Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
552 posty 3938 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

Andrzejek "Veto" Duda: Prezydent Rzeczpospolitej Przyjaciół

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Duda zawetował przyszłość Polski: Myślę, że to zdrada. Zdradził Polskę i Polską Młodzież mówiąc podczas kampanii wyborczej, że: Przyszłość ma na imię Polska!". - Kłamał rano! Kłamał w południe, i kłamał wieczorem!

"Tę wyjątkową wspólnotę polityczną, którą nazywamy 'Rzeczpospolitą Przyjaciół', unicestwiła agresja nazistowskich Niemiec i przeprowadzony przez hitlerowców Holocaust   (...)   Dzisiaj znów razem budujemy wspólną pomyślną przyszłość"

Prawda o tym, czyim prezydentem jest Duda, kryje się w powyższych słowach, wypowiedzianych przez Dudę podczas powitania w POLIN Amerykańskiego Kongresu Żydów. >> http://ziut.neon24.pl/post/137732,mysle-ze-to-zdrada-duda-zainstalowal-ajc-w-polin

Stefan Niesiołowski może się śmiać, ... ale matematyki nawet Duda nie oszuka. Nie ma jednak złego, co by na dobre nie wyszło: Od dnia dzisiejszego wiemy kto jest kim w polskiej polityce.    * PiS POWINIEN POPRAWIĆ USTAWĘ i ZWRÓCIĆ DUDZIE DO PODPISU

wPolityce.pl: Jest taka ładna historyczna analogia świadcząca o politycznej roztropności aliantów po II wojnie światowej. Otóż po pokonaniu Hitlera, zrezygnowali oni z zemsty i zaorania Niemiec (to nie przenośnia, były plany przekształcenia Niemiec w państwo rolnicze) a w zamian udzielili im hojnej pomocy finansowej.

Dzięki takiej polityce aliantów, powstała w 1949 roku Republika Federalna bardzo szybko – pomimo faktycznego braku denazyfikacji – stała się jednym z lojalnych filarów demokratycznego świata.

Dziś część osób proponuje zastosowanie podobnej metody wobec pokonanego obozu III RP. Uszanujmy ich punkt widzenia, nie zmieniajmy całkiem stworzonych przez nich instytucji, a dzięki temu zyskamy wśród nich jeśli nie sojuszników to przynajmniej lojalnych partnerów do dyskusji o państwie. Bardzo kusząca wizja tyle, że – moim zdaniem – nierealna. Tak jak i analogia z pokonanymi Niemcami nieprawdziwa.

Pomijając już oczywisty fakt, że obóz III RP to nie hitlerowcy, okoliczności dzisiaj są zupełnie inne.

Zwolennicy poprzedniego systemu nie zostali pokonani. Są silni wpływami, co pokazuje zaangażowanie różnych ośrodków w kampanię antyrządową, ale również silni wsparciem międzynarodowego establishmentu. Daleko im do druzgocącej klęski.  -  I dlatego nie mają żadnego powodu, aby godzić się na jakiekolwiek warunki stawiane przez rządzącą prawicę.  - pisze autor tego pouczającego artykułu.

<>

PiS powinno "totalnej opozycji" dać ten powód, aby była zmuszona  "godzić się na jakiekolwiek warunki", wszczynając śledztwo ws. kulis wyboru Bronisława Komorowskiego na prezydenta Polski w 2010 r.  >> http://ziut.neon24.pl/post/139443,instrukcja-fundacji-otwarty-dialog-jak-obalic-kaczynskiego

Kary dla sprawców fałszerstwa z 2010 roku powinny zmiękczyć opór wszystkich innych, którzy w procederze fałszerstw nie uczestniczyli, ... a jest ich wśród sędziów większość.  

Tylko totalna przegrana "sędziowskiej kasty",  może powstrzymać "totalną opozycję". - Jeśli tego nie zrobimy widmo uniknięcia kary będzie motorem napędowym dalszych protestów.  - A my będziemy jej świadkami, ... i najprawdopodobniej ofiarami.

„Ustrój państwa jest jeszcze bardziej zależny, w rzeczywistości, od ordynacji [wyborczej] , aniżeli od Konstytucji.  Przy najlepszej Konstytucji zła ordynacja może dać władze w ręce ludzi, którzy będą ją gwałcili na każdym kroku, i poprowadzą państwo wbrew Konstytucji." /  Kazimierz Czaplicki   

Wybory dzięki Ordynacji Wyborczej są pod całkowitą kontrolą sędziów, a ci którzy je kontrolują mają swoją siedzibę w budynku Kancelarii Prezydenta.  /  Zwycięstwo Dudy w wyborach było zaskoczeniem dla wszystkich, ... przestaje jednak to dziwić.  "Kruk krukowi oka nie wykole".  >>> http://ziut.neon24.pl/post/139418,czy-duda-wesprze-realna-wladze-sedziowskiej-kasty-iii-rp

 

FAŁSZERSTWO W WYBORACH PREZYDENTA 2010   >>  https://docs.google.com/document/d/1ZzZXz-dtv_7B6zg_9_Yv8bJ0Y_WACkcAKbnEcQ1yIbM/edit?usp=sharing

 

    

Skorzystaj z linku aby powiększyć zestawienie wyniku

 http://m.neon24.pl/803587866d98cd418dee4cdb054b941e,0,0.jpg

Wiersz: W1 = wyniki ostateczne; W2 wynik z do 23:50; W3 po 23:50

Skąd wiadomo, że Wybory Prezydenta 2010 sfałszowano?

Z bardzo prostego porównania: Do godziny 23:50 zliczono głosy z 51.5% lokali wyborczych.  -  W tej części procesu liczenia głosów stwierdzono, że kandydat Bronisław Komorowski, na tym etapie, przegrywa z Jarosławem Kaczyńskim  różnicą (- 64 601, lub 0.82%) głosów [patrz kolumna "C"]

Od oficjalnego wyniku wyborów odjęto liczby zliczone do 23:50

Wyszło, że w drugim etapie liczenia głosów [po 23:50], z 48.5% lokali wyborczych, kandydat Bronisław Komorowski uzyskał przewagę z różnicą (+ 1 074 344 / lub 12.06%)   głosów.  [patrz kolumna "C"]

RÓŻNICA MIĘDZY KANDYDATAMI W EXIT POLL WYNOSIŁA 2.2%

Porównanie różnic wskazuje na "anomalię", której nie można wytłumaczyć inaczej niż tym, że w trakcie liczenia głosów doszło do fałszerstwa wyborczego. - Taki rozkład głosów odbiega zbyt znacząco od trendu wyznaczonego w pierwszej części liczenia głosów, i roznicy z EXIT POLL -  Wskazuje to fałszerstwo w  trakcie liczenia głosów, w Wyborach Prezydenta 2010.


EXIT POOL / Wikipedia: "Na podstawie exit polls podaje się pierwsze, przybliżone wyniki wyborów zaraz po zamknięciu lokali wyborczych, na kilka lub kilkanaście godzin przed oficjalnymi wynikami podawanymi przez komisje wyborcze.

Sondaże takie są zazwyczaj przeprowadzane przez prywatne firmy medialne, jak gazety i telewizje. W sondażach tych występuje naturalny margines błędu, nierzadko duży (przeważnie 2%)" - Jednym z postulatów kijowskiego Majdanu była zmiana ordynacji wyborczej.  

 A jak było w Polsce w 2010 r.

Wszystko wyglądało by dobrze, gdyby nie ta wykryta "anomalia" w wyrywkowych różnicach pomiędzy kandydatami, w oficjalnych wynikach zliczania głosów, przed i PO-PÓŁ-NOCY.

- w ostatecznym końcowym wyniku wyborów różnica ta wyniosła    6.02%

- w fragmencie wyniku zliczonym do 23:50 różnica ta wyniosła    0:82%

- w fragmencie wyniku zliczonym po 23:59 różnica ta wyniosła  12.05% 

 RÓŻNICA MIĘDZY KANDYDATAMI W EXIT POLL WYNOSIŁA 2.2%

Tu warto sobie przypomnieć. Cała Polska, w tym Jarosław Kaczyński, uznała zwycięstwo Bronisława Komorowskiego już o godzinie 20:00 w dniu wyborów, po ogłoszeniu Exit Poll, ... i poszła sobie spać. 

Aby było śmieszniej i bardziej groteskowo, w nocy, po zliczeniu głosów przez PKW ówczesny Marszałek Sejmu Stefan Niesiołowski wypaplał, jak kształtował się faktyczny wynik Wyborów Prezydenta 2010. Oto jego słowa:

Niesiołowski: “Ja miałem o 11-stej przeciek. - Kaczyński prowadzi 56 ... 54.46%. - Ja myślę Boże! No katastrofa! Muszę wyjeżdżać chyba, na starość mnie czeka emigracja. - No na szczęście to się nie stało.”   >>>  https://www.youtube.com/watch?v=y3pULo9SyRo

Z uwagi na zajmowane wtedy przez Stefana Niesiołowskiego stanowisko Marszałka Sejmu myślę, że trafnym będzie założenie, że podany stan był przeciekiem  z PKW.  //  Komunikat PKW z 22:50 wskazywał Komorowskiego jako na faworyta Wyborów Prezydenta 2010 - zapytam więc retorycznie: jaka była podstawa obaw Stefana Niesiołowskiego?

Powyższe jest "wyciągiem" z większej całości mającej związek z problemem "nadzwyczajnej kasty" / polecam całość   >>   http://ziut.neon24.pl/post/139443,instrukcja-fundacji-otwarty-dialog-jak-obalic-kaczynskiego

<>

15 lutego 2015 roku mając na uwadze wiedzę o planach PO i Komorowskiego ws. lasów i tą o wyborach z 2015 roku byłem zdziwiony startem Komorowskiego w Wyborach Prezydenta 2015.

Miałem przeczucie, że PBK jest kandydayem jakby "fejkowym", który nie może wyborów wygrać. Oto fragment notki z 15 lutego 2016 r >> http://niechcik.salon24.pl/631918,gowin-kopacz-to-przejsciowy-szef-po-sikorski-szykuje-sie-do-ataku

Gdyby prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu   nagle  "COŚ"   się stało, mielibyśmy w Polsce "wyborczy armagedon", przewyższający ten z wyborów samorządowych. 

"Idy marcowe" się zbliżają Panie Prezydencie  -   sugeruję wzmocnić straże   -   Jest Pan "najsłabszym ogniwem"  , ... a "najsłabsze ogniwa" pierwsze wypadają z gry.

24.07.2017: Jeśli o te "najsłabsze ogniwa" chodzi to byli nimi właśnie  Komorowski i Sikorski, ... "uczuciowo" związani z tzw "Katastrofą Smolńską" / Dlatego musieli "odejść" z polityki?

No właśnie. "Sikorski szykuje się do ataku",>> https://youtu.be/VfVY9r0RedE   taki tytuł nadano YouTube z Gowinem.   -   Ale o tym za chwilę, bo sprawa jest interesująca.   -   Radosław Sikorski zostając marszałkiem Sejmu "wskoczył w buty Komorowskiego z 2010 roku".

Gdyby jeszcze przed zamknięciem listy kandydatów na prezydenta Komorowskiemu "coś się stało",  Sikorski jak Komorowski w 2010 r. zostałby P/O prezydenta, ... i mógłby zdążyć zapisać się do wyścigu o prezydenturę.

Komorowski na tle młodych kandydatów innych opcji wygląda blado. 
 
Czy  "w związku jakby z rolą konstytucyjną marszałka (Sikorskiego), który jest wskazywany jako ta osoba właśnie, na wypadek , ... nie wiem śmierci, utraty zdrowia, czy innych okoliczności, musi zastąpić Prezydenta Polski" ,
 
jak mówił w 2009 r. Janusz Palikot , planuje się "nagłą zmianę" na stanowisku kandydata PO na prezydenta Polski?"
 
<>
 
Po obejrzeniu YouTube pt : "Gowin: Kopacz to przejściowy szef PO. Sikorski szykuje się do ataku" myślałem że w jakichś zadziwiających okolicznościach, w ostatniej chwili Komorowskiego, w roli kandydata zastąpi Radek Sikorski. 
 
Myliłem się: tym "fejkowym kandydatem" był sam Andrzejek "Veto" Duda - Nie wiadomo aby tylko, kto był "Matką Chrzestną" tego posunięcia. Ktokolwiek by jednak nie był wiadomo jedno "Zgoda buduje". Duda był świetnym kandydatem prawicy.
 
Był, ... bo okazał się zdrajcą sprawy, której był nadzieją. /// Duda jest "najnowszym modelem Komorowskiego" z elokwencją Tuska   -   bardzo trudno będzie się go pozbyć.

KOMENTARZE

 • Kliknij na tabelę aby powiększyć obraz
  http://m.neon24.pl/803587866d98cd418dee4cdb054b941e,0,0.jpg

  i posłuchaj ówczesnego Marszałka Sejmu Stefana Niesiołowskego: “Ja miałem o 11-stej przeciek. - Kaczyński prowadzi 56 ... 54.46%. - Ja myślę Boże! No katastrofa! Muszę wyjeżdżać chyba, na starość mnie czeka emigracja. - No na szczęście to się nie stało.”

  Rok 2010 / wieczór wyborczy >>> https://youtu.be/y3pULo9SyRo

  Rok 2017 / wiec obywatelski >>> https://youtu.be/7hLJ1TG57L4
 • Instrukcja fundacji Otwarty Dialog - jak obalić Kaczyńskiego
  .
  Z uwagi na zajmowane wtedy przez Stefana Niesiołowskiego stanowisko Marszałka Sejmu myślę, że trafnym będzie założenie, że podany stan był przeciekiem z PKW. // Komunikat PKW z 22:50 wskazywał Komorowskiego jako na faworyta Wyborów Prezydenta 2010 - zapytam więc retorycznie: jaka była podstawa jego obaw w 2010 roku,

  >> http://ziut.neon24.pl/post/139443,instrukcja-fundacji-otwarty-dialog-jak-obalic-kaczynskiego

  ... i CZEGO POSEŁ STEFA NIESIOŁOWSKI BOI SIĘ DZISIAJ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY