Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 4619 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"ŹLE SIĘ DZIEJE" W PAŃSTWIE POLAN!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uchodźcy z Biribidżanu rewolucyjnymi Obywatelami RP? Biribidżan - Żydowski Obwód Autonomiczny w składzie ZSRR / dzisiejszej Rosji / Powstał 7 maja 1934.

W latach 30. XX wieku wielu Żydów w ZSRR zmuszono do migracji do Birobidżanu.  - "Dam se łeb urwać", że wielu z nich zamiast zostać w Biribidżanie wolało przyjechać do Polski na ruskich czołgach. / Od 1944 roku trwała masowa migracja żydów radzieckich do Polski, a potem do Izraela. - Niestety, część z nich wciąż tu widzimy.

Wikipedia: Flaga Żydowskiego Obwodu Autonomicznego (NHR:102) - przyjęta została 31 lipca 1996 r. Przedstawia na białym tle poziomy wielobarwny pas, symbolizujący tęczę. ...  Kolor biały oznacza czystość, tęcza zaś jest biblijnym symbolem pokoju, szczęścia i dobra. Liczba pasów-kolorów tęczy symbolizuje siedem świec menory - żydowskiego symbolu narodowego i religijnego. 

STĄD TE BIAŁE RÓŻE W CZERWONYCH ŁAPACH OBYWATELI RP?

>>https://youtu.be/7hLJ1TG57L4

Ktoś pamięta prowokatorów z pałkami z Marszu Niepodległości? To była Jednostka Specjalna Policji z Białegostoku. /// Logo jednostki GŁOWA TYGRYSA bez dupy [jakoś dziwnie podobny do herbu Biribidżanu, ... nieprawda?]. My robimy za dupę, ale nie tego tygrysa,... swoją własną  :D

image

 

"ŹLE SIĘ DZIEJE" W PAŃSTWIE POLAN! 


Redaktor z "Krasnej Gaziety" niczym współczesne "Słońce Peru", od dwudziestu kilku już prawie lat będący z "bożej łaski", głosicielem prawdy przewodniej, nie będzie zadowolony.

- Źle się dzieje w państwie Polan!  Zniknie "Tęcza, ... świetlny drogowskaz do przyszłości".

Wydawało się, że nawróceni Polanie stanowią większość i przestają wierzyć, jak ich przodkowie, w "Światowida", a oni, zamiast cześć oddawać nie całkiem "Boskiej Tęczy", poszukując prawdy, ....  cześć oddają "Bogu, Honorowi i Ojczyźnie" -   za    nic sobie mając "prawdy objawione w świątyni Czerskiej". 

- Źle się dzieje w państwie Polan.

Lud za nic sobie ma "tęczową religię" i jej kapłanów z kwadratowymi jajami wymalowanymi na niebiesko. Za nic sobie ma znikającą "Świętą Tęczę", którą jak fatamorganę na pustyni Gobi, zaczynają uważać za złudzenie optyczne, a nie cel zbłąkanych wędrowców, poszukiwaczy "tęczowej prawdy" i tylko "g*wna prawdy".

- Aj-waj! Aj-waj! Co to będzie? Co to będzie?

Czy orgazm i pocałunki wyznawców i kapłanów boskiego "Słońca Peru", pod szkieletem nie całkiem "Boskiej Tęczy" wywołają deszcz nawrócenia, a "Słońce" na nowo przywróci, w oczach "tych na haju", tęczowy widok samego bóstwa? 

- Któż to wie?

Tęcza, to zjawisko naturalne, tak jak głupota tych, którzy oddają jej cześć na pewno się pojawi.

Trzeźwo myślący powinni sobie jednak odpowiedzieć na pytanie: 

Czy ta tęcza, to "droga mleczna do raju", czy też fatamorgana tych, co są "na haju". 

- pisałem w 2013 roku po spaleniu tęczy.  Źródło: //zonacezara.salon24.pl/672434,czy-zle-sie-stanie-w-panstwie-polan-jesli-25-tego-polacy-podpala-tecze

I to pytanie jest wciąż aktualne. W szczególności gdy weźmie się pod uwagę, kto był patronem ponoć naszego Prezydenta [Duda to były członek Unii Wolności] , który "WYWALAJĄC DO GÓRY NOGAMI" reformę sądów, zablokował właśnie odsunięcie Narodu Prawniczego od władzy. - Ale na się było spodziewać? - Wszak to sędziowskie komisje wyborcze liczą głosy / sędziowskie PKW ogłasza wynik Wyborów Prezydenta, ... i wreszcie Sąd Najwyższy zatwierdza wynik wyborów.  

///  Widać jak ręka rękę myje, ... czy nie widać?  >>//ziut.neon24.pl/post/137732,mysle-ze-to-zdrada-duda-zainstalowal-ajc-w-polin

 

 

 

2 kwietnia w Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę:

Uchwała nr.4 Instytutu Żydowskiego w Warszawie z dnia 2 kwietnia

Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP [—-] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. [—-]

Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami (…) Aktualizacja:2015-05-13 9:00 //www.bibula.com/?p=81427

 

10 najbardziej frapujących fragmentów tego – w zamyśle przełomowego – wykwitu wyobraźni szefa „GW”:

1. Czy niczego nas nie nauczyły tamte draństwa, prowokacje i krzywdy ludzkie? Jaka jest tajemnica tego zaniku pamięci, że tak wielu z nas pozwala na to, by Polska od ćwierćwiecza wolna i demokratyczna, choć pełna wad, przerabiana była na kraj coraz bardziej podobny do Rosji Putina?

2. Czy Kaczyński i jego ekipa bezwzględnych arywistów zdołają na długo wszczepić Polakom wirusa przestępczych przekonań, który wtrąca Polskę w czarną dziurę regresu i zbiorowego ogłupienia?

3. Z kraju, który był wzorem sukcesu transformacji demokratycznej, stajemy się państwem izolowanym, lekceważonym, pogardzanym. A naśladowcą Rosji – groteskowym, bo inaczej niż zbrojny w potęgę militarną dyktator Kremla możemy tylko żałośnie prężyć muskuły lili-Putinów.

4. Pisowscy amatorzy dyktatury mylą szacunek ze strachem. Wierzą – wbrew najlepszym polskim tradycjom – że jeśli ludzie będą się ich bali, to będą ich też szanowali. Dlatego ich polityka przypomina nieustanne mordobicie

5. Mają apetyty jak rekiny, chcą pożreć wszystko: niezależną naukę historii, spółki skarbu państwa, media publiczne, stadniny koni.

6. Wszystko, co zasługuje na szacunek przez swój rozum, piękno i odwagę, jest obrazą dla pisowskiego reżimu.

7. Czynią z Polski „chorego człowieka Europy”.

8. Czy wedle Kaczyńskiego Polska w Unii Europejskiej i NATO jest państwem sezonowym? Czy chce z Macierewiczem zaciągnąć nas pod skrzydła Putina?

9. Nie porównuję Kaczyńskiego do Hitlera ani siebie do Manna. Porównuję tylko cuchnący język i sposób niszczenia instytucji demokratycznego państwa.

10.Czy musimy żyć w tym smrodzie jeszcze długo? Czy Polska na nic lepszego nie zasłużyła? Nie dajmy się zadusić!

 
  

 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • The Jewish Autonomous Republic - Established 1934
  >> https://www.youtube.com/watch?v=1PM84wDvuT4
  .
  http://m.neon24.pl/149a8c4687eed2f6ba1823aeed4e0c23,0,0.jpg
 • Myślę, że to zdrada: Duda zainstalował AJC w POLIN
  .
  Bohaterski Prezydent Warszawy Stefan Starzyński bronił miasta przed wrogiem. Innych, roztropny Prezydent Mościcki w 1938 r. przegnał z Polski. - Obecnie, kolejni pRezydenci witają ich w granicach Rzeczypospolitej z otwartymi rękoma. - To jest zdrada!

  Uważam że obecny pRezydent Andrzej Duda zdradził Polskę i Polską Młodzież mówiąc podczas kampanii wyborczej, że: Przyszłość ma na imię Polska!".

  - Kłamał rano! Kłamał w południe, i kłamał wieczorem! -

  Prawda kryje się w tych słowach, wypowiedzianych przez Dudę podczas powitania w POLIN Amerykańskiego Kongresu Żydów:

  "Tę wyjątkową wspólnotę polityczną, którą nazywamy 'Rzeczpospolitą Przyjaciół', unicestwiła agresja nazistowskich Niemiec i przeprowadzony przez hitlerowców Holocaust (...) Dzisiaj znów razem budujemy wspólną pomyślną przyszłość"

  >> http://ziut.neon24.pl/post/137732,mysle-ze-to-zdrada-duda-zainstalowal-ajc-w-polin

  DUDA WŁAŚNIE "WYWALIŁ" REFORMĘ SĄDÓW / DLA POMYŚLNEJ PRZYSZŁOŚCI NARODU PRAWNICZEGO?
 • @Ziut Polskę Zbaw 17:41:39
  ciekawy filmik
  5*
 • Kukiz'15 mówią o partiokracji, a w środku robią to samo
  >> https://wpolityce.pl/polityka/349544-nasz-wywiad-liroy-marzec-w-kukiz15-mowia-o-partiokracji-a-w-srodku-robia-to-samo-przy-okazji-koalicji-35-ws-krs-beda-chcieli-ugrac-cos-dla-siebie

  "Przy okazji koalicji 3/5 ws. KRS będą chcieli ugrać coś dla siebie"

  ... i dla Prezydenta udy, bo Kukiz'15 i pRezydent Duda to już chyba koalicja "Paweł Kukiz z wizytą u pRezydenta: wczoraj i dziś"

  >> http://ziut.neon24.pl/post/138876,pawel-kukiz-z-wizyta-u-prezydenta-wczoraj-i-dzis
 • @Husky 18:18:32
  Ten? >> https://youtu.be/7hLJ1TG57L4

  Czy ten? >> https://www.youtube.com/watch?v=y3pULo9SyRo

  Niesiołowski już myślałem, że na starość czeka go emigracja, ... teraz wygania Kaczyńskiego.

  Potem wygnają Polaków

  >> https://www.youtube.com/watch?v=6K87BLgJ0WY

  >> https://www.youtube.com/watch?v=PmQqNbmSvV8
 • PO i PSL chcą od Dudy potrójnego weta
  >> http://www.tvp.info/33273447/po-i-psl-chca-potrojnego-weta-ustawa-o-sn-w-komisji-sprawiedliwosci

  WYGLĄDA NA TO, ŻE NA PEO MAY KOALICJĘ DUDA-KUKIZ'15, ... WKRÓTCE DOŁĄCZY RESZTA? >> http://ziut.neon24.pl/post/138876,pawel-kukiz-z-wizyta-u-prezydenta-wczoraj-i-dzis

  http://m.neon24.pl/a9101fa45516cab069bad743a0cf5c7f,0,0.jpg
 • Oświadczenie byłych prezydentów , ... i jak widać "inkognito" pRezydenta Dudy
  .
  "Stajemy wspólnie przeciw Kaczyńskiemu"
  .
  >> https://wpolityce.pl/polityka/349452-oswiadczenie-bylych-prezydentow-oraz-innych-gwiazd-iii-rp-z-frasyniukiem-i-rzeplinskim-na-czele-stajemy-wspolnie-przeciw-kaczynskiemu
 • Hamulec Andrzeja Dudy
  - Nie podpiszę ustawy o Sądzie Najwyższym, jeżeli wcześniej nowelizacja ustawy o KRS złożona przeze mnie jako projekt prezydencki nie trafi na moje biurko uchwalona przez parlament i nie stanie się częścią systemu prawnego - oświadczył we wtorek o godz. 17.30 prezydent Andrzej Duda.

  >> https://www.tvp.info/33260936/prezydent-nie-podpisze-ustawy-o-sn-jesli-moj-projekt-ws-krs-nie-zostanie-uchwalony
 • @Ziut Polskę Zbaw 19:00:07
  Projekt ustawy o Sądzie Najwyższym trafił do dalszych prac w Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

  Projekt PiS przewiduje m.in. trzy nowe izby Sądu Najwyższego, zmiany w trybie powoływania sędziów SN i umożliwia przeniesienie obecnych w stan spoczynku „z wyjątkiem sędziów wskazanych przez ministra sprawiedliwości”.

  Posłowie PiS mają złożyć poprawkę przyznającą to prawo KRS, co jest ukłonem w stronę opozycji. Bez zmiany pozostaje przepis głoszący, że na stanowisko sędziego SN powołuje prezydent na wniosek KRS.

  W nocy ustalono, że PiS zaproponuje też m.in. poprawkę przewidującą, że regulamin SN będzie określał nie minister sprawiedliwości, tylko prezydent w drodze rozporządzenia.

  Kolejna zmiana zakłada, iż to prezydent zdecyduje, którzy sędziowie pozostaną w SN po uchwaleniu nowej ustawy.

  >> https://www.tvp.info/33273447/po-i-psl-chca-potrojnego-weta-ustawa-o-sn-w-komisji-sprawiedliwosci
 • PO Marszu Niepodległości:"Według marszałek Sejmu Ewy Kopacz (PO)
  PO Marszu Niepodległości:"Według marszałek Sejmu Ewy Kopacz (PO) art. 13 konstytucji, zakazujący istnienia partii i organizacji odwołujących się do działania nazizmu i faszyzmu, dopuszczających nienawiść rasową i narodowościową oraz stosowanie przemocy, mógłby być podstawą do delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej." -A co z PiS, nie udało się, bo Kaczyńskiego nie było na Marszu?

  >> http://kacpro.salon24.pl/484713,co-z-ta-miloscia-donald-sondaz-daje-pis-owi-70-sprawdz
  .
  http://m.neon24.pl/5ed9bb150d2c7010c19c96d354398370,0,0.jpg
 • Sądy są dziś barykadą chroniącą postkomunizm
  .
  Mocne słowa Jarosława Kaczyńskiego >> http://niezalezna.pl/102560-mocne-slowa-jaroslawa-kaczynskiego-sady-sa-dzis-barykada-chroniaca-postkomunizm
 • Prezes PiS o propozycji prezydenta
  .
  "Nie ukrywam, że byłem zaskoczony, ale prezydent jest głową państwa i ma prawo do różnego rodzaju działań"
  >> https://wpolityce.pl/polityka/349584-prezes-pis-o-propozycji-prezydenta-nie-ukrywam-ze-bylem-zaskoczony-ale-prezydent-jest-glowa-panstwa-i-ma-prawo-do-roznego-rodzaju-dzialan
 • @Ziut Polskę Zbaw 21:23:21
  https://pbs.twimg.com/media/DFHpWqUWsAAdUhO.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw 21:23:21
  Oto wojowniczka która najgłośniej wrzeszczy w obronie "sądów". Teraz wiecie dlaczego.

  https://pbs.twimg.com/media/DFDLc42W0AA50JT.jpg
 • Popatrzcie na dachy w wersji HARD
  https://pbs.twimg.com/media/DFHy6H0W0AE0NaH.jpg
 • @Husky 21:51:04
  Widziałem podobne "rozmnaanie się" Obywateli RP podczas Marszu dla Niepodległej pRezydenta Komorowskiego.

  ... jest ich tam jak mrówków :D
 • @Husky 21:51:04
  http://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p2/i/82965d4ed8150294d4330ace00821d77/e08a2da4-4ade-11e3-821d-0025b511226e.jpg?salt=06D71109150243C3C84D7A90F665F77E&token=4DCED0FC88A038FA4412FE86571C406E109935E45B62E30197F1201ACFBE29F9B5AE32C7DB2A5D3E4E882F054723728E906898FD045404F35AF5C8799CDEADCD270AEE5EDD2C7E76B351E16143B78D3B6D24A9DF9E84EF2E61A6E69CDD5AD52D08D9CE47017C580A63A7554756C68FDFD69160CDE368621BDB7F0B47FBE82A10&type=1&quality=95&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=616&srch=2000&dstw=616&dsth=2000

  http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2014/61307824341415712871.jpg
 • @Husky 21:51:04
  http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_L7DkTpj4MuawxxoSI5b93vz9abAxCFBG.gif
 • @Ziut Polskę Zbaw 22:01:29
  Obwiesiła się jak choinka na święta
  I tacy ludzie przeciw Prezesowi
  Serio?

  https://pbs.twimg.com/media/DFHzVWoW0AER3fc.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw 22:03:32
  Timmermans właśnie pruje się na Polskę.
  Targowica dostarczyła mu "nowe materiały"

  https://pbs.twimg.com/media/DFF7-eFXcAADfVD.jpg

  To lewackie bezkształtne gówno.Czy te ograniczone umysłowo eurokołchozowe ścierwa dadzą nam kiedyś spokój ? Czy powrót w ich krajach władzy ludzi rozumnych to zmieni !?!
  Czy znajdzie się ktoś z jajami w PIS-ie kto temu c.ujowi Timmermansowi pierdolnie tak, że aż się nogami nakryje.

  https://pbs.twimg.com/media/DFHJwlsXgAANQ8b.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw
  Pies trącał pederastów . Ave Amigo . : http://kibole.pl/10701/kibice-legii-przeciw-teczy
 • @Repsol 23:26:00
  A Huski z tym palcem to co? :D
 • Schetyna chce Majdanu w Polsce
  "Kaczyński i większość PiS robią wszystko, żeby doprowadzić do takiej sytuacji" >> https://wpolityce.pl/polityka/349593-schetyna-probuje-nam-grozic-nie-chce-majdanu-w-polsce-ale-kaczynski-i-wiekszosc-pis-robia-wszystko-zeby-doprowadzic-do-takiej-sytuacji
 • „Mówią tak jak PiS, ale głosują jak Platforma”
  — powiedział w programie „Gość Wiadomości” (TVP Info) prezes PiS Jarosław Kaczyński.

  >> https://wpolityce.pl/polityka/349590-jaroslaw-kaczynski-okreslenie-mowia-tak-jak-pis-ale-glosuja-jak-po-jest-celnym-oddaniem-istoty-kukiz15

  NO CÓŻ? "RUSKA SZKOŁA DYPLOMACJI" :D
 • @Ziut Polskę Zbaw 06:33:50
  Obecnie w wielu domach KOD-ziarzy zapanował płacz.
  Tu przykład pana Andrzeja 8-)))))))


  https://pbs.twimg.com/media/DFMNoEtXgAEz0tm.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw 06:30:40
  https://pbs.twimg.com/media/DFKfwOEXkAAaVDj.jpg


  Lis zabierze pod sejm swoje dwie żony, ich kochanków, czworo dzieci - a Ty? Polski spasiony, śmierdzący i źle ubrany debilu,oglądaczu TVN-u
 • @Husky 19:34:41
  No! No! No!, ... tylko nie debilu. / Ale jeśli Lis z córkami tam będzie to ja też, ... trzeba młodzież przed dewiantami ratować.
 • @Ziut Polskę Zbaw 19:44:31
  Napisałem tak bo wiem że akurat Ty tego goowna nie oglądasz 8-)))
  ps.
  to do UBywateli i totalnych kretynów adresowane


  Brutalnie rzecz ujmując Tusk może teraz porozmawiać z szafą.
  Niedobrze.

  https://pbs.twimg.com/media/DFML1njXYAEjsxW.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw 19:44:31
  I na koniec nie tylko dnia, ale i koniec komuny takie tam z dzis


  https://pbs.twimg.com/media/DFMjMPXXYAEeb8j.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw 22:03:09
  Pani Magdalena z WiR ogłosiła apokalipsę 8-)))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DFMlcdBW0AEIqdK.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY