młodzieży), wszystkie jednostki biorące udział w akcji ratowniczej są już przeładowane a załogi wciąż dostrzegają nowe łodzie z migrantami. Łączna liczba migrantów, którzy dostali się w tym roku do Europy drogą morską spadła w porównaniu z rokiem ubiegłym dzięki porozumieniu UE z Turcją, które zablokowało popularny szlak przez Grecję. Jednak w tym samym czasie liczba migrantów przybywających do Włoch wzrosła. Według Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji, w okresie od 1 stycznia do 21 czerwca br. do Włoch przypłynęło z Libii ok. 77 tys. migrantów, czyli o 20 proc. więcej niż w roku 2016. Biznes przerzutu migrantów opanowany jest przez przestępcze gangi, które, za wysoką opłatą, przeładowują ludźmi wywrotne i niezdolne do żeglugi na pełnym morzu gumowe łodzie. Migranci pochodzą przeważnie z krajów Afryki subsaharyjskiej i z Bangladeszu.
  Ps..Wystarczy wejść na plaży w Libii do morza dla ochłody, żeby zostać uratowanym....Strach wejść do morza. W Libii muszą uważać plażowicze bo wejście z materacem do wody może spowodować że ich "uratują"... Podpłyną, zabiorą i wysadzą we Włoszech. I po wakacjach w Afryce...Człowiek wyjdzie sobie nad morze z żoną i dzieciakami, a tu nagle PUFFF... i jesteś w Szwecji. To są wyścigi statków po migrantów z plaż libijskich. Tratwy jeszcze nie zdążą wypłynąć na pełne morze, widać brzeg libijski a ci już ich "ratują". Kiedy w Libii rządził Kadafi , to był tam porządek. Ten kto obalił Kadafiego, niech teraz odpowiada za ten bałagan i napływ imigrantów. Może kraje Europy Zachodniej potrzebują świeżych genów. Czy nasza pomoc uciekinierom ma polegać na uczestniczeniu w kosztach akcji ratowniczej blisko Afryki i kosztach przewiezienia uratowanych imigrantów do Europy? Wkrótce będą "ratować" tych migrantów jeszcze na lądzie i specjalnymi samolotami rozwozić po całej Europie. Cała Afryka pakuje się już do podróży. Teraz Afryka będzie w Europie.
  Niebawem czarny ląd będzie w Europie czyli Unia Afrykańska do której jednak nie przystępowaliśmy. Jak najszybciej trzeba wyjść z tego czarnego szamba, bo obudzimy się w czarnej dupie. Czy coś jeszcze potrzeba powiedzieć o tych imigrantach? Przecież jeśli łowi się ich już u wybrzeży Libii, to co to ma wspólnego z pomocą. Równie dobrze, włoska straż mogłaby im zafundować bilety lotnicze! No i oczywiście Polacy są bez serca, że ich nie chcą przyjmować. Czy takie zatem działania nie podlegają paragrafom o handlu żywym towarem? Jeszcze trochę, a będą łowić "uchodźców" w głębi Czarnego Lądu. Potem będą ich relokować po całej Europie, a pustą Afrykę pokryje się ogniwami fotowoltaicznymi i nareszcie środowisko będzie czyste. Świry mają niespożytą energię. Czytam, że Chiny są na czarnej liście handlarzy ludźmi. Istnieje potrzeba wciągnięcia na pierwsze miejsce tej listy Niemcy i resztę starej Unii. To "ratowanie uchodźców" to nic innego jak handel żywym towarem. Ogromna akcja ratownicza, dla mnie to zwykły przemyt, handel ludźmi. w 2015 r. rynek "ratowania" wart około 4 miliardy euro i szybko rośnie. jest o co walczyć dla "organizacji humanitarnych" i "kościołów"..
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/28/825/413/d4a2b7eb76054c48a87f11d46de996c8.jpeg
  Sondaż IBRIS: Polacy są zdecydowanie przeciwni korytarzom humanitarnym dla uchodźców. Inicjatywa Episkopatu zostanie odrzucona? Według sondażu IBRIS dla „Rzeczpospolitej”, aż 60 proc. Polaków nie popiera pomysłu Kościoła o utworzeniu tzw. korytarzy humanitarnych dla uchodźców. Zaledwie co trzeci respondent wyraził odmienne zdanie. Episkopat Polski poparł pomysł Kościoła o utworzeniu korytarzy humanitarnych dla uchodźców. Korytarze humanitarne polegają na przyjmowaniu małych grup uchodźców na leczenie specjalistyczne. Osoby te zostałyby wybrane przez międzynarodową Caritas, działającą w krajach Bliskiego Wschodu, która współpracowałaby z polskimi służbami mówił rzecznik KEP ks. Rytel-Andrianik. Okazuje się jednak, że Polacy są nieufni wobec tego pomysłu. Najprawdopodobniej wynika to z obaw przed tym, że może być to furtka dla islamskich terrorystów, którzy chcieliby dostać się do Polski. Najbardziej przeciwni korytarzom humanitarnym są wyborcy Kukiz‘15 (84 proc.). Natomiast na drugim miejscu znaleźli się zwolennicy… PSLu (80 proc), a dopiero na trzecim miejscu sympatycy PiSu (71 proc.). Zwolennikami pomysłu Kościoła okazali się wyborcy PO (73 proc. na „tak”) oraz Nowoczesnej (56 proc. „za”).
  Ps..Apel do dziennikarzy śledczych - poproszę o listę kapelanów PO i .N - sprawa pilna i dużo wyjaśni..kolejni chcą się ubogacić ? Jakże pięknie by było, gdyby zwolennicy PO i Nowoczesnej w równym stopniu popierali stanowisko w sprawie holokaustu dzieci nienarodzonych dla niepoznaki zwanego "aborcją". Leczenie specjalistyczne? A co z Polakami płacącymi składki zdrowotne od lat? nadal trzeba czekać kilka lat na specjalistyczne leczenie? Zażydzony lewacki dziś Kościół dba o swoją kieszeń a bezpieczeństwo i wolę Polaków ma w dupie. Chcą kasy nawet choćby miała się krew lać. Jeśli PiS zgodzi się na korytarze to za 2 lata na wyborach zobaczy co to oznacza. Leczenie specjalistyczne to horrendalnie droga sprawa, kto za to zapłaci? Kościół sprzeda grunty, czy podatnicy mają się ugiąć pod kolejnym ciężarem?Gdzie komunikat KK: sami sfinansujemy leczenie? Czy panowie biskupi pamiętają jeszcze o Jezusowym nakazie "Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego"? Będą eminencje odpytywani na sądzie ostatecznym: Co zrobiłeś, żeby nawrócić muzułmanów, żydów, protestantów, hindusów i innych? Jak będą mówić, że przecież robili korytarze dla muzułmanów, to św. Piotr z uśmiechem powie "Tym pochwalicie się w piekle." Wiem, zabrzmi to brutalnie ale prawdziwie - KEP z jego korytarzem humanitarnym, to blisko koresponduje z poglądem: Lewicowy francuski magazyn „Meduza” opublikował tekst sugerujący, że białe kobiety powinny zrezygnować z rodzenia dzieci i usunąć ciąże, a w zamian za to poświęcić swój czas i środki na pomoc kobietom kolorowym.... mam wrażenie, że KEP zakończyła już ewangelizację, osiadła na laurach i przystąpiła do konsumowania swoich duszpasterskich i społecznych wysiłków - ja tylko napominam delikatnie hierarchów publicznie, bo na stronie, w 4 oczy było to już poczynione. Zatwardziała alienacja od wiernych Kościoła katolickiego jest możliwa ale grozi schizmą. Nycz masz prawo milczeć. Episkopat nie ma nic do gadania w sprawie przyjmowania w kraju kogokolwiek. Modlić się i pokutować A nie sprzedawać kraju za judaszowe srebrniki!!
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  http://www.stefczyk.info/-/media/pliki%20serwisow/agencja/01tysiacemigrantowdowlochsi28062017.ashx?bc=white&h=173&w=307
  Włosi zwożą migrantów – głupota czy żądza zysku? Tak wielu afrykańskich migrantów w ciągu jednego dnia jeszcze nie spodziewano się we Włoszech. Z wód libijskich zabrały ich statki organizacji pozarządowych i okręty włoskiej marynarki wojennej. Opozycja w Rzymie domaga się wysłania migrantów do krajów, z których pochodzą statki zwożące Afrykańczyków do Europy. Na pokładzie 14. statków jest 8,5 tysiąca migrantów. Najpierw 5 tysięcy migrantów, którzy płynęli pięcioma statkami i 18 łodziami gangów przemytniczych, przeładowano na statki ratownicze u wybrzeży Libii, a dziś kolejne 3,5 tysiące ludzi. We włoskich portach trwają gorączkowe przygotowania do przyjęcia tak wielkiej liczby obcokrajowców. Władze w Rzymie spodziewają się, że ten rok w Italii będzie rekordowy w liczbie imigrantów spoza Europy.
  Opozycja, w tym szef senackiego klubu Forza Italia Paolo Romani, wezwała rząd do powstrzymania exodusu i zamknięcia włoskich portów, jeśli zawiodą inne środki. Domaga się również interwencji Rady Bezpieczeństwa ONZ i zmuszenia statków organizacji pozarządowych z różnych krajów, by przewoziły migrantów do tych krajów, a nie do Włoch. Natomiast rząd włoski próbuje wmusić nadmiar imigrantów innym krajom UE. Przedstawiciel tego kraju ds. europejskich oświadczył, że państwa, które łamią zasady praworządności, nie powinny dostawać pieniędzy z funduszy spójności. Oczywiście na eksponowanym miejscu wśród zasad "praworządności" włoski polityk wymienił odmowę przyjmowania imigrantów. Podobne stanowisko przedstawiły w Brukseli Niemcy, które też bezkrytycznie otworzyły granice dla migrantów.
  Jednak nowa praktyka organizacji prouchodźczych i rządu w Rzymie doprowadziła do sytuacji, że Afrykańczycy nie muszą nawet przepływać Morza Śródziemnego. Są dowożeni do brzegów włoskich przez samych Europejczyków.
  Głupota, czy wyrachowanie?!
  Takie przywożenie sobie samemu tysięcy imigrantów, którzy nie znaleźli się nawet w pobliżu granicy państwowej, przeczy wszelkim międzynarodowym prawom o uchodźcach. Nie wiadomo jakie cele przyświecają różnym aktywistom, ale przede wszystkim władzom państwowym. W międzyczasie na Sycylii powstał cały łańcuszek korzystających z funduszy na utrzymanie imigrantów oraz z nich samych. W największych ośrodku azylowym do obsługi 3 tys. imigrantów zatrudniono 700 osób! Całe wioski znalazły tu pracę. Natomiast trwonione tak pieniądze nie wystarczyły na utrzymanie migrantów. Afrykańczycy zaczęli więc zatrudniać się na czarno u okolicznych chłopów za 30 proc. stawki minimalnej. Na całym Półwyspie Apenińskim pojawiło się też wiele ciemnoskórych pań, uprawiających najstarszy zawód świata. Prowadzone dotąd śledztwa wykryły wielorakie powiązania polityków, biznesmenów i gangsterów w zarabianiu na napływie imigrantów.
  Polski rząd konsekwentny – pomagać na miejscu!
  Rzecznik rządu RP Rafał Bochenek oświadczył dziś, że za pieniądze wydawane przez kraje unijne i organizacje pozarządowe na przyjmowanie migrantów w Europie, można pomóc dużo większej ilości osób, np. na Bliskim Wschodzie. Bochenek podtrzymał, że kierowana pomoc będzie świadczona niezależnie od tego, co będą mówili oponenci, bowiem na miejscu rząd może pomóc dużo większej ilości osób niż w europejskich obozach lub w Polsce. Bochenek podkreślił, że: "Rząd w sprawie polityki migracyjnej, w sprawie pomocy humanitarnej, która ma być niesiona uchodźcom i migrantom nie zmienił swojego stanowiska". Zaznaczył, że polski rząd robi wszystko, aby zwłaszcza specjalistyczna pomoc medyczna mogła być udzielona na miejscu, z tego powodu - jak relacjonował – rząd odbudowuje i doposaża na miejscu szpitale, czy buduje szkoły. "Współpracujemy z papieskim stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie i na bieżąco jest nam raportowane to, w jaki sposób ta pomoc jest realizowana, mamy nawet zdjęcia protez, które są kupowane dla dzieci po ciężkich urazach wojennych" - relacjonował Bochenek. Wyjaśnił też: "Mamy również listy bezpośrednio od osób, które pracują na miejscu od zakonników, księży, którzy pracują na Bliskim Wschodzie i oni wprost mówią - wysyłajcie pomoc do nas, tam, na miejsce, ponieważ ona będzie efektywniej spożytkowaną, ale również będzie dużo tańsza".
  MBB/tvp.info/PAP
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  Ustawa przeciw imigrantom Sorosa..Węgrzy nie przejęli się apelami i groźbami różnych komisji i eurobiurokratów. Dziś nad Dunajem weszła w życie ustawa o przejrzystości organizacji wspieranych z zagranicy. Nakazuje ona, by pozarządowe organizacje korzystające z zagranicznego wsparcia informowały o tym. Węgierscy politycy mówią otwarcie, że chodzi im przede wszystkim o stowarzyszenia wspierane przez międzynarodowego finansistę George'a Sorosa. Zgodnie z ustawą każda organizacja pozarządowa, która otrzymała w ciągu roku co najmniej 7,2 mln forintów (24 tys. euro) wsparcia z zagranicy, musi ten fakt zgłosić w ciągu 15 dni w sądzie. Podmioty, które zadeklarowały, że stały się organizacją wspieraną z zagranicy, będą musiały niezwłocznie ogłosić to na swojej stronie internetowej, a także w swoich publikacjach. Rząd w Budapeszcie argumentował konieczność przyjęcia takiej ustawy tym, że chce, by dla każdego było jasne, które organizacje z zagranicznych pieniędzy i zgodnie z obcymi interesami próbują wpłynąć na życie publiczne na Węgrzech i na węgierską politykę imigracyjną. Również rządzący na Węgrzech ruch Fidesz wydał komunikat, w którym pisze, że ustawa jest potrzebna "z uwagi na finansowane z zagranicy, popierające migrację organizacje (amerykańskiego finansisty George'a) Sorosa". Soros - podkreślił Fidesz - otwarcie przyznaje, że chce osiedlić w Europie migrantów, zburzyć węgierskie ogrodzenie graniczne i wykorzystuje do tego finansowane przez siebie organizacje. Przeciwko ustawie zaprotestowało ponad 180 węgierskich organizacji pozarządowych. Twierdzą one, że ustawa sugeruje, iż działające na Węgrzech organizacje wspierane z zagranicy stanowią dla kraju zagrożenie. Część organizacji, m.in. Węgierski Komitet Helsiński, zapowiedziała, że nie podporządkuje się ustawie. Ogłosiła to również Amnesty International. Wcześniej Komisja Wenecka apelowała do władz Węgier o wprowadzenie zmian do projektu ustawy. Parlament w odpowiedzi przyjął trzy poprawki, ale Komisja uznała, że są to zmiany "kosmetyczne". Także Parlament Europejski przyjął w zeszłym miesiącu rezolucję potępiającą Węgry i apelującą o wycofanie projektu. Departament Stanu USA uznał zaś, że węgierska ustawa niesprawiedliwie jest wymierzona w grupy otrzymujące wsparcie z zagranicy. Węgrzy jednak nie ulegli tym atakom i postawili interes narodowy na pierwszym miejscu – przed wizjami wpływowego miliardera.
  PAP/MBB
 • Dramat Królestwa Szwecji. Zobaczcie co nam chciała zaflancować chyba niedorozwinięta Kopacz,to się dzieje naprawdę:
  powtórka z historii - "potop" ale w drugą stronę? Przez Bałtyk do Polski to rzut beretem. Przy chwilach dobrej pogody nawet kajakiem mogą go przepłynąć. Rzeczpospolita zawsze musiała dla dobra wspólnego innym dupę chronić.Ale wszystko jest możliwe,bo jeśli padnie Szwecja,to mogą szturmować i Polskę. Sobieski musiał mieć świadomość tego, że lepiej walczyć z pohańcami poza krajem, niż czekać aż wleje się do Polski. Może tak być, że nastąpi "Odsiecz Szwecka",bo ta cała sytuacja z arabstwem cały czas zmienia się na naszą niekorzyść.

  https://reporters.pl/8346/w-szwecji-wybuchnie-wojna-domowa-szef-policji-ratujcie-nas-czy-polska-wysle-wojsko/
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  https://reporters.pl/8348/szwecja-dosc-leczenia-zgwalconych-kobiet-opieka-medyczna-tylko-dla-imigrantow/
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  https://reporters.pl/8343/skatowali-inwalide-jestesmy-muzulmanami-pie-olic-szwedow-wiec-zostancie-u-nas/
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  https://reporters.pl/8339/murzyn-nie-placic-murzyn-jechac-dalej-czemu-niemiec-rasista-go-dusic-i-wyciagac-wideo/
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  https://reporters.pl/8280/kompromitacja-na-caly-swiat-jeden-imigrant-goni-11-tu-policjantow-wideo/
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  https://reporters.pl/2043/dziesiatki-tysiecy-ludzi-w-masowych-grobach-ziemia-odslania-krwawe-zniwo-islamistow/
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  https://reporters.pl/8260/rodziny-powinny-umrzec-oto-postep-po-szwedzku-wideo/
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  https://reporters.pl/7108/tak-buduja-wybitni-arabscy-inzynierowie-wideo/
 • @kula Lis 67 17:48:47
  https://bialyrasizm.pl/wp-content/uploads/2016/01/muhammad.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/28/825/360/6cc56b7a6efc4aeab42a2b10bdd70582.jpeg

  Integracja francuskich muzułmanów w praktyce. Sekretarz generalny Rady Kultu Muzułmańskiego: „Kto będzie próbował mnie asymilować zginie”. WIDEO..... Z okazji święta Eid-al-Fitr, sygnalizującego koniec ramadanu, prezydent Francji Emmanuel Macron zaapelował do wyznawców Allaha, by walczyli z rosnącym fanatyzmem w swoich szeregach. „Budowanie tożsamości wyłącznie na elemencie religijnym powoduje, że nie jest ona kompatybilna z republiką” – przekonywał Macron i dodał, że francuskie państwo nie może pozwolić na segregację społeczeństwa. Przemówienia Macrona słuchali na uroczystej „iftar” przedstawiciele głównych muzułmańskich organizacji nad Sekwaną- Francuskiej Rady Kultu Muzułmańskiego (CFCM), Wielkiego meczetu w Paryżu, Zjednoczenia Muzułmańskiego Francji (RMF) oraz Unii Organizacji Islamskich Francji (UOIF), która po wielkim kongresie w lutym w podparyskim Le Bourget przemianowała się na „Muzułmanów Francji”. Atmosfera byłą przyjazna, ale czy muzułmanie posłuchają rad nowego prezydenta, który w jednym z wywiadów zadeklarował, że „nie ma czegoś takiego jak kultura francuska”? Jest to co najmniej wątpliwe. UOIF wywodzi się z Bractwa Muzułmańskiego, ruchu, który forsuje powrót do źródeł islamu, czyli fuzję między religią a polityką. Zmiana nazwy miała zdjąć odium ekstremizmu z organizacji, przysporzyć jej bardziej przyjazny wizerunek. Na kongresie UOIF w marcu w Lille wystąpili jednak liczni kaznodzieje nienawiści, jak szwajcarski teolog muzułmański Tariq Ramadan, wnuk Hasana al-Banny, twórcy Bractwa Muzułmańskiego oraz syryjski radyklany imam Mohamed Rateb Al-Nabulsi. Nie jest też tajemnicą, że UOIF, nadzorująca ponad 250 organizacji kultu muzułmańskiego nad Sekwaną, domaga się „miejsca dla wyznawców Allaha w społeczeństwie francuskim, na wszystkich szczeblach”, zgodnie z tradycją Bractwa. Tariq Ramadan zaś, który spełnia wśród francuskich muzułmanów funkcję duchowego przywódcy broni takich rzeczy jak obrzezanie kobiet, bo „jest to zgodne z naszymi tradycjami”. Ramadan dobrze wie, że takie praktyki są we Francji zakazane. Mimo tego zadeklarował w nagraniu opublikowanym na YouTube: „Kto krytykuje obrzezanie kobiet jest niewierny wobec tradycji islamskich”. Zdaniem Ramadana tylko społeczność muzułmańska ma prawo debatować nad słusznością lub nie takich praktyk, a nie „niewierni, rasiści, islamofoby, którzy robią problem z naszej wiary”. To co mówi Ramadan wpisuje się idealnie w dominujący nurt myślenia wśród francuskich muzułmanów, który obsadza ich w roli ofiar: jesteśmy prześladowani, zachód nienawidzi nas, więc nie ma prawa się do czegokolwiek wtrącać. A jeśli się nie integrujemy to dlatego, że nie dano nam do tego odpowiednich narzędzi: mieszkań, pieniędzy, miejsc pracy. Pobrzmiewa w tym postawa roszczeniowa oraz przekonanie, że za integrację odpowiedzialne jest społeczeństwo goszczące muzułmanów, ale nigdy oni sami. Nic dziwnego więc, że Kolektyw przeciwko islamofobii we Francji (CCIF) w swych corocznych raportach do przestępstw islamofobicznych zalicza wydalenie z Francji kaznodziei nienawiści ora zamkniecie meczetów, w których prawili kazania. O zamachach w Brukseli i Paryżu organizacja napisała, że „nie ma żadnych dowodów na to, że udział w nich wzięli islamiści. Ta wersja jest w każdym razie kontestowana”. Przez kogo? Przez muzułmanów oczywiście. „A jeśli to jednak zrobili, każdemu według przekonań…” – czytamy na stronach CCIF. Cel działania CCIF jest przy tym dość przejrzysty: stworzyć wrażenie permanentnego prześladowania muzułmanów i to przez państwo francuskie. Organizacje islamskie wywierają przy tym presję na bardziej umiarkowanych muzułmanów, by nie współpracowali z lokalną administracją, tylko z imamami, którzy stają się tym samym nieodzownymi pośrednikami między francuskim państwem a społecznością muzułmańską. To co myślą muzułmanie, na których pomoc Macron liczy w zwalczaniu terroryzmu nad Sekwaną, wyraził aż nader dobitnie sekretarz generalny Francuskiej Rady Kultu Muzułmańskiego Abdallah Zekri, który powiedział w wywiadzie z algierską telewizją „Al-Janoubia”, że nie zamierza się asymilować ze społeczeństwem francuskim. Kto będzie próbował mnie asymilować zginie. Jestem trucizną muzułmańską. Jeśli mnie połkniesz, zginiesz. Asymilacja to negacja samego siebie, swojej kultury, pochodzenia i cywilizacji. Oznacza to, że musiałbym zostać Francuzem. Asymilacja to zbrodnia przeciwko ludzkości. Mnie się asymilować nie da. Koniec, kropka zadeklarował Zekri i dodał, że integracja jest możliwa, ale polega ona dla niego na korzystaniu głownie z dóbr danego kraju. Państwo musi umożliwić muzułmanom pracę, zarobki, mieszkania. To jest integracja przekonywał. Podczas wyborów parlamentarnych we Francji aż trzy partie muzułmańskie, z których dwie zostały założone w przeciągu ostatnich dwóch lat, wystawiły kandydatów. Tylko jeden z nich osiągnął wynik powyżej 10 proc. i dostał się do II tury - Samy Debah, założyciel Kolektywu przeciwko islamofobii we Francji i organizator występów Tariqa Ramadana, zdobył 13,9 proc. głosów w podparyskim Val d’Oise. Ostatecznie pokonał go kandydat Socjalistów François Pupponi. Jest to jednak dopiero początek. Partie Muzułmańskie rosną nad Sekwaną w siłę i nie ukrywają, że chcą walczyć z „przymusem wyboru między tożsamością a obywatelstwem”. „Wybierać to zrezygnować, a my z niczego rezygnować nie zamierzamy” – głosi m.in. partia „Francuzi i Muzułmanie” na swojej stronie internetowej. Oto potencjalni partnerzy Macrona w jego staraniach o powstanie „Islamu Francji” i w zwalczaniu ekstremizmu. Próbowali to przed nim już inni i nic z tego nie wyszło. To Nicolas Sarkozy założył w 2003 r., gdy był szefem MSW, Francuską radę Kultu Muzułmańskiego (CFCM). Organizacja miała pośredniczyć między wyznawcami Allaha we Francji a państwem. Tyle, że większość imamów jej nie uznaje. Organizacji islamskich jest wiele, a zewnętrzne wpływy na nie (Kataru, Arabii Saudyjskiej i państw Maghrebu) są ogromne. Nowym szefem CFCM ma zostać Ahmet Ogras, którego rodzina pracuje dla prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana. Poprzedni rząd Bernarda Cazeneuve usiłował zapobiec tej nominacji, by nie powstała „piąta kolumna Ankary” w organizacji kultu muzułmańskiego podlegającej bezpośrednio MSW. Bezskutecznie. Faktem jest, że organizacje muzułmańskie, z którymi Macron chce współpracować, są częścią problemu a nie jego rozwiązaniem. Tak długo jak Francuzi tego nie zrozumieją, fundamentalizm dalej będzie się szerzył nad Sekwaną.
  Zobacz wywiad Abdellaha Zekriego:

  https://youtu.be/SY2nvAz0nZU

  autor: Aleksandra Rybińska

  Ps..Kalifat FRANCE wita was, France kalifat wita was, France wita was, kalifat wita was, wita was! No bo to są dobrzy muzułmanie. Oni nie przyszli z darami. Oni przyszli po łupy!
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  Viktor Orban: Nie pozwolimy, aby to Soros śmiał się ostatni. Nie pozwolimy na fałszowanie historii.. We wtorek w Budapeszcie podczas finału akcji „Powstańcie dla Węgier!”, towarzyszącej ogólnonarodowym konsultacjom w najbardziej istotnych dla Węgrów kwestiach, premier Viktor Orban oświadczył: „Nie pozwolimy, aby to Soros śmiał się ostatni”.

  Odnosząc się do słów ministra gospodarki Mihály’a Vargi w obszarze stanu gospodarki kraju, szef węgierskiego rządu powiedział, że „ledwo pozwala na jakąkolwiek inną interpretację” niż sukces. – Nikt nie może zaprzeczyć, że nastąpiła poprawa wskaźników makroekonomicznych, jednakże słowa krytyki nie cichną, jako że nie odnieśliśmy takiego sukcesu, jak inni chcieliby, żebyśmy odnieśli – tłumaczył nieco dwuznacznie. Dodał, iż globalna elita chce sukcesu Węgier, ale tylko pod warunkiem, że to ona będzie na pierwszym miejscu, natomiast dopiero za nią – Węgrzy. Z kolei rząd chce, aby to Węgrzy byli głównymi beneficjentami ekonomicznego sukcesu, a globalna elita – na drugim miejscu.

  Premier Orban zaznaczył, że tak długo, jak na Węgrzech jest bezrobocie, nie można dawać pracy innym. Oświadczył przy tym, że nie podziela poglądu, że przyjmowanie siły roboczej z zewnątrz jest dobre dla gospodarki.

  Szef węgierskiego rządu stwierdził ponadto, iż dzisiaj dwie masowe historyczne kwestie są wiodącymi w Europie. Pierwszą jest problem nielegalnej imigracji, którą usprawiedliwia się nazywając współczesną wędrówką ludów. Drugą jest to, co przyniesie przyszłość: czy Europę Brukseli, czy Europę narodów. Dodał, że stawka jest wysoka, zatem w obu tych kwestiach istnieją niesamowicie silne naciski.

  Zwracając uwagę, iż w wielu krajach ich rdzenna ludność nie może znaleźć pracy (w szczególności młodzi), a co dopiero imigranci, nazwał wysiłki podejmowane w celu wymuszenia na państwach członkowskich kwot migrantów oraz tworzenie „imigranckich wiosek” jako „Mount Everest opętanych pomysłów”. Co więcej zaznaczył, że ludzie oczekują współpracy ze strony tych krajów, których opinie nigdy nie były brane pod uwagę, gdy do UE zaproszono migrantów.

  Viktor Orban oświadczył, że nie chce być zaangażowany w dokonywane przez Niemców próby fałszowania historii, polegające na próbie zrzucenia odpowiedzialności na Węgry za wpuszczenie migrantów w 2015 roku.

  – Multikulti zaliczyła spektakularną porażkę, a teraz chcą, aby wszystkie państwa Unii Europejskiej, w tym Węgry, zapłaciły za to cenę: chcą widzieć migrantów, którzy zostali wpuszczeni do krajów zachodnich, rozmieszczonych wśród krajów takich jak Węgry, które broniły się i nie pozwoliły na wejście migrantów – oświadczył premier.

  – Węgry rekomendują odesłanie migrantów, wywiezienie ich, a nie rozmieszczanie ich w Europie – stwierdził, zaznaczając, że ci, którzy chcą Europy narodów nie są eurosceptykami, ale eurorealistami, którzy chcą budować Unię Europejską na solidnej skale, a nie na piasku.

  Premier Orban oświadczył, iż naród węgierski nie chce przyjmować nielegalnych imigrantów: „ani jednego, ani tymczasowo, ani na żadnych innych warunkach”. Dodał, iż Węgrzy oczekują od rządu, iż ten uczyni wszystko, co w jego mocy, aby ochronić kraj przed nielegalnymi imigrantami. – Istnieje pełna zgoda, że działania towarzyszące nielegalnej imigracji, jak popularyzacja szmuglowania ludzi i nielegalna imigracja muszą być karane – stwierdził. W jego ocenie Węgrzy nie mogą zostać zwiedzeni, ponieważ świetnie rozumieją, że wiele organizacji opłacanych z zagranicy organizuje, wspiera i finansuje nielegalną imigrację, prowadząc do instalowania terrorystów.

  – Fakt ten został zauważony nie tylko na Węgrzech: we Włoszech mówi się o tym otwarcie, a w innych krajach również staje się coraz bardziej trudnym ukryć fakt, że szmuglerzy ludźmi oraz organizacje pozarządowe asystujące nielegalnej imigracji stanowią „zbiorową sieć powiązań mafijnych” – powiedział Orban. Podkreślił, iż w tym kontekście jest zupełnie zrozumiałe, dlaczego Węgrzy chcą wiedzieć, kto wspiera te finansowane z zewnątrz organizacje.

  Viktor Orban nie omieszkał wspomnieć przy tej okazji o Georgu Sorosie, który – jak podkreślał premier – chce osiedlić rocznie w Europie po milion przedstawicieli różnych kultur i nie omieszka uciec się przy tym do przemocy, nawet wbrew woli państw członkowskich UE.

  Orban przytomnie zauważył, że jeżeli Soros naprawdę chciałby pomóc uchodźcom, przekazałby pieniądze tam, gdzie one naprawdę są potrzebne, ale Soros „jest spekulantem dowodzącym siecią mafijną, który zagraża pokojowi i przyszłości Europy”. – Dla niego migracja to dobry interes, a byłby nawet lepszy, gdyby kraje przestały się mu opierać – wyjaśnił premier, dodając, iż zapewne dlatego Soros „jest tak cięty na Węgry, ponieważ stoją na drodze jego wielkiemu planowi i wielkiemu projektowi biznesowemu”.

  Viktor Orban stwierdził ponadto, iż to nikt inny, jak tylko George Soros daje liderom UE instrukcje w różnych kwestiach, a oni „chylą przed nim czoła”. Procedura zamrożenia członkostwa z powodu niewywiązania się z kwot migracyjnych również – zdaniem Orbana – była wytyczną multimiliardera. Jednocześnie zapowiedział, iż nie zamierza poddać się w tej walce. – George Soros uczyni wszystko, co w jego mocy, aby zainstalować na Węgrzech rząd, który będzie tańczył tak, jak ten mu zagra, który zniesie ogrodzenia graniczne i otworzy granice na nielegalnych imigrantów – powiedział, podkreślając, iż jego rząd nie dopuści, aby to Soros śmiał się ostatni.
  Autorka: Anna Wiejak
  Źródło: Kormany.hu
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/28/825/413/d5e5e836bec84d419f77f20d76d271e7.jpeg

  Wiemy, jak lewica chce złamać opór Polaków przeciwko imigracji. Tym razem będzie to emocjonalny szantaż konkretnymi osobami. Jak ustalił portal wPolityce.pl, środowiska pragnące zmusić Polaków do zgody na imigrację z krajów islamskich, szykują kolejne prowokację. Chodzi o wymuszenie na rządzie i społeczeństwie zgody na otwarcie drzwi dla przybyszów. Tym razem główną rolę mają odegrać emocje. Co ważne: skoncentrowane wokół pojedynczych osób, a nie anonimowych tłumów.
  Według naszej wiedzy osoby reprezentujące różne organizacje lewicowe - w tym Polską Misję Medyczną - wyszukują na granicy turecko-syryjskiej osoby wymagające leczenia, zwłaszcza dzieci i osoby niepełnoletnie. Osoby poszkodowane w działaniach wojennych.
  Zamiast jednak ograniczyć się do zapewnienia im pomocy na miejscu, organizacje próbują ściągnąć te osoby, wraz z osobami towarzyszącymi, do Polski. Próbują wymusić współpracę polskiej dyplomacji:
  To są coraz agresywniejsze próby wymuszenia polskiej wizy. To jest stała presja na konsulaty, by działały właściwie poza prawem. A chodzi o osoby o nieuregulowanej sytuacji prawnej, bez dokumentów albo z podejrzanymi dokumentami. Mamy niemal pewność, że Turcja nie przyjmie tych ludzi z powrotem mówi nasz informator związany z polską dyplomacją. I dodaje: Załóżmy, że te osoby przyjeżdżają do Polski. Są leczone. Ale co potem? Jak je odesłać? Gdzie? Z powrotem do obozów dla uchodźców? Wszyscy wiedzą, że to niemożliwe, że ci ludzie mają zostać w Polsce na stałe. Również organizacje zajmujące się tymi sprawami niespecjalnie skrywają, że ma to być sposób na ciche otwarcie drzwi dla imigracji bez zgody Polaków i władz. Bo ci ludzie mają przecież rodziny. I później będzie krzyk, by wpuszczać również te rodziny, braci, siostry, mężów, żony. Tego już się nie zatrzyma.
  To szukanie dźwigni, które mają zmusić Polaków, za pomocą emocjonalnego szantażu, do przyjęcia muzułmańskich imigrantów słyszymy. Warto podkreślić: osoby przebywające w obozach w Turcji mają status uchodźcy - co oznacza, że jeśli wyjadą z tego kraju, mogą nie zostać wpuszczone z powrotem. Co na to polskie władze, które znają sprawę? Według naszej wiedzy, organizacjom pozarządowym oferowane jest wsparcie materialne oraz logistyczne w leczeniu poszkodowanych na miejscu. To będzie test, czy chodzi o prowokację, czy o realną pomoc. Jeśli nasza oferta zostanie odrzucona, nie będzie złudzeń: zdjęcia konkretnych ofiar mają być rodzajem szantażu moralnego wobec społeczeństwa słyszymy. Sprawa bulwersuje, pokazuje bowiem, jak bardzo lewicy zależy na przełamaniu uzasadnionego oporu społeczeństwa wobec islamskiej imigracji. Możemy spodziewać się wszystkiego. Jak zawsze ze strony zaczadzonej ideologią lewicy.

  Ps..W Poznaniu imam w meczecie mówił, że możecie sobie zostać katolikami pod warunkiem że będziemy im płacić daninę. I o tym cisza. !!! Lewizna żadnym szantażem niczego nie osiągnie. W razie czego ją też trzeba będzie wypierdolić do Syrii. Żadnych muzułmanów, żadnej lewizny i nigdy więcej Platformy Obywatelskiej! Takie organizacje powinny zostać zdelegalizowane w PL, majątek skonfiskowany i ustalone źródła finansowania Węgrzy jakoś sobie poradzili a w PL tylko pozoranctwo. Służby specjalne niech zabiorą się za te organizacje rzekomo pomagające, przecież one są finansowane przez Sorosa żeby sprowadzać do Polski terrorystów islamskich.
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:20:52
  To dopiero początek !!! 340 Niemek zgwałconych, 240 HIV zarażonych, tak wygląda bilans 6 miesięcy w Niemczech.
 • ?
  jakie pieski są najbardziej cenne?
  mądre, urocze, zabawne...... ?
  Nie rasowe

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY