Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 4619 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Uwaga pasjonaci "marychy" / KOD wymyślił nową odmianę maku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To już nie wygląda normalnie, to jakaś hipnoza. Wygląda że mniejszość Obywateli RP sprowadziła do Polski jakąś nową, nieznaną dotąd odmianę maku :D - Trwają kolejne protesty przed Sądem Najwyższym, ... a tam?

Prowadzący wiec mówi, że wszyscy zebrani tam wyznają te same wartości, a więc chcą Polski, do której przybywają uchodźcy, a homoseksualiści mają takie same prawa.  -  Jutro zapewne będą  cieli, abyśmy w ramach "równouprawnienia" lizali im du*ę. - Tfu! Tfu! Tfu!

"Soros - Helsińska Fundacja Praw Człowieka & Przyjaciele"

"Soros - Helsińska Fundacja Praw Człowieka & Przyjaciele" 


.
 "Soros - Helsińska Fundacja Praw Człowieka & Przyjaciele"
.
NEW ORLEANS / NAJLEPSZY KLUB DLA PRAWDZIWYCH DŻENTELMENÓW
Warszawa / Ul. Zgoda 11
HELSIŃSKA FUNDACJA PRAW CZŁOWIEKA

"Helsińska Wyrocznia Praw Człowieka - Soros & Przyjaciele"

 //ziut.neon24.pl/post/132541,helsinska-wyrocznia-praw-czlowieka-soros-przyjaciele

"Soros - Helsińska Fundacja Praw Człowieka & Przyjaciele"

Soros:"Kaczyński odniósł sukces" robiąc z muzułmanów diabła  

Soros: Chociaż Kaczyński i Orbán to bardzo różni ludzie, reżimy, jakie zamierzają ustanowić są bardzo podobne. Jak sugeruję, starają się wykorzystać mieszankę nacjonalizmu etnicznego i religijnego w celu utrwalenia się przy władzy.  >>>  //ziut.neon24.pl/post/132052,soros-kaczynski-odniosl-sukces-robiac-z-muzulmanow-diabla

W pewnym sensie, starają się przywrócić ten rodzaj demokracji pozornej, jaka panowała w okresie między pierwszą a drugą wojną światową za czasów admirała Horthyego z Węgier i marszałka Piłsudskiego w Polsce. 

Gdy są u władzy,  są oni w stanie uchwycić niektóre instytucje demokracji, które są i powinny być autonomiczne, czy to bank centralny, lub sąd konstytucyjny.   Orbán już to zrobił; Kaczyński zaczyna dopiero teraz.  -   Będzie trudno ich [Kaczyńskiego i Orbana] usunąć.      

PiS "argumentuje, że sędziowie zamienili się w zamkniętą kastę, w elitę potrzebującą porządnego wstrząsu. Jarosław Kaczyński, lider PiS, nazwał sądy „jedną z twierdzy postkomunistycznych”. Zwrócił też uwagę na fakt, że KRS został powołany do życia przez ostatni parlament wybrany pod rządami komunistycznymi w 1989 r.. Dla niego KRS utrwala więc dziedzictwo starego systemu prawnego z epoki komunistycznej"

>> https://wpolityce.pl/polityka/349838-bloomberg-businessweek-polscy-populisci-maja-troche-racji-zwiekszenie-kontroli-politycznej-nad-sadownictwem-nie-jest-samo-w-sobie-niczym-zlym

 
 
 

 

"ŹLE SIĘ DZIEJE" W PAŃSTWIE POLAN! 


Redaktor z "Krasnej Gaziety" niczym współczesne "Słońce Peru", od dwudziestu kilku już prawie lat będący z "bożej łaski", głosicielem prawdy przewodniej, nie będzie zadowolony.

- Źle się dzieje w państwie Polan!  Zniknie "Tęcza, ... świetlny drogowskaz do przyszłości".

Wydawało się, że nawróceni Polanie stanowią większość i przestają wierzyć, jak ich przodkowie, w "Światowida", a oni, zamiast cześć oddawać nie całkiem "Boskiej Tęczy", poszukując prawdy, ....  cześć oddają "Bogu, Honorowi i Ojczyźnie" -   za    nic sobie mając "prawdy objawione w świątyni Czerskiej". 

- Źle się dzieje w państwie Polan.

Lud za nic sobie ma "tęczową religię" i jej kapłanów z kwadratowymi jajami wymalowanymi na niebiesko. Za nic sobie ma znikającą "Świętą Tęczę", którą jak fatamorganę na pustyni Gobi, zaczynają uważać za złudzenie optyczne, a nie cel zbłąkanych wędrowców, poszukiwaczy "tęczowej prawdy" i tylko "g*wna prawdy".

- Aj-waj! Aj-waj! Co to będzie? Co to będzie?

Czy orgazm i pocałunki wyznawców i kapłanów boskiego "Słońca Peru", pod szkieletem nie całkiem "Boskiej Tęczy" wywołają deszcz nawrócenia, a "Słońce" na nowo przywróci, w oczach "tych na haju", tęczowy widok samego bóstwa? 

- Któż to wie?

Tęcza, to zjawisko naturalne, tak jak głupota tych, którzy oddają jej cześć na pewno się pojawi.

Trzeźwo myślący powinni sobie jednak odpowiedzieć na pytanie: 

Czy ta tęcza, to "droga mleczna do raju", czy też fatamorgana tych, co są "na haju". 

- pisałem w 2013 roku po spaleniu tęczy.  Źródło: //zonacezara.salon24.pl/672434,czy-zle-sie-stanie-w-panstwie-polan-jesli-25-tego-polacy-podpala-tecze

I to pytanie jest wciąż aktualne. Wszak to sędziowskie komisje wyborcze liczą głosy / sędziowskie PKW ogłasza wynik Wyborów Prezydenta, ... i wreszcie Sąd Najwyższy zatwierdza wynik wyborów.  -  Tak wygląa w Polsce "trójpodział władzy". Nie ważne kto jak głosuje wane kto liczy głosy  -  Sąd liczy, sąd radzi, .... sąd nigdy się nie zdradzi.

KOMENTARZE

 • STĄD TE BIAŁE RÓŻE W CZERWONYCH ŁAPACH OBYWATELI RP?
  .
  Niesiołowski do: Jarosława Kaczyńskiego, związkowców Solidarności i księży >> https://youtu.be/7hLJ1TG57L4

  Bartoszewski i Kaczyński porównianie przemówień >> https://www.youtube.com/watch?v=-JUgVgwRWAM
  .
  http://m.neon24.pl/dfeeb952c2539ce99af60e39c2a07a08,0,0.jpg
  .
  http://m.neon24.pl/4dce92895eed25dca1c799f534a65ebc,0,0.jpg
 • @Ziut Polskę Zbaw 22:35:04
  Donald Matole ja cie pierdole

  https://pbs.twimg.com/media/DFSVFL9XYAEGmfg.jpg
 • Rośnie już młode pokolenie Kaczystów
  https://pbs.twimg.com/media/DFMxmzUUAAUthtb.jpg
 • @Husky 22:45:06
  Globisz do Tuska: za idiotę robię tu ja...
  >> https://www.youtube.com/watch?v=GOhYHu8DnZ0
 • @Ziut Polskę Zbaw 22:48:44
  Protesty na całym świecie !!!!!!!

  CNN - relacjonuje

  Setki tysięcy mieszkańców Korei Północnej protestowało dziś na ulicach Pjongjangu, wyrażając w ten sposób poparcie dla totalnej opozycji w Polsce. Północnokoreańscy dygnitarze apelowali do Polskiego społeczeństwa, aby zjednoczyło się wokół Petru i Schetyny i Niesiolowskiego

  http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/vega/2014/grudzien/kim_1.jpg
 • @Husky 23:09:41
  Co na to "Helsińska Wyrocznia Praw Człowieka - Soros & Przyjaciele"
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/132541,helsinska-wyrocznia-praw-czlowieka-soros-przyjaciele
 • Rzepliński 2012 rok
  W kontekście kłótni o zmiany w Trybunale szalenie ciekawie brzmią słowa prof. Andrzeja Rzeplińskiego z 2012 roku:

  „TK nie cofnąłby się przed delegalizacją partii, której cele byłyby skierowane na obalenie metodami niedemokratycznymi ustroju Polski”

  >> https://wpolityce.pl/polityka/273190-rzeplinski-tk-nie-cofnalby-sie-przed-delegalizacja-partii-ktorej-cele-bylyby-skierowane-na-obalenie-metodami-niedemokratycznymi-ustroju-polski

  CO TERAZ POWINIEN ZROBIĆ TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY?
 • @Ziut Polskę Zbaw 23:31:33
  Śpicie już?

  https://pbs.twimg.com/media/DFSk802XkAERmJ9.jpg
 • To jest Pucz 2, lepiej przygotowany, z dużą kasą na zapleczu
  W sytuacjach kryzysowych pewne rzeczy widać wyraźniej niż na co dzień. I teraz też tak jest. Kilka wniosków z ostatnich dni.

  >> https://wpolityce.pl/polityka/349912-to-jest-pucz-2-lepiej-przygotowany-z-duza-kasa-na-zapleczu-ale-juz-widac-ze-tez-nieudany-kilka-wnioskow

  MAMY PRAWO naprawiać państwo polskie. Nie dajmy sobie wmówić, że to jakiś skandal. Czy prawo do uczciwych sądów mają tylko ludzie Zachodu?

  >> https://wpolityce.pl/polityka/349904-mamy-prawo-naprawiac-panstwo-polskie-nie-dajmy-sobie-wmowic-ze-to-jakis-skandal-czy-prawo-do-uczciwych-i-sprawnych-sadow-maja-tylko-ludzie-zachodu
 • Można przyjść ze swoimi cipami
  KOD wymyślił nową odmianę maku ?????????

  https://pbs.twimg.com/media/DFU7OiCWsAELmwp.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY