Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
666 postów 4467 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Obiecanki cacanki: Już czas aby Kaczyńki poszedł na całość

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ну погоди смотреть онлайн 10 серия.

Będziemy kontynuowali nasze marsze do momentu, aż staną pomniki upamiętniające śp. Lecha Kaczyńskiego, upamiętniające wszystkich, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej — zapowiedział JK

- Nu "zajac" ja tjebja pokażi kak. :D

Jestam za, ... czas uświetnić Krakowskie przedmieście!

Nie wiem, czy to puszczą w telewizji, ale jak się Prezes o tym dowie to go chyba "szlak trafi": mimo zapewnień szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka [tego co gra "szychę" w "Uchu Prezesa], że w Polsce wobec prawa wszyscy obywatele są równi

bez względu na posiadane nazwisko, dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, .... że Komenda Główna Policji w Warszawie rozpisała supertajny przetarg na dostawę taczek, w tym tapicerowanych  w kolorze "RED" [purpurowym], szt. 3!

Źródło doniosło, że taczki mają być gotowe przed 10 lipca 2010 r. , czyli przed dniem kolejnej miesięcznicy, tradycyjnie odbywającej się 10 każdego miesiąca. 

Powodem rozpisania przetargu na tapicerowane taczki jest zapowiedziany udział [dwóch] byłych Najważniejszych Obywateli RP w kontrmanifestacji mającej zapobiec obchodom kolejnej miesięcznicy. 

Trzecia taczka ma być trzymana w rezerwie, na wypadek gdyby Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy zgłosiła roszczenia do terenu przed Pałacem Prezydenckim,

-  czyli w miejscu, w którym ma stanąć pomnik śp Prezydenta i Polskiej Delegacji poległej w Smoleńsku w drodze do Katynia.  -  TAK, ... NIBY  "RÓWNO" MAJĄ SIĘ CACKAĆ z byłymi Najważniejszymi Obywatelami RP.

Tak ma być, ... mimo zapewnień szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka [tego co gra "szychę" w "Uchu Prezesa], że w Polsce wobec prawa wszyscy obywatele są równi. -  Nie wiem, czy to puszczą w telewizji, ale jak się Prezes o tym dowie to go chyba "szlak trafi"? 

Nie wiem czy ktoś zauważył?

10 lipca 2017 r. obchodzić będziemy rocznicę Apelu Pamięci z 10 lipca 2016 r.,

na której Prezes Kaczyński ogłosił, że "Obrońcy komunistycznych pomników, i komunistycznych nazw nie mają szans, ... a wiem że są tacy, którzy chcą ich bronić. - A więc mówię wam: Nie macie szans! Pomnik Lecha Kaczyńskiego tutaj stanie!"  -  mówił wtedy Jarosaw Kaczyski.

Miesiąc wcześniej 10 czerwca 2016 r. Prezes Kaczyński wskazał miejsca pod pomniki na lewo i prawo od miejsca w którym tego dnia stał.  -   Pomysł  Prezesa z 10 czerwca niespecjalnie mi się wtedy spodobał.

13 czerwca napisałem więc poniszy wiersz, w którym de facto rozwiązałem techniczny problem ulokowania pomnika dokładnie w miejscu w którym powinien stanąć [zdjęcie nizej] , czyli w miejscu gdzie stoi pomnik Księcia Józefa Poniatowskiego.

Czy tam pomnik faktycznie stanie, czy nie, nie wiadomo. Ale 10 lipca 2016 r. Prezes, jak widać, był bardzo zadowolony, .... i ogłosił, co ogłosił.

Miesiąc później, czyli już 10 sierpnia 2016 r. na Krakowskim Przedmieściu  -  najpierw nieśmiało, teraz coraz intensywniej   -   rozpoczęły się protesty przeciwko miesięcznicom smoleńskim. 

Co naprawdę tak bardzo rojuszyło Obywateli RP? - Trwające miesięcznice, czy może rozwiązanie problemu lokalizacji Pomnika śp. Lecha Kaczyńskiego, .... w miejscu gdzie powinien stanąć, miądzy czteroma kolumnami pod wyniesionym w górę pomnikiem księcia?

Nie na prawo! Nie na lewo! Pomnik powinien stanąć w centrum!

Tam gdzie trwać będzie tradycja!

Tam gdzie zabłysło światło,

oświetlając duszom drogę do nieba,

... i łzę w oku harcerza. 

<>

1:54 / JK: Obrońcy komunistycznych pomników, i komunistycznych nazw nie mają szans, ... a wiem że są tacy, którzy chcą ich bronić. - A więc mówię wam: Nie macie szans! Pomnik Lecha Kaczyńskiego tutaj stanie!

Bo był Wielkim Prezydentem, bo prowadził Polskę we właściwym kierunku, bo miał wiele, wiele innych zasług dla Polski. ... i będzie proszę Państwa, Pomnik Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, wszystkich ofiar, tu niedaleko stąd!

 

<>

 

WAWELSKA KRYPTA POD POMNIKIEM KSIĘCIA

"Powrót Prezydenta"

13.06.16

Cztery kolumny zakończone łukiem

jak Grób Nieznanego Żołnierza

wsparciem będące cokołu.

WYNIESIONY W GÓRĘ POMNIK KSIĘCIA

Wewnątrz pomiędzy kolumnami

tablice z imionami poległych

i "Miejsce Puste / Pomnik Prezydenta!"

<>

Tam niech też stanie Muzeum,

"Wawelska Krypta pod Pomnikiem Lecha"

A wokół pomnika 96 świateł,

jak oczy szukające nieba.

Tak wyobrażam sobie miejsce

zjednoczenia serc i uczuć,

miejsce Polaków 10-tego kwietnia.

<>

Nie na lewo! Nie na prawo!

Pomnik stanąć powinien w centrum!

Tam gdzie trwać będzie tradycja!

Tam gdzie zabłysło światło

oświetlając duszom drogę do nieba,

i łzę w oku harcerza.

<>

Nie bójmy się okazać swej woli!

Gdy Polacy zobaczą odwagę

raz jeszcze otworzą umysły,

raz jeszcze otworzą swe serca!

<>

 https://www.youtube.com/watch?v=hS6fA1XXv1Q 

Dlatego myślę że już czas, aby tak uświetnić Krakowskie Przedmieście

 

Chciałbym tutaj przypomnieć komentarz do słów  Igora Janke z  artykułu pt.  "Postawmy wreszcie pomnik Lecha Kaczyńskiego w Warszawie"   z  Wirtualnej Polski  >>>   //wiadomosci.wp.pl/kat,1027191,title,Postawmy-wreszcie-pomnik-Lecha-Kaczynskiego-w-Warszawie,wid,14836038,wiadomosc.html

....  i swój komentarz na ten temat z 09.09.2012 01:08

  "Postawmy wreszcie pomnik Lecha Kaczyńskiego w Warszawie"?

Problemem nie jest postawienie pomnika śp. Prezydentowi Prof. Lechowi Kaczyńskiemu. Prace nad "Pomnikiem" z inicjatywy Komorowskiego, ministra kultury , Rosjan i innych zainteresowanych, w tym Ministerstwa Spraw Zagranicznych trwają już od dawna. Postawienie pomnika, to jak wybudowanie "grobowca zamykającego sprawę".

Rząd chętnie by to zrobił, wybudowałby ten "POmnik", ale na swoich warunkach, a te określono w "Raporcie Millera"  - z tym nie zgadzają się fakty , prawda, ....  i PiS. Nie zgadza się też ogromna część społeczeństwa.

Pomnik powstanie, ale nie wcześniej niż "prawda wyjdzie na wierzch". Na "prawdę Komo-Ruską" nikt się nie zgodzi.  >>> //kacpro.salon24.pl/446278,janke-postawmy-wreszcie-pomnik-lecha-kaczynskiego-w-warszawie

 

KOMENTARZE

 • A........
  "Na "prawdę Komo-Ruską" nikt się nie zgodzi."
  A na "prawdę jewrejsko-jankesko-szwabską" zgoda już będzie?
  Bo o prawdzie materialnej na temat tych wydarzeń, na razie nie ma mowy.
 • @35stan 14:33:42
  Chłopaki z policji też się wczoraj napracowali - tu słynna Meduza z KOD i jej próba blokady 8-)))

  https://pbs.twimg.com/media/DEbjT_vW0AAE1Ha.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DEbjXYxW0AAKiKo.jpg
 • Posłanka PO zrobiła sondę. Wynik chyba najbardziej zaskoczył ją samą
  https://v.wpimg.pl/NTAwMzY1Jz1uOGJMbQU2YHJHYh53Rj49LBBjCjUefGBzR39ObAN2eXhEdEloBnZhdFggEzxCJzEiDSMTOlBgPjEQ/

  - 3,5 mln zł rząd przeznaczył na ochronę miesięcznic, a mógł np. na 700 tys. obiadów dla dzieci w szkole. A Ty na co byś je przeznaczył? - zapytała na Twitterze. Jej sonda zwróciła uwagę internautów. Znalazło się pod nią 2,516 głosów.

  Wyników posłanka chyba się jednak nie spodziewała. Mniejszość (21 proc.) wybrała drugą z odpowiedzi "inny cel", w której zawierały się też wspomniane przez Augustynowską obiady dla dzieci.

  Zdecydowana większość głosujących (79 proc.) zadeklarowała, że przeznaczyłaby 3,5 mln zł na ochronę miesięcznic smoleńskich.


  Joanna Augustynowska @Augustynowska
  3,5 mln zł Rząd przeznaczył na ochronę miesięcznic a mógł np. na 700 tys obiadów dla dzieci w szkole. A Ty na co byś przeznaczył

  79% Ochronę miesięcznic
  21% Inny cel, jaki?
  2 516 głosów •
  Wyniki końcowe


  Drwiny z PO

  Nie tylko za pośrednictwem głosów internauci wyrażali swoje opinie, ale też w komentarzach, gdzie mogli wykazać się kreatywnością. Pomysłów mieli sporo, większość uderzała w PO i Nowoczesną.

  Proponowali m.in. obiady w restauracji "Sowa & Przyjaciele", wyjazdy na Maderę, edukację Ryszarda Petru, a także np. "ściganie złodziei z Platformy Obywatelskiej".

  Źródło: Twitter/WP

  https://wiadomosci.wp.pl/poslanka-po-zrobila-sonde-wynik-chyba-najbardziej-zaskoczyl-ja-sama-6143015996147841a

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY