Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
611 postów 4211 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

"ŹLE SIĘ DZIEJE" W PAŃSTWIE POLAN!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uchodźcy z Biribidżanu rewolucyjnymi Obywatelami RP? Biribidżan - Żydowski Obwód Autonomiczny w składzie ZSRR / dzisiejszej Rosji / Powstał 7 maja 1934.

W latach 30. XX wieku wielu Żydów w ZSRR zmuszono do migracji do Birobidżanu.  - "Dam se łeb urwać", że wielu z nich zamiast zostać w Biribidżanie wolało przyjechać do Polski na ruskich czołgach. / Od 1944 roku trwała masowa migracja żydów radzieckich do Polski, a potem do Izraela. - Niestety, część z nich wciąż tu widzimy.

Wikipedia: Flaga Żydowskiego Obwodu Autonomicznego (NHR:102) - przyjęta została 31 lipca 1996 r. Przedstawia na białym tle poziomy wielobarwny pas, symbolizujący tęczę. ...  Kolor biały oznacza czystość, tęcza zaś jest biblijnym symbolem pokoju, szczęścia i dobra. Liczba pasów-kolorów tęczy symbolizuje siedem świec menory - żydowskiego symbolu narodowego i religijnego. 

STĄD TE BIAŁE RÓŻE W CZERWONYCH ŁAPACH OBYWATELI RP?

>>https://youtu.be/7hLJ1TG57L4

Ktoś pamięta prowokatorów z pałkami z Marszu Niepodległości? To była Jednostka Specjalna Policji z Białegostoku. /// Logo jednostki GŁOWA TYGRYSA bez dupy [jakoś dziwnie podobny do herbu Biribidżanu, ... nieprawda?]. My robimy za dupę, ale nie tego tygrysa,... swoją własną  :D

image

 

"ŹLE SIĘ DZIEJE" W PAŃSTWIE POLAN! 


Redaktor z "Krasnej Gaziety" niczym współczesne "Słońce Peru", od dwudziestu kilku już prawie lat będący z "bożej łaski", głosicielem prawdy przewodniej, nie będzie zadowolony.

- Źle się dzieje w państwie Polan!  Zniknie "Tęcza, ... świetlny drogowskaz do przyszłości".

Wydawało się, że nawróceni Polanie stanowią większość i przestają wierzyć, jak ich przodkowie, w "Światowida", a oni, zamiast cześć oddawać nie całkiem "Boskiej Tęczy", poszukując prawdy, ....  cześć oddają "Bogu, Honorowi i Ojczyźnie" -   za    nic sobie mając "prawdy objawione w świątyni Czerskiej". 

- Źle się dzieje w państwie Polan.

Lud za nic sobie ma "tęczową religię" i jej kapłanów z kwadratowymi jajami wymalowanymi na niebiesko. Za nic sobie ma znikającą "Świętą Tęczę", którą jak fatamorganę na pustyni Gobi, zaczynają uważać za złudzenie optyczne, a nie cel zbłąkanych wędrowców, poszukiwaczy "tęczowej prawdy" i tylko "g*wna prawdy".

- Aj-waj! Aj-waj! Co to będzie? Co to będzie?

Czy orgazm i pocałunki wyznawców i kapłanów boskiego "Słońca Peru", pod szkieletem nie całkiem "Boskiej Tęczy" wywołają deszcz nawrócenia, a "Słońce" na nowo przywróci, w oczach "tych na haju", tęczowy widok samego bóstwa? 

- Któż to wie?

Tęcza, to zjawisko naturalne, tak jak głupota tych, którzy oddają jej cześć na pewno się pojawi.

Trzeźwo myślący powinni sobie jednak odpowiedzieć na pytanie: 

Czy ta tęcza, to "droga mleczna do raju", czy też fatamorgana tych, co są "na haju". 

- pisałem w 2013 roku po spaleniu tęczy.  Źródło: //zonacezara.salon24.pl/672434,czy-zle-sie-stanie-w-panstwie-polan-jesli-25-tego-polacy-podpala-tecze

I to pytanie jest wciąż aktualne. W szczególności gdy weźmie się pod uwagę, kto był patronem ponoć naszego Prezydenta [Duda to były członek Unii Wolności] , który "WYWALAJĄC DO GÓRY NOGAMI" reformę sądów, zablokował właśnie odsunięcie Narodu Prawniczego od władzy. - Ale na się było spodziewać? - Wszak to sędziowskie komisje wyborcze liczą głosy / sędziowskie PKW ogłasza wynik Wyborów Prezydenta, ... i wreszcie Sąd Najwyższy zatwierdza wynik wyborów.  

///  Widać jak ręka rękę myje, ... czy nie widać?  >>//ziut.neon24.pl/post/137732,mysle-ze-to-zdrada-duda-zainstalowal-ajc-w-polin

 

 

 

2 kwietnia w Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę:

Uchwała nr.4 Instytutu Żydowskiego w Warszawie z dnia 2 kwietnia

Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP [—-] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. [—-]

Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami (…) Aktualizacja:2015-05-13 9:00 //www.bibula.com/?p=81427

 

10 najbardziej frapujących fragmentów tego – w zamyśle przełomowego – wykwitu wyobraźni szefa „GW”:

1. Czy niczego nas nie nauczyły tamte draństwa, prowokacje i krzywdy ludzkie? Jaka jest tajemnica tego zaniku pamięci, że tak wielu z nas pozwala na to, by Polska od ćwierćwiecza wolna i demokratyczna, choć pełna wad, przerabiana była na kraj coraz bardziej podobny do Rosji Putina?

2. Czy Kaczyński i jego ekipa bezwzględnych arywistów zdołają na długo wszczepić Polakom wirusa przestępczych przekonań, który wtrąca Polskę w czarną dziurę regresu i zbiorowego ogłupienia?

3. Z kraju, który był wzorem sukcesu transformacji demokratycznej, stajemy się państwem izolowanym, lekceważonym, pogardzanym. A naśladowcą Rosji – groteskowym, bo inaczej niż zbrojny w potęgę militarną dyktator Kremla możemy tylko żałośnie prężyć muskuły lili-Putinów.

4. Pisowscy amatorzy dyktatury mylą szacunek ze strachem. Wierzą – wbrew najlepszym polskim tradycjom – że jeśli ludzie będą się ich bali, to będą ich też szanowali. Dlatego ich polityka przypomina nieustanne mordobicie

5. Mają apetyty jak rekiny, chcą pożreć wszystko: niezależną naukę historii, spółki skarbu państwa, media publiczne, stadniny koni.

6. Wszystko, co zasługuje na szacunek przez swój rozum, piękno i odwagę, jest obrazą dla pisowskiego reżimu.

7. Czynią z Polski „chorego człowieka Europy”.

8. Czy wedle Kaczyńskiego Polska w Unii Europejskiej i NATO jest państwem sezonowym? Czy chce z Macierewiczem zaciągnąć nas pod skrzydła Putina?

9. Nie porównuję Kaczyńskiego do Hitlera ani siebie do Manna. Porównuję tylko cuchnący język i sposób niszczenia instytucji demokratycznego państwa.

10.Czy musimy żyć w tym smrodzie jeszcze długo? Czy Polska na nic lepszego nie zasłużyła? Nie dajmy się zadusić!

 
  

 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • The Jewish Autonomous Republic - Established 1934
  >> https://www.youtube.com/watch?v=1PM84wDvuT4
  .
  http://m.neon24.pl/149a8c4687eed2f6ba1823aeed4e0c23,0,0.jpg
 • Myślę, że to zdrada: Duda zainstalował AJC w POLIN
  .
  Bohaterski Prezydent Warszawy Stefan Starzyński bronił miasta przed wrogiem. Innych, roztropny Prezydent Mościcki w 1938 r. przegnał z Polski. - Obecnie, kolejni pRezydenci witają ich w granicach Rzeczypospolitej z otwartymi rękoma. - To jest zdrada!

  Uważam że obecny pRezydent Andrzej Duda zdradził Polskę i Polską Młodzież mówiąc podczas kampanii wyborczej, że: Przyszłość ma na imię Polska!".

  - Kłamał rano! Kłamał w południe, i kłamał wieczorem! -

  Prawda kryje się w tych słowach, wypowiedzianych przez Dudę podczas powitania w POLIN Amerykańskiego Kongresu Żydów:

  "Tę wyjątkową wspólnotę polityczną, którą nazywamy 'Rzeczpospolitą Przyjaciół', unicestwiła agresja nazistowskich Niemiec i przeprowadzony przez hitlerowców Holocaust (...) Dzisiaj znów razem budujemy wspólną pomyślną przyszłość"

  >> http://ziut.neon24.pl/post/137732,mysle-ze-to-zdrada-duda-zainstalowal-ajc-w-polin

  DUDA WŁAŚNIE "WYWALIŁ" REFORMĘ SĄDÓW / DLA POMYŚLNEJ PRZYSZŁOŚCI NARODU PRAWNICZEGO?
 • @Ziut Polskę Zbaw 17:41:39
  ciekawy filmik
  5*
 • Kukiz'15 mówią o partiokracji, a w środku robią to samo
  >> https://wpolityce.pl/polityka/349544-nasz-wywiad-liroy-marzec-w-kukiz15-mowia-o-partiokracji-a-w-srodku-robia-to-samo-przy-okazji-koalicji-35-ws-krs-beda-chcieli-ugrac-cos-dla-siebie

  "Przy okazji koalicji 3/5 ws. KRS będą chcieli ugrać coś dla siebie"

  ... i dla Prezydenta udy, bo Kukiz'15 i pRezydent Duda to już chyba koalicja "Paweł Kukiz z wizytą u pRezydenta: wczoraj i dziś"

  >> http://ziut.neon24.pl/post/138876,pawel-kukiz-z-wizyta-u-prezydenta-wczoraj-i-dzis
 • @Husky 18:18:32
  Ten? >> https://youtu.be/7hLJ1TG57L4

  Czy ten? >> https://www.youtube.com/watch?v=y3pULo9SyRo

  Niesiołowski już myślałem, że na starość czeka go emigracja, ... teraz wygania Kaczyńskiego.

  Potem wygnają Polaków

  >> https://www.youtube.com/watch?v=6K87BLgJ0WY

  >> https://www.youtube.com/watch?v=PmQqNbmSvV8
 • PO i PSL chcą od Dudy potrójnego weta
  >> http://www.tvp.info/33273447/po-i-psl-chca-potrojnego-weta-ustawa-o-sn-w-komisji-sprawiedliwosci

  WYGLĄDA NA TO, ŻE NA PEO MAY KOALICJĘ DUDA-KUKIZ'15, ... WKRÓTCE DOŁĄCZY RESZTA? >> http://ziut.neon24.pl/post/138876,pawel-kukiz-z-wizyta-u-prezydenta-wczoraj-i-dzis

  http://m.neon24.pl/a9101fa45516cab069bad743a0cf5c7f,0,0.jpg
 • Oświadczenie byłych prezydentów , ... i jak widać "inkognito" pRezydenta Dudy
  .
  "Stajemy wspólnie przeciw Kaczyńskiemu"
  .
  >> https://wpolityce.pl/polityka/349452-oswiadczenie-bylych-prezydentow-oraz-innych-gwiazd-iii-rp-z-frasyniukiem-i-rzeplinskim-na-czele-stajemy-wspolnie-przeciw-kaczynskiemu
 • Hamulec Andrzeja Dudy
  - Nie podpiszę ustawy o Sądzie Najwyższym, jeżeli wcześniej nowelizacja ustawy o KRS złożona przeze mnie jako projekt prezydencki nie trafi na moje biurko uchwalona przez parlament i nie stanie się częścią systemu prawnego - oświadczył we wtorek o godz. 17.30 prezydent Andrzej Duda.

  >> https://www.tvp.info/33260936/prezydent-nie-podpisze-ustawy-o-sn-jesli-moj-projekt-ws-krs-nie-zostanie-uchwalony
 • @Ziut Polskę Zbaw 19:00:07
  Projekt ustawy o Sądzie Najwyższym trafił do dalszych prac w Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

  Projekt PiS przewiduje m.in. trzy nowe izby Sądu Najwyższego, zmiany w trybie powoływania sędziów SN i umożliwia przeniesienie obecnych w stan spoczynku „z wyjątkiem sędziów wskazanych przez ministra sprawiedliwości”.

  Posłowie PiS mają złożyć poprawkę przyznającą to prawo KRS, co jest ukłonem w stronę opozycji. Bez zmiany pozostaje przepis głoszący, że na stanowisko sędziego SN powołuje prezydent na wniosek KRS.

  W nocy ustalono, że PiS zaproponuje też m.in. poprawkę przewidującą, że regulamin SN będzie określał nie minister sprawiedliwości, tylko prezydent w drodze rozporządzenia.

  Kolejna zmiana zakłada, iż to prezydent zdecyduje, którzy sędziowie pozostaną w SN po uchwaleniu nowej ustawy.

  >> https://www.tvp.info/33273447/po-i-psl-chca-potrojnego-weta-ustawa-o-sn-w-komisji-sprawiedliwosci
 • PO Marszu Niepodległości:"Według marszałek Sejmu Ewy Kopacz (PO)
  PO Marszu Niepodległości:"Według marszałek Sejmu Ewy Kopacz (PO) art. 13 konstytucji, zakazujący istnienia partii i organizacji odwołujących się do działania nazizmu i faszyzmu, dopuszczających nienawiść rasową i narodowościową oraz stosowanie przemocy, mógłby być podstawą do delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej." -A co z PiS, nie udało się, bo Kaczyńskiego nie było na Marszu?

  >> http://kacpro.salon24.pl/484713,co-z-ta-miloscia-donald-sondaz-daje-pis-owi-70-sprawdz
  .
  http://m.neon24.pl/5ed9bb150d2c7010c19c96d354398370,0,0.jpg
 • Sądy są dziś barykadą chroniącą postkomunizm
  .
  Mocne słowa Jarosława Kaczyńskiego >> http://niezalezna.pl/102560-mocne-slowa-jaroslawa-kaczynskiego-sady-sa-dzis-barykada-chroniaca-postkomunizm
 • Prezes PiS o propozycji prezydenta
  .
  "Nie ukrywam, że byłem zaskoczony, ale prezydent jest głową państwa i ma prawo do różnego rodzaju działań"
  >> https://wpolityce.pl/polityka/349584-prezes-pis-o-propozycji-prezydenta-nie-ukrywam-ze-bylem-zaskoczony-ale-prezydent-jest-glowa-panstwa-i-ma-prawo-do-roznego-rodzaju-dzialan
 • @Ziut Polskę Zbaw 21:23:21
  https://pbs.twimg.com/media/DFHpWqUWsAAdUhO.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw 21:23:21
  Oto wojowniczka która najgłośniej wrzeszczy w obronie "sądów". Teraz wiecie dlaczego.

  https://pbs.twimg.com/media/DFDLc42W0AA50JT.jpg
 • Popatrzcie na dachy w wersji HARD
  https://pbs.twimg.com/media/DFHy6H0W0AE0NaH.jpg
 • @Husky 21:51:04
  Widziałem podobne "rozmnaanie się" Obywateli RP podczas Marszu dla Niepodległej pRezydenta Komorowskiego.

  ... jest ich tam jak mrówków :D
 • @Husky 21:51:04
  http://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p2/i/82965d4ed8150294d4330ace00821d77/e08a2da4-4ade-11e3-821d-0025b511226e.jpg?salt=06D71109150243C3C84D7A90F665F77E&token=4DCED0FC88A038FA4412FE86571C406E109935E45B62E30197F1201ACFBE29F9B5AE32C7DB2A5D3E4E882F054723728E906898FD045404F35AF5C8799CDEADCD270AEE5EDD2C7E76B351E16143B78D3B6D24A9DF9E84EF2E61A6E69CDD5AD52D08D9CE47017C580A63A7554756C68FDFD69160CDE368621BDB7F0B47FBE82A10&type=1&quality=95&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=616&srch=2000&dstw=616&dsth=2000

  http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2014/61307824341415712871.jpg
 • @Husky 21:51:04
  http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_L7DkTpj4MuawxxoSI5b93vz9abAxCFBG.gif
 • @Ziut Polskę Zbaw 22:01:29
  Obwiesiła się jak choinka na święta
  I tacy ludzie przeciw Prezesowi
  Serio?

  https://pbs.twimg.com/media/DFHzVWoW0AER3fc.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw 22:03:32
  Timmermans właśnie pruje się na Polskę.
  Targowica dostarczyła mu "nowe materiały"

  https://pbs.twimg.com/media/DFF7-eFXcAADfVD.jpg

  To lewackie bezkształtne gówno.Czy te ograniczone umysłowo eurokołchozowe ścierwa dadzą nam kiedyś spokój ? Czy powrót w ich krajach władzy ludzi rozumnych to zmieni !?!
  Czy znajdzie się ktoś z jajami w PIS-ie kto temu c.ujowi Timmermansowi pierdolnie tak, że aż się nogami nakryje.

  https://pbs.twimg.com/media/DFHJwlsXgAANQ8b.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw
  Pies trącał pederastów . Ave Amigo . : http://kibole.pl/10701/kibice-legii-przeciw-teczy
 • @Repsol 23:26:00
  A Huski z tym palcem to co? :D
 • Schetyna chce Majdanu w Polsce
  "Kaczyński i większość PiS robią wszystko, żeby doprowadzić do takiej sytuacji" >> https://wpolityce.pl/polityka/349593-schetyna-probuje-nam-grozic-nie-chce-majdanu-w-polsce-ale-kaczynski-i-wiekszosc-pis-robia-wszystko-zeby-doprowadzic-do-takiej-sytuacji
 • „Mówią tak jak PiS, ale głosują jak Platforma”
  — powiedział w programie „Gość Wiadomości” (TVP Info) prezes PiS Jarosław Kaczyński.

  >> https://wpolityce.pl/polityka/349590-jaroslaw-kaczynski-okreslenie-mowia-tak-jak-pis-ale-glosuja-jak-po-jest-celnym-oddaniem-istoty-kukiz15

  NO CÓŻ? "RUSKA SZKOŁA DYPLOMACJI" :D
 • @Ziut Polskę Zbaw 06:33:50
  Obecnie w wielu domach KOD-ziarzy zapanował płacz.
  Tu przykład pana Andrzeja 8-)))))))


  https://pbs.twimg.com/media/DFMNoEtXgAEz0tm.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw 06:30:40
  https://pbs.twimg.com/media/DFKfwOEXkAAaVDj.jpg


  Lis zabierze pod sejm swoje dwie żony, ich kochanków, czworo dzieci - a Ty? Polski spasiony, śmierdzący i źle ubrany debilu,oglądaczu TVN-u
 • @Husky 19:34:41
  No! No! No!, ... tylko nie debilu. / Ale jeśli Lis z córkami tam będzie to ja też, ... trzeba młodzież przed dewiantami ratować.
 • @Ziut Polskę Zbaw 19:44:31
  Napisałem tak bo wiem że akurat Ty tego goowna nie oglądasz 8-)))
  ps.
  to do UBywateli i totalnych kretynów adresowane


  Brutalnie rzecz ujmując Tusk może teraz porozmawiać z szafą.
  Niedobrze.

  https://pbs.twimg.com/media/DFML1njXYAEjsxW.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw 19:44:31
  I na koniec nie tylko dnia, ale i koniec komuny takie tam z dzis


  https://pbs.twimg.com/media/DFMjMPXXYAEeb8j.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw 22:03:09
  Pani Magdalena z WiR ogłosiła apokalipsę 8-)))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DFMlcdBW0AEIqdK.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY