Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
552 posty 3938 komentarzy

Ruch dla Rzeczypospolitej RdR2018.WordPress.com

Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej - ----- 11 LISTOPADA STRACIMY NIEPODLEGŁOŚĆ! ----- ---- Przyszedł czas na "Wielki Ruch Listopadowy" / Wygrajmy MYŚLĄC Wspólnie ---- Ziut.NEon24.pl/post/133700,Zamiast-Flagi-Ruch-Listopadowy-Bialo-Czerwona-Kartka

[1942]„Nasza matka Europa”, ... czyli św. Cyryl i Metody

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Nasza matka Europa” - taki tytuł nadano propagandowej francuskiej pocztówce wielkanocnej z 1942 roku. Patrząc na grafikę trudno nie odnieść wrażenia, że założenia francusko-niemieckiej propagandy nabierają dziś zupełnie nowego znaczenia ...

 - pisze Niezalezna.pl / Ciekawe jak na tym wyjdzie Polska? >> http://niezalezna.pl/202104-o-tym-francuzi-nie-chca-pamietac-reklamowali-sie-jako-sojusznicy-hitlera-ale-dowod-jest

 

KOMENTARZE

 • @
  https://pbs.twimg.com/media/DIqznqbXUAA_bKf.jpg
 • @Husky 00:48:20
  Przed Niemcami może nie, ale polska YELITA żydom z New York pod chałaty wlezie. / Też nie myślę, aby ze strachu ... : /
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:56:20
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/06/soros_wolnosc24-1.jpg

  Amerykanie chcą uznania Sorosa za terrorystę. Oficjalna petycja ma już wymaganą liczbę podpisów.(Putin już w ub. roku wystawił za nim i Rothschyldem list gończy i nakaz aresztowania gdy pojawią się obaj w Rosji. Soros ma 2 zaoczne wyroki KS na Filipinach i w Malezji).. Ponad 100 tysięcy osób podpisało już petycję zamieszczoną na oficjalnej stronie Białego Domu, domagającą się uznania Georga Sorosa za wewnętrznego terrorystę. To więcej niż potrzeba, by nadać sprawie oficjalny bieg. 300 tysięcy podpisów zebrano pod petycją o uznanie Antify za organizację terrorystyczną. Administracja Trumpa musi nadać sprawom oficjalny bieg. Na oficjalnych stronach Białego Domu jest zakładka, poprzez którą można składać petycje. By nadać petycji bieg i uzyskać choćby stanowisko administracji, trzeba w ciągu miesiąca zebrać 100 tysięcy podpisów. Akcję zbierania podpisów pod wnioskiem o uznanie Sorosa za terrorystę zainicjowano 20 sierpnia. Do tej pory podpisy łożyło już ponad 100 tys. osób, choć wymagany czas upływa dopiero 19 września. Oznacza to, że Biały Dom będzie musiał oficjalnie ustosunkować się do petycji. Uznanie Sorosa za terrorystę oznaczałoby m.in innymi zajęcie w USA jego wszystkich aktywów. Inicjatorzy petycji napisali, iż Soros rozmyślnie stara się zdestabilizować sytuację w USA i podburza do działań na szkodę Stanów Zjednoczonych i obywateli. – Soros stworzył wiele organizacji, których jedynym celem jest stosowanie terrorystycznej taktyki według modelu Alinskiego, tak by zniszczyć amerykański rząd – czytamy w petycji.

  Saul Alinski jest nauczycielem akademickim i byłym skazanym na więzienie terrorystą. Jego książka „Zasady Radykalizmu” jest uznawana za podręcznik opisujący jak zdobyć władzę wywołując rozruchy, zamieszki i terror. Alinski był bardzo mocno związany z byłym prezydentem Obamą, jeszcze w czasach, gdy ten był lewackim działaczem w Chicago.

  W petycji, jej inicjatorzy zwracają się do Departamentu Sprawiedliwości o „natychmiastowe uznanie Georga Sorosa, wszystkich jego organizacji i działaczy tychże za wewnętrznych terrorystów i na podstawie Prawa o Konfiskacie zabezpieczenie wszystkich aktywów Sorosa i jego organizacji.” W podobnej petycji, która została podpisana już przez ponad 300 tys. osób, zażądano uznania Antify jako organizacji terrorystycznej, oskarżając ją o stosowanie przemocy i nawoływanie do zabijania policjantów. George Soros jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Pierwsze pieniądze zdobył rabując dobra węgierskich żydów w czasie II wojny Światowej. Jego organizacje były wielokrotnie oskarżane o destabilizowanie rządów w wielu krajach, inspirowanie zamieszek i rozruchów. W Polsce ekspozyturą Sorosa jest Fundacja Stefana Batorego.
  Ps..Najwyższy już czas! Również w Polsce wszystkie finansowane przez tę pijawkę fundacje powinny zostać uznane za terrorystyczne. W USA za terroryzm grozi kara śmierci… Soros powinien zacząć się bać.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY